השוודית

מאת אלפרדו

שמי הלה, קיצור וכינוי של הלגה, שם שוודי, שהעניקו לי הורי, שם העובר במשפחתי במשך ארבעה דורות.
" את צריכה לחזור לחיים, עדיין לא מצאת בן זוג? למה את לא יוצאת לדייטים? ", שאלות שהוצגו לי כמעט כל יום, מאז גירושי מבעלי לשעבר, נילס, לפני כחמש שנים.
תשובתי תמיד הייתה, "אני כרגע לא מעוניינת במערכת יחסים ארוכת טווח, חדשה".
זה שקר, אין טוב יותר ממערכת יחסים ארוכת טווח, למעשה אני בתוך אחת כזו, אלא שאלה יחסים שנשמרים בסוד מהעולם כולו, כמעט ארבע שנים.
אני מפרסמת את סיפור יחסי הסודיים, כדרך לפרוק מעצמי את הסוד העמוק והאפל הזה, שאינני יכולה יותר לשמור בתוכי ואני חייבת לחלוק אותו. מעכשיו ,זה יהיה הסוד, שנחלוק בינינו, אתם ואני.
******
גדלתי בעיירה קטנה, ליד מינסוטה, שם גם הכרתי את בעלי, נילס, שהיה ממוצא שוודי, כמוני, למדנו באותו בית ספר ובאותה כיתה ומגיל שתים עשרה הפכנו לזוג.
בערך בגיל חמש עשרה התחלנו לקיים יחסי מין מלאים ותוך זמן קצר, גיליתי שאני בהריון.
בלית ברירה ובלחץ הורי, התחתנו ונולד לנו בננו, אריק.
שנינו היינו בני נעורים, כבני שש עשרה, באותה תקופה, צעירים מאוד, ילדים בעצמנו ונילס, שחש שנישואינו גרמו לו להפסיד את שנות ההוללות, שעברו על חבריו, נטר לי טינה על כך.
אחרי לידתו של אריק, הוא החל להתייחס אלי בקרירות, כמעט לא שכב עימי, נהג להתרועע עם חבריו ואת פורקנו קיבל, כנראה, מנערות ונשים, אחרות, אבל היה קנאי אלי באופן חולני, כנראה מתוך תחושת בעלות.
הגנים השוודיים שלי משכו תמיד תשומת לב, תמיד הייתי תמירה, אחרי הלידה התמלא גופי מעט, אך לשמחתי, רק במקומות הנכונים, הייתי בלונדינית טבעית, שיער גולש, עיניים ירוקות, בקיצור, חתיכה לוהטת.
במשך השנים, זכיתי להרבה ניסיונות מצד זרים וחברים להתקרב אלי, מעבר לחברות רגילה, אבל תמיד עמדה לנגד עיני, שמירה על אחדות המשפחה הקטנה שלי ושמירת אמונים לבעלי, גם אם הוא לא היה נאמן לי והצלחתי בכך לאורך כשתיים עשרה שנים.
הסוף לנישואינו הגיע, כששנינו היינו כבני עשרים ותשע.
נילס, שניהל בחמש השנים האחרונות, רומן עם אישה אחרת, החליט שברצונו למסד את יחסיהם וחשף בפני את יחסיו עימה.
הגירושין היו בלתי נמנעים, לאחריהם, נילס ארז את חפציו בשתי מזוודות ועזב את הבית ללא ברכת שלום. נעלתי אחריו את הדלת, עליתי לחדר השינה, מבקשת להתרחק מהעולם, נשכבתי על הספה, בוהה בתקרה.
אחרי יותר משעה, התרוממתי ונכנסתי להתקלח, כאילו מבקשת להתנקות מהעבר, סיימתי, התעטפתי בחלוק והתיישבתי בסלון, מהרהרת בכך, שעכשיו נפתח פרק חדש בחיי, רק אריק ואני, הדמעות פרצו ללא רצוני, בכיתי על חיי שהסתיימו, על עתידי הלא ידוע, על בני שנשאר ללא אבא ועלי, שנשארתי ללא בעל.
אחרי מספר ימי דיכאון, התעשתי, הבנתי שעלי להמשיך בחיי, לטפל ולגדל את בני, אריק.
בשנים שאחר כך, עבדתי וכלכלתי את שנינו, מידי פעם יצאתי לדייט עם גבר זה או אחר, לעיתים רחוקות נמשך הקשר יותר מפגישות ספורות ולעיתים, עוד יותר רחוקות, הגעתי לקיום יחסים, אך מעולם לא נקשרתי לגבר זה או אחר.
