השיטה הספרטנית או חבר מביא חבר

למען הסר ספק: עלילת הסיפור, הדמויות הנזכרות בו ושמותיהן הם כולם פרי דימיוני.  כל קשר בין עלילת הסיפור לבין ארועים שהתרחשו במציאות, כמו גם בין הדמויות הנזכרות ושמותיהן לדמויות או שמות של אנשים אמתיים, חיים או מתים, הרי הוא מקרי בהחלט.

 

הכל התחיל כשנכשלתי בקורס של פרופסור דב, הייתי כל כך בטוח בעצמי שלא השקעתי הרבה במהלך הקורס והתוצאה הייתה כשלון חרוץ.

יאיר, חבר ילדות שדרכנו נפרדו בסוף התיכון ונפגשנו שוב על ספסלי האוניברסיטה, עבר בהצלחה רבה והציע לי ללכת לדבר עם הפרופסור "יש לו חולשה לבנים, אם אתה מבין למה אני מתכוון, תן לו קצת למזמז אותך והכל יסתדר, אם אתה רוצה אני יכול לדבר איתו"

הופתעתי מההצעה, במסדרונות שמעתי על דברים כאלה וידעתי גם שיאיר הומו, הוא אף פעם לא ניסה להסתיר את זה ואפילו הציע לי פעם או פעמיים לצאת לבילוי משותף וסרבתי, אבל לא האמנתי שזה באמת קורה לי, "לא תודה אני אלמד ואעבור במועד ב'" אמרתי בבטחון.

"תעשה כרצונך אבל אם תחליט שאתה צריך עזרה אל תתבייש, תגיד" צחק בקול יאיר "אתה בחור יפה, אני בטוח שהפרופסור ישמח לעזור לך" הוסיף כשהוא מלטף לי את הלחי.

למדתי לקראת המבחן החוזר והייתי בטוח שאני שוחה בחומר, משוכנע שעברתי, אבל הציון על לוח התוצאות אמר אחרת, לא ידעתי מה לעשות, הקורס הזה היה חלק ממסלול החובה ותנאי לקורסי המשך, צילום מחברת הבחינה הבהיר לי שכמות ההערות והמחיקות כל כך גדולה שאין כל סיכוי שערעור יתקבל ואז, בצר לי, פניתי שוב ליאיר שהקשיב לי בפנים חתומות ואחרי ששמע ממני שאני מוכן לעשות הכל, אבל הכל, כדי לקבל ציון עבר הודיע לי שיבדוק מה אפשר לעשות.

יאיר חזר אלי כבר למחרת ובלי ללכת סחור סחור אמר "המחיר שלו עלה, אם אתה רוצה לקבל ציון עבר בקורס הזה אתה צריך להסכים להצטרף לקבוצת לימוד מיוחדת לקורס ההמשך, 15 שעורי תרגול פרטיים נוספים ומיוחדים בתשלום אישי" ליווה את המלה אישי בתנועת מרכאות מרמזת בידיו "פעם בשבוע" המשיך "תתיצב במקום שהפרופסור יקבע, תעשה כל מה שהוא אומר או רוצה, בלי זכות לסרב" הדגיש את ה"כל" וה"בלי זכות לסרב" כשהוא מביט ישר לעיניי "כולל פינוקים מאחור, אתה יודע"  עשה תנועה גסה בידו שלא היתה צריכה פרוט נוסף "ואם תצליח" סיכם "תקבל ציון עובר גם לקורס הקדם"

הרבה בררות לא היו לי, זאת אומרת תמיד הייתי יכול לעשות שוב את הקורס ולהפסיד סמסטר, אבל כבר באותו ערב צלצלתי ליאיר ו…הסכמתי.

השעור הראשון נקבע כבר לערב למחרת. הגעתי בדיוק בשעה שנקבעה לבית הפרופסור ודפקתי בדלת, להפתעתי פתח לי את הדלת יאיר כשהוא לבוש רק במכנסי עור קצרים והדוקים שהבליטו את החבילה המפוארת החבויה בתוכם "בוא תכנס" משך אותי ביד וצחק "איך לדעתך הצלחתי כל כך בקורס הראשון?" הוסיף כשהוא מוביל אותי לעבר חדר העבודה של הפרופסור.

הפרופסור ישב בכורסת עור וקרא בספר, עשן המקטרת שעישן מילא את החדר בניחוח מיוחד, גברי כל כך, מבלי להסתכל לעברי אמר "יאיר, תפשיט  אותו"

יאיר הושיט את ידיו ואני הדפתי אותם "אני יכול להתפשט לבד" אמרתי והתחלתי לפתוח את כפתורי החולצה.

הפרופסור פנה לעברנו "הסבירו לך שאתה תעשה בדיוק מה שאני אומר?" שאל בכעס ואני הסמקתי ועצרתי, יאיר הושיט שוב את ידו והפעם הנחתי ליאיר להפשיט אותי, להוריד בגד אחר בגד, לקפל אותו בקפדנות ולהניח אותו על כסא שעמד בצד, ראיתי שעל  כסא סמוך מונחים גם הבגדים של יאיר, מקופלים בדיוק באותה קפדנות, מונחים זה על גבי זה "תלמד" לחש לי יאיר "ככה בדיוק הוא אוהב"

עמדתי עירום, מכסה בידי את מבושי כשהפרופסור פנה ליאיר מבלי להרים את ראשו מהספר שקרא "תכין אותו" ויאיר לקח את ידי בידו "בוא" אמר כשהוא מושך אותי אחריו לחדר אמבטיה המפואר.

"עשו לך פעם חוקן?" שאל אותי יאיר והצביע על חוקן שעמד מוכן.

"לא" אמרתי והוא הסביר לי בקיצור מה הולך לקרות, העמיד אותי באמבטיה והחדיר את קצה החוקן לישבני, מים חמימים הציפו את ישבני, ממלאים את תוכי, "תוציא בזהירות" אמר יאיר, הוצאתי את השפופרת הקטנה שבתוכי והמים נשפכו "תכניס שוב" ציווה וזרם נוסף מילא אותי "תוציא…" כך חזרנו על הפעולה עד  שזרם המים שיצא ממני היה צלול ונקי "תלבש" אמר יאיר כשהוא מגיש לי זוג מכנסי עור קצרים, בדיוק כמו שלו.

חזרנו לחדר העבודה ונעמדנו מול הפרופסור שסקר אותי מלמעלה למטה במבט חוקר "דני" ככה קוראים לי "לפני שאני אסביר לך את החוקים יש חוב קטן שאתה חייב לי ואותו אגבה ראשון"

לא בדיוק הבנתי ורציתי לשאול אבל הפרופסור הקדים אותי, "אני  יודע שרב הנסתר על הנגלה אבל כשיגיע הרגע תדע ועכשיו" פנה בשאלה "האם דפקו אותך כבר פעם מאחור?"

הסמקתי במבוכה, "לא אדוני הפרופסור" עניתי בשקט.

"תכין אותו" הודיע הפרופסור ליאיר וחזר לקרוא בספרו.

יאיר העמיד אותי ליד השולחן הגדול שניצב במרכז החדר, כאילו בקסם נשלפו אזיקים ורגליי המפושקות הוצמדו לרגלי השולחן, "תחבק את השולחן" ציווה עליי יאיר כשהוא מצמיד את חזי בחוזקה ללוח השולחן הקר, במהירות חיבר אזיקים גם לידי המחבקות את השולחן, עמדתי מכופף, רגלי מפושקות ובטני וחזי צמודות לשולחן, צעיף נקשר לעיני ושמעתי את הפרופסור קם וצועד לקראתי, הרגשתי ידים אוחזות במכנסי ופותחות את הריץ רץ, מושכת את המכנסיים וחושפות את ישבני ואחריו הביצים והזיין, אצבע חטטנית חדרה בין פלחי ישבני וניסתה לחדור לפי הטבעת המכווץ "תשמן אותו" שמעתי את הפרופסור אומר ליאיר וזה הלך וחזר כשלפתע הרגשתי שמן קר נשפך עליי, מחליק מעצם הזנב אל בין פלחי ישבני, אצבע נדחפה אל פי הטבעת "אל תתנגד" לחש לי יאיר והחל משמן את הפתח הצר, מגביר את הלחץ עד שאצבעו המשומנת חדרה בקלות לתוכי, שמן נוסף נשפך ויאיר הרחיב את תנועת אצבעו, הרגשתי את השמן נכנס ואז כשהכל נרגע לרגע החדיר יאיר אצבע נוספת ושוב שפך שמן ושוב הגדיל את תנועת אצבעותיו שבתוכו, מרחיב בעדינות את פי הטבעת, מרגיע ומחדיר אצבע נוספת.

כשארבע אצבעות בוחשות בתוכי קרא לפרופסור "הוא מוכן אדוני" והיתה מין נימה של שמחה לאיד בדבריו.

שמעתי את הפרופסור מגיע ונעמד מאחורי ואת חגורת מכנסיו נפתחת ואחרי רגע הרגשתי את הזיין שלו מתדפק על פי הטבעת המשומן, מכה חזקה אחת והוא היה בתוכי, תוקע בחוזקה, נח לרגע ואז התחיל לדפוק אותי בתנועות אגן חזקות, בלי רחמים, מפשק את פלחי ישבני בידיו וחודר לעומק, הפרופסור נע בתוכי במהירות, דופק ונהנה, "אתה זיון טוב דני" צעק כשהוא מרביץ בשתי ידיו על אחורי "אני מת על התחת הבתולי שלך" המשיך לשאוג כשהוא נע במהירות בתוכי, דופק ודופק, הרגשתי את הביצים שלו פוגעות בי ואת שיער ערוותו המבריש את ישבני, הקצב גדל ואיתו התחזקו הדפיקות, לא האמנתי שזה יקרה אבל פתאום הרגשתי שגם לי עומד, קרעו לי את התחת הבתול שלי ואני מתחרמן ואפילו אפשר לומר נהנה, "כן תכניס לי, תתקע לי" ביקשתי בקול "רוצה עוד" והקצב גבר, שיתוף הפעולה שלי חירמן אותו והביא את הפרופסור לשיאו, "אני בא" צעק והרגשתי איך נוזל חם נשפך בתוך ישבני "הו זה טוב, זה טוב" מילמל כשהוא יוצא מתוכי, יאיר מיהר אליו "בבקשה אדוני הפרופסור" אמר כשהוא מגיש לו מטלית לחה בידו.

