הירושה – חלק 2

מאת אלפרדו

לתחילת הסיפור

ביומיים הבאים שררה אווירה מוזרה ביננו, קרירה משהו, בערבים ישבנו יחד על הספה אך, מרוחקים.

ביום השלישי הראתה ג'ני, סוף סוף, רגשות חביבים יותר, כאילו נרגעה והגיעה להחלטה כל שהיא.

"אימא, ההזמנה למסעדה היא בשבת, בעוד יומיים, אנחנו צריכים לדבר לפני כן, ", אמרתי, לפני שיצאתי  לעבודה.

"אני יודעת, נדבר הערב אחרי האוכל", ענתה, קולה רועד.

הערב הגיע, אכלנו בשתיקה את ארוחת הערב , פנינו לסלון, להמשיך את הערב אל מול הטלוויזיה.

התיישבתי מולה, על הכורסה, "אימא, אני חשבתי רבות והחלטתי", התחלתי את שיחתנו.

"אני מסכימה ואציית לכל החלטה שתקבל", אמרה, מפסיקה אותי, " אבל, לפני שאתה מתחיל, אני חושבת שההחלטה הראשונה, צריכה להיות, שכנראה מעתה לא אקרא "אימא", אלא ג'ניפר או ג'ני".

"את צודקת", עניתי.

"יופי, עכשיו אני מקשיבה, אבל שוב, שיהיה ברור לך, אני מצייתת לך בכל החלטה, בכל נושא".

"אבא הפיל עלי תיק גדול בשיחתנו האחרונה, לפני מותו", המשכתי, "אבל את אינך חפץ שמועבר מאחד לשני, אינני מתכוון לציית לצוואתו, שקבעה שאת שייכת לי, שכתובה על פיסת נייר שחתמת עליה, שבה את מתחייבת לשרת אותי ולציית לכל גחמותיי.

אני אסכים לקיים את התנאים שבצוואתו,  רק אם זה יהיה מרצונך החופשי ובהסכמתך המפורשת, אבל, אני מזהיר אותך", אמרתי בחצי חיוך, "אם תחליטי שזה רצונך, יש לי פנטזיות נסתרות בקשר לזה", אמרתי והבטתי בעיניה.

"אני חושבת שאני יכולה לנחש, מה הן", ענתה, פניה רציניות, "לחלקן אני שותפה, אולי אפילו לרובן, אבל, בכל מקרה, הכול יקרה ויעשה לפי רצונך, על כך אני מתעקשת, אני שייכת לך ואציית לך, אני מצהירה זאת באהבה ומרצוני החופשי ".

הבטתי בה, פניה היו שלוות, מביעות כוונה אמיתית, אבל, מפאת אהבתי הרבה אליה, שייכת לי, או לא, לא הייתה בי כל כוונה לנצל זאת.

"אני רוצה בכל ליבי להמשיך להיות חלק מחייך", אמרתי, מביט בעיניה, "את יכולה לכנות זאת כאדונך, אני רוצה להיות הגבר שבחייך, אהובך, כבר לא כבנך, הפרק הזה הסתיים," הוספתי, "אני מתכוון שלא אוכל להיות בנך וגם להיות הגבר שלך, את צריכה להחליט מי מהם אהיה, עשית עבודה מצוינת בלגדל אותי, תמיד אהיה אסיר תודה על כך, אבל מעכשיו ועל כך אני מתעקש, הבית הוא שלך, גם אם אבי הוריש אותו לי, אני רוצה לגור בו עימך, כאהובך וכבעלך, אם תחליטי שאינך רוצה בכך, אקבל זאת, אעזוב, אגור בבית משלי, אמשיך לאהוב אותך ולדאוג לך תמיד, כבנך.

ההחלטה בידך, לרצונו של אבי ולהסכם שהיה ביניכם, אין בעיני חשיבות, אופי חיינו המשותפים, יקבע בהחלטה משוטפת שלנו", קמתי, מביט בעיניה, רומז בכך על סיום דברי, " אני אעזוב עכשיו, אזמין חדר בבית מלון, בעוד יום או יומיים, אשוב לקבל את החלטתך , קחי את הזמן לחשוב, שהרי אופי והמשך חיי שנינו, תלויים בה", פניתי לעבר דלת היציאה.

