הכנסת כלה – חלק ג

זהו המשך לסיפור הכנסת כלה – חלק ב ומומלץ לקרוא אותו תחילה, הסיפור עלה בעבר באתר סליזי

#######

"מוישי לא הסיר את מבטו ממני, מביט באשה מיוחמת ששוכבת על מיטתו ורגלה מתחככת בו, גם הוא לא תמים גדול, הזיז את ידו קצת לכיוון מרכז המיטה ומעלה כך שרגלי כבר נמרחה עליו וירכי כבר מזמן נחשפה בפניו, כף ידו שמונחת על המיטה זכתה להרגיש גם היא את ירכי אך הוא לא הזיז אותה, כאילו להשאיר לו פתח חילוץ למקרה ותהיה פאדיחה שכאילו לא נעשה משהו בזדון מתחת לחצאיתי אך אני כבר חשתי את ירכי התחתונה בכל פעם שהיא עברה והשתפשפה על אצבעות ידיו ואז חשתי אצבע אחת מתרוממת מתחת לחצאיתי ונוגעת בבשר הירך שלי. שנינו שתקנו כבר מעל דקה, מביטים זה בזו, ללא כל דיבור. לאחר עוד פעם או פעמיים שהנעתי את רגלי כבר הרגשתי את אצבעותיו מטפסות מעלה, מלטפות את ירכי העליונה, רגלי ממשיכה להתחכך באמתו.
חשתי צמרמורות רבות מהתרגשות והופתעתי לגמור שוב רק מהגירוי הבלתי יאומן הזה שמתרחש כעת על מיטתו של מויישי, נעתי בחוסר שליטה טוטאלי, מפרכסת ורועדת מויברציות חזקות״.

ידעתי שאני כרגע מתדלק את הדר בסגנון חומר שהצליח בעבר להלהיט אותה מאוד לרמות שאף אני הייתי מופתע מעוצמתו, סליחה, תיקון, כרגע כשהסרטתי לה במוחשיות רבה את הפנטזיה שלה, ממחיש לה את התחושות והמחשבות של מה שיכול להמצא מעבר לדלת האמבטיה, ידעתי שהיא מגיעה לרמות חדשות של תשוקה ומשיכה.

היא סיפרה לי תוך כדי ולאחר סיפורים קודמים שכשהיא נמשכת היא מניעה את גופה ללא שליטה, שזה נעים לה, מרגישה נשית, שהמפשעה שלה מסוככת בצורה נדיבה ביותר בנוזלי תאווה, שהדגדגן שלה שהוא רגיש ביותר, נפוח מאוד ושהיא מצהירה בצורה מוחלטת שאם במצב בו היה איתה גבר בשלבי היצר הללו הגועשים בה, אולי אף היה זוכה.

המשכתי בתוכניתי, מרוצה מהתוצאות ויודע שהדר במצב ייחום, אפילו לא צריך לשאול מה מצבה שם מאחורי הדלת, פשוט הייתי צריך להקשיב ולשמוע את הקולות העמומים מבעד לדלת ולדעת, "לדעת"…זאת מילה שאני כל כך אוהב, החזקתי את האיבר העומד שלי ולחצתי אותו תוך כדי שאני ממשיך בדרכי ל-"לדעת" את הדר.

המשכתי להקליד את הסיפור, היישר לסצינות הסקס.

"מוישי נגע בבשרי, עולה במעלה הרגל ואני הנעתי את רגלי בחוסר שליטה, האורגזמה שצפה בגופי ולא שלטתי על אף שריר ולא על נשימותיי, הטילטולים שלי נתנו למוישי יכולת גבוהה לגעת בכל אשר יחפוץ לכמה רגעים של צמרמורות, צמרמורות ענוגות אשר מגעו רק העצים אותם.
בדיוק עשיתי שעווה לכבוד בעלי והרגלים היו חלקות ביותר ומי שזכה מההפקר הוא לא אחר מאשר חברו הטוב שכעת אוחז לראשונה בכרית הישבן שלי, שוב נרעדתי מהתרגשות ותשוקות כמוסות.

קיפלתי את ברך רגלי הצמודה למוישי, הרגל המשיכה לזוז לצדדים אך כעת חשתי טוב יותר את מסלול אצבעותיו של מוישי שטייל לו בליטופים ולחיצות קלות בין ירכי העליונים לבין חיבור רגלי, שמלתי כבר גלשה עוד והרגל שאותה כופפתי העניקה לה אפשרות לגלוש עד למותני, חושפת את רגלי לחלוטין, רגלי השניה עודנה מכוסה בשמלת כלולותי הצנועה.

כאשר חשתי את ידו נוגעת בתחתוני, מוישי שעד עכשיו ישב לידי, נשכב בצמוד אלי, כשהחולצה הצמודה שלו חושפת שרירים מדהימים שכעת היו מול פני, ידעתי ששריר נוסף מתוח לרווחה וצמוד כעת לרגלי המכופפת, עצמתי עיני והתמכרתי לתענוגות המין, הרגשתי על צד רגלי מוט קשה, צמוד ומתחכך ברגלי. התרגשתי לדעת שאותו איבר בו בהיתי כאשר אונן צמוד כעת לרגלי. התנשמתי בכבדות ולרגע הרמתי את ראשי והצצתי מטה, רואה את הבוקסר המתוח שלו צמוד לרגלי העירומה, זה היה מראה אירוטי מטריף שלא האמנתי שאני הכוכבת בו.

מוישי שוב לחץ את מפשעתו על רגלי, לא רחוק מהיכן שאצבעותיו חדרו, אל מתחת לגומי התחתון, גולשות באיטיות רבה ומתקדמות מ"מ אחר מ"מ אל בשר שהיה רך יותר ויותר בכל התקדמות. נעתי בחוסר שליטה והרגשתי שאצבעותיו גורפות את הרטיבות שלי. ברגע בו הרגשתי את כרית אצבעו מרפרפת על שפתי הנרתיק שלי מיד אחזתי את שמלתי המורמת ותוך כדי הקשתת הגב ניסיתי קצת לכסות את מבושי, מנסה לחזור קצת לשליטה ללא כל הצלחה, מכסה קצת מהרגל החשופה וגם מותנו של מוישי הצמוד אלי התכסה בשמלתי. כעת כבר לא יכולתי לדעת מה קורה שם מתחת לשמלתי, רק חשתי את הבליטה עדיין נצמדת לירכי הערומה ואת אצבעו המטיילת על איבר מיני, מורחת את הנוזלים שלי בכל כיוון".

שלחתי את ההודעה בדפיקות לב מוגברות, ממתין.
אין תגובה מהדר, אפילו לא החלה להקליד.
הבטתי לראות האם האינטרנט פועל, כן, ראיתי שהיא קיבלה את ההודעה. כהרף עין עבר עד שהצמדתי את אוזני אל דלת האמבטיה, מקשיב בקשב רב לתנועות מבפנים, היה קשה בתחילה לשמוע, אך לאחר שניות זיהיתי אנחות עמומות הנבלעות בחלל האמבטיה.

הקלדתי מהר… "להמשיך?"
הפעם הדר ענתה מהר מאוד. "ככככככןןןןןןןן!!!"
"פרינסיפצה, מה את רוצה שהוא יעשה לך, החבר של בעלך??" שלחתי כשאני נושך את שפתי.
"שהוא יעשה לי נעים כמו בסיפור" ענתה הדר.
"את רוצה שהוא יזיין אותך…??" המשכתי את הפינג פונג.
"כן" קיבלתי את הודעתה הקצרה.
"אני יכול לבקש בקשה?" שלחתי כשאני ניצב ליד דלתה של זו המתכתבת איתי בשחרור מעצורים…
"אם תמשיך את הסיפור…עד חצי המלכות"…כתבה הדר.
"טוב מאוד, תיכף אמשיך, אני יודע שאני מפריע לך באמצע לענג את עצמך, אני רוצה שאת תמשיכי במה שאת עושה, מרימה את שמלתך וחושפת את מפשעתך ואגנך, אך בכדי שארגיש מרוגש, אני רוצה שאת תיצמדי עם ישבנך החשוף אל דלת האמבטיה, למקום הכי קרוב בחדר בו את נמצאת כרגע עירומה, המקום הכי קרוב אל חברו של בעלך, תצמידי בפוזת משגל כלבים את מפשעתך וישבנך לדלת, תתחככי בה כאילו זה היה איברו של חברו של בעלך".

"מה?? זה לא קצת מוזר?" שאלה הדר.

