הקוקולד – פרק 4

נשארתי בקשר פה ושם עם טופ גאן ודורית עד שדורית חטפה סרטן וקצת נעלמה מהמסך ולא ענתה לאימילים שלי. טופ גאן מידי פעם ענה וסיפר לי שהיא נלחמת כמו גיבורה במחלה ושעברה ניתוח כריתת רחם ומעייים. מה שבטוח שרוב עיסוקם היה בריאות בשנים האחרונות. המחלות שלהם די הכריעו את הזוג הזה.
בערך באותה תקופה, לפני כמה שנים כשהייתי באמצע שנות החמישים שלי הייתי לפעמים נכנס לצאט. הכינוי שלי שם היה לרוב "אמן הסיפור החושני". הייתי לפעמים נכנס לשיחות סייבר עם נשים, עוזר להן להתפרק באמצעות מילים שהייתי כותב להן. אני עצמי סתם מקליד מן הסתם מהר בזכות עבודה רבת שנים בהייטק והנשים המשועממות, מאוננות למשמע מילותיי עד לפורקן. אותי לאונן כך לא מושך, כך שידי תמיד על המקלדת.
יש בצאט מכל וכל, נשים המחפשות להגיע לפורקן, נשים המציעות את מרכולתן תמורת ערימת מרשרשים, לפעמים גברים דו-מיניים, או נשואים בארון המחפשים שיחה עם גבר. הצאט הוא המקום לשחיתות רוחנית, להצעות זימה ולסטיות (קצת דומה לפייק, לא?)
לרוב יש יותר גברים מנשים, כך שקשה להסב את תשומת ליבה של אשה ולפעמים הכניסה לצאט יכולה להיות מתסכלת.
לעיתים נדירות פונה אלי גבר, לרוב אלו גברים צעירים דו-מיניים המנסים להציע לי מפגש מציצה. אותי זה לא מעניין, אבל אני עונה להם בנימוס "לא תודה".
באחד הימים פנה אלי דן, גבר בן 60 וסיפר לי על הפנטזיה שלו לראות את אשתו שוכבת עם גבר אחר ורצה שאבנה על יסוד הפנטזיה סיפור.
"זה יקח לי כמה ימים" עניתי לו
"יש לי זמן"
"הפנטזיה הזאת ריאלית?" שאלתי אותו
"מבחינתי כן, אני ממש סקרן לראות אותה עם אחר, אך מבחינתה אני לא בטוח"
"ומה אני יכול לעשות כדי שזה יהיה מציאותי?"
"תכתוב את הטקסט הכי מגרה. היא סאקרית של מילים גסות ומפורשות"
"זה אין לי בעיה" עניתי
אני דואג שהיא מתוסכלת מינית. היו לנו ימים יותר טובים בעניני סקס, אך לאחרונה אני קצת גומר מהר מידי והיא לא מספיקה להנות מחדירה טובה"
"למה זה קורה לך?"
"זה סימני הגיל, האיבר שלי לא מחזיק מעמד נוקשה לאורך זמן ואני נלחץ מזה וגומר לפני שהוא יפול"
"אתה האדם השני שאני מכיר כאן בצט שמספר לי על בעיה כזאת, וויאגרה?"
"לא מכניס חומרים לגוף שלי, לא מוכן, גם לא עבור זיקפה טובה"
"קצת מבאס, לא רוצה לדמיין את עצמי ככה עוד כמה שנים" עניתי לו
"אז תנצל את הזמן טוב"
"ומה תעשה עם הסיפור?"
"אני ואורית אוהבים לשבת ולקרוא חומרים אירוטים יחד ולהתחרמן. אני אקריא לה את הסיפור"
"אז אני מבין שאני במבחן. אם הסצנה תהיה טובה, יש סיכוי שאורית תסכים?"
"לא מבטיח שום דבר ידידי. זה תלוי אך ורק בה, תשכנע את אשתי, אותי שכנעת"
"טוב, עד מחר אתה מקבל באימייל מכתב עבור אורית" עניתי לו
"סבבה" ענה לי ונפרדנו
אורית שלום.
אני פונה אלייך אישית. דמייני לך גבר נאה בן 50 פלוס, לא מהחטובים ביותר אך מבנה גוף נאה, פנים נאות, עיניים ירוקות. אדם אינטילגנטי, איש הייטק במקצועי ואני רוצה לעשות איתך אהבה לעיני בעלך דן.