שכבנו שנינו על השולחן, אני ויאיר שהוריד גם הוא את מכנסיו, רגלינו משתלשלות מצד אחד וישבננו חשוף ומוכן. הפרופסור נעמד מולנו והתחיל להסביר לי את השיטה שבה נלמד "זאת שיטה ספרטנית ידועה שאני שכללתי, שיטת המקל והגזר" עצר לרגע, לראות שאני מקשיב, "אני שואל כל אחד מכם 15 שאלות מהחומר הנלמד, המטרה של כל אחד מכם היא לאסוף את מירב התשובות הנכונות,  בגין תשובה לא נכונה חוטפים במקל והחבר מקבל את השאלה כאפשרות לבונוס, בסוף השעור המפסיד מקבל מקל נוסף, את השרביט הגדול שלי שרק לפני כמה דקות הכרת, והמנצח, זה שצבר את מרבית התשובות הנכונות, מקבל את הגזר, הפרס הגדול, מציצה טובה מהמפסיד!… מבין?"

"כן אדוני" מהרתי לענות.

"השעור הראשון הוא שעור חזרה" המשיך הפרופסור כשסרגל גדול בידו, "ליאיר יש יתרון אבל בעתיד תהיה לכם הזדמנות שווה" הסתבר לי שליאיר יש כבר ניסיון בשיטת לימוד מיוחדת זו ואת הקורס שבו נכשלתי יאיר למד בשיטה הספרטנית הידועה, אותו הלילה חטפתי 13 מכות חזקות באחורי, הסרגל חגג עלי, חרץ פסים אדומים כאש בישבני הלבן, הפרופסור אהב להכות וראו את זה עליו, אחרי כל מכה נעמד לו יותר ויותר, אבל מצד שני הוא גם דאג שנדע את התשובות הנכונות. יאיר ניצח אותי בקלות, קינאתי בו על הידע הרב שהפגין, באותו לילה הכרתי לראשונה את התנוחה שלמדתי כל כך לאהוב, על המיטה בחדר השינה של הפרופסור למדתי לחטוף ולמצוץ.

זה שלפרופסור יש זיין גדול הבנתי כבר בפעם הראשונה שהוא דפק אותי בתחת אבל זה שליאיר יש זין גדול למדתי כשהוא דחף לי אותו לפה בפעם הראשונה, דחף את זקפתו ואת כולו בלעתי, שניהם טחנו אותי ביחד, הפרופסור מאחור חודר שוב לישבני הכואב ויאיר מלפנים וכאילו על פי פקודה מהפרופסור הם גמרו יחד, ממלאים אותי בזרמתם.

 

אותו שבוע התקשיתי לשבת, יאיר נתן לי כמה עצות טובות מניסיונו העשיר ולקראת הפגישה הבאה הכל נרגע, השעור השני היה קצת יותר מוצלח, השאלות היו על החומר מההרצאה והפעם חרשתי והתכוננתי כראוי. הגעתי עם יאיר והפרופסור הוביל אותנו ישירות לחדר העבודה שלו שם התפשטנו תוך שאנחנו מקפלים בקפידה את הבגדים ומניחים אותם על הכסאות "תתכוננו" אמר הפרופסור והלכתי אחרי יאיר לטקס החוקן המכין, הפרופסור עמד בדלת והסתכל "עוד" אמר ליאיר שביקש להפסיק "זה לא מספיק צלול". התנגבנו, חזרנו לחדר ונשכבנו על השולחן ערומים, מוכנים לשאלה הראשונה.

הפרופסור התחיל בשאלות קלות שהלכו ונהיו קשות יותר ואתם החלו להצטייר הפסים האדומים על ישבננו, הפעם צברתי יותר תשובות נכונות ופחות מכות בישבן, לקראת השאלה האחרונה המצב היה תיקו אבל אז לא ידעתי וחטפתי בישבן ויאיר, הוא ענה נכון וזכה בבונוס ושוב הובלתי אחר כבוד לחדר השינה והוצבתי באותה תנוחה הידועה, ניצבתי על ארבע וחיכיתי שיתקעו אותי.

הפעם הפרופסור לא חס עלי כמו בפעם הקודמת, ללא הכנות ובלי לדאוג לשימון הפתח הצר הוא נעמד מאחורי, הלביש קונדום על אברו התפוח והציב את הזיין הזקור בפתח פי הטבעת המכווץ שלי, בשתי ידיו פישק את פלחי ישבני ומייד חדר לתוכי, במכה אחת חדה.

הרגשתי כאילו ברזל מלובן חודר לפי הטבעת שלי, כאב חד זעזע את כל גופי אבל את הפרופסור זה לא עניין, צוחק למשמע ה"אייי" הארוך שלי  אחז במותניי והתחיל לדפוק אותי בתנועות אגן חזקות.

"תפתח את הפה" שמעתי את יאיר שאחז בראשי ודחף את הזיין הזקור לעבר הפה שלי, פתחתי וגם הוא חדר לתוכי, ממלא את גרוני באברו המתוח.

שניהם זיינו אותי בקצב, מעודדים זה את זה, הקצב גבר והפרופסור אחז חזק יותר במותני כשהוא מצמיד את ישבני לחלציו המכים, הכאב התחלף בהנאה, לא האמנתי אבל גם הפעם נהנתי מהדפיקה, התחלתי לשתף פעולה, למצוץ ליאיר ולתת קונטרה לפרופסור שהיה תקוע בי מאחור, יאיר גמר ראשון, שוטף את גרוני בזרעו החם ורגע אחרי הצטרף גם הפרופסור "אני מת על התחת שלך" צעק וירה את מטח זירמתו בתוכי.

לקראת הפגישה השלישית למדתי כמו שלא למדתי בחיי ובאותו לילה קצרתי את הפירות. שכבנו כרגיל על השולחן, ערומים ומתוחים, הפרופסור התחיל לשאול ואני כיכבתי, הפעם לא נתתי ליאיר סיכוי, גנבתי ממנו שאלות בונוס, סיימתי עם 5 פסים אדומים כואבים בישבני וניצחון מתוק על יאיר שידע בדיוק מה מצפים ממנו, הוא ניצב על המיטה, נעמד על ארבע כשרגליו מפושקות ופיו פתוח לעברי.

חיכיתי שהפרופסור יחדור ותקעתי את הזיין המגורה שלי, שטרונגול גדול ונפוח שהזדקף ותפח רק מהמחשבה על מה שאני הולך לעשות בפיו הפעור של יאיר, היה זה תענוג חדש, שונה מהמציצות של אשה, יאיר ידע למצוץ, הרגשתי את שיניו של יאיר מתחככות בעדינות בעור המתוח של אברי שנכנס ויצא, לשונו מלטפת בעדינות את העטרת המגורה, לא יכולתי להחזיק מעמד והשפרצתי בתוכו הרבה לפני שהפרופסור גמר בשאגה.

כל השבוע חיכיתי לפגישה הבאה, שוב למדתי כמו שלא למדתי לאף מקצוע אחר, מנסה להגיע מוכן לפגישה, מת לנצח, אבל הפעם לפרופסור היו תוכניות אחרות, השאלות היו קשות במיוחד והמכות נחתו על ישבננו בקצב, התחת בער, יהיה לנו קשה לשבת בימים הקרובים חשבתי לעצמי, במצב של תיקו הגיעה השאלה האחרונה ואתה עוד תשובה לא נכונה  "אין היום מנצח אז אני אדפוק את שניכם, קבע הפרופסור "תשארו ככה, על השולחן ותפסקו את הישבנים" שכבנו מתוחים על השולחן, אחד ליד השני, הבטן נלחצה עוד יותר אל הלוח הקר כשהידים המתוחות לאחור מפשקות את פלחי הישבן המוכים, עומדים כפופים ומצפים לחדירה.

הפרופסור חגג עלינו, ראשון הוא חדר לתוכי, הצריבה המוכרת של החדירה הרעידה את גופי ועוד לפני שהתרגלתי הוא יצא ועבר ליאיר, חדר גם אליו ושוב חדר לתוכי ושוב ליאיר, נהנה להרגיש את הרעד בגופנו בכל פעם שהוא חדר מחדש, מאריך בכל פעם יותר ויותר, טוחן אותנו, קורע לנו את הצורה עד שהגיע לשיאו "אני מת על התחת שלך" צעק כשהוא טוחן אותי בקצב הולך וגובר, דופק ללא הפסקה עד שגמר בתוכי.

עמד לשנינו, מבלי משים שלחנו יד והתחלנו לאונן "מי שגומר אחרון מנקה" אמר הפרופסור, התיישב בכורסתו והחל לפטם את מקטרתו. אני ויאיר שיפשפנו במהירות והפרופסור ישב והסתכל, החלפתי ידים, שפשפתי בחוזקה, במהירות, מחליק לאורך הזין המתוח, עשיתי ביד ונהנתי ואז בקול גדול השפרצתי, משאיר ליאיר את מלאכת הניקיון.

ואז הגיעה מסיבת הסילבסטר, כשיאיר סימן לי בידו לא ידעתי מה יקרה, יאיר אמר לי שהפרופסור קורא לנו והוביל אותי לחדר השינה, שם הודיע לנו הפרופסור שבמבחן חצי סמסטר יאיר הוציא ציון יותר גבוה ממני ולכן, כפי שהוא הודיע לנו בפגישה האחרונה,  מגיע ליאיר גזר ולי מקל.

ניסתי להתחמק "אני פה עם החברה שלי" טענתי אבל הפרופסור היה נחוש בדעתו "עכשיו! תתכונן" אמר בכעס, לא היתה לי ברירה, שלשלתי את מכנסי ונעמדתי בעמידה המוכרת כל כך ובלי הכנה מוקדמת, בלי חוקן,  הפרופסור תקע אותי, נעץ את כל השטרונגול שלו בתחת שלי.

כאב לי, רציתי לצעוק אבל יאיר סתם לי את הפה עם הזיין שלו, חנק את גניחת הכאב שלי, אוחז בראשי ודוחף את זקפתו עמוק לגרוני ואז, כששניהם מזיינים אותי במרץ וגונחים בהנאה, נכנסה החברה שלי, רגע אחד היא קפאה במקומה, פותחת עיניים ולא מאמינה למה שהיא רואה, "מניאק! יא הומו מזדיין בתחת" צווחה כמו משוגעת "שלא תעז לגעת בי יותר, שלא…" לא סיימה את דבריה וברחה.

