המסאז'

סיפור מאת The Toy

 

כולם עושים טיול גדול אחרי הצבא, אני לא עשיתי, גם לא פנטזתי על זה לאורך השרות הצבאי. תמיד ידעתי שאני רוצה לעשות קריירה ביטחונית ולשם כיוונתי את צעדי.

מיד בתום השרות התחלתי לעבוד וחיכיתי להזדמנות שתגיע וכשזו נקרתה בדרכי, לא היה מאושר ממני.

בת הזוג שלי באותה התקופה, עשתה את הטיול הגדול שלה במזרח ואני, בספונטניות של רגע, החלטתי לנסוע לביקור קצר בתאילנד כדי לבלות איתה לפני שאני מתחיל את העבודה החדשה.

היה שבוע נפלא, אבל אף אחד מאתנו לא בא לקרוא כאן על הנופים הקסומים ו/או על סיפורי סקס באנליים על זוגות משעמים (וכן, היינו זוג משעמם).

החוויה שאני עומד לשתף אתכם בה, קרתה בערב האחרון, ליוויתי את בת הזוג לשדה התעופה היא המשיכה למזרח ולי היה ערב להרוג לפני הטיסה שלי.

חזרתי למלון לארוז את המזוודה כשהבחנתי בשלט קטן מהצד השני של הרחוב, ״בודי מסאז״.

אני לא טיפוס בוגדני, אבל באותו הרגע, החלטתי שאני חייב לנסות את מה שכולם מדברים עליו, חוץ מזה, אם מישהי תעשה לי ביד, זו לא ממש בגידה הרהרתי ביני לבין עצמי. וכן, הייתי קצת חרמן (כשהטיול לא מתוכנן, גם המחזור לא מתוכנן).

עליתי לחדר, ארזתי את המזוודה ונכנסתי להתקלח, המחשבה על מה שאני הולך לחוות ריגשה וגירתה אותי, סיימתי להתקלח והחלטתי לגלח גם את האיבר, שיהיה חלק ויפה.

ירדתי לרחוב, מרוגש וחושש, חציתי את הכביש ונעמתי מול הדלת, ניסיתי להציץ אבל הזכוכית הייתה כהה מידי. ״על החיים ועל המוות״ אמרתי לעצמי. הפעמון שצלצל בזמן פתיחת הדלת גרם לבחורה שישבה בעמדת הקבלה להרים את הראש, היא חייכה והזמינה אותי להיכנס. באופן מפתיע ובניגוד למה שחוויתי בתאילנד עד אז, האנגלית שלה הייתה ברמה גבוהה. היא הסבירה לי שבגלל השעה, היא היחידה שנשארה שם ושגם היא תכננה לזוז, אבל בגלל שאני חמוד אז היא תישאר קצת בכייף.

חייכתי עליה ושאלתי אם היא עושה בודי מסאז׳, היא אמרה שכן ושיש שתי אופציות, רגיל ב 1500 באט או מיוחד ב 3000. מאחר וכבר עזרתי את האומץ להיכנס, החלטתי ללכת על הטוב ביותר ועניתי ״את המיוחד״. היא שוב חייכה ואז אמרה ״ליידי בוי, ok?"

מודה, לא ידעתי כ״כ מה לענות, הלחץ והמבוכה עשו את שלהם ועניתי בלי לחשוב יותר מידי…ok.

היא קמה מהדלפק וניגשה לכיווני, זה המקום לתאר, 160, רזה, שחומה, רגליים מהממות, חזה קטן, שיער שחור, ארוך וחלק וחיוך מהמם.

היא ניגשה לדלת, נעלה אותה, לקחה את כף ידי בידה והובילה אותי לחדר אחורי.

״כסף קודם בבקשה״ היא אמרה. בידיים רועדות פתחתי את הארנק והגשתי לה את השטרות, פעם ראשונה שאני משלם על משהו מיני בחיים שלי.

היא לקחה את הכסף ואמרה לי להתפשט, לגמרי ולשכב על המיטה, פנים בתוך החור שבמיטה ושהיא כבר מגיעה.

