השמרנית חלק 2 – סיפורה של דניאלה

הבוס הגס

נועם, הבוס שלי, היה טיפוס חתיך, חוצפן וגס רוח. חברותיי לעבודה קראו לו 'הפרפר', כי לדעתן היה מתפרפר עם הרבה נשים כולל נשים מהעבודה, שעבדו תחתיו.
כשביקשתי להתקדם בעבודה לתפקיד מנהלת צוות, הוא קרא לי למשרד למחרת ואמר, שהוא מתלבט ביני לבין אפרת. אחר כך אמר, שאשכנע אותו, למה דווקא אני. וכשבאתי לדבר, אמר לי, שהדלת סגורה, ושארגיש חופשי לשכנע אותו.

כשהבנתי את, שהתרחש, הבהרתי לו מי זו דניאלה, ויצאתי ממשרדו אדומה וכעוסה. את התפקיד הוא נתן לאפרת. אני וחברותיי חששנו מימה, שהלך במשרדו של נועם עם אפרת. היא הייתה אצלו במשרד כמעט חצי שעה, ולנו נשאר רק לדמיין..

הבוס שלי לא הכיר אותי, היחיד שהכיר אותי היטב בכל המובנים, היה הגרוש שלי. הייתי בתולה, הייתי שמורה, והגרוש הוא זה שזכה לפתוח אותי לראשונה. בהמשך לא הסתדרנו ורבנו על כל דבר עד, שכל אחד פנה לדרכו. הייתי בחורה שמורה, וככה רציתי להמשיך להיות עד החתונה הבאה. מי, שירצה את כבודי, ייאלץ לקחת אותי לאישה לתמיד. אני לא מוצר חד פעמי. אני אמנם לא דתייה, אבל בחורה טובה ושמורה.

הבוס ביקש סליחה, והסביר, שמה שהמעשה נעשה, כי הוא היה מוכן להסתכן ולאבד את העבודה בשבילי. מאז אנחנו חברים טובים כלומר, ידידים טובים. הרבה פעמים סידרתי לו נשים להיכרות. עם חלקן הוא בילה מינית ועם חלקן רק בזבז את זמנו. בכל מקרה, הוא לא החזיק יותר מחודש עם אף אחת. גם אם היה מבלה איתם במיטה, מייד אח"כ הם היו נפרדים ביוזמתו או ביוזמת הצד השני.

הפכים מתחברים

יסמין הייתה חברתי הטובה ביותר. היא הייתה ההפך שלי, ואולי בגלל זה היינו חברות כ"כ טובות. היא הייתה שחומה ואני בהירה, לה היה שיער מלא ומתולתל ולי היה שיער חלק וארוך. היא הייתה גבוהה, חטובה ויפה עם שדיים בינוניות, ואני הייתי סקסית יפה בגובה ממוצע, מלאה במקומות הנכונים ועם שדיים גדולות. הדבר היחיד המשותף לנו היה, ששתינו היינו גרושות. היינו מבלות הרבה, יוצאות הרבה והיא בניגוד אליי לא הייתה שמורה, ומידיי כמה חודשים הייתה חייבת גבר, שיספק אותה מינית ורצוי שיהיה רציני.

למזלי, היא עבדה קומה מתחתיי, והיא זו, שהכניסה אותה לעבודה איתה באותו המקום.
מידיי פעם יסמין הייתה עולה אליי לקפה ומספרת לי את קורות חייה.
יום אחד, אחרתי קצת לקפה עם יסמין, וראיתי אותה משוחחת עם נועם.

הסתבר שנועם מצא חן בעיניה, ושהיא מעוניינת להכיר. עברו כמה חודשים מאז שנפרדה מבעלה והבנתי, שהיא קצת חמה, אז למה לא לעזור לה?, היא ילדה גדולה.
שיהנו אחד מהשנייה, ושיעשו מה שיעשו. זה ממש לא ענייני ..

"אחלה זיון, תודה", כך סימס לי נועם, וכך סיכם נועם את הבילוי עם יסמין והבהיר לי, שפרפר נשאר פרפר.
בהמשך הסתבר לי, שנועם ויסמין עדיין נפגשים אז הייתי חייבת להזהיר אותה מראש.