הייתי בדכאון, לא ידעתי מה לעשות, רציתי לדבר איתה אבל התביישתי להראות את פניי וכנראה שראו את זה עליי כי ביום חמישי יאיר הזמין אותי אליו לראות איתו יחד את המשחק של מכבי, משהו שלא עשינו מאז התיכון.

אחרי כמה בירות היינו משולהבים, ישבנו מול הטלוויזיה וצעקנו, עודדנו את הצהובים ובשיא המתח, שניות לסיום כשהכדור בידי מכבי זרקתי לאוויר "אם הוא מכניס אתה נכנס!" והחזקתי אצבעות.

הכדור נכנס, הצהובים ניצחו ואני התמסרתי ליאיר, שכבתי על השטיח, כמו בטאנגו האחרון בפריז, והוא נכנס בי מאחור, פעם ראשונה אבל לא אחרונה, הוא תקע אותי ואני נהנתי, הרגשתי איך הוא מנשק אותי בעורף וכל גופי הצטמרר בהנאה "כן" לחשתי "תמשיך" הגבהתי את אגני כאילו מבקש שיכנס יותר עמוק "כן זה טוב" עודדתי אותו "כן אני אוהב לחטוף בתחת" הרגשתי אותו נמתח והשפרצתי על השטיח כשהוא גמר בתוכי "וואו זה טוב"

הסמסטר המשיך ואתו גם הפגישות השבועיות עם הפרופסור, חטפנו ולמדנו, את מבחן הסיכום עברתי בהצלחה מרובה, הצלחה שבלטה במיוחד לאור כמות הנכשלים הגדולה, נגשתי לחדרו של פרופסור דב להודות לו "כל הכבוד לשיטה הספרטנית" אמרתי "הייתי צריך כזה דבר לקורס של פרופסור ניבה בסמסטר הקרוב"

הפרופסור הביט בי ממושכות ולבסוף הציע "אולי תבוא אלי הערב, בתשע, נרים כוסית להצלחה שלך", ידעתי שזה לא יסתיים בכוסית אבל לא היה אכפת לי, אהבתי את הביקורים שלו בישבני, נהנתי מזה והייתי שמח להודות לו, "בסדר" אמרתי והוא חזר למאמר שקרא כאילו מסמן לי שהפגישה הסתיימה.

הגעתי בדיוק בזמן, בידי בקבוק קברנה סבניון רזרב משובח, הפרופסור פתח את הדלת "לא היית צריך" אמר ולקח את הבקבוק מידי, "קח" הגיש לי את מכנסי העור הקצרים, "לך תתכונן ותבוא לחדר העבודה" אמר והלך ואני פניתי לחדר האמבטיה.

כשהגעתי לחדר העבודה, לבוש רק במכנסיי העור הקצרצרים וההדוקים שהבליטו את החבילה המתחבאת מתחתם, חיכתה לי הפתעה, פרופסור ניבה, מומחית עולמית בתחומה ואימת הסטודנטים תלמידי השנה האחרונה ישבה בכורסת העור הגדולה, "תכירי זהו דני, הסטודנט שלמד אצלי בסמסטר האחרון בהצלחה מרובה בזכות השיטה הספרטנית" פנה לעברה.

הייתי המום והסמקתי, פרופסור ניבה היתה אשה מטופחת כבת 50, לבושה כמו תמיד בחליפה שחורה מחוייטת ושיער קצר צבוע בשחור, צעיף המשי השחור הכרוך סביב צווארה והכפתור הפתוח בחולצת המשי השחורה אף היא הבליטו את החריץ הבהיר שבין שדיה הגדולים, היה לה שם עולמי בתחום התמחותה ורבים ומכובדים עלו לרגל לשמוע את תורתה אבל בפי כל הסטודנטים היא היתה מוכרת כמכשפה השחורה.

"שמעתי שאתה רוצה ללמוד אצלי בשיטה הספרטנית"  פנתה אלי פרופסור ניבה "דע לך שאני יקרנית ויש לי דרישות מיוחדות, אתה מוכן לשלם כל מחיר שתדרש?"

"כן גברתי", עניתי במהירות למרות שלא בדיוק ידעתי למה אדרש אבל דבר אחד ידעתי שהצלחה בקורס שלה, במיוחד בציון גבוהה, היתה נקודת זינוק מעולה בקבלת עבודה, "אני מוכן".

עמדתי במרכז החדר, בדיוק מתחת למנורה שהאירה על גופי, מכנסי העור הקצרים והצמודים הבליטו את הזקפה שקיבלתי, פרופסור ניבה קמה מהכורסא כשהיא מותחת כלפי מטה את חצאית המיני השחורה, כאילו מנסה להסתיר את זוג הרגלים הארוכות שנחשפו, והתחילה להסתובב סביבי באיטיות, קודם סקרה בעינים ואחר כך שלחה יד והחלה ללטף אותי, מסתובבת סביבי ומשרטטת באצבעה פס דמיוני על עורי החשוף כשהיא יורדת באיטיות, "תשלב ידים מאחורי הראש" ציוותה כשהיא מרפרפת בקלילות על גבי, אני צייתי והיא המשיכה להסתובב סביבי באיטיות.

היא עצרה מאחורי,  מותחת את מרפקי לאחור, וחיבקה ביד אחת את גופי, כף ידה הונחה על בטני, לוחצת אותה קלות עד שזאת נכנסה כאילו מעצמה פנימה, פותחת בפניה  את הדרך אל תוך מכנסיי, סוללת את הפרצה כדי לחדור ולחפון את מבושי.

לא זזתי, מאפשר לה למשש את החבילה הכלואה בידה, ידה טיילה בפרטיותי, חוקרת, אוחזת במוט הזקוף שמנסה לקרוע לעצמו דרך החוצה, ידה השניה נשלחה לרוכסן הסגור של מכנסיי והחלה לפתוח אותו באיטיות דוחפת את מכנסיי עד שצנחו לרצפה, משאירה אותי עירום לגמרי.

פרופסור ניבה שלחה את ידה והתחילה לבדוק את הסחורה שלפניה, תחילה הכתה בידה על פלחי ישבני כאילו היתה בוחנת אבטיח בשוק, מאזינה לצליל המכה, פעם מימין ופעם משמאל ואז הורידה את הצעיף שעל צווארה וכיסתה את עייני "תעשה ביד" לחשה באוזני כשריח הבושם הספוג בצעיף ממלא את אפי "אני רוצה לראות לאיזה גודל מגיע הבולבול שלך"

עמדתי שם באמצע החדר, עירום, עייני מכוסות ועשיתי ביד. שפשפתי במהירות את הזיין הזקור מנסה להביא אותו לגודל שיא, מתאמץ שלא לגמור, ידעתי ששתי זוגות עיניים סוקרות את מעשי וזה חירמן אותי עוד יותר, הרגשתי איך האיבר שבידי הולך ותופח, הולך ומתקשה "נראה טוב" שמעתי את פרופסור ניבה פונה לפרופסור דב כשהיא משחקת בשק האשכים המגורה שלי, מחליקה על העטרת המתוחה, יורדת באיטיות לאורך הזיין הזקור ומגלגלת את שתי הביצים בכף ידה "כמה אתה רוצה תמורתו?" שאלה ואני השפרצתי את מטעני.

עמדתי מושפל ומסמיק, אברי המדולדל שמוט ומורכן "כרגיל" ענה לה הפרופסור כאילו לא הייתי נוכח בחדר "את יודעת שאני אוהב רק ישבנים"

הצעיף הוסר מעיני ופרופסור ניבה מסרה לי כרטיס ביקור קטן "תהיה ביום שני בשמונה למבחן רמה" אמרה לי "ועכשיו תעוף!"

אספתי את בגדי ופניתי לכיוון הדלת, לפני שיצאתי הספקתי לראות את פרופסור ניבה המכובדת מרימה את החצאית ומשעינה את מרפקיה על השולחן בתנוחה המוכרת לי כל כך, פרופסור ניבה לא לבשה תחתונים וישבנה הלבן והמוצק ניצב חשוף כשהוא מוכן לקלוט את  עמיתה לפקולטה "אני מת על התחת שלך" שמעתי את הפרופסור צועק כשסגרתי את דלת הדירה וידעתי שהוא חדר לתוכה.

הסמסטר עדיין לא התחיל ואת הימים, עד יום שני, ניצלתי לחזרה על החומר, רציתי לעשות עליה רושם כבר מההתחלה. הגעתי בדיוק בשעה שנקבעה ופרופסור ניבה פתחה לי את הדלת "תכנס" אמרה והובילה אותי לחדר העבודה שלה "החברותא שלך ללימודים תגיע עוד חצי שעה ובינתיים אני רוצה לשמוע קצת עליך".

ישבנו ושוחחנו, סיפרתי לה על הצבא, על הטיול לאחר הצבא ועל הלימודים, היא שואלת ואני עונה, לא הרגשתי איך הזמן עבר כשלפתע נשמעה דפיקה בדלת.

כשראיתי את מי מכניסה פרופסור ניבה לחדר נעצרה נשימתי "תכיר זאת רינה והיא החברותא שלך בקורס הקרוב" הציגה אותה כאילו אין טבעי מכך "תכירי זה דני" המשיכה והציגה אותי בפניה.

מכל הסטודנטים שבעולם רינה היתה האחרונה שציפיתי למצוא במקום כזה, כולם בפקולטה הכירו אותה כחנונית, עתודאית חרשנית שבקושי הוציאה מילה אבל כיכבה בראש מצעד הציונים, "מה קרה, אתה מפחד מנשים?" שמעתי את פרופסור ניבה צוחקת "אתה רוצה להתחרט?"

"להתחרט? מה פתאם, פשוט הופתעתי" מהרתי לענות כשאני מסמיק כולי "את מבינה, לא ציפיתי ל…"

"אתה בטוח שאתה רוצה להשתתף?" הקשתה שוב פרופסור ניבה.

"כן" עניתי והפעם בהחלטיות "אני בפנים"

"לפני שמתחילים" אמרה הפרופסור והגישה לי מסמך ועט "אני צריכה שתחתום" קראתי במהירות נוסח משפטי יבש המאשר כי בחרתי מרצוני החופשי להשתתף בניסוי מדעי של שיטת הלימוד העתיקה…" בלי  להסס חתמתי.

