הצימר הישן מאחורי הבית – חלק 1

**כל קשר בין הסיפור למציאות מקרי בהחלט**

לחלק השני של הסיפור, לחלק השלישי

**קחו בחשבון: זה סיפור על יחסים מיניים בתוך המשפחה**

להורים שלי היה פעם עסק של צימרים. זה התחיל מצימר אחד בגינה שלנו, והתרחב לעוד שטח של ארבעה צימרים מצליחים. זה היה בתקופת הזהב של הצימרים. כווולם אז נהגו לנפוש בצימרים, וההורים שלי עשו מזה הון תועפות. אבל זה היה פעם, כשהייתי ילד קטן. אנשים התחילו להבין שמחיר של 2,000 שקל ללילה זה מוגזם, הפסיקו להגיע, המתחם של ארבעת הצימרים נמכר, ונשאר רק הצימר הישן בגינה. ההורים שלי חזרו לעבוד בעבודה רגילה. אמא שלי מורה וסגנית מנהלת בבית ספר באחד היישובים פה באיזור, ואבא שלי חזר לעבוד כעורך דין במשרד קטן בתחום הפלילי.

אני איתמר, ואני גר עם אחותי, שני, וההורים שלנו, נטלי ומיכה, ביישוב נחשולים בחוף הכרמל. הסיפור שאני רוצה לספר לכם התחיל כשאני הייתי בן 21 וקצת, ושני היתה בת  19 וחצי, חיילת בחיל הרפואה בבסיס בחיפה. אני לא יודע אם ההורים שלנו בכוונה הולידו שני ילדים כל כך קרובים זה לזה או שזה פשוט קרה, אבל גדלנו כחברים, אולי זה היה הרעיון.

גרנו בוילה סטנדרטית, סלון ומטבח בקומה התחתונה ושלושה חדרי שינה וחדר אמבטיה בקומה העליונה. היתה לנו גינה קדמית קטנה וגינה גדולה מאחורי הבית. שם היה הצימר הישן. זה היה בית עץ נחמד. למרות שהכל היה מאוד ישן, היה בו כל מה שצריך – מיטה, מטבח, שירותים, ואפילו ג'קוזי. 

כשגדלנו, היו לנו המון חברים, בנים ובנות, וכל עוד לא התעסקנו בכלי העבודה שאבא שלי איחסן שם, יכלנו לעשות שם הכל. דמיינו שזה מלון מפואר, חנות, בית ספר, בית נטוש, הפלגנו בדמיון ושיחקנו שם שעות. אחרי הצבא, ישר התחלתי ללמוד הנדסת חשמל בטכניון, ופחות או יותר השתלטתי על הצימר. בניגוד לחדר השינה הקטן שלי, זה היה חלל שקט הרחק מהבית, בו יכולתי ללמוד בשקט, לקרוא בשקט, לשחק בפלייסטיישן בשקט, לתקן או לפרק דברים כדי לראות איך הם עובדים ולהשאיר אותם על שולחן העבודה, בידיעה שאיש לא יתחיל לסדר שם ולהזיז אותם. אומנם לא ישנתי שם ברוב הלילות, אבל ביליתי שם לא מעט זמן, וזה הפך להיות הבית השני שלי. כילד הייתי מסתכל על אבא שלי משתמש בכלים שלו ולמדתי לעשות כמה עבודות עץ בסיסיות, כך שהיו לי מספיק מיומנויות כדי לשמור על הצימר במצב טוב.

כשההורים שלי החליפו סלון, התחננתי שיתנו לי את אחת הספות הישנות. אמרתי להם שזה מקום שאוכל לקרוא בו את ספרי הלימוד הרחק מהסחת הדעת של הטלוויזיה והפטפוט המשפחתי. הם שמחו לשמוע שאני רוצה ללמוד ושמתי אותה בפינה של הצימר. הספה היתה ורודה ומכוערת, אבל סופר נוחה. אפילו היה לי אח קטן שפיזר חום נעים בימים ובערבים קרירים יותר.

מה שהם לא ידעו זה שזה גם מקום אידיאלי לראות פורנו בלי הפרעה. במרכז הגינה היה עץ ישן, כ -50 מטרים מהצימר, שהסתיר את הצימר מחלונות הבית שלנו והבתים של השכנים. במקור זה היה בשביל הפרטיות של האורחים, אבל עכשיו זה נתן לי שקט ופרטיות מוחלטת. מהכורסה יכולתי פשוט לראות דרך החלון שפונה לבית אם מישהו יוצא מהבית במורד השביל, אבל כל מי שהסתכל מהשביל לצימר, יכל לראות רק את הראש שלי. ביליתי שעות מאושרות רבות 'בלימודים' בצימר, הכרתי את כל אתרי הפורנו המוכרים והפחות מוכרים, את כל הז'אנרים הסוטים והפחות סוטים, את כל אתרי הסיפורים האירוטיים שהייתי מדפיס וקורא על הכורסה תוך כדי שאני מאונן. למרות שנראיתי לא רע בכלל (דיי רזה, קצת קוביות בבטן, שיער שחור שניסיתי להאריך), אני טיפוס דיי ביישן ולא היה לי הרבה נסיון עם בנות, אז ככה למדתי על סקס. 

