הנשים הבשלות של יוסי : אחד על אחת

למען הסר ספק: עלילת הסיפור, הדמויות הנזכרות בו ושמותיהן הם כולם פרי דימיוני. כל קשר בין עלילת הסיפור לבין ארועים שהתרחשו במציאות, כמו גם בין הדמויות הנזכרות ושמותיהן לדמויות או שמות של אנשים אמתיים, חיים או מתים, הרי הוא מקרי בהחלט.

בסוף הפרק הקודם

"אני יכולה לבקש ממךָ משהו" ורד קטעה את השתיקה כשכבר כמעט הגענו.

"תנסי" לא התחייבתי.

"אפשר לקבל את מספר הפלאפון שלךָ?"

"בשביל?"

"אתה יודע, אם פעם כשבעלי יהיה בחו"ל יבוא לי איזה קפה ומאפה עם מישהו" היא ציחקקה, "רק שנינו, אתה יודע, אחד על אחת" והיא הדגישה במיוחד את ה-על אחת.

היא נהגה אז שלחתי לה במסרון, "אבל רק אם יתאים לי" התניתי.

"ברור, ותסכים שאני אעביר את זה גם לרות ואיריס?" שאלה כשבדיוק עצרנו מול הרכב שלי.

"לקפה ומאפה?" התחכמתי.

"גם, וגם לאחד על אחת" היא צחקה.

"תתני"…

 

אותו לילה לא נרדמתי, זה לא שלא הייתי עייף, להפך, אבל המחשבות שלי איך דפקתי אותן, את שלושת הנשים הבשלות, חזרו ועלו מול עיניי ולא נתנו לי להרדם.

את כדור השינה האולטימטיבי שלי, לאונן, לא יכולתי לקחת, אומנם ניסיתי, שפשפתי, אפילו פרשתי מול עיניי את התחתונים שלהן אבל הזין שלי הלך כבר לישון בזמן שאותי הוא השאיר ער עד שהאור הראשון ביצבץ בין התריסים ורק אז הצלחתי להרדם רק ששעה אחר כך השעון המעורר צלצל והעיר אותי לקום וללכת לעבודה, לפרויקט שאני מוביל.

כשהגעתי גיליתי שיש בעיה בפיתוח של מודול קריטי מה שיגרום לאי עמידה בלו"ז הפרויקט, איחור שיש לו משמעות חוזית של הפסד כספי משמעותי ולכן נרתמנו כולנו לעבוד סביב השעון כדי לסגור פערים כך שבימים הבאים הייתי כל כולי בעבודה, מהנץ החמה עד מאוחר מאד בלילה כולל שישי-שבת, ואכן עד יום חמישי, מועד המסירה החוזי, הצלחנו לסגור את הפער ולהציל את הבונוס המובטח לנו על אספקה בזמן.

את שישי-שבת ביליתי בעיקר בשינה, אחרי שבוע מתיש כזה זה היה מתבקש, ואחר כך חזרנו להמשיך בשלבים הבאים בפרויקט, מתחקרים ומהדקים עוד יותר את הבקרה כדי שלא נגיע לעוד אירוע שכזה.

ביום ראשון הייתי חרמן בטרוף, כמעט שבועיים לא זיינתי ואצלי זה הרבה, אז בערב צלצלתי לתהיללה (יש לקרוא את זה במבטא תימני כמו שאבא שלה קורא לה ולגלגל ולמשוך את ה-ל 🙂 ) השכנה שלי במרמורק והיזיזה שלי.

עם תהילה למדתי בבית-ספר תיכון אבל אז כלום לא קרה ביננו, להפך, רק ירידות ועקיצות הדדיות, עד שבמסיבה אחת, כשכבר היינו בצבא, שתינו קצת וכנראה שגם לעסנו יותר מדי גת כך שהפכנו חרמנים בטרוף ולא התאפקנו ועשינו את זה, הזדיינו כמו שני חתולי רחוב מיוחמים וזה היה טוב, לשנינו, כי אחר כך עשינו את זה שוב, הפעם מפוכחים ובלי ללעוס גת, ושוב זה היה זיון מעולה רק שאהבה לא הייתה שם, ידענו את זה, אפילו דיברנו על זה ועדיין המשכנו להפגש מדי פעם ולעשות את זה כדי לספק יצרים ותו-לא, הפכנו ליזיזים, חברים לצורך זיון, לצורך שחרור לחצים, וזה בדיוק מה שעשיתי עכשיו, צלצלתי אליה, היא באה והזדיינו בתנוחה הכי בנאלית, התנוחה המיסיונרית, שכבתי עליה, בין רגליה המורמות והמפושקות, מעכתי אותה ואת שדי האגס הקטנים שלה וטחנתי אותה חזק ומהר, כמו שהיא אוהבת, כמו ששנינו אוהבים, ישבני עולה ויורד והזיין שלי משתפשף בין שפתי הכוס ומחליק בין קירות נרתיקה ההדוקים והמשומנים ונתתי לה את עונתה בגדול, שלוש פעמים לפחות, לפני שגם אני גמרתי, גמרתי ונצמדתי אליה בתנוחת הכפיות, חפנתי את השד הקטן ו…נרדמתי.

כשהתעוררתי בבוקר היא כבר לא הייתה ורק ריח הבושם שלה מילא את החדר ואישר לי שזה לא היה סתם חלום רטוב.

אחד על אחת

הייתי שקוע בקריאת דו"ח חשוב כשהפלאפון שלי צלצל. ברגע הראשון התעלמתי, מספר לא מוכר, בדרך כלל זה סקר מטריד או שרוצים להתרים אותי או סתם מנסים למכור לי משהו שאני לא צריך אז נתתי לו לצלצל עד שהשתתק, אבל כששוב הוא צלצל עניתי, "כן" סתמי ותפל כזה שכולו משדר "באמא'שך, אתה לא רואה שאני עסוק".

"יוסי?" שמעתי קול נשי שנשמע לי מוכר אבל לא זכרתי מאיפה.

"כן"

"שלום יוסי, זאת ורד" ובבת אחת נפל לי האסימון ונזכרתי, "זוכר?".

"זוכר, ועוד איך זוכר, איך אפשר לשכוח?" עניתי.

"אתה פנוי הערב?"

"פנוי" עניתי לקונית, מנסה להשמע אדיש אבל הרגשתי איך הגבר-גבר שלי מזדקר ונמתח.

"תראה, בעלי בחו"ל, נסיעת עסקים כזאת, אתה יודע, וחשבתי אולי תסכים לשתות איתי איזה כוס קפה טוב"

"קפה ומאפה?" ציחקקתי, מסתכל ימינה ושמאלה שאף אחד לא מצוטט.

