הספה הכתומה

התחלתי לאט, מכות סרגל קלילות ובהדרגה הגברתי את העוצמה. צליל ההצלפות של הסרגל נשמע בכל חלל האולם הגדול. אלונה טמנה את ראשה בספה הכתומה ולא הוציאה הגה. שמונה, תשע, עשר המשכתי לספור בשקט כשכל הפלקה חזקה יותר מקודמתה. כל הפלקה גרמה לישבן המלא להתרומם ברעד קל. הגברתי את העוצמה. שלושה עשר, ארבעה עשר, המשכתי לספור ולהגביר. המכה החמישה עשר, הוציאה מאלונה גניחה ראשונה. המשכתי והגברתי וככל שהעוצמה גדלה, כן גברו גניחותיה

סיפורי סקס - הנזיר נמצץ על הספה
סיפורי סקס אלונה מוצצת

 

הספה הכתומה
ביום שני, אחרי שעות העבודה, היא הגיעה למשרדי. כמו שסיכמנו. הבטתי בה. כל כך נאה ומושכת. גוף של אישה בשלה, לא רזה, אישה כמו שאישה צריכה להיות.
עיניים שמספרות סיפור אירוטי שאין סוף לעומקו, שיער ארוך, שחור חלק ונעים למגע.
כן, תיכננו את הפגישה הזו מזה זמן רב. היא נדחתה כמה פעמים ועכשו, סוף סוף הגיע הזמן. המשרד ריק ואני פנוי מעבודה. התחבקנו בעוצמה. התחושה של הגוף החתולי הצמוד אלי, זוג השדיים הגמישים, הכדורים הגדולים והנעימים למגע גרמו לי לזיקפה מיידית. כן, אלונה חשה בזה, חייכה אלי והביטה לתוך עיני.
בואי, אחזתי בשתי ידיה,הבטתי בה, מבחין בשתי הבליטות הזקורות שמתחת לגופיה הצמודה שהיא לובשת והובלתי אותה אל הספה הכתומה, הספה הכתומב שבמרכז האולם הגדול. שבי, אמרתי, והושבתי אותה ברוך על הספה הכתומה.
"אתה בטוח שאין כאן אף אחד?" שאלה
"לא" עניתי, "כל העובדים כבר מזמן בבית"
אלונה הסתכלה היישר אל תוך עיני. סקרתי אותה ואהבתי את מה שראיתי
"תורידי את המכנסים" פקדתי עליה בקול רך אך סמכותי.
אלונה השתהתה לרגע והפשילה את המכנסיים שלי, לאט, בכוונה גדולה, תוך שהיא מלטפת את הישבן שלי, כשהיא כורעת על ברכיה, "ועכשיו התחתונים" הוריתי. עוד השתהות קלה ואלונה אוחזת בין שיניה את הגומי של התחתונים ומקלפת אותם בגילגול כלפי מטה. הזין הזקור נוגע במצחה.
אני מביט בשפתיה האוחזות בתחתוני, השפתים מביטות בי וקוראות לי בשקט: "בוא, בוא אלינו, היכנס, אנחנו גן העדן"
אלונה הרימה את מבטה, מסתכלת בי, מצפה לאישורי.
בניד ראש קל, אישרתי לה, ואלונה ידעה בדיוק את מה שעליה לעשות
היא החלה בליקוק של השורש, הנקודה שמחברת את הזין אל הגוף, ליקוק חזק, עוצמתי סביב סביב כשהיא מקיפה את ההיקף של הגזע בלי להשאיר נקודה יבשה.
לאט לאט היא מעלה את לשונה לאורך הגבעול עד ששפתיה שואבים אל בינותיהן את הראש התפוח והקשוי שנשאב בעליצות פנימה. אכן גן עדן. השפתיים האוחזות בראש, הלשון המתגלגלת על פני הראש ומעניקה לו טיפול VIP השינים שמחלקות נגיסות מעודנות ממש מתחת לעטרה, כל זה ביחד גורם לתחושה שהזין שלי נמצא בגן העדן בתוך פיה של אלילה. אלילה שיכולה במציצותיה להשיק ספינות אך גם להוריד גבר אל המצולות
"בואי לכאן" אמרתי ומבלי לשחרר את הזין מתוך פיה, צעדתי בזהירות לעבר הספה הכתומה, מתיישב בנחת ואלונה מתרוממת וצועדת אחרי כפופה, פיה אינו חדל ממלאכת הקודש.
אני מתיישב בנחת, שעון לאחור על הספה, ואלונה שוב על ברכיה, נשענת קדימה, משעינה את זוג השדיים הגדולים על ירכי. אני חש היטב בכדורים הנמעכים על ירכי ובזוג הפיטמות הדוקרות בעדינות את ירכי.
"זהירות, אני לא רוצה לגמור" אני אומר ואלונה, מאטה מעט, מעדנת את מציצותיה, יודעת היטב עד כמה אני קרוב וכמה בקלות היא יכולה להשפריץ את תכולתי אל תוך פיה.
לפתע, בתנועה מהירה היא משחררת את הזין. "אני רוצה שתיגמור לי על הפנים" היא אומרת. ושולחת זוג ידיים ארוכות ומיומנות היישר אל שני חצאי הישבן שלי.