"אדי….לא….!", נשמעה זעקתה מהסלון, "חזור לפה, שלא תעז לצאת".

הסתובבתי חזרה, היא כרעה על בירכיה מולי, עיניה שטופות דמעות, " אינני זקוקה ליומיים לחשוב, לא לשעתיים וגם לא לשתי שניות", יבבה, "חיי אינם חיים בלעדיך, אני חייבת אותך עימי, להיות האישה שלך, לאהוב אותך, לשרת ולציית לך, אין אושר גדול יותר מזה בעיני, הבית הזה  שלך, ובתוכו אני, שייכת לך, כל זמן שתחפוץ בי".

צעדתי לעברה, ידי מושטות להרים אותה מהרצפה, היא זינקה ממקומה, הטילה את גופה לעברי, ידיה חיבקו את עורפי, ראשה התרומם, שפתיה נצמדו לשפתי, "אני כבר החלטתי, אתה מהיום אהובי, הגבר היחיד שלי וגם האדון שלי", מלמלה בין נשיקה לנשיקה.

הרחקתי את ראשה מעט, מביט בעיניה, "אם כך, את מצהירה, שאת מוכנה לחיות עימי ולקבל אותי כבן זוגך, כבר מהיום?"

היא עדיין בכתה, "בטח, בטח, בטח, אני מוכנה ואני רוצה בכך, אין לי תנאים, רק הישאר עימי, כאדוני ואהובי, אחרת, אין לי חיים", היא חייכה מבעד לדמעות, "כבר אתמול, אחרי שנרגעתי מהסערה שעברה עלי בזמן מדידת השמלה, החלטתי מה תהיה תשובתי ומאותו רגע, נרגעה נשמתי וכולי מצפה לשינוי.

ברור לי, שהשלב הראשון לחיינו המשותפים, יחל בקביעת הבעלות שלך על גופי", לחשה, "אבל, בבקשה לא פה,  בסלון, את הפעם הראשונה נעשה במיטה, תן לי את זה אדי,  אחר כך זה יהיה לפי רצונך, טוב יקירי?"

הנהנתי בראשי, אחזתי בידה להוביל אותה לחדר.

"בבקשה, אהוב שלי, לפעם הראשונה שלנו, הרם אותי בידיך", ביקשה.

הבנתי, היא מדמה אותנו כחתן וכלה.

הרמתי אותה בזרועותיי, היא חיבקה בכוח את צווארי ובאופן אוטומטי פניתי לחדרי הישן, ג'ני נשקה את צווארי, "לאן אתה הולך?", שאלה, בחיוך, עיניה עדיין רטובות, "מיטתנו המשותפת היא שם", מצביעה בראשה לעבר חדר השינה.

הבטתי בה , המצב החדש חודר להבנתי, הרגשתי תנועה בתוך תחתוני, זקפה החלה למתוח את הזין שלי.

נכנסנו לחדר השינה כחתן המכניס את אשתו החדשה לביתם, העמדתי אותה בעדינות, על הרצפה, פשטתי את בגדי, השתרעתי עירום על המיטה, עיני נעוצות בה, זקפתי מצביעה לתקרה.

ג'ני עמדה קפואה, הביטה בי, שרוע עירום על המיטה, עיניה נעצרו על זקפתי, "אני כנראה חולמת", מלמלה, "תגיד לי שאני חולמת".

"לא, את לא חולמת, אני רוצה לראות גם אותך עירומה", אמרתי.

היא לא היססה לרגע והחלה מתפשטת.

פשטה את החולצה, אחריה, החצאית, ניצבה לרגע ללא תנועה, בחזייה ותחתונים סקסיים, מהססת, ואז , שלחה את ידיה לאחור, פותחת את קרס החזייה שבגבה, החזייה נפלה לרצפה, שדיה נגלו לעיני, מלאים, מגרים, פטמותיה זקורות, החליקה את התחתונים במורד רגליה, בועטת בהם.

זקפתי התגברה, היא עמדה לפני עירומה, נבוכה, לא יודעת מה הצעד הבא.

התרוממתי, ניגשתי אליה, היא נשארה נטועה במקומה, נטלתי את ידה, הנחתי אותה על איבר גבריותי, סוגר עליו את אגרופה, "תחזיקי בו, הוא שלך מעכשיו", אמרתי