זה היה אחר צהריים חמים, באחת מחופשות הסמסטר מהטכניון, אחותי היתה בבסיס, וההורים היו עדיין בעבודה, אז הייתי לבד כל אחר הצהריים.

הייתי עסוק בהכנות למבחנים וכמעט ולא יצא לי לראות פורנו באותה תקופה, אבל העובדה שהייתי לבד לגמרי נתנה לי הזדמנות טובה לפרוק קצת. אהבתי לחפש תמונות מודלפות של בחורות אמיתיות שצילמו את עצמן בעירום ולא נזהרו מספיק. הכי אהבתי בנות עם חזה גדול וטבעי וכוס לא מגולח לגמרי. הייתי מוצא סטים של תמונות של בחורה שמצלמת את עצמה ערומה מפסקת רגליים, עם יד בכוס, או סתם סלפי ערום מול המראה, ומדמיין איך נראו החיים שלה, איך היא הגיעה למצב שבו היא מצלמת את עצמה בעירום, מי צילם אותה, ומי זיין אותה רגע אחרי או לפני התמונה. הורדתי את הג'ינס והתחתונים, שמתי קרם לחות והתחלתי לשפשף. אהבתי להסתובב ערום בצימר לפעמים. הסתכלתי על בחורה שצולמה בעירום בתוך ג'קוזי בצימר, חופנת לעצמה שד אחד ופותחת רגליים, ככה שכל הכוס שלה היה חשוף. דמיינתי את חבר שלה מצלם אותה, וחשבתי לעצמי כמה טוב היה להרגיש את הזין שלי בתוכה, תוך כדי שאני מעביר את האצבעות שלי על ראש הזין שלי.

עצמתי עיניים וחלמתי בהקיץ כשהסתכלתי על תמונה מפורשת יותר של בחורה צעירה שצולמה בסלון, והייתה עם שיער ערווה דליל בהרבה מהאחרים ושפתי הכוס שלה היה ברורים לעין.

הייתי כל כך שקוע שלא טרחתי להסתכל מהחלון במשך זמן מה. רק כשהתחלתי לחפש עוד סט של תמונות מודלפות, הסתכלתי למעלה, ופתאום קלטתי את שני, אחותי, מנסה להסתכל דרך החלון.

"איתמר", היא צעקה, "אתה שם?"

פאניקה!

לא הייתי בטוח כמה היא יכלה לראות בתוך הצימר, היה שטוף שמש בחוץ, והזכוכית כנראה התנהגה כמו מראה, אבל לא יכולתי להיות בטוח. לא עניתי. ניסיתי להרים את התחתונים והג'ינס שלי בלי לקום, מכניס לתוכם את הזין המתרכך במהירות שלי. הידיים שלי רעדו, ניסיתי לסגור את כל החלונות, ונראה ששום דבר לא רצה להסגר כמו שצריך.

"איתמר!" היא צעקה בקול רם יותר, "אני יכולה לראות משהו זז, אז אני יודעת שאתה שם. תן לי להיכנס, השארתי בבוקר את המפתח שלי בבית והבית נעול. אני רוצה לקחת את שלך"

הדלת היתה נעולה, ככה שידעתי שהיא לא יכולה להיכנס. "אני … אני כבר בא" צעקתי סוף סוף.

ראיתי שהיא התקדמה לכיוון הדלת, אז בשיא המהירות קמתי והצלחתי לסדר את הבגדים שלי.

"נו איתמר, למען השם, מה אתה עושה שם?", היא קראה.

פתחתי את המנעול והרגשתי שהיא דוחפת את הדלת לעברי.

"שני," אמרתי, "למה את לא בבסיס?"

"כי איתמר, אם היה לך חצי מוח היית יודע שאני מסיימת ב-16 ועכשיו כבר 17"

"אה, טעות … כן .. נכון, לא שמתי לב לשעה", אמרתי.

היא נעמדה באמצע הצימר, "אז מה לקח לך כל כך הרבה זמן, אל תגיד לי שאתה עדיין חורש למבחנים שלך," אמרה בלעג.

"הייתי פשוט..אממ .. פשוט …סתם… נמנמתי קצת"

"נמנמת?"

"כן, הייתי קצת עייף", אילתרתי.

"הממ, אתה די אדום ויש כאן ריח קצת מוזר" היא אמרה, מרחרחת ומביטה סביב.

שיט, שיט, לא הספקתי לסגור את כל החלונות במחשב, למרות שהמסך לא פנה לאיפה שהיא עמדה.

"טוב, תן לי"

"תן לי?" חזרתי אחריה.

"המפתח, איתמר, המפתח. אה, אני פשוט אביא אותו בעצמי, אתה עדיין ישן אני חושבת," היא אמרה והתחילה לחלוף על פניי מעבר לשולחן העבודה שם היה תלוי המפתח וגם המחשב היה מונח שם.

"אה, מה זה?" היא שאלה, היא קלטה את האתר פתוח על בחורה עם שיער שחור, חלק וארוך, עומדת מול המראה עם טלפון, מכנס קצר, עם הציצי בחוץ.

"זה פשוט … אממ .. משהו שאני…בטעות… קפץ לי…" אמרתי, מנסה להמציא משהו תוך כדי שאני מדבר.

"אוי…" היא אמרה והתקרבה למסך, "מה זה? אתר פורנו?"