"תסמכי עלי, תראי שזה יגביר את הריגוש שלך לעוצמות שלא הכרת והדלת, הדלת מסמלת המחשה של משהו פיזי אמיתי, תגידי לי כשאת מוכנה" שלחתי את ההודעה ולאחריה שמעתי תנועה באמבטיה. מיד לאחר מכן לפתע דלת החדר טיפה זזה ממשקל שהופעל על הדלת בצידו השני.
"אני מוכנה" קיבלתי את ההודעה מהדר והבטתי על דלת האמבטיה שהנני צמוד אליה, כלא מאמין.
דלת האמבטיה הייתה דלת איכותית מעץ, מעוטרת בבליטות ודוגמאות, בחנתי את הדלת, יודע מה גובהה של הדר העומדת בדיוק מאחוריה, יודע מה גובה ישבנה הנשען ערום על הדלת מצידה השני. עברתי עם ידי ואצבעותי בנקודת ההערכה שלי, בין בליטות הדלת, יודע שהאתר הקדוש לעלייה לרגל, נמצא עירום מרחק של חמישה סנטימטרים של דלת בלבד.
בלעתי את רוקי, עצמתי את עיני וליטפתי את הדלת, הדלת זעה והרגשתי את משקלה של הדר מצידה השני, שוב נשמתי נשימה עמוקה מהתרגשות, הייתי מרוצה מההתקדמות ומיד לאחר מכן חזרתי לכתוב.

"שכבתי על הספה, פני צמודות לשל מוישי, גופו של מוישי צמוד לגופי מתחת לשמלת כלולותי ואצבעותיו טיילו על איבר מיני הרטוב.
כאשר חשתי כיצד אצבעו מתחילה לפלס דרכה אל הבולען החם שלי, פערתי את פי בתאווה ותדהמה, בתדהמה מההבנה שאישה נשואה וצנועה כמוני, שוכבת לצד חברו של בעלי העושה בי כרצונו וכרגע אצבעו חודרת לתוכי".

שלחתי את ההודעה בחיוך ותאווה, מרגיש ישר את הדלת זעה בתנועות קלות. זה היה מאוד מחרמן להבין כיצד אני משפיע עליה, שכעת היא מתענגת מהנאות מין שאני רוקם לה, המשכתי לשצוף את ההורמונים של הדר בהמשך הסיפור.

"מיד לאחר החדרת האצבע גם הרגשתי שפתיים חסונות וגבריות נצמדות אל פי הפעור, בשקיקה רבה חשתי את מגען, מתרגשת לדעת שאני חווה את נשיקתי הראשונה בחיי, אאההה…גנחתי אל תוך פיו כשהרגשתי את אצבעו גולשת לתוכי, התחושה הייתה אדירה, כאילו שוקים חשמליים מרטיטים את גופי והתחושה של העצם הזר בתוכי גרמה לי להתמכר לתחושה. הנעתי את אגני בתנועות בלתי רצוניות, מה שעזר לאצבעו של מוישי לגלוש ולהעצר במחסום פנימי שבתוך גופי".

שלחתי את ההודעה באצבעות רועדות, המתנתי מספר שניות והצמדתי את אגני אל הדלת, האיבר שלי עמד בטירוף ואז טפיחה קטנה על הדלת מצידה השני ומיד אחריה עוד אחת, תזוזות קטנות ומדודות וברקע שמעתי בבירור אנחות תענוג שנפלטות מפיה של הדר. התחושה של הדלת הזזה על בזנטי המתוח מאוד ריגשה אותי וההבנה שלו כרגע הייתי מעלים את הדלת, הייתי מוצא את עצמי בפוזת זיון בדוגי עם הכלה אשר כל מאודי חשק בה. המשכתי להצמיד עצמי אל הדלת ובשארית כוחותי המשכתי להקליד את המשך הסיפור.

"נישקתי אותו בתאווה, נעה על אצבעו, מזיינת עצמי עליה, לא יודעת שמוישי כבר שלף את איברו מן הבוקסר. נעתי ביצריות רבה, מנסה לשאוב את אצבעו לתוכי ולא יודעת שהאיבר שלו כבר צמוד לאצבע החודרת, צמוד לאיבר מיני, כיפת איברו האימתני כבר מרוחה בכל נוזלי גופי. המשכתי לנשק אותו ולא יכולתי יותר להישאר במצב הסטאטי הזה, הייתי חייבת יותר.  הסתובבתי מעליו, נשכבת עליו ושואבת את שפתיו, נעה על ידו הרכונה בין רגלי, ממשיכה להרגיש את העצם הזר בתוכי ותכונה רבה סביבה הנלחצת לתוכי. המשכתי לנוע בעיניים עצומות, מתענגת מהתחושה של אצבעו בתוכי, חשה את העובי והחוזק שלה, מתרשמת ומתענגת כאחד. נעתי, מכניסה ומוציאה, נעה עליה, מרגישה את מחסום בתולי שנמתח בתוכי, חפצה להרגיש אותה עמוק יותר, נוזלים רבים הציפו וסיככו את איברי והשיפוד שהנעתי עצמי עליו.

רציתי כל כך לומר לו שאני רוצה את איברו בתוכי, אולי אפילו התפתתי לשלוח ידי ולמשש את איברו, אך הידיעה שאני מקיימת יחסי מין עם מי שאיננו בעלי וזאת רק באמצעות חדירת אצבעו איפשהו ריצתה אותי והחלטתי שלא לסבך את המצב.

המשכתי לנוע על אצבעו, נעה חזק יותר, רוצה עמוק יותר, מתקשה כבר לנשום מהמאמץ, מההתרגשות ואז לפתע הרגשתי את הסכר נפרץ והמחסום נרמס תחת הלחץ שהופעל, נבקעתי, פותחת את עיני בתמיהה, יודעת שכעת איבדתי את בתולי, מביטה בשתי ידיו מחבקות את עורפי ומבינה שמה שפרץ וניקב את בתולי מבפנים לא הייתה אצבעו אלא זה היה הזין הגדול שלו, הידיעה הזאת ביחד עם הכאב הרטיטו אותי, הרגשתי שאני מתפוצצת ונעתי בחוסר שליטה, מרגישה את איברו עדיין מתנוסס בתוכי עמוק עד לסופו".

שלחתי את ההודעה ומיד שמעתי גניחות רמות יותר, הדלת המשיכה ללחוץ על איברי בתנועות קטנות שהוכיחו לי כי הדר משעינה את גופה עליה. ידעתי שכבר היצר מוליך את שנינו, שהתאווה מציפה את שנינו בהורמונים רבים וכעת הזמן לשלב הבא.

סידרתי את בגדי ודפקתי דפיקות קטנות על דלת האמבטיה. טוק טוק טוק.
הדפיקות שדפקתי על דלת האמבטיה של הדר לא היו באמת חזקות, אך היו נשמעות לי כמו פשיטה של הק.ג.ב הסובייטי.

מיד שמעתי שמשקל גופה של הדר כבר לא נשען על הדלת.
נסיתי לדמיין אותה, שומעת דפיקות בדלת הצמודה למקום בו עשתה מה שעשתה, חוששת שנתפסת בקלקלתה. לרגע דמיינתי ששמעתי את הדופק שלה, אך כשהבטתי על כף ידי שעדיין עמדה כנגד הדלת, הבחנתי כי קצב דפיקות הלב ששמעתי תואם לקצב תזוזות הוריד שעל ידי.
עוד שתי דפיקות קטנות על הדלת, המילה דפיקה ממש מתאימה לסיטואציה, חייכתי לעצמי תוך כדי שהבטתי על השריר המותח את המכנס במרכז רגלי.

"מי זה?" הקול שנשמע מעבר לדלת היה נשמע קצת חלוד, כאילו תקוע לה חתיכת אוכל בקנה הנשימה.
"זה מאיר, הכל בסדר הדר?" שאלתי בתמימות כאילו לא יודע מה עשתה לפני רגע.
תוך כדי שאנו משוחחים, קיבלתי הודעה בה הדר כותבת  "הוא פה!!" חייכתי מרוצה.

"אני בסדר, למה?" שמעתי את הדר מנסה הפעם לשלוט בקול שלה יותר משהצליחה בפעם הקודמת.
"אה יופי…פשוט קצת נלחצתי, סתם תחושה שמשהו קרה וחשבתי ששמעתי רעשים.
חוץ מזה שאני מחכה לך…את באה?"
תוך כדי שאני מדבר איתה מבעד לדלת, הקלדתי שאלה בפייס.
"מה הכוונה? מי פה? חבר של בעלך?! איתך באמבטיה??"

שוב קולה של הדר נשמע.
"לא, הכל בסדר, כאילו כמעט בסדר, אני כבר יוצאת, אתה תראה לבד".
ענתה הדר בקולה המתוק, כאילו באה כבר לתרץ מדוע היא עדיין לובשת את שמלתה ומיד גם השיבה לי הודעה בפייסבוק.
"הוא דופק בדלת, חושב שקרה לי משהו, חושב ששמע רעשים, איזה פאדיחות יווו יוווו".

