הרביעיה הסודית – פרק 10

*למען הסר ספק, כל הדמויות והאירועים בסיפור הם דמיוניים ואין להם קשר למציאות.

לתחילת הסיפור

יאיר

הילה הלכה להכין קפה ואני ואריאל נשארנו בחוץ, עישנו סיגריה בשקט כל אחד בוהה במסך הפלאפון שלו. הילה חזרה עם ארבע כוסות קפה ודקה אחריה ויקה הגיעה  עם מכנסון קצר וחשופת חזה התיישבה ליד השולחן ולגמה מהקפה.
"אריאל, תגלגל לנו אחת" הילה ביקשה וזה מה שהוא עשה.
"לא קבענו מה עושים בקשר לארוחה עם ההורים" אמרתי ושלושתם הסתכלו עליי
"ברור לכולנו שהם יודעים לגבי הסקס בינינו" הילה אמרה וכולנו הנהנו בראשנו לחיוב
"אנחנו גם יודעים שאין להם בעיה לשכב בזמן שהם מדברים איתנו" ויקה אמרה וכולנו התחלנו לצחוק
"השאלה לדעתי זה מה קורה מעבר" אריאל אמר והדליק את הג'וינט, הסתכלנו עליו
"בנות, מה אם אבא יגיד שהוא מעוניין לשכב איתכן?" אריאל שאל
"או אמא איתכן" הילה ענתה בשאלה משלה
"אני לא אכחיש שבתור נער הייתי מפנטז על אמא, אבל בין פנטזיה למציאות יש הבדל גדול" אמרתי
"בדיוק" אמר אריאל
"אנחנו פשוט צריכים לתת להורים להוביל את השיחה, לראות לאיזה כיוון הם יקחו אותה וכל אחד יחליט באם זה יגיע לזה אם הוא בעניין או לא" הילה אמרה.

עשינו סבב על הג'וינט בשקט עד שהוא נגמר והלכתי להביא את המחשב הנייד שלי מהסלון הנחתי אותו על השולחן. נכנסתי לאחד מאתרי הפורנו, בחרתי סרטון  וסובבתי את המחשב שכולם יראו. על המסך היה אחד מהסרטונים המשפחתיים שבהם ההורים והילדים שוכבים ביחד, כולנו הסתכלנו על הסרטון עד שהוא נגמר בשקט בלי לדבר.
"מבחינתי זאת הקטגוריה אולי הכי מחרמנת שיש, עכשיו תחשבו על להפוך את זה למציאות, כמה אנשים בעולם יכולים להגיד את זה…" אמרתי וויקה קטעה אותי
"יש הבדל להתחרמן מזה בתור פנטזיה לבין לעשות את זה פיזית",
"אבל ויקה" הילה אמרה "זה משנה לך אם אריאל מזדיין איתך או אבא?"
ויקה חשבה על זה שניה
"אני מניחה שזה לא אמור" היא ענתה
"וחץ מזה כמובן שיהיו חוקים וכללים כמו שעשינו בינינו כדי למנוע שזה יפגע במערכת היחסים שלנו איתם" אריאל אמר
"אתם מבינים שאנחנו מנהלים דיון אם לשכב עם ההורים שלנו" אמרתי
"אני מניחה שמי שישמע את זה מהצד יחשוב כמה סוטים אנחנו" הילה אמרה והתחלנו לצחוק.

אריאל

השיחה בנוגע להורים המשיכה עוד כמה דקות שנראה היה שיאיר וויקה צריכה לחשוב על זה יותר בעוד אני והילה נזרום באם זה יעמוד על הפרק.
"יאללה בנים לכו שבו על הספה זה הזמן שאנחנו נטפל בכם טוב לפני שאני וויקה הולכות ביחד לחדר" הילה אמרה, אני ויאיר
קמנו והלכנו לעבר הספה בעוד הבנות טופחות לנו על הישבן, הילה חיבקה את ויקה ולחשה לה משהו באוזן.