התפשטתי, הנחתי את הבגדים על הכיסא ליד, נשכבתי על המיטה, ההתרגשות הייתה בשיאה המחשבה שהיא הולכת לעשות לי ביד חרמנה אותי ברמות מטורפות, תכלס, לא הייתה לי בעיה לוותר על המסאז.

היא חזרה לחדר, ניגשה למיטה והנמיכה אותה בכמה סמ׳, שמעתי אותה חולצת את הנעליים, רוכסן נפתח, רשרוש של בגדים. הבנתי שהיא מתפשטת, מה שגרם לאיברי הלחוץ למיטה, להתנפח עוד ובאופן לא מודע אפילו התחלתי להתחכך קצת במיטה.

היא נעמדה ליד המיטה והחלה להזליף שמן חמים על הגב שלי. כפות רגליה הופיעו פתאום מול העיניים שלי, הן היו מהממות, לק אדום, אצבעות יפות, מבנה מושלם (כן, תמיד הייתי חובב של כפות רגליים).

במשך כמה דקות טובות היא עיסתה לי את הגב, הירכיים, כפות הרגליים, הידיים, הרגשתי בגן עדן.

בשלב מסוים היא דחפה אותי בעדינות למצב של שכיבה על הצד. איברי שכבר עמד כולו היה חשוף עכשיו מולה, אבל היא לא נגעה בו, רק עיסתה את הכתף והשכמה.

 או אז פתחתי את העיניים לרגע, מה שנגלה מולי השאיר אותי בהלם, זין, עומד, זקור, מרחק של סמ׳ בודדים מהפנים שלי כשטיפת זרה בקצהו.

מעולם איבר מין גברי לא היה במרחק כזה ממני ואני, מהלחץ, עצמתי חזרה את העיניים.

היה נדמה לי שאני מרגיש את החום הבוקע מהאיבר הזקור שמולי, אבל אולי זו רק המבוכה שלי? חשבתי לעצמי.

ואז הרגשתי אותה, את הטיפה הסוררת בקצה הכיפה, על השפתיים שלי, הרגשתי איך הזין שלה, מורח בעדינות את הטיפה על השפתיים שלי, מצד לצד. פתחתי טיפה את העיניים בכדי לראות מה קורה והיא, עסוקה בשלה, מעסה לי את הכתף כאילו איבר מינה לא מצייר על השפתיים שלי.

בשלב הזה, היא התחילה להפעיל לחץ על השפתיים עם הזין שלה, מנסה להבקיע את דרכה לגרון שלי.

נכנעתי, הפה נפתח ואיברה הזקור נכנס לתוכו, הדבר הראשון שהרגשתי זה הטעם המלוח של טיפות הזרע הראשונות, הדבר השני היה העבודה שאני לא נגעל מזה, מעולם לא פנטזתי על דבר כזה, אבל גם לא חשתי גועל.

כשהיא התחילה להניע את הזין בתוך הפה שלי לאט, יצא לי סוף סוף להסתכל עליה, גוף חלק וכהה, פטמות קטנות, חזה קטן, פנים יפות…סקסית.

בשלב הזה היא כבר לא עיסתה אותי כלל, כולה הייתה מרוכזת בזין שלה שנכנס ויצא מהפה שלי, למזלי לא היה מדובר באיבר גדול, אני מניח שלא יותר מעשרה ס״מ. לפתע היא עצרה, הסתכלה עלי ושאלה אם זה הזין הראשון שאני מוצץ בחיים, הנהנתי לחיוב עם הראש, לדבר לא יכולתי כי היה לי זין בפה. היא הגבירה את הקצב לאט לאט, מבטה היה מרוכז באיברה שנכנס ויצא מהפה שלי.

אני גבר, הייתי צריך לצפות שזה יקרה, אבל הייתי בעולם אחר כאשר הרגשתי את מטח הזרע הראשון בתוך פי, ניסיתי למשוך את ראשי לאחור אבל היא הקדימה אותי ובשתי ידיים הצמידה את הראש שלי לבטן שלה. עוד מטח ועוד מטח נורו לגרון, את חלקו בלעתי, חלקו זלג על הלחי והסנטר.