השנים עברו והגיע יום הולדתו העשרים של אריק, ישבתי בחדר השינה, מנסה לתכנן מסיבת הפתעה לאריק, נזכרתי בחיי הקודמים, נזכרתי שבגיל הזה, הייתי כבר אימא לילד בן ארבע , הדמעות הציפו את עיניי ויבבות פרצו מפי.
בעודי בוכה, ליד שולחן האיפור, לבושה בחלוק, דלת החדר נפתחה, אריק נכנס, ראיתי את השתקפות דמותו במראה שעל השולחן, דמות בגובה מטר ושמונים, מתנשא מעלי, הרמתי ראשי אליו, ראיתי את עיניו, בוהות, מעבר לכתפי, בשדי, שהיו גלויים למחצה מתוך החלוק ושנעו בכל יבבה. הוא כרע על ברכיו לידי, חיבק את כתפי בידו, "אל תבכי אימא, אני פה, תמיד אהיה איתך, אל תתעצבי, הרי היום זה יום ההולדת שלי" אמר בנימה מרגיעה, מלטף בידו השנייה את לחיי.
אריק נהג לפעמים ללטף ולנשק את לחיי, אהבתי את מגעו. בפעם הזו, התעכבה ידו על לחיי, יותר מהרגיל, המגע שלו היה נעים לי, לא נגע בי גבר ברכות ובאהבה, כל כך הרבה זמן, לא זכרתי את הפעם האחרונה.
גופי השתוקק למגע של גבר, הרמתי את ראשי והסתכלתי בו שוב, התנועה מתחה את גופי וחשפה יותר את השדיים שלי למבטו.
הורדתי את עיני, הצצתי לעבר גופו וראיתי שהזין שלו התקשה והזדקף, הרגשתי עקצוצים למטה, במקום שבו ירכי נפגשים, מוחי הזהיר אותי, שזה הולך בדרך לא נכונה, קמתי ממקומי והתרחקתי ממנו, "אני מצטערת שאני כך, אני בוודאי שמחה על יום ההולדת שלך אבל, מתעוררות בי מחשבות על העתיד.
כשאתה מתבגר, גם אני מתבגרת, אני כבר בת שלושים ושש, רוצה שיהיה לי בן זוג, כי אני חשה בודדה לעיתים, בקרוב כנראה תעזוב את הבית, תעבור לגור עם בת זוג ומה יהיה איתי?, אישה בודדה, עדיין צעירה, אני כל כך מצטערת שאתה צריך לראות אותי כך".
"זאת לא אשמתך אימא, אני לא עיוור, את מושכת, את חתיכה ובאמת לא מובן לי, מדוע עד עכשיו לא מצאת בן זוג", עיניו עדיין נעוצות בשדי החשופים למחצה.
'הוא מביט בי בעיניים של גבר המביט באישה', חשבתי בליבי, לא ידעתי איך להתייחס לדבריו, הרגשתי נבוכה אבל, גם נרגשת, אחזתי בשתי ידי בשולי החלוק והידקתי אותם, "אתה סתם נחמד אלי", אמרתי לו בקול רועד.
"לא, יש לי שתי עיניים". ענה.
"או קי, תודה על המחמאה, אני אהיה בסדר, תן לי להתאושש, לנקות את עצמי ואני אארגן לנו ארוחת ערב חגיגית"
"בטח", אמר ויצא מהחדר.
חלקנו ביננו פיצה, פתחתי בקבוק יין, שתיתי כוס ואחריה עוד אחת, יודעת שאני מגזימה בשתייה, אבל השפעת האלכוהול שחררה את הבושה מלשוני, "אז מה, אני חתיכה ומושכת, מה שאתם קוראים, לוהטת?", שאלתי.
אריק גלגל את עיניו, "כולם חושבים שאתה לוהטת, כל החברים שלי מקנאים בי".
"באיזה מובן?" הייתי פגיעה ועצבנית, רציתי פרטים, רציתי שהאגו המנופץ שלי ישוקם.
הוא קימט את פניו כאילו ביקשתי ממנו לגלות סוד מדינה, "אני באמת צריך לספר לך?"
"אני רוצה לדעת, האגו שלי צריך עידוד עכשיו".
"טוב, בסדר, "אמר ומשך בכתפיו. "זה מוזר להגיד לך את זה, אבל החברים שלי אומרים שאת מילפית."
"מה זה מילפית?", שאלתי.
"את לא יודעת?", שאל.
"לא, מה זה מילפית?".
"לא, אני מסרב לענות".
"אריק", קראתי, דמעות מציפות את עיני שוב, "מה זו הקללה הזו?".