"כן, קפה ומאפה, אצלי בבית, אחד על אחת" והפעם תורה היה לצחקק.

הסכמתי, מי לא היה מסכים לכזאת הצעה? וורד נתנה לי את הכתובת וקבענו שעה.

ורד גרה באחד מאותם מגדלי יוקרה שראשם בשמים. השוער עצר אותי עד שלא בדק איתה שאכן היא מצפה לי. ורד חיכתה לי ליד הדלת הפתוחה, עטופה בחלוק משי צמוד שאומנם הסתיר את מה שתחתיו אבל שרטט בברור את שדיה הגדולים ובמיוחד את הפטמות הנוקשות שבלטו, לא משאיר מקום לספק שהיא בלי חזייה.

"אני שמחה שבאתָ" היא חייכה לעברי, "בוא, אני בדיוק מכינה קפה" היא הובילה אותי אחריה אל המטבח ועכשיו יכולתי להבחין בטביעת פלחי ישבנה המוצק על הבד המתוח.

על הדלפק כבר חיכו שתי חתיכות קרם-שניט (Cremeschnitte) וורד פנתה להכין את הקפה תוך שאנחנו מחליפים את מילות הנימוסים המקובלות, מה נשמע? איך את/ה מרגיש? וכאלה עד שרעש מכונת הקפה המשוכללת הטוחנת את פולי הקפה הפסיקה אותנו.

הקרם-שניט נראה כל כך מגרה שלא התאפקתי והתחלתי לאכול עוד לפני שורד הגישה את הקפה. כשורד הסתובבה וכוסות הקפה בידיה ראיתי שחגורת חלוק המשי שלה פתוחה ושולי החלוק הוסטו מעט לצדדים ולרגע יכולתי לראות שהיא גם בלי תחתונים, להציץ לערוותה ושפתי הכוס הבשרניות שהוסתרו ממני מייד כשהיא התיישבה לצידי על ידי הדלפק אבל עדיין נשאר הרווח הזה בין שדיה העסיסיים ופטמה שהציצה והיא לא ניסתה להסתיר.

ישבנו ליד הדלפק ושתינו, קפה משובח ועוגה מעולה, שותקים, ברור לשנינו בשביל מה אנחנו פה אבל כאילו כל אחד מחכה שהשני יתחיל.

"אהבתי את מה שעשית לי שם, השאיר לי טעם של עוד" ורד שברה לבסוף את השתיקה, "ותתכונן, אני לא היחידה שאומרת את זה" היא ציחקקה, "אבל הערב יש לי בקשה".

"נשמע" עניתי, סקרן.

"הערב נעשה את זה לפחות פעמיים," היא עצרה לשניה, מביטה בי וכשלא הגבתי המשיכה, "ו… אהה, בפעם הראשונה אני רוצה לקבוע איך ומה" היא שוב עצרה לשניה, מביטה בי ואז המשיכה במהירות כאילו מנסה להשלים לפני שאגיב, "ובפעם השניה נעשה כל מה שאתה תרצה, הכל, איך ומה שתקבע".

חייכתי אליה, "ואם תהיה פעם שלישית?".

"אהה," היא התבלבלה לשניה, "אז נטיל מטבע הוגן" היא חייכה חזרה.

"בתנאי!" עניתי רציני.

"מה?" ולשניה ראיתי מין הפתעה על פניה.

"עוד מזה" צחקתי והצבעתי על צלחת הקרם-שניט הריקה שמולי.

חדר השינה של ורד, אליו היא הובילה אותי אחרי שגמרתי את הקפה ומנת הקרם-שניט השניה, הפתיע אותי, לא כל כך המיטה הענקית כמו המראות הרבות שבחדר, כולל אחת גדולה התלויה מעל המיטה, "זה הפֶטִיש של בעלי",  ורד הסביר לי עם חיוך למראה המבט המִשְׁתָּאֶה על פניי, "זה כי הוא רוצה שאני אראה את התחת שלו עולה ויורד כשהוא שוכב עליי ומזיין אותי" היא הצביעה על המראה שעל התקרה, "ואלו כדי שיוכל לראות את שדיי הגדולים רוקדים כשהוא דופק אותי בדוגי" היא הצביעה על המראות שעל דלתות ארון הקיר הגדול, "אתה מרשה לי להפשיט אותךָ?" היא ציחקקה כשהיא מחליקה את החלוק מעל כתפיה ונשארת לעמוד מולי עירומה ולמרות שראיתי אותה כבר ככה, עירומה, עדין לא הצלחתי לעצור את אותו פה שנפער והמבט המהופנט בחזה העצום שלה שנגלה במלוא תפארתו מול עיניי.

"אם זה מה שבא לךְ," חייכתי אליה, "הרי סיכמנו שבפעם הראשונה את הקובעת" והיא, עם חיוך מאושר על פניה ופטמות שנראה לי באותו רגע שהזדקרו והפכו כהות עוד יותר, התחילה להפשיט אותי, מנצלת את ההזדמנות כדי לגעת וללטף, למזמז, וכשנשארתי רק בתחתונים היא נצמדה אלי מאחור, מוחצת את שדיה הענקיים אל גבי ודוקרת אותו בפטמות הנוקשות כאבן, דחפה לי את כף ידה לתוכם ושפשפה לי בעדינות את הזין, עושה לי ביד אבל רק כדי להעמיד אותו עוד קצת ולא חלילה שאגמור ואשפריץ.

כשסוף סוף הורידה לי גם את התחתונים והשאירה גם אותי עירום כמוה, עומד מולה עם זקפה מתוחה, היא עלתה על המיטה, נשכבה במרכז המיטה הגדולה על הגב כשכרית גדולה מגביה את ראשה, כופפה והרימה את הברכיים והניחה את כפות רגליה על הסדין, פישקה רחב את רגליה, חייכה לעברי, חיוך זימתי כזה, ו…"בוא" היא הצביעה על מגרש המשחקים שנחשף בין רגליה, "בוא תפנק אותי".

ברגע הראשון לא זזתי, זה לא שאני לא יודע לפנק אישה כי נטע, אחת מהאקסיות שהיו לי, עשתה לי אוניברסיטה פתוחה באיך מפנקים אישה, אלה מזה שכבר הייתי בטוח שהנה אני דוחף לה ואתם זוכרים, אני שונא לדחות סיפוקים, אבל אז התעשתי, הבטחתי שבפעם הזאת עושים מה שהיא רוצה ואצלי מילה זאת מילה אז נשכבתי כשראשי בין רגליה, מריח את אותו ריח בושם טבעי של אשה מיוחמת והעברתי את קצה הלשון לאורך חריץ הכוס הרטוב שלה, מחליק בקלילות, כמעט לא חודר אבל מספיק כדי לטעום מטעם הצוף הממלא את הכוס שלה, מלקק ומרגיש את רעד התשוקה העובר בגופה ושומע את גניחת ההנאה הראשונה הבוקעת מפיה.