התיישבנו אני ויאיר כל אחד על ספה אחרת עירומים בעוד ויקה הורידה את המכנסון שלה, ויקה נעמדה מולי והילה מול יאיר, הן התיישבו על שנינו והתחילו לנשק אותנו.
ויקה נישקה אותי בעודי שולחת יד אחת לעורפה ויד שניה חופנת את הישבן שלה בזמן שהידיים שלה מלטפות לי את החזה. ויקה שיפשפה את עצמה על האיבר שלי תוך כדי נשיקה וגרמה לו לעמוד בקלות ולהירטב מהמיצים שלה. היא התחילה לנשק לי את הצוואר והחזה ירדה לבטן שלי והיץחלה ללטף את הזין והביצים שלי, היא הסתכלה למעלה לעברי עם חיוך וליקקה את השפתיים, המראה הזה פשוט הטריף אותי והעובדה שהיא התחילה ללקק לי את הכיפה ולעבור על החור בכיפה שיגעה אותי.

ויקה בלעה אותי בתוך הפה שלה לאט לאט נותנת לי לראות כיצד הזין שלי נעלם עוד ועוד בפיה, הרגשתי איך אני ממלא את הגרון שלה עד שהיא הגיע לבסיס הזין, דחפה את הראש כמה שיותר למטה ואת הזין כמה שיותר עמוק ואז במכה התחילה להעלות ולרדת עם הראש שלה על הזין שלי, היא שמה יד על הירכיים החיצוניות שלי וניסתה למשוך אותי, מסמנת לי להתקרב לקצה הספה, לא ידעתי מה עובר לה בראש אבל הנעתי את האגן שיהיה כמה שיותר בקצה.

היא שיחררה את הזין שלי מהפה, שלחה יד לשולחן לג'ל והזליפה על ידה משמנת אותה. היא חזרה למצוץ לי בעוד היד שלה חופנת את הביצים שלי והאגודל מעסה את החלק שבין הביצים לפי הטבעת. המציצה והמגע הזה פשוט הטריפו אותי, עצמתי את העיניים והתענגתי על התחושה הזאת. האגודל של ויקה כרגע התמקדה רק בעיסוי של פי הטבעת שלי בעוד הפה והלשון שלה עובדות בקצב על האיבר שלי
"שחרר" ויקה אמרה וישר אחר כך הרגשתי איך האגודל שלה נלחצת לחור שלי מבקעת אותו לאט לאט וברגע שהיא התחילה להיכנס היא אספה אותי לפיה וחזרה למצוץ לי עם הרבה רוק. האגודל שלה שיחקה לי בישבן והתחלתי להרגיש את הלחץ הזה, ההתקשות של האשכים לפני שאני גומר
"כןןן… פאק!… כןןן" גנחתי בזמן שהזין שלי ירה מטחים אחד אחרי השני בתוך הפה של ויקה שמצידה התחילה להניע את האגודל קדימה ואחורה בתוך הישבן שלי, דופקת אותי והזין שלי לא מפסיק לירות את הנוזלים בפיה. זרמים של עונג רצו לי בגוף, לא כמו גמירה רגילה אלא משהו אקסטרה. ויקה הסתכלה עליי בזמן שנאנחתי וגנחתי, נראה היה שהיא נהנית לראות אותי מגיב בצורה הזאת.

יאיר

ויקה התקרבה לעברי והתחילה לנשק אותי קצת אחרי שהילה גרמה לי לגמור מעבודת הפה שלה, היה לה טעם מוזר בפה אבל זה לא הפריע לי והלשון שלי שיחקה עם הלשון שלה ורק אחרי שתי דקות קלטתי שהטעם בפה שלה הוא בעצם הנוזלים של אריאל שגמר לה בפה. הסתכלתי לעברו ברגע שויקה התנתקה ממני לראות את הילה מנשקת אותו, הוא ניתק אותה ממנו
"פאק, אל תגידי לי שנישקת אותי עם השפיך שלו בפה שלך" אריאל גער בה והיא חייכה לעברו
"אל תדאג אחי, ויקה נתנה לי לטעום את השפיך שלך גם, זה לא כזה נורא" עניתי חהבנות התחילו לצחוק קמו אחת לשניה והתחילו להתלטף ולהתנשק.

