המלכה הכחולה שלי

סיפור מאת מטורקושקוזול

הפלאפון צלצל ועל הצג הופיע הכיתוב "המלכה הכחולה שלי", עניתי במהרה ונמסתי למשמע קולה, "מרגע זה אתה בעוצר יציאות", הבנתי את הכוונה, אבל זה שיעשע אותי הרפרנס שלה למילואים שאני נמצא בהם כרגע, "כן המלכה" עניתי בשקט, "מה אמרת כלבלבי? לא שומעים", היא ידעה שאני ליד אנשים ושזה מביך אותי, "כן, אין בעיה" עניתי בקול, היא ציחקקה ברשעות, "אל תדאג זה יעלה לך", אני לא דאגתי, וזה תמיד עולה לי.

כשהיא פתחה את הדלת ידעתי במקום שאני שלה, גבר בוגר, סרן במיל שמאוהב עד מעל הראש בבחורה בת 24, כל כך התגעגעתי ליופיה, כל כך עדינה, כל כך לבנה וטהורה, עמדה שם בשמלה שחורה צמודה ומגפי עקב גבוהים, דיסוננס כל כך בולט, היא היתה יותר מדהימה עם כל מפגש, המלכה הבלונדינית שלי עדיין אחזה בידית הדלת וכבר באותו הרגע נזכרתי למה אני שלה.
"תכנס להתקלח ותצא ערום", אני הנהנתי וביצעתי במהירות, משיל מעליי את בגדי ומקפל בדיוק מופתי לפני ,שנכנסתי למקלחת ודאגתי שיהיה לי שטיחון לעמוד עליו, אבוי לי אם אלכלך את הממלכה שלה.
כשיצאתי היא חיכתה לי על הספה כשלגופה שמלה לבנה עשויה מבד תחרה כמעט שקוף, היא סימנה לי והגעתי במהירות אליה, לידה שעון לד שמציג 3 שעות, ספירה לאחור עד סוף הסשן, 3 שעות כמו שהבטיחה, 3 שעות כמו שהסכמתי.
היא הביטה לי דרך העיניים, כאילו לתוך הנפש שלי, "אתה רעב כלבלבי?" הנהנתי במהירות אופיינית, "מרגע שתכנס תחת השמלה השעון יתחיל, בהצלחה".
בלעתי רוק וירדתי על 4 לרגליה, "אני רשאי מלכתי?", "טרם כלבלבי, עדיין לא שאלת איך עבר עליי היום, קצת מעליב" היא אמרה ברשעות, דוחה את האושר שלי בעוד קצת.
"סליחה מלכתי, איך עבר עלייך היום?" שאלתי והיא החלה לספר על יומה המשעמם, פרטים ארוכים במשפטים שלא נגמרים, ידיי מעסות את רגליה השבריריות, מודע לתפקידי, מעסה צמוד ששייך מלכה, כמה הן קטנות בידי. היא סיפרה על המנהלת ועל החברות, סיפרה על דברים משעממים רק כדי למשוך את הזמן, סיפרה ואני מעסה, אצבע אצבע, מלטף בין האצבעות ונהנה לשחק בכפות הרגליים המשוכות בלק אדום בוהק, את העקב עיסתי כמו מקצוען, לאורך הפס, טיפה יותר חזק בקשת הארוכה, שום פיסת עור לא נשארה עזובה, עיסיתי כמו שהיא אוהבת, כמו שאני יודע שמגיע לה, חושב ששמעתי על כל רמזור בדרך ואם לא היה לי יעד להיכנס בין רגליה אז היייתי מתענג על כל שניה שידיי נוגעות בעורה הרך והמלטף.
"רשאי" היא פתאום אמרה ואני זינקתי תחת שמלתה כמו כלב תקיפה, מתחיל להסניף את הניחוחות המלכותיים והמשכרים בזמן שברקע אני שומע את צפצוף השעון, ביפ קטן שמציין ששלושת השעות התחילו.
הלשון שלי התמגנטה לדגדגן בלי עיכוב, מלקקת את הכפתור האנושי, בסיבובים כמו שהיא אוהבת, מלקקת וטועמת את הטעם המדהים, את הטיפות הסמיכות, הלשון הסתובבה סביב הדגדגן וכמו בנשיקה צרפתית החלפנו נוזלים, רוק שלי ומיצייה של המלכה, לאף אחד מאיתנו לא היו תלונות על שער החליפין.
היא שלחה יד ותפסה בשיערי, מכוונת אותי למקומות שרצתה, זה לא שלא ידעתי מה ואיך היא אוהבת, אבל הרגשת השליטה שלה הוסיפה לשנינו, עבדתי במהירות ויסודיות, עולה ויורד עם הלשון לאורך השפתיים, מעביר במלכה הכחולה צמרמורות, מלמעלה למטה, לפי קצב הגניחות שלה, או שמא היא גנחה לפי קצב התנועות שלי, חזרה לדגדגן בסיבובים, נשיקות ארוכות על המוח התחתון של האישה, מציצה של כל האזור, מיציה היו כל כך טעימים, כמו קינוח בסוף ארוחה, מתערבבים בפה וממלאים אותו.