הפעלתי עליה את כל ארסנל הפינוקים שאני מכיר עם הלשון, עשיתי לה את כל מה שנטע לימדה אותי ויותר, את אותם תרגילים שהאחרות הוסיפו ולימדו אותי, הלשון שלי השתוללה לה בכּוס, מצאתי את כפתור תענוגותיה ושיחקתי ומצצתי לה אותו וצריחות התענוג שלה הלכו והתגברו ואתם גם הגמירה הראשונה שלה, "כן, הנה, עכשיו, פאק! הנה, זה בא! זה בא!!" והטעם המוכר של אשה שגמרה מילא את פי, "עוד! בבקשה עוד!" היא צרחה בקול מתחנן ואני המשכתי, מתופף קלות בשיניי על אותו כפתור תענוגות נפוח שלה והיא שוב התפוצצה, "כן, זה בא לי! חדש!" היא התנשפה וכאילו הסבירה שחלילה לא אחשוב שזה אותו האחד, "כן, עכשיו!" כל גופה נמתח והיא הצמידה חזק את ערוותה לפניי, "אלוהים! אני בשמיים!" היא צרחה באקסטזה ו…"תשכב על הגב!" היא דחפה אותי מעליה ורגע אחר היא כבר רכבה עליי, ישבה משופדת על הזין שלי ודהרה אל הגמירה השלישית שלה.

אחרי השלישית הייתה גם רביעית, הכי טובה, גמירה משותפת! "כן, תרים אותי! תרים אותי לשמיים!" היא צרחה כשהרמתי את אגני ואותה איתי, מצליח לדחוף את הזין שלי עוד יותר עמוק לתוכה, "כן, תן לי" היא צרחה באקסטזה בתגובה ל-"בואי, בואי" המהירים שלי כשהרגשתי איך מיליוני הזירעונים שלי מתחילים לטפס במעלה קנה התותח הנעוץ בתוכה, "כן, בואי, בואי" התנשפתי בקול והיא הגבירה את קצב הדהירה שלה, נשענת על החזה שלי בידיה, צובטת לי בפטמות ודוהרת, עולה ויורדת ושדיה הענקיים מקפצים, עולים באוויר ונופלים כשהם מכים בבטנה בקול צלצול מחרמן, "כן, הנה, קחי!" הרמתי אותה הכי גבוה שיכולתי, "קחי!" שלחתי מטען ראשון של אותו נוזל גברי סמיך וחמים למעמקי הכּוס הבוער שלה, "כן, אימא'לה, אני גומרת!" היא צרחה כשיריתי את המטח השני בתוכה, "כן, תן לי" היא התנשפה בכבדות כשהמטען השלישי יצא לדרכו, מיליוני זרעונים שיצאו למסע חסר טעם לעבר הביצית המוגנת.

שכבנו על הגב, מתנשפים ומביטים האחד בשני דרך המראה הגדולה התלויה מעלינו ועקבתי אחר החיוך המרוח על פניה של ורד, חיוך של אשה שקיבלה את עונתה בגדול.

"אני יכול לשאול אותך משהו?" שאלתי אחרי רגע ארוך של שתיקה.

"תנסה" היא חייכה, עונה לי באותה תשובה לא מחייבת כמו שאני בזמנו עניתי לה.

"בעלך," התחלתי ועצרתי, מהסס אם להמשיך, "הוא יודע?"

"על מה שאנחנו עושים עכשיו?" היא סובבה את הראש לעברי.

"כן".

"הוא יידע, כשיחזור"

"אני לא מבין" סובבתי גם אני את הראש לעברה, "את מתכוונת לספר לו?"

"ברור" היא חייכה, "אין ביננו סודות, יש לנו נשואים פתוחים, בהסכמה! עם רות ואיריס, ולא רק איתם, אנחנו עושים החלפת זוגות אבל יש ביננו גם הסכמה שכשמישהו מאתנו בחו"ל זה מותר, לא דיברנו על זה אבל אני בטוחה שגם את המיטה שלו מישהי חולקת איתו עכשיו" היא צחקה, "ו…החלק הטוב זה שכשהוא יחזור הוא יתוודה ויספר לי ואני אעניש אותו ואחר כך אני אספר לו מה עשיתי אתךָ והוא יעניש אותי ותאמין לי, אין משחק מקדים שמחרמן יותר מהעונשים האלה".

"עונשים? איזה עונשים?" לא התאפקתי וחקרתי.

"הבוגד, זה שהתוודה על חטאו, שוכב עירום על ברכי הנבגד וזה מפליק לו על ישבנו, עם היד כמובן ו… אהה… מנצל את ההזדמנות למזמז ו…" היא עצרה, מסמיקה.

"אני לא מאמין, זה לא כואב?"

"כואב, קצת, אבל יותר מזה זה מחרמן בטרוף".

"אני לא מאמין" מלמלתי לעצמי.

"רוצה לנסות?" היא שאלה בהתלהבות, "אני אשכב לך על הברכים, אתה תפליק לי ואני מתערבת איתךָ שזה יעמיד לךָ מחדש יותר טוב מכל מציצה אבל," היא עצרה והביטה בי לפני שהמשיכה, "אם זה נכון אז בפעם השלישית, ואני בטוחה שתהיה כזאת, אני הקובעת"

הסכמתי, מה יש לי להפסיד? נזכרתי בכל אותם סיפורים שקראתי על ספנקינג (spanking) ולא חשבתי שאזכה לממש והנה יש לי הזדמנות. ורד לא חיכתה הרבה, היא קמה, הושיבה אותי על קצה המיטה כשכפות רגליי על השטיח ונשכבה על ברכיי כשישבנה המוצק מונח בדיוק לפניי והרגשתי את גופה החם על ירכיי, "רגע," היא עצרה אותי, פותחת את רגליה ומסתדרת שלא תחליק ותיפול, "אימא'לה הייתה ילדה רעה" היא לחשה בקול מתפנק, "לאימא'לה מגיע עונש", היא המשיכה והרגשתי שעוד לפני שהתחלתי הגבר-גבר שלי מתעורר, "זהו, עכשיו, תן לאימא'לה את העונש שמגיע לה"

הפלקתי לה, מכה חלשה ומהוססת על פלח ישבנה, "לא ליטוף, חזק, אימא'לה הייתה ילדה רעה" היא גערה בי כשהיא מצחקקת, "אאוץ'" היא ציחקקה כשהפלקתי לה שוב, קצת יותר חזק, "יותר חזק! אימא'לה הייתה ילדה רעה מאד" והיא פישקה יותר את רגליה, "כן, ככה" היא לחשה כשהפלקתי שוב, חזק, נרתע לרגע מצליל המפגש של ידי בישבנה שהדהד בחדר, "אאוץ', כן, עוד" היא התנשפה כשהיכיתי שוב בישבנה, מפשקת עוד קצת את רגליה והרגשתי איך אצלי בין הרגליים התורן נמתח ומתרומם, "גם שם, בתותה" שמעתי את התאווה בקולה ואצלי התורן המשיך והתקשה.

