הנמלט – עבדות מודרנית עם הטבות – חלק א

לחלק מספר 2 של הסיפור

לחלק מספר 3 של הסיפור

 

לברוח מאדון זה עונש מות .ויש אחד כזה שמחכה לי .כל אחד יכול לתפוס אותי להחזיר לאדון לקבל תמורה . אם האדון רחמן  או קמצן זה יכול להיגמר רק בפרוק העצמות .וקעקוע של עבד נמלט על המצח לתמיד.

הבית של האדון על שטח ענק 2 קומות ומרתף ענק. מטבח ומרתפי יין שיורדים אליהם במדרגות .נמסרתי לטבחית, שפחה כמוני מבוגרת .אולי בת 40 .ניראת נאה לגילה  עם חזה ענק ומותניים בהתאם רחבים ,תחת ענק. שמה "נולה" היא הסבירה לי שאסור לי לעלות למעלה לעולם .אני חי עובד וישן בחדר העבדים שבמרתף . יש עוד עבדים ושפחות ותיקים שלהם מותר לעלות למעלה לבצע עבודות בית . לוקח שנים עד שאתה מקבל רשות . אבל כולם ישנים בחדר העבדים הנשים והגברים .להוציא את הבנות שהאדון או הבנים משאירים לזיון . בכאלה מיוחסות ומיוחסים לא נוגעים העבדים, עד שהם נמאסים. הבנות לועסות כל יום "הרנדיום". צמח שמונע הריון. אסור לשפחה להיכנס להריון לעולם .

עוד באותו לילה אחרי ששלחה אותי להתרחץ  לקחה אותי הטבחית למיטה שלה . שכבתי עליה השדיים שלה מהגודל זזו לצדדים .כשהיא פתחה את הרגליים ומשכה אותי אליה .הרגשתי שאני שוכב על הר רוטט נשיות. עמד לי אין מה לדבר אחרי הרבה זמן הייתי חם זיינתי אותה הכוס שלה שעיר והשפתיים תפוחות ושמנמנות שחששתי שלא תרגיש אותי בחדירה. הכוס שלה הרטיב לי את הזין מיד החלקתי בקלות בתוכה .מזיין אותה עד שדפקתי חדירה עמוקה יורה את הזרע שלי בתוכה. עושה רושם שנהתה השמיעה קולות ודחפה עם הידיים הגדולות שלה את התחת שלי לתוכה. תמיד הייתי טוב בזיונים .בסוף נשכבתי על ידה עוטפת אותי .

הטבחית, שיפחה מוערכת ותיקה מאד יכולה לקחת כל עבד למיטה שלה .אף אחד לא יכול להתנגד. היא יכולה להרעיב אותו למות. לשכוח לשלוח לו את הארוחות .המפתח של המטבח אצלה תמיד.

לא יודעת מה השם שלך מעכשיו אתה "טיק" .נהניתי מהזיון שלך אנחנו עוד נבלה יחד הרבה . דיברנו הרבה עד שנרדמנו .עדכנה אותי בהלכות ורכילויות הבית. היא מאד נאה פנים מקסימות בהירות כמו בנות הצפון ענקית ותאוותנית . נהניתי לזיין אותה .לשכב עליה זה הר של נשיות.

מה שהבנתי מהטבחית  לאדון 2 בנים גדולים שעוזרים לו בעסקים ובת צעירה בגילי פחות או יותר . כל העבדים והשפחות רועדים ממנה .  מרשעת ברמות. ושאשתדל להתרחק ממנה כמה שיותר .לא שאתקל בה בעתיד רק לידיעה כללית.(אין גברת הבית אף פעם לא הייתה כמה שזכרו וותיקים).

אני  עוזר במטבח ל"נולה" הטבחית . הבנתי שיש לי כוח .התחנפו אלי ,כולם , השפחות והעבדים כמובן, הטבחית אהבה את הזיונים שלי אתה .ופינקה אותי, לא שאסרה עלי לזיין את האחרות .רק להיזהר לשמור לה כוח ללילות שלנו. זיינתי כמעט את כולן  8 מתוך 15 השפחות הרגילות המותרות לזיון .כולן יפות צפוניות בהירות גוף ושיער. במיוחד אהבתי את "מילינש".הכי צעירה ויפה לא הבנתי למה האדון והבנים לא מזיינים אותה .עד שהטבחית הרשתה לי לשכב אתה לילה שלם ואז הבנתי ..היא נוחרת כמו עשרה חזירים . לא שזה הפריע לי גדלתי איתם.

