הפסקה מהמילואים

סיפור של אנונימי

*סיפור זה הינו דמיוני לחלוטין, כל קשר בינו לבין המציאות מקרי בהחלט.

אחרי כמעט חודש של מלחמה חזרתי הביתה מהמילואים, היה קשה מאוד במלחמה, איבדנו חברים והצלתי חייל שלא הכרתי בכלל מגדוד אחר.

הגעתי הביתה לסופ"ש לכמה ימי הפוגה, למרות שאני לא לוחם התפקיד שלי גרר אותי ממש לתוך שדה הקרב.

הנחתי את התיק והנשק בחדר שלי ופשטתי את המדים, עמדתי ערום מול המראה והסתכלתי על עצמי,על הזין העבה יחסית שישר הזדקר ועל הכרס בירה שקצת פחתה במלחמה, אני אמנם לא "חתיך" אבל נראה סבבה יחסית, אפילו יצא לי לשכב עם בחורות שלגמרי נראות יותר טוב מאשר "הליגה שלי". משום מקום נפתחה הדלת בחדר שלי,אחותי הקטנה מאיה שבדיוק שבועיים לפני המלחמה מלאו לה 18 והיא בכיתה י"ב עמדה בפתח לבושה שמלת בית קצרה בצבע כחול בלי חזייה וכנראה גם בלי תחתונים, לא הסתרתי את איברי הזקור למרות שמאיה בהתה בו לרגע ואמרתי לה לצאת מהחדר בעצבים. מאיה לעומתי בחורה יפיפייה, ילדה רזה,155,עם ציצי בינוני ותחת מדהים, שיער שטני בצורת קארה ארוך וגוון עור בהיר, כוס חלק קטן וורוד, אם אני אגיד שהיא לא מחרמנת אותי ברור שאני משקר.

מאיה יצאה מהחדר שלי בלי לדבר יותר מידי ומהר שמתי בוקסר על עצמי. הפתיע אותי שמאיה בבית חשבתי שאין אף אחד, למרות שאני כבר בן 24 אני עדיין גר עם ההורים ועם אחותי הקטנה. פירקתי את הנשק הצבאי והכנסתי לכספת את המכלול כמו שצריך,פרקתי את האקדח הפרטי שלי והכנסתי אותו לכספת גם,נעלתי אותה שמאיה לא תיגע בטעות בכלי נשק שעלול לירות ולסכן אותה. הלכתי להתקלח, שטפתי את עצמי ולבשתי בוקסר נקי,יצאתי מהמקלחת ואמי התנפלה עליי בחיבוק,אמא לבשה תחתון בד שחור וחזייה תואמת והיה ניכר שהרגע חזרה הביתה, להסתובב בבית בתחתונים אצלנו זה דבר מקובל, באותו רגע המגע של שדייה הגדולים ועורה של אימי על הגוף הכמעט ערום שלי עוררו את חרמנותי,הזין שלי הזדקף ואמא הרגישה אותו נוגע בבטנה,אמא אמרה לי "טוב תלך לנוח בחדר שלך מתוקי,אחרי זה נתראה" מאיה נתנה לי חיבוק גדול גם למרות הזקפה האדירה שלי ונישקה אותי על הלחי,המגע של מאיה היה מאוד נעים ולא עזר להוריד את הזקפה האדירה בבוקסר הצמוד, הלכתי לחדר נשכבתי במיטה וישר נרדמתי,מה זה נרדמתי? כאילו כיבו אותי.

