המסאג'יסט

סיפור  מאת מיסטר קוקהולד
את יום ההולדת 37 של טלי אשתי לעולם לא אשכח.
קוראים לי דודי, בן 38 נשוי 13 שנה לטלי ויש לנו 3 ילדים.
טלי אשתי רזה עם תחת אגסי עסיסי מושלם וחזה סיליקון, עיניים חומות ושיער חום כהה עם נגיעות בלונד. טלי תמיד משכה תשומת לב אך יחד עם זאת הייתה בחורה מאוד ביישנית,ילדה טובה כזאת..  היה לה חבר לפניי אך אני הראשון שבתל אותה, שהייתה בת 22, לפני שהתחתנו, ומאז הייתה רק איתי.
על פנטזיית הקוקהולד שלי, שגיליתי קצת אחרי החתונה, כמובן שלא היה טעם שאספר לה, כי ידעתי מראש מה תהיה התגובה שלה לזה, וזה לא היה נגמר טוב מבחינתי. בתחילת הנישואין עוד פינטזתי על זה וראיתי סרטוני קוקהולד וזה חירמן אותי בטירוף, אך עם הזמן הבנתי שזה לא יתממש ופשוט הדחקתי את זה.
כמה ימים לפני היום הולדת שלה סגרתי הכל. סגרתי לנו צימר, דיברתי עם המנהלת שלה שתתן לה חופש באותו יום וסגרתי בייביסיטר לילדים. קניתי לה שרשרת יפה מזהב ולקינוח הזמנתי לה מסאג' לצימר מאיזה אתר באינטרנט שנראה אמין ומקצועי, עם ביקורות טובות, כי ידעתי שהיא מתה על מסאג'ים וכבר תקופה מתלוננת שהיא מרגישה תפוסה.
ביום שישי, בוקר היום הולדת שלה, פיזרתי את הילדים למסגרות, ובדרך הביתה התקשרתי אליה שתכין תיק כי יש לי הפתעה בשבילה.
"איזה הפתעה?? אני צריכה לצאת לעבודה.."
"את לא עובדת היום מאמי..זה היום הולדת שלך וסגרתי את כל הפינות.. תתארגני בינתיים..אנחנו יוצאים עד מחר לסופ"ש רומנטי..".
"מאמי אתה מושלם!! אני אוהבת אותך!!"
"גם אני אוהב אותך.." עניתי..
הגענו לצימר בשעות הצהריים, ואחרי ארוחה במסעדה באיזור, חזרנו ישר לסקס בצימר שאחריו נרדמנו איזה שעתיים..
קמנו בסביבות 19:30 מילאנו את הג'קוזי בחדר במים וסבון, פתחתי לנו בקבוק יין ומזגתי לנו 2 כוסות..
"וואי.. איזה מושלם אתה.. סוף סוף רק אני ואתה לבד.. בלי כל הרעש והילדים..אנחנו צריכים לעשות את זה יותר.." אמרה טלי.
הסתכלתי עליה שנכנסה לג'קוזי רק עם תחתון, ולמרות שהייתה אחרי 3 לידות היה לה גוף מתוח וחלק.
חייכתי..ישר התפשטתי לגמרי ונכנסתי אחריה..לא לפני שהוצאתי מהתיק את שרשרת הזהב שקניתי לה.
"וואוו..זה הולך ונהיה יותר טוב מרגע לרגע.." אמרה טלי.
"זה לא הכל.." עניתי.. "נשארה עוד הפתעה אחת, אבל תצטרכי לחכות.."
ישבנו בג'קוזי, מזגנו כוס יין אחרי כוס יין, התיישבתי בג'קוזי כאשר טלי צמודה אליי מלטפת את הזין שכבר עמד זקור, מנשקת אותי, התחלתי לרדת לכיוון החזה היפה שלה, מלקק לה את הפטמות.. תמיד טלי הייתה חרמנית יותר כאשר הייתה שותה אלכוהול.. טיילתי עם האצבעות על הירך שלה מלטף את הכוס שלה על התחתון, שלפתע קיבלתי שיחת טלפון ממספר לא מזוהה.
"היי..זה גיא המאסג'יסט.. אני בדרך למיקום ששלחת..10 דקות אצלך.."
"הזמנת לי מסאג'? וואי מאמי איזה כיף.. איך אני צריכה.. ממש בא לי.." נעמדה מולי.. "נמשיך אחר כך את מה שהתחלנו.." חייכה ויצאה מהג'קוזי מתנדנדת קצת מכל היין ששתתה.
טלי נכנסה להתקלח, בינתיים  סידרתי קצת את הצימר כאשר נשמעו דפיקות בדלת.
ניגשתי לפתוח מולי עמד גיא, בערך בן 30 מבנה גוף קצת שרירי גובה ממוצע, שזוף עיניים ירוקות ושיער קצוץ. הוא היה נראה כמו דוגמן.
"היי..בוא כנס.." פניתי אליו..
גיא נכנס עם מיטת טיפולים מתקפלת, פתח אותה תוך כדי שהוא שואל.." אז איפה בדיוק תפוס לך?..שאדע איפה להתמקד.."