"רק שתדע, גילוי נאות" ציחקקה "רינה כבר לקחה אצלי קורס אחד או שניים" עדכנה אותי פרופסור ניבה "ולכן היא מכירה את החוקים, באופן כללי זה דומה לחוקים אצל פרופסור דב אבל יש שני שינויים קטנים שיכניסו עניין לתחרות, הראשון : אני עצלנית אז אם לא ענית נכון או לא ענית בכלל ורינה  תדע את התשובה הבונוס  המיידי שלה הוא להצליף לך במקומי וכמובן שזה הדדי" הדגישה מייד "גם אם היא לא תדע ואתה תדע אתה תצליף בה והשינוי השני הוא ההפתעה שבסוף…" עצרה לרגע, מסתכלת בפניי ומחייכת "כמו כל הפתעה טובה לעולם לא תדע עד שלא תגיע אליה ועכשיו, כשהכל ברור, בואו נתחיל בשעור… תתפשטו!"

ברגע הראשון לא קלטתי את דבריה, קפאתי במקומי. רינה לעומתי, קמה במהירות ובלי להוציא מילה, התחילה להורידה את חולצת הטריקו שלבשה, כאילו אין טבעי מכך, חושפת מול עיניי זוג שדיים קטנים וזקורים.

"אתה מחכה להזמנה מיוחדת" פנתה אלי הפרופסור "או אולי אתה צריך תמריץ קטן אז האחרון שנשאר לבוש חוטף חמישיה" הודיעה "ואל תשכח שגם אני אוהבת סדר, הבגדים חיבים להיות מקופלים ומונחים כראוי" התחלתי להתפשט במהירות, מקפל ומסדר את בגדי על הכסא שעליו ישבתי, כשסיימתי ראיתי את רינה עומדת עירומה, בגדיה מסודרים על הכסא שלצידה והיא מסתכלת על השטרונגול שהתרומם בין רגליי ומחייכת, בלי מילים גחנתי על שולחן העבודה הגדול מוכן לקבל את העונש הראשון שלי.

"תתכבדי" שמעתי מאחורי את פרופסור ניבה פונה לרינה ומגישה לה מחבט עור שחור. רינה ידעה בדיוק מה היא רוצה, היא הכינה אותי בדיוק בזווית הנוחה לה, בטני צמודה לשולחן וישבני בולט מאחור, המכה הראשונה נחתה בפתאומיות, משמיעה צליל חזק שהדהד בחלל החדר, חזקה וכואבת, בלי רחמים, ואחריה השניה והשלישית, אני לא אתן לה את התענוג חשבתי כשאני מכין את עצמי למכה הבאה "אני לא שומעת אותו צועק, את יודעת מה זה אומר" שמעתי את פרופסור ניבה פונה לרינה בשמחה אחרי שהמכה הרביעית נחתה בעוצמה ואני נושך שפתיים ולא מוציא אף מילה וזו מיהרה והנחיתה עלי את המכה החמישית, חזקה מכל קודמותיה, גם הפעם נשכתי את שפתי שלא לצעוק והצלחתי! נעמד ומשפשף בידי את אחורי החבולים.

"כל הכבוד, עמדת במבחן הראשון שלך בכבוד" פנתה אלי פרופסור ניבה "מגיע לו פרס, אהה" שינתה כיוון ופנתה לעבר רינה שעמדה מבוישת לידי "אני רואה שעומד לך" חזרה אלי כשהיא כורכת את ידה סביב הזין הזקור שלי "אני חושבת שהרווחת מרינה מציצה"

"אבל…" ניסתה רינה.

"את מתווכחת?" קטעה אותה פרופסור ניבה באמצע בטון מאיים.

"לא סליחה" מיהרה רינה להשיב כשהיא יורדת על ברכיה אוחזת את הזין המתוח בידה ומכניסה אותו במהירות לפיה.

החנונית מהפקולטה התגלתה כחתולת מין מנוסה, לשונה החליקה על הזין שבפיה, יד אחת שיחקה בעדינות בשק האשכים התלוי מול פניה ויד שניה נשלחה אל אחורי והחלה לוחצת על פי הטבעת המכווץ, בעדינות החדירה אצבע לישבני ואז לחצה על הביצים הכלואות בכף ידה השניה, ניסיתי להתאפק, להחזיק מעמד אבל  הכל הלך מהר כל כך ואיך לא? גמרתי.

את אותו ערב אני לא אשכח לעולם, אני ורינה עירומים, נשענים על השולחן הגדול ופנינו אל פרופסור ניבה היושבת על כורסת העור הגדולה ושואלת שאלות. השאלה הראשונה שנשאלתי היתה גם הסיבה להצלפה השישית שקיבלתי אותו ערב מרינה, היא ירתה את התשובה והתייצבה מייד כדי לקבל את הבונוס שלה, הפעם היא לא נתנה לי שום צ'אנס, המכה החזקה הוציאה ממני את הצווחה הראשונה שלצערי לא היתה האחרונה באותו ערב.

ללא ספק רינה שלטה בחומר, חמש עשרה הצלפות ספגתי, אחת לכל שאלה שנשאלתי, וחמש מתוכן חטפתי מרינה. היא עצמה יצאה בזול, חמש הצלפות מפרופסור ניבה ואפילו לא אחת ממני. הפסדתי בגדול וידעתי שהגיע הרגע לשלם את המחיר ובתאטרליות ירדתי על ברכי לפני פרופסור ניבה "פישלתי גברתי הפרופסור, מה עונשי?"

אותו לילה למדתי שגם בנות יכולות לזיין.  פרופסור ניבה הורידה את הצעיף שעל צווארה וכיסתה את עיני, אחזה בידי והובילה אותי לחדר השינה שלה שם השכיבה אותי על הגב והחלה קושרת את ידי ורגלי לפינות המיטה.

שכבתי עירום על הגב כשרגלי מפושקות וידי מתוחות "תכיני אותו" שמעתי אותה פונה לרינה והרגשתי איך יד מתחילה לשחק באברי שהזדקף, לשפשף בעדינות, בתנועות איטיות, התורן הונף, מזדקר עוד יותר, נמתח ומתעבה.

"עכשיו תחכי לי בחוץ" ציוותה ורינה עזבה אותי, שמעתי את הדלת נסגרת

"עכשיו אני מתפשטת" תארה לי הפרופסור את מעשיה "עכשיו אני מורידה את החוטיני שלי שכבר רטוב מרוב חרמנות" הרגשתי אותה עולה על המיטה ומתיישבת על פרצופי "תכין אותי" ציוותה בקשיחות כשהיא דוחפת את ערוותה לפי, "תפעיל את הלשון".

הרגשתי את שפתי מעיין תענוגותיה הלחות נצמדות לשפתי ואפי התמלא בריח הנפלא של אשה מגורה שהעמיד לי עוד יותר את מה שכבר ממילא עמד זקוף, כל שנשאר לי הוא לדחוף את לשוני למערתה הרותחת, להחדירה במלוא אורכה ולחפש את היעד הנכסף, הדגדגן, הרגשתי איך היא רטובה, מיוחמת, נעה באיטיות כאילו מכוונת אותי עד שמצאתי והובלתי את הדגדגן הנפוח בלשוני אל שפתיי, אחזתי בו בעדינות והתחלתי למצוץ, מפחד שלא אכאיב לה חלילה.

הרגשתי איך היא מתלהבת, ישבנה התחכך בחזי כשהיא דוחפת את ערוותה לפני, זזה קדימה ואחורה, בתנועה אוטומטית ניסיתי לתפוס עם ידי  בחזה אולם הם היו קשורות היטב, עסיס תאוותה מילא את פי, נמרח על פני, תנועותיה התחזקו עוד יותר, מברשת ערוותה הרטובה החליקו על לחיי ואז היא אחזה באברי הזקור בידה, הרימה את אחוריה ובתנועה מהירה החליקה והשתפדה על עמוד המתח הגבוהה שהזדקר בין רגליי.

לרגע היא עצרה, נותנת למערתה הפרוצה לעטוף את הזיין שנבלע בתוכה, הרגשתי את שרירי נרתיקה מתכווצים כשהם מחבקים את הזיין שחדר לתוכה ללא מאמץ, היא ישבה עלי בכל כובד משקלה, מועכת את חלצי, אוספת כוח לשלב הבא ואז היא החלה לדהור באיטיות, עולה ויורדת כשבכל פעם נראה כאילו הזיין התקוע בתוכה חודר עוד קצת, נכנס עמוק יותר, היא נשענה קדימה, ידיה לצידי ראשי ושדיה משתפשפות בפני, מחדירה את פטמתה לפי ופוקדת "תלקק".

הקצב הלך והתגבר, היא נעה על השיפוד התקוע בתוכה במהירות, מזיינת אותי, עושה אותי! "זה טוב" היא צעקה "כן, זה טוב" המשיכה כשהיא שולפת את פיטמה אחת מפי ודוחפת את השניה "תמצוץ! זה טוב, כן,  שלא תעיז לגמור! זה טוב" שאגה "אני באה, הנה אני באה! הנה זה, הנה זה בא, הנה זה בא לי!" והיא גמרה באחת ונשכבה עלי, קפאתי במקומי, אברי הזקוף והמגורה תקוע בה ואני לא זז.

לקח לה בדיוק שתי דקות להחזיר את נשימתה, לנוח ולהתחיל הכל מחדש, כמו בפעם הראשונה היא התחילה באיטיות, עולה ויורדת על התורן הזקוף ולאט לאט הגבירה את הקצב, לא זזתי, נתתי לה לעשות מה שהיא רוצה, שרירי נרתיקה התעוררו לחיים חדשים, מתכווצים סביב השיפוד הנפוח מתאווה התקוע בתוכה, עסיס אהבתה שמילא את נרתיקה שימן היטב את האיבר שנע בתוכה, הקצב שוב גבר, מהר יותר, מהר יותר, הרגשתי איך היא משפשפת את פיטמותיה בחזי החשוף, מחרמנת את עצמה מחדש "כן, זה טוב" צעקה מחדש "זה טוב, אני באה, אני באה! הנה זה מגיע, הנה, מגיע, זה…" והיא התפוצצה מחדש לפני שהספיקה להשלים את המשפט, צונחת ונשכבת לצידי.

שכבתי קשור, אברי המגורה זקוף כל כך ולא יכולתי לגמור "תשפשפי לי, בבקשה" התחננתי אבל היא רק צחקה "תשתוק טמבל" ענתה לי לבסוף "עוד לא גמרת את תפקידך"

"הביצים, זה כואב, בבקשה" ניסיתי את התרוץ העתיק בעולם אבל אותה זה לא עניין

"רינה תכנסי"

שמעתי את הדלת נפתחת, "הוא שלך, תעשי חיים"

הרגשתי איך רינה עולה על המיטה, מתיישבת מעלי ודוחפת את ערוותה לפי "תמצוץ" אמרה כשמברשת שיער ערוותה משפשף את אפי.