הילה

זה היה מצחיק לשמוע את הבנים מדברים על השפיך אחד של השני, יאיר מעט הפתיע אותי בתגובה שלו.
ויקה ואני התנשקנו רק כתירוץ לתכנן את המהלך הבא, ניגשנו ליאיר ולחשתי לו באוזן
"אם בא לך פינוק מיוחד משתינו תצטרך לעשות משהו בשבילנו"
יאיר הסתכל לעברי וויקה המשיכה
"נראה לנו שהיית שמח לנסות למצוץ לאריאל, להרגיש איך זה"
יאיר חייך במבוכה לשנינו
"אל תדאג הפרס יהיה ממש שווה" דירבנתי אותו והוא הניד את ראשו לחיוב.
קמתי לעבר אריאל, התיישבתי עליו בעוד ויקה הלכה לחדר היא חזרה עם צעיף וכיסיתי איתו את העיניים של אריאל
"אתה צריך להרגיש ולא לראות" אמרתי לו
ויקה התיישבה בין רגליו ועיסתה את הזין שלו, ליקקה אותו לאורכו וסימנה ליאיר לשבת לידה.

ויקה אספה את הזין של אריאל לפה גורמת לו להזדקף בחזרה בזמן שיאיר מסתכל ואני מנשקת ומלטפת את החזה של אריאל. כשזין שלו התקשה היא משכה את הראש של יאיר וקירבה אותו לאיבר של אריאל, יאיר התמהמה טיפה בסופו של דבר פתח את פיו והכניס את אריאל לפיו, ויקה לחשה באוזנו ויאיר התחיל להעלות ולהוריד את ראשו על האיבר הזקוף של אריאל בעוד ויקה מלטפת לו את האשכים ואני מלטפת לו את החזה,צובט לו פיטמה
"פאקקקק!" אריאל נאנח ואני וויקה הסתכלנו אחת על השניה.

יאיר

הזין של אריאל היה בפה שלי, פעם ראשונה שאני מוצץ זין והאמת שזה לא כזה נורא חוץ אולי מהמבוכה שיחשבו שאני הומו או משהו. מצצתי לו את הזין בקצב שויקה לחשה לי באוזן, היד שלה הייתה על האשכים שלו משחקת בהם ואריאל נאנח וגנח. הזין שלי הזדקף ונעמד כמו טיל מהסיטואציה וזה הפתיע אותי כמה מגורה הייתי מהעובדה שאני מוצץ זין.
"יופי מתוק" ויקה לחשה לי "כמה זה מחרמן לראות את זה, תהנה מהמציצה"
המשכתי למצוץ והגברתי את הקצב עד שהרגשתי את הזין של אריאל נמתח, אני יודע בדיוק איך ההרגשה בזאת ומה זה אומר
"אל תוציא אותו" ויקה לחשה לי באוזן וליקקה לי אותה "זה גורם לי להיות רטובה ברמות"
אריאל נאנח וגנח עד שהרגשתי אותו יורה את הנוזלים בפה שלי, המשכתי למצוץ לו בזמן שהיד של ויקה עשתה לו ביד מוציא מתוכו כל טיפת נוזל שנשארה בתוכו.
"כל הכבוד" ויקה לחשה לי, משכה את הראש שלי ולקחה אותי לספה השניה והתחילה לנשק אותי בתאווה בזמן שהילה הסירה את הצעיף מהעיניים של אריאל.
"מקווה שנהנית מתוק" היא אמרה לו
"כן, אבל זה הרגיש אחרת" אריאל ענה לה.

ויקה

לא סיפרנו לאריאל שמי שירד לו בפעם השניה היה יאיר. המשכתי לנשק וללטף אותו
"אריאל, אתה גמרת פעמיים ויאיר רק פעם אחת אז עכשיו אתה תנוח ותסתכל בזמן שאנחנו נטפל בגמירה שלו" הילה אמרה והתקרבה לעברנו.

הרמתי את יאיר מהספה והילה נשכבה על הספה עם הראש שמוט מהספה בעוד יאיר התמקם על הברכיים והילה אספה את הזין שלו לפה אחרי שליטפה אותו מעט. נעמדתי מאחורי יאיר ושלפתי את הסטראפ-און מהשקית שהבאתי מהחדר, אריאל הסתכל עליי והיה מעט בשוק, סימנתי לו עם היד להיות בשקט, התכופפתי מאחורי אריאל ודחפתי את החלק העליון שלו על הילה ופיסקתי לו את הרגליים.