המהפך

לאחר מספר חודשים, ההודעה מנועם על חברתי הטובה, שהיא אחלה זיון, ישבה לי בראש, וגרמה לי לחוש קצת מתח מיני. פתאום, התחלתי לדמיין אותו שוכב לצידי במיטה אחת בודדה, רק אני והוא.
ובכלל, באותו הזמן, אפרת עזבה את העבודה ושוב התפנתה המשרה המבוקשת שרציתי כ"כ.

לילה שלם התלבטתי עם עצמי ולא נרדמתי. 'אם לה מותר כל כמה חודשים, גם לי מותר פעם אחת בלבד', חשבתי לעצמי.
ובכלל, כל החיים קשרתי את עצמי ב-"חוטים" דמיוניים חזקים, שמנעו מימני להיפתח לאחרים וליהנות מהחיים. לנועם הזה אתן להתיר לי כמה חוטים, אהנה מימנו, הוא יהנה מימני, ואזכה למשרת חלומותיי. בהמשך אקשור את "החוטים" בחזרה, ואשמור אותם קשורים חזק עד החתונה הבאה…

למחרת נכנסתי למשרד של נועם, וביקשתי מימנו את משרת המנהלת צוות. הוא חייך אליי ואמר שזה שמור לאישה נועזת אחרת. חייכתי אליו בחזרה, ואמרתי לו, "אני האישה".
– "את האישה הנועזת?", הוא חקר את מה, שניסה להבין.
אישרתי לו עם הראש והסברתי לו את מצבי ואת כוונותיי.

המנהל הסוטה שלי היה מרוצה מעצמו וביקש הוכחות לכוונותיי ולתחושותיי. קבעתי איתו תאריך לביקור בביתי בעוד כ-4 שבועות. לקחתי חודש למפגש בשביל לתת לעצמי זמן להתחרט במשך הזמן הזה.
אבל הזמן שלקחתי עשה ההפך, בשבוע הראשון הסתמסנו ללא הפסקה, והוא תיאר לי מה הוא רוצה לעשות לי. מיום ליום החרמנות עלתה לי לראש, ודמיינתי אותו ממש מכניס לי בפרעות.
"יאללה אני מחכה כבר לזיון שלנו", כתבתי לו ולמחרת, כבר לא הייתי בטוחה, שזה באמת מה שאני רוצה. כשקיבלתי סמס מימנו למחרת, הבנתי שזה בהחלט מה שאני רוצה וצריכה. אני רוצה זיין מקצועי כמו נועם, שיפנק אותי כראוי. ואין לי בעייה אפילו, שיקרא לחבר שלו וייתקעו אותי ביחד כפי, שרשם באחת ההודעות.

ביום שלישי של השבוע הראשון הגיעה יסמין לקפה והפכה את עולמי,
"הוא הציע לי נישואין", אמרה.
"נועם!?", שאלתי, והיא אשרה עם הראש.
"יסמין, הזהרתי אותך מראש, שהוא לא בשבילך. רצית מישהו שיספק אותך חד פעמית אז נתתי לך, אבל חתונה !?", הזהרתי אותה שוב.

למחרת ניגשתי לנועם וביטלתי את המפגש בנינו.
"זה יוצא שבוע לפני החתונה שלכם", הסברתי לו.
"תראי, מפגש חד פעמי לא ישנה אותי ולא אותך ולא את חברתך הטובה, תעשי מה טוב לך. המשרה של המנהלת כבר שלך מייד לאחר המפגש. אבל אבין אם תסרבי והמשרה בכל מקרה תהיה שלך …יסמין לא צריכה לדעת כל דבר שמתרחש אצלך או אצלי …", אמר לי ושכנע אותי לנסות. הרשעות של נועם הרודף שמלות הזה והמקצועיות שלו בתחום המיני גרמו לי סוג של משיכה עזה למפגש חוויתי וחד פעמי עם הגבר החרא הזה. 'חיים פעם אחת', אמרתי לעצמי ועדיין הרגשתי קשורה בחוטים דמיוניים חזקים, שחלקם צריכים להשתחרר.

