קוקהולד מקורנן

הקו – סיפור קוקהולד

מאת ניר כהן – עולמו של קוקהולד

מירב שכבה במיטה, עיניה מביטות בתקרה וראשה מנסה לעכל את מה שביקש ממנה אמיר, בן זוגה, שישב בקצה המיטה, שפתיו צמודות לכפות רגליה ועיניו שולחות אליה מבט מתחנן כשל כלבלב מורעב, מעבר לגופה העירום.

הנושא הזה לא היה חדש עבורה אולם היא חשה באי נוחות. הם נשואים מזה כשנתיים. ללא ילדים. היא מנהלת שיווק בכירה בחב' הייטק גדולה והוא איש נדל"ן בכיר. שניהם מאד עסוקים וילדים בכלל לא על הפרק כרגע. את מעט הזמן הפנוי הם נוהגים לבלות בארוחות, סרטים, הופעות, זוג די שגרתי.

💋💋💋

לאמיר נכנס לראש הג'וק של לראות את מירב שוכבת מול עיניו עם גבר אחר. זה התחיל כששניהם חזרו ממסיבת פורים מלאת אלכוהול שארגנו בחברה שבה עבדה. שניהם היו שתויים ושמחים ואחרי צפייה בעשרות תחפושות מהממות וסקסיות כל הערב, שניהם היו גם חרמנים וקפצו מיד למיטה.

תוך כדי הזיון, אמיר לחש לה איך קלט את הבוס שלה שלא הפסיק להסתכל לה על הישבן כל הערב וכמה סקסית היא היתה בתחפושת הארלי קווין ושאולי הבוס שלה יתחפש לג'וקר וינסה לזיין אותה… היא היתה שתוייה וזרמה איתו והרגישה שהוא ממש חם ונהנתה מהזיון הקצר והחזק שלאחריו שניהם נרדמו.

💋💋💋

גם בפעמים שאחרי זה, אמיר התחיל להכניס לפנטזיות שלהם גבר נוסף שיהיה עם מירב. זה היה נחמד וגרם לו להתרגש ולהזדקף מהר והיא זרמה איתו והזיונים האלו היו מהיותר טובים שלהם.

💋💋💋

הפעם זה כבר היה שונה, הפעם אחרי שסיימו, הוא שלף קלף לא צפוי – "את שומעת?! פגשתי מישהו שאני ממש רוצה להכיר לך ונראה לי שאת תידלקי עליו" אמר לה כשראשו צמוד לכפות רגליה.

– "אה? מה זאת אומרת להכיר לי מישהו?" היא לא הבינה

– "נכון שדיברנו על להביא עוד גבר שיהיה איתך ואני אצפה כאן מהצד?! אז…"

– "תגיד לי אתה שפוי?!?" היא כמעט צעקה והתיישבה. "זה בקטע של פנטזיה. משחק מקדים. לא באמת. נראה לי שמשהו השתבש אצלך"

אמיר נלחץ וניסה להרגיע אותה.

– "שנייה, תזרמי איתי. חשבתי שזה יהיה משהו קצת שונה, להכניס קצת ריגושים. אל תתעצבני. לא חייבים אם את לא בעניין"

מירב הסתכלה עליו וראתה את המבט חסר הביטחון שעל פניו ולא יכלה להמשיך לצעוק עליו וחזרה לשכב.

– "טוב, הלחצת אותי. לא הייתי מוכנה ולא חשבתי שתהפוך את זה לעניין אמיתי. זה קצת מופרע ומחוץ לאיזור הנוחות שלי"

– "אוקי, סליחה. לא התכוונתי להלחיץ אותך אבל פשוט חשבתי שאחרי שדיברנו על זה תוך כדי הסקס , תרצי לזרום עם זה לשלב הבא ולממש את זה"

זה הצחיק אותה כי אמיר היה הטיפוס היותר מרובע מבין שניהם. אחד שהולך לעבודה עם חליפה ועניבה, מאד מוקפד ורשמי, מה שמשווה לו מראה של פקיד בנק אפרורי עם ה-1.70 מ' הלא מרשימים שלו.

– "טוב, נו יאללה, כבר עשית את הנזק אז לפחות תשלים את הסיפור שלך" הסקרנות התחילה לכרסם בה. בכל זאת, אחרי שנתיים של נישואים , השגרה די שעממה אותה.