אריק ניגש אלי, חיבק אותי, מצמיד אותי לחזהו, "זו מחמאה, זה אומר שאפילו שאת כבר אימא ואת לא בת עשרים, את עדיין כזו, ששווה לעשות לה טובה", אמר, "הבנת?".
זה אומר מה שאני חושבת שזה אומר?"
"כן."
"וגם אתה חושב שאני מילפית?"
" את אימא שלי, אני לא יכול לחשוב עלייך ככה".
"אתה צודק, השאלה שלי הייתה טיפשית, סלח לי, אני שתויה".
"אין בעיה, אבל זו הייתה שאלה מוזרה," אמר הניע בראשו ויצא מהחדר.
האלכוהול התיר את חרצובות לשוני, מאפשר לי לומר מה אני חושבת, עמדתי להביך את בני, שמחתי שהוא היה הגיוני והפסיק את השיחה, לפני שנאמר משהו לא ראוי.
עליתי לחדר השינה עם ראש קל, האלכוהול עדיין שם, מערפל את מוחי, התקלחתי שוב, מקווה שהמים ינקו לי את המוח, המים לא מילאו את ייעודם, הם העירו את תשוקותיי ביתר שאת, שכבתי במיטה, לא מסוגלת להירדם, תמונות של גופו הצעיר, של אריק, חולפות במוחי, חשתי שאני בנקודת שבירה, שאם לא אשחרר את המתח שבתוכי, אתפוצץ, הכנסתי את ידי לתוך החלוק, מניחה אותה על ערוותי, חום שפע מנרתיקי, העברתי אצבע על שפתי הכוס, רטיבות טפטפה משם, מטפטפת על ירכי, הושטתי יד אל מגירת הלילה שלי ושלפתי את הוויברטור הנאמן שלי.
המכשיר הזה הפך להיות בן זוג אמין, ככל שהתרבו הימים שחייתי ללא גבר במיטתי.
הפעלתי אותו, מעבירה אותו קלות על הדגדגן שלי, כמעט קפצתי מהמיטה, הרשיתי למחשבותיי לנדוד, מחשבות לא בהכרח מתורגמות לפעולות, אמרתי לעצמי, אלה הן המחשבות הסודיות שלי, אלה שלעולם לא אספר לאיש, בטח לא לאריק.
במחשבותיי, ראיתי בדמיוני את בני עירום, את הזין שלו זקוף לחלוטין, מדמה לעצמי, מה הייתי עושה איתו, תמונות התגלגלו במוחי, רואה אותו בבגד הים שלו, עם הבליטה בחזית, ראיתי בדמיוני את עצמי, נכנסת לחדרו, הוא מביט בי, עומד לאמר משהו, אני מניחה את אצבעי על שפתי, רואה את ההכרה בפניו, כשהוא מזהה את כוונותיי, סוגרת את הדלת מאחורי, נעמדת מולו, מביטה בעיניו, פושטת את החולצה מעל לראשי, משחררת את החזייה, שומטת אותה לרצפה, שדי מתנועעים מולו, מתקרבת אל מיטתו, הוא מושיט ידיו קדימה, לופת בכפות ידיו את שדי, מרגישה את מגע ידיו המעסות אותם, מעביר בי תחושות של הנאה, רואה את עצמי כורעת לפניו, משתמשת רק בשפתי, כדי ללכוד את הזין שלו בפי, שואבת את כולו לתוך גרוני, משתמשת בידי כדי ללטף את כיס האשכים שלו, מתבוננת בעיניו העצומות, שומעת גניחה רכה נמלטת מפיו, משתמשת בידי שלי כדי לאחוז וללחוץ את התחת השרירי שלו, מושכת את אגנו אלי, הזין הקשוח שלו חודר כולו לגרוני, מחליק פנימה, אני משתנקת ומטפטפת רוק על רצפת החדר.
בחלומי הוא נאנק, " אימא, אני הולך לגמור."
בדמיוני, אני עוצרת, רוצה יותר מאשר רק מין אוראלי, וכדי ליישם את הפנטזיה שלי, החדרתי את הוויברטור לתוך הכוס הרטוב שלי, מחליקה אותו פנימה והחוצה, מרגישה את החום העולה מתוכי, עומד להציף אותי באורגזמה מטורפת, "אוךךך, ככןןןן", צעקתי בקול רם, לשמחתי לחדר ריק, כשגלי עונג פרצו בתוכי, עד שלא יכולתי יותר, נתתי לוויברטור להישמט ממני בעוד אני נסחפת לשינה, לא מתעוררת עד הבוקר.
למחרת, עברתי את יום העבודה שלי לא מרוכזת, מחשבותיי נדדו, חושבת המון, על אריק, על יחסנו, על עתידי.