המפגש

נועם קבע איתי בעשר וחצי, ויסמין, שהייתה לחוצה מהחתונה שלה, בלתה אצלי עד 22:00.
לבשתי טייץ שחור צמוד וחולצה שחורה צמודה, ובחדר השינה, הכנתי לבוש מיוחד, שביקש מימני ללבוש.

הוא הגיע בדיוק ב-22:30 וחיבק אותי חזק וסרב להרפות. נראה כי הוא לא האמין, שאנו נעשה משהו מיני בהסכמתי המלאה, וללא כל שוחד מצידו…

"ווי איזה גוף, ואיזה ריח משכר", הוא אמר, הרפה מימני לרגע, הביט בבגדיי פעם נוספת, והוסיף, שזה לא לוויה אלא בסה"כ קצת שחרור מיני עבורי..
גופו החסון נתן לי ביטחון, שפתיו הגדולות התלבשו על שפתיי. הרגשתי נעים בחברתו ונתתי לו לנשק אותי כראות עיניו. נועם היה מנשק מצויין, יותר טוב מהגרוש שלי. עד היום לא ידעתי מה זה להתנשק כראוי מלבד מה, שעשיתי עם הגרוש, אבל זה בהחלט היה נעים ומעודד לנסות עוד דברים יותר נועזים עם הברנש הפרפר הזה.

"למה לא התלבשת כבקשתי?", הוא שאל. סימנתי לו רק רגע בידיי, וניגשתי לחדר השינה.
הביריות השחורות היו מוכנות על המיטה. קשרתי אותם ללא תחתונים ושמתי חזיית תחרה שקופה כבקשתו.

"אתה יכול להיכנס", אמרתי בשקט והשארתי 2 נרות דולקים בקצות המיטה.

הוא נכנס לחדרי וליבי הלם בחוזקה. תכף איברו יהלום בי ואהיה משוחררת. נועם הביט בי כלא מאמין, משאלת ליבו התגשמה. הוא היה נחמד ועדין איתי. נעמדנו אחד מול השנייה, הוא ליטף אותי ברכות, מישש את גופי וליקק בפטמותיי דרך החזייה. הוא חזר לנשק את שפתיי ומצץ את השפה העליונה והתחתונה. עם יד שמאל הוא מישש לי את המנוש, וביד ימין פתח את קשריי חזייתי ומצץ את פטמותיי בשנית, והפעם במגע ישיר.

"מנוש", זו מילה מחרמנת בטריפוליטאית, שלמדה אותי יסמין, שהייתה ארוסתו של נועם לאותו הרגע.
ידו נגעה לי במקומות הנכונים במנוע שלי וגרמה לי להתחמם יותר מימה שהייתי לאותו הרגע.

מעמידה עברנו לשכיבה, הזין שלו החל להיכנס אליי בזמן, חום המנוע עלה ודרש אותו במיידי. נראה, כי נועם ידע מתי להכניס לי, וכשזה נכנס, אין דרך חזרה, 2 הצדדים רוצים ליהנות בצורה מקסימלית. הסתובבתי איתו יחדיו ועברתי להיות מעליו.

"האמנת שנזדיין ככה"?, שאלתי אותו לאחר שקיבלתי את מלוא הביטחון איתו.
"האמת ממש לא", הוא אמר והביט לתוך עיני כלא מאמין למה שמתרחש בנינו.
"אז הנה אנחנו מזדיינים", אמרתי לו, וגיריתי את עצמי עם המילה "מזדיינים".
הפעלתי מנוע טורבו והחלתי להתנועע מעליו בקצב מסחרר שהזכיר את השפן של אנרג'ייזר. ככה תמיד אהבתי לתת לגבר לחדור אליי ראשון, ואז לבצע קצת פעילויות משלי לאחר שהמתח הראשוני יורד ושנינו נפתחים יותר.

הנעתי את הישבן אחורה וקדימה עם הזין שלו, נהניתי להביט בחדירה ובזין שלו נכנס לפי הקצב שלי ובין שיערות הערווה שלי. השומנים של הישבן שלי קפצו יחד עם התחת המלא שלי ורעדו למול התזוזות הקצובות והחזקות שלי. התרגשתי נורא, נועם, זכה להיות האיש עם הזין השני, שפועל אצלי בחיים והיחיד, שאינו משוייך לבעלי ונכנס אליי שם למטה.
נשענתי לאחור והמשכתי לנוע עם נועם בזיון משחרר ופראי.