הפלקתי, לא חזק במיוחד, פחדתי, אבל במדוייק. "פאק, כן" היא גנחה כשפגעתי בשפתי הכּוס הרגישות, מרגיש את הרעד העובר בגופה ועד כמה היא רטובה שם, "עוד" ומקולה היה ברור שהיא מיוחמת אז הפלקתי שוב, סוחט ממנה עוד גניחת תאווה קולנית ומרגיש איך איל הברזל שלי ערוך ומוכן לפעולה, "את יודעת? צדקת!" לחשתי לה ובזה אחר זה הפלקתי על פלחי ישבנה, "אימא'לה הולכת לחטוף" הפלקתי שוב על שפתי הכוס שלה ו…"פאק!" היא צרחה ולהפתעתי היא סגרה בחוזקה את רגליה, משפשפת אותן האחת בשניה, "אימא'לה גומרת!".

עמד לי בטרוף, כל מה שרציתי באותו רגע זה לזיין, לא נתתי לורד זמן להרגע והעמדתי אותה בדוגי על המיטה כשראשה מופנה אל המראות הגדולות שעל דלתות ארון הקיר, נצמדתי מאחוריה, אחזתי חזק במותניה והשחלתי אותה, בתנועה מהירה נעצתי את כל הזין עמוק בכּוס הגועש שלה, תקעתי אותו עד העצם, עד שלא יכולתי יותר, ומייד התחלתי לפמפם, לזיין.

עכשיו גיליתי את נפלאות המראות שעל דלתות ארון הקיר, אומנם עמדתי מאחוריה אבל דרכן יכולתי לראות את הבעת ההנאה על פניה, הגב שלה הסתיר את שדיה הגדולים אבל יכולתי לראות אותן תלויים תחתיה, רוקדים בקצב נְעִיצוֹתַי הפראיות, נעים קדימה ואחורה, ימינה ושמאלה, מכים זה בזה בקול מחיאה.

זיינתי אותה בפראות, אגני מכה בישבנה בכל תנועת נעיצה חזקה. ידעתי שבקצב הזה אני לא אוכל להחזיק הרבה מעמד לפני שאגמור ורציתי לתת לה עוד גמירה אחת לפחות אז גחנתי מעליה וחפנתי בכפות ידיי את שדיה הגדולים והתחלתי ללוש אותם ולשחק לה בפטמות הנוקשות והתרגיל, כמו תמיד, עבד. "כן, הנה" היא גנחה בתאווה, "כן, ככה" המשיכה והרגשתי את ההתכווצויות החזקות בנרתיק המבשרות שהיא דוהרת אל האורגזמה שלה, "כן, תן לי, תכניס לי, תתקע לי, חזק, הכי חזק! כן, ככה, ככה, כן! כ-כ-ן-ן!" והכן האחרון, ארוך וקולני במיוחד, הגיע בדיוק שיריתי את המטח הראשון במעמקי נרתיקה שהתכווץ חזק סביב הזין שבתוכו כאילו מנסה לחלוב אותו.

שוב שכבנו על הגב במרכז המיטה, מתנשפים, מחייכים ומביטים זה בזה דרך המראה הגדולה שעל התקרה מעלינו. "נו?" ורד שאלה, מחייכת, "צדקתי?".

"צדקת" חייכתי חזרה, "בגדול צדקת"

"רק שתדע, גם הפוך זה מחרמן"

"הפוך?"

"כן, אתה יודע, כשמענישים אותךָ"

לדעתי היא רמזה לי משהו אבל התעלמתי, "אם תצליחי להעמיד אותו שוב, מה תרצי?"

"שאלה לא טובה," היא ציחקקה, "זה לא אם, זה אחרי שאני אעמיד לך אותו איך אני רוצה?"

"אוקיי, איך?" לא התוכחתי, ממילא חובת ההוכחה עליה.

"שתרקוד לי את הטנגו האחרון בפריז" היא הפתיעה אותי ולדעתי היא הסמיקה קצת, "עם הכל, כמו בסרט, על השטיח בסלון"

"אוקיי, תעמידי אותו"

"רגע, קודם נשתה משהו, שלא תתייבש לי" היא צחקה.

ישבנו במטבח, עטופים בחלוק רחצה מפנק, ושתינו קפה עם עוד פרוסה מכובדת של קרם-שניט. ניצלתי את הזמן כדי לחלוב ממנה עוד קצת פרטים על העונשים שלהם ועל משחקי החלפת הזוגות שלה ושל בעלה וורד, להפתעתי, ענתה לי בפירוט כאילו אין טבעי מכך.

"זהו, אם את רוצה שנרקוד את צריכה להעמיד לי אותו" חייכתי אליה כשסיימתי את הקפה והעוגה.

"רגע, לך לסלון, " היא חייכה לעברי, "אני מתארגנת וכבר באה".

ורד הפתיעה אותי כשחזרה לסלון. לא במגבת הגדולה שפרסה על השטיח שלא יתלכלך ולא בצלוחית החמאה שהביאה אלא שבמקום החלוק היא לבשה רק זוג מכנסי ג'ינס צמודים שהכפתור והחנות פתוחים כך שיכולתי לראות שהיא בלי תחתונים. "מה?" היא שאלה בתמימות מזויפת כשראתה את המבט שלי במכנסיים, "ככה זה בסרט, הוא מוריד לה אותם לפני שהוא אונס אותה" היא חייכה לעברי, "אתה יודע, מושך ומוריד אבל רק עד הברכים, לא עד הסוף" השלימה את ההסבר מה היא מצפה שאני אעשה לה תוך שהיא נשכבת על הבטן על המגבת שפרסה והניחה לצידה את צלוחית החמאה.