רינה אנסה אותי מחדש, אני קורא לזה אונס כי אין לי דרך טובה יותר לתאר את זה למרות שזה היה בהסכמה מלאה, חוזרת על השיעור שהעניקה לי פרופסור ניבה רק כמה דקות קודם, החדרתי את לשוני לתוכה וחזרתי על המשחק המקדים עד שהיתה רטובה למשעי ואז השתפדה עלי, תוקעת את הזין הזקור לתוכה והתחילה להשתפשף.

"פעם אחת" שמעתי את פרופסור ניבה אומרת לרינה "אורגזמה אחת ואת יורדת" רציתי לגמור ולא יכולתי, רינה הגבירה את קצב רכיבתה, עולה ויורדת, נעה קדימה ואחורה, משתפשפת עלי בתנועות מעגליות, חוגגת, הרגשתי את עסיס אהבתה מטפטף ומחליק על גופי, רינה הגבירה את הקצב, נעה במהירות, ידיה על חזי והיא דוהרת בטרוף, משתפשפת מתחילה לגנוח "כן, כן, זה טוב, עוד, רוצה עוד, הנה, הנה, זה בא, הנה, כן, כן…הנה זה בא!" וגם היא גמרה , צונחת לצידי ונשימתה כבדה.

נשארתי שוב ותאוותי בידי, רוצה לגמור ולא יכול, "תתחנן" שמעתי את הפרופסור ואני התחננתי.

אותו לילה השפלתי את עצמי, התחננתי בקול גדול, ביקשתי רחמים, הייתי מגורה אבל לא הצלחתי לגמור עד שהרגשתי איך  משחררים לי את יד שמאל ובלי לחשוב הרבה התחלתי לשפשף, לאונן, לעשות ביד, במהירות לפני שיתחרטו, לא הייתי צריך הרבה, שנים שלושה שפשופים והכל התפוצץ, פורץ ומשפריץ זרע חם על בטני ורגליי.

כשרינה הורידה את הצעיף מעיניי הפרופסור כבר לא היתה בחדר, התלבשנו בשקט, ללא מילה, והלכנו כל אחד לדרכו.

השיעור השני לא היה שונה בהרבה, למרות שהתכוננתי שוב הפסדתי בגדול. עמדתי עירום וישבני האדום מההצלפות שספגתי מוצג לראווה, להפתעתי  אהבתי את זה, את ההצלפות שחטפתי ואת הידיעה שהולכים לדפוק אותי, לעשות בי מעשים ובמיוחד שהולכים להשפיל אותי. פרופסור ניבה כיסתה את עייני בצעיף השחור והובלתי אותי אחר כבוד לחדר המיטות אבל הפעם, לפני שנקשרתי שוב למיטה, הניחה רינה בפי כדור, שאחר כך הסתבר לי שזה ויאגרה, ודחפה כוס לידי  "תבלע, זה יגביר את העניין" אמרה הפרופסור.

שוב חגגו עלי ובגדול, הפעם שתיהן יחד, אחת על פני והשניה משופדת, עולות ויורדות, מתחלפות במקומות, שואגות בתאווה, מעודדות זו את זו, טעם עסיס אהבתן מילא את פי ואברי הזקוף היה קשה כאבן, הויאגרה עשתה את שלה, נתנה להם לחגוג על השיפוד הזקור, לגמור פעם אחר פעם, להשתולל.

בהתחלה ניחשתי מי יושב על פני ומי משופד רק על פי הקולות אבל עם הזמן למדתי להבדיל על פי מברשת השיער וריח עסיס תאוותן, לפרופסור היתה מברשת קצוצה ומסופרת שסרטה את פני ולרינה היתה פלומה רכה שניגבה את העסיס המרוח.

"תמצוץ יא שפוט" צעקה עלי האחת, "תוציא את הלשון יא מלקק כוסים" הוסיפה השניה כשהיא מצמידה את החריץ הרטוב לפי "תגיד שאתה אוהב את זה" איבדתי את הזמן, לשוני כאבה והן חגגו. רינה צנחה ראשונה, נשכבת לצידי מתנשפת, לפרופסור לקח עוד קצת זמן  עד שגמרה בקול גדול ונשכבה גם היא ואני נשארתי כשתאוותי מוצגת בפני כל.

"תתחנן" לחשה לי רינה בארסיות "תתחנן או שלא נשחרר לך את היד"

"בבקשה" התחלתי בשקט "בבקשה אני רוצה לגמור" אבל היא רק צחקה, התחננתי בקול גדול, מבקש רחמים, לא ראיתי את פניהן אבל תארתי לעצמי, שמעתי אותן צוחקות ולהפתעתי זה גירה אותי, נעמד לי עוד יותר, עד שסוף סוף שוחררה ידי  ושוב  עשיתי ביד לעיניהן.

בשיעור השלישי הצלחתי סוף סוף לענות על אחת השאלות שרינה לא ידעה, לא היה מאושר ממני כשקמתי ונעמדתי מאחוריה להצליף בה בפעם הראשונה, ביד רועדת לקחתי את  מחבט העור השחור, ישבנה היה לבן ובתולי, אותו ערב לא ספגה עדיין הצלפה, היא ניצבה בפישוק קל וחריץ מערת תענוגותיה הורוד בלט מבעד לפלומת שער ערוותה הבהיר. השטרונגול שלי, שהיה כבר זקוף משלושת החבטות שחטפתי על ישבני, קפץ לדום מתוח, ניצב זקור כתורן, הרמתי את ידי האוחזת במחבט העור, כיוונתי היטב ואז בתנועה חדה הנחתתי אותו על ישבנה, צעקתה של רינה וצליל המחבט הנושק לישבנה השתלבו זה בזה וסימן אדום ראשון הופיע על ישבנה, הצליל והמראה עשו את שלהם, לא יכולתי לשלוט בעצמי וגמרתי, השפרצתי על רגלה.

"תנקה אותה" שמעתי את  הפרופסור מצווה "תנקה עם הלשון!"

ירדתי על ברכי והתחלתי ללקק, מעביר את לשוני מלמטה למעלה ובולע את זרמתי החמה, להפתעתי זה חירמן אותי, העמיד חזרה את הזין שהתדלדל, רציתי להפסיק אבל רינה לא וויתרה "יש עוד" אמרה ואני המשכתי, ליקקתי את רגלה ועליתי לכיוון פלחי ישבנה, ליקקתי  ביסודיות עד שלא נשאר זכר לחרפתי.

רינה לא סלחה לי על המכה החזקה ואני שחקתי לידיה כבר בשאלה הבאה, אני טעיתי, היא ענתה נכון ובמהירות היא נעמדה מאחורי לממש את זכיתה. עמדתי בפישוק רחב ונשענתי על השולחן והיא לא היתה צריכה הרבה, מכה אחת, מכוונת היטב אל בין רגלי המפושקות שפגעה בול בביצים, צרחתי מכאב והתפתלתי על הרצפה, אם יש מקום כואב זה בדיוק המקום ורינה ידעה זאת היטב.

כמובן שהפסדתי גם באותו יום ובלי הרבה דיבורים הובלתי אחר כבוד לחדר השינה ושם כשעיני מכוסות נקשרתי למיטה ונאנסתי שוב, אותו תסריט כמו בפעם הקודמת, כדור ויאגרה, המתנה קצרה ושתיהן דהרו עלי עד שהגיעו על סיפוקן משאירות אותי להתחנן בקול ותאוותי ניצבת זקורה, שמעתי אותן מצחקקות בקול עד שהחליטו שהגיע השעה ושיחררו את ידי.

למפגש הרביעי רינה לא הגיעה, "ענייני נשים" פתרה אותי פרופסור ניבה בתשובה קצרה והורתה לי להתכונן, התפשטתי ונשענתי על השולחן הגדול.

"תגיד מספר בין שלוש לשבע"

חמש עניתי בלי לחשוב

"זה שאני חוגגת עליך הערב זאת עובדה אבל כדי לתת לך אתגר אז אם תענה לי על חמש תשובות נכונות הפעם לא אקשור לך את העיניים" כמו תמיד השאלות היו רשומות מראש כך שזה היה משחק הוגן והתחלנו.

כמו תמיד, על כל שאלה שלא ידעתי חטפתי. העניינים התקדמו במהירות וסיימתי עם שש תשובות נכונות, שיא חדש.

עד היום, להוציא את המבט החטוף על ישבנה החשוף אצל פרופסור דב, לא ראיתי את פרופסור ניבה עירומה כי היא תמיד הקפידה לעזוב את החדר לפני שרינה הורידה לי את הכיסוי מהעיניים ועכשיו הגיע הרגע, קנס ופרס בצידו, שכבתי על המיטה, קשור בידי כשרגלי משוחררות והחדק שבינם עומד בדום מתוח, הפרופסור התפשטה לאיטה, מורידה פריט אחר פריט, מקפלת בקפידה ומניחה על השידה. כשנשארה עם חזיה סקסית ותחתוני חוטיני תואמים עצרה לרגע ונתנה לי לסקור את גופה.

מעולם לא הייתי מצליח לנחש את גילה, פרופסור ניבה עברה את גיל החמישים אבל היה לה גוף חטוב ומטופח שנראה צעיר מגילה, שדיה הגדולים הוצגו לראווה כשהורידה את חזיית הפוש-אפ האדומה, פיטמות גדולות וכהות בלטו על רקע לובן שדיה, היא התכופפה והורידה את תחתוני החוטיני, עלתה על המיטה והתיישבה על פני כששפתי מערת תענוגותיה נושקות לשפתי

"תפנק!"

החדרתי את לשוני עמוק לתוך המערה הפתוחה, היא היתה רטובה ומיוחמת, ראיתי את הצבע הוורוד המבריק של מערת תענוגותיה הפעורה מול עיניי, אספתי את הדגדגן בלשוני, אחזתי בו בעדינות בשיניי והתחלתי למצוץ, בעדינות, לא להכאיב, לענג.

פרופסור ניבה התחרמנה, הרגישו את זה בתנועותיה, בעסיס הרב שבמערת תענוגותיה, בקולות שהיא השמיעה, קוראת דרור ליצריה, היא הזדקפה על ברכיה והצמידה חזק יותר את חריץ תענוגותיה לפניה, נעה קדימה ואחורה, מברשת שיער ערוותה המטופחת שפשפה את אפי ושרטה את פניי. ידיה אחזו בשיערה ושדיה רקדו לקצב תנועתה, עולים ויורדים, מכים בכבדות על גופה, מצצתי בתאווה את כפתור תענוגותיה הכלוא בין שיניי והבאתי אותה לאורגזמה ראשונה.

