הפיליפינית

מר נג'ווה בפייסבוק

מתישהוא בשנת 2004 אני חושב הכרתי פיליפינית דרך אתר עדשת עירום. היא פרסמה תמונות שלה שם וביקשה להכיר גברים.

לאור נסיוני הטוב עם בחורה אסייתית בעברי ולאור המחסור החמור באסייתיות בישראל חשבתי לעצמי שזאת הזדמנות מדהימה להיפגש עם אשה אסייתית. הייתי פריק של המראה האסיאתי פעם ולפעמים כשיש שם אשה יפה היא יכולה לערפל את חושיי.

פניתי אליה באימייל ולשמחתי היא ענתה לי מיידית והמשכנו את השיחות שלנו במסנג'ר שהיה אז בשנים אלו אמצעי טוב להכרות ביננו.

בשיחה איתה למדתי שהיא מטפלת בישראל בזקנה במהלך השבוע ופנויה רק בימי ראשון משעות אחה"צ כמו כל המטפלות בזקנים.

התחלנו בזה שהיא שלחה לי מספר תמונות ואני שלחתי לה מספר תמונות אירוטיות ועל פניו היה נראה שיש כאן כימיה ובסיס טוב על מנת להמשיך לפגישה.

היא סיפרה לי שהיא נשואה ונמצאת בארץ כמה שנים והתנאי היחידי שהיא דורשת למפגש הוא שהלאפ טופ שלה יעמוד על שולחן מול המיטה בצימר שנבחר על מנת שבעלה הנמצא בחו"ל יוכל לצפות בנו מתעלסים.

בעלה , גם פיליפיני למד רפואה בארה"ב והם לא התראו מספר שנים.  במהלך השנים שלה בארץ היה לה ידיד קבוע איתו קיימה יחסי מין באופן קבוע בנוכחות בעלה שהיה צופה  בחו"ל על המתרחש בחדר המיטות עם אשתו. בעלה היה מאונן בזמן שהוא רואה את אשתו נבעלת ע"י הידיד הזה.

אותה בחורה חשה שהיא רוצה להיפגש עם עוד גברים באותה צורה לאחר שהשיגרה גם פצחה עם הידיד. הידיד שלה פרסם את תמונותיה באתר עדשת עירום לבקשתה ובאופן מפתיע נבחרתי על ידה להיות המועמד להשתתף איתה בסקס מול בעלה. איני יכול לאמר שלא היו לי חששות. המחשבה שמישהו צופה בנו מצד אחד גירתה את חושיי ומצד שני יש כמובן חששות של גבר לא פנוי שהחומרים האלו יגיעו לידיים לא נכונות ויתפרסמו. היא הבטיחה לי שהסרטים נועדו רק לגירוי שלהם ולא יופצו וגם אמרה לי שאין הגיון בזה שהיא תפרסם סרטונים שלה בעירום שכן גם היא יכולה להיפגע מזה. אני בעיקר פחדתי שהתמונות או הסרטונים יופצו בטעות, אך זה סיכון שהחלטתי לקחת על עצמי.

 

קבענו ליום ראשון לאחר סוף השבוע ואני הייתי מאד נרגש לאורך סוף השבוע. מיד לאחר העבודה אספתי אותה מאזור רמת גן ונסענו לצימר שהכרתי באזור הקרוב ליד אליהו.

נכנסנו לצימר והתקלחנו והתקלחנו יחדיו במקלחת. סיבנו זה את זו בחושניות תוך כדי נשיקות חושניות. אני מאד מתגרה ממקלחת משותפת עם נשים באופן כללי וגם הפעם זקפתי הזדקרה וגדלה למימדים מטורפים כשהייתי איתה במקלחת. היא שיפשפה את הזין שלי עם סבון ואני סיבנתי את הכוס שלה ובשלב מסויים הבנו שעדיף שנפסיק אחרת נגמור במקלחת במקום לעשות את זה כמו שצריך.

כשיצאנו מהמקלחת היא היתה עסוקה בכיוון הנייד שלה עם המצלמה. היא חיברה את עצמה ל WIFI של הצימר (דאגנו מראש לקבל את הסיסמה) ופתחה את המסנג'ר ושוחחה עם בעלה מספר דקות.  היא גם הניחה מצלמה קטנה על טרייפוד. בקיצור, זה נראה שהיא היתה מצויידת לתיעוד סרט כחול. היא הציגה לי את בעלה וראיתי את הדמות שלו בסקייפ יושבת במה שנראה כמו סלון, כולו עירום וממתין להצגה להתחיל. שוב התעוררו בי חששות אך החלטתי להתגבר עליהם. נופפתי לו לשלום ואמרתי "מה שלומך" ואמרתי לו תודה שהוא מאפשר לי להנות מאשתו. הוא ענה לי "התענוג כולו שלי".