פשטתי גם אני את החלוק וירדתי על ברכיי בין רגליה, אחזתי במכנסי הג'ינס וורד הרימה מעט את אגנה, משכתי אותם והורדתי לה את המכנסיים עד כמעט לברכיים, חושף את ישבנה הלבן והמוצק. לקחתי בידי גוש מהחמאה הרכה ומרחתי לה בחריץ שבין פלחי ישבנה, במיוחד על הרקטום שלה, מורח ומעסה את הפתח המכווץ, "כן, תמשיך" היא גנחה בתשוקה כשדחפתי מעט את האצבע ומרחתי את פי הטבעת, "כן, בוא תכניס לי בתחת" היא לחשה בתאווה, "תכניס והפעם תגמור לי שם" היא ציחקקה כאילו יש איזה חוב שאני צריך להשלים.

עליתי עליה ומעכתי אותה תחת גופי, הרמתי מעט את אגני וכיוונתי את הזין הגדול והמתוח אל הפתח הצר, לוחץ מעט על פי הטבעת אבל לא חודר, "זה מה שאת רוצה?" לחשתי לה באוזן.

"כן, תכניס לי!"

"תבקשי יפה"

"בבקשה, תכניס לי" היא צרחה בתשוקה.

לחצתי מעט, מרחיב מעט את הפתח אבל עדיין לא נכנסתי, "ביותר גס" התעללתי בה.

"מניאק! תכניס לי אותו! תשחיל לי ת'זין הגדול שלךָ בתחת שלי!" היא צווחה באקסטזה אז הכנסתי, בדחיפת אגן חזקה פרצתי את פי הטבעת ההדוק ותקעתי את כל הזין עמוק בישבנה, תקעתי ושכבתי עליה, מוחץ אותה ולא זז, נותן לה להתרגל.

"פאק!" שמעתי אותה ממלמלת לעצמה, "פאק, כמה שזה גדול" היא המשיכה לדבר לעצמה, "פאק, רות צדקה, חדק של פיל הוא תקע לי בתחת" וגם הפעם הופתעתי איך נשים תרבותיות כאלה, לא רק ורד גם איריס ורות, יכולות להתגסס ככה כשהן מיוחמות, "כן, עכשיו, זיין לי ת'צורה" והפעם היא אמרה את זה לי, בקול, "כן, ככה, פאק כמה שזה יכאב לי אחר כך" היא ציחקקה, "אבל אל תפסיק!" היא הוסיפה מייד, "תמשיך, חזק, יותר חזק!" היא עודדה אותי לטחון לה את התחת, "אימא'לה כמה שאני אוהבת את זה" היא צרחה באקסטזה וגמרה!

היא גמרה שוב לפני שגם אני גמרתי, "אני מת על התחת שלך" צרחתי כשהרגשתי שהנה זה בא לי ודפקתי אותה מהר וחזק, מרגיש את החום הצורב את פי הטבעת שלה, "כן, הנה" התנשפתי ונעצתי את עצמי הכי עמוק שיכולתי, "הנה, בפנים!" לחצתי יותר ו…"כן! תן לי!" היא צרחה בתגובה כשיריתי מטח ראשון של זרע גברי טרי ורענן במעמקי ישבנה, "כן, עוד!" היא כאילו הזמינה את המטח השני שנורה, "עוד" היא התנשפה בכבדות ואני עניתי במטח נוסף, מצומצם, שוכב עליה, מוחץ אותה לרצפה ולא זז עד שהזין שלי, מדולדל ורטוב, החליק מתוך ישבנה ורק אז התגלגלתי ונשכבתי לצידה, מתנשף.

חזרנו לחדר השינה, לבגדים שלי, וורד ישבה על המיטה והביטה בי מתלבש. "אני יכולה לבקש ממך משהו?" היא שברה את הדממה שבחדר.

"תנסי" כמו תמיד לא התחייבתי.

"יש לי חברה טובה ש… צריכה קצת עזרה ממךָ"

"עזרה?" לא התאפקתי ושאלתי.

"כן, היא נשואה, טוב לה עם בעלה אבל בעלה המרובע לא מסכים לרדת לה, היא לו כן אבל הוא לה לא, ועוד משהו, אהה"

"מה?" הסתקרנתי.

"הוא לא מוכן לבוא אליה בהיפוך שולחן, אתה יודע, בתחת, אומר שהוא לא רוצה להכאיב לה ולא עוזר כל מה שהיא מסבירה לו, אז חשבתי, אולי, אתה יודע, אולי תעשה לה טובה ו… היא מוכנה לעשות מה שתרצה בתמורה אז אם אתה מוכן אני אתן לה את הטלפון שלךָ"

"כוסית כמוך?" חייכתי אליה.

"אפילו יותר, סֵלֶבִּית, אני בטוחה שאתה מכיר אותה, אבל אני לא יכולה לגלות לך מי, אתה יודע, צנעת הפרט, היא עדיין מתלבטת ואם היא תחליט לצלצל תדע".

סיקרן אותי, אף פעם לא דפקתי סֵלֶבִּית ולרדת לה? כבר הבנתם שזאת לא בעיה בשבילי אז הסכמתי, "רק תגידי לה להגיד את הסיסמה, את יודעת, קפה ומאפה ואחד על אחת" צחקתי.

סֵלֶבִּית

שבוע לא קרה כלום, הסלבית לא התקשרה. ביום שלישי עשיתי טובה לתהילה והלכתי איתה לאיזו חתונה של בת-דודה רק כדי שהמשפחה לא תציק לה כמו בחתונה הקודמת כשהיא באה לבד ואחר כך שכבנו, אצלי במיטה, כמו תמיד זיון ונילי, מסיונרית משופרת כמו שהיא אוהבת לקרוא לתנוחה הזאת כשהיא מפשקת רגליים ומושכת את הברכים כמעט עד הכתפיים שלה, פותחת בפניי עוד יותר את הדרך למעמקי הכּוס הלוהט שלה.

גם בשבוע אחרי היא לא צלצלה וחשבתי כבר שהיא ויתרה אבל מי שכן צלצל הייתה רות שהודיע שבעלה נסע לחו"ל, נסיעת עסקים, והיא רוצה שאבא אליה, "קפה ומאפה ואחר כך אחד על אחת, בדיוק כמו שעשית לורד" היא ציחקקה והסבירה בטלפון אז נפגשנו ועשינו את זה, ורד כנראה סיפרה לה בפרטי פרטים כי גם היא רצתה את אותו הדבר, קודם ירדתי לה, אחר כך שכבתי על הגב והיא השתפדה לי ורכבה עלי אל עבר האורגזמות שלה ואפילו הודיעה שהיא הייתה ילדה רעה ומגיע לה עונש והשכבתי אותה על הברכיים והפלקתי לה, גם שם בתותה, וכשנעמד לי תותח עשיתי אותה בדוגי רק שאצלה לא היה ארון קיר בחדר שינה וגם לא המראות.