נתפסתי, הסמקתי עוד יותר, "נו … זה אמממ … סוג של חינוך האמת, אתר חינוכי כזה שמסביר על מיניות" אמרתי, והסתבכתי, מובך בטירוף, כאילו אמא שלי תפסה אותי הרגע. 

היא הניחה את תיק היד שלה על הכיסא, תפסה את העכבר והתחילה לגלול למטה.

"מעולם לא נכנסתי לכאלה," היא אמרה והעבירה בין הדפים "הופה, תסתכל על זאת, וזאת," קולה עולה, "זה נראה כמו בחורות אמיתיות… איזה כוסיות!", אמרה ועצרה על צילום של זוג שצילם את עצמו כשהוא עם זקפה והיא מלקקת לו את הזין.

"טוב, דיי, תני לי לסגור את זה" אמרתי והייתי נבוך כשראיתי את אחותי הקטנה מסתכלת על תמונה כזו.

"עדיין לא", היא השתהתה, "וואו, לא ידעתי שאנשים מצלמים את עצמם ככה ומעלים לאינטרנט" היא אמרה בשקט יותר, בתמימות, לא מודעת שזה תמונות מודלפות, והמשיכה להקליק על עוד עמודים באתר.

היא לבשה מדי א', מכנס צבאי צמוד, אבל גופיה לבנה צמודה בחלק העליון. כנראה הורידה את החולצה המכופתרת. היו לה ציצים גדולים, ולגופיה היה מחשוף גדול, ככה שראו לה לא מעט מהחזה.

מעולם לא הסתכלתי באמת על אחותי בשום דרך אחרת מאשר כאחות וחברה. אולי זה בגלל התצלומים על מסך או אני לא יודע, אבל פתאום כשהסתכלתי עליה, קלטתי שהיא בחורה ממש כוסית. לא מאוד רזה, אבל סקסית בטירוף היא נשענה על שולחן העבודה קדימה, ככה שהמחשוף היה עכשיו יותר בולט. המכנס הבליט את קימורי התחת התפוחי שלה, עם כפות רגליים שהיו עטופות בסנדלי קיץ שחורים. היא לא הזיזה את העיניים מהמסך, ככה שהצלחתי לבחון אותה היטב. עכשיו היא פתחה סרטון של מישהי מאוננת מול המצלמה וכאילו מדברת לחבר שלה שנמצא רחוק ממנה. שיערה החום הארוך של שני היה חלק והגיע עד קצת אחרי הכתפיים. הוא היה מבריק וגזור היטב, אבל לא ציפיתי לפחות כי היא קיבלה אישור עבודה מהצבא, ועבדה במספרה בזמן הפנוי שלה. היה לה קצת איפור, אבל עם העור החלק ונטול הפגמים שלה, היא לא הייתה זקוקה לזה. הסומק התפשט אל לחייה והעניק להם זוהר ורוד. שפתיה המלאות היו מעט פתוחות, ושיניה נשענות על שפתה התחתונה. השדיים שלה היו גדולים יותר ממה שזכרתי, כנראה מכיוון שאף פעם לא הסתכלתי עליה בצורה הזו לפני כן, אבל עכשיו כשהסתכלתי מקרוב הם נראו אגסיים ויציבים ומונחים בתוך חזייה שחורה שהיא לבשה מתחת לגופיה. האם הבליטה הקטנה הזאת היתה פטמה שמה באמצע? לא הייתי בטוח.

"לא רצית את המפתח, שני?", ניסיתי להסב את תשומת ליבה.

"אמם, כן, רק דקה" היא ענתה מבלי להרים את מבטה מהמסך.

"נראה שזה מעניין אותך, את אוהבת את מה שאת רואה?" שאלתי בהיסוס.

“כן, נראה לי… לפחות ממה שאני רואה בינתיים", היא חייכה, "אבל תוהה למה הרוב פה זה נשים ערומות… איפה כל הגברים הערומים?"

"לא יודע… מעניין באמת…", מלמלתי.

"זה לא הוגן", היא אמרה והפנתה אליי את מבטה.

"נראה לי שזה אתר במיועד בעיקר לגברים", אמרתי.

"אז מה בעצם עשית כשניסיתי להסתכל מהחלון?", היא שאלה עם חיוך קטן.

"רק… אהה… רק הסתכלתי על התמונות, כמוך"

"באמת? זה הכל?" היא שאלה והרימה גבה, "אתה שיחקת עם הזין שלך, לא?"

הלחיים האדומות שלי הסגירו אותי, אבל לא ממש רציתי לנהל את השיחה הזו עם אחותי הקטנה.

"הבנות בבסיס אומרות שבני הזוג שלהם עושים את כל הזמן, אבל לי אין בן זוג, אז אני לא ממש יודעת…אז… זה מה שעשית?"

"שני, את לא אמורה לשאול אותי שאלות כאלו. זה פרטי. אולי פשוט תקחי את המפתח ותלכי"

“נראה לי שאמא ואבא ישאלו אותך שאלות יותר קשות אם אני אספר להם מה אתה באמת עושה כאן בצימר", היא איימה.

"את לא תעשי את זה"

"אז תגיד לי"

"טוב, טוב, עשיתי דברים, מרוצה עכשיו?"