התחלתי ללקק לו את הטבעת בזמן שהידיים שלי מפסקות לו את הלחיים לתת ללשון שלי גישה נוחה
"אוווו…" יאיר נאנח
לקחתי את הג'ל ושימנתי את איבר הסיליקון והאת היד שלי, התחלתי לעסות לו את פי הטבעת על האגודל
"כןןן… זה מגרה" יאיר נאנח
האגודל שלי פילחה את דרכה לישבן שלו והתחילה לנוע קדימה ואחורה בתוכו
"אוייי כןןן" הוא המשיך להיאנח
תפסתי את איבר הסיליקון בידי וכיוונתי אותו לפי הטבעת, התחלתי ללחוץ אותו כנגד החור שלו
"ויקה, לא…." יאיר אמר
אבל זה היה מאוחר מדי, האיבר ביקע את דרכו בתוך הישבן שלו והתחלתי להניע את האגן כנגדו מכניסה יותר ויותר מהאיבר לתחת שלו.

יאיר

ויקה התחילה לדפוק אותי בתחת בזמן שהזין שלי נעוץ בפה של הילה, הכניסה שלה לתוכי פשוט כאבה בלי קשר להכנה שלה לפני, אבל לאט לאט הכאב התחלף בעונג שמלווה בכאב קטן יותר. ויקה קבעה את קצב הדפיקה שלה והזיון של הפה של הילה הושפע מהקצב של ויקה, סוג של ריקוד משולש. הרגשתי את הזין מסיליקון ממלא את התחת שלי, בועל אותי בעדינות עד שויקה התחילה להגביר את הקצב והאגרסיביות של הבעילה.

הסתכלתי לעבר אריאל וחייכתי הוא בהה בשלושתינו לא מצליח להוריד את העיניים. הזין שלי מעולם לא היה נוקשה וזקוף כמו עכשיו, אולי זאת העובדה שאני מזיין את הגרון של הילה, אולי העובדה שיש זין מסיליקון שטוחן לי את הישבן ואולי שניהם
"כןןן… פאק!… כןןן" התחלתי לגנוח וראיתי את היד של הילה יורדת בין הרגליים שלה מתחילה לשפשף את הכוס שלה שנצץ מהרטיבות שלו, היא התחילה להכות את הכוס שלה וזה חירמן אותי עוד יותר.

אריאל לקח את הטלפון הנייד שלו והתחיל לצלם אותנו, אם עד עכשיו הייתי מגורה בצורה לא רגילה העובדה שהוא מצלם בעד אחת וביד השניה עושה ביד תוך כדי הטריפה אותי. ויקה משכה את האיבר ממני כמעט עד סופו ואז בדחיפה אחת במכה בכוח תקעה אותו בתוכי
"אאאאא…." גנחתי מעונג וכאב בו זמנית.
אריאל התקרב לעברנו לצלם את ויקה בועלת אותי ואת הילה מכה ומשפשפת את הכוס בעוצמה בלי רחמים, סובבתי את הראש לעברנו וסימנתי לו להתקרב עוד עם היד, אחזתי לו בזין ואריאל הופתע, חייכתי לעברו בזמן שהכנסתי אותו לפה שלי אריאל התחיל להניע את עצמו לזיין לי את הפה, רעד וצמרמורת עברו לי בגוף והרגליים התחילו לרעוד בעוד ויקה מגבירה יותר ויותר את הקצב, הילה מהדקת את השפתיים שלה על הזין שלי שדופק את הפה שלה בקצב הדפיקה של ויקה ואריאל מזיין אותי בפה.

הרגשתי את הביצים שלי מתקשות והזין מכין את עצמו לגמירה את שיריתי את כל הזרע שנותר בי לתוך הגרון של הילה. אריאל תפס לי את הראש והניע את עצמו בתוכי עוד ועוד שהזין שלי מדולל נח בפה של הילה שממשיכה למצוץ אותו כמו חמצוץ רק כדי שהוא יפתיע אותי ויעמד מחדש. ויקה התחילה להתנשף ולאבד אוויר ויצאה מתוכי, נישקה לי את הגב בעוד הילה מורידה ומעלה את הראש שלה על האיבר שלי ומפסיקה לגעת בכוס שלה, זה היה נראה שהיא גמרה.