"מיל" בקיצור בגובה שלי שדיים זקופות .וגוף נשי משגע עניים כחולות בהירות .שיער בלונדיני גולש .תקופה היית מיוחסת זיין אותה האדון ואחד מהבנים .עד שנמאס להם ממנה. היום היא מותרת וישנה אתנו לילה אחד הטבחית עייפה ונרדמה .לא היה חשק לזיון וזה נדיר. באתי למיטה של "מיל" היה שם כבר מודי טוחן ומזיין אותה. נכנסתי הצטרפתי מודי שהיה עליה התהפך אתה מאפשר לי כניסה לחור האחורי. בא לי להרגיש אותי ואת מודי באותו חור אף פעם לא זיינתי בתוך כוס עם עוד זין בפנים. כיוונתי מנסה להכניס את הזין לכוס "מיל" לא התנגדה להיפך עזרה לי זזה לעמדה נוחה יותר . חדרתי לתוכה מרגיש איך הזין שלי נמעך עם הזין של מודי. הכוס שלה רטוב מהזיון עם מודי הקל על החדירה .אני ומודי תאמנו תנועות מזיינים אותה "מיל" השתגעה מהטחינה בתוכה פולטת אנחות  ואנקות יותר חזקות מכל האנחות במיטות האחרות. כרגיל כולם זיינו את כולם ככה זה בכל לילה. מודי פלט ראשון הרגשתי את הרטיבות של הזרע שלו בזין שלי .הזין שלו התכווץ עדיין בתוכה . המשכתי לזיין את "מיל" היפה.יכולתי לנוע בתוכה יותר בקלות . מודי נח מאפשר לי להמשיך אחזתי במותניה דוחף את כל הזין שלי לתוכה מרגיש את זרם הזרע טס לי מתוך הזין הרבה זמן לא גמרתי ככה.

חזרתי מיד למיטה של "נולה" הטבחית חסר לי שתחפש אותי  חמקתי בלי רשות ממנה. למזלי מיד כשנכנסתי למיטה היד שלה חיפשה אותי מגלגלת אותי עליה. איפה היית "טיק" – הלכתי להשתין אני אומר. להרגיע אותה נישקתי אותה מחדיר את הלשון לפה המדהים שלה. "נולה" ציחקקה כמו ילדה קטנה .אוהב אותי "טיק" ? מאד אני מודה וזו האמת.

למחרת יורדת למטבח "הכלבה" כמו שמכנים אותה העבדים. אחריה יורד מלור העבד התורן שלה עם טס הארוחה המהודר . ידענו שמתחילות צרות . היא העיפה מהיד שלו את הטס .בשקט מקפיא היא אומרת ל"נולה" אני לא זוכרת שביקשתי לאכול אני אוכלת כשאני רוצה. שימי לב "נולה" את מזדקנת מעניין אך יגמרו חייך . שקט במטבח העבדים שהיו בסביבה נעלמו .אני ישוב מורט פנססיונים לארוחת הערב. אותו לילה "נולה" לא הייתה שקטה ומלמלה  בשינה בטח סבלה מסיוטים. עליתי עליה להרגיע אותה.

למחרת אני נקרא לכלבה .לא ידעתי שהבחינה בי פעם ראשונה שראתה אותי זה מורט פנססיונים .אני טס לחדר שלה נכנס "למה לקח לך כל כך הרבה זמן" ? העסק היה מתוזמן העבד הראשי חיכה לי למטה עם המגלב המרשעת מביטה מהחלון .חוטף 5 צליפות מגלב הגב שלי נקרע .לא השמעתי מילה .שמו לי משחה מלחששת ושלחו אותי אליה לחדר מהיום אני משמש אותה. ביומיים הבאים עובר את אותו "חינוך" זו הדרך שהכלבה מתחילה עם כל משמש שלה .שיבין ויזהר ממנה.. גם ביום השלישי חטפתי  לא השמעתי מילה התעלפתי הגב היה קרוע לגמרי .הורדתי למרתף להתאוששות ."נולה" טיפלה בי מנשקת ומנחמת אותי .לידה בכיתי.

