הצעת חברות

סיפור מאת בלונדינית

 

היי. קוראים לי טלי אני בת 21 מהוד שרון קצינה בחיל האוויר, משרתת בבסיס עובדת.

אני אתאר קצת את עצמי, אני בלונדינית קצת גבוהה (1.72) רזה אבל מספיק כדי שהכתפיים שלי יתמכו בשדיים הטבעיים הדיי גדולים שלי.

אני אישה שצריכה את הסיפוקים המיניים שלה ומאז שהתחילה הקורונה לא הצלחתי לקבל מספיק.

אני יסביר, בגלל התפקיד שלי לא יכולתי להרשות לעצמי לצאת יותר מידי כדי לא להידבק ולכן גם לא היו דייטים, והמבחר בבסיס הוא על הפנים שאני פשוט צריכה להסתפק בפורנו ולאונן לבד בחדר שלי.

היציאות שלי הם כל שבוע שני חמשוש ואני יוצאת עם רכב מה שגורם לי לצאת מהבסיס מאוחר והזמן שיש לי לעצמי פוחת.

 

שירי היא החברה הכי טובה שלי, מאז כיתה ו אנחנו בלתי נפרדות ומספרות הכל לאחת השנייה.

"את חייבת כבר לפתוח אינסטגרם" היא מתעצבנת עליי בפעם האלף

"בנים יראו אותך ויתחילו איתך ואולי תקבלי סוף סוף זיון כמו שצריך"

עד עכשיו באמת לא היה לי אינסטגרם כי לא רציתי את ההתעסקות אבל אולי באמת זה מה שיתן לי מענה.

"טוב" אמרתי "אבל את צריכה לעזור לי לפחות בהתחלה"

שירי חטפה לי את הפלאפון והתחילה במשימה.

"את צריכה תמונת פרופיל שתראה אותך יפה ולא תגלה יותר מידי, כמו האחת מהטיול שלנו שנה שעברה"

"עוד איזה שתי תמונות שלא יחשבו שאת חדשה אחת מהחוף ועוד אחת עם קצת תחת שיגרום להם לעקוב.

קחי תתחילי להנות"

לקחתי ממנה את הפלאפון ומשם ידעתי איך להתקדם.

חיפשתי כמה חברים מהתיכון לעקוב אחריהם ומשם חיפשתי סתם כמה גברים חתיכים שבתקווה יצא משם משהו. תוך שבוע כבר החשבון שלי היה מלא עוקבים ואני התחלתי לאהוב את אינסטגרם.

באותו שבוע מתן שלח לי הודעה באינסטגרם. מהתמונות היה נראה שזוף גבוה ודיי שרירי אז החלטתי לזרום איתו והמשכנו לדבר כמה שעות עד שהחלטנו להיפגש בשישי בערב במסעדה בתל אביב.

שישי בערב הגיע ואני הייתי קצת לחוצה אחרי הכל כבר שנה שלא יצאתי עם אף אחד, לקח לי הרבה זמן להחליט מה ללבוש בסוף בחרתי בשמלה כחולה סטרפלס שהחזיקה לי את הציצים גבוה שאני לא אצטרך חזיה, עם מחשוף קטן וגם דיי קצרה שהראתה יותר מהרגיל,התאפרתי קצת וחיכיתי למתן שיבוא לאסוף אותי כמו שהבטיח.

נשמע צלצול בדלת והלכתי לפתוח.

"היי" אמר מתן, הסתכלתי עליו בתדהמה, הוא לבד חולצה מכופתרת בהירה שהחיטה לו את החזה וג'ינס כהה צמוד שעשה לו רק טוב. היה לו זקן צמוד וקצוץ שהביא לו מראה גברי וסקסי.

"הכל בסדר? " הוא שאל

"כן כן" השתנקתי "אתה פשוט יותר גבוה ממה שחשבתי"

"לטוב או לרע" אמר בחצי חיוך

"זה מצוין" חייכתי וסגרתי את הדלת מאחוריי.

הגענו למסעדה ודיברנו על העבודה שלו ועל התפקיד שלי. הוא עבד בהייטק וניסה עם הידע שלו במחשבים לדעת מה התפקיד המסווג שלי אבל ללא הצלחה. ודיברנו קצת על משפחה וחברים ובגדול היה לי מאד כיף. בסוף הארוחה שאל אם אני רוצה לנסוע אליו לשתות ומשהו ולהמשיך לדבר והסכמתי.

נכסנו לסלון שלו והתיישבנו על כורסאות לצד אחד השני והוא מזג לשניינו קצת וויסקי.

"אני יכולה שניה ללכת לשירותים?" שאלתי

"בשמחה דלת שניה מימין" ענה.

נעלתי את הדלת מאחוריי ולקחתי כמה נשימות עמוקות. עדיין הייתי קצת לחוצה אבל רציתי שזה יתקדם למקום טוב הורדתי את המים כדי שלא יחשוד ויצאתי חזרה.