לאחר מספר שניות היא הוציאה את איברה מפי וביקשה שאשכב על הגב.

כאילו כלום לא קרה, היא המשיכה בעיסוי, צוואר, חזה, בטן, רגליים. איברי הזקור לא זכה אפילו למגע קליל. לעומת זאת, היא התחילה לשחק עם איבר מינה שוב ותוך זמן קצר הוא חזר לעמוד.

״אתה מוכן לגמור?״ היא שאלה ואני הנהנתי לחיוב עם הראש.

היא הושיבה אותי בעדינות על המיטה ואז ביקשה ממני לעמוד, שלחה את ידה ואחזה באיברי, לפיתה חזקה.

היא סובבה אותי לכיוון המיטה, נצמדה אל ישבני ואחלה לאונן לי, ההרגשה הייתה מדהימה וכמעט שלא שמתי לב לאיברה הזקור הנשען על ישבני.

״האם תוכלי למרוח לי קצת שמן?״ ביקשתי מתוך רצון לסיכוך נעים יותר על האיבר. מבלי לענות היא לקחה את בקבוק השמן, מזגה כמות נכבדה לכף ידה והחלה לעסות את איברי, כאשר בכל תנועה היא התקרבה יותר ויותר לישבן שלי, מעסה את הכניסה האחורית שלי ואת איבר המין שלי במקביל.

הרגשתי שאני מתקרב לגמירה, הגניחות הקלות שיצאו מפי העידו על כך וכל כולי מרוכז בתחושה המדהימה שהזין שלי משדר לגוף.

בדיוק כשהרגשתי שאני מתקרב לנקודת העל חזור, היא הדפה את חלק גופי העליון למיטה וכך, כשישבני בולט לכיוונה, היא חדרה לחור המשומן שלי במכה אחת מהירה.

הכאב הקל, הגירוי, המחשבה על הזין שגמר לי בפה ועכשיו נעוץ בישבני היו יותר ממה שיכולתי להכיל.

סילון הזרע הראשון שפרץ מאיברי היה כ״כ חזק שהוא פגע לי בסנטר, פעימה אחר פעימה, סילונים של זרע יוצאים מאיברי בזמן שאיבר מינה חודר לתוכי בעוצמה הולכת וגוברת.

מעולם לא הרגשתי תחושות כאלה, זו הייתה האורגזמה החזקה ביותר שהייתה לי בחיים ואיברי, שזה מכבר סיים לשחרר את כל מנת הזרע שהייתה צבורה בו, נשאר זקור כאילו לא גמרתי.

אין דרך יפה יותר להגיד את זה, היא זיינה אותי כמו שגבר מזיין בחורה ולהפתעתי, הישבן שלי קיבל אותה באהבה.

״אתה רוצה את הזרע שלי בתחת שלך?״ היא שאלה ואני השבתי ״בבקשה כן, בבקשה״.

היא הגבירה את הקצב כשהיא אוחזת בישבני ואז הרגשתי את זה, את הנוזל החמים מתפשט בתוך הישבן שלי, אלה לא היו סילונים של זרע, פשוט תחושת חמימות שמתפשטת.

היא הפסיקה לזוז לכמה שניות ואז, באיטיות, הוציא את איברה מישבני.

נשארתי באותה תנוחה בזמן שהיא ניגבה את ישבני עם מגבון לח.

היא יצאה מהחדר ואני התלבשתי, לאט, מעכל את כל מה שקרה בשעה האחרונה, את העובדה שמצצתי זין, שגמרו לי בפה, שזיינו אותי ועוד בלי קונדום ואני, כל מה שרציתי זה לעשות את זה שוב, עכשיו.

סיימתי להתלבש, יצאתי מהחדר לעמדת הקבלה, אמרתי לה יפה תודה ושלום, חזרתי למלון לקחת את המזוודה ונסעתי לשדה התעופה.

3 מחשבות על “המסאז'”

תגובות ? (אין צורך להזדהות)