"לא ממש", היא ענתה, חשבה לרגע והמשיכה, "איתמר… אתה יודע שאין לי הרבה נסיון, אז… מה שאני רוצה לדעת זה… התמונות האלה… לכל הגברים… כאילו… יש אותו גודל?"

"אחותי, אני לא יודע, ולא ממש מעניין אותי"

"טוב, אז, לך יש אותו גודל כמו להם?"

"מה? מה זאת השאלה הזאת? אנחנו לא אמורים לדבר על זה", קצת הרמתי את הקול.

"את מי עוד אני יכולה לשאול, איתמר, נו בחייך… תעזור לי… אנחנו תמיד היינו יכולים לדבר על הכל"

"כן, נכון, אבל…"

"בלי אבל", היא קטעה אותי.

היא לא היתה מוכנה לוותר, ולמרות המחאות שלי, האמת שזה קצת חירמן אותי שאחותי הקטנה שאלה אותי על הגודל של הזין שלי. חשבתי לעצמי אם גם היא מוכנה לענות על שאלה שלי בתמורה.

"אני אגיד לך מה, שני, אם תגידי לי את הגודל של ה…ציצי שלך, אז אני גם אענה"

"מה?!", היא היתה בשוק.

"שיהיה פייר", אמרתי.

"למה אתה רוצה לדעת את זה?" היא שאלה והסמיקה.

"פשוט שמתי לב שגדלת קצת, וראיתי את הבנות באתר הזה, ותהיתי…", עניתי, מיישיר אליה מבט.

היא חשבה לרגע, נושכת שפתיים, הפנתה את הגוף לעברי ואמרה, "בסדר, אני 36D, מרוצה? עכשיו תורך לענות"

"רגע, זה נחשב גדול 36 D?"

"כן, טומטום", היא תמיד קראה לי ככה מאז שהיינו ילדים כשהיא רצתה לרדת עליי, "בוא נגיד שהרבה בנות שעושות ניתוחים רוצות את המידה הזו, אבל לי יש את זה טבעי", היא חייכה חיוך גאה, "עכשיו מה הגודל שלך?"

"לא יודע בדיוק… אני יכול לנסות להראות לך באתר"

"אוקיי, תראה"

הלכתי למחשב, והתחלתי לחפש סרטונים של מציצות, עברתי איזה 6-7 איתה עד שמצאתי אחד שדומה לשלי, שהיה דיי גדול, "הנה, משהו כזה".

"באמת?", היא פתחה עיניים, "וואו, כנראה שגם אתה גדלת. זה דיי גדול נראה לי. אתה אומר את האמת?"

"ברור", אמרתי, "אז עכשיו את יכולה לקחת את המפתח וללכת".

היא עצרה לרגע, בוחנת שוב את הסרטון של המציצה שעצרתי עליו, מלקקת את השפתיים, ואומרת "אתה תצטרך להוכיח לי".

"אין מצב!"

"אם אני הולכת מכאן בלי הוכחה, אני יוצאת ומייד מתקשרת להורים ומספרת להם הכל", היא שוב איימה.

"את באמת רוצה לראות את הזין של אח שלך, שני, את רצינית?", השיחה שלנו הלכה לכיוון שמעולם לא היינו בו.

"פשוט תראה לי", היא אמרה, מחייכת ושוב מלקקת את השפתיים שלה.

היה לי חשד שהיא סתם מתגרה בי, ושלפני שאני אראה לה, היא תשתפן ותוותר, אז החלטתי לבדוק את זה. אם היא לא מבלפת, אז זה היה נראה לי דיי מגניב. היא בכל זאת היתה בחורה מושכת, אפילו שהיא היתה אחותי הקטנה.

"אוקיי", אמרתי, "אם זה מה שאת רוצה, תשבי על הספה".

חיכיתי שהיא תתחרט עכשיו, אבל לא באמת ידעתי כמה היא היתה נחושה. היא עשתה מה שביקשתי, התיישבה על הכורסא המכוערת. אני רק הצלחתי לראות את המחשוף שלה, והרגשתי את הזין שלי מתחיל לזוז שם לכיוון זקפה. הסתכלתי מהחלון לבדוק שאף אחד לא מגיע, ואז נעמדתי מולה, פתחתי את הכפתור של הג'ינס, הורדתי את הרוכסן, "את בטוחה, שני? אפשר פשוט לשכוח שהכל קרה"

"נו כבר", היא לחשה. לא הבנתי למה היא לוחשת.

הורדתי את הג'ינס עד הברכיים. הזקפה שלי יצרה לי אוהל בתחתונים. שני רק בהתה בעיניים גדולות, מלטפת לעצמה את הירכיים.

הרגשתי את האדרנלין ואת דפיקות הלב המואצות שלי. היססתי לרגע, ואז חשבתי לעצמי 'על הזין שלי', והורדתי את התחתונים, משחרר את הזין שהיה כבר קשה כמו סלע ועומד כמו תורן.

"או מיי גוד!", היא אמרה בקול, "לא עבדת עליי. לא היה לי מושג שהוא כזה גדול. הוא תמיד כזה גדול?", היא שאלה, מקרבת את הראש שלה לזין שלי כדי להסתכל יותר מקרוב.

"רק כשאני… את יודעת… נעשה ח… חרמן ממשהו", גמגמתי, "אחרת הוא הרבה יותר קטן"

"תראה לי".