לאחר שאמרה שהיא תכף יוצאת, עברתי לתקשר איתה רק דרך הפייסבוק דרך הפרופילים האנונימיים שלנו.

"אני מחורמן לגמרי לדעת שהחבר של בעלך שמע אותך מאוננת…וואו…לא רחוק מהפנטזיה, סמיילי קורץ,
טוב יאללה, אמרת שהוא מחכה לך, צאי אליו"
כתבתי מרוגש.

"לצאת אליו? אני עדיין בהשפעה של הסיפור אמממ, רטובה לגמרי, חוץ מזה שאני חוששת ממה שיחשוב כשיראה אותי עדיין בשמלת הכלה". הדר השיבה הודעה כנה.

"טוב, אין לך הרבה ברירות, את צריכה שמישהו יעזור לך עם השמלה ואת תגיעי חרמנית ממש כמו בסיפור…חחחחח.
את לא יודעת כמה אני חרמן עכשיו, אם היית פה הייתי מראה לך"
"חחח בייניש, ממממ, אתה חרמן כעת? לא הייתי יכולה לנחש, סמיילי קורץ.
ממש דמיון יוצר מציאות, אני יכולה לדמיין את האיבר שלך מתנוסס עד לכאן, זה בגללי?" הדר פלרטטה איתי.
"זה בגללך ובגלל מה שעומד להתרחש סמיילי עם לשון בחוץ" עניתי במהירות.

אוי נו באמת, לא יקרה כלום, אתה יודע להבדיל בין דמיון למציאות? הנה אני יוצאת אליו, אוכיח לך שלא יקרה דבר".
קיבלתי את ההודעה ומיד שמעתי את דלת האמבטיה נפתחת.

בדלת האמבטיה עמדה הדר, כשעל פניה סומק רב, אודם פניה בלט על פני שמלת כלולותיה הצחורה, שערה היה סתור וקבוצת שיער משערה הבלונדיני נשען על לחיה. הבטתי בבריאה המהממת הזאת עומדת בדלת האמבטיה, מבטינו הצטלבו ולבי דפק בעצמה.
"כן, אני יודעת" אמרה הדר בקול מתרץ כאילו קוראת את מחשבותי, כמובן שהגבתי כמופתע.

"התחתנת עם דוס כבד? אה?"
הבטתי בשמלת הכלה שלה, מנצל את הסיטואציה שאני אמור להיות מופתע שהיא עדיין לובשת אותה ולבינתיים בחנתי את חמוקיה.
"זה מתסכל, אני כבר חצי שעה מנסה איכשהו לצאת ממנה ללא הצלחה" ציינה הדר את מצוקתה.
"אה, אוקי, זה מסביר את הקולות ששמעתי, כבר הייתי בטוח שחטפת התקף כלשהו" צחקתי והבטתי עמוק בעיניה של הדר, מבחין בהלם והחשש הזה בעיניה ברגע שהזכרתי את הקולות ששמעתי מהאמבטיה.

הדר סיפרה לי מה היה עם יצחק, היה בולט שהיא מתוסכלת מכל הערב הזה מאז שהגיעה למלון, אמרה שהיא כנראה צריכה להעיר אותו.
"לפחות אתה פה והיה נעים לשוחח"…אמרה לי במבט שהחסיר לי פעימה.

היה? זה רק התחיל.
״טוב, את ממש אדומה, אני מביא לך מים"

ניגשתי אליה עם כוס מים קרים שמזגתי, היא הודתה לי וכאשר שלחה את ידה לאחוז בכוס, דאגתי שאצבעותינו יפגשו למגע, המשכתי להביט בעיניה כל העת וראיתי את המבט הזה בעיניה, מבט קצת נפחד אך מלא ברבדים נוספים שידעתי מה פשרם ומהיכן הגיעו.
"אולי נשתה עוד כוסית וודקה?" שאלה ואני קפצתי בשמחה על הרעיון החדש, מבטל את מה שתכננתי לעשות בכדי להתקדם לשלב הזה.

תוך חצי דקה היו בידי שתי כוסות וודקה עם קרח, הדר התיישבה בפינת האוכל ולגמה את הכוסית בשניה אחת.
מיד לאחר מכן החיוך חזר ללחיה וביחד עם הסומק שעל פניה מהמאורעות האחרונים והאלכוהול, היא הזכירה לי את סקארלט ג'והנסן בסצינה אהובה עלי.
התיישבתי לידה עם הבקבוק, לוגמים וצוחקים על אפרים יריס שרקד בחתונתם בכזאת התלהבות שהוא עף על גבו וכל המכנס שלו נקרע והתחתונים שלו צצו לכמה שניות, בדיוק לפלאש של הצלם.
"הולכות להיות לכם יופי של תמונות" צחקנו שנינו מאוד.

הדקות הבאות היו דקות שכיניתי אותן זוהרות, דקות ששני אנשים יושבים ומשוחחים בחדווה רבה, ללא להוריד את החיוך מהפנים, ללא להמעיט בסקרנות, המבטים והמתח באוויר לא פסחו לרגע, הייתי מוכן להישאר כך לנצח.
"נו, מצאת מישהי מעניינת הערב?" שאלה הדר, מסתקרנת ממני, שואלת במבט שובב בדיוק לאחר שסיימה כוסית נוספת.
"כן, מצאתי" חייכתי חיוך מבוייש אך אסרטיבי.
"מי זאת?" שאלה הדר בהתלהבות.
"נוווו…מי זאת??" הדר העלתה את קולה בסקרנות לאחר שראתה שאני מתחמק מהתשובה.
"אני הולך רגע להתפנות" אמרתי בהתחמקות, קם מהשולחן למורת רוחה של הדר היפה.
"אוווףףףף, כשאתה חוזר אתה מספר לי!!" אמרה הדר בטרוניה כשחלפתי על פניה ופניתי לאמבטיה, שומע את קולות הזכוכית של הבקבוק והכוס שוב נפגשים, הדר מוזגת לה כוסית נוספת.

תוך כדי שהרהרתי על המתח בשיחה שלנו, על הרצון העז הזה לחוש אותה הגעתי לאסלה ושלפתי את הזין העומד שלי, מתקשה מאוד להוציא את השתן מהשלפוחית בגלל הזקפה, הייתי צריך להתכופף בכדי להצליח להשתין בפוזה כזאת, את זה בטח רק גברים יבינו. כשחזרתי לסלון, הדר הייתה עם גבה אלי, הבטתי בגבה, מזהה את הקשר שבו החוט מושחל בין לולאות לאורך כל גבה, מבין שמלאכת הפתיחה לא אמורה להיות כל כך מסובכת.

"נו, אתה חייב להגיד לי מי זאת, אני ממש מסוקרנת" אמרה כשגבה אלי.
"זה כאן הקשר" נעמדתי מאחוריה והצבעתי כשאצבעי מרחק חמישה סנטימטרים מגבה, הדר סובבה ראשה לכיוון אצבעי, מביטה עליה אך מיד הבחנתי שהיא גם לוטשת מבט לחבילה במרכז מכנסי שניצבת באותו קו מבט.
שתקתי, שתקנו שנינו, מצד אחד המתח היה פה בשיאו באוויר בדקות האחרונות והדר כבר הגיעה משומנת ומוכנה לאחר שקראה את סיפורי.
כעת גם אני שעמדתי מאחוריה דיברתי על הנקודה שבה שמלתה נפתחת והיא, מסתובבת ומביטה על התפיחה שבין רגלי.

"את צריכה לאחוז בחוט הזה ולמשוך אותו כלפי מטה ואז בסיבוב שמאלה נפתחת לולאה ואת מושכת את החוט ואז…"

ראיתי שפניה של הדר לובשים רצינות ושנשימותיה הופכות כבדות.
"איפה החוט הזה מתחיל?" שאלה הדר בקול שונה מהרגיל, קצת רועד.

חשבתי לעצמי על הפנטזיה שכתבתי לה, על הסצינה בה מוישי פותח את שמלתה וידעתי שהיא חושבת על זה כרגע בדיוק כמוני.
"כאן" לחצתי קלות על גבה, בדיוק על החוט אותו צריך לפרום.
הדר ניסתה לשלוח את ידה לאחור ולאחוז בחוט אך הוא היה בדיוק במרכז הגב והיא לא הצליחה להגיע אליו.
תפסתי את החוט, מנסה למשוך אותו לכיוון אצבעותיה, היא כמעט והצליחה להגיע עם קצות אצבעותיה לחוט אך עדיין לא נגעה בו.
"אני לא מגיעה" אמרה.
משכתי אותו עוד קצת לכיוון אצבעותיה שתוכל לאחוז בו, מרגיש כיצד הקשר נפרם והחוט משתחרר, ברגע מהיר, לולאה אחת כבר הייתה משוחררת והפעם כשהחוט ארוך יותר, אצבעותיה הצליחו לאחוז בחוט והפוזה שלה והניסיון לאחוז בחוט שמאחורי גבה משכו את החוט ועוד לולאה נפרמה.