"הלה", נשמע קולו של ריק, בעל משרד הביטוח בו עבדתי, מעיר אותי מהזיותיי.
"כן ריק?".
"אני צריך שתשתתפי בפגישה עסקית שיש לי בערב, עם לקוח חדש".
כמובן שהסכמתי וקבענו שיאסוף אותי בשמונה בערב, מביתי.
בשעה היעודה הייתי מוכנה, ירדתי לקומה הראשונה, אריק היה במטבח, "היי אימא", אמר, עיניו נעוצות במחשוף שמלתי, "איפה המסיבה?",.
"לא מסיבה, רק ארוחת ערב עם הבוס ולקוח חדש", עניתי.
"בשמלה הזו, את ממש מילפית", צחק, "עם הופעה כזו, גם אני רוצה לצאת איתך לארוחת ערב", עיניו סוקרות אותי מכף רגל ועד ראש, גורמות, שוב, לעקצוצים מתחת לבטני.
"מתי שרק תרצה, יקירי, אבל מה יש לך לעשות עם זקנה כמוני?".
"יש הרבה מה לעשות", ענה, הסתובב לעבר הכיור, שמעתי אותו לוחש, "צריך רק לרצות לעשות".
לא עניתי, המילים נתקעו בגרוני, ניגשתי, נשקתי ללחיו, "ביי", מלמלתי וברחתי מהמטבח.
ריק הגיע, יצא מהמכונית, פתח את דלת הנוסע לידו, עניו נדבקות למחשופי, לשדי שהציצו ממנו.
גם בארוחת הערב לא הסיר עיניו ממני, חששתי שיעבור את הגבול, אך גם מצאה חן בעיני תשומת הלב, הרגשתי מחוזרת ונחשקת.
ארוחת הערב הסתיימה, סיכומים עם הלקוח סוכמו, ריק היה מרוצה, יצאנו למגרש החניה וכשריק עזר לי להיכנס לרכב, הוא ניצל זאת להעביר את ידו על התחת שלי, לא הגבתי, אולי הייתי צריכה, אבל ריק החזיר אותי הביתה ללא אירועים מיוחדים, פרט לנשיקה על הלחי והצהרת תודה על תרומתי לפגישה מוצלחת.
צעדתי מתנדנדת אל הבית, אולי בהשפעת האלכוהול או באשמת העקבים המאוד גבוהים של נעלי, חושבת על אמבטיה חמה, על עוד פגישה עם הוויברטור שלי, אריק צץ במחשבותיי, 'אני מקווה שהוא לא בבית, אני נמצאת במצב נפשי רעוע בקשר אליו', חשבתי בליבי, נכנסתי ופניתי אל המטבח, להפתעתי הרבה, ראיתי את אריק יושב ליד שולחן המטבח, במקום שבו השארתי אותו, קערה של פופקורן מולו ובידו הטלפון שלו, מחליף עם חבריו מסרונים.
"אריק, איזו הפתעה נעימה", אמרתי, "חשבתי שאתה יוצא עם פול."
"כן, גם אני חשבתי כך", השיב , "אבל יש תקר בצמיג הרכב שלו, אז הוא הודיע לי על ביטול, התאכזבתי, אבל מה אפשר לעשות"?, אמר ופרש את כפות ידיו.
הבטתי בו, בקומתו הגבוהה, בגופו השרירי, הוא היה לבוש במכנסי ספורט קצרים וחולצת טריקו עם חורים, חולצה שהשלכתי לאשפה לפני שבוע, הוא כנראה הוציא אותה משם.
ניגשתי אליו, עומדת קרוב אליו, "זו לא החולצה שזרקתי בשבוע שעבר?"
"אימא, זו חולצה אהובה עלי, אבא קנה לי אותה כשנסענו יחד לקונצרט רוק".
"אתה נראה כמו הומלס, בכולה חורים, "מחיתי, "היא נראית נורא, תן לי אותה", גהרתי כלפיו, הושטתי יד אל תחתית חולצתו כדי למשוך אותה מעל ראשו.
אריק תפס את ידי, הוא היה חזק, לא יכולתי למשוך אותה גם אם הייתי מנסה, "אימא, זו הטישרטס האהובה ביותר עלי, את לא רוצה, באמת, לקחת אותה ממני, נכון?", אמר, הביט בעיני ואז הסיט את מבטו, נועץ עיניו במחשוף שמלתי, בוחן את שדי, שנחשפו בחלקם, כשהתכופפתי כלפיו.