– "יש אצלנו במכון כושר בחור חדש, מדריך, שהגיע מקנדה וכל הבחורות אצלנו במכון עם הלשון בחוץ כשהוא עובר. המדריך האישי שלי סיפר לי שמאז שההוא הגיע לארץ, הוא כל לילה מבלה עם מישהי אחרת. הוא באמת נראה מרשים כמו איזה דוגמן על. גבוה, שרירי לאללה, שחרחר. אז סתם חשבתי לשתף אותך ולהרהר איתך אם בא לך לנסות שנגשים כזאת הרפתקאה ביחד"

מירב שתקה וגלגלה מחשבות בראשה.ההרגשה המיידית היתה של מגננה – איך הוא מעז לחשוב שהוא יכול פשוט להציע לי גברים אחרים ושאני אשכב איתם. מה אני הזונה שלו?! אבל מצד שני, היא הכירה את אמיר וידעה שהכוונה שלו היתה אחרת.

היא הבינה שלקח לו הרבה זמן לאזור אומץ ולהציע דבר שכזה ואם היא תגיב בחריפות, הוא יסתגר עוד יותר. דווקא סיקרן אותה לחקור את הצד החדש באישיות שלו.

💋💋💋

– "ואתה בטוח שזה משהו שאתה היית רוצה לראות? אותי עם גבר אחר? אתה הרי מקנא לי כשאני עונה למישהו שחייג הביתה בטעות ומייד חושד שזה איזה מאהב שלי"

אמיר הניח שעניין הקנאה שלו יעלה. הוא קינא לה הרבה בתחילת הקשר. לא האמין בכלל שאחת יפה כמו מירב תצא איתו, בטח שלא יגיעו לחתונה אבל המזל האיר לו פנים עד עכשיו. מצד שני, מהרגע שנחשף בסרטי הפורנו שבהם צפה לא מעט, כמו כל גבר ממוצע, לעולם הקוקהולדינג שבו נשים סקסיות ושופעות שוכבות עם גברים עצומים מול עיניהם של בני זוגם הכושלים, הוא ממש התחבר לעניין ההשפלה הסקסית. זה ממש חירמן אותו והפך להיות מרכז הוויתו המינית. להרגיש מושפל ומוחלש ע"י אשתו ולמירב היו את כל הנתונים להפוך לשולטת אבל הוא גם ידע שזו עלולה להיות תיבת פנדורה. היצר גבר על ההיגיון והעניין כבר היה בחוץ והוא החליט להמר "אול אין" על הנושא.

– "זה עלי. אני ביקשתי ואני לוקח אחריות ולא תהיה שום קינאה" התחייב. "אני רוצה לראות אותך מסופקת ונהנית. אני באמת חושב שזה יחזק את הזוגיות שלנו." הוא ציטט מכל מיני מגזינים שקרא באינטרנט

💋💋💋

מירב שכבה שם בדומייה, מנסה לחשוב מה לענות ואם בכלל מתאים לה. "טוב, תן לי לחשוב על זה" אמרה תוך כדי שהיא ספק סוטרת קלות, ספק מלטפת את פניו עם כפות רגליה. למעשה היא קנתה לעצמה שקט לזמן מה.

אמיר נישק את כפות רגליה ואמר אין בעיה. בלי לחץ.

💋💋💋

בשבוע שאחרי, היא קיבלה ממנו בווצאפ תמונה של אותו מיועד שהוא צילם בזמן שהיה בחדר כושר והאמת שהבחור בהחלט היה נראה כמו אל יווני מרשים ומשפריץ סקס אפיל. אם היתה יכולה להריח אותו דרך התמונה, ודאי היתה אומרת לו מייד כן.

כשחזר, שאל אותה אם ראתה את התמונה ומה דעתה. היא אישרה שראתה ואמרה שהוא נראה מרשים מאד ושאלה שוב אם אמיר בטוח שזה מה שהוא היה רוצה. אמיר הנלהב אמר כן ועיניו התרחבו שוב כמו לברדור רעב לתשומת לב.

"טוב. אני מוכנה. אבל בתנאי שאנחנו קובעים מראש כמה דברים – שאתה מתחייב לי בכתב שאתה לא תתחרט ולא תאשים אותי בשום דבר ושאתה לוקח אחריות על ההחלטה ושרק אני קובעת מה, איפה, מתי, כמה ולמה." היא המשיכה להכתיב תנאים אבל אמיר כבר לא שמע. הוא כבר ריחף באושר בדמיונות ומחשבות והיה מוכן אפילו לנסוע ללבנון להתנקש בנסראללה אם היתה מבקשת באותו רגע.