"הנה הצלחתי לתפוס את החוט" אמרה בצהלה ולא ידעה שכבר לולאה שלישית נפרמה.
"ממש תודה" אמרה וקמה מכיסאה, היא הסתובבה כלפי ואני שלא זזתי ממקומי עמדתי ממש במרחק עשרה סנטימטרים ממנה כשהמכנס שלי לא מסתיר את הזקפה שלי. בחנתי את חלקו העליון של השמלה וראיתי שהוא כבר רופף ורחב יותר. הדר שכבר הייתה בדרכה לאמבטיה להמשיך את מלאכת פרימת השמלה, ראתה שאני בוחן אותה ממרחק קצר.

"לפחות ניסית לעשות משהו בקשר אליה?" שאלה הדר, חוזרת בחזרה אל הנושא שהטריד את מנוחתה.
"עדיין לא, אך נראה לי שאעשה" אמרתי תוך כדי שאני מרגיש את הנפיחות של בד שמלת הכלה נוגע ברגלי.
הבטתי שוב אל שמלתה ושמתי לב שהיא אף רחבה יותר מלפני מספר שניות, כנראה שכובד השמלה לוחץ על הלולאות, האם הן נפרמות?!

"היא בת מזל אותה אחת" אמרה הדר בביישנות והמשיכה "מעניין מי זאת, אז מה תעשה?" שאלה הדר, מביטה אל תוך עיני.
"מה אעשה? אני חושב שדבר ראשון, זה הדדי, כך שזה מפשט את המצב. מה היית עושה במקומי?" אמרתי את דברי תוך כדי שראיתי עוד שקיעה של השמלה בשל לולאה נוספת שנפתחה.
"אני הייתי פונה אליה ומוודאת שהיא תבין שאני בעניין שלה. איך אתה יודע שזה הדדי?"
אמרה הדר שכבר נשענה על השולחן מרחק קצר מהמקום בו עמדתי.

"איך אני יודע? ראיתי את המבטים שלה, אני גם מרגיש שזה ממש זורם בינינו וכן, אני חושב שהיא כבר יודעת שאני חושק בה וכפי שאמרתי, זה הדדי!" אמרתי משפט נועז והתקדמתי צעד לפנים, נצמד אל הדר, סוגר את הרווח שהיה בין גופנו, מרגיש את פלג גופה התחתון צמוד לשלי ורואה את מבטה הרועד, את שפתיה קפוצות ובית החזה שלה עולה ויורד בנשימות כבדות ומהירות תוך כדי שעוד לולאה נפתחה בשמלתה.

התרגשתי והיה ברור על פניה של הדר שלא רק אני מרוגש.  התחושה הייתה שההורמונים מציפים אותך לנקודת שיא והחרמנות בשיאה, שהריכוז במלואו חד ושואב אותך לחשוב שרק דבר אחד נמצא בעולם והמתח המיני, המבטים, השיחות, הפנטזיות שידעתי שטוויתי במוחה והסיטואציה בה עזרתי לה בטעות או שלא בטעות להתחיל ולפתוח את שמלת כלולותיה. הכל יחדיו יצר את הסצינה המושלמת.

עמדתי בצמוד להדר, מביט בעיניה הכחולות, משתומם לפאר יופייה הרב, רועד במקומי מהידיעה שזאת אישה נשואה אשר כל קירבה אינטימית אליה אסורה וכעת, תוך כדי שאנו מחליפים מבטים עמוקים, אני חש את כף ידה על לחיי.

עצמתי את עיני, מתענג ממגע כף ידה הרכה של האישה היפה שלפני, הרגשתי שאני מניע את לחיי לכיוון ידה, מנסה לחוש טוב יותר את הזרמים שזורמים בי המתחילים בלחיי ושוצפים זורמים לשאר איברי גופי, מגע ממכר. פתחתי את עיני והנחתי את מצחי על מצחה של הדר, שנינו נושמים בכבדות, הבטן שלי רטטה בקול, ידעתי שגופי עובר תהליכים נוספים מפאת ההתרגשות מהמתרחש, נשעננו צמודים האחד לשני, עם המצח אחד על השני, ידה עדיין מלטפת את לחיי ועוברת לרפרף על תנוך אוזני. הנעתי את ידי ואחזתי בעורפה, משחיל את ידי מתחת לשערה הבלונדיני, מלטף את עורפה ומצמיד את מצחה לשלי. הנשימות הכבדות כאילו דיברו ביניהן, מעניקות לשני שקיפות מלאה מה עובר עליו וממה נפשו מיטלטלת.

לחצתי את אצבעותי בעורפה, חש את שיערה ובשרה, מעביר את אצבעותי בין שורשי שיערה ומרגיש בתגובה אוויר חם היוצא מפיה ומכה על פני, הבטתי מטה אל שפתיה הבשרניות וראיתי את פיה פתוח ועיניה עצומות, מתמכרות למגעי. פניה בעת המשיכה שחווינו נחקקו במוחי וידעתי שישארו לעד, זה היה מראה כ"כ אירוטי, מפעים של אישה מהממת שמעניקה דרור למשיכה בה הייתה שרויה. המשכתי ללטף את עורפה וחשתי לראשונה את אפה החמוד מתחכך בשלי, שפתותינו היו קרובות כל כך, מרחק כה קצר להתאחד לנשיקה אסורה. הנחתי את ידי השנייה על ידה המלטפת את פני והרגשתי שוב את הבל פיה החם על שפתי, מרחק המצטמצם מרגע לרגע.

הדר ליקקה את שפתיה, מרטיבה אותן כאילו ידעה כיצד ומתי להכין אותן לעומד להתרחש, זה גירה אותי ופלטתי גם אני נשיפה כבדה שנשבה על הרוק שעל שפתיה. תחושת הרוח על הבשר הרגיש והרטוב גרם לה להתכווץ במקומה ומצחה גלש עד לחלקו העליון של אפי, נעצר בו, אפה גלש ורפרף על שפתי המוכנות לנשיקה, נשקתי לאפה ומיד חשתי את שפתיה נושקות ברעד לסנטרי.

הקפתי אותה עם שתי ידי, מחבק אותה ומצמיד את החזה שלה לבטני, הרגשתי את הבליטה שלי שוקעת בתוך נפיחות בד הרשת של חלקו התחתון של שמלתה הצחורה. כשהרגשתי גם אני את שתי ידיה מקיפות את ראשי לחיבוק, צללתי מטה אל סנטרה וצווארה כמאהב אשר מצליח לחשמל את אהובתו, הדר שנשענה עד כה על השולחן, גלשה עם גופה מטה כשרגליה רועדות מהתרגשות, לא מצליחות לשאת את גופה ואני המשכתי ללגום את בשר צווארה, מריח את ריח גופה המשכר.

הדר המשיכה לגלוש ומשכה אותי ביחד איתה ע"י ידיה המלופפות בחוזקה סביב צווארי. הכיסאות השמיעו רעש גרירה חזק מפאת גופנו וכשהבטתי לכיוונם ראיתי את גבה של הדר דוחף אותם והחיכוך בהם פרם מהר מאוד מספר לולאות רב משמלת הכלה שלה, החוט כבר היה פרום עד לגבה התחתון וגבה העירום נגלה לעיני כשרק קו חזייה בצבע לבן קישט אותו.

המשכתי לנשק את צווארה של הדר שהרימה את ראשה בשקיקה מהתענוג שחשה. עליתי לאט לאט לכיוון סנטרה, יודע שעוד רגע קט נחווה את הנשיקה הראשונה בחיינו. נשיקה יצרית של שני צעירים שנמשכים האחד לשני ללא כל שליטה וללא להתחשב בכל האיסורים החלים על מגע ביניהם. המשכתי לעלות עם שפתי סנטימטר אחר סנטימטר, טועם מהבשר, נושם את ריחותיה בכל מגרעת, מתקדם בהתרגשות, עד שהרגשתי את חום שפתה התחתונה והנפוחה שלה בין שפתי.

תארו לכם את התחושה לשאוב אל תוך פיכם את השפתיים של הפנטזיה הכי גדולה שלכם.
תארו לכם שאתם חווים איתה את נשיקתה הראשונה לאחר שהתחתנה באותו הערב עם גבר אחר.
תארו לכם את הרגע בהילוך איטי של ידכם המתקרבת אל גבה החשוף, את המגע הראשון בבשר המחוטב, בצמרמורות שזה גורם לה מההבנה שידכם החמה היא זאת שנוגעת בגופה הטהור ושללא שהבחינה בכך גופה ובשרה הצנוע נחשף בפניכם.
תארו לכם את ההכנה לטבילה שהדר עשתה, מכינה עצמה לבעילה ראשונה עם בעלה הטרי,
וכעת, אתם אלו שהכי קרובים לעשות את זה.
קרובים מרחק כמה בדים בודדים.