"להראות לך מה?"

"תראה לי מה אתה עושה כשאתה מסתכל באתרים האלו"

"אוי נו, שני, באמת, אני לא יכול, אפילו את מה שאנחנו עושים עכשיו אנחנו לא אמורים לעשות. אם אמא ואבא ידעו, אני בטוח שהם ינשלו אותנו מהירושה", היו לנו הרבה בדיחות בבית על הירושה שנקבל, או לא..

"נו, זה לא יכאב, יאללה, רק לדקה", היא אמרה, דוחפת עוד את הגבולות, "הרי אני לא אספר לאף אחד כלום על זה, אתה יודע את זה".

זה היה חירמון וריגוש ארוטי מסוג חדש  לעמוד ככה מול אחותי הקטנה, עם הזין העומד שלי כל כך קרוב לפנים שלה.

"טוב, אם אני אעשה את זה", עצרתי לרגע תוהה אם היא תתפלץ מהבקשה שלי, "זה יהיה הוגן אם את תראי לי את הציצי שלך בתמורה", אמרתי והפנים שלי נהיו אדומות אפילו יותר.

היא לא דחתה מייד את הרעיון אבל יכולתי לראות שהיא חושבת על זה, והזין שלי נמתח עוד מהמחשבה.

"בחזייה שלי?"

"טוב, אני לא בתחתונים, נכון?", התנגדתי.

"אני לא יודעת, אני דיי מתביישת… במשפחה רק אמא ראתה אותם"

"ומחוץ למשפחה מי ראה אותם?", הסתקרנתי

"לא עניינך, חרמניקו!"

"טוב, אם תורידי את הגופיה, אני אראה לך מה אני עושה ואז נראה." התפשרתי והסתכלתי מהחלון "אין פה אף אחד".

אני חושב שהיא חשבה שהכל יהיה חד צדדי, אבל עכשיו היא רצתה לראות עוד, והיא הבינה שיש לזה מחיר.

"המממ … בסדר, אבל תסתכל שאף אחד לא בא" היא לחשה שוב.

"למה את לוחשת?" שאלתי.

"כי אולי יש שכנים בגינה שלהם, והצימר הזו לא אטום לרעשים, טומטום"

"אה, לא חשבתי על זה" לחשתי גם עכשיו.

היא שילבה את זרועותיה ואחזה בתחתית הגופיה שלה. היא התרוממה והסירה את הגופיה שלה מעל ראשה. היא התעסקה עם החולצה כדי להפוך אותה לכיוון הנכון, ככל הנראה כדי שתוכל להחזיר אותה במהירות אם יהיה צורך.

בהיתי בשדיים שלה ברגע שהם נחשפו, עטופים בחזייה שחורה רכה מתחרה, פטמותיה נראו כעת בבירור כנקודות בולטות יותר, נלחצות קדימה מתחת לחומר הדק. לא היה לי מושג שאחותי כזאת כוסית.

"וואו, שני, איזה ציצים מהממים," פלטתי בקול רם ובלי לשים לב, אחזתי בזין שלי והתחלתי קצת לשפשף.

"שששששש," היא סיננה. "אתה באמת חושב ככה?" היא לחשה, עדיין פניה היו אדומות, מביטה מטה אל שדיה הלבושים בחזייה.

"לגמרי", עניתי לה, בשקט עכשיו.

"עכשיו אתה צריך להראות לי, איתמר, אתה יודע, מה אתה עושה," היא אמרה והביטה לזין שלי.

ההסתייגות הראשונית שלי התחלפה בתחושה של התרגשות ועוררות, לראות אותה ככה יושבת בחזייה מולי, וכבר הייתי עם הזין ביד. לקחתי קרם לחות מהשולחן, שמתי על היד והתחלתי להביא ביד

שני השמיעה רעש קטן, "וואי", אמרה עם נשימה עצורה.

"זאת הכיפה, היא רגישה יותר מהשאר", התחלתי לעשות לה שיעור אנטומיה, "אבל בדרך כלל אני פשוט משפשף לכל האורך" אמרתי, ושפשתי לעצמי לאט את כל האורך.

"זה לא כואב השפשוף הזה?" היא שאלה עכשיו, סקרנית.

"לא, זה מרגיש טוב עם הקרם לחות, ולפעמים יוצא איזה נוזל שהופך אותו לחלקלק יותר, מבינה?" הראיתי לה את טיפות הנוזל שמגיע לפני השפיך שנבעו עכשיו מהחור.

"אלוהים, כן, זה כל כך מחרמן," אמרה והסתכלה בהתלהבות.

"שני," לחשתי, "תוכלי להוריד את החזייה שלך עכשיו כדי שאוכל לראות, בבקשה?"

"אה, אני לא יודעת אם אני רוצה לעשות את זה."

"נו, את רואה אותי מאונן, בחייאת"

"כן, אבל מה אם מישהו יראה אותנו."

"הם לא, אני יכול להגיד לך אם אני אראה מישהו."

"לא כל כך השגחת טוב כשהגעתי לכאן, נכון?" היא חייכה.

"לא, אני מניח שלא, אבל אני משגיח עכשיו. נו שני, תני לי לראות," התחננתי.

"אממ, נו טוב, רק לקצת, אבל אל תלך לספר לחברים שלך או משהו כזה."