לאחר שבוע נשלחתי שוב לכלבה .יושב על שרברב סמוך לדלת מחכה לצלצול הפעמון הקטן  לשרת את הכלבה  צלצול נשמע ואני נכנס . מביט לאופק כמו שהדריכו אותי הוותיקים . עומדת בחלון מביטה לגן  אני שואלת את עצמי האם לשלוח אותך לעוד "חינוך" שוב חיכיתי שתגיע אתה צריך להיות יותר מהיר "טיק" זה השם שלך נכון  אתה בטח חסר מאד ל "נולה" .הבנתי למה דרשה אותי לנתק אותי מ "נולה" היא שנאה אותה  מאיזה שהיא סיבה  אולי שהאדון לא הרשה לה להתעלל בה. וגם לא "במיידוז"  אחראית על הביגוד .גם היא וותיקה מאד.

בימים הבאים אני משמש את הכלבה משתדל לרצות אותה אם אפשר בכלל. ערב אני שומע את הצלצול נכנס הכלבה עירומה יושבת בכורסא רגל מונחת על משענת היד החריץ שלה פעור רואים את השפתיים הוורודות  שלו "כמה שהיא יפה ..צפונית בהירה יפיפה מושלמת " אני מביט לאופק .לך תקרה ל"דיל" שתלביש אותי .

אותו ערב יצאה לביקור חברים . ירדתי למטה זיינתי את "נולה" שלי דהרתי עליה בטרוף  מרגישה שאני רותח . "טיק" יפה שלי הכל בסדר ? סיפרתי לה . תזהר "טיק"  מלהסתכל ולגעת בה אפילו בטעות זה יהיה הסוף שלך .

בימים הבאים עם הצלצול היא מחכה עירומה שוב. אני מסתכל תמיד לאופק  וממרחק .ברור לי שהיא רוצה להשמיד אותי .נקמה קטנה "בנולה" אני ממש לא חשוב לה.

למחרת בערב אני ניקרא נכנס לחדר . הכלבה ישובה על הכורסא עירומה .שני הרגליים מונחות על משענות הידיים .החריץ שלה פעור לחלוטין אפשר לראות את התוך הוורדרד ."תסתכל עלי טיק " אני מביט בה. חייבים לעשות כל מה שהאדונים מצווים . בוחן את כל הגוף המדהים שלה .תתקרב ורד על הברכיים שתה הכל ותתפלל שאני אהיה מרוצה .ושלא תעז לגעת בי בידיים המסריחות שלך . משיחות עם הוותיקים אני יודע שזה מה שהיא אוהבת . אף פעם לא הזדיינה עם עבד או שיפחה. ירדתי על ברכי דחפתי את הפנים שלי לתוך חריץ האדונית.

אני חולה על כוסים אוהב את המרקם, הרטיבות ,הריח הנפלא שלהן, לכלבה יש את החריץ היפה ביותר שראיתי אי פעם . אין לקקן טוב ומסור ממני בעולם  אני מתחיל בעדינות ליקוק ונשיכות קטנות מעלה את סף ההשתוקקות לפי הקולות הקטנים שאני שומע . לאט לאט טורף את החור בשלב זה הנשים תמיד מתפתלות מעונג הנשימות שלהן האנחות עולות לגבהים .כשהן דוחפות את האגן שלהן אלי.. .כן גם הכלבה ..היא השתוללה מעונג ..מצצתי בחוזקה את הדגדגן את שפתי הכוס מכניס את הלשון הכי עמוק לתוכה .שותה בהנאה את המיצים הטעימים שלה הזורמים אלי.

לאחר שגמרה כמה וכמה פעמים .הכלבה אוחזת בשער ראשי מסתכלת אל תוך עיני .העיניים שלה מזוגגות עדיין לא חזרה לגמרי לעצמה ."אתה יכול לצאת" קמתי חזרתי לשרברב שלי מחכה שתרדם . טס למרתף "נולה" ישנה  זה לא מה שאני צריך הערב .חיפשתי בין מיטות את "גטי" היא דומה קצת לאדונית "גרו" רדום  על ידה. נשכבתי עליה  ."גטי" עייפה ורדומה פישקתי לה את הרגליים נדחף לתוכה החריץ שלה רטוב מזיון . צר מאד כמו שאני זוכר. לא לקח לי הרבה זמן להזרים לתוכה את הזרע שלי כמה שהייתי חם  .

