כאב תחת

הנמלט – עבדות מודרנית עם הטבות – חלק ג

תחילת הסיפור

שבועיים ננעלה במרתף הורדו לה מים ולחם להחזיק אותה בחיים . שום מקלחת . פח לצרכיה . זה הריהוט שהיה לה במרתף .

"נולה" התמקמה במטבח שולטת שוב על תזונת הבית. יותר לא ביקשה עליה . הבינה שלא יעזור . אל תהרוג אותה "טיק" היא אף פעם לא הרגה איש .

אבל היא סירסה ..הרגה בעקיפין "נולה" .. יותר לא דיברנו עליה.

ערב אחד שלחתי את מנהל הבית להביא אותה אלי לחדר . ישבתי על הכורסא רגל אחת נשענת על מסעד היד. המראה שלה היה נורא  מוזנחת  מלוכלכת  העור שלה לבן כמו סיד . ריח מגעיל התפשט בחדר . עמדה רועדת עינייה מצועפות . מנותקת מהעולם . פתאום ראיתי את עצמי פעם .

אני סיימתי איתך את עפה לרחוב עכשיו ."דרן" תעיף אותה לרחוב . "דרן" ניגש להחזיק בידה .

"תיאה" התמוטטה . נופלת על הריצפה בחבטה. "נולה" ו"מיידוז" עמדו ליד הדלת מצותתות לשיחה . מביטות בי בתחנונים . "טיק" בבקשה תן לנו לטפל בה  .תזרוק אותה כשתתחזק לא נתנגד .

היא לא שווה את זה "נולה" אני אומר בזעם … לא היא לא שווה את זה …אתה שווה את זה ..אתה לא היא. "נולה" תמיד ידעה לנצח אותי . "תיאה" נלקחת על ידי הנשים לא שאלתי אפילו לאן . הגועל ממה שראיתי ממנה הספיק .

בלילה זחלתי למיטה של "נולה" שלי התנחמתי בזרועותיה שחזרו לגודלם וחוזקם בשבועות האחרונים . החזירה לעצמה את הר הנשיות המדהימה שלה . אני דוהר עליה ובתוכה מנסה להחזיר את השנים האבודות בלעדיה. אני גם מבקר בחור האחורי שלה . והיא  בסבלנות  אוהבת מרשה יודעת כמה אני אוהב את זה . מספרת לי שהיא תמיד הרגישה את הזיונים הגנובים בישבנה .

הנשים טיפלו ב"תיאה" מרחיקים אותה ממני ומעיניי . לא שאלתי מה קורה לא עניין אותי . היו ימים ששכחתי ממנה . חוזר הביתה עייף זוחל למיטה של "נולה" גם סתם לחוש את חומה . עדיין מתעוררת תאוותנית כתמיד מגלגלת אותי עליה לבצע את חובתי . בתוך הר הנשיות הנפלאה שלה הזין שלי  תמיד נמתח . הכוס שלה חמים וחלקלק  השפתיים הטפוחות שלו שנמעכות עם מיפשעתי כמו שאני אוהב.החום הפנימי והרטיבות שלה מזמינים.ואני שופך לתוכה.נאנקים בעונג  נרדמים  חבוקים.

ארוחת הערב תמיד משותפת כל בני הבית והמשרתים יושבים לשולחן שערכה "נולה" . מספרים על ימים עברו צוחקים . לפתע "מיידוז" אומרת "טיק" היא חזרה לאיתנה רצינו שתדע . שקט בשולחן "נולה" מביטה לצלחת יודעת שתקבל כל מה שתבקש . היא לא מבקשת כלום . "מיידוז" המבקשת אתה יודע היא יכולה להשאר תעזור בהחזקת הבית .  שתכנס אלי לחדר אני אומר .

דפיקה בדלת "תיאה" נכנסת הנשים החזירו אותה לעצמה ,בוגרת יותר .יפיפה יותר . הלב שלי רטט . שערה קצר מפעם כיאה למשרתת . היא מביטה לריצפה . תורידי את השימלה תרדי על ארבע אני פוקד . לוקח את המקל אפילו לא מגלב . חובט בזעם בגבה חמש פעמים .תבואי מחר לאותו חינוך אני אומר ..אותה שעה .

ביומיים הבאים אותו חינוך רואה את הפסים בגבה מאתמול ושלשום. היא לא מוציאה הגה מהמכות הניחתות עליה . הנשים מורחות אותה במשחה מלחששת . תבואי מחר באותה שעה . עופי החוצה . "תיאה לוקחת את השמלה ועפה החוצה עירומה. ומתמוטטת בפרוזדור. הנשים אוספות אותה .