שחררתי את ידי מאחיזתו, הזדקפתי, אולי זה היין והשמפניה, אולי הייתה זו הפנטזיה המינית שהייתה לי בראש ולא עזבה, אני לא יודעת למה, אבל פלטתי את מה שעלה על דעתי באותו רגע, "תגיד אריק, אני צודקת שאתמול בלילה וגם עכשיו, העיניים שלך בחזה שלי?."
"אני מצטער", אמר, "אני מקווה שלא פגעתי בך".
"אל תצטער, אתה בן עשרים, זה טבעי שאתה נמשך לגוף נשי, זה נורמלי, תגיד, אין לך חברה?, מישהי לבלות עימה, אולי גם לקיים יחסים", העזתי ושאלתי.
"לא אחת קבועה, יש לי יזיזות".
"ומה זה יזיזות?", שאלתי.
"ידידות שאפשר גם לזיין אותן", ענה, מחייך.
"אז למה לא אחת קבועה?".
"כולן צעירות מידי לטעמי, לא מצאתי אחת שגם תהיה בוגרת", ענה ומשך בכתפיו.
"מה כוונתך בוגרת?", שאלתי, כשעקצוצים החלו במפגש ירכי, וערוותי התלחלחה, "אולי מישהי מהחברות שלי, זו תהיה בוגרת מספיק לטעמך?", שאלתי בחיוך, ליבי הולם בחזי.
"אני מחפש אישה אמיתית, כמוך, הלוואי שהייתי מוצא מישהי כמוך."
"לא היית צריך להגיד את זה," לחשתי בקול רועד, "אבל נהניתי לשמוע".
"אני מתכוון לזה, את מושלמת".
"תודה."
"את באמת כזו, חכמה, אוהבת, יפה וסקסית ".
"ומילפית, נכון?" אמרתי בצחוק, מנסה לשבור את המתח.
"במיוחד מילפית", ענה ובעודו יושב, שלח את ידו, אחז בידי ומוך אותי אליו, אל בין רגליו, כרך את זרועותיו סביבי, מצמיד את גופי לגופו, ראשו מונח על שדי, יכולתי להרגיש את הפטמות שלי מתקשות ומזדקרות, רכנתי ונישקתי אותו על הלחי, ללא מילים.
הוא הרים את ראשו, הביט בי במבט שלא ראיתי קודם, זה היה מראה של גבר המביט באשה בתאווה טהורה, עיניו נדדו מטה, מביטות בפתח מחשוף השמלה, שחשף את גבעות שדי, הוא העביר את ידיו לחזית, לוחץ את שדי האחד לשני, יכולתי להרגיש את מגע אצבעותיו מלטפות את הבשר הרך, מעל בד השמלה.
לא הנעתי אבר, קפואה עמדתי, ידי מחבקות את ראשו, מוחי קודח, מרגישה רטיבות נוזלת אל תחתוני, רגלי פקו.
הוא הצמיד את ראשו שוב לחזי, ידיו ממשיכות לעסות את שדי, מעל בד השמלה, "השדיים שלך מושלמים, לגעת בהם זה מימוש החלומות הפרועים ביותר שלי".
הרגשתי כמי שנופלת מקצה הצוק, כמי שנמצאת בטראנס, "אתה רוצה לראות יותר?, לגעת בהם כשהם חשופים", שאלתי בקול רועד, כאילו בחלום, יודעת את תשובתו.
הוא הנהן, ראשו דבוק לשדי.
שלחתי את ידי לאחור, פתחתי את רוכסן השמלה, אריק הסית את ידיו האוחזות בי, הנחתי לשמלה ליפול על הרצפה, פתחתי את קרס החזייה, היא הצטרפה לשמלה, עמדתי מולו כשאני בתחתונים בלבד, שדיי גלויים, סנטרו נשמט קלות והוא הביט בי ברעב, זה היה רעב של גבר, רעב מיני, הוא דחף את ראשו בין שדי ובידיו עיסה אותם מצמידם לפיו מוצץ את פטמותיי, יכולתי לחוש את נשימתו החמה על חזי, חשתי מיוחמת כפי שלא חשתי שנים, מרגישה שאני חייבת גבר, לא סתם גבר, אלא את אריק, שהיה הגבר עליו חלמתי שיתבע אותי, שיבעל אותי, כאילו הייתי האישה שלו.
הוא הרים את ראשו משדי, מביט בי, הוא קירב שפתיו לשפתי, מתכוון לנשקני, פיסקתי את שפתי, הרכנתי את ראשי לעברו, מזמינה את שפתיו לריקוד הנשיקה, מקבלת באהבה את לשונו החודרת לפי , מחפשת מגע עם לשוני, התנשקנו נשיקה שלא התנסיתי שבכמותה, יותר מעשרים שנה, שהחזירה אותי לזמן שהייתי בגילו, צעירה, מושכת, עם שדיים זקופים, שהיו קנאה של כל נערה בתיכון וחלומם של הנערים שעדיין לא היו גברים.