הפרופסור לא נתנה לי לנוח, היא התרוממה ממקומה וזזה אחורה, הרגשתי את המברשת הרטובה מחליקה על  בטני עד שישבנה הגיעה ונעצר בזיין המתוח הניצב זקוף בין רגלי וחוסם את דרכה, לרגע עצרה ואז התרוממה שוב על ברכיה והשתפדה.

הזין המתוח חדר בקלות לנרתיק המשומן, היא ירדה והתיישבה על חלצי, נותנת למשקל גופה להחדיר אותו לעומקה. היא ישבה מתוחה, דוממת, אוספת את נשימתה ואז התחילה לדהור, בהתחלה לאט, בתנועות קטנות, למעלה וקדימה, למטה  ואחורה ושוב קדימה, ושוב אחורה, מגבירה את הקצב,  עולה ויורדת על התורן התקועה בתוכה, צובטת באצבעותיה את פטמותיה הזקורות, מתלהבת, צועקת, היא עזבה את פטמותיה ונשענה בידיה על חזי, אצבעותיה אחזו בפטמותי וצבטו בחוזקה, היא התכופפה ושדיה הגדולים החליקו על חזי, קצות פטמותיה הנוקשות בחשו בפלומת שיער חזי בקצב תנועתה, היא המשיכה לדפוק אותי בחוזקה, אגנה מכה בחלצי וישבנה מועך את מבושי, ואז היא גמרה, הרגשתי את זה, צעקות תאוותה השתתקו לשניה, עצרה ומייד חידשה את דהירתה "זה טוב" צעקה בקול ודהרה בסערה על השרביט הנפוח אל עבר האורגזמה הבאה.

אותו ערב היא דפקה אותי שש פעמים, גומרת עלי, נחה ומתחילה מחדש עד שנפלה עלי שדודה ומותשת, היא שכבה ואברי הנוקשה עדיין תקוע בתוכה, בטנה נמחצה אל בטני, שדיה נלחצו לחזי, ראשה נח על כתפי. שכבתי מגורה ומיוחם ופחדתי לזוז עד שהרגשתי את שרירי נרתיקה העוטפים את הזרג התקוע בתוכה מתכווצים, כאילו מזמינים אותי.  "תדפוק אותי" שמעתי אותה לוחשת "אני רוצה להרגיש איך אתה גומר בתוכי" הוסיפה כשהיא משחררת את ידיי הקשורות.

לא הייתי צריך יותר, ובלי להוציא את אברי הפכתי אותה על גבה כשאני מחבק אותה בחוזקה. דפקתי אותה,  ישבני התרומם וירד בחוזקה, חודר עמוק יותר לתוכה, הייתי מגורה וחרמן ולא הייתי צריך יותר מכמה תנועות באגן, כמה שפשופים בתוכה כדי לירות  את הלבה הרותחת שהיתה עצורה בתוכי, להציף את נרתיקה בסילון קולח של זרעונים חמימים.

ישבנו במטבח ושתינו קפה שהכנתי, בלי מילים, בשקט "יש לי הצעה מעניינת בשבילך"  פנתה אלי לבסוף "הרי בלי עזרה לא תצליח לנצח את רינה בחיים אז…" ופרופסור ניבה  פרסה בפני את תוכניתה.

"ומה אני צריך לתת בתמורה?" שאלתי

"לנקות לי את הבית, להיות עוזרת הבית שלי" השיבה והשלימה מייד "עוזרת בעירום!"

"מתי?" שאלתי

"קודם תנצח ואחר כך  אני כבר אודיע לך" השיבה

"עשינו עסק" אמרתי, מה כבר יכול להיות?

לפרופסור ניבה היה שכל והיא ידעה לנצל כל הזדמנות כדי שאלמד, היא לא נתנה לי את התשובות אלא רק את השאלות, חמש שאלות שתשאל אותי וחמש שאלות שתשאל את רינה ועכשיו הייתי עסוק בלהכין את התשובות, למדתי בלי הפסקה, מחפש באינטרנט ובספריה. ביום חמישי עשיתי הפסקה קצרה לראות יחד עם יאיר את משחק הכדורסל. נורית, השכנה הסקסית שלו שכבר מזמן רציתי לזין, הצטרפה אלינו, לבושה במכנסיים קצרות וקרועות וחולצת בטן פרובוקטיבית וצמודה דרכה ניתן היה לראות בקלות שהיא בלי חזיה.

אחרי שתי בירות ועשר דקות משחק נורית  זרקה לאוויר "האיטלקים ינצחו, אני מוכנה להתערב אתכם שהם מנצחים"

הצהובים שיחקו בבית, מעודדים על ידי  10,000 אוהדים משולהבים והובילו בשש נקודות, צריך להיות טיפש בשביל התערבות כזאת, ביחוד כשכל התחזיות צפו נצחון צהוב.

"על מה נתערב" שאלתי בסקרנות אבל להפתעתי את יאיר ההצעה לא הפתיעה והוא מיהר להענות להצעה "נתערב על ההפרש, מי שהכי קרוב דופק את כולם" אמר ישר ולעניין כאילו אין טבעי מזה.

"אין בעיה" ענתה מיד נורית בשיא הטבעיות "אני נותנת 3 לאיטלקים"

"אני נותן עשרים הפרש לצהובים" הודיע יאיר בהתרברבות  "ומה אתך דני?"

"שש הפרש לצהובים" הצטרפתי גם אני, קצת יותר מאופק מיאיר.

עד הרבע האחרון הייתי בטוח שאני הולך לחגוג, להגשים את חלומי, הצהובים הובילו בהפרש קטן לאורך כל המשחק, ואני תכננתי בראשי את מי לדפוק ראשון. נורית צעקה וקיללה את האיטלקים כמו סוחרת סוסים בשוק ופטמותיה שהתקשו בלטו עוד יותר מבעד לחולצת הבטן הקצרה שלבשה. ברבע הרביעי התחיל המצב להתאזן וההפרש עבר מצד לצד ואז באה הדקה האחרונה, החמצה צהובה ובעקבותיה מתפרצת איטלקית והם עלו לשתים הפרש, עוד טעות צהובה והמשחק נגמר בנצחון איטלקי מאד לא צפוי.

"איך את הולכת לדפוק אותנו?" שאל יאיר בשלוה כאילו ציפה לכך כל הערב.

"כרגיל, עם הדילדו שלי, אני קופצת להביא אותו, אתה מעדיף את השחור או האדום?"

הסתכלתי על יאיר, הוא חייך במבוכה "השחור"

נורית קמה ממקומה "בינתיים, עד שאני חוזרת, לכו לחדר השינה, תתפשטו ותתכוננו" אמרה ויצאה בריצה כשהיא משאירה את הדלת פתוחה.

בחדר השינה, בזמן שהתפשטנו,  התברר לי שזאת לא הפעם הראשונה שיאיר מפסיד לנורית. "אני מת על הזיונים שלה" אמר לי יאיר כשהתפשטנו "דופקת אותי כמו גבר, בתחת, אבל יש בה משהו מיוחד". יאיר הושיט לי משחת סיכה "תמרח הרבה, יש לה גדול" המליץ לי ואני מרחתי ביד נדיבה, משמן היטב את הפתח הצר שבאחורי.

כשנורית נכנסה לחדר היא לא לבשה כלום חוץ מסטראפאון עם תותב, דילדו שחור וגדול המהודק היטב אל חלציה, היה לה חזה קטן וחצוף ופטמות כהות וזקורות כשבאחת מהן היה תקוע עגיל קטן. "שמעתי עליך רבות מיאיר" פנתה אלי "שמעתי שאתה טוב בלמצוץ זרגים ולאכול בתחת" המשיכה באותה שפת שוק האהובה עליה כל כך, להפתעתי במקום להעלב התחרמנתי, הזין העומד שבין רגלי הזדקר עוד יותר, היא לא הפסיקה להעליב את שנינו, קוראת לנו בכל ביטוי משפיל שרק אפשר ואני המשכתי להתחרמן.

"אז מי מתנדב להיות ראשון?"

שנינו שתקנו

"אני רואה שאין מתנדבים אז יאיר אתה המארח בוא תראה לדני איך אתה אוהב לחטוף ממני בתחת"

יאיר הסמיק לרגע ואז עלה על  המיטה, בהתחלה נעמד על ארבע בדוגי סטייל כשרגליו מפושקות ועכוזו מופנה לשפת המיטה  ואז הוא התכופף קדימה, סידר שתי כריות גדולות מתחת לבטנו ופישק בידיו  את פלחי ישבנו מותח את חריץ ישבנו ומגלה לעיננו פתח משומן ומוכן לדפיקה.

נורית ניגשה ונעמדה מאחורי יאיר הממתין בדריכות, הצמיד את קצה הדילדו השחור לאחוריו וחיכתה, ראיתי את הצפיה על פניו של יאיר המופנות לעברי ואחר כך את הכאב החד כשנורית חדרה לתוכו במכה חזקה, ראו שכאב לו אבל נורית רק צחקה, "פיגלה, אתה אוהב לחטוף בתחת? אהה?" אמרה והתחילה דופקת אותו בתנועות חזקות, נעה בתוכו, נכנסת בו בחבטות אגן חזקות, לאט לאט מבט הכאב על פניו של יאיר הפך להנאה

"מה אתה אומר על החבר שלך?" פנתה אלי נורית והמשיכה לדפוק אותו בקצב "תראה איך הוא נהנה לאכול אותה ברוורס". האמת שהתחרמנתי, לראות את נורית דופקת אותו חירמן אותי יותר ויותר, שלחתי יד לאברי הזקור אבל נורית עצרה אותי באמצע "שלא תעיז יהא מאונן, אני רוצה לדפוק אותך זקוף ומגורה"

נורית נהנתה מכל רגע, ראו את זה עליה וביחוד שמעו, היא חגגה על יאיר בגדול, משתוללת בתוכו בפראות, דופקת אותו בקצב עד שגמרה בסערה. לקח לה רגע להתאושש, היא יצאה מיאיר ונתנה לו לרדת מהמיטה, על פי תנועותיו ידעתי שכואב לו, שפתחו אותו לרווחה, אברו היה רופס ומתדלדל ועל המיטה היה כתם גדול של זרע, יאיר גמר.

