המטפל

אני חבר בהרבה קבוצות על מיניות בפייסבוק. בהרבה מהן יש דיונים על מטפל, גבר, שהמומחיות שלו הוא לימוד האישה לחוות אורגזמה נרתיקית. לדבריו, ולדברי ההמלצות שכתבו נשים שהיו אצלו, כל אחת יכולה לחוות עונג זה. הנשים שהיו אצלו מתארות את זה כחוויה מעצימה ומדהימה ששיפרה מאוד את חיי המין שלהן.
אהובתי גומרת רק מהדגדגן, וכל פעם שראיתי פוסט שקשור אליו, חשבתי עם עצמי, האם יש לי אומץ להציע לה ללכת אליו למפגש. האם היא תרצה? מה אני ארגיש לגבי זה? האם ארצה להיות נוכח איתה בטיפול, כשגבר אחר מלמד אותה איך לגמור? נוגע בה? האם היא תרצה?
בקיצור כבר הרבה זמן אני חושב על העניין, ולבסוף החלטתי – אציע לה, וגם אם יהיה לי קשה, אני מוכן לסבול תמורת שיפור העונג שלה. כמובן, בתקווה שיעלה את הרמה את חיי המין שלנו. הרי אני הכי נהנה, כשאני מצליח לענג אותה.
באמצע השבוע זרקתי לכיוונה טיזר, "מותק, יש לי משהו לשאול אותך, בזמן האיכות השבועי שלנו", אמרתי. "על מה?", ניסתה לחקור אותי, "נדבר כשנהיה יחד" ,עניתי.
ביום שישי בערב, הגדולים לא היו בבית, הקטנים ישנו, ואנו התחלנו בטקס השבועי שלנו.
כשהיא נכנסה להתקלח, הדלקתי נרות בחדר, הפעלתי מוזיקה ברזילאית שקטה, והנחתי לה על המיטה, את הלבוש התחתון שארצה שתילבש.
הפעם בחרתי עבורה תחתוני מכנסון שחורים, וחולצה מכופתרת שלי של העבודה. לפעמים בהיסחפות של רגע, אני רוצה לגמור על החולצה – כבר הרסתי כמה חולצות בעבר, אז בחרתי אחת, לא מהיוקרתיות.
כשהגברת יצאה מהאמבטיה, ונכנסה לחדר, היא חייכה – באמת, היתה אווירה כיפית, עם תאורה ומוזיקה נינוחים. היא התלבשה בבגדים שהכנתי לה ונשכבה לידי.
פטפנו לנו קצת, והתקרבנו אחד לשניה כך שגוף נגע בגוף. היינו עם הפנים אחד לשני, והידים ליטפו באיטית רבה, אחד את השני. אני את ראשה, הצוואר והכתפיים, והיא את גבי, ואת הידיים. תנועות זורמות, איטיות, נוכחות. "הי, רצית לשאול אותי משהו", היא אמרה תוך כדי ליטוף.
האמת, חששתי, מהרגע שהשאלה עולה, אי אפשר להעלים את המילים.
אזרתי אומץ ואמרתי "אני קורא המון המלצות על בחור, שמלמד נשים ליהנות מאורגזמה נרתיקית. האם זה מעניין אותך, והיית רוצה להפגש איתו?", שאלתי.
 נשמתי עמוק, והמתנתי לתשובה, "מה, הוא מזיין את הנשים האלה?", שאלה. "לא", עניתי, "עד כמה שאני מבין, הוא נוגע רק עם הידיים, כמובן גם באברי המין, אבל אין חדירה", השבתי.
"נראה לך שארצה?, שמישהו זר ייגע בי, וינסה להביא אותי לאורגזמה – אין סיכוי. אישה בחיים לא תצליח להרגיש בנוח בכזו סיטואציה", ציינה. "מותק יש לו הרבה המלצות. גם מנשים מומחיות מיניות . הן אומרות שזה עובד", הגבתי. "הנה תקראי", ונתתי לה לראות צילום מסך שעשיתי לאחת התגובות. "אצלי זה לא יעבוד", סיכמה.
הרגשות שלי היו מעורבים – קצת שמחתי, שלא אאלץ לבחון את עצמי בנושא, וקצת התאכזבתי – אם לי היו מציעים ללמוד על שיפור העונג, ובן הזוג היה תומך, בטוח הייתי מנסה.
שכבנו בשקט אחד לידי השני, מחזיקים ידיים, ומפנימים את השיחה שהתנהלה. "אני מקווה שזה לא הוציא אותך מהמצב רוח", שאלתי, ונשכבתי מעליה. "לא, מה פתאום, הכל טוב", ונישקה אותי. פתחתי את הכפתורים של החולצה שלה, חושף את שדיה הקטנים, האהובים. העברתי יד מראשה, אל החזה, הבטן, הטבור, ואל תוך תחתוניה. הנחתי אותה ללא תנועה, מאפשר לה להתרגל למגע. הרגשתי את האגן שלה מתרומם ומתחכך בידי, זה הסימן שהגוף שלה מוכן. הזזתי את היד באיטיות, צובט את שפתיה התחתונות, מעסה כל אחת מהן, ומתחיל להרגיש את הרטיבות. הזזתי את היד, ועם אצבע אחת, סובבתי מסביב לפתח הנרתיק, מכניס אותה סמ אחד, ומוציא, ממש בפתח הנרתיק.