אריק נשק את שפתי, ליקק ונשק את צווארי, את כתפי, ירד, מרעיף תשומת לב על שדי, חופן אותם, מלקק, מוצץ, נושך ולש אותם, לא יודע שובע.
ואני?, אני חשתי מוצפת בהתעוררות גופנית, חשתי את הרטיבות בתחתוני, מהנוזלים שזלגו ממפשעתי, לא הייתה שום דרך חזרה עכשיו, המפולת התגלגלה במורד הגבעה, עד להתנגשות הבלתי נמנעת, ידו ירדה אל הצומת שבין ירכי, פיו מוצץ את הפטמה שלי, מוצץ, כאילו רוצה לעקור אותה מתוך השד הנפוח והמגורה, שלי, אצבעותיו מצאו אוצר רטוב בערוותי, הוא שלף את אצבעותיו מריח אותן, מוצץ אותן מתענג על הטעם , "תסתובבי", אמר.
מילאתי את בקשתו, הסתובבתי, גבי אליו, הוא כרע על הרצפה מאחורי, תקע את אצבעותיו בתחתוני, הוריד אותם עד קרסולי, כמו בחלום הרמתי את רגלי, האחת אחרי השנייה, מאפשרת לו להסיר אותם, הוא הניח את ידו על גבי, לחץ כדי שאתכופף קדימה, עכוזי מול פניו, הוא תחב את פניו לתוך חריץ התחת שלי, מלקק אותו, מפי הטבעת ועד שפתי הכוס , הלוך וחזור, מטריף את דעתי, מפי נשמעו אנחות חייתיות, הוא הגביר את תנועת לשונו, מצליף על דגדגני, אצבעו מעסה את אזור פי הטבעת ולפתע תקע אותה לתוכי, מגרוני פרצו קולות בלתי ברורים, הוא הביא אותי לשיא מטורף, ירכיי רעדו עם כל גל של פורקן.
התאוששתי, הסתובבתי אליו, רועדת מתאווה, עדיין רעבה, התיישבתי על השולחן, פיסקתי את רגלי, פוערת מולו את מערתי, "אריק, גבר נהדר שלי, בבקשה," התחננתי, "עכשיו תכניס לתוכי, את האיבר שלך, אני חייבת להרגיש אותו בתוכי".
הוא התרומם, דחף את תחתוניו למטה, הזין המתוח שלו, מצביע לעברי, ניצב מול פתח מערתי הרטובה, הושטתי יד, אחזתי בזין הזקוף שלו, משתוקקת להכניסו לתוכי, מעשה שרק לפני ימים אחדים, היה אסור ובלתי מתקבל על הדעת בשבילי, הוא דחף קדימה את זכרותו הפועמת, הרגשתי את הזין שלו חודר עמוק לתוכי, זה היה כל כך לא בסדר, אבל, כל כך טוב, אני נכנסתי לסדרה של אורגזמות, שוב ושוב, בזמן שהוא מניע את הזין הצעיר, פועם עמוק בתוכי, נשמתי נשימה עמוקה כשמפולת העונג התגלגלה בגופי.
גופו התקשח לפתע, פניו מתעוותים, " אוי, אלוהים …אני גומר", צעק. חשתי בגופו מנסה לסגת, רוצה להימנע מלשפוך בתוכי, ידי נשלחו במהירות, חיבקתי אותו בכוח, רגלי ננעלו על גבו, "אל תצא", זעקתי, "אל תצא, תגמור בפנים, תן לי הכול".
והוא נתן הכול, "אההה", נשמע מגרונו, הרגשתי בנוזל החם המציף את נרתיקי, מהריגוש הגבוה שהייתי בו גמרתי שוב, מעולם לא הצלחתי לגמור כל כך הרבה פעמים, בזמן קצר כל כך.
התנשפנו כמו אצנים אחרי ריצת מרתון, חיבקתי עם ידיי את ראשו ומשכתי אותו אל בין שדיי הרטובים מזיעת שנינו, "בוא אלי יקירי, אריק … בוא אלי", לחשתי לו.
הוא הניח את ראשו על שדיי ואמר בקול נמוך, "אני אוהב אותך, זאת הסיבה האמתית שאין לי חברה, אף אחת לא תשווה לך.
רכנתי ונישקתי אותו על שפתיו בעדינות, "אני תמיד אהיה פה בשבילך, תמיד" אמרתי בנימה מרגיעה, "אני שלך עד שימאס לך".
