השופטת

באולם המשפט של השופטת המחוזית היתה דרמה באותו היום. העבריין הבכיר, ראש משפחת הפשע הורשע בהזמנת רצח של אחד מיריביו. הוא קילל בזעם את השופטת והוצא מבית המשפט לאחר שצעק לעברה "אני אזיין אותך, חכי חכי".

הוא לא סתם נשפט בפניה, לנשיא המחוזי היה ברור כמו לכל המעורבים שהוא אשם, והוא גם ידע שמשפט בפניה יסתיים בהרשעה גם את התביעה תגמגם בשלבים מסויימים. לשופטת יצא שם של אחת שיודעת למצוא את הדרך להרשיע גם אם המשטרה לא עשתה עבודה מושלמת וגם אם ה"פליליסטים" המנותקים והציניים ימצאו דרכים לקעקע את מה שכן הושג. במשפט הזה, הדן בארוע בו נהרגו גם שני חפים מפשע, היה צורך להעביר מסר ברור לעבריינים והשופטת נבחרה כדי לעשות זאת.

כששבה אל לשכתה, הצטרף אליה מפקד אגף האבטחה של משמר בתי המשפט שצפה את מה שיקרה ונכח במקום. הוא הודיע לה שהוא מצמיד לה אבטחה קבועה וצמודה כי בתנאים האלה היא מאויימת במישרין ובאופן גלוי ופומבי. לשופטת לא היתה סבלנות להתווכח אז היא קיבלה את הגזירה והחלה לאסוף את הציוד שלה לקראת היציאה לפגרת הקיץ המבורכת. המשפט הזה היה בהחלט אקורד סיום מרשים לעונה החולפת והיא כבר חלמה על הבית הכפרי באנגליה שבבעולתה אליו היא תטוס מחר בערב.

למחרת הטיסה עברה בנעימים, ככה זה כשיושבים בביזנס קלאס של בריטיש אירוויז. השירות טוב, המכסאות נוחים והטיסה עוברת מהר. היא ובעלה ירדו בשעה 10 בערב מהטיסה, ומצאו את הרכב שלהם במקום בו השאיר אותו הנהג. בעלה, שהצליח כבר בשלושה אקזיטים מרשימים היה צריך להיות למחרת בפגישה לפני הצהריים והיא החליטה ללכת להסתובב קצת במרכז לונדון.

בדרכם אל הבית עצרו בחנות כלבו ענקית שעובדת עד אחרי חצות. הם נכנסו אל מגרש החניה וחיפשו חניה קרובה אל הדלתות, ושם הופתעו. על אחת המכוניות נשענה אשה לא צעירה לבושה בלבוש מאוד פרובוקטיבי, ומאחוריה עמד גבר וזיין אותה במרץ. השופטת נעצה את עיניה לא מאמינה ובעלה ניסה לשלב לרוורס ולהסתלק.אבל אז היא הניחה את ידה על ידו ואמרה לו עצור. הוא הביט בה מופתע והיא הביטה בזוג המזדיין כך כש מספר גברים ונשים עומדים מסביב ומביטים בהם. בשלב זה הם עצרו, והאשה הסתובבה, כרעה ברך והחלה למצוץ, מאפשרת לו לירות אל תוכה מטעני זרע. היא בלעה אותו ונעמדה, היא נראתה טוב, מטופחת ומהודרת, לא זונת רחוב. השופטת היתה בהלם, אבל גלים חמימים של עונג החלו להזדחל בתוכה.

הם יצאו מהרכב והלכו לקנות רצת אספקה הביתה, אחרי הכל צריך גם לחיות…

השuפטת מיהרה, והיה ברור למה, היא רצתה עוד ובעלה המופתע רץ אחריה מסיימים מהר את הקניות. ביציאה' בביתן השומר היא עמsה ליד החלון הפתוח שלו ושאלה אם הוא מודע למה שקורה אצלו בחניה. הוא חייך אליה וענה שאם לא היה קורה מה שקורה, הוא היה מעדיף משמרת אחרת. ככה יש לו בידור. הוא שאל אם היא לא מכירה והיא ענתה שלא. קוראים לזה דוגינג הוא ענה. תבדקי באינטרנט הכל מפורסם, וחזר אל המסך שהציג בפניו את ההתרחשויות.

השופטת ובעלה חזרו אל הרכב כדי לגלות שמרחק קטן מהם עומדת אישה מבוגרת מטופחת למראה וגבר צעיר מלקק את שדה החשוף מתוך הבגד הזנותי שלבשה. זה היה מדהים, השופטת החלה לחוש את הלחלוחית בין רגליה ושלחה אצבע אל מתחת לשמלה הקיצית שלבשה כדי לסייע בקידום תחושותיה. היא החלה לגנוח ושני גברים שהופיעו פתאום הביטו בה מאוננת בתוך הרכב. בואי נסע לחש בעלה והיא הנהנה בהסכמה.