💋💋💋

לקח לאמיר שבוע לאזור אומץ ולפנות לבחור ולשתף אותו. הוא הראה לו תמונה של מירב והבחור נשאר די אדיש. הוא חשב להציע לו כסף אבל חשש שזה יתפרש לא נכון. אם הבחור ירצה תשלום, שהוא יבקש, חשב לעצמו. אנדרה, המדריך הקנדי, אמר לו בסוף באנגלית "אוקי, אני מוכן אבל כבר עשיתי כמה פעמים דברים כאלה והתנאי הוא שאתה לא מתערב, לא מדבר איתי תוך כדי אלא רק יושב בשקט מוחלט וצופה בלי להתערב."

הערב הגדול הגיע. אמיר נסע להביא את אנדרה מביתו ומירב התכוננה בחדר השינה. היא לבשה סט של חזיה ותחתונים די סקסיים שהיו לה (היא לא היתה טיפוס של חוטיני או משהו סליזי מדי) ומעל לבשה שמלה קיצית קצת צמודה שהחמיאה למידותיה. היא שמה איפור קל ובושם ובעיקר 3 כוסיות של וודקה. להכניס את עצמה לאווירה. היא ישבה בסלון וצפתה בטלוויזיה כשהם נכנסו.

אנדרה היה גבר מאד מרשים ולצידו בעלה היה נראה כמו העוזר הקטן שלו. ראשה היה קל מהשתייה והיא הרגישה מייד משיכה קלה לאנדרה. היא לחצה את ידו והציעה לו לשבת ושאלה אם הוא רוצה משהו לשתות – חם, קר , חריף. הוא בחר ביין אדום. בחור עם טעם טוב.

אמיר התיישב ליד מירב , כולו מתוח כמו קפיץ ודווקא מירב הרגישה נינוחה יחסית ונראה שגם אנדרה הרגיש בנח במעמד. היא חייכה אליו ושאלה אותו מאיפה הוא במקור, קצת סמול טוק להפשיר את המתח.

אחרי כמה דקות השתררה שתיקה קצת מביכה ואז אמיר קפץ, "נו, מה אתה אומר? היא יפה כמו שהבטחתי לך?"

אנדרה הביט בו. עיניו שידרו מבט לא נעים. הוא קם ממקומו, ניגש לפינת האוכל והביא כסא. הוא הציב אותו בפינת הסלון, ליד כוננית הטלויזיה, ואמר בקול סמכותי ושקט – "אתה רואה את הכסא הזה? יופי, זה המקום שלך. מעכשיו אתה יושב שם ולא זז ולא מדבר. אתה רואה את השטיח? מצויין – את הקו הזה של השטיח אתה לא עובר בשום מקרה. אנחנו ברורים?"

אמיר היה בהלם ולקח לו רגע לעכל וכל שיכל לעשות היה להנהן.

מירב הרגישה איך היחס של אנדרה לבעלה מייצר אצלה אנרגיות מיניות שהחלו להציף ולהרטיב אותה. היא בחיים לא ראתה מישהו מדבר ככה לבעלה וזה הדליק אותה.

💋💋💋

"קדימה, לך שב בכסא שלך" הורה לאמיר שנענה בשתיקה להוראה והתיישב בכסא. מאותו רגע, פנה אנדרה למירב והיה מרוכז רק בה, כאילו אמיר לא קיים בחדר. הוא הושיט לה את ידו והיא נעמדה ואז הוא נישק את ידה בעדינות אך סמכותיות של גבר שיודע לקחת את מה שהוא רוצה.

הוא המשיך לנשק אותה על כתפה והתקדם לכיוון הנקודה הכה רגישה שמחברת בין הצוואר לכתף תוך כדי שהוא מתחיל לשמוט את כתפיות שמלתה. מירב זרמה איתו והעבירה את ידיה על גבו החסון והחזה השרירי שלו. מתפעלת מהאנטומיה המושלמת שלו. בהחלט בחירה מוצלחת הרהרה לעצמה.

אנדרה המשיך לנשק את צווארה ואוזנה והתקרב לשפתיה והיא נלחצה. בכל זאת, אישה נשואה ובעלה מתבונן בהם. אנדרה חש שהיא לחוצה ועצר , הביט בה ואמר בקולו הסמכותי והשקט "אל תדאגי. אין כאן אף אחד. תתרכזי רק בי ואני אתרכז רק בך. בסדר?" היא כבר היתה כנועה לגמרי בשלב הזה ונכנעה לנשיקתו המתוקה. אמיר בינתיים זז בכסא הלא נח במתח והתרגשות. בינתיים הוא הרגיש שהכל בשליטה יחסית אצלו.

💋💋💋

השמלה היתה על הרצפה ומעליה חולצתו של אנדרה שליטף את ראשה של מירב בזמן שהיא נישקה את החזה המפואר שלו, מכוון אותה בעדינות לכיוון מכנסיו.