הוא הרים את ראשו הטמון בין שדיי, הביט בעיני, "אף פעם לא ימאס לי", הצהיר, שלח את ידו לערוותי המסופקת, "המקום הזה שלי מעכשיו", אמר ושתי אצבעות חדרו לתוך מערתי מלאת הנוזלים, שלו ושלי.
"שלך, שלך יקירי, רק שלך", עניתי, מדביקה את שפתי לשפתיו, מרגישה על גג העולם.
"יש לך כוח לעוד?", שאל.
"רוצה עוד, אבל לא עכשיו, חיים שלי, אני חייבת מנוחה", לחשתי לו באהבה, "בוא נעלה לישון".
"אולי תבואי לישון איתי?", שאל.
צחקתי, "מהיום אתה ישן איתי, בחדר השינה", אחזתי בידו, מושכת אותו אחרי, שנינו עירומים ואני נוטפת את נוזלי פורקננו מתוך נרתיקי.
בבוקר התעוררתי לפניו, קמתי, נכנסתי לשירותים, התרוקנתי, התקלחתי, לבשתי חולצת טריקו ותחתונים וירדתי למטבח להכין ארוחת בוקר.
"ריח החביתה מעורר תיאבון", שמעתי אותו מאחורי, אחרי מספר דקות.
הסתובבתי אליו, הוא עמד בפתח המטבח, האליל שלי, רק תחתונים עליו.
"בוקר טוב, גבר שלי, שב, אני אגיש לך", עניתי, מחייכת אליו, ליבי גואה בתוכי, וערוותי מתלחלחת שוב.
אריק התיישב ואני ניגשתי אליו עם צלחת ארוחת הבוקר, מניחה אותה לפניו, מחבקת את עורפו ומנשקת את שפתיו בתשוקה, "בתיאבון אהוב שלי", אמרתי.
כשסיימנו לאכול עזר לי אריק, לאסוף את הכלים מהשולחן אל הכיור, אני נעמדתי מסבנת את הצלחת הראשונה, הוא נעמד מאחורי, ידיו חובקות את מותני, הרגשתי את הבל נשימתו כשנשק לעורפי, הפסקתי והתמכרתי בהנאה לתחושה.
הוא המשיך, נשק לי מתחת לאוזן ירד אט אט לצווארי, לחיבור שבין הצוואר לכתף, ידו נכנסה אל מתחת לחולצתי, ליטפה בעדינות את הבטן בזמן שהוא העביר את לשונו בעדינות על כתפי.
ידו השנייה הצטרפה אל הראשונה, מתחת לחולצה, לפת בכל יד אחד משדי, הוא הצמיד אותי אליו בזמן שידיו מועכות את שדי, צובטות את פטמותיי, הרגשתי את הזין הקשוח שלו נצמד אלי מאחור, ידיו חופנות את שדי , אצבעותיו ליטפו פטמה במעגלים, צבטו, משכו, הטריפו עלי את דעתי.
"אתה מטריף אותי, חיים שלי", נאנחתי בקול רם, אחת מידיו הרפתה מפטמתי, החליקה במורד החזה, הבטן, נעצרה בתחילת התחתונים.
אריק השחיל את ידו לתוך התחתונים, אני נדרכתי כולי, ידעתי מה יגיע עכשיו, הוא ליטף את ערוותי, מתחת לבד הדק של התחתונים, "ככןןןן, תמשיך" גנחתי ונשכתי את שפתי, יודעת מה יקרה עכשיו, הוא ליטף אותי ואני הרגשתי איך אצבעו מחפשת את הכניסה אל תוכי.
"יותר נמוך", לחשתי, "יותר נמוך" ואני הרגשתי את האצבע בפתח ממש.
ידו השנייה המשיכה לעסות את פטמתי ואני נשכתי את שפתי יותר חזק, ככל שהזין, שנצמד מאחורי, תפח והזדקף.
הוא הצמיד אותי אליו בחוזקה ותחב את אצבעו, בבת אחת, עמוק לתוכי.
הצלחת נשמטה מידי והתנפצה לאלפי חלקים בכיור.
אצבעותיו חפרו בתוכי ואני צרחתי מעונג, שפתיו ננעלו על כתפי ואני הרגשתי אותו יונק אותי אל תוכו, בבת אחת הוא הפסיק הכול, וסובב אותי אליו, "את רוצה את הזין שלי?", שאל.
"ככןןןן, כל כך ככןןןן, כל כך רוצה אותו, אם לא, אני מתה"!!, יבבתי, מטורפת מתשוקה.