נועם התרומם אליי והכניס את ראשו לשדיי, הוא עזר לי להזדיין והניע את עצמו גם הוא לכיווני. זזנו כמו 2 חיות מיוחמות אחד לתוך השני והזדיינו בלהט של שפנים מיוחמים. כשהאטנו את הקצב והזדיינו בעדינות, גמרתי בגניחות פראיות וחבקתי אותו חזק בגבו. נועם התרומם איתי והחל להקפיץ אותי על איברו. עד שהוא נעצר, ולחש לי באוזן שהוא רוצה לגמור לי על השדיים.

התיישבתי על המיטה, ביד שמאל הרמתי את שדיי למעלה וביד ימין שפשפתי לו בקצה הזין וקיבלתי השפרצות לשדיים.
נשכבתי עם הזרע שלו בשדיי – הוכחה למה שעברתי הרגע. נועם נשכב לצידי וחפן את ידו מתחתיי.

"החבר שלך יודע את הכתובת שלי?", שאלתי אותו והוא הנהן בראשו.
"אני רוצה להיות איתו ואז תצטרף בהמשך, אבל תצטרף רק אם יהיה אקט מיני בנינו, בינתיים תנוח לך, יש לך עוד הרבה עבודה לתת…", אמרתי והוספתי, "תמיד רציתי לדעת איך זה מרגיש להיות סנדביץ'…".
ובאמת, רציתי לדעת. אני זוכרת, כשהגרוש שלי ביקש לצפות יחדיו בפורנו, הסכמתי פעם אחת. הייתה שם אישה יפה, שעשתה סקס עם אחד ואח"כ, הצטרף עוד אחד. ריחמתי על האישה, אבל בתוך תוכי, דמיינתי את עצמי במקומה, ורציתי להרגיש איך זה מרגיש…

לאחר מספר דקות של מחשבה בצירוף מגע ידו של נועם, נכנסנו למקלחת להתנקות ונרדמנו מחובקים.

המפגש השני

חבר של נועם הגיע בדיוק באחת בלילה כפי, שקבענו איתו מראש.
הוא היה בחור נאה יותר מנועם ושיחתי איתו, גרמה לי, להתחמם עליו. נועם השאיר אותנו לבד בחדר. מסתבר, שהגבר החדש היה גם מסאז'יסט מקצועי, והוא העניק לי מסאז' איכותי.

נועם נכנס באמצע מסאז' וסימנתי לו לצאת. הבחור החדש היה נעים והמגע שלו היה משחרר. חשבתי לסיים את העיסוי וללכת הביתה בכבוד, אבל הוא היה נועז יותר ממחשבתי, והסיר את תחתוניי מעליי. עם ידיו הוא מישש לי בתחת, ברגליים, בבטן ולבסוף, בכוס.

"אתה רוצה לדפוק אותי"?, שאלתי ונרטבתי מעצם השאלה ומהסצנה של ידיו הממששות אותי בתשוקה.
הבחור החדש לא דיבר והחל לכוון את איברו מאחור.
לרגע נבהלתי מעצם המחשבה על כל הבנות שהיה איתם, "רגע יש לך קנדום?", שאלתי. והא סימן עם הראש, שאין. "טוב לא חשוב", אמרתי והתחלתי להרגיש את איברו מאחורה נכנס ויוצא ומאוד מרוצה.

לאחר מספר כניסות אחוריות, הוא עצר את הפמפום ונשאר בפנים. אני דווקא רציתי שימשיך, אז הנעתי את הישבן למעלה ולמטה להמשך חדירות טובות. היה נראה, שהוא ממש מרוצה מהתנועות שלי, הוא תפס את איברו והקשיח אותו לכיווני. הסתובבתי אליו והצמדתי אותו לשדיי. הוא המשיך לפמפם אותי במיסיונרית, נדבק לשדיי ונשך בצווארי.