מצאנו את עצמנו זה עם זאת במיטה סוף סוף עירומים ונקיים. הקונדומים היו מוכנים בצד לרגע האמת פתוחים ומוכנים כי אין כמו רגע מלחיץ כדי להוריד לך את הזיקפה בזמן שפותחים אריזה של קונדומים.

תחושת לחץ קלה עלתה בבטני אבל קיויתי שזה לא יפריע לתיפקוד שלי.

התחלנו בהתעלסות איטית וממושכת הכוללת נשיקות עדינות בכל הגוף, נישקתי אותה ברכות לאורך בטנה ושדיה הקטנים, עד הגיעי למפשעתה. היא היתה מגולחת עם משולש זעיר בראש המפשעה. העברתי ליקוק ראשונה על הדגדגן שלה והטעם של הכוס שלה היה טעים. ליקקתי את שפתות הכוס ואת הדגדגן והרגשתי שהנאתה מתעצמת עם כל ליקוק נוסף.

אולי זה אחד היתרונות שלי שיש לי המון סבלנות כשמדובר במין אוראלי. אחזתי בשדיה וליקקתי את שפתות הכוס התאוותני שלה.

בשלב מסויים בעלה ביקש מאיתנו לעבור לתנוחת 69.  היא שינתה מעט את התנוחה וביקשה ממני  לשכב על גבי עם ראשי למצלמה והיא עלתה על פניי והניחה את הכוס שלה על פי בצורה כזאת שבעלה יוכל לראות יותר טוב.

התחלתי ללקק לה את הכוס המונח על פני, אוחז ברגליה וממשיך ללקק ולהנות מהטעם הנפלא שלה.

באופן מתוזמן היא מצצה לי את הזין ואני לה את הכוס   ובעלה מריע לנו מאחור..

מידי פעם היא הרימה את ראשה כדי לבדוק אם בעלה רואה טוב ע"י כך שבדקה את התמונה במצלמה.

לאחר חמש דקות תמימות של ליקוקים בתנוחת 69 היא גמרה באנחה לאחר כמה דקות.

אני שזיקפתי עדיין היתה חזקה הלבשתי מהר את הקונדום על הזין שלי.

היא התמקמה על גבה כשהכוס שלה מכוון אל מול המצלמה ואני עליתי עליה ופיסקתי את רגליה לצדדים. היא ביקשה שאזיין אותה בצורה שבעלה יוכל לראות את הזין שלי חודר אליה.

עשיתי כמצוותה ונראה לי שהתמונה שנגלתה לו לא היתה נופלת מוידאו של POV באתר פורנוגרפי.

התחלתי לחדור אליה מסיונרית מסיט את רגליי לצדדים על מנת שהוא יוכל לצפות בזין חודר לכוס של אשתו.

הקונדום לא היה הכי כיף עבורי אבל מכיון שהיא לא היתה פרטנרית קבועה הבנתי את החשיבות של  השימוש בו.

לאחר כמה דקות של זיון היא ביקשה ממנה לשנות שוב תנוחה. הפעם הנחתי את רגליי קרוב ללאפטופ שלה והיא עלתה עלי בתנוחה של קאו גירל. היא נשענה קצת אחורה והחדירה את הזין לכוס שלה. הפעם בעלה ממש יכול היה לראות אותה עולה ויורדת מעלי עם נטיה אחורה. שפתות הכוס שלה עלו וירדו על כלי זיני המגורה. אחזתי בשדיה וצבטתי מעט את פטמותיה והיא קראה.. fuck me fuck me. ניסיתי לנגוח מלמטה בעוצמה והתחושה לא אחרה לבוא וכעבור  כמה דקות של זיון בכוס הפיליפיני  הצר   גמרתי  עם כמויות זרע מטורפות בתוך הקונדום.

נשכבנו לכמה דקות להרגע כשאני מלטף את שדיה ואת הדגדגן שלה.. אבל אז היא התרוממהקלות כדי להוציא את ושלפה את עצמה מהזין שלי. היא הורידה את הקונדום  עם הזרע מהזין שלי  ונפנפה לבעלה.

במהלך אותו אחר צהריים מטורף הזדיינו שוב מול בעלה. נראה לי שהוא היה מרוצה למדי מהתוצאה. זאת היתה חווית הקוקהולד הראשונה .

איני זוכר מדוע לא נפגשנו שוב ואם היה נסיון לארגן מפגש כזה. אך לפני כשנתיים פניתי לאימייל שלה לבדוק אם היא עדיין בארץ והתגלה לי שהיא חזרה לפיליפינים, בעלה סיים ללמוד וגם הוא שב לפיליפינים.

מחשבה 1 על “הפיליפינית”

תגובות ? (אין צורך להזדהות)