למחרת באותה שעה אני עירום יושב בכורסא רגל על המשענת . רדי על ארבע שלא תגעי בי בידיים המסריחות שלך . תמצצי ותבלעי הכל חסר לך שלא אהיה מרוצה . "תיאה" מתקרבת לוקחת את הזין שלי לתןך פיה מוצצת עד שאני גומר בולעת הכל . כל ערב מוזמנת לבלוע את הזרע שלי .עד שחטפתי מ"נולה" שרצתה אותו בתוכה.

בשבועות הבאים  "תיאה" לא מוזמנת לחדר שלי .בארוחת הערב המשותפת .אני אומר לדרן להביא אותה אלי לחדר .  באתי חם ורציתי משהוא אחר . הגיע הזמן לבקר בחור של "תיאה" . זכרתי כמה יפה הייתה בפעם האחרונה .  הלב שלי עדיין רוטט למראיה ."תיאה" נכנסת הראש למטה . תתפשטי על ארבע אני אומר . לוקח שמן שהכנתי מראש שופך על הזין שלי על החור האחורי שלה .מכוון ודוחף את הזין  לחור הקטנטן המחוספס שבתחת המדהים העגלגל שלה אני שומע נאקת כאב .חדרתי במכה אחת לתוכה באלימות . מתנועע בתוכה ,החור המשומן מתרגל אט אט לגודל הזין שלי מתרחב לפניו בהתאם . לא שומע ממנה ציוץ  . אוחז במותניה בחוזקה ומשחיל את כולו בתוכה שערות המיפשעה שלי נצמדות  בחוזקה ללחיים הנפתחות בפני מאפשרות כניסה עמוקה מקסימאלית לתוכה . רציתי להכאיב לה כמה שיותר "לאדונית" שמקבלת מאחור  כורעת כמו כלבה.. את העבד שלעבר שלה .שפכתי בתוכה בזעם ,בכאב בתסכול..יודע כמה עדיין "אוהב אותה" .

אני יוצא הזרע שלי זולג מבעבע  מתוכה לאורך רגליה .

מחר באותה שעה אדון ? היא לוחשת באירוניה

אני לא אדון ..אין יותר אדונים..את יכולה לעוף מהבית הזה מתי שאת רוצה .איש לא מחזיק אותך . אני אתעלל  בך עד שתעופי מ ע צ מ ך.

אני מתיישב בכורסא תשוש נפשית ופיזית "תיאה" עדיין כורעת על ארבע לא זזה מאז שזיינתי אותה.

רק תסבירי לי  "למה מכרת אותי"?   למה ?  הייתי כל כך מסור לך "אהבתי אותך"

כי שנאתי אותך רציתי שתמות . היית סתם "עבד שעינג אותי " התמכרתי לך   הקול של "תיאה"  מתגבר אתה העבד היחידי  שנתתי לו לזיין אותי לחדור לתוכי  כמו אישה ….אותי היה צריך לזיין "אדון" .."האדונים שלא רצו אותי  דחו את אבי את אחי" …פחדתי …"תיאה" מתייפחת …אהבתי אותך עד מוות ..הייתי חייבת להתנתק ממך. למכור או להרוג אותך . זה מה שנישאר….מכרתי אותך אפילו לא התווכחתי על מחיר ..כמה ששנאנתי אותך .

זחלתי למיטה של "נולה" להתנחם .סיפרתי לה הכל בכינו יחד. "טיק" אתה אוהב את הילדה שלי ? ..עד מוות אני עונה . אז זה צריך להיפסק "טיק" . אתם אוהבים יפה שלי יהיה לי אושר לראות אתכם יחד . אה "נולה" נמאס לך ממני . אני שומע את הציחקוק הילדותי החמוד שלה . "טיק" אתה היית תמיד האושר שלי מאז שראיתי אותך לראשונה זוכר . אשמח אם תבא אלי מידי פעם .אבל יותר מכל אתה צריך את הילדה שלי .והיא צריכה אותך .

"תיאה"  בהוראתי הועברה לחדרי ולמיטתי . אנחנו שוכבים יחד .היא מתמסרת לי כל כולה ואני מרגיש את אהבתה אלי כמו פעם. לוחשת את שמי עשרות פעמים כשאני בועל אותה . מתייפחת ומחבקת אותי אליה בחוזקה . שנה עברה ואנחנו יחד ."תיאה" נראת מאושרת פניה המדהימות זורחות.

לילה אחד אני לוחש לה "תיאה" תפסיקי לקחת "הרנדיום" …כן "טיק" ממחר ..תודה לך אהובי

תגובות ? (אין צורך להזדהות)