התחלתי להניע את שפתי, יודע שרגע אינטימי מזה לא קיים. ליטפתי בחושניות רבה את הגב העירום שלה שנחשף לאחר פרימת החוט העיקש, המגע הטריף את הדר והיא החלה להאנח בצורה לא ברורה. מפוזת השענות על הרצפה, הדר שהייתה מאוד מרוגשת מהליטופים ושליקת בשרה בין אצבעותי כבר נכנעה לחלוטין ונשכבה על גבה ואני, שידיה נאחזו מסביב לראשי מצאתי את עצמי נשכב עליה, רגל אחת שלה לצד גופי והשניה תחתי, ידי נשתמרו בין גבה לרצפה, מלטפות את הגוף האלקי של היפיפייה הזאת ששכבה תחתי.

המשכתי לנשק את שפתיה והדר רק פישקה את פיה, כאילו היא מחוסרת אוויר הזקוקה לחמצן ומנסה לנשום דרך הפה נשימות מהירות וחנוקות, הנשימות והנשיפות שלה עברו דרך פי כמסננת, הרמתי את שפתי מנסה לתפוס גם את שפתה העליונה, טועם את הרוק שלה, מצתמרר לחוש את שפתיה בין שפתי.

היא החלה להניע את שפתיה לאט לאט, תמיד הייתי הילוך אחד לפניה, כשעברה לשאוב גם היא את שפתי אל פיה, אני כבר עברתי להתגפפות לוהטת, מלטף אותה, מדי פעם שולח לשון אל פיה, צוחק בליבי מהנגשויות הקלות של השיניים שלנו, חסרי הניסיון בנעשה, אך למרות חוסר הנסיון, הלהט והכמיהה הצליחו להלהיט את הנשיקה להתעלסות יצרית ובלתי נשכחת. ידי כבר פרמו את כל החוט ואצבעותי טיילו מקו התחתון העליון שלה ועד עורפה, דחפתי ידי תוך כדי התלהטות היצרים והכנסתי אותן גם אל מותניה ואת קצות אצבעותי גם אל הבטן.

הדר לא איחרה בתגובתה, ושלפה את החולצה מתוך המכנס שלי, מכניסה את ידה תחתיה ומתחילה להניע את ידה על שרירי הבטן והחזה שלי, מועכת ומתענגת לחוש את יציקותם ואיתנותם של שרירי. חלקו העליון של שמלתה היה כבר משוחרר ורחב, השרוולים הם הדבר היחיד שהחזיקו את השמלה במקום, הוצאתי את ידי הימנית מגבה ומהחלק האחורי הפתוח של שמלתה והכנסתי אותה מחלקו הקדמי, מקיף את ידי סביבה, מחבק את גבה מחדש, רק הפעם כשידי סביב מותנה ושרירי הזרוע שלי מעוכים על השד שלה הנתון בתוך חזיית התחרה הצחורה.

כשעשיתי את זה הדר הניעה בחוסר שליטה את הרגל שלה ששכבה תחתי, מנסה להזיזה לצדדים, מתרגשת מצד אחד לחוש את שרירי בין אצבעותיה ומצד שני מתרגשת למגע ידי בגבה, ומותנה ולבסוף רגלה הרוטטת מההתרגשות נכנעה למשקל גופי וזזה הצידה, התקבעתי במרכז רגליה בתנוחה המיסיונרית, אגני לוחץ על אגנה ורגליה פתוחות לצדדים, תחתית שמלתה גלשה במעלה רגליה, חושפות גרביון עד הברך, תחילת בשרה שמעל הברך בצבץ ממנו והיה קסום בעיני, לבנבן וטהור.

המשכנו להתעלס, טועמים את טעם הפיות האחד של השני, טעמה היה טעם אננס מתקתק שנותר מוודקת הואן גוך בטעם אננס ששתתה, ניסיתי לדלות את כל מה שנותר מפיה, אל תוך פי, יונק בחוזקה ומצליח למשוך בוואקום אל תוך פי גם את קצה לשונה.

הוצאתי את היד השניה מהגב והתחלתי ללטף את רגלה הניצבת סביבי, מלטף את השוק המוסתרת על ידי הגרביון, ממשיך ללטף ולעלות עד שהגעתי אל בשרה, מתחיל ללטף את הבשר הענוג הזה שלה, שרבים וטובים חשקו בו וכעת ניתנה לי הרשות לעשות בו כרצוני, עולה במעלה ירכה ושומע בסנכרון רב את אנקותיה ממגע ידי במעלה רגלה מתחת לשמלתה.

"אנחנו משוגעים"  אמרה הדר תוך שהיא מתנשמת בכבדות למגע ידי במעלה ירכה, הבטנו אחד בעיני השני והשתדלתי להוציא חיוך, מגלה שיניים, הדר השיבה לי חיוך מבוייש יותר.

החלטתי לשפר עמדות ולהגיע למקום בו ציירתי לה את הפנטזיה "אני משוגע עלייך" אמרתי ומיד נישקתי אותה בלהט רב, נעמדתי על ברכי ואחזתי בה מקיף את ידי סביבה ותוך כדי שאני מתרומם ומחבק את גופה, הרמתי אותה בהנפה מעלה, רגליה מלופפות סביבי וידיה מעל שכמותי, אוחזות בעורפי. צעדתי תוך כדי שאני לוגם את כל נוזלי פיה אל פי, מגיע לספה שלי שהצעתי קודם לכן בדיוק כמו בפנטזיה ומניח אותה בעדינות, שיער ראשה נח בגל על גבי הכרית ומבט עיניה היה בחציו מפוחד מפאת חשיבות המאורע בו אנו נמצאים אך ניתן היה להבחין גם בזיק של ציד, בעל רצון להשיג את מבוקשו ואני, הייתי מוכן להקריב עצמי ולהיות החיה שלה, לתת לה לצוד אותי ולעשות בי כרצונה.

התחלתי לעסות את כף רגלה הנתונה בתוך גרביון, לוחץ על הכריות, על העקב, לא פוסח על הקרסול, מעניק לה זמן של עונג לגרגר בגרונה, לאט לאט עליתי מעלה מעסה את השוק. אחחח זה היה כל כך מגרה להמשיך ולטפס עם אצבעותי ולעסות את הירך ואז כשידי התקדמו מעלה וראיתי את ההתרגשות בעיניה של הדר, הורדתי את ידי ואחזתי בגרביון, מושך אותו מהברך מטה…מקלף אותו ממנה ומשאיר את רגלה חשופה ופגיעה.

ההתרגשות שלה מכך שכמעט נגעתי במקור תענוגותיה, העניקה לי גישה חופשית להפשיט אותה מהגרביון.
מיד לאחר הראשון, קילפתי גם את הגרביון מהרגל השניה, הדר שכבה על המיטה בדיוק כמו בפנטזיה ואני התעסקתי עם רגליה מתחת לשמלתה, גם כן כמו בסיפור.

עיסיתי את כף רגלה השניה, מתעכב על נקודה שכאבה לה והיא התפתלה בתגובה וגופה שנע היה כה סקסי בעיני, עליתי עם ידי מעלה, אוחז בשוק ובאותו רגע נשקתי לקרסולה בעדינות, עליתי עם ידי עוד יותר מעלה, וכך גם עם שפתי, נושק כבר לשוק, מתקדם וכך מוצא עצמי באיזור הברך, נושק ומרטיב את עורה ברוק פי, שלחתי יד מתחת לשמלתה הלבנה אל רגליה העליונות, מדלג על בד התחתון שהרגשתי בקצה אצבעותי, ועולה מעלה עד לבטן שלה, מניח את אצבעותי החמות על גבי הבטן החמה מתחת לשמלתה המנופחת וההדוקה, מגע ידי הרטיטו את הדר והיא הניעה את גופה מעלה מטה ולצדדים בחוסר שליטה וכך מצאתי את ראשי שהיה צמוד לברכה, לפתע נושק לירכה התחתונה.

עם התכופפות קלה כבר ראשי היה דחוף מתחת לשמלתה, נושק לירכה הפנימית, ממשיך ועולה והדר בתגובה אחזה בשכמותיי בחוזקה, הרגשתי כמו נחש מתפתל, עולה מעלה לכיוון המאורה שלו, חושק לבעול את האישה כמו בסיפורי הגמרא, לחדור לתוכה, לשגל אותה בעוצמת חדירה.