נועם שמע חריקות של המיטה, שכנראה לא עמדה בעומס ונכנס לחדר. הוא הביט בנו והזין שלו נעמד ממראה עיניו. הברנש המשיך לזיין אותי במסיונרית, התנוחה המוכרת והאהובה עליי מכל.
הרמתי את רגליי וכרכתי אותם על גבו לגמירה מושלמת. החבר של נועם כאילו הבין שהגעתי להנאה שלי ועכשיו תורו. הוא הוציא את איברו במהירות ופלט לי על הבטן. נהניתי להביט ולאחוז לו בזין, שהשפריץ לי על הבטן ותוך כדי מבט, הבנתי, שנהניתי מפין איכותי וגדול במיוחד.

"נעים מאוד רונן", הוא אמר לי לאחר שגמר.

משולש מיני

בארבע לפנות בוקר התעוררתי ו-2 גברים ערומים נשכבו לצידי והוכיחו לי שזה לא חלום. נועם סובב אותי אליו והחל להתעלס איתי, רונן נקש לי על הגב להזכיר לי שגם הוא קיים, והסתובבתי אליו להתמזמז גם איתו. רונן ייצב אותי אליו והחל להחדיר לי את איברו הגדול.
הזדיינתי לי עם רונן על הצד כשנועם שוכב מאחוריי, מנשק בגבי ומלטף בשערי. איברו של נועם, היה מורגש היטב מאחור נוקשה וקשוח. היה נראה, שנועם שוכב מאחוריי ומקנא ברונן שמכניס לי במקום הראוי לו ולי.

סנדביץ'

לפתע, זה קרה, נועם רצה גם לזיין אותי, אבל הכוס שלי היה תפוס עם רונן. פתאום הרגשתי גם את הזין של נועם ננעץ לי מאחור, אבל בתחת. בהתחלה זה קצת כאב, אבל בהמשך זו הייתה חוויה נפלאה ומחרמנת ביותר.

הם הכניסו לי במקביל וגרמו לי לראות כוכבים ואורגזמות משגעות.
"יופי, איזה כיף להיות בסנדביץ שלכם", אמרתי וגנחתי עם הגמירה.

השכיבה על הצד גרמה לי כאב בגב, אז התיישבתי על איברו של נועם. הפעם היה זה רונן, שהגיח מאחור, והחזיר אותי לסצינה של 2 איברים נעוצים אצלי בהרמוניה משולשת.
לאחר כחצי דקה, רונן נשכב עליי עם כל מסת גופו והדביק אותי חזק לנועם. זה היה סנדביץ' מושלם בזיון כפול משגע וגמירה נוספת משגעת בהתאם. כל הצדדים נהנו כאחד.

נועם עמד לגמור, נעמדנו לכולנו. התכופפתי ומצצתי את הזין של רונן תוך כדי שפשוף קל בפין של נועם. כשרונן גם איים להשפריץ, הכנסתי את 2 האיברים לפה במקביל. ראשון גמר נועם, ורונן כמה שניות אחריו. היה זה לילה מטורף.

רציתי גבר, שיתיר מימני כמה חוטים קשורים, וקיבלתי 2 גברים, שפתחו את כל הקשרים של כל החוטים שקשרו אותי עד היום, ואף החביאו לי חוטים חדשים לקשירה מחדש.
מעכשיו אחפש לי חוטים דמיוניים חדשים לקשור את עצמי עד החתונה שלי עם אישי המיוחל..

החתונה של יסמין

מאותו לילה פראי, שנמשך עד הבוקר, יסמין נעלמה לי לחלוטין. לא ענתה לטלפונים שלי, ולא הגיבה להודעות.
לחתונה שלה הגעתי בתור אורחת של נועם, ויסמין התעלמה מימני לחלוטין גם שם.
לא יפה מצידה. לפחות, שתסביר מה היא רוצה מימני …
ההתעלמות מימני, נמשכה ללא הפסקה. לאחר שנה וחצי, כשעדיין לא מצאתי בן זוג לחתונה, ההתעלמות של יסמין מימני, גרמה לי לפרוץ גבולות, ולהמשיך להיות בקשר עם נועם גם לאחר החתונה. ולא בקשר של עובד ומנהל.