בשבועות הבאים האדונית הפסיקה להתעלל .מידי פעם נקרה לחדר להשקיט את התאוות שלה .ערב אחד תוך כדי טיפול בחריץ האדונית לא התאפקתי הכנסתי את ידי סביב רגליה הפתוחות מושך אותה אלי יורד עם הלשון לחיבור שבין החורים שלה לחור התחת שלה מוצץ ומלקק את כל האינטימיות של האדונית. עברתי על כל עברה אפשרית ידעתי שאני גמור לא יכולתי יותר הייתי מאוהב בה חייב להרגיש את השאר .

כשאחזה בשערי אחרי שגמרה העיניים שלה זגוגיות מאד "אתה יכול לצאת" .לא נרדמתי כל הלילה פחדתי. בבוקר צלצול ."אני הולך למות" זה מה שחשבתי כשנכנסתי לחדר . תגיד "לנולה" שהיא יכולה להביא את ארוחת הבוקר ותחזור מיד . חזרתי מיד

העיניים הקפואות שלה הביטו בי ..מה זה היה אתמול ? לא זוכרת שקבלת רשות לגעת בי.

..לא יכולתי יותר גבירתי נטרפתי את האישה הכי יפה והכי מדהימה בעולם . רציתי כל כך לענג אותך לתת לך כל מה שאני יכול..איבדתי את הראש.

אני יודעת שאתה יורד למרתף כשאתה חושב שאני ישנה .צילצתי לבדוק כמה פעמים לא היית שם . עכשיו אתה פותח את הפה בחוצפה בלתי נסבלת  נותן מחמאות בתקווה שיצילו אותך. אתה עובר על כל כך הרבה עברות  "טיק" .אתה העבד הכי מטומטם וחוצפן שנכנס לבית הזה . משהוא בחינוך שלי לא ממש השפיע עליך .אני עוד אחשוב על החינוך שלך להחזיר אותך לתלם  "המגלב לא מספיק"  מה אתה אומר  "סרוס יעזור" ? ..עוף החוצה

כבר לא שם קצוץ על כלום ירדתי למטבח סיפרתי ל "נולה" הכל . "נולה" חיבקה ונישקה אותי תרגע "טיק" .לא יהיה סרוס .במשך השנים היא שלחה כמה לסרוס . כולם התאבדו שתו רעל . לקחה להם את העונג האחרון שלהם. האדון כעס עליה שהיא מבזבזת את כספו .ואסר עליה להעניש בסרוס .סתם הפחידה אותך .למה לא שמעת להזהרות שלי אתה יודע כמה אתה יקר לי . אתה בטח תחטוף היא לעולם לא סולחת . "נולה" בפעם הראשונה שאני זוכר דומעת .

בערב שאני מתבקש לכלבה .היא יושבת בכורסא בתנוחה הרגילה .רגליים פשוקות על משענות הידיים הראש מוטה אחורה . מחכה לליקוק המרגיע לפני השינה .אני כורע מולה . "טיק" ..כן גבירתי ..אתה רשאי לבצע את מה שעשית אתמול זה עינגת אותי מאד .בפעם הבאה תבקש רשות לפני שאתה עושה משהוא חדש . הפעם אני סולחת . למזלך לאחר הטיפול ישנתי  שינה מצויינת ורגועה כמו תינוקת .

החריץ של האדונית מדהים אותי תמיד מחדש . אני כל כך אוהב אותו מכור לחלוטין יש לו אישיות מקסימה. נתתי לו את השם "טאנגוליה" הפרח הכי יפה בעולם והכי רעיל .שלחתי את ידי סביב רגליה מושך אתה אלי בגלל שסלחה לי נתתי את הטיפול הכי מסור שאני יכול לתת . בפתח החור האחורי יש רגישות מוגברת התרכזתי בו הערב .שולח גלים של עונג בגוף האדונית .מתפתלת ונאנחת בטירוף ממה שאני עושה לה.

היא אוחזת מושכת לי בשיער ואני יודע שהטיפול הסתיים .מחכה ל "אתה יכול לצאת" העיניים שלה מזוגגות כרגיל .