נשקתי ונשכתי קלות את חיבור מפשעתה ממש בצמוד לתחתונה כך שהבד כבר נדבק לי ללחי והדר, לפתע אחזה את ראשי מעל שמלתה, לוחצת עם ידיה את ראשי בדיוק היכן ששפתי נשקו, הפעלתי את הבל פי, מוציא אוויר חם על עורה והיא בתגובה פישקה את רגליה, העברתי את קצה לשוני עם שפתיי על הבשר שמול פני, תזוזה קטנה שלה וכבר הרגשתי את בד תחתונה בין שפתי. עצמתי עיני ופתחתי את פי, הבל פי החם ננשף על הרוק שנותר על ירכה, הדר נעה בחוסר שליטה וכשסגרתי את פי, סגרתי את הלסת, חש לראשונה בשר רך ובולט ננשך בין שיני הלסת שלי "אאאאאאהההההההה" הדר זעקה בקול רם כשהרגישה אותי נושך את שפתיה התחתונות.

"אאאהההההההההההההה" היא המשיכה לזעוק כשלעוד ביס בפות הצטרפה גם אחיזת הבשר שבתחתית החזה שלה על ידי כפות ידי שמושחלות מתחת לשמלת כלולותיה.

הבטתי בנוף הנשקף מולי כשראשי דחוף בשלמותו מתחת לשמלה, ראיתי אור חלש החודר דרך בד שמלת הכלולות הלבנה, המאיר באור מעומעם את רגליה החטובות של הדר, הפרוסות בפני לצדדים, חושפות את גבעת הוונוס האדירה הממוקמת בתוך שיני, לעסתי בנשיכות רכות את הבשר, כאילו הובא בפני המאכל האהוב עלי ביותר כשאני נמצא ברעב שאיננו נגמר. זעקותיה הידהדו בחלל הסוויטה.

את נקודת האל חזור עברנו, האלכוהול, המשחק המקדים והמגע האסור המשיכו לשחק תפקיד והציבו עובדה בשטח למה שיכול להתרחש.
שכבנו שנינו על ספת הסוויטה, באקט מיני סוחף, כשבעלה הטרי של הדר ישן חדר אחד לידנו. לא חשבנו מה יכול לקרות לו ואם ומה…
רק היינו מרוכזים בדבר אחד, אני בה והיא בי.

הדר התענגה מתחושות חדשות שלא הכירה שגרמו לה לרגע אחד להתכווץ במקומה ולרגע שני להתמתח. היא הייתה קצת בהלם ממה שהיא עוברת, לא מאמינה על עצמה שזה מה שקורה כרגע  ובמקביל מעכלת את התחושות החדשות לאיך שגופה מגיב.

הרגע בו לשוני עברה בשקע שבין מפשעתה לתחתוניה, ומציירת קו רוק ישר וההבנה שאני מותח את בד תחתוניה ומנגיש את לשוני להמשיך את קו הרוק בשיפוע אל מעלה השפתיים הורודות גרמו להדר לקשיי נשימה כאילו נכנסה למצוקת חמצן קשה, היא הבינה שהיא לא שולטת על גופה ושכעת היא צריכה לשחרר ולתת לתחושות הנעימות להשתלט עליה.

צבען של השפתיים באור העמום שעבר בחריצי הבד, שיוו להן מראה עוצר פעימה שלא יכולתי לתארו. הייתי באמצע להתפעם מהמראה המגרה הזה ולא ידעתי מה עומד לקרות בדיוק ברגע בו הלשון שלי החליקה אל הרווח שבין שפתיה התחתונות.
הדר החלה לרעוד בעוצמה בחוסר שליטה, גונחת בקול.
"אממממאלללהה…." היא הגיבה בהפתעה גמורה לעוצמת הגמירה המפתיעה והמהירה שהכתה בה, תזוזות גופה מעלה ומטה הטיחו בי את מפשעתה, אפי ולשוני נרטבו ממיצי תאוותה, לשוני לרגע חדרה לרווח, פנימה אל עומקו החם של הנקב האדיר הזה של אשתו של חברי.
הדר המשיכה מתפתלת ומפרכסת ואני ניצלתי את המצב למנף עוד יותר את תחושותיה כשהשחלתי את ידי אל מתחת לבד החזיה שלה, אוחז בגבעה רותחת של בשר פריך ומגרה שבאמצעו בלט עיגול זקור, עם לשוני התחלתי ללקק בתנועות כמו בליקוק גלידה, מלמטה למעלה, בכל ליקוק ראשי נע בתנועת הסכמה ולשוני המחוספסת לחצה פנימה ולמעלה בכל ליקוק, מרטיטה את הדר בכל פעם שמסלול הלשון החל בחלקו התחתון של נרתיקה ועובר בכל המקומות הרגישים עד שהלשון רפרפה על נקודה רגישה במיוחד במעלה הוגינה, בדיוק היכן שתמיד הדר הייתה מרטיטה עצמה באמצעות אצבעותיה כשהייתה מגורה, בדיוק היכן שאצבעותיה לחצו כשקראה את סיפורו של בייניש כשהייתה באמבטיה לפני מספר לא רב של דקות.
בראשה עלתה המחשבה שלו רק בייניש היה יודע מה כעת היא עושה עם חברו של בעלה, לו רק היה יודע שהדגדגן שלה ופטמותיה זקורים ומגורים ללא הפסקה כבר מאז קריאת הסיפור וכרגע חברו של בעלה מחולל בגופה פלאים ומצליח למנף את הגירוי הזה שהוא התחיל, לעוצמות אדירות של עונג בלתי מסולא מפז. לו רק היה יודע שכעת לשונו של החבר של בעלה גורפת את כל מיצי היצר שלה שניגרו ממנה בעת קראה את הסיפור, בשילוב הפרשות נוזליות שגופה מייצר כרגע ללא הפסקה בעת בו מאיר מחדיר את לשונו בחוזקה אל החור שבמרכזן של שפתיה התחתונות ומגרה אותה כאילו אין מחר.

הדר החלה לנהום, נאנחת בקול בכל פעם שלשוני חדרה עמוק יותר, מיששתי את שדה לופת אותו ומעביר את ידי החסונות מעלה ומטה מסביב לפטמתה, מדי פעם מתעכב גם עליה, לא יכולתי לראות כיצד הדר מקמרת את גופה לגשר, מעלה את בטנה בקשת וזעה עם מפשעתה בתנועות מדודות על פני, רק הרגשתי עם ידי את תנועות גופה אלו.

חלקכם דמיין לעצמו במהלך קריאת סיפורי זה, כי המטרה שלי הייתה לקיים עם הדר יחסים מלאים, להחדיר את איברי לתוכה, לזיין אותה וההתלבטות הזאת הציפה את מוחי כל העת. מתנשם בחוזקה מתחת לבד, מתאמץ מהאקט עצמו ומההתרגשות, מתקשה לנשום, כך דמיינתי את הפנטזיה שלי עם הדר וכבר מימשתי אותה, יודע שהגעתי עד ללימיט וכעת עלי לעצור.

טיפסתי מעלה, מותח עם ראשי את בד השמלה, מתנתק מנרתיקה ומתכוון כעת להתיישב לידה ולאט לאט לסיים את האקט המיני בו היינו.

מחוסר הניסיון שלי, לא הבנתי כי הדר הייתה באמצע שיא אדיר שכמעט והגיעה אליו ואני שלפתע הרמתי את ראשי ויצאתי מתחת לשמלתה בכוונה להתנתק לחלוטין לא הצלחתי לעשות זאת כי מיד ידיה משכו את גופי המתרומם לכיוונה והטיחו אותי עליה כשגופי נשכב עליה בתנוחה מסיונרית.