שישי קבוע

הקשר שלי עם נועם הוביל לסקס שבועי כל יום שישי בערב. כל שישי בערב הוא היה אומר, שהוא הולך לבית כנסת, והיה מגיע אליי בהליכה מהירה של רבע שעה. נועם היה חכם, הוא אפילו ניגש יום אחד לבית כנסת סמוך, ושאל מתי מסתיימת התפילה.
ומאז הוא הולך אליי רבע שעה הלוך, רבע שעה חזור ואנחנו מקיימים יחסי מין במשך חצי שעה.
סה"כ הוא יוצא שעה מהבית, בדיוק זמן של תפילת ערב שישי, לפחות באותו בית כנסת ששאל.

היה לי קשה לנתק קשר מיני עם גבר כל כך מקצועי ומענג. בהמשך, נעניתי גם לבקשה וחידשתי גם את השלישייה עם רונן, ששמח נורא על הזרימה והאומץ שלי.

וככה מידי שישי הייתי נפגשת עם נועם, ובערך כל חודש, היינו נפגשים ביום שישי בשלישייה מטורפת. כל חודש, הם היו מבקשים מיני להתחפש למשהו אחר וככה היינו מזדיינים לחוד ויחדיו תלוי באיזה מפגש זה היה …

שישי אחות

בערב שישי אחד, לאחר כחודש של זיונים שבועיים עם נועם. הם בקשו מימני להתחפש לאחות כחלק ממפגש חודשי בשלישייה. לבשתי חלוק לבן וציפיתי לבאות.
נועם נכנס לסלון ראשון והחל לפטפט איתי, רונן נכנס אחריו וביקש זריקה.
הוצאתי מזרק שקניתי ומילתי אותו מים. רונן החל לשלוח ידיים ולמזמז אותי בגוף.
"אתה לא מתבייש !", צעקתי עליו, "ככה תעשה לאמא שלך, אני מתקשרת למשטרה, סוטה מסריח…"

רונן עשה פרצוף מפוחד, אבל אני חייכתי אליו והסרתי את החלוק כפתור אחר כפתור. שדיי הגדולות בצבצו החוצה. רונן ניגש וסגר את הכפתורים. נועם התקרב וקרע את כל החלוק. נשארתי בתחתוני חוטיני עם חזה חשוף וגרבוני רשת לבנים.

"למה אינך מגולח?", שאלתי את רונן כשבפרצופו היו זיפים מכוערים.
"לא הספקתי, וגם איני אוהב להתגלח", אמר לי, וכפיתי עליו להביא מכונת גילוח בציווי אחות מוסמכת. הוספתי, שהפעם זה יהיה לו נעים להתגלח.
רונן התגלח ושאל: "את רוצה לאכול משהו בינתיים?"
"כן", אמרתי לו, והתחלתי לאכול לו את הזין כטיפול ראשוני של האחות, ותוך כדי גילוח.
"התגעגעתי לזין שלך", אמרתי לו, והרפיתי קצת מהאחיזה. ובאמת, התכוונתי לזה ממש. סה"כ נועם היה תמיד איתי ועם רונן לא היה לי קשר ישיר אלא רק על ידיי תיווך של נועם.
"ווי פתאום נהיה ממש נעים להתגלח", הוא אמר והביט בזין שלו נמצץ בידי האחות.

לאחר, שרונן סיים להתגלח, ובדקתי שפרצופו נהיה חלק לחלוטין, נתתי להם הוראות כאחות רפואית מקצועית ובכירה:

"קדימה תדפקו אותי חזק.."

2 זוגות ידיים אחזו בתחתוניי והסירו אותם יחדיו. בצד ימין אחזו הידיים של רונן ובצד שמאל ידיו של נועם. מבחירה ישבתי על איברו הזקוף של רונן, שישב על הספה, ונועם נעמד מהצד ודחף לי את הזיקפה שלו לפה שלי. הם בקשו להתחלף. רונן ניגש מאחרי הספה וקיבל פינוק משפתיי המלאות, כשאני יושבת על ברכיי עם הפנים למשענת הספה ונשענת עליה, ונועם התייצב מאחוריי ותקע אותי היטב, כשהוא אוחז חזק באגני, שלא אברח לו בטעות. הרגשתי כאילו הוא ממסמר אותי לספה, וזה היה חזק ונעים כאחד.