אמיר צפה מהצד בשקיקה ובמכנסיו שלו הזיקפה כבר נתנה אותותיה.

מירב הרגישה את התפיחה במכנסיו של אנדרה וידיה כבר גיששו את האזור , מחפשות את החגורה שמפריעה בדרך וברגע ששחררה אותה ואת כפתור המכנס, הפתעה, לאנדרה לא היו תחתונים ואיברו התנוסס מולה בזקפה כמעט מלאה.

אנדרה, אחרי ברית מילה, היה גדול מאמיר בכמה מידות וידה מיששה את האיבר החם מנסה לייצר אחיזה. הוא התיישב על הספה והיא לצידו, ממששת את איברו ושפתיה מנשקות את שלו. היא היתה אש כל כולה ורצתה להרגיש אותו כמה שיותר מהר בתוכה.

היא הורידה את ראשה והכניסה את איברו לפיה. ההרגשה היתה מטורפת והיא הרגישה את ידיו מטיילות על גופה, מתירות את חזייתה ומלטפות את שדיה ולאחר מכן מגלגלות למטה את תחתוניה.

היא המשיכה במין האוראלי ונשימתה היתה קצת קשה בגלל גודל האיבר. היא התנתקה לרגע ממנו ובאותו רגע מבטה פגש במבטו של אמיר שהיה ישוב בפינה הרחוקה ומבטו קרוע ופיו פתוח בתדהמה. היא חשה בלבול מסוים וקצת מבוכה ורק הצליחה לשחרר חיוך קטן לעברו. המבט שלו חירמן אותה עוד יותר. זה ללא ספק היה הדבר הכי סקסי שעשתה מימיה.

💋💋💋

מירב המשיכה לענג את אנדרה בידיה ושפתותיה ומדי פעם הגניבה מבט לאמיר שלא הצליח יותר להתאפק ופתח את מכנסיו והחל באוננות איטית כשהוא שוכח בכלל למצמץ מדי פעם.

"בואי, מותק" אנדרה משך את מירב אליו, כיוון את איברו וחדר אליה תוך כדי שהיא רוכבת עליו על הספה וגבה מופנה לאמיר. החדירה הציפה אותה. היא מעולם לא הרגישה איבר בגודל כזה שנגע בכל נקודה ודופן בתוכה והרעיד את גופה בגלי ריגושים מטורפים. היא עמדה כבר לגמור תוך רגע. אנדרה לעומת זאת זז איתה בתנועות איטיות על הספה , נכנס ויוצא בקצב איטי שהטריף אותה. ברגע ששפתיו עטפו את פטמתה היא פשוט התפוצצה בפעם הראשונה באותו ערב וחשה אורגזמה שכמותה לא ידעה לפני כן. כל גופה רעד בלי שליטה והיא מלמלה "אוי כן, אוי כן, אוי כן" ללא הפסקה.

אמיר ישב בפינה, צופה במתרחש, מוצף ברגשות מכל הסוגים והכיוונים ובראשן חרמנות מטורפת מהסיטואציה. הוא צפה באשתו גומרת מגבר אחר בעוצמה שלא הכיר וזה החל להציף רגשות שליליים אבל הוא עדיין זכר את התחייבותו לשניהם.

💋💋💋

אנדרה נתן למירב כמה דקות להירגע ולהתאושש, כשהוא עדיין עמוק בתוכה והגיש לה כוס יין ולקח לגימה גם בעצמו. שניהם החלו להזיע וגופותיהם החליקו בנעימות אחד מהשני.

מירב סובבה ראשה לאמיר וראתה שהוא מהופנט מהם והחליטה לתת לו את ההופעה של חייו. היא קמה מאנדרה ונעמדה על ארבע על הספה כשישבנה מופנה לאנדרה ומבטה מביט ישר באמיר.

אנדרה קם וחדר אליה בתנוחת דוגי סטייל ובזכות אורך האיבר וידיו החסונות על מותניה, הוא טלטל קדימה ואחורה את גופה בזיון חזק ומענג מאין כמוהו. פניה הקרינו תשוקה ואושר והיא גנחה בקולות שמעולם לא יצאו כשהיתה עם אמיר.

קשר העין שלה עם אמירה בזמן שאנדרה מפמפם אותה מאחור עשה את שלו ואמיר גמר תוך רגע על עצמו. מירב צפתה וחייכה והמשיכה בשלה בלי לומר מילה. היא לא יכלה לדבר כיון שהיתה עסוקה בגניחה.