לקינוח התקלחנו ביחד והיא מצצה לי והעמידה לי אותו מחדש אז רקדתי לה את הטנגו האחרון בפריז וגם היא, כמו ורד, הקפידה ללבוש ג'ינס כדי שאוריד לה אותו ולמרוח לה חמאה ולא KY או איזה ג'ל סיכה נורמלי אחר.

אחרי עוד שבוע מאומץ במיוחד, ה-דד-ליין (dead line) של עוד איזה שלב בפרויקט היה צריך להסתיים ושוב הרבה כסף עמד על הפרק הייתי חרמן בטרוף ותהילה הודיעה לי שהיא במחזור ומבחינתי התחת של פיני לא היה באמת אופציה (למרות שאני בטוח שהוא היה בא בריצה) אז החלטתי לפנק את עצמי ולחזור לאותו בר.

זכרתי היטב את ההוראות של פיני, ישבתי לבד על הבר, שתיתי לאט בירה ראשונה בזמן שסקרתי את הנוכחים בחדר, או אולי נכון להגיד הנוכחות כי גברים לא עניינו אותי, ורק לקראת סוף הבירה השניה מישהי קמה לדוג אותי, מישהי שענתה על כל הגדרות המילפית שלי, לא צעירה אבל כמו שהחבר'ה אומרים שמורה היטב, בלונדינית גבוה, גזרה חטובה וברור שהיא מבלה די הרבה בחדר הכושר, חולצת משי לבנה שהבליטה את השדיים הגדולים, כאלה כמו שאני אוהב, חצאית עור קצרה שהדגישה רגלים ארוכות והכי חשוב, טבעת נשואים על האצבע.

אותו לילה למדתי את יתרונות מייבש הכביסה! כשהגענו אליה הביתה היא הייתה חרמנית בטרוף וגם לי עמד טיל מוכן לשיגור אז הלכנו ישר לחדר השינה ושם, על המיטה הגדולה, נתתי לה את עונתה בגדול, קודם היא על הגב ואני עליה, דופק אותה במיסיונרית, ואז סובבתי אותה על הבטן, על כריות, וטחנתי אותה דק דק והסופרלטיבים לא אחרו לבוא ואתם גם הגמירות, קודם שלה ולקינוח אחת משותפת.

כשהיא התאוששה קצת היא קמה, הכינה קפה והביאה למיטה. "אני רוצה עוד" היא אמרה בקיצור, קובעת לא מבקשת, והפעילה את הטלוויזיה הגדולה שתלויה על הקיר ממול ולהפתעתי היא הקרינה סרט כחול שהיה מוקלט לה, לא מהכחול החזק שרואים באינטרנט אבל מספיק כחול כדי שיעמוד לי מחדש, במיוחד כשהיא התכרבלה בזרועותיי והתחילה לשפשף לי אותו ואפילו ירדה למצוץ רק שכשכבר הייתי בשל לזיון ורציתי שוב לעלות עליה היא עצרה אותי, "לא! לא פה, בוא!" היא קמה, אחזה בידי והובילה אותי אחריה אל חדר הכביסה, "נעשה את זה פה" היא קבעה ופרסה מגבת על מיבש הכביסה, התכופפה לרגע וכיוונה משהו בכפתורים ואז עלתה והתיישבה על המיבש, "בוא" היא פתחה רגליים והזמינה אותי, "תכניס לי" ואני, סקרן, נצמדתי ובעלתי אותה, תקעתי לה את ארז הלבנון הזקור שלי עמוק בין הרגליים, "לא!" היא עצרה אותי כשהתחלתי לפמפם, "רק תחבק אותי" היא הצמידה אותי אליה, מוחצת את גופי אל שדיה, "אל תפחד זה" ועוד לפני שסיימה את המשפט מייבש הכביסה התחיל לעבוד.

אני לא יודע אם ממציא מייבש הכביסה חשב על השימוש הזה אבל זיון כזה לא היה לי הרבה זמן, תחשבו על זה, אתם לא צריכים לעשות כלום, אפילו פחות מלשכב על הגב ושהיא תעשה את העבודה, והרעידות עושות את שלהם, הגמירות שלה התחילו לזרום כאילו פתחו איזה סכר, גניחות התאווה שלה מילאו את החדר הקטן, הנרתיק שלה נצמד בחוזקה בכל פעם שהיא גמרה והציפורניים שלה ננעצו חזק בגבי, "ראשונה" היא הודיעה בקול בגמירה הראשונה שלה, "שניה" היא הודיעה בבאה אחריה וככה המשיכה לספור בקול, "עוד אחת, אני רוצה עוד אחת, אני רוצה לשבור את השיא" היא צווחה אחרי השישית שלה אז עשיתי את התרגיל הידוע, חיבקתי את ישבנה ודחפתי לה אצבע לתחת ושוב זה עבד, "כן, הנה, הנה! עכשיו! שבע, שביעית!" אבל אז גם אני גמרתי, שטפתי את מגרש המשחקים הכל כך מגורה שלה בשפעת זירמתי החמה ו…היא ביקשה את מספר הטלפון שלי, אתם בטח מנחשים למה, ואני נתתי לה בשמחה.

בערך חודש וחצי אחרי שורד דיברה איתי הסלבית התקשרה. שוב אותו מספר לא מוכר שכמעט לא עניתי לו ושוב תחושת הבטן לענות לצלצול הבא שהגיע מייד ו-"שלום, אני מדברת עם יוסי?" מהוסס נשמע מעבר לקו.

"כן"

"אתה לא מכיר אותי אבל ורד נתנה לי את הפלאפון שלךָ" ושמעתי שהיא קצת מובכת.

"בשביל מה?" הפתעתי אותה.

"אהה," לרגע היא התבלבלה ושמעתי מישהי לוחשת ברקע, "לקפה ומאפה ואחר כך גם אחד על אחת".

"ורד שם?"

"אהה, כן" ואפילו דרך הפלאפון הרגשתי שהיא מסמיקה.

"תמסרי לה דרישת שלום" צחקתי, "איפה ומתי?"

"אהה," היא שוב נשמעה, "בחמישי בשמונה, אצל ורד" הפתיעה אותי, "היא ובעלה בנופש בים המלח".

רק כשהיא סגרה נזכרתי שלא שאלתי איך קוראים לה.

השוער בפתח שוב צלצל לבדוק שאני מוזמן רק שהפעם, כשיצאתי מהמעלית, לא חיכו לי עם דלת פתוחה וכשנעמדתי מולה ראיתי את המצלמה שמעליה מתמקדת עלי ועוד לפני שדפקתי הדלת נפתחה.