זאת יכולה להיות חוויה ממש נפלאה אם תיפתחי לרעיון הזה של דן. דן מאד אוהב אותך ורוצה לראות אותך מסופקת. בשלב מסויים הוא גם יוכל להפוך מצופה למשתתף ושנינו נוכל לענג אותך יחדיו.
אבל את השחקנית הראשית.. בפעם הראשונה ניפגש במקום ניטרלי, איזה צימר עם גאקוזי. חשוב לי שתרגישי בטוב ובנוח. אולי נוכל אפילו שלושתינו לשבת בגאקוזי . אשים אותך בין רגליי עם גבך אלי ואעניק לך מסג' מרגיע בכתפיים.
את תעצמי את עינייך מהמגע המפנק ותגלי בעצם ש"אמן הסיפור החושני" הינו גם "אמן המגע החושני". ידיי מרפרפות בגופך בשדייך ובירכייך. דן ישב מולנו ויביט בך עוצמת עיניים, יחייך לעצמו. הנה אשתו בידיים אמונות מקבלת טיפול אוהב ומסור. הגוף מתרכך ומתפייס עם עצמו , מאפשר לידיים העדינות הזרות האלו לפלוש אפילו מעט בין שפתי הכוכית המסתתרת בתוך שיערות ערוותך. נשימות ארוכות עם נשיקה מזדמנת בתנוך אוזנך. את מסובבת קלות את פנייך, מוציאה לשון כמבקשת מעט מים מהאביר החדש שלך. לשונותינו מתמזגות לנשיקה חושנית ודן ממשיך להביט.
יוצאים מהמים ואני עוטף אותך במגבת. מנגב כל פיסת עור מגופך הענוג והרך. מושיב אותך על המיטה וכורע בתחתיתה ומנשק את רגלייך בנשיקות קטנות. את מפסקת קלות את רגלייך ונשכבת אחור על המיטה בעייפות. המים החמים עייפו אותך ואת נותנת לעצמך מרגוע.
כעת אני מתרומם אט אט בנשיקות מהרגליים ופנים הירכיים לשוליים של גבעת הונוס שלך. מפסק קלות את פתח הגבעה על מנת לראות את הר הגעש ואת לועו. רואה מעט לבה מבעבעת מתוך הר הגעש ומגיש את לשוני לטעום אותו. טעם מתוק. מסובב קלות את לשוני לאורך השפתיים ומגרה את הדגדגן קלות. את נרעדת לשניה מעוצמת הליקוק. מגיש שוב את לשוני בצורה עוצמתית יותר ומחדיר את לשוני לפנים ההר, שואב לבה רותחת ומרטיב איתה את הדגדגן. מסובב את לשוני סביב הדגדגן , גורם לך להיאנח. בינתיים דן יושב בכורסה, מביט , משפשף את כלי זינו . הלשון ממשיכה לטייל הלוך ושוב, ומגרה אותך וגורמת לך לרטוט. אני מזיז אותך קצת מעלה במעלה המיטה ואני שוכב בתחתיתה כשפני קבורות בין ירכייך ולועס ומלקק וטועם את פרי גן העדן שלך. את נזעקת מידי פעם באקסטזה מטורפת, מחזיקה את ראשי צמוד, לא נותנת לי לנשום . אפי ולשוני חופרים בתוכך ואת מעלה הילוך בנשימותייך ולאחר מספר דקות את נרעדת בהתכווציות חזקות ופי ולשוני קופאים בתוכך, ממתינים ללבה החמה שתגמור לנזול על אפי ופני. נשימתך חזקה, אך נרגעת אט אט. אני מקפל אותך לכפית ונצמד אלייך מאחור.
לאחר הירגעות אני מאחורייך בכפית ומרים קלות את רגלייך ומקרב את איברי לפתח הונוס שלך. האיבר בחציו קצת מורם אך לא לגמרי מבקש לשתות את הנוזלים שאת מפיקה. אני משפשף קלות את כלי זייני בפתח ערוותך. הפתח מאד רטוב ומגרה אותי. אני משפשף את הזין על הדגדגן ואת מתחילה להתגרות מזה שוב וגם אני. איברי מתחיל להתרומם ולגדול בפתח ערוותך, בכל שפשוף הוא גדל שוב ושוב ומגיע למימדים עצומים. דן בינתיים בא לצפות בנו מקרוב ומביט כיצד הזין משפשף את הכוס. הוא מצלם את המחזה הזה בנייד שלו. אני מבקש ממנו כמובן לא לצלם את פני. האיבר שלי מוכן ורוצה לחדור אלייך. ונכנס אט אט לתוך ההר האפל בחדירה איטית ומרגיעה. אני כולי בתוכך, את מרגישה ? זין חזק ועוצמתי המבקש לשחרר פורקן. אני מתחיל להחדיר ולצאת לאט לאט על מנת להתרגל לרטיבותך. איני אדם שאוהב לזיין מאד חזק, אבל אני אוהב להשתעשע לאיטים ולחדור פעם פעמיים או שלושה בצורה מאד איטית כשאני מוציא את הזין לגמרי מתוך הכוס ומחדיר אותו לאט לאט ואז בפעם הרביעית אני נוגח מאד חזק ומפתיע את אותך וגורם לך לאנחה חזקה בחדר. דן משתגע מזה. הוא ממש בא לצפות בגבר אחר חודר לך.