"ברור שלא. כל זה בינינו, נכון?"

"כדאי שזה יהיה," היא אמרה בשקט, ובקלות מתורגלת, היא הניחה את ידיה מאחורי גבה, איכשהו הסירה את התופסן, ומשכה את חזייתה לחיקה.

למרות שכבר הייתי עם בנות שנתנו לי למשש להן את הציצי מעל החזייה, אף אחת מהן לא נתנה לי ללכת רחוק יותר, ובטח שלא ראיתי זוג שדיים אמיתי מקרוב לפני אותו רגע. הציצים של שני נראו מושלמים, יותר מכל ציצי שראיתי באתר פורנו. שני גלובוסים אגסיים, יציבים, שתומכים במשקל שלהם, בהירים, ובראשם פטמות זקופות ורודות וכל אחת מהן מוקפת בעטרה מעט גדולה יותר. ניסיתי לנשום אותם לתוכי, ולזכור אותם ל"אחר כך".

"וואו, שני, איזה ציצים", אמרתי בקול.

"שששש!", היא לחשה, "אתה מדבר חזק מידי", היא ליטפה לעצמה את החלק התחתון של השדיים עכשיו.

"מצטער, אבל… אבל… הם מדהימים… וגדולים כל כך", לחשתי בחזרה, "את נראית כל כך כוסית ככה… עם הציצי שלך בחוץ… והקצה שלהם, כלומר, הפטמות… הן כל כך… זקופות… בולטות… הן תמיד ככה?"

"לא, לא תמיד… כשאני עוברת ממקום חם לקר אז הן ככה, מזדקרות, וגם כשאני…", היא עצרה.

"כשאת מה, שני?"

"כשאני מרגישה… אמממ… חרמנית, אתה יודע, כשאתה מרגיש פרפרים בבטן, והלב שלך דופק חזק", היא אמרה.

"אז מה שאת מרגישה עכשיו? חרמנית?", אמרתי.

"קצת, אתה לא?", היא ענתה.

וואו, הייתי כל כך חרמן. הרבה יותר מחרמן, המשכתי להביא ביד בזמן שהיא הורידה את החזייה, ועכשיו לראות את אחותי הקטנה יושבת מולי עם הציצי בחוץ, והמכנסי צבא הצמודות, זה כל כך עשה לי את זה. הרגשתי גם שאם אני ממשיך לאונן, אז אני גומר ממש בקרוב, וזה אולי יהיה יותר מידי בשבילה.

"אני חושב שאת יכולה לראות שכן", אמרתי, ממשיך לשפשף את הזין.

"אתה הולך… אמממ… לגמור בשבילי?", היא שאלה, נושמת מהר, בוהה ביד שלי זזה על הזין הלוך ושוב.

"אני באמת חושב שאנחנו לא צריכים ללכת כל כך רחוק, שני", אמרתי, "זה מחרמן, אבל את אחותי הקטנה ואנחנו לא אמורים לעשות דברים כאלה".

"אני יודעת, אבל אף אחד לא יידע, וגם ככה הלכנו דיי רחוק כבר", היא ניסתה לשכנע אותי.

"כן, אבל לגמור כשאת פה, זה קצת מוזר, לא?", עניתי והאטתי את קצב השפשוף כדי לא לגמור בטעות.

"אמממ…אז אולי אני רק… אתה יודע… אחזיק אותו לרגע… כאילו, רק כדי להרגיש אותו… לדעת איך זה מרגיש?", היא שאלה ושוב הסמיקה.

הראש שלי היה בבלבלות. אחותי רוצה להחזיק לי את הזין, אחותי! בחיים לא חשבתי שהיא תרצה לעשות משהו כזה. פנטזתי על בנות שמביאות לי ביד, אבל בחיים לא חשבתי שזו תהיה אחותיי. איך זה ירגיש אחרי זה? זה לא יהיה מוזר לראות אותה בבית, בידיעה שהיא נגעה לי בזין? אבל זה ירגיש כל כך טוב…

"את באמת רוצה?"

"כן, ממש, איתמר"

"ו…אני אוכל לגעת בך גם?"

"לגעת בי? איפה?"

"כלומר, התכוונתי, אם אני אוכל לגעת לך בציצי, בזמן שאת נוגעת בי"

היא נשכה שפתיים ואמרה, "נראה לי שכן, אבל רק הפעם"

הצצתי בחלון רק כדי להיות בטוח שאין אף אחד בחוץ, ואז התקרבתי אליה עוד יותר, הזין שלי בגובה העיניים שלה. היא שלחה יד וסגרה אותה על הזין שלי.

"או, וואו!, הוא חם, ורך, אבל קשה" היא אמרה, קצת בקול רם מידי.

"שששש", עכשיו היה תורי להשקיט אותה.

"מצטערת"

לאט לאט היא התחילה לעשות מה שעשיתי, ובעדינות הזיזה את היד שלה לאורך הזין שלי, הלוך ושוב.

"אני עושה את זה טוב?"

"אמממ… כן… זה מרגיש טוב", מה זה טוב, עמדתי להתפוצץ מרוב שזה היה מחרמן.