אני נותן לה לענג אותי בדרכה שלה. אצבעותיה חופנות את ישבני ונוגעות בפי הטבעת. הלחץ של אצבעותיה גובר. אצבע אחת משתחלת פנימה ולשונה חוזרת אל ראש הזין, מלקקת ומוצצת בזהירות. אני חש בפעימות המבשרות את בוא הזירמה. האצבע חודרת עמוק ונוגעת \ לא נוגעת בפרוסטטה שלי. אני מגייס את כל כוחות הרצון שלי כדי להאריך את התענוג. עוד ליקוק ועוד מציצה ועוד סיבוב מהיר של אצבעה ואני חש כיצד אני עובר את נקודת האל-חזור. אני מתיז את התכולה היישר על פניה שנראים עתה יפים מתמיד בוהקים ומחייכים.
אלונה מחייכת בשביעות רצון. ומתיישרת מולי.
אתה מרוצה?
ואני? המילים נעתקו מפי.
חלפו כמה דקות עד שחזר לי האוויר ואז סימנתי לאלונה להתקרב. אחזתי במותניה וקירבתי אותה אלי. במשיכה אחת תלשתי מעליה את הגופיה שמתחתיה לא לבשה דבר. הגופיה הקרועה על ריצפת הפרקט. אלונה הביטה בי והתכופפה כשהיא נוטלת את הגופיה הקרועה וניגבה עימה את פניה.
הסתכלתי עליה, שדיה הגדולים עם הפיטמות הזקורות נוטות קדימה. שלחתי את שתי ידי ותפשתי את זוג הפיטמות, אחת בכל יד כשאני לוחץ אותן בכוח. אלונה התפתלה סביב האצבעות הלופתות את פיטמותיה. ככל שהתפתלה, הגברתי את הלחץ. הבטתי בה. היא לא השמיעה קול. קיבלה את הלחיצות בהכנעה ראוייה לציון. המשכתי להגביר את הלחץ תוך שאני מושך אותה לעברי ומפיל אותה על ברכי. השכבתי את אלונה על ברכי. היא לבשה מכנסי ג'ינס שחורים והדוקים. שלחתי יד הצידה, אל הארונית הקטנה שלצד הספה. הוצאתי מתוכה זוג מספריים ובתנועה מהירה גזרתי את המכנסיים מן המותניים ועד הקרסוליים. הישבן המלא של אלונה המד שם ממש מולי וחיכה בהכנעה.
הושטתי את ידי שוב אל הארונית והוצאתי סרגל מתכת דק ומבריק. התחלתי לאט, מכות סרגל קלילות ובהדרגה הגברתי את העוצמה. צליל ההצלפות של הסרגל נשמע בכל חלל האולם הגדול. אלונה טמנה את ראשה בספה הכתומה ולא הוציאה הגה. שמונה, תשע, עשר המשכתי לספור בשקט כשכל הפלקה חזקה יותר מקודמתה. כל הפלקה גרמה לישבן המלא להתרומם ברעד קל. הגברתי את העוצמה. שלושה עשר, ארבעה עשר, המשכתי לספור ולהגביר. המכה החמישה עשר, הוציאה מאלונה גניחה ראשונה. המשכתי והגברתי וככל שהעוצמה גדלה, כן גברו גניחותיה. הסתכלתי עליה, עירומה, שוכבת על ברכי כולה עומדת לרשותי. כמו שצריכה נשלטת להיות. ישבנה עטור פסים אדומים וגניחותיה הולכות ומתעצמות. בידי השמאלית אחזתי בשיערה הארוך. גילגלתי אותו קלות על אמת ידי ומשכתי משיכה עזה שהקפיצה את ראשה מן הספה כלפי מעלה.
"תסתכלי עלי כשאני מטפל בך, ברור?"
"כן" היא אמרה והביטה היישר אל תוך עיני בעודי מוסיף לישבנה עוד פס אדום. גניחותיה גברו והיא החלה לרעוד קלות.
הנחתי את הסרגל. הושטתי את יד ימין ובעודי אוחז בשיער הארוך והרך ומותח את צווארה של אלונה עד קצה יכולת הגמישות שלו, הנחתי את היד על הישבן החם. את הבוהן החלקתי אל פי הטבעת של ושתי אצבעות שלחתי למטה, אל תוך הכוס הרטוב שלה. בתנועת מלקחיים סגרתי בכוח על המרווח שבין הנרתיק לבין פי הטבעת.
אלונה רטטה וגנחה
הגברתי את הלחץ שבין אצבעותי, כמעט ויכולתי לחוש את האצבעות נוגעות זו בזו. עוד לחץ ועוד סיבוב והגניחות של אלונה גברו.
העמקתי את החדירה ואלונה קפצה בין אצבעותי. עוד סיבוב ועוד לחיצה והיא גמרה ברעש גדול תוך שהיא משחררת כמות של נוזלים שנשפכה על ברכי.
גחנתי אליה, נשקתי לצוואר ולחשתי לאוזנה.
"טוב, עכשו תלקקי את מה שהשארת לי על הברכיים"

תגובות ? (אין צורך להזדהות)