אחרי איזה 4 שעות של שינה התעוררתי במיטה שלי ערום כרגיל כי אני תמיד ישן ערום רק שהפעם באופן חריג למדי מאיה שכבה לידי במיטה, לבושה בשמלת הבית שלה,השמיכה הסתירה את הזין שלי,מאיה התעוררה יחד איתי ואמרה היי בקולה החמוד,עניתי לה והתחלנו לדבר קצת על המלחמה והצבא, לרגע שחכתי שאני בכלל ערום לגמרי עם אחותי במיטה! מאיה לאט לאט התקרבה אליי עד שהיינו מאוד מאוד קרובים,תוך כדי השיחה שלנו על הכל התחילה ללטף אותי ולא התנגדתי כי זה היה נעים, מאיה סיפרה לי מה היה איתה בחודש האחרון ועל הלימודים שעברו לזום כמו בתקופת הקורנה שאז הייתי חייל סדיר, אט לאט היד שלה התחילה לרדת למטה עד שכבר ליטפה ממש קצת מעל הזין שלי שהיה מכוסה בשמיכה,עצרתי אותה ואמרתי לה "ההורים בבית " והיא אמרה לי שהם לא בבית אלא נסעו לים המלח לחברים שלהם שפונו מביתם ויחזרו רק מחר בצהריים כנראה, שאלתי מה השעה והיא ענתה "2 בצהריים יש לנו את כל הבית לעצמו עד מחר" ונישקה אותי בפה צרפתית, זרמתי איתה והתחלנו להתמזמז היד שלה ירדה לזין שלי והתחילה לאונן לי ואני הרמתי את השמלה שלה והתחלתי למשש את התחת המדהים שלה, מאיה ירדה לי לצוואר והתחילה למצוץ וללקק אותו, גנחתי בהנאה וסיננתי בשאלה תוך כדי "איך את יודעת שזה מה שאני אוהב?" מאיה עצרה לרגע ואמרה לי שהיא הייתה מציצה לי ולאקסית שלי יערה והייתה רואה, מאיה מיד המשיכה לחרמן אותי הורדתי את השמלה שלה וגופה הערום והמדהים נגלה לעיניי ,מיששתי את שדייה ומצצתי לה את הפטמות הקטנות שלה היא ישר ניגשה לזין שלי והתחילה למצוץ אותו, ליטפתי את הראש שלה בזמן שהיא מוצצת לי את הזין מכניסה אותו עמוק לגרון שלה, אמרתי "אני לא מאמין שאחותי מוצצת לי ערומה במיטה שלי" ומאיה אמרה לי "חכה זה ממש לא הסוף" והתחילה למצוץ וללקק לי את הביצים, בדיוק כמו שיערה הייתה עושה לי ואז חזרה למצוץ את הזין שלי ואז יריתי מתח זרע עצום לתוך פיה של מאיה שבלי שום בעיה בלעה כל טיפה ואז חזרה לנקות את השאריות מהזין שלי. מאיה המשיכה למצוץ ולחרמן, ליקקה את כל הגוף שלי עד שהזין שוב עמד כמו תורן קשר של האמר, מאיה לא היססה לרגע פיסקה רגלייה והתיישבה על האיבר הזקור שלי הכניסה אותו לתוכה ולחשה לי באוזן "אל תפחד,אני על גלולות",מאיה התחילה לרכב בחייתיות על הזין שלי, בחיים אף אחת לא רכבה עליי ככה, גמרנו יחד ומאיה ליקקה את השפיך המהול בנוזליה מהזין שלי ואז נרדמנו ערומים מחובקים במיטה.

Loading

7 מחשבות על “הפסקה מהמילואים”

 1. בתור אחד שאוהב סיפורי מין במשפחה זה היה ממש קצר, אולי בפעם הבאה משהו עם יותר בשר, לא רק נשנוש

  הגב
 2. אבל בכל מקרה, תודה על הסיפור… אלו רק הערות בונות להבא.
  פרסמו עוד❤️

  הגב
 3. נו באמתת
  התגעגענו לסיפורים כאן.
  אבל צריך קצת עלילה, השתלשלות אירועים, אורך…
  תנוחות, סקס, זיון טוב, איזה טוויסט שהופך את הרגע במראה לחירמון עדין שנבנה…
  התחלת עם בסיס אחלה אבל בד"כ אחיות קטנות וסקסיות לא פשוט באות סתם ככה לאח ומוצצות לו תזין…
  נגעת בעיניין עם האמא, גם כוכבית עם קו טוב…
  חבל לא למנף כזה תוכן

  הגב

תגובות ? (אין צורך להזדהות)

דילוג לתוכן