הדרך הקצרה אל ביתם עברה מהר ובבית, דחפו הכל למקרר כדי לתנות אהבים. הוא הפשיט אותה כשהיא התכופפה כדי למצוץ את אברו הזקור. זו היתה תחושה מדהימה/ שניהם חשו תחושת חופש מיני שלא חשו עד אותו היום. היא בלעה את מטעני הזרע שירה אל גרונה לראשונה בחייהם והשכיבה אותו על המיטה כדי להכין אותו לעוד סיבוב. היא רצתה אותו בתוכה ונתנה לו 69 כדי שיכין את הכוס שלה לחדירה המושלמת. הזקפה שלו הגיעה מהר אבל הוא לא גמר מהר. היא ישבה עליו והרימה והורידה את אגנה על האיבר הזקור, מעניקה לעצמה 2 אורגזמות לפני שגמר שוב.

כששכבו זו לצד זה משיבים את נשימתם לקצב רגיל, הטא חיטף את שדיה והיא הביטה אל תוך עיניו. אני רוצה את מה שראינו, אמרה בקול רועד. את רצינית? הוא שאל ותשובתה היתה כן חד משמעי. היא הדליקה מחשב מנסה להזכר מה אמר השומר בחניון. כשהקלידה לבסוף דוגינג אחרי מספר נסיונות, מצאה את מבוקשה. היה שם אתר שפירט מיקומים, ימים ושעות פעילות. היו שם אפילו חוקי עשה ואל תעשה, מעין "מורה נבוכים" למשתתף המתחיל בדוגינג.

הם גילו שבחניון שהיו בו יש פעילות בכל ליל שישי שבת וראשון בשבוע. משמע, נשארו להם שני לילות לחוויה השבוע. מחר, אחרי ארוחת הערב, אמרה לו, נצא. אתה מוכן? שאלה והוא השיב בחיוב. למחרת הוא יצא בבוקר לפגישת עסקים מה שאפשר לה לטייל במרכז לונדון טיול שבו רגליה נשאו אותה אל חנויות המין. היא הרי צריכה מלתחה מתאימה לבילוי. היא קנתה כמה מלבושים שנראו לה זנותיים במיוחד וכובע מצחייה שיסתיר את פניה ככל האפשר,ושבה הביתה.

בבית החלה למדוד את הבגדים כששמעה את המפתח בדלת הכניסה. בעלה שנכנס מהעבודה נהנה לראות את אשתו לבושה ככה. הוא לא חלם בחייו שמעמד כזה יגיע. היא בחרה בסוף סמלה שחורה קצרצרה עם כתפיות שאפשרו לה לחשוף את שדיה בתנועה קלה. מתחת היא לבשה חגורת ביריות וגרביונים תואמים ללא תחתונים.

הם ישבו לאכול פסטה מעולה שהיא הכינה ובעלה לא יכול היה להוריד את עיניו ממנה. את אשכרה הולכת למצוץ לגבר זר? הוא שאל והיא ענתה בקול רועד כן, אבל אתה תשמור עלי, אם משהו משתבש נעוף משם. הם לגמו יין משובח מה שהפך אותה יותר חייכנית וחפשיה ובשה היעודה יצאו מהבית. צינת הערב של לונדון גירתה אותה עוד יותר והזרימה בגופה תחושות של ציפיה וייחום מטורפים. באוטו היא ליטפה את עצמה אבל לא הרשתה לו לגעת בה. המופע הזה חירמן אותו והוא כמעט גמר במכנסיו.

כשהגיעו אל החניון, היא חבשה את הכובע נמוך על מצחה הרימה רגל אחת על המושב והחלה מלטפת לעצמה את הכוס. בעלה החנה את הרכב ומייד הופיעו ליד הדלת שלה שלושה גברים שהביטו בה מאוננת ושלפו שלושה זרגים מרשימים להציע לה.לגבר השני היא פתחה את החלון. הוא שלח יד מהססת פנימה וחפן את השד הימני שלה מעל לבד השמלה. אצבעותיה נעו עכשיו במהירות בחריץ התאווה שלה והזקפה של הגבר הזר גדלה והתקשחה. היא הנחתה את ידו אל מפשעתה והוא החדיר אצבע עבה ומחוספסת לתוכה, היא כבר היתה רטובה כך שהאצבע החליקה לתוכה בטבעיות. היא חשה גירוי אדיר ותחושת אשמה משונה שרק הגבירה את התאווה.