"טיק" כן גבירתי ..

יש עוד דברים שאתה יודע לעשות ?  אם תרשי לי אני אנסה מה שאני יודע במסירות גברתי .אני אוהב לענג אותך מאד .

למה ?   אני שותק    שאלתי למה ?   בבקשה גבירתי עברתי מספיק עברות לא רוצה להרגיז או להתחצף שוב . אתה לא עונה לשאלה שלי "טיק"  אתה עדיין מטומטם וחוצפן… .בפעם האחרונה למה ?

"אני אוהב אותך " אני לוחש לבסוף  מהרגע הראשון שראיתי אותך .לא חשוב מה תעשי לי גבירתי.

 וזו האמת העצובה שלי לא יכולתי לתעב או לשנא אותה היא החלום שלי ."אתה יכול לצאת"  נשלחתי החוצה

למחרת לאחר ארוחת הבוקר עם הצלצול  אני נכנס לחדר האדונית מביטה אל הגן מהחלון . גבירתי צריכה משהוא ?  היא מסתובב אלי כמה אני יכולה לסמוך עליך "טיק" ? הרי אתם לא מפסיקים לרכל בינכם .אז כמה אני יכולה לסמוך עליך ?  אני עבד אני עונה .  היום גבירתי יודעת כמה שאני מסור לה . אני יכול להבטיח לעמוד במה שתבקשי . אני יודעת שאתה קשור מאד ל "נולה" .אם תיצרך לאוזן של חברה חכמה ספר רק לה אני מרשה. אני סומכת מאד על "נולה" להמרות הכעס שלי עליה . אני בהלם מרגיש בעלטה שאופפת את הבית הרבה סודות. פתאום מתגלה שיש קשר כל שהוא בין האדונית  ו"נולה" .ומ"נולה" לא שמעתי כלום על זה אף פעם.

קיבלתי רשות ואני מענג את האדונית .טיפלתי בשדיה מעמיד את הפיטמות הוורדרדות הנעריות שלה גולש עם הלשון  מנשק ומוצץ את עורה הצח עד לחריץ האהוב שלה .מושך זמן נותן לה להתפתל בעונג . ממשיך לאורך רגליה . האדונית מצטמררת כשאני מוצץ את אצבעות רגליה מלקק את כפות רגליה .וחוזר לחריץ הלח המתוק והאהוב שלה . בידי אני מלטף את גופה .צובט את פטמותיה .הנשימות ונאקות שלה מתגברים .גומרת כמה וכמה פעמים מייללת .עד שהיא אוחזת בשיער ראשי יודע שהטיפול היומי מסתיים .לי זה אף פעם לא מספיק. "טיק" היא לוחשת הלילה אתה יכול לישון במרתף .לא אצטרך אותך הלילה . הגעתי למצב נפלא עם גבירתי פעם ראשונה יכול לרדת ברשות .

ירדתי למרתף למיטה של "נולה" יש הרבה לספר לה .התגעגעתי להר הנשיות לכוס המתוק שלה. במיטה שוכב לודו . "נולה" אני מעיר אותה תעיפי את לודו אני כאן ."נולה"  מגלגלת אותו לרצפה עושה לי מקום על ידה אנחנו מתחבקים ומתנשקים הרבה אהבה יש ביננו . "נולה" שואלת הכל בסדר "טיק" שלי ? כן אני עונה. קודם אני מוכרח לזיין אותך התגעגעתי נדבר אחר כך . הזדיינו בחוזקה  שופך בתוכה את הכאב הזעם והאהבה שיש לי לאדונית.כשאנחנו נחים אני אומר  "נולה" אהובה שלי את מרסקת לי את הצלעות  "נולה" מצחקקת . זו הבדיחה האינטימית שלנו נחתי עטוף בזרועותיה . לא מפסיקה לנשק לי עייף ומסופק סיפרתי ל"נולה" הכל עד הפרט האחרון . מה את מסתירה ממני "נולה"  אני לוחש חשבתי שאת סומכת עלי ..זה לא יתן לך שום יתרון סתם סיפור עצוב . אתה ממש לא צריך אותו ..ועדיף שלא תדע  .אל תשאל אותי יותר על זה. תשכח מזה לגמרי

תגובות ? (אין צורך להזדהות)