💋💋💋

אמיר גמר וסגר את איברו הרפוי חזרה במכנסיו. בינתיים, מירב הגיעה לאורגזמה שנייה הערב תוך כדי הדוגי סטייל כשמבטה פונה לאמיר.

אנדרה , כמו מכונה, לא הפגין סימני עייפות או עצירה והמשיך לתת עבודה וידיו אחזו בכתפיה ושערה של מירב בזמן שאגנו צמוד לישבנה ושפתיו נושקות לגבה. הם נראו כל כך סקסיים ביחד שזה החל ממש להפריע לאמיר. תחושת הסיפוק נעלמה חלפה והוא החל להרגיש חוסר מנוחה והחל לזוז בכסאו.

"את רוצה לעצור?" שאל את מירב שלא היתה מרוכזת בו בכלל אלא רק בעצמה ולא ענתה לא. "בואו נעשה הפסקה קטנה" נעמד ופנה לאנדרה ומירב.

האווירה בחדר השתנתה באחת ורוח קרה נכנסה. אנדרה, עדיין עמוק בתוך מירב, התיישר, הרים את ידו וסימן באוויר קו "גבר, הסברתי לך. אתה לא עובר את הקו ואתה לא מדבר. תושיב את התחת שלך חזרה בכסא" קולו של אנדרה היה תוקפני ומאיים. הוא לא אהב את ההתערבות של אמיר ואת הפרת ההסכם. מירב שלגמרי לא היתה מוכנה לעצור בשלב הזה, חייכה לעצמה לשמע הוראותיו המפורשות של אנדרה וראתה איך בעלה מתיישב חזרה ומתכווץ בכסאו ופניו חרושות דאגה. היא כבר ראתה את הקנאה מציפה את עיניו אבל היא לא היתה מוכנה לוותר בשלב הזה. זה מה שרצית? זה מה שתקבל!

💋💋💋

אנדרה ומירב המשיכו עוד דקות ארוכות שנדמו לאמיר כנצח. במהלכן הם מימשו כמעט כל תנוחה אפשרית ומירב השמיע קולות אורגזמה עוד 2 פעמים עד שהגיע הרגע המיוחל ואנדרה גמר בקול נשיפה חזקה ורוקן את עצמו על ביטנה וחזה של מירב בזרמים גדולים של זרע חם. אמיר בשלב הזה היה שקוע כל כולו בטלפון שלו ופספס את הפינאלה הגדול.

"הי גבר, תוכל בבקשה להביא לנו 2 מגבות?" שאל אנדרה את אמיר שקם בלי מילים, ניגש לחדר האמבטיה וחזר עם שתי מגבות והגיש אותן לאנדרה ומירב בשתיקה רועמת. הוא כבר הגיע לשלב שבו הוא בעמדת הנעלב. אנדרה הביט במירב ואמר "אני נכנס לשטוף את עצמי ואח"כ אזוז" היא הביטה בגבר הנדיר שנתן לה חוויה מהסרטים במבט עייף אך מלא סיפוק וכיוונה אותו למקלחת בידה בזמן שהמשיכה לשכב ולהתאושש מעוצמת החוויה. כל האגן שלה כאב ורעד ורגליה היו חלשות אבל ראשה היה בעננים והבטן שלה עדיין התמודדה עם עונג של התכווצויות אפטר שוק. מעולם לא היתה לה כזו סדרה של אורגזמות עוצמתיות.

💋💋💋

היא הביטה באמיר והתיישבה במקומה. הוא הביט בה חזרה בשתיקה. "אתה בסדר?" שאלה אותו ברוך. הוא לא ידע מה לענות. הוא לא היה בסדר אבל מצד שני הבטיח והתחייב. הוא ענה בהנהון שקט אבל עיניו אמרו משהו אחר. היא החליטה לא לנסות לחפור עכשיו ולהתמודד בבוקר עם ההשלכות. היא ניגבה את עצמה, אספה את בגדיה, נכנסה לחדר השינה וחיכתה שאנדרה יסיים את המקלחת. כשסיים, ניגשה אליו, עטופה במגבת. אמרה לו "תודה, היה נהדר" , הוא נשק על לחייה ואמר שגם לו היה נהדר ושתשמור על עצמה. היא נתנה לו חיבוק קצר ונעלמה חזרה לחדר השינה.

אמיר הזמין מונית שהסיעה את אנדרה הביתה והוא נשאר לבד בסלון, עם המחשבות, האוויר החם שעדיין שרר בוא מכל האקשן שהיה קודם ובעיקר עם חשבון נפש עמוק, מה הלאה מבחינתו.

עודכן לאחרונה

3 מחשבות על “הקו – סיפור קוקהולד”

תגובות ? (אין צורך להזדהות)