היא המשיכה ואני עכשיו שלחתי את שתי הידיים שלי ונגעתי לה בשדיים. היא קפצה קצת, אבל המשיכה להביא לי ביד. הנחתי בהתחלה את הידיים בתחתית החזה שלה, מרים לה את השדיים קצת, מרגיש את העור הרך, את היציבות שלהם, שוקל כל אחד מהשדיים שלה. זה הרגיש כל כך אחרת מלמשש ציצי דרך חזייה. אחר כך הזזתי את הידיים ונגעתי לה בציצי מכל כיוון, נוגע לה בפטמות, משחק איתן קצת עם האגודל והאצבע, שומע את אחותי גונחת קלות, חופן לה עוד את השדיים, מועך קצת. הרגשתי שאני יכול להמשיך ככה לנצח.

"זה טוב לך?", שאלתי בעודי לש לה את השדיים.

 

"וואו, כל כך טוב, רק בעדינות יותר, כן, ככה, זה מרגיש ממש טוב, תמשיך", היא אמרה וגנחה עוד.

נשארנו ככה כמה דקות. היא מביאה לי ביד, ואני ממשש לה את השדיים מכל כיוון אפשרי.

"מה קורה בסוף כשאתה גומר?", היא שאלה.

"יוצא נוזל כזה לבן וסמיך, שפיך קוראים לזה", עניתי. היד שלה הרגישה כל כך מדהים על הזין שלי, והיא הלכה והשתפרה עם התנועה שלה ככל שהיא המשיכה, משפשפת אותה בסיבובים מדוייקים, הלוך ושוב.

"ואיך זה מרגיש?", היא התעניינה.

"קשה לתאר… אבל זו ההרגשה הכי מדהימה בעולם", אמרתי, ובאותו רגע היא גם הגיעה לביצים שלי ומיששה אותם. אני מעכתי לה את הציצי, וצבטתי לה קלות את הפטמות.

"וואו, איתמר, זה הביצים שלך?"

"כן, אבל בעדינות איתן, הן רגישות", הזהרתי אותה.

עכשיו היא הביאה לי ביד ביד אחת, ומיששה לי את הביצים ביד השניה, וכבר הייתי קרוב ממש לגמור.

"שני, נראה לי שכדאי שנפסיק", אמרתי.

"לא, איתמר, רק עוד קצת", היא הפצירה בי.

"לא, את לא מבינה…"

"מה?", היא שאלה תוך כדי שהיא מאוננת לי.

"אני מרגיש שאני כבר ממש קרוב… את יודעת, לגמור", אמרתי תוך כדי התנשפויות כבדות.

הרגשתי את דפיקות הלב שלי, כאילו הלב עוד רגע יוצא מהמקום. אף אחד חוץ ממני לא הביא לי ביד עד אותו יום, ועכשיו פאקינג אחותי עשתה לי ביד. בחיים לא חשבתי עליה בצורה הזו. תמיד נראתה לי כזאת חסודה ולא מינית, ועכשיו היא מאוננת לי ונותנת לי למשש לה את הציצים. זה היה כל כך הרבה יותר טוב מפורנו וסיפורי סקס. הייתי באופוריה והתחלתי להניע את האגן שלי קדימה ואחורה בקצב של השפשוף שלה. הרגשתי את זה מגיע. הרגשתי את הזרמים מלמטה.

"שני, שני!", כבר הייתי בנקודת האל חזור.

בעודה מחליקה את היד שלה במורד הזין שלי, הרגשתי את השפיך יורה את עצמו החוצה מהזין שלי. גנחתי, כבר היה מאוחר מידי להזהיר אותה, והשפיך נחת לה יש על המצח, ואז עוד אחד על צידי האף. לא נראה לי שהיא ישר קלטה מה קורה, כי היא המשיכה לשפשף לי את הזין תוך כדי שאני גומר, ועוד צרור של שפיך נחת לה הלחי, והשאר כבר נחת לה השדיים.

עכשיו היא נראתה קצת בשוק. היא עם פה פעור, לא מבינה מה קורה. אני רק בהיתי בפנים של פאקינג אחותי הקטנה מלאים בשפיך שלי.

"פאק! מה זה היה??", היא שאלה.

בחיים לא שמעתי אותה אומרת פאק לפני זה. כזאת חנונית היא היתה תמיד.

"שששש, מה את מרעישה כל כך?" אמרתי ושוב הצצתי לחלון בדאגה.

באופן אוטומטי היא ליקקה את השפתיים שלה ברגע שהשפיך מאף פגש את השפה העליונה שלה.

"וואו, זה סמיך כזה, ומלוח, וחמים. מה זה? השתנת עליי?"

"לא, יא פיגור, גמרתי, זה השפיך שלי. גרמת לי לגמור, לא יכלתי להחזיק יותר", לא אמרתי לה שבדרך כלל רק בפורנו נשים מסכימות שיגמרו להן על הפנים.

"פאק, זה השפיך שלך?", היא הביטה בלי מלאה בנוזל החם והלבן, "זה קצת נעים על העור, האמת", היא הוסיפה.

"כן, הרבה בנות אוהבות שגומרים להן על הפנים והחזה האמת", שיקרתי במצח נחושה.

"כן, אני יכולה להבין", היא אמרה ושלחה יד לחזה שלה, מרגישה ומורחת עוד קצת מהשפיך, "זה נחמד".

