הנשיקה – 4

אז זוהי הנשיקה הרביעית. עוד אחת נותרה לנו

הנשיקה – 4

 

לפני ימים מספר, הייתי מהלך לי בחצר הגן הגדול של המינזר. בין העצים הגדולים, תוך שאני דורך על שבילי החצץ הרעשניים, מביט בציפרים ונהנה מן השקט והשלווה. השבילים, מכוסים בעלי השלכת המרובים האופיינים כל כך לתקופת סוף הסתיו. הרישרוש של הנעלים הדורכות על העלים היבשים היה הרעש היחיד שהפר את השקט.
לפתע, כאילו מתוך חלום, הבחנתי באישה, אישה נאה, מלאה, נשית, גבוהה מאוד, גבוהה ממני בהרבה. ברוכת שדיים, לבושה בתחתונים זעירים בלבד, יחפה, מהלכת לה מולי בתוך הגן, צועדת על השביל המגורף בחצר המינזר.
המראה היה מדהים, לא יכולתי להסיר את עיני מן האישה המסתורית והמושכת. זקופה, שדיה הגדולים זקופים וזקורים כאילו היו עשויים מפלדה, שיערה הבהיר והחלק מכסה את כתפיה, היא הילכה בנחת, וצעדה מולי, מביטה אל תוך עיני, ללא כל מבוכה או חשש, זקופת קומה, היא פשוט צעדה הישר אלי כשהיא מביטה לתוך עיני. עיניה הירוקות הבוערות, לכדו את עיני באחיזה שאין להימלט ממנה.
"נשק אותי נזיר" אמרה בקול נמוך וסקסי וקרבה אלי עד למרחק נגיעה
זו לא היתה בקשה. ואני? קירבתי את פני לפניה ונצמדתי אליה בנשיקה מעמיקה וחודרנית. גם היא העמיקה חדור כמעט עד לגרוני. לשונה עשתה בחלל פי כבתוך שלה. היא ריצדה וחוללה וגרמה לי לחוש שהיא לוקחת אותי לעולם אחר.
חשתי בזיקפה מהירה מתרגשת לה מתחת לגלימה שכמו תמיד, תחתיה לא לבשתי דבר. תחושת הקרירות הסתווית הבהירה לי – הזיקפה פרצה לה אל מחוץ לגלימה.
ידה של האישה סגרה על הזין הזקור.
"לא רע" אמרה. "אבל בשבילי אתה תעשה יותר" הוסיפה
היא התכופפה ולחשה אל תוך אוזני:
"אתה יודע שאני קוסמת, נכון? אז אני אעשה בך קסם" אמרה וחשתי כיצד בתוך ידה, הזין שלי הופך במהירות לזרג אדיר. גדול כמו הזרג של ההגמון. הבטתי למטה וראיתי שהזיקפה שלי כפולה באורכה ממה שהיכרתי. היה שם זרג ארוך, עבה וקשוי כמו זוקיני. מעולם לא היה לי זרג שכזה.
"מה עשית לי?" שאלתי
האישה המשיכה ללחוש אל תוך אוזני
"עשיתי לי, לא לך. הזיקפה הזאת היא שלי ורק שלי. בכל פעם שניפגש, תהיה לך זיקפה כזאת. זרג אדיר כמו שאני אוהבת. אבל אין טוב בלי רע" אמרה בעודה מלטפת את הזרג הבוער שלי.
אהבתי את השינוי. ידעתי שכל אישה במינזר תירצה בי עד כלות.
"אז ככה", המשיכה, "הכפלתי לך את גודל הזיקפה אבל זה יעבוד רק בשבילי. בכל פעם שתיפגוש באישה אחרת כאן במינזר, הזיקפה שלך תהיה חצי ממה שהיתה עד כה. כן, יהיה לך זין קטנטן מול כל אישה אחרת"
"מה?" נזעקתי "מה תגיד אם המינזר"
"נזיר טיפש" ענתה לי בשקט, מבלי להניח לזרג הענק, פרי יצירתה.
"אני אם המינזר"

מחשבה 1 על “הנשיקה – 4”

תגובות ? (אין צורך להזדהות)