"אהה לא.. לא.. המסאג' לא בשבילי.." עניתי.. "הוא לאשתי.. היא בדיוק מתקלחת.."
גיא נעצר.. הסתכל עליי קצת מופתע.. "לאשתך?..אוקיי.." אמר בחצי חיוך..
"למה? זה בעיה או משהו?" שאלתי..
"לא..לא..להפך.. פשוט חשבתי ש.." ואז בדיוק טלי יצאה מהמקלחת נעמדה לידי לבושה בטייץ שחור ארוך וגופייה לבנה קצרה ללא חזייה שלמרות שהחדר היה חשוך קצת הבחינו בפטמות שלה מתחת.
"או.. היי.. הגעת.." אמרה מופתעת.. ובהתה בו למשך מספר שניות.. ואז נצמדה וחיבקה אותי.. כנראה שהרגישה קצת לא בנוח לעמוד ככה מולו..
גיא חייך ובחן אותה בלי בושה.. הטייץ הצמוד שהבליט את התחת העסיסי שלה..הפטמות הזקורות והחזה שבצבץ קצת מהצדדים של הגופייה.. "וואו..אוקיי.." אמר בשקט.. "טוב אני הולך להביא את התיק שלי מהאוטו.. תתארגני בינתיים תשכבי על המיטה.. כמה דקות אני בא.."
גיא יצא וטלי הסתכלה עליי..
"טוב מאמי..חיכית לזה הרבה זמן לא? יאללה תעלי על המיטת מסאג' ופשוט תהני..".
"כן..אבל..מאמי אתה בטוח..? כאילו.. למה לא שלחו בחורה למסאג'?'".. שאלה..
האמת ששכחתי לציין בהזמנה שישלחו בחורה אבל הרגעתי אותה.." הכל טוב.. זה כולה מסאג'.. ואני כאן מה יכול להיות כבר..? חוץ מזה תגידי תודה הביאו לך מסאג'יסט חתיך.." חייכתי..
"חחח דפוק אחד.." צחקה טלי, והשילוב של היין והחרמנות עשו את שלהם וטלי הורידה את הגופיה והטייץ ונשארה רק עם חוטיני תחרה שחור. באותו רגע הבנתי.. גיא המסאג'יסט הולך לגעת בגוף המושלם הזה של טלי והזין התחיל להתקשות לי.
"אתה צודק מאמי.."אמרה טלי בזמן שנשכבה על הבטן על מיטת הטיפולים.. "זה כולה מסאג'.. סתם אני לחוצה.. נסיים את זה ונמשיך מאיפה שהפסקנו בג'קוזי אה..?"
"ברור מאמי.." נשקתי לה על המצח ושמתי את המגבת שהייתה על המיטה על התחת שלה שיכסה..
גיא חזר עם תיק עליו, הוציא ממנו כמה נרות, שמן מיוחד ורמקול קטן.
תוך כדי שהחשיך את החדר, פיזר את הנרות לידם והדליק אותם, שאל אותי איפה אני מתכוון להיות בזמן המסאג'.
עניתי שאני לא רוצה להפריע אז אני יחכה בחוץ.. גיא כאילו התעלם מהתשובה שלי, ובזמן שהרמקול הקטן החל לנגן מוסיקה שקטה ומרגיעה, החל לשפוך שמן חם על גבה של טלי שכבר הייתה עם עיניים עצומות ולגמרי היתה בעולם משלה..
"אני מעדיף שתישאר.." אמר..
"בטוח..?" הייתי קצת מופתע.. "למה עדיף ש…"
"שב שם!" אמר בכמעט לחישה אבל בטון שנשמע לי קצת כמו פקודה, והצביע על הכורסה שהייתה מולם.
כנראה שגם עליי, כמו על טלי, החרמנות והיין עשו את שלהם, ופשוט יצא לי "אוקיי..כן..בטח.." קצת מגמגם, והלכתי להתיישב בכורסא שמולם, משלב רגליים ומנסה להסתיר את הזיקפה האדירה שהייתה לי מהסיטואציה. ובזמן שאני יושב ומסתכל על גיא מתחיל במסאג' על טלי אשתי, לא ידעתי באותו רגע, שלגיא היו תכניות אחרות לגמרי..
גיא החל לעסות את הכתפיים של טלי לאט ובעדינות, התעכב עליהם כמה דקות והחל לרדת לגב התחתון שלה תוך כדי לחיצות קטנות בכמה נקודות שם. טלי, שהייתה עם הראש לכיווני עם עיניים עצומות החלה לגנוח בשקט ונראה היה שהיא ממש נהנית מהמסאג'.
לאחר מכן גיא עבר לרגליים של טלי. הוא נעמד מול כפות הרגליים שלה ושפך שמן חם לאורך כל הרגל עד לקו המגבת שהייתה מונחת על התחת שלה. גיא רכן קדימה והחל לעסות את הירכיים הפנימיות שלה כאשר כף הרגל שלה נוגעת כאילו בטעות בזין של גיא.
ישבתי בכורסא מולם מהופנט, ולמרות שהחדר היה חשוך חוץ מהנרות שגיא הדליק סביבם, ראיתי בבירור שהוא משפשף את הזין שלו לאט ובעדינות על כף הרגל של טלי תוך כדי העיסוי.