לקח לי פחות משניה לקלוט מי עומדת מולי. כשהייתי ילד היא שרה בפסטיגלים השונים והייתה אחת מכוכבות סדרת הילדים האהובה עליי, אפילו הפוסטר שלה היה תלוי בחדר שלי, אחר כך היא שיחקה דמות מרכזית בסדרת הנעורים שהייתי רואה באדיקות ואז היא נסעה להוליווד ושיחקה במספר תפקידי משנה ולאחרונה ראיתי בתוכנית של 'גיא פינס' שהיא חזרה ולוהקה לסדרת מתח ישראלית חדשה.

"נעים מאד, אני יוסי" הצגתי את עצמי כשנכנסתי.

"רחלי" היא הביטה בי, רצינית, "זאת אומרת רחל אבל כולם קוראים לי רחלי, תשתה קפה? ורד אמרה שאתה אוהב מילפיי, זאת אומרת קרם-שניט, אז הכנתי".

"הכנת לבד?"

"כן" היא חייכה במין מבוכה.

"אז כן, בשמחה".

ישבנו ליד הדלפק במטבח ושתינו, שותקים, כאילו כל אחד מחכה שהשני יתחיל. "הצליח לךְ" שברתי את השתיקה וחייכתי אליה אחרי שטעמתי מהקרם-שניט שלה שהיה מוצלח באמת.

"תודה" היא הסמיקה.

"ורד אמרה לי מה את רוצה אבל אני רוצה לשמוע את זה גם ממךְ"

"אבל כל מה שקורה פה ישאר ביננו, מבטיח?"

"מבטיח," סימנתי באצבעותיי את שבועת הצופים, "שלא יעמוד לי אם אני מגלה" חייכתי אליה.

רחלי צחקה, אחר כך היא חזרה על מה שורד סיפרה לי, על מה שבעלה לא מסכים לעשות לה והיא כל כך רוצה. "והיא אמרה שאת מוכנה לעשות כל מה שאני ארצה בשביל זה" הוספתי כשהיא סיימה לתאר.

"כן" היא הסמיקה, "זאת אומרת, אתה יודע, לפנק אותך איך שאתה רוצה בתמורה".

"אז תתפשטי, תעשי לי סטריפטיז, כמו בסרט ההוא שלךְ" חייכתי והיא הסמיקה, באחד הסרטים בהוליווד היא שיחקה חשפנית ורקדה על עמוד.

"אבל…"

"תחשבי על זה כמשחק מקדים, או שאולי את מעדיפה למצוץ לי קודם?"

לשמחתי היא בחרה לרקוד והיא יודעת לרקוד, לאט לאט היא התפשטה, מזמזמת לעצמה איזה שיר ומניעה את גופה החטוב לצְלִילָיו.

רגע ארוך בחנתי את גופה כשהיא נשארה עירומה, בתחילת דרכה היא הגיעה לאחד המקומות הגבוהים בתחרות מלכת היופי, לא המלכה אבל אחת הסגניות, והיופי הזה לא נעלם, אין ספק שהיא משקיעה הרבה כדי לשמור על הגזרה שלה, אולי גם קצת עזרה מאיזה מנתח פלסטי טוב אבל לא משהו שאני הרגשתי, אבל זה השתלם לה, היא נשארה כוסית-על.

"בואי" הובלתי אותה אל חדר השינה של ורד כשהיא נשארה עירומה, הושבתי אותה על שפת המיטה והתחלתי להתפשט בעצמי, לא רקדתי כמוה אבל ניסיתי בתנועות מגרות.

רגע עמדתי מולה עירום, נותן לה לראות מה מחכה לה וחייכתי לעצמי למראה עיניה שנפערו לרווחה כשראתה את ארז הלבנון הגדול והמתוח שלי שהתרומם בין רגליי והמשפט שהיא מלמלה לעצמה "וואו, הייתי מתה שלבעלי יהיה זרג כזה". "תשכבי על הגב" הפלתי אותה לאחור כשכפות רגליה עדיין על הרצפה ובלי לחכות ירדתי על ברכיי בין רגליה, "פינוק ביקשת" אחזתי בידיי ברגליה, פישקתי אותם והנחתי אותם על כתפיי "ופינוק תקבלי" קברתי את ראשי בין רגליה והחלקתי עם קצה הלשון לאורך חריץ הכוס, ליקוק ארוך וחודרני, טועם את טעמה, מרגיש את הרעד העובר בגופה ומחייך לעצמי בהנאה למשמע הגניחה התאוותנית שיצאה מפיה, גניחה של אשה מיוחמת שמישמת את תאוותה.

ראיתי אותה עוקבת אחרי דרך המראה הגדולה התלויה מעל המיטה. הלשון שלי השתוללה בתוכה וגניחות ההנאה שלה הלכו והתגברו, "כן, בדיוק ככה, כן, ככה, ככה רציתי" היא גנחה בקול כשהִקַּשְׁתִּי על כפתור תענוגותיה הנפוח מתשוקה, "כן, תודה, עוד, הנה, הנה! עכשיו!" הרגשתי איך רגליה נלחצות בחוזקה אל ראשי, נסגרות סביבו והיא גמרה בפעם הראשונה, "עוד, תמשיך, עוד, בבקשה!" היא התחננה בקול ואני המשכתי, מוביל את ענבל תענוגותיה אל בין שפתיי ומתחיל למצוץ לה אותו ולא הייתי צריך הרבה כדי שהאורגזמה השניה תתפוצץ בתוכה, ממלאת את הכוס באותם טעמים של אשה שקיבלה את עונתה, "כן, אלוהים, כל כך התגעגעתי לזה" היא התנשפה בכבדות ואני לא הפסקתי, המשכתי, מתופף בעדינות בשיניי על הדגדגן הרגיש ומדהיר אותה אל הקתרזיס האולטימטיבי, האורגזמה המטלטלת שהשאירה אותה בלי נשימה וככה, כשהיא מתנשפת בכבדות, קמתי והתישבתי על בטנה, עולה עד שהזין המתוח שלי נח בין שדיה העסיסיות והתחלתי להשתפשף בהם, אוחז את שדיה בידיי, עוטף איתם את הזין, ומזיין לה את הציצים, לאט, לא בכדי לגמור אלא רק בשביל להשאיר אותו בשיאו, משתפשף בין שדיה הרכות תוך שאני ממולל לה את הפטמות הנוקשות, הרגישות.

"להמשיך?" הבטתי בה ככה מלמעלה.

"כן" היא נאנחה בהנאה.

"בתחת?"

"כן, בתחת" ושמעתי את היחום בקולה.