הוא משך אותי אליו, חיבק בידיו את אחורי, הרים אותי וברגע אחד מצאתי את עצמי, שכובה על הספה בסלון, תחתוני זרוקים על הרצפה. "שחררי אותו," אמר, עומד מעלי, תחתוניו מתוחים מעל איברו המתוח.
דחפתי עם אצבעותיי את תחתוניו, שחררתי את הזין הנוקשה, משכתי את גופו אלי ומלטפת את גבו, "בוא אלי גבר שלי," מלמלתי, "הכנס את הזין היפה שלך לתוכי, מלא אותי, עשה אותי מאושרת"..
אריק המשיך להתל בי, התרומם מעלי, הזין המתוח מצביע לעברי, הרמתי את עיני, מביטה למעלה, פוגשת את עיניו של אריק, מביטות בי, סוקרות את גופי העירום המוטל לפניו.
לפתע, רכן עם פניו הגבריות אל בין רגליי, לשונו פגשה את פתח נרתיקי ולאחר שניה אני מרגישה את לשונו אוספת את נוזליי.
המחשבה עליו שם, מלקק אותי במרכז התרגשותי, הטריפה את דעתי.
גנחתי בקול, שורטת את הספה בציפורניי, זועקת את שמו, הוא התרומם, איברו מתמקם מולי, הניע את אגנו ותחב את זקפתו עמוק לתוכי, מעלה אותי לשיאים שלא ידעתי מעולם. אני נעתי לקראתו כשאריק אוחז במותני ומושך אותי על איברו, חודר עמוק ובמהירות.
נאנחתי, מנסה לסדר את נשימתי אבל הוא לא נתן לי מרווח לנשימה, הוא נע בתוכי, עמוק וחזק, אצבעו מלטפת את דגדגני, פעם בעדינות ופעם חזק יותר, הוא רוכן ומדביק לי נשיקה עמוקה, לשונו מטיילת סביב לשוני כמו מנסה לטרוף אותי מבפנים.
לא יכולתי לחשוב כששפתיו בלעו את שפתיי, שוב ושוב, הוא המשיך לנשק וללקק את שפתיי, איברו עבה וקשה בתוכי.
עצמתי את עיני, קימרתי את גבי, מרגישה את האורגזמה שנבנית בתוכי.
הוא נע מהר יותר וחזק יותר, מרים אותי ומצמיד אותי אליו. היטה את גופי לאחור, מצץ את שדיי, שפתיו יונקות את פטמתי שיניו נושכות אותה.
הרגשתי את הפורקן המתקרב, גועש בתוכי, התכווצתי סביבו, זועקת בלי שליטה, מרגישה אותו משפריץ עמוק לתוכי, זרע שבדי לוהט.
אריך השתרע על גופי, נתמך בידיו, הזין שלו עדיין בתוכי, כששנינו מסדירים את נשימותינו.
ידי ורגלי עדיין מחבקות את גופו, לא מאפשרת לו לצאת מתוכי, חיוך מאושר על שפתיי, כשאני לוחשת לו," אאווחח, אריק, זה היה אלוהי, תודה אהוב שלי."
"עד כדי כך טוב?" הוא שואל ונראה גאה בעצמו.
"לא ממש, סתם החמאתי לך", השבתי בחיוך ומחקתי את החיוך מפניו.
הוא התרומם והביט בי בכעס מעושה, " לא ממש?" שאל, שולף את איברו מתוכי, מועך בידו את שדי וצובט את הפטמה, "אני אראה לך, מה זה לא ממש".
ידיו חיבקו את מותני, הוא הרים את גופי, סובב אותי והעמידני על ארבעותיי.
חייכתי לעצמי, יודעת שכרגע השגתי לעצמי לפחות עוד חצי שעה של סקס מטורף.
*****
זה הסוד שאריק ואני שומרים, כבר כארבע שנים מאושרות.
אולי יום אחד, גם אגלה לכם איך מתנהלים חיינו, מה למדנו האחד על השנייה בחיינו המשותפים, אספר על האהבה הגדולה שלנו ואיך התעצמה תשוקתנו האחת לשני ועל הזוגיות הנהדרת שלנו וההכרה שחיי בלעדיו, אינם חיים.
סוף.

2 מחשבות על “השוודית”

 1. יש לי אהבה מיוחדת לסיפורים
  של אמא ובן ואבא ובת
  אני קורא אותם שוש ושוב

  הם עושות לי את היום ואת הערב והלילה

  הגב
 2. ואווווו טירוף הזיה דימיון מה זה היה
  ואווווו סיפור אששש ישר מהסרטים

  הגב

תגובות ? (אין צורך להזדהות)