הזר פישק מעט את שפתי הכוס שלה והחל ממולל בעדינות את הדגדגן שלה. השופטת רעדה בעונג ושלחה את ידה כדי לפתוח את הדלת. הזר נסוג נעט לאחור, הוציא את ידו מהחלון הפתוח והשופטת הסתובבה על המושב עם גבה אל בעלה פותחת את פיה כדי לקלוט את הזרג הזר אל פיה. היא הרגישה זולה ומופקרת אבל חיה כמו שלא חיה מעולם. היצר החייתי שלה רצה לקבל אותו אליה ולאפשר לזכר האקראי להרביע אותה כמו כלבה. היא ליקקה אותו ואספה אותו אל פיה חופנת את אשכיו והחלה מניעה את ראשה קדימה ואחורה לאורך הזרג המיוחם. וואו זה היה מדהים. יד אחת שלו אחזה בראשה מנחה אותה פנימה והחוצה והיד השניה חפנה שד שכבר היה חשוף ממוללת את הפטמה בין אצבעות גדולות. היא רצתה אותו בתוכה, היא משכה את ראשה לאחור ואמרה לו דפוק אותי. הוא הושיט לה יד מסייע לה לקום מהמושב  והנחה אותה אל מכסה המנוע מכופף אותה עליו וברגלו מפשק את רגליה. השופטת נענתה לו כמו כלבה מיוחמת שיודעת שהיא חייבת להיות מורבעת כדי להמליט, והוא תקע את עצמו אליה בתנועה אחת ארוכה ומדוייקת. השופטת גנחה בעונג מקבלת אל תוכה את הזר ונהנית מהריתוק של מתניה בידיו תוך שהוא בועל אותה בכח. היא מילטה זעקה חרישית, חוששת עדיין שיזהו אותה וגמרה תוך כמה תנועות. זה לא קרה לה מעולם. כנראה שמצב הרוח חשוב לאורגזמה יותר מכל דבר אחר. הוא משך אותה אליו חופן את שדיה בשתי ידיו ושאל באזנה אם לגמור בתוכה. כן, בבקשה היא ענתה והוא האיץ את הקצב ממלט ממנה עוד אורגזמה לפני שירה אל תוכה מטעני זרע אדירים. הזרע טפטף במורד ירכיה אל רגליה והוא יצא מתוכה, הודה לה והלך.

השופטת רצתה עוד, ועוד הגיעו, היא רק צריכה היתה לבחור. היה שם בחור צעיר אולי בן 20 שנראה תמים וחביב. הוא הזכיר לה את בנה שהיה בגיל זה בדיוק. וואו, חשבה לעצמה אני זונה ומפנטזת על בני? זה היה קיצוני. היא סימנה לו לבוא ולפתוח את מכנסיו. יצא מתוכן כלי לא גדול שגם לא עמד עדיין. אולי הוא בתול? חשבה לעצמה והחלה ללטף בידה. הוא התעורר לאט, והיא עברה לטפל בו בשפתיה החושניות. לשונה מענגת את העטרה המתקשה. זה היה נעים, הוא החל לרעוד לפתע וירה אל גרונה מטעני זרע גדולים. היא ליקקה אותו וניקתה ואמרה לו, בוא אל אמא, אמא תלמד אותך.היא החלה מוצצת שוב ומעמידה אותו לקראת החדירה. הוא גדל והתקשה לממדים מפתיעים, השופטת נעמדה, התישבה על מכסה המנוע ערביה צמודים לעכוזה ורגליה מפושקות. בוא אלי בן, דפוק אותי היא אמרה מנחה אותו בידה לחדור לתוכה.. הוא חדר אט אט והיא האיצה בו לדפוק בכח. הוא נע בתוכה במהירות שרק גוף צעיר כזה יכול להפיק והיא אל נרתיקה תחושות שמזמן לא חשה. זה היה אלוהי. היא גמרה שוב חשה איך כל בטנה מתכווצת ואיך הנרתיק שלה סוחט את האיבר הזקור בתוכה. זה היה מדהים. ידיו לטפו את שדיה כמו ילד מהסס וזכרותו בעלה אותה בכח ואנרגיה אדירות. היא החלה להתפתל שוב ונאנקה בעונג כשהוא שאל אם לגמור בתוכה והיא בקשה שכך יעשה. למרות הצינה הלונדונית היא הזיעה והריחה כולה ממעשי התאווה שקיימה בשעה האחרונה. גופה רעד בעונג  ושוב התגנבו לתוכו מחשבות על פריצות וחיות כפי שלא חשה מעולם.

הצעיר יצא מתוכה , הודה לה והיא הסתובבה כדי להכנס אל הרכב כשהופיעו שני אנשים מעונבים. הם היו בריונים ושאלו אותה אם תרצה לפגוש מחר את הענק. היא התלבטה, וברגע של שחרור מיני שלא הכירה אמרה להם כן. הם נתנו לה כרטיס ובקשו שתשלח מייל אם היא רצינית. היא ישבה ברכב והם נסעו הביתה.

 

 

 

Loading

2 מחשבות על “השופטת”

תגובות ? (אין צורך להזדהות)

דילוג לתוכן