"אז תסתובבי" קמתי מעליה, מניח שתי כריות גדולות במרכז המיטה והיא נשכבה עליהן כשישבנה מוגבה, פתחה רגליים, שלחה את ידיה לאחור ופישקה את פלחי ישבנה, "כן בתחת" היא חזרה שוב באותו קול מיוחם, "כן, תכניס לי אותו בתחת!" היא המשיכה בקול עוֹרֵג ו…"למה?!? זה לא שם!" היא צרחה כשתקעתי את כל הזין עמוק בכוס הגועש שלה.

"תרגעי, רק לצורך שימון" ציחקקתי כשאני מפמפם ומשמן את הזין באותו שמן סיכה טבעי שלה, "תפתחי! הנה המנה העיקרית שהזמנת מגיעה" משכתי את עצמי מהכוס ותקעתי אותו בפי הטבעת שלה, לוחץ, דוחף ותוקע, דוחף לה את כל הזין הגדול שלי עמוק בישבנה.

"אימא'לה!" היא צרחה בכאב וחרקה בשיניים.

"לצאת?"

"לא!!" היא התנשפה וזה היה לא נחוש ואיתן, "לא, חס וחלילה, אל תצא, רגע" היא נשמה נשימות כלב מהירות, מנסה להתרגל לפולש שחדר, "לא, זה בסדר, לידה כואבת יותר" היא ניסתה להצחיק, "וואו, כמה זמן חיכיתי לזה" היא נאנקה בקול יצרי ועוֹגֵב, "כן, תמשיך, זיין לי ת'תחת" נתנה לי את האישור להתחיל לפמפם.

זיינתי סלבית, פיזית זה בדיוק כמו לזיין כל מישהי אחרת בתחת אבל הידיעה שאני מזיין סלבית הפכה את זה מענג עוד יותר. שכבתי עליה, מחצתי את גופה למזרון וטחנתי אותה, טחנתי סלבית ולא סתם טחנתי סלבית, טחנתי את הסלבית שהערצתי בתחת!

הרגשתי את החום המתפשט סביב פי הטבעת שלה ככול שהגברתי את הקצב, "אני מת על התחת שלךְ" לחשתי לה באוזן.

"ואני מתה על הזין שלךָ" היא צווחה בתגובה, "אני מתה על מה שדחפת לי שם" היא המשיכה, ופתאום שמעתי את כוכבת הילדות שלי, זאת שתמיד דיברה בעברית תקנית להפליא, צווחת גסויות, "כן, אני מתה על השטרונגול שתקעת בתחת שלי" היא המשיכה במין טרוף יצרים, מתלהבת, "כן, הנה, אני מתה! כן, אימא'לה, הנה! כן-ן-ן-ן!" היא גמרה בסערה ואני איתה, ממלא את ישבנה החמוד בשפעת זירמתי הרותחת.

כשנרגענו קצת לקחתי את רחלי למקלחת, שולח אותה לפניי ומחייך כשראיתי איך היא הולכת בהליכת הבוקר שירד מהסוס, בפישוק רגלים ובאותם צעדי ברווז של מי שפתחו לה את התחת.

אני נתתי לה את מה שהיא ביקשה ועכשיו הגיע תורה לפרוע את ההתחיבות, לפנק אותי. קודם היא רחצה אותי, מסבנת וממזמזת, מתחילה להעמיד לי אותו מחדש. כשסיימה לרחוץ לי את הזין הורדתי אותה על ברכיה כדי שתמצוץ לי, הדרך הבדוקה להעמיד אותו במהירות ושוב, לראות את ראשה של אלילת הילדות שלי נע קדימה ואחורה כשהיא יורדת לי, חירמן אפילו יותר מתמיד.

עמדתי מתחת למיד הזורמים ונהניתי מהמציצה שלה. לא הייתי צריך הרבה לפני שהטיל שלי היה מוכן לשיגור אז השענתי אותה אל הקיר, מכופפת קדימה, וככה, מתחת למים הזורמים עלינו, בעלתי אותה, זיינתי אותה מאחור, בכוס כמובן, זיינתי ושיחקתי בציצים שלה.

גניחות ההנאה שלה לא אחרו להגיע, קולניות ותאוותניות, גם הגמירה הראשונה הגיעה די מהר, הרגשתי בה, לא רק בגלל שהיא הודיעה בקול אלא בעיקר בזכות הכיווצים החזקים בנרתיק העוטף את הזין והרטיבות שהתגברה במעמקי הכוס שלה.

המשכתי, הגברתי את הקצב והרגשתי איך גם אני בדרך לגמירה שלי. רחלי  כאילו הרגישה, כאילו קראה את המחשבות שלי, "בפנים!" היא צרחה, מתנשפת בדרך לאורגזמה השניה שלה, "תגמור לי בפנים, זה בסדר!" המשיכה והכיווצים בנרתיק שלה הלכו והתגברו, "כן, תן לי, תן לי" היא התנשפה בכבדות כשהרגישה איך אני נצמד לישבנה ותוקע את הזין הכי עמוק שאפשר, "כן, תגמור לי בפנים" היא עודדה אותי כששמעה את ה-"קחי" המתנשף שלי, " Yeah, Baby" היא עברה פתאום לאנגלית, "Yes, give it to me" ואני נתתי, ועוד איך נתתי, בצרור ארוך פרקתי את כל ארגז הפעולה שלי עמוק בכוס הרותח שלה.

ישבנו על יד הדלפק, אני בתחתונים והיא בתחתונים וחזיה, ושתינו קפה עם שארית הקרם-שניט. "ורד סיפרה לי שהרווחת את התחתונים שלה במשחק סטריפ-פוקר" היא ציחקקה במבוכה.

"גם את משחקת?" עניתי בשאלה משלי.

"לא, הייתי מתה, אבל בעלי לא כזה פתוח כמו בעלה," היא הסמיקה, "אבל… אהה…"

"מה?" חייכתי אליה, מעודד אותה להמשיך.

"אהה, גם לי בא ש… מה דעתךָ ש…" היא שוב הסמיקה ופתאום, כאילו תפסה בטחון, המשיכה במהירות, "נשחק עץ או פלי, מי שמנצח מקבל את התחתונים של המפסיד".

שיחקנו. ניצחתי. היא ביקשה עוד סיבוב, החזיה שלה מול התחתונים שלי. הפסדתי. הגעתי הביתה בלי תחתונים אבל צרפתי את התחתונים שלה אל אלה של ורד, רות ואיריס ונתתי להם מקום של כבוד, בכל אופן תחתונים של סלבית.

להמשך >>>>>

3 מחשבות על “הנשים הבשלות של יוסי : אחד על אחת”

  1. הייתי מחלק את הסיפורים לסיפורים קצרים יותר. קצת מייגע לקרוא הכל בבת אחת ואז מדלגים קצת. הסלבית היה צריך להיות פרק בנפרד.

    הגב

תגובות ? (אין צורך להזדהות)