התנועות שלה היו יותר כוחניות, ונצמדו אליי, נישקתי אותה, והכנסתי אצבע אחת לתוכה, נעה, נוגעת, מלטפת, חוקרת. הגברת כבר החלה לגנוח, ולנשום במהירות, הוצאתי את האצבע ועליתי לאט לכיוון הדגדגן, נוגע, מתעלם, צובט, ומפסיק, ידעתי שהיא אוהבת את זה.
 "תגידי לי כשאת גומרת", ביקשתי ממנה, כשאני יודע שהמילים מגבירות את החוויה, גם אצלה. שתי אצבעות סבבו את העינוגית, בקצב זהה, בתנועה זהה, בעוצמה זהה, מאפשר לה להתרכז בדרך אל האורגזמה. "עוד קצת ככה, ואני גומרת", היא לחשה בשפתיים סגורות, ואכן, עוד כמה נגיעות היא לפתה אותי, ומכיוון שלא היו ילדים ערים בבית, נצמדה אליי וממש גמרה לי באוזן, גניחות, קולות, תנועות, רעידות – כל הרפרטואר. איזה כיף לשמוע אותה ככה. "סקסית שכמוך", אמרתי לה כשנפרדנו, והסדרנו נשימה.
התלטפנו קצת, בשקט, כשהיא החלה ללטף אותי. את החזה, הבטן, ומעל התחתון – מרגישה את הגוף שלי מגיב אליה. התחתון שהתרומם חשף פתח צידי, והיא ניצלה אותה להכניס את ידה אל אשכיי. היא מכירה אותי ויודעת מה עושה לי טוב, היא עיסתה את הלינגאם שלי, לאט, מהר, למטה, למעלה, בסיבוב – וכל תנועה הוא התקשח למגע ידיה.
ליטפתי את ישבנה, והיא קיפלה את רגליה כך ששכבה בתנוחת עובר. מצב זה איפשר לי להגיע אל איבר מינה, אצבע אחת נכנסה, וכשחשתי ברטיבות, אחת נוספת הצטרפה אליה. בדרכ אני משתמש בשתי האצבעות האמצעיות, אך הפעם היה לי יותר נוח עם שתי אצבעות הקרובות לאגודל – הן נכנסו, והחלו ללטף מבפנים את אזור הגי שלה. ככל שהיא התגרתה, היא הגביר מהירות עם היד שלה "עכשיו רק את מותק, בלעדיי", והזזתי את ידה. האצבעות עינגו אותה עם תנועת בוא לפה, והקצב גבר. עכשיו זיינתי אותה עם האצבעות, יוצאות ונכנסות בקצב מהיר, כשכף היד טופחת בדגדגן, זה שיגע אותה. "אאאאההההה", היא גנחה, וכשהוצאתי את האצבעות מתוכה, רטובות כאילו שנשטפו במים, ליטפתי את העינוגית, "איך תרצי שאני אגע בך עכשיו", שאלתי.
"ככה, ככה זה מצויין", הצליחה לענות, לפני שאורגזמה שטפה את גופה, גורמת לה לרעוד ללא שליטה, הסתכלתי אליה וחייכתי – כשהיא גומרת, אני מאושר. נרגענו.
ליקקתי את האצבעות שיצאו ממנה, הן היו ריחניות וטעימות. "אפשר ללקק אותך שאלתי", כשרציתי לעשות לה מין אוראלי. "לא בא לי היום", היא אמרה. "וחדירה, זה מתאים?", קיוותי, "כן בטח". "את עולה לרכב עליי, או שאני מחליט?", שאלתי, "הערב אתה", ענתה.
 אבל קודם רציתי קצת מין אוראלי עבורי, בקשתי ממנה להתיישב ונעמדתי במיטה מעליה, כך שאיברי היה מול פיה. היא מותק כזו, ידעה מיד מה אני מתכוון, הכניסה אותו לפה ללא המתנה. וכך אני מלמעלה רואה אותה, מכניסה ומוציאה לאור הנר, שצבע את הגוף המושלם שלה בצבע זהב, איזה מראה מדליק. מכניסה ומוציאה, יד מלווה את הפה, ויד שנייה חופנת את שק האשכים.
ירדתי מהמיטה וסימנתי לה לשכב כך שישבנה היה על הקו החיצוני של המיטה. הייתי זקור לגמרי, והיא רטובה כמים, כך שההתחברות שלנו היתה איטית ומהנה. נשכבתי מעליה כשכולי בתוכה, וליטפתי אותה.
