השכנים החדשים

זוגיות טובה

רוני עף על עצמו מאושר ועושר, מיכל אשתו היפה, בת זוגתו לחיים הייתה יפה וסקסית, והזוגיות בניהם רק השתבחה עם השנים. הוא היה משקיע בה וקונה לה מידי פעם מתנה, והיא הייתה מפנקת אותו באהבה וסקס טוב.

ביום הולדתו ה-35 היא אף הסכימה להצטרף עם חבריו למשחק הפיינטבול המלחיץ, שתמיד פחדה מימנו, ואף ספגה המון אש בשבילו עם סימנים כחולים בידיים וברגליים.

שבוע אח"כ הם עברו לבניין החדש בשכונה החדשה כפי, שהבטיח לה בעלה ולפי התוכנית שהייתה מראש.

הבוס החדש שלו קידם אותו בעבודתו, השכר גם הוא קפץ בהתאם, ואפשר לו לקחת משכנתא בשביל הדירה החדשה, שקנו יחדיו ובעיקר מכספו של רוני.

הזוג החדש

 

הבניין החדש היה יפה ומושקע עם לובי ומפואר ובריכת שחייה, שאפשרה למיכל לחטב עצמה יותר, ולרוני ליהנות בשעות הפנאי. אבל השגרה והשיעמום עשו את שלהם, והם התקשו במציאת חברים חדשים עד שהופיעו בבניין זוג שכנים חדשים.

מור ואורן היו זוג צעיר וחתיך, מור הייתה במראה חושני אשכנזי, נאה, גבוהה וחטובה וממש לטעמו של רוני. ואורן היה גבר נאה וגבוה בהתאם.

בהצגה הראשונית של השכנים החדשים, רוני הביט במור וסקר אותו עד, שעיניה של מיכל סימנו לו להרגע, והוא אכן נרגע. בהמשך 2 הזוגות כבר זרמו בתור זוג חברים, יצאו לבילויים משותפים ונפתחו אחד לשנייה יותר ויותר.

זוגיות רעה

רוני ומור החלו לסמס אחד לשנייה כל מיני שטויות, שעברו לאינטימיים יותר ויותר. מור לא יכלה יותר להסתיר וסמסה לרוני את הזוגיות הרעה שלה עם אורן.

"בהתחלה הוא היה גבר משולם..", תארה מור את היחסים בינהם. "לאט לאט הוא החל לזלזל וחושב שהכל מגיע לו…גם נהיה ממש קמצן, לא משקיע ורק רוצה סקס כל היום, אפילו לנשק אינו יודע", המשיכה מור, ורוני רק הקשיב והסיח את דעתה לדברים אחרים.

בהודעה אחרת בקשה מור מרוני לצלם את עצמו מתנשק עם מיכל אשתו. למחרת היא הזמינה אותו לתדלק איתה את הרכב והוא זרם. הזרימה הביאה אותו להראות לה פיזי כיצד הוא מנשק. מור קלטה את שפתיו, ליקקה את לשונו ואז התיישבה עליו בלהט והמשיכה בנשיקה סוערת יותר.

רוני אהב לאחוז אותה בתחת עם הנשיקות שהתמשכו והתלהטו יותר במפגשים הבאים. הוא גם אהב להסתובב איתה בחוץ בשביל להשוויץ מול אחרים.

כשמיכל התעכבה בעבודה, הוא היה שמח ומאושר, וניסה לסחוט מפגש נוסף עם המאהבת האשכנזייה החושנית שלו.

לפגישות הבאות הוא כבר היה מתלקח ומתבשם היטב כי מי ידוע מה יהיה, הם תמיד עוצרים לפני הקטע העיקרי.

במפגש נוסף של 2 הזוגות במועדון לילה הם שתו לשכרה. מור בקשה לשירותים ורוני יצא כמה דקות אחריה שם היא פתחה לו את רוכסן מכנסיו.

"תראה לי את הזין", היא בקשה.

מור התכופפה ושאבה לו את כיפת האיבר, כשעמד לגמור, היא עשתה לו ביד, והוא השפריץ לאסלה כשידיו בתוך שדיה המלאות ואצבעותיו צובטות לה את הפטמות.

חופשה זוגית

את שבוע החופש שלהם לקחו 2 הזוגות יחדיו באותו תאריך. כל יום יצאו לבילוי משותף אחר.

בראשון לים, בשני לבריכה ובשלישי לכינרת.

בחמישי, הזמינה מור את רוני לביתה בבוקר בטענה, שבעלה בסידורים עד הצהריים. רוני התקלח התבשם והודיע למיכל, שהוא יוצא לרופא ולפגישה ויחזור רק בצהריים.

מור חכתה לו על הספה, נמאס לה רק להתנשק ולהתמזמז או למצוץ כפי, שעשתה שבוע שעבר. לרגליה לבשה מיני שחור ולגופה שמה גופייה שחורה.

היא התיישבה על רוני והחלה לנשקו בלהט, תוך כדי הורידה את בגדיו, וחשפה את גופו החטוב. רוני לא נשאר חייב ופשט את גופייתה, שדיה בצבצו החוצה ופטמותיה נקלטו בשפתיו העבות. מור הרגישה חשמל בגופה ופשטה את תחתוניו מעליו, היא חשפה את איברו המתוח לאוויר הפתוח. רוני עזר לה להסיר אותם כשהרים את ישבנו מעלה, ועל הדרך הרים את חצאיתה מעלה לחשוף את רגליה היפות והארוכות.