"איך את מרגישה אורית ?" אני שואל.
"אוהבת את הזין שלי?"
"כן" את עונה. "תמשיך, טוב לי".
דן נוגע לך מעט בדגדגן תוך כדי שהזין שלי נכנס שוב פנימה לאט.. את מקבלת ברגע זה מגע משני גברים. אחד הוא בעלך ואהובך שדואג לך ואחד הוא זר שאת חשובה לו לא פחות. הכלי שלי מתנפח ומתחזק. החדירות האיטיות האלו מאד מגרות והמגע של דן בדגדגן גורמים לך תוך כדי החדירות לאורגזמה ופירכוס נוסף… שרירי האגן שלך לוחצים חזק על הזין שלי ואני מרגיש את פורקנך סביב גזע הזין. זאת תחושה מדהימה.
"את רוצה שאגמור לך בפנים?"
"כן" את עונה. "תמלא אותי בזרע שלך שאחר כך יטפטף לי על הרגל".
אני מסובב אותך ומשכיב אותך עלי.. את משחילה עצמך עלי ומתחילה לרכב על הסוס. אני מביט בעינייך ומקרב את הפה שלך לפי ומצמיד את כל גופך צמוד צמוד אלי. מחזיק את ישבנך צמוד אלי ודופק אותך מלמטה למעלה, ממלא את בשרך בבשרי. מנשק עמוק את לשונך בלשוני בתשוקה מטורפת. שדייך הקטנים צמודים אלי, פטמותייך לפטמותיי. דן רואה את ישבנך מתרומם ויורד ומצלם את איברי חודר לכוס הורדרד שלך. כולך גונחת, ואני מסתובב בתפקידים איתך ומשכיב אותך על הגב. לא נותן זמן לשהות ומפסק את רגלייך וחודר אלייך בתנוחה המסיונרית.ממלא שוב את בשרי החזק בתוך בשרך הרטוב והאפוי היטב. נוגח אט אט בעדינות ומנשק אותך ברומנטיות מאידך ולהט גם כן בלשונך ושפתייך. לאחר מכן אני מרגיש רצון לגמור ואני מרים אותך ומעמיד אותך על ארבע.
"תביט דן. אני הולך לגמור בתוך אשתך עוד מעט. יש רשות?"
אתה מהנהן לי בחיוך שכן, ואתה גם מתקרב. אני על ארבע מאחורייך אורית חודר לתוכך. את גונחת שוב. אני מנענע אותך בנגיחות עדינות וגם חזקות לעיתים ומרגיש את זרמתי מתקרבת.
אני צועק "אני גומר.. אני גומר".. ומתיז זרם חזק של זרע לתוך הרחם שלך. נצמד חזק אלייך עם עיניים עצומות. לא יכול לזוז וגם לא יכול לצאת עדיין מהכאב הנעים הזה.
גופותינו נפרדים ונשכבים זה ליד זו. הולכים לנוח.
סוף.
כעבור כמה ימים מקבל אימייל מדן.
"אורית אהבה את הסיפור, היה לנו כיף לקרוא את זה, התחרמנו ואוננו אחד לשניה.
זה הפאן שלנו, לשבת ביחד ולקרוא ספרות אירוטית ועל הדרך להעלות לגברים את הציפיה וגם לגרום לגברים להזיל ריר על אשתי.
להתראות אמן הסיפור החושני . נעמת לנו מאד.
את המכתב לאורית פרסמתי באתר עדשת עירום, והסיפור הזה והמנכ"ל הגרמני הביאו אותי לשיחה מעניינת עם גבר נוסף, אבל זה כבר לפרק הבא.

Loading

תגובות ? (אין צורך להזדהות)

דילוג לתוכן