רגע החיבור מאוד משמעותי ומגרה עבורי, אז אנו נהנים ר לשכב מחובקים. התחלתי להניע את האגן באיטיות, יוצא ונכנס, כשבכל כניסה אני מרגיש את עצמות האגן שלנו נחבטות, ואת הדגדגן מתחכך בי. שיניתי זוויות, מהירות, עוצמה, כשהגוף שלה מגיב אליי. צבטתי לה את הפטמות, כשהרגשתי יד נשלחת לאחור ומלטפת את הביצים – אני מת על זה.
"חושבת שאת ייחודית, חכי חכי", אמרתי לה, התרוממתי מעט עם המרפקים, מרחיק את הגופות שלנו, ושלחתי אצבע לדגדגן. היא כמעט גמרה במקום, הרגליים שלה נסגרו מאחורי הגב שלי, היא הצמידה אותי אליה. הידיים שלה חיבקו את הצוואר וקירבו אותי אליה, אבל לא הפסקתי, והיא גמרה, כל גופה רעד, הגניחה היתה כל כך חזקה ליד האוזן, שהרעש הכאיב – אבל חייכתי.
"אממממממ", היא השמיעה גרגורים של חתולה, אחרי שהיא נרגעה ויצאתי מתוכה. רטיבות של נשים, היא המקבילה הגברית לזקפה. אני תמיד אוהב להרגיש את הרטיבות עלי, כשאני יוצא ממנה, נגעתי והאיבר היה רטוב כאילו יצא משטיפה באמבטיה, ליטפתי אותו, וליקקתי את היד לאחר מכן, טועם אותה.
כשמישהו מאונן, הוא הכי מדוייק עם עצמו, במגע, בעוצמה, לא משנה כמה תנחה את בת הזוג, עדיין עם עצמך הכי כיף.
כשהיא נישקה אותי ושאלה איך ארצה לגמור, אמרתי לה שתניח את היד על הפין, ואני אהיה זה שאניע לה את היד. היא משוחררת, ואני קובע את התנועה.
וכדי שתהיה תוספת קינקית, אמרתי לה שאחרי שאגמור, היא צריכה ללקק את כל הזרע שיהיה על הבטן והחזה שלי, ולהעביר אליי לפה בנשיקה. "משוגע אחד, זה יידבק אליך שבוע", היא צחקה ונתנה לי מכה לחזה.
היא התמקמה לצידי, רגלי בין ירכיה, הגוף האלוהי שלה לידי, והניחה את היד שלה על הפין. הנחתי ידי מעליה, והתחלתי להניע אותה, מהר, לאט, בתחתית, בעטרה, באשכים, והאיבר התקשה יותר ויותר, התרחב יותר ויותר, ככל שדם זרם, והתשוקה התגברה – הוא היה קשה כמו קרש, ולא לשם הביטוי. הבאתי את כף ידה את פי, ועם הרוק, החזרתי אותה לתנועה.
לקחתי מגבת והנחתי על פניי, בעבר כבר קרה לא מעט, שגמרתי, והזרע עף אליי לפנים ולעיניים.
ביקשתי ממנה להדק את התפיסה, והנעתי את היד שלה מהר למטה ולמעלה, התזוזה גברה וגברה, ואז, בנקודה שהתקרבתי לגמירה, הנעתי אותה באיטיות רבה, וואווו, הקטע של איטיות לפני הגמירה, העלה את האורגזמות שלי לשיא חדש. הרגשתי את השיא מטפס, מטפס ומטפס, ואז השחרור – גנחתי כמו משוגע, כל השרירים בגוף התכווצו, והשתחררו. הרגשתי את שני המטחים הראשונים, מתנפצים על המגבת שהסתירה את פניי, ואת המטחים הבאים בכתף, בחזה, בבטן, המרחק מתקצר עם כל התזה.
שכבתי והתנשמתי… והיא, התחילה ללקק ולאסוף את הזרע מהגוף שלי. אני עוד על הגב עם דופק גהוה, מרגיש את הלשון שלה מנקה אותי. ואז התרוממה לכיווני, חיכיתי לה, עם פה פתוח, ושינינו נאנחנו בתאווה כשהיא הצמידה את השפתיים שלה אליי, ונוזל מלוח נכנס לי לפה.
"הסקס איתך מדהים מותק. אני מרגיש שהוא רק משתפר מפעם לפעם", ליטפתי אותה. "yes", זה כל מה שהיא הצליחה להגיד, וחייכה.
אהבתם.ן תגידו בתגובות…. ????

7 מחשבות על “המטפל”

  1. סיפור נחמד אבל כל הסיפור ממתינים לנשוא של המטפל כי זאת הכותרת וזה הנושא ההתחלתי של הסיפור וזה היה ממש מבאס שזה מסתיים בסקס רגיל עם הבת זוג

    הגב
  2. סיפור מעפן שכתב ילד בן 10 זה מה שיש לי להגיד לך
    איפה על כותבים האמיתיים פה נעלמו??

    הגב

תגובות ? (אין צורך להזדהות)