מור תפסה בתחתוניה עם האצבעות, והסירה אותם באיטיות תוך כדי שהיא מביטה בעיניו הכחולות של המאהב הטרי שלה.

היא התיישבה לו על הזין, והחדירה אותו לתוכה בחיבה יתרה.

"אוך כמה רציתי את זה, חיכיתי לזה יום וליל", היא אמרה ופמפמה אותו לתוכה חזק.

העצבים של מור על בן זוגה לחיים, הביאו אותה לריגושים מיוחדים עם המאהב היפה הזה.

רוני תפס לה בתחת וזרם איתה. שדיה קפצו מיצד לצד, והוא נצמד אליהם והדביק אותם לגופו עד, שהיא גנחה חזק והגיע לאורגזמה ראשונית ופראית.

היא אהבה לשלוט ולהיות למעלה, אבל אהבה יותר להידפק במסיונרית ולתת לגבר לעשות בה כרצונו, להפתיע אותה.

מור נשכבה על הבטן ובקשה מסאז', רוני גהר מעליה ומיסג' לה את הגב, בהמשך חדר אליה מאחור כשהוא נדבק לגבה .

היא משכה עצמה מהספה, ונשכבה על השטיח, את רגליה פתחה, ותפסה לו בתחת בזמן, שפמפם אותה. מור חבקה אותו בזרועותיה הארוכות, לטפה את שאר גופו, ומהרגליים שוב חזרה לתחת שלו, ולחצה עליו בחוזקה. רוני הבין את המסר והדף את עצמו לתוכה בחוזקה יתרה. הוא נכנס הכי עמוק והכי חזק שיכל, שתרגיש אותו, שלא תשכח אותו, שתחוש את עבודת המנוע שלו חזק יציב ומהנה.

מור גנחה בחוזקה לקראת אורגזמה נוספת משגעת לוהטת ומיטמטמת כאחד.

רוני היה חייב לצאת מימנה ולשחרר את זרעו, היא ליטפה לו את קצה הזין ובשפריץ הראשון, שפשפה לו חזק שיהנה מימנה עד הסוף.

השעה הייתה עשר בבוקר, הם סיימו מוקדם מהרגיל. רוני קם התלבש התרחץ התנגב וחזר הביתה כאילו כלום לא קרה.

קארמה זוגית

כשנכנס רוני לביתו, הוא שמע לחשושים בחדר השינה. ובחדר צפה רוני באשתו מיכל, שהייתה מוצמדת לקיר בחדר השינה. לגופה חזייה שחורה וזהו, כי שאר גופה היה עירום. רגליה של מיכל היו פתוחות לרווחה, היה זה אורן שנעמד מולה והזיז את ישבנו אחורה וקדימה לתוך הכוס שלה. כשמיכל נתמכת עם ידיה בצווארו וגופו.

"אל תפחד, הוא אמר שיחזור בצהריים אז זה לפחות 12:00 מילה של רוני זו מילה", אמרה מיכל לאורן המאהב שלה בעודו קודח אותה באיטיות.

אורן בתגובה הצמיד את שפתיו לשפתיה והמשיך לחדור אליה בתנועות קצובות.

הזוג הזדיין בלהט ולא הבחין ברוני, שרואה ושומע כל תנועה וצליל שלהם.

"שתדע לך, המפגשים אתך ממלאים אותי המון ..", אמרה מיכל למאהב והחלה לגנוח קלות כשאורן החל להגביר קצב זיון.

"עוד מעט, באמת אמלא אותך..", אמר אורן והחל לזיין אותה בחוזקה עם תנועות ארוכות וחזקות לתוכה.

"קדימה תזין אותי, אני רוצה הזנה למטה", אמרה לו מיכל וגנחה חזק יותר ויותר.

"ככה אמרתי לגבר הראשון, שזיין אותי. שאלתי אותו אם הוא רוצה להזין אותי, והוא אמר, שיזין אותי בכיף", המשיכה מיכל לספר ברעדה תוך כדי הזנה.

היא השמיעה קולות, שרוני בעלה מעולם לא שמע עד כה. אורן לעומתה לא דיבר ורק התנשף בחוזקה עד, שעשה פרצוף מוזר כשהחל לגמור ולפרוק את עצמו לתוך מיכל כשידיו תופסות חזק חזק בישבנה.

מיכל לא חשבה שהוא יעז לגמור בתוכה, אבל רוני, שידע שהיא על גלולות, לא פחד לשחרר אצלה את זרעו. מיכל השמיעה קולות וגניחות חזקות בקליטת הזרע שלו בכוס שלה והגיעה לאורגזמה נשית מטורפת ובלתי נשכחת.

'החיים זה קארמה', חשב רוני לעצמו, יצא מפתח ביתו חזרה למור המאהבת שלו לספר לה על הזוג המקביל שלהם. ואולי בעצם ישמור את הכל לעצמו, וימשיך את הכל כרגיל, כאילו לא ראה כלום …

5 מחשבות על “השכנים החדשים”

 1. למה שלא יהיה לזה המשך
  זה נראה שהפסיק באמצע קטע

  נחמד חרמן, זה טוב

  תמשיך

  הגב
 2. כל הכבוד על הניסיון, אבל:
  א. המון שגיאות כתיב
  ב. עלילה לא אמינה, למשל – הקטע שהבחורה מזמינה אותו לתדלק איתה את האוטו?! באיזה כולם תדלוק רכב נחשב כבילוי/תירוץ לפגישה?
  ג. התיאורים עצמם מהירים מדי
  ד. המעבר בין הסצנות לא ברור

  הגב

תגובות ? (אין צורך להזדהות)