כשחזרתי הוא ישב על הכורסא שישבתי בה מקודם והשאיר שם מקום גם בשבילי הבנתי את הרמז והתישבתי צמוד עליו כשיד אחת על הירך שלו.

"הכל בסדר?" הוא שאל

"כן אני קצת מתרגשת" הסמקתי

"חחח ממה?“

התקרבתי אליו לאט לאט משתכרת מהריח שלו וניקשתי אותו רכות על השפתיים, הוא לא המתין והחזיר לי נשיקה כשהלשונות שלנו מתחילות לשחק בהנאה.

קמתי והתיישבתי עליו כשאנחנו ממשיכים להתנשק בלהט והיידים שלי עוברות לא על החזה ועל הראש נהנות מכל פיסת עור.

הידיים שלו מחבקות אותי מאחורה ומתחילות לרדת לי לכיוון התחת עולות ויורדות מחרמנות אותי כמה שיותר.

הלשונות שלנו נפרדו והוא ירד לנשק לי את הצוואר ואת החזה בתגובה התקמרתי בהנאה מסמנת לא להמשיך. ידיו מצאו את הריצרץ מאחורה הוא פתח אותו והשדיים שלי קפצו החוצה.

הוא עצר רגע להתפעל, "אל תפסיק" אמרתי ודחפתי את הראש שלו חזרה לציצי שלי מלטפת אותו שלא יעזוב.

מתן קיבל את הפקודה והמשיך בלהט, מוצץ לי פיטמה אחת תוך כדי שמשחק עם שניה ומחליף ביניהם שלא תהיה פיטמה לא מרוצה.

קמתי ממתן והורדתי את השמלה לגמרי משאירה רק תחתונים לבנים קטנים שכבר היו רטובים לגמרי התכופפתי אליו והורדתי לו את החולצה מגלה חזה שרירי וחלק. ירדתי על הברכיים והתקרבתי לעבר הבליטה במכנסיים שלו תפסתי לו את המכנסיים והבוקסר ומשכתי במשיכה אחת וקצרה. הזין שלו קצת החוצה ונעמד מחכה למה שקרב ובא. היה לו זין גדול ועבה ולרגע פחדתי שאולי הוא יותר מידי גדול. התקרבתי עם הפה שלי לזיו שלו ונתתי נשיקות קטנות במורד ועולה חזרה למעלה יורקת גוש גדול של רוק על הכיפה ונוזל למטה. המשכתי לשחק עם הלשון שלי ברוק שעל הזין למעלה ולמטה מסתכלת על מתן שמסתכל עליי בהנאה כשהוא מלטף אותי ומחזיק לי את היער. התחלתי למצוץ לא את הזין לאט ועוזבת כשאני מרגישה שהוא הולך להתפוצץ נותנת לו להרגע קצת ומתחילה שוב. עכשיו ידעתי מה אני רוצה הכנסתי את הזין שלו עמוק לתוך הגרון שלי והתחלתי למצוץ בחוזקה לא עוצרת לרגע עד שהזרע שלו משפריץ לי לתוך הגרון ואני מלקקת כל טיפה שיוצאת לו מהזין.

מתן קם והרים אותי בקלות כרכתי את הרגליים סביב האגן שלו והתנשקנו כשהידיים שלו תופסות לי את התחת והוא כבר שולח אצבעות לכוס הרטוב שלי מתחיל לחקור אותו לאט לאט.

מתן לקח ככה עד המיטה שלו בחדר השני ולא נשאר חייב. הוא הוריד אותי לאט והשכיב אותי על המיטה, הפה שלו נפרד ממני ויורד למטה לכיוון הכוס שלי מעביר את הלשון שלו לרוחב הבטן שלי ולמטה לאורך הירכיים מטריף אותי שיזיין אותי כבר.

הלשון שלו ריפרפה מעל השפתיים הנפוחות שלי נוגעת ומחרמנת אותי יותר ויותר. האצבע שלו נוגעת בכניסה לכוס והלשון שלו עוברת למעל הדגדגן שלי מגרה אותו מבחוץ.

"כן תמשיך אל תפסיק " אמרתי נותנת לו את האישור להכניס לי את האצבע הראשונה ושלא ירחיק את הלשון שלו.

מתן הכניס את האמה שלו לתוך הכוס שלי והתחיל לזיין אותי כשהוא כבר דוחף לשם אצבע שנייה ממשיך למצוץ לי את הדגדגן ומשחק עם האגודל של מעל הכוס שלי.

"פאקקק תמשיך זה מרגיש כל כך טוב" מתן שלח יד למעלה ותפס לי את הפיטמה משחק איתה וצובט אותה תוך כדי שהוא ממשיך להגביר קצב ולזיין לי את הכוס.