אריאל

זיינתי ליאיר את הפה בזמן שהוא זיין להילה את הפה, כל הסיטואציה חירמנה אותי. ויקה הורידה את הרצועה ממנה התיישבה מפוסקת על הרצפה והתחילה לעשות ביד, היא התחילה להיאנח ולגנוח
"פאק!… כןןן… פאק!…"
הזין שלי נמתח ושיחרר מעט מהנוזלים שנשארו בתוכו לפה של יאיר
"כןןן…" נאנחנתי תוך כדי והוצאתי אותי מתוכי, הילה לא שיחררה את הזין שלו ממצה לו בקצב ומהירות פחדתי שישבר לה הצוואר מהתנוחה שהיא נמצאה בה.
"אני גומרת… אני גומרת…" ויקה גנחה ויאיר השתחרר מהילה וקרס על הרצפה עם חיוך מרוח לו על הפנים.
הילה התחילה לצחוק בקול רם וכולנו הצטרפנו אליה בזמן שאני מכבה את המצלמה.
"פאק! זה היה מטורף" יאיר אמר בזמן שהוא מתנשף
"אני מקווה שהכל בסדר בינינו על הקטע שזיינתי לך את הפה" אמרתי לעברו
"הרבה יותר מבסדר" יאיר ענה "בהתחשב בעובדה שמצצתי לך מקודם שהעיניים שלך היו מכוסות"
חייכתי לעברו במבוכה
"אתה מצצתי לי מקודם ולא ויקה?" שאלתי והוא הינהן לאישור
"ונהניתי מכל רגע, גם מזה שגמרת לי בפה" יאיר אמר.
הבנות קמו ויצאו החוצה להדליק סיגריה.
"אתה לא חייב כלום" יאיר אמר לי "זה שירדתי לך זה בגלל שרציתי, אתה לא חייב גם אם זה לא מתאים לך"
הסתכלתי עליו וחייכתי
"לא נראה לי שסבלת" אמרתי לעברו "בצורה מסוימת אני מרגיש יותר קרוב אליך עכשיו אם זה בכלל אפשרי" המשכתי.
שלחתי יד לעברו לעזור לו לקום והלכנו לעשן עם הבנות בחוץ.
"יאיר, איך היה?" ויקה שאלה
"איך היה איזה מהם?" יאיר ענה והמשיך "לזיין את הגרון של הילה, למצוץ לאריאל או להיטחן בתחת?"
אני שבדיוק שאפתח מהסיגריה הוצאתי במכה את כל האוויר והתחלתי להשתעל ולצחוק באותו הזמן מהתגובה של יאיר.
"אני מבין עכשיו מה אתן מרגישות שיש זין בפה שלכן, העוצמה של זה, השליטה בסיטואציה" יאיר אמר
"עכשיו רק אריאל צריך להרגיש את העוצמה של זה" הילה אמרה והסתכלה לעברי ומשכתי כתפיים לעברה מבלי לענות.

הבנות סיימו את הסיגריה ונתנו לנו נשיקה
"אם אתם יכולים להמשיך לגמור נמשיך ואם לא אני וויקה נעלה לחדר" הילה אמרה
"אני בחוץ, הזין שלי כבר כואב… וגם הישבן" יאיר אמר וצחק
"לילה טוב סקסיות, תהנו" אמרתי להן.
הילה וויקה אמרו לילה טוב ועלו לחדר, אני ויאיר החלטנו לשחק אחרי מקלחת ביחד בסוני.

6 מחשבות על “הרביעיה הסודית – פרק 10”

 1. מחרמן ביותר…!!! לחכות כשיגיעו ההורים, ואז הסיטואציה הסקסית תהיה מושלמת ופרועה יותר!!!!

  הגב
 2. כרגיל, מגרה מאוד וכתוב הטיב. מקווה שאתה מתכנן לפחות אותה כמות
  של פרקים למפגשים של ההורים אתם.

  הגב
  • תודה רבה על המחמאות.
   האמת שאני לא יודע כמה פרקים יהיו,
   הסיפור בצורה מסוימת כותב את עצמו.
   במקור הזווית של ההורים לא תוכננה
   היא נארגה לתוך הסיפור במהלך ההגהות.

   הגב

תגובות ? (אין צורך להזדהות)