כשהיא התקרבה לגמירה הורדתי מהירות, טיפה מחזיר לה על הסבל שהעבירה אותי, אך היא משכה לי בשיער והצמידה אותי לנקודה, הגניחות הקלות שהשמיעה קודם, הפכו בשניות לגניחות תאווה, גניחות חזקות ומהירות נשמעו ברקע "כן כלבלבי, תלקק אותי מהר" ואני לא אכזבתי, ליקקתי מהר ככל שיכולתי, מלקק ומפסק עם הלשון, היד הצמידה את ראשי ורגליה ננעלו מאחורי ואז היא נעצרה, קפאה במקום בלי להזיז שריר, שניות ללא תנועה כשגופה דוחף לכיווני "פאאאאאאק" היא צעקה ושיחררה את השיער, גופה רטט כמו הפלאג שפעם הכניסה לי ואז היא צנחה אחורה.
1-0 היא ציחקקה ואמרה לי לצאת, היא קרבה לפניי ונשיקה אותי כמו שלא נישקו אותי מעולם, נישקה עם הלשון, כמו זוג רקדני וואלס, נעים אחד סביב השני, רציתי לאחוז בפניה היפות והעדינות, היא פאקינג יפה שזה כואב בעיניים.
פנינו השתחררו אחד מהשניה כאשר היא החליטה, ואז היא ירקה לי לפה, הייתי כל כך שמח לטעום את הרוק שלה, או שזה את שלי, דם זרם במהירות מהלב לאיבר החשוב השני והייתי מאושר, "עכשיו כלבלבי תחזור למטה, בקושי התחלת", בדרך למטה ראיתי שיש עוד שעתיים 53 דקות על שעון העצר.
היא הפעילה טלויזיה, אחת מסדרות הנשים הסתמיות, דברים שלא הבנתי מעולם למה צופים בהם, "ולך, קח את אלה" לקחתי מידיה את האייר פודס הלבנים והכנסתי לאוזן, באוזני בקעה מוזיקת מעליות מעצבנת שחזקה בריפיט, דרך למנוע ממני לעקוב אחרי הזמן, אולי כעונש על כך שהבטתי בשעון העצר.
הליקוקים חזרו במהירות ואיתם גם הרטיבות שלה, התענגתי על כל טיפה, כמו פרס על עבודה טובה שלי והטעם היה הבונוס, הרטט היה בכלל.
כשניסיתי ללקק את פנים הירך היא כיוונה אותי ליעד, לא טיזינג, לא מסביב, תפקידי היה להגמיר והדרך היתה הדגדגן, אנחנו לא זוג, זאת לא אהבה, יש לי תפקיד, ג'וב, יש לי ייעוד וזה ללקק את המלכה איך שהמלכה רוצה, מתי שהמלכה רוצה.
גם בפעם השניה ואפילו בשלישית היא הצמידה אותי חזק אליה, לא שניסיתי או חשבתי על לברוח, אולי רק מהמעלית המזורגגת שהתנגנה לי באוזן.
לפעמים היא שיחררה את האחיזה בשיער שלי והחלה ללטף, בעיקר כאשר לא היתה קרובה לאורגזמה, לפעמים אפילו טיילה על רגלה המלכותית על איברי, שניות שלא התעלמו ממנו, או דקות, או יותר. כשנהנתה מהתוכנית יותר מאשר נהנתה ממני רגלה חדלה מהליטוף, וזה היה הסימן שלי להשתפר, לפעמים תחת השמלה הרגשתי כמו בן זוג שלה, אבל תמיד שם הייתי הכלבלב, תמיד שם הייתי בגלל הלשון הארוכה והמהירה שלי.
באורגזמה החמישית היא החלה לשחק עם האצבעות של עצמה, מעצימה את הגמירה עם אוננות מהירה ואני קיבלתי שפריץ מדהים לפניי, פוגעת בול בצורה מהממת, כאילו שהרובין הודית המדהימה כיוונה אל פני, כאילו שהייתי מטרה בעל כורחי, ניסיתי לשתות את הכל אך חלק נזל מפני על הריצפה, הייתי מוכן לנשק את הריצפה ולשתות הכל אם רק היתה רוצה, אפילו לא צריכה לבקש או לצוות עליי.
היא משכה אותי מהשיער למעלה והוציאה לי אייר פוד אחד מהאוזן, "פאק אתה מדהים כלבלבי שלי" אמרה ואז נשקה אותי חזק ואני הייתי סחוט אבל נישקתי חזרה, "פאאאאק כמה אתה טוב" השעון צפצף והציג את הספרות 2:00:00

Loading

2 מחשבות על “המלכה הכחולה שלי”

תגובות ? (אין צורך להזדהות)

דילוג לתוכן