"אני הולכת לגמור אל תפסיק" המשכתי לגנוח בקול ומתן לא הפסיק הכניס אצבע שלישית וזיין ומצץ עד שגמרתי. "וואו גמרתי כל כך חזק, תודה" אמרתי אחרי שהסדרתי את הנשימה לי. הוא קם מעליי ונישק אותי "בשמחה חמודה" תפסתי לו את הזין וכוונתי אותו לכוס שלי. "אני מוכנה למנה שניה" אמרתי בחיוך והוא בתגובה דחף את הזין שלו לתוך הכוס שלי.

בצדק פחדתי מהזין שלו הוא הרגיש ענק בפנים ויצא לי צעקה קטנה כשהוא נכנס "פאקק הוא כל כך גדול, תזיין אותי לאט".

מתן עלה וירד מעליי נותן לזין שלו לצאת כמעט עד הסוף ומחדיר אותו חזרה מחרמן אותי בטירוף מרגישה את המיצים שלי עוטפים לו את הזין.

"אני הולך לגמור"

" דיר באלק אתה לא מחכה לי"

ראיתי אותו מופתע לרגע אבל היה ברור שהוא מנסה בכל כוחו לגמור איתי.

" כן כן זה מגיע תגמור בפנים, אני לוקחת גלולות"

מתן שמע והתחיל לפמפם אותי במהירות כל הזין שלו מותח לי את הכוס.

שניינו גומרים ביחד והוא נשכב עליי מתנשף כשהזין שלו עדיין בתוכי.

" אני רוצה לרכב עליך" לחשתי לו לאוזן

" יכול להיות שאני אצטרך דקה או שניים" אמר בחיוך

הוא הסתובב ונשכב על הגב התיישבתי על הזין הרפוי שלי והתחלתי לעבור קדימה ואחורה עם הכוס שלי עליו נותנת לו לאט לאט לחזור למלוא הדרו. נתתי למתן את היד שלי שימוץ לי את הצבעות ולקחתי את הרוק שלו לכוס שלי שהתחיל להתייבש קצת. הרמתי לו את הזין וכיוונתי את עצמי מעליו ובמכה אחת השתפדתי לו על הזין. עליתי למעלה ולמטה בקצב שלי נותנת לכוס שלי להתגרות תפסתי את הידיים של מתן ושמתי אותם על החזה שלי מתן לקח את הרמז והזדקף ונישק לי את הציצי והחזה ושיחק לי בפטמות.

המשכתי לרכב עליו מגבירה את הקצב ומתן מגביר את הקצב איתי צובט ונושך לי את הפטמות מחרמן אותי בטירוף.

גמרנו ביחד ירדתי ממנו והנחתי את הראש שלי על החזה שלו עולה ויורד ככה שניינו נרדמנו.

 

בבוקר קמתי לריח של חביתה וקפה פתחתי את העניינים את מתן עומד בבוקסר לצד המיטה עם מגש של אוכל.

"רוצה משהו לאכול?" שאל

לקחתי את הקפה שתיתי חצי כוס "אני יכולה לחכות" אמרתי והתקרבתי אליו על שש שולחת יד לזין שהבין את הרמז ומתחיל להתקשות.

הורדתי לו את הבוקסר והכנסתי את הזין שלו לפה שלי לא מחכה לשום דבר יורקת על הזין שלו וממשיכה בלהט למצוץ את הזין האדיר שלו. מתן תפס לי את הראש במקום וזיין לי את הפה לא נותן לי לזוז. חירמן אותי ככה איך שהוא שלט ואיך שהוא מזיין אותי.

"אני גומר" אמר ודחף את הזין שלו עמוק לתוך הגרון שלי גורם לבלוע הכל.

מתן סובב אותי כשאני על שש ושם את הפה שלו בתחת שלי כשהלשון שלו בתוך הכוס שלי מלקקת וטועמת ואף שלו נוגע לי בחור של התחת מעודד אותי למחשבות.

מתן נעמד ומכניס את הזין שלו לתוך הכוס שלי מזיין אותי חזק שהציצים שלי נתלים וקופצים למטה. אני שולחת יד לדגדגן שלי מלטפת וצובטת אותו בתגובה מתן שולח ליד לציצי שלי ותופס מתכופף אליי ומנשק לי את הצוואר.

" כן כן פאק כן אני גומרת תזיין אותי חזק" מתן המשיך לדחוף את הזין בחוזקה לתוך הכוס משפריץ הכל לתוכי כשאני גומרת באפיסת כוחות.

"וואו עכשיו אני רוצה ארוחת בוקר" ושנינו צחקנו.

4 מחשבות על “הצעת חברות”

  1. מעולה פשוט מעולה אם נשים את ההערות בצד ונזרום הייתי מוכן לקטע מעניין כזה

    הגב

תגובות ? (אין צורך להזדהות)