הדר שאבה את שפתי כשהסיטה את ראשה בגמישות סקסית, מחבקת אותי בחוזקה, מחדירה את ידיה מתחת לחולצתי, אגני המכוסה בבד נלחץ עם זקפתי האדירה על אגנה, הדר זעה בתנועות מגורות, מורחת את כל נוזליה על מפשעתי, כשהבד סופג את כל נוזליה הנמרחים עליו, זה היה מגרה מאוד הלחיצה הזאת של מפשעתה העירומה על הכידון המתוח שלי והתכנון הראשי שלי לסיים כאן את האקט המיני ולמצותו, לפתע כבר לא היה רלוונטי כשהייחום אפף בי מהידיעה שכעת הדר מזיינת עצמה על כידוני המוסתר מתחת לבד.
כבר נסחפנו מעבר למה שתכננתי ואם התכנון הראשוני כבר התגשם במלואו כרגע נסחפנו שנינו למשהו חזק ממני וממנה, מחככים את מפשעותינו מחוזקה ומתעלסים בגחמה רבה.
הדר השחילה את כף ידה הרכה אל מתחת לבד, מניעה את ידה מסביב לכרית הישבן שלי, אוחזת את הבשר, לאט לאט הניעה את ידה אל הצד וקידמה אותה מסביב למותן, גולשת לכיוון האיבר המתוח שלי, גופי שלחץ על גופה לא הותיר לידה מקום להתקדם וכאשר היא ניסתה להחדיר את ידה בכוח לכיוון איברי, הרגשתי לפתע שריטה קלה על ירכי העליונה, מבין שטבעת הסוליטר שלה עם היהלום היפה שקיבלה לאירוסיה עם יצחק, שורטת אותי, זזתי אחורנית בשל הצריבה מה שהנגיש את איברי הזקור אל ידה החוקרת.
הרגשתי את ידה לופתת את איברי, מרוגש כולי פתחתי את עיני באמצע ההתעלסות עם הדר, מביט בעיניה העצומות ואפה הצמוד לאפי, בלחי שלה המסותתת,  שעדיין איפור החתונה הדגיש אותה, בוחן את העיפרון שהדגיש את עיניה וריסיה. עצמתי את עיני, נכנע לתחושות, מעניק לגופי דרור להנאה הרבה מעבר למה שתכננתי אך בראשי עדיין הייתי חזק במחשבה שלא משנה מה יהיה, אני נמנע מחדירה מלאה.
הדר אחזה באיברי ונעה בתנועות מגרות, היא מתחה עם האמה שלה את הבד המכסה את פלג גופי התחתון שהחל גולש מטה, וכבר עובר את בליטת מותני שבלמה את הפשטתי, התנועות המשיכו והרגשתי את אוויר העולם מכה על פלג גופי התחתון כשכל מלבושי גלשו אל ירכי התחתונות וחשפו את איברי הזקור לאור המנורות.
המשכתי לנשק אותה בתאווה והיא המשיכה לאחוז בזכרותי כשאיברי מתוח בחוזקה באוויר החדר בין אצבעותיה המרוגשות, ממש מרחק סנטימטרים קטן מהנקב המשומן שלה שמתחיל בפות בשרני ורטוב וממשיך פנימה לוואקום אדיר שמתמשך לתעלה רחבה בתוך גופה עד למרכז בטנה של הדר, מותח את שריר צוואר הרחם שלה, שריר המתארך ומוכן להכיל בתוכו בשקיקה רבה פולש זר, מתאווה לכך באבסולוטיות מוחלטת.

וברגע זה של תאווה בו הדר הייתה שרויה היא התפתתה להכיל פולש זר שאסור היה לה לתת לו להיכנס לתוכה, הפולש שהחזיקה בתוך ידה, האיבר השייך לחברו הטוב של בעלה.

התענגתי מידה המלטפת את האיבר הרגיש שלי, מתמכר לתחושה של בשר העוטף אותו ומקרין עליו חום. הסטתי את ראשי מטה מתנתק משפתיה ומנשק את סנטרה, הדר הרימה את ראשה מעלה מעניקה לשפתי גישה מלאה לכל קימורי צווארה, נשקתי בתאווה ולפתע נשכתי קלות את  גרונה. הרגשתי שהיא מרוגשת מכך ושלחתי את ידי אל מפשעתה, מחפש שוב את נרתיקה ומוצא שהתחתון חזר לכסותו, משכתי אותו מעליה, מפשיט אותה ומעלה את התחתון מעלה במעלה ברכיה ונעצר היכן שגופי ממוקם. שלחתי ידי קדימה, תר אחרי איבר מינה ולהפתעתי הרבה ברגע בו נגעתי עם ידי בנרתיקה ידה שהקיפה את גבי ננעצה עם ציפורניה בגבי, שורטת אותי והכאב הטיח אותי קדימה, מנסה להתחמק מהצריבה, לא מבין עדיין שהאנחה החזקה שהדר פלטה ברגע זה מקורה בהבנה שכשנעתי קדימה להתחמק מציפורניה כיפת איברי נדחקה לה בכניסה לאיבר מינה.

כיפת האיבר שלי לחצה על שפת הנרתיק הימנית, הסטתו של איברי כמה מילימטרים שמאלה, היו מנגישים את איברי להתחיל ולחדור אל איבר מינה, המתח היה בשיאו ומסתבר שלא רק המתח, הדר שאף היא תכננה לחדול את ההיסחפות הזאת מספר פעמים קודם לכן ללא הצלחה רבה בכך התרגשה בכל נימי נפשה מהידיעה שאיברו של גבר מתדפק על שעריה ונוגע במקומות רגישים.

היא השתלהבה לעוצמה מפתיעה מאוד, היא כבר הייתה מגורה מהסיפור שקראה, מהאלכוהול, מהמשחק המקדים שלנו ומהאקט המיני כשויברציות אדירות הכו בה וגרמו לה לנוע בחוסר שליטה תחתי, זה היה מגרה מאוד להרגיש את נשימותיה, מנסה לסחוט קצת חמצן במצוקה אדירה, חש את נשימותיה עם היד שלי שליפפה את השד שלה, התרגשתי ביחד איתה ולחצתי על השד שלה כאילו מדובר בכדור כוח מעיך.

מרגיש לפתע כי הפטמה שלה בולטת וזקופה בצורה שלא האמנתי שיכולה להתרחש. גם גופה התחתון זז מהגמירה האדירה שהבזיקה, והיא הניעה בחוסר שליטה את רגליה למעלה ולמטה, מכה בי עם מפשעתה הרטובה שנוזלים רבים ניגרו ממנה. איברי התחכך בגסות רבה בכל הבשר הזה שהוטח בו, זרמי תענוג עברו בי בכל פעם שהרגשתי התנגדות של בשר על איברי המתוח. גם אני כבר לא הצלחתי לשלוט במצב והחרמנות מהאקט בו היינו גרם גם לי לזוז בחוסר שליטה, קדימה ואחורה, קדימה ואחורה, מרגיש את החיכוך, את הייחום, מביט בהדר היפה ולוחץ את איברי על מפשעתה הרטובה, מרגיש את איברי מחליק מעלה ומטה, לצדדים ושוב נלחץ על בשר ושוב זז, הפעם מחליק הצידה ולפתע מחליק לחמימות חלקית, כאילו חלקו הקדמי עטוף, אך לא בשלמותו, כאילו נתקע בקיר.

והדר, הדר המשיכה לנוע בחוסר שליטה מתחתי, מניעה את גופה מעלה ומטה, פיה פעור ופניה משקפות כי הייחום מכה בה, נענו, לא הבנתי מה קורה ולא העזתי להסיט את מבטי אל איברינו, היה לי רטוב מאוד בכל האקט, הרגשתי נוזלים, החיכוך של הבשרים גרם לי לתחושת חום נעימה שהפעילה כמטה קסמים את הדרך היחידה לפורקן קרוב, נעתי, לא יודע מה אני מרגיש שקורה, מתחכך ולא יודע מה מתרחש סביבי, רק נע בצורה אוטומטית קדימה ואחורה ביצר ולהט שהלהיטו את תנועותיי, סוחט את תנועתי עד תום, הבטתי בפניה היפות של הדר, מתאווה לבעול את האישה היפה הזאת השכובה תחתי ובעת שסיימתי תנועה שהייתה קצת חזקה יותר, הרגשתי לפתע כי מחסום שעצר עד כה את תנועותיי נפרץ, הקיר נבקע וזעקת כאב פילחה את הדממה בחדר, לפי תחושותיי אף פילחה את דממתו של המדבר הפרוש מסביב לחדר בו שהינו, הזעקה הזאת הדהדה בראשי מספר פעמים, בכל הד הבנתי יותר ויותר את פשרה של הזעקה.

האיבר שלי בתוכה?! עצרתי את תנועותיי כמו שגם הדר עשתה, הרגשתי חום עוטף את הזין שלי, מקיף אותו מכל הכיוונים ומפשעתי צמודה לשלה כאילו איברי נעלם לו, נעלם לו בתוכה.

הזעקה המשיכה להדהד באוזני, מבין שהמבט הזה שהיה על פניה בעת שהטחתי בחוזקה את איברי, והמחסום הזה שנפרץ וגרם לה לכווץ את פניה בכאב ולזעוק את זעקתה זה לקיחת הבתולים שלה, כעת ידעתי את הדר כפי שרק אני יודע, בכל המובנים.

לא שמתי לב שאני עדיין מועך את השד שלה בחוזקה והדר שניסתה להסתובב במקומה גרמה לי להבין שהאינסטינקט של האקט עדיין משפיע עלי ושיחררתי את אצבעותי המקיפות את שדה.

נשכבתי לידה, עדיין בתוכה, שמלת הכלה שלה מורמת מעלה ורגליה עדיין כרוכות סביבי, הדר הייתה נראית מיוסרת מהכאב ועיניה עדיין עצומות כשהיא גם מנסה להסדיר את נשימותיה מהפעילות שהתרחשה רגע לפני הביתוקין. הרגשתי את הכוס שלה לוחץ לי על הזין, הוא היה מאוד צר והרגשתי כאילו נתפסתי בחכה, ניסיתי לנוע קצת אחורה, אולי שני סנטימטרים, אך מיד הדר עשתה תנועת כאב בפניה ועצרתי, עדיין רובו של איברי נעוץ באשתו היפה של חברי.