"זה מה שקורה כשבנים גומרים", אמרתי, "אבל לא היינו צריכים ללכת כל כך רחוק".

"ידעתי שמשהו ייצא, אבל חשבתי שבקטנה זה ירטיב לך קצת את הזין. לא היה לי מושג שזה יורה את עצמו כל כך רחוק", היא אמרה, "זה תמיד ככה?"

"כן, בדרך כלל זה ככה, למרות שנראה לי שהיום זה היה קצת יותר… כאילו… מהרגיל"

"זה בגלל שאני, כאילו, עשיתי לך את זה?"

"כנראה, האמת שזה היה ממש מחרמן שאת עשית לי את זה, ועוד בזמן שאני נוגע בך ככה", אמרתי.

פתאום אני קולט שאנחנו מנהלים שיחה והיא אפילו לא ניגבה עדיין את השפיך מהפנים שלה, כאילו זה טבעי לה. אבל עכשיו שהיא הבינה מה קרה, נראה שהיא נרגעה קצת. היא לקחה מגבון מהשולחן וניגבה לעצמה את הפנים, והריחה את זה.

"ריח מעניין, אני יכולה להתרגל אליו", היא אמרה וצחקה.

אני לקחתי מגבון וניגבתי לה את השפיך מהשדיים, מנצל את ההזדמנות להרגיש אותם שוב לפני שזה יגמר. היא לא התנגדה. רק הסתכלה עליי מנגב אותה. לא כל כך ידעתי מה לעשות אחרי שסיימתי לנקות אותה.

"כן, ריח נחמד. האמת שאני יודע שהרבה בנות גם אוהבות את הטעם של זה, ומעדיפות אפילו שיגמרו להן ישר בפה, כדי שהן יוכלו לטעום ולבלוע את זה", שוב קצת שיקרתי, "מה את חושבת על זה?"

"אמממ… האמת שלא היה לזה טעם נורא, קצת מלוח, אבל אהבתי את המרקם של זה. לא בטוחה אבל שהייתי מזמינה את זה במסעדה", היא חייכה ואמרה את זה תוך שהיא מלטפת לעצמה את השד השמאלי. לא הבנתי למה היא עושה את זה, אבל זה היה מחרמן.

"מקווה שזה בסדר שגמרתי לך על הפנים"

"זה ממש בסדר, איתמר. לא הייתי מוכנה לזה", היא צחקה והמשיכה, "אבל לפחות זה לא החתים לי את המכנסיים של הצבא. נראה לי שאכנס הביתה להתקלח, וכדאי שגם אתה תתלבש. אתה עדיין עם הזין בחוץ, טומטום"

"כן, ברור", אמרתי והרמתי את התחתונים והגיינס.

"נראה לי שאני אוותר על החזיה, אין אף אחד בבית גם ככה", היא שמה את החזיה בתיק שלה ולבשה את הגופיה. הפטמות שלה היו עכשיו מאוד ברורות דרך הגופיה.

"את… אמממ… הולכת לעשות משהו כשתגיעי לחדר שלך?", תהיתי.

"אתה מתכוון… להביא ביד? אולי… האמת שנשארתי קצת חרמנית", היא חייכה וקמה. הרגשתי שהיא בכוונה מתגרה בי.

"אממ… אוקיי… פשוט תהיתי אם את גם עושה את זה", אמרתי, אבל היא לא ענתה. רציתי לשאול אותה עוד, אבל לא רציתי להגזים. נתתי לה את המפתח.

היא לקחה את התיק שלה, הלכה לדלת, החזיקה בידית, ואז הסתובבה ואמרה "מצטערת שהייתי קצת מרשעת בהתחלה, לא באמת הייתי מלשינה עלייך, אתה יודע, נכון?"

הנהנתי.

"אמא ואבא הולכים לבקר את סבתא בשבת, אתה מתכנן ללכת איתם או ללמוד כאן?"

"כנראה שאשאר ללמוד", אמרתי, "את תהיי בבית?"

"אולי…", היא אמרה בזמן שהיא פתחה את הדלת ויצאה.

————————-

המשך יבוא….

כל פידבק יתקבל ממש בברכה…

25 מחשבות על “הצימר הישן מאחורי הבית – חלק 1”

 1. מעלפת
  מהסיפורים הנפלאים והמחרמנים ביותר שקראתי
  מחכה להמשך

 2. אלופה!! אין מילים!!
  אם היו פרסים על כתיבה באתר הזה אין לי ספק שהמקום הראשון היה שלך….

 3. מחרמן מאוד , חמוד
  היה בלבול קצת בצבע החזיה שחורה/לבנה
  המשך …

  • לא אוהב את זה שתמיד בסיפורי אח ואחות הם אף פעם לא חשבו אחד על השני בקטע מיני במציאות להתאהב באחותך כשאתם באותו גיל זה מאוד טבעי

   • האמת שזה לא ככה במציאות, אבל כל אחד והטעם שלו בסיפורים..

 4. אחלה סיפור!!
  כתוב מעולה ויפה מתקדם לאט לאט
  כל כבוד!!
  מחכה בקוצר רוח להמשך הסיפור 🙂

 5. סיפור שמתחיל טוב עם הרבה פוטנציאל.
  מקווה שתכניס גם את האמא/אבא לתמונה.

סגור לתגובות.