טלי שכבה ללא תזוזה.. לא יכול להיות שהיא לא מרגישה שהיא נוגעת עם הרגל בזין שלו..חשבתי לעצמי.. אולי לא נעים לה להגיד משהו..
"איך עד עכשיו טלי, נהנית?"..שאל גיא.
"וואו..מושלם.. זה ממש משחרר" ענתה לו טלי עם עיניים עצומות וחצי חיוך.
"כן..אני מרגיש שאת ממש תפוסה..בכל הגוף.." גיא אמר תוך כדי שהוא עובר לרגל השנייה ושוב מצמיד את הבליטה הענקית שבתוך המכנס שלו לכף הרגל שלה, ומתחיל לטפס עד לירכיים למעלה.
"ואתה דודי… נהנה עד עכשיו?" שאל אותי מבלי להסתכל עליי אפילו.
בן זונה.. חשבתי לעצמי באותו רגע בראש, הבן אדם מכיר אותי כמה דקות וכבר קלט שאני קוקהולד..
"אהה..כן.." גמגמתי במבוכה, "אם טוב לטלי אז טוב גם לי".
גיא, כאילו חיכה לאישור הזה ממני, נעמד בין רגליה של טלי והחל לעלות עם 2 הידיים, שוב למעלה, יד על כל רגל , כאשר הוא נכנס הפעם אל מתחת למגבת, מעסה לטלי את התחת, כאשר מדי פעם הוא מלטף לה בעדינות את הכוס על התחתון.
טלי, כנראה בגלל החרמנות והאלכוהול, נהנתה מזה כל כך ולרגע שכחה שגבר זר עושה לה את זה, שלקח לה איזה 2 דקות להבין.. היא פתחה לאט את העיניים, הביטה בי יושב על הכורסה מולה ומייד שלחה בבהלה יד אחורה על המגבת תופסת את היד של גיא.
"אהה..גיא.. זה מספיק..תודה..תעבור עכשיו לגב ולכתפיים..טוב?"
"אין בעיה.." אמר גיא, שהרגיש את הרטיבות על החוטיני של טלי והבין שזה מחרמן אותה, תפס את החוטיני משני הצדדים והוציא את הידיים תוך כדי שהוא מושך את החוטיני למטה ומוריד לה אותו.
טלי קפאה במקום הסתכלה עליי בהלם. לא ידעתי מה לעשות באותו רגע. מצד אחד רציתי לקום ולעצור את זה, מצד שני בחיים לא הרגשתי כל כך חרמן, והזין שלי כמעט התפוצץ בתוך המכנס.
באותו רגע, גיא התקרב אליי, נעמד מולי ואמר לטלי תוך כדי שהוא מסניף את החוטיני שלה.. "לא נראה לי שאת רוצה באמת לעצור.." נתן לי את החוטיני שלה וחזר אליה, נעמד מול הפנים שלה, התכופף אליה ואמר.. "ואני יגלה לך סוד..גם דודי לא רוצה שאני יעצור.." ונתן לה נשיקה בעורף.
"מה..על מה הוא מדבר..?" טלי הסתכלה עליי מבולבלת.. לא הצלחתי להוציא מילה מהפה.. ואז גיא פנה אלי.. "תעמוד.. ותוריד את המכנס".
הלב שלי התחיל לדפוק, לא האמנתי שאני עושה את זה, עמדתי והורדתי את המכנס והתחתון. הזין שלי עמד כמו שבחיים לא עמד..
"את מבינה טלי.. בעלך מת לראות אותי עכשיו מזיין אותך".. גיא אמר לה תוך כדי שהוא מלטף לה את הגב.. "אז מה את אומרת..לעצור עכשיו..?" ושלח יד משך ממנה את המגבת מטייל עם האצבע על התחת שלה..
טלי גנחה קלות, הסתכלה עליי.. הנהנתי לה עם הראש כולי מרוגש.
 "לא גיא.. אל תעצור.." לחשה טלי בקול רועד ופיסקה מעט את רגליה..
"ככה חשבתי"..חייך גיא והחל ללטף את הכוס של אשתי, שכבר היה רטוב מחרמנות ומשומן מהשמן של המסאג'.
ואני פשוט עמדתי מולם עם המכנס והתחתון למטה מלטף לעצמי את הזין ורואה איך גיא מתחיל להכניס אצבע אחת לתוך הכוס של טלי ולאט לאט מזיין אותה עם האצבע.
טלי החלה לגנוח בקול וללחוש.."פאק אני לא מאמינה..זה כל כך טוב.." ואז גיא הכניס עוד אצבע והגביר קצת את הקצב.
באותו רגע הבנתי, שאין דרך חזרה..

17 מחשבות על “המסאג'יסט”

  1. התחיל מעולה ובסוף מיכל נסעה לתל אביב ו….. (סתם דוגמא) תחשבו לבד פספוס רציני של סיפור

    הגב

תגובות ? (אין צורך להזדהות)

דילוג לתוכן