"אאאההה" גנחה הדר כאילו מנסה להתגבר על הצריבה, הבטתי בפניה וזה היה כל כך אירוטי ויפה לראות את פניה מגיבות לזיון שלנו, השבתי את איברי בחזרה, שני סנטימטרים קדימה והבטתי שוב בפניה, שוב גניחה "אאאאייי" התעוררתי, מביט בה נאנחת ומושך את איברי הפעם חמישה סנטימטרים אחורנית בצורה איטית ובוחן בפליאה בבריאה המהממת הזאת שמגיבה ברגש רב לכל תנועה שעשיתי, כוונותי לצאת מתוכה לפתע התמסמסו, ההתרגשות מההבנה שתנועות האיבר שלי בתוכה מצליחות להשפיע כך על תגובותיה, פיתו אותי להשיב את זכרותי בחזרה סנטימטר אחר סנטימטר, הפעם הדר בלעה את אנחתה ונשכה את שפתיה כשראשה מורם מעלה, המשכתי לנוע בתנועות איטיות ומלאות, חש את בשרה סביבי, נכנס ויוצא, חודר בעדינות, מרגיש את אשכי נוגעים בבשרה הרך ושוב יוצא, פנימה והחוצה, לאט לאט ובתנועות מלאות.

"אאאאאאאאהההה מאיר…כןןןןן" לחשה לי הדר באוזן ואני מיד הרגשתי שאני לא יכול לעמוד בסיטואציה המחרמנת הזאת של זיון עם הדר ובכך שהיא לוחשת את שמי בערגה, הפתעתי את עצמי עד כמה זרימה יצאה מאיברי במטחים חזקים, בדיוק כשאשכי שוב פגשו באותו בשר רך שהרגשתי כשאיברי חדר עד לסופו.

באף שלב מניסיון החיים הרב שלי באוננות, לא הייתי מוכן לתחושה הזאת, גמירה כזאת לא ידעתי שקיימת, וכל העונג מאורגזמות עבר לפתע התגמדו, כעת ידעתי מהי החוויה המענגת ביותר, החוויה שארצה לממש שוב ושוב.

התרוקנתי מכל טיפה שהייתה לי במחסנית, יורה את  כולה ונאנח בקול רם מעונג עילאי כשצמרמורות בתוך ראשי מערפלות את הראיה ובכל שאר שרירי גופי התכווצתי.

שכבתי על הדר, מועך אותה, שנינו מתנשמים במהירות אחרי המאמץ, עצמתי עיניים ונשמתי נשימה עמוקה, מבין שממש כרגע  איבדתי את בתולי עם אשת חלומותיי, הזין שלי עדיין תקוע בתוכה עדיין מתנוסס בגאון. כעת כשלפתע מתחיל הדם לזרום לראש הייתי מוקף מחשבות, איך הדר תגיב למציאות החדשה? האם תכעס עלי? האם תדחוף אותי מעליה ותטרוק דלת?

חששתי להמשיך לזוז, כאילו הגוף לא נותן לי לעשות זאת מצד אחד, ומצד שני המוח מקפיא את השרירים מהחשש מהבאות.
הרגשתי שכובד גופי קצת לוחץ עליה ולכן זזתי טיפה הצידה, הזין שלי התנגד לזווית החדשה ולחץ בתוך הגוף של הדר באלכסון, כנראה שהמקום היה מאוד רגיש כי הדר הגיבה לפתע באינסטינקט מתפתל, והאינסטינקט שלי מתגובתה היה ישר להתחיל להניע את האיבר, לנסות להמשיך לגרות אותה היכן שהצלחתי להשפיע עליה.

אם לרגע חששתי שהיא מרוחקת, כעת כשאיברי נע בתוכה שוב פנימה והחוצה ומגרה את קצוות חללה הפנימי הרגיש הרגשתי אותה נעה בתיאום עם גופי, מזיזה את מפשעתה בקצב בו גופי נע לקראתה, בשרנו התחככו ויצרו חום נעים, נעתי מעליה, מביט בפניה היפות, הדר עצמה עיניים ולפרקים מיצמצה מהר מאוד אחרי שהסדירה את נשימתה וכאילו חיכתה שהתענוג יימשך, הדר התהפכה מעלי, מתכופפת אל שפתי ונושקת להן, היא החלה לנוע בצורה חובבנית על גופי, נעה בצורה שניתן להבין כי היא בודקת ובוחנת את עצמה בכל תנועה, כאילו מגלה את עצמה ואת התחושות שלה.

שלחתי את ידי ואחזתי בישבנה העירום מתחת לשמלה, אוחז בו ומרגיש את תנועותיה מעלי, מרגיש את העמק שבין הישבנים, החדרתי את ידי עד לסוף העמק ואחזתי בחוזקה בכל ישבן, לוחץ אותה עלי ומרגיש כי הזין שלי שוב זקוף בשיאו.

הדר נעה בשמחה, כאילו חזר אליה הצעצוע שלה ונשארתי שוכב על גבי כשהדר רוכבת עלי בקצב דהירה שהלך ותפס תאוצה, הפעם לאחר שכבר גמרתי, לא חשתי את הסכנה והחשש שבכל רגע אני אגמור ולכן יכולתי ליהנות יותר מהאקט, ככל שהזיון הפך מהיר יותר, הרגשתי שאני שוב מאבד את דעתי ונע כמו חיה, בועל את הדר, נועץ עצמי בתוכה ומניע אותה עלי כמו בובה, היה לי חם, התחלתי להזיע וכך גם שותפתי למשגל, התעלסנו, מערבבים נוזלי זרע, דם, זיעה והפרשות סיכוך, התבוללנו בעוצמה, שולחים ידיים ומגלים, חוקרים, מועכים בשר ונושקים לאחר.

"כן, הדר…את כל כך טובה…כן, אני אוהב למלא אותך"

הדר לא הגיבה אלא רעדה מצמרמורות, הבטתי בה רועדת כאילו גופה איננו נשלט על ידה. הרגשתי עצמה מינית אדירה וחיבור לתחושה שלה, יודע שהיא חווה טלטלה עצומה שלא ידעה שקיימת, מקבלת את מציאות התחושות הפיזיות של יחסי המין במלוא העצמה.

הסדרנו נשימה ומיד לאחר מכן הבטתי שוב בפניה, כשמבטה מופנה אל הצד וציפורן אצבעה נכססה בעדינות בין שיניה.

רמתי את עצמי ומיד שלפתי בעדינות את איברי מתוכה, היא מיד שלחה את ידיה להסתיר את מבושיה, שרק לפני כמה דקות התענגה מכל נגיעה שלי בהם.

רגע לפני שכף ידה הסתירה את הר הגעש המתפרץ שלה, הבחנתי בשובל לבן של זרע הנשפך ממעמקיה…וזולג לכיוון כתם אדום שהצטבר לו על גבי החלק האחורי של שמלת הכלה. השמלה הוכתמה בדם אדום זועק, שלא היה לי שום ספק מהו מקורו וכך גם הזרע שלי שנזל לו כעת בין אצבעותיה המכסות את נרתיקה.

הדר חזרה אל האמבטיה בצעדים מהירים וסגרה את הדלת…דממה שוב חזרה לשלוט בחלל החדר.

 

-סוף-

14 מחשבות על “הכנסת כלה – חלק ג”

 1. נגמר לי מהר מידיי!
  השאיר אותי סקרן ומצפה לעוד…
  כתיבה במיטבה! בטעם וכשרון רב.
  תודה רבה!

  הגב
 2. כותב מדהים, זורק רעיון לסיפור שליטה נשית של שולטת חרדית… יכול להיות מעניין…

  הגב
 3. מדהים !! חייב לשמוע את דעתה של הדר למה שקרה. וליחס בינהם אחכ ומה יצחק ישן כל הזמן הזה ?! חייב המשך

  הגב
 4. ביימיש אני מחכה לסיפור קיץ חם מהאתר גלאט טסט אחד מהסיפורים החזקים בפורנו הישראלי

  הגב
 5. הסיפור הכי טוב שלך… ואני עוקב:) אחד הטובים שקראתי

  הגב
 6. נקרעתי מצחוק כשהוא דפק חלש על הדלת אבל זה היה דומה לפשיטה של הק.ג.ב הסובייטי D: . אני מדמיין את הסיפור הזה בתור סרט, רק שברגע של הדפיקה אולי אפשר היה להכניס משהוא מסוג בסיפורים הבאים – אלמנט של הפתעה "Knock, Knock , Knock, FBI! Open up"

  הגב
 7. נהדר ומותח. איזה סוף נהדר… איזו מלכאת התשה עשית.

  הגב

תגובות ? (אין צורך להזדהות)