בהמשך רונן הרים אותי והשיב אותי על איברו. הוא הקפיץ אותי, והזין שלו החליק והעמיק לתוך הכוס שלי. נועם נצמד אליי מאחור, לקח לו זמן להיכנס לחור התחת שלי, אבל לבסוף, זה הצליח. שניהם נכנסו אליי בקצב חזק ואלים. פשוט קרעו לי את התחת ואת המנוש יחדיו.
"אוח אוח, אל תפסיקו", צעקתי להם בעודם חופרים וחודרים עמוק לתוכי.

גנחתי חזק, וגמרתי יותר חזק. הגוף שלי קיבל זרמים מכל מיני מקומות. בעודי גומרת, חשתי שחרור זרע של רונן לתוך הכוס שלי, שנייה אחריו, השפריץ לי נועם בתוך התחת שלי. 2 החורים שלי מולאו בחומר של 2 גברים חרמנים ומיוחמים במיוחד עליי. כולנו גמרנו בהרמוניה משולשת כיאה לשלישיית אוהבים מנוסה, מקצועית וחרמנית כאחד.

הנאה סופית

הגמירה הזו, הפכה לגמירת בלהות, כשראיתי לפתע את יסמין מול הפרצוף שלי בעודי רוטטת מההנאה של הגמירה. עם בואה של האורגזמה המפלצתית הזו, הגיעה גם יסמין, והפכה את הגמירה המושלמת הזו לטראומטית במיוחד ובהתאם. 2 החברים החרמנים לא ראו את יסמין. רונן היה עם הגב אליה ונועם היה מתחתיי, ושניהם המשיכו לדחוף לי חזק, ולהשפריץ שאריות זרע אחרונות לתוכי.

כשיסמין החלה לדבר 2 הגברים שחררו אותי ונועם החליף צבעים כמוני.

"כל הכבוד לך דניאלה, שהמפתחות של הדירה שלך עדיין אצלי. עם המפתחות הללו תפסתי אתכם לראשונה במיטה שבוע לפני החתונה. מזל ששכחתי את הטלפון בשידת המגרה שלך, ומזל שנכנסתם למקלחת ונתתם לי לצאת ולקחת אותו. ואתה נועם ממש טמבל, אתה יוצא מהבית עם כיפה לבית כנסת, ומוריד את הכיפה ביציאה מהבית…ובכלל, לא ידעתי שמתפללים עם הזין. ולא הבנתי, בית הכנסת שלך נמצא בכוס של דניאלה…!!??"

במספר משפטים הסבירה יסמין מדוע לא דברה איתי, ומדוע חשדה בנועם ועקבה אחריו. יסמין לא התייחסה לרונן, כנראה הרגישה, שהוא שייך לסיפור אחר. תוך כדי משפטיה של יסמין, נזל לי זרע מהכוס ומהתחת שלי, ולא ידעתי איפה לקבור את עצמי.
יסמין התעלמה מהמחזה, העדיפה לחסוך מילים ולצאת מסלון ביתי בכבוד.

מאז האירוע של תחפושת האחות המהנה והטראומתי כאחד, הסתיים לו המשולש הסקסי לחלוטין. גם הרומן המיני עם נועם הסתיים לחלוטין, וניתקתי איתו כל קשר. נועם היה מחפש אותי ללא הפסקה ולפעמים גם היה שולח את רונן להתקשר אליי, אבל אני ניתקתי לו מייד כשזיהיתי אותו.
היום כבר החלפתי מספר טלפון וכתובת, ואני מקווה שלא יחפשו אותי יותר כולל בטלפון.

היום יסמין לבד, וגם אני לבד, מנסה לקשור את עצמי בחזרה בחוטים חזקים, שיחזיקו לתמיד ויביאו אותי לחתונה.
הפעם, לאחר מה שעברתי, כנראה, שאצטרך כבלים מברזל …

מחשבה 1 על “השמרנית חלק 2 – סיפורה של דניאלה”

תגובות ? (אין צורך להזדהות)

דילוג לתוכן