נורית לא חיכתה הרבה ופנתה אלי "נו מִתְחַנְגֵּל, הפסדת והגיע תורך, תתכונן".

עליתי על המיטה ונעמדתי על  ברכי, סידרתי את הכריות ונשענתי עליהם כשאני מבליט את ישבני, בשתי ידי אחזתי בפלחי ישבני ופישקתי אותם. נורית העבירה אצבע בחריץ הפעור, עלתה וירדה לאורכו, נעצרה בפי הטבעת המכווץ ובדקה את הסחורה "אתך נעשה משהו אחר" אמרה לפתע "בוא לסלון"

אחרי שתי דקות מצאתי את עצמי שוכב על השטיח בסלון, פני לרצפה, כרית גדולה מונחת מתחת לאגני כשהיא מבליטה את ישבני, רגלי מפושקות חזק לצדדים וידי משולבות אחרי עורפי ומסתירות ממני את הנעשה מאחורי. "שמן אותו" שמעתי אותה פונה ליאיר והרגשתי את הקור של  שמן הסיכה שנשפך ביד נדיבה בפתח עכוזי ואחר כך את האצבע שנדחפת ומשמנת את החריץ שבישבני. יאיר זז הצידה ונורית נכנסה בין רגלי, בעטה בהן קלות ברגליה כדי שאפתח אותן עוד יותר, ירדה על ברכיה, פישקתי את פלחי עכוזי והניחה את קצה הדילדו שלמותניה בפתח ישבני המוצק "נו אוכל בתחת, מי ניצח?"

"האיטלקים" עניתי.

"ומי אתה אמרת שינצח?"

"הצהובים"

"אז מה מגיע לך?"

פתאום הרגשתי את עצמי כל כך מגורה שלא שלטתי בעצמי, אני לא יודע ממה, מלראות אותה דופקת את יאיר? מהמגע של הדילדו המונח בפתח ישבני?  מהמחשבה שהיא הולכת לתקוע אותי? "שתתקעי אותי בתחת" צעקתי ומייד הרגשתי אותה חודרת לתוכי, הפתח הצר התנגד לשניה ואז נפרץ בפתאומיות וכאב חד עבר בכל גופי כשנורית נשכבה עלי בכל כובד משקלה ונעצה את  הדילדו המפואר ברקטום שלי.

פטמותיה הקשות של נורית נלחצו לגבי, התותב הגדול שבתוכי מתח את פי הטבעת שלי עד שחשבתי שהוא נקרע, היא עזבה את פלחי העכוז הכואבים והם הקיפו את שארית התותב שעדיין לא נכנסה, השמן הרב עזר אבל לא מנע את תחושת הצריבה העזה כשנורית התחילה לדפוק, לעלות ולרדת בתוכי, נורית התחרמנה ודפקה אותי בכוח, בקצב, רוכבת בהנאה "אני דופקת אותך חתיכת מתרומם" שאגה כשהיא מכה בידיה באחורי "אני מרימה אותך יא אוכל בתחת", צעקותיה שילהבו אותה עוד יותר ואני ספגתי את זה באחורי, דופקת ומכה, מחדירה את השרביט הקשור למותניה עמוק יותר ויותר.

כאב לי אבל נשכתי את שפתי,  כאב לי והתחרמנתי, הזיקפה שלי התחזקה, שכבתי על התורן הקשוח והרגשתי איך אני מתרומם, "זה טוב, זה טוב, זה בא, הנה, הנה, הו זה טוב, אני מזיינת אותך, אני פותחת אותך, עוד, כן, הנה, אתה הכוסית שלי! תחטוף! הנה, זה בא, זה בא, זה…" ונורית גמרה כשהיא נופלת עלי מותשת.

נורית קמה ואני איתה, שרף לי מאחור ועמד לי מלפנים, הזין שלי היה זקור עד כאב, רציתי לשפשף, להתפרק אבל לנורית היתה תוכנית אחרת "תן לי, מגיע לך" אמרה ונצמדה אלי מאחור, חיבקה אותי והתחילה לעשות לי ביד "בוא יאיר, שמעתי שאתה אוהב למצוץ זרגים, בוא תראה לי" פנתה ליאיר והוא בא בריצה, ירד על ברכיו לפני והספיק עוד להכניס את הזרג הזקוף שנורית אחזה בידה לפיו בדיוק בזמן כדי לחטוף את כל המטען הלוהט ששחררתי.

ביום ששי היה לי קשה לשבת, פי הטבעת שלי כאב והבנתי את פשר הביטוי קרעו לו את התחת, הלכתי כמו ברווז, מתנדנד בפישוק.

מרחתי את המשחה שיאיר נתן לי ויחד עם האמבטיות החמות זה התחיל להרגע, ביום ראשון הרגשתי כבר יותר טוב וביום שני הייתי מוכן לפגישה אצל פרופסור ניבה.

ההתחלה לא האירה לי פנים וכבר בשאלה הראשונה חטפתי מרינה מכה עם מחבט העור השחור על ישבני המתאושש. בסיבוב השלישי רינה לא ענתה נכון, היתה זו אחת מהשאלות שידעתי מראש ומייד עניתי ונעמדתי לקטוף את הבונוס הנכסף. עם מחבט העור בידי ניצבתי מאחוריה ושיחקתי בקצהו בחריץ הכוס הורוד, החלקתי אותו בעדינות ואז בהפתעה הנחתתי את המכה שהרעידה אותה.

סיבוב נוסף ושוב נעמדתי מאחוריה, בעדינות שיחקתי בחריץ הרוטט, רינה היתה מחורמנת וטיפה מעסיס אהבתה נזלה על הסרגל שבידי, הרמתי את ידי, ראיתי את הצפיה בפניה והנחתתי עוד מכה חזקה שסחטה קריאת כאב  קצרה מפיה.

עד סוף הערב הנחתתי לרינה עוד ארבע מכות על ישבנה מתוכן שתים משאלות שפרופסור ניבה לא נתנה לי מראש ואני ספגתי רק שלוש הצלפות, ניצחתי בפעם הראשונה, אומנם בזכות העזרה של הפרופסור אבל מה זה משנה העיקר שהגיע הרגע לקטוף את פירות ההצלחה.

 רינה הסתכלה עלי במבט ארוך ובוחן כשקשרתי את ידיה לפינות המיטה "חכה לי בחוץ" ציוותה עלי פרופסור ניבה כשסיימתי לקשור את רינה "קודם אני לבד ואחר כך אתה" הוסיפה כשסגרה את הדלת מאחורי.

הצמדתי את עייני לחור המנעול ודרכו הצלחתי לראות חלק מהנעשה בחדר, פרופסור ניבה כיסתה את עיניה של רינה בצעיף משי שחור והחלה להתפשט לאיטה, מסדרת את בגדיה בקפידה כפי שדרשה מאתנו, היא עלתה על המיטה, התיישבה על ברכיה והצמידה את מערת תענוגותיה לפרצופה של רינה שלא היתה צריכה הסברים.

רינה נתנה לה טיפול מלכותי, ראו את זה על פניה של הפרופסור, לשונה של רינה חדרה לתוכה כשהיא משחקת בכפתורי תענוגותיה, הפרופסור הפקירה את עצמה לתענוג בידיה היא שיחקה בפטמותיה שהזדקרו, מוחצת ולוחצת, מניעה את ערוותה קדימה ואחורה בתנועות קלות שהלכו והתחזקו.

הפרופסור התחממה, היא נשכבה על רינה, אספה את רגלה של רינה בין רגליה, הצמידה את הרגל הכלואה בחוזקה לערוותה והשתפשפה, בחוזקה, במרץ, בתנועות ארוכות, חזה נמעך על חזה ובטן על בטן, כשהיא אוננה בפראות על שוק רגלה של רינה המוצמדת בחוזקה לערוותה המיוחמת. הפרופסור חגגה, היא השתוללה על הרגל הצמודה בין רגליה ואוננה, גמרה פעם אחר פעם, כשהיא צועקת בקול עד שהתעייפה וצנחה.

הפרופסור לבשה חלוק רחצה וקראה לי להכנס "היא לרשותך" אמרה והתיישבה על כורסא שניצבה בפינת החדר. עמד לי כמו טיל לפני שיגור, רינה שכבה לפני כשעיניה מכוסות, רגליה מפושקות, שפתיי מערת תענוגותיה נפוחות מתאווה והחריץ הוורוד, הרטוב כל כך, בולט בין תלתלי שיער ערוותה, מזמין אותי לבוא.

עליתי עליה במהירות  ונכנסתי לתוכה בקלות, בתנועה אחת חזקה הטבעתי את הזין הנפוח שבין רגלי בחריץ הרטוב והלוהט שבין רגליה, החדרתי אותו לכל אורכו, שכבתי עליה בכל כובד משקלי והתמסטלתי מההרגשה, מהכיף לשכב בתוכה ולהרגיש את שרירי נרתיקה העוטפים את הזין התקוע, אחזתי את פטמתה הימנית הנוקשה בין שיניי והתחלתי למצוץ בעדינות כשבידי השמאלית אני מוחץ וסוחט את השד השני, מסובב בפראות, מכאיב.

דפקתי אותה בתנועות אגן חזקות, מחדיר את השטרונגול הנוקשה יותר ויותר עמוק, מתפתל בתוכה, מערבב את הלבה הרותחת בנרתיקה, ישבני עלה וירד בקצב הולך וגובר, הרגשתי איך אני מגיע לקתרזיס וניסיתי כל תרגיל כדי למשוך זמן  עד שלא יכולתי יותר והתפוצצתי בתוכה, יורה את מטעני הלוהט.

"זה הכול" צחקה רינה "עוד לא הספקתי להתחמם"

'החנונית לועגת לי' חשבתי ונדלקתי, אני אראה לה. קמתי על ברכי והצמדתי את אברי המדולדל, העטוף בקוקטיל מיצנו המעורבבים היטב, לפיה.

"תמצצי!"

רינה בלעה את האבר המדולדל בתאווה והתחילה למצוץ בקול, לשונה שיחקה בו בלהיטות, מחליקה ומלטפת את העטרה, לא הייתי צריך הרבה כדי שהזיין המצומק יתעורר מחדש, שיניה תופפו עליו והוא הזדקר מחדש, ירכי נעו קדימה ואחורה כשהתחלתי לדפוק לה את הפה, מזווית העין ראיתי את הפרופסור אוחזת מצלמת וידאו קטנה אבל אותי זה לא עניין, הזין שלי, שחזר לחיים, חזר להיות אותו שטרונגול אימתני שאיים עכשיו לחנוק את רינה.

"עכשיו תאכלי אותה מאחור" אמרתי ושחררתי את ידיה הקשורות, הפרופסור שלא הפסיקה לצלם עזרה לי ושיחררה את רגליה "על ארבע כלבה" המשכתי.

רינה מיהרה לציית ועוד לפני שהספיקה להסתדר במצבה החדש כבר הייתי תקוע בתוכה, היא היתה רטובה ואני החלקתי לתוכה בקלילות, עוטף את  השטרונגול הגדול בעסיס אהבתה השמנוני ומכין אותו לדבר האמיתי, לרגע האמת.

נתתי לה להתרגל, להרגע, להכנס לשגרה, פישקתי בידי את פלחי ישבנה ודפקתי אותה, אגני הכה בחוזקה בישבנה ושק האשכים התלוי מתנדנד מצד לצד, הפרופסור הסתובבה מסביבנו, מצלמת מכל זווית אפשרית ואז, בבת אחת, הוצאתי את השיפוד המשומן היטב ודחפתי אותו לישבנה.

לרגע רינה קפאה במקומה, המומה, חשבתי שתצעק אבל להפתעתי היא שיתפה פעולה. הזין נכנס לתוכה בקלות, פי הטבעת התרחב בגמישות ועטף את האבר שחדר לתוכו, הפרופסור הניחה כרית גדולה מתחתיה ורינה נשכבה בתנועה איטית על ביטנה, כאילו פחדה שהשטרונגול התקוע בתוכה יברח.

נשכבתי עליה לאט עד שבטני נדבקה לגבה וחגגתי בתוכה, דפקתי אותה בכוח, הכיתי בחוזקה באגני על ישבנה שנמחץ לגופי, הרגשתי את פעימות שרירי פי הטבעת שלה הנלחצים סביב הזין התקוע, הייתי שקוע, טחנתי אותה, התלהבתי ולא ראיתי את ההפתעה שמכינה לי הפרופסור עד שהרגשתי את הצריבה החזקה בפי הטבעת שלי כשהויברטור הגדול נדחף בכוח לתוכו  והתחיל לרטוט במהירות.

"ידים מאחורי הראש ותפשק את הרגלים" ציוותה עלי הפרופסור. שכבתי במלוא כובד משקלי על רינה, תקוע בתוכה, אצבעות ידי משולבות מאחורי הראש והפרופסור משתעשעת בג'וי סטיק הגדול התקוע בישבני, מגבירה את הרטט ומאיטה, דוחפת לעומק, מזיזה ימינה  ושמאלה, קדימה ואחורה.

הפרופסור קרעה לי את הצורה, ביד אחת שיחקה בג'וי סטיק התקוע בישבני ובידה השניה חפנה את שק האשכים שלי ושיחקה בו, התחרמנתי עוד ועוד עד שלא יכולתי יותר והתפוצצתי בישבנה של רינה, יורה את מטעני ללבה הרותחת בתוך מערת תענוגותיה.

בשבוע שאחרי הפסדתי שוב, אומנם הצלחתי להפליק לרינה פעם או פעמיים אבל היא ענתה נכון על יותר שאלות ואני הובלתי אחר כבוד לחדר השינה. כשהושכבתי הפעם על הבטן ונקשרתי למיטה ידעתי שאני הולך לאכול אותה בגדול.

אותו לילה הן חגגו על ישבני, קרעו לי ת'תחת כמו שאומרים, רינה עשתה את עבודת ההכנה עם הויברטור הגדול כשהפרופסור ישבה וצפתה בדממה עד שהחליטה שאני מוכן בשבילה "תכיני אותי" היא פנתה לרינה ונעמדה במקום שיכולתי לראות, רינה מיהרה והפשיטה אותה בעדינות, מקפלת בקפידה את בגדיה ואז, כשהיתה עירומה, הלבישה לה דילדו שחור וגדול תוך שהיא מצמידה אותו היטב לגופה ברצועות העור הארוכות.

הפרופסור נעלמה מעיני והרגשתי איך היא עולה על המיטה ומתיישבת על ירכי, הויברטור הרוטט התקוע בתוכי נשלף וקצה הדילדו התייצב בפתח ישבני, לא הייתי צריך לחכות הרבה לפני שהוא הבקיע את דרכו לתוכי, הפרופסור נשכבה עלי, שדיה נלחצו לגבי והאיבר הענק חדר עמוק לתוכי.

הרגשתי את הצריבה החדה בפי הטבעת המיוסר שנמתח סביב הדילדו החודר, כאב חד שהוציא צעקה מפי והביא אותי לקתרזיס ראשון, גמרתי על הכרית התחובה מתחת לאגני וריח הזרע הטרי התפשט בחלל החדר, מגרה את הפרופסור עוד יותר.

אותו לילה היא קרעה לי את הצורה, זיינה אותי בתחת כמו שלא זיינו אותי עד אותו יום, היא השתוללה בתוכי בפראות, קדחה בי לעומק, טחנה אותי, דפקה אותי בתנועות חזקות כשהיא מכריזה בקול על הנאתה עד שהגיעה לשיאה  גומרת בפראות ומעניקה לי מציצת תאוה גדולה בצווארי.

כשהפרופסור גמרה רינה התחילה, היא נעמדה לצידי כדי שאוכל לראות איך היא קושרת את הסטראפאון שהפרופסור הורידה לאגנה, עלתה עלי ובלי הרבה הכנות חדרה לתוכי כשהיא חוזרת על מעשיה של הפרופסור, טוחנת בפראות את ישבני הכואב כשהפרופסור מנציחה את מעשיה במצלמת הוידאו שבידה.

גמרתי ונעמד לי מחדש, אהבתי את זה, את התנוחה, את האונס המתבצע בי, רינה רכבה עלי בגאווה, שדיה הקטנים מקפצים והיא עושה בי כרצונה ואני התחרמנתי, רציתי עוד, התחננתי בקול שלא תפסיק, שתכאיב לי, שתזיין לי את הצורה, השפלתי את עצמי  עד שגם רינה גמרה בסערה ונשכבה.

הפרופסור ליוותה אותי לדלת עטופה בחלוק משי שקוף, עדיין הייתי מחורמן ועם שטרונגול עומד אבל אותה זה לא עניין "עדיין יש לך חוב קטן אצלי" אמרה כשעמדתי לצאת  "אז ביום שישי בבוקר תגיע לנקות" השלימה וסגרה מבלי לחכות לתשובה.

מיהרתי הביתה ושם מתחת למקלחת החמה שהרגיעה מעט את ישבני הכואב אוננתי בכל כוחי.

רק ביום חמישי בבוקר נרגעו אחורי והתחלתי ללכת כמו בן אדם, "מי פתח אותך ככה?" לחש לי יאיר ביום שלישי כשנכנסתי בהליכת ברווז לשיעור באוניברסיטה ואני הסמקתי ושתקתי.

ביום שישי, בדיוק בשמונה דפקתי על דלתה של הפרופסור, מוכן לעבודת הניקיון. מה כבר יכול להיות? חשבתי לעצמי בעודי ממתין ליד הדלת, ננקה לה את הבית  ציק צ'ק  ונגמור עם זה.

רבע שעה אחרי, כשעמדתי עירום במטבח ושטפתי כלים כשלידי ישבה רגל על רגל הפרופסור, עטופה בחלוק רחצה לבן שלא הצליח להסתיר את חריץ תענוגותיה הורוד הבולט על רקע פלומת השיער השחורה המסופרת היטב ושתתה תה שהכנתי לה כשהיא בוחנת את זקפתי החשופה, נפל לי האסימון והבנתי את הסריטה שלי, אני אוהב שנשים ישפילו אותי, ידרכו עליי, ידפקו אותי בתחת, יזיינו לי את הצורה, נשים שמענישות אותי עושות לי זיקפה, אני מזוכיסט, אוהב לחטוף מנשים, גומר כשאשה מצליפה בי הצלפה טובה.

הפרופסורית הנכבדה לא נתנה לי לחפף, כשסיימתי לנקות במטבח עברתי לשרותים ומשם לחדר השינה ולסלון, חדר אחר חדר ניקיתי ביסודיות עד שכל הבית הבריק "עבודה טובה, אבל יש מקום אחד שעוד לא ניקית" אמרה הפרופסור כשהיא אוחזת בזיקפתי ומושכת אותי אחריה לחדר העבודה "רד על הברכים" המשיכה ופתחה את חגורת  החלוק שלבשה "תחשוב על זה כטיפ על העבודה הטובה"

ידעתי בדיוק מה היא רוצה ובמהירות ירדתי על ברכי לפניה והצמדתי את שפתי למערת תענוגותיה והתחלתי להעניק לה טיפול מלכותי בלשוני. ידי נשלחה בסתר והחלה לשחק בעצמי, לשפשף את הזיין התפוח, המגורה כל כך, רגע אחרי השפרצתי את מטעני על הרצפה.

עד סוף הסמסטר לא הצלחתי לנצח את רינה אפילו פעם אחת, היו לי מחשבות לקנות נצחון נוסף מהפרופסור אבל התמכרתי לטיפול שהייתי מקבל אחרי ההפסדים, כל השבוע  חיכיתי לרגע שבו אקשר למיטה ושתי האמזונות יאנסו אותי בזו אחר זו.

את מבחן הסיום עברתי בהצלחה גדולה, כשנגמר הסמסטר וקיבלתי את התואר חשבתי שבזה הסתיימה ההרפתקה. לא היתה לי בעיה למצוא עבודה, עם כזה ציון בקורס של פרופסור ניבה כל הדלתות נפתחו בפניי אבל היה חסר לי משהו, נתתי ליאיר לזיין אותי, הייתי בא אליו, אוכל אותה בתחת, גומר! אבל זה לא היה זה, הייתי מתערב עם נורית ומפסיד בכוונה רק כדי לחטוף גם ממנה, הייתי דלוק על ההרגשה הזאת של הדילדו הגדול שלה הטוחן באחוריי אבל עדיין היה חסר לי משהו.

לבסוף לא יכולתי יותר ופרסמתי הודעה בפורום "חוויות כואבות" כתבתי "בחור משכיל ומבין עניין מוכן לעשות הכל בשביל האחת שתנענע אותו"

גילוי נאות : הספור פורסם בעבר בבלוג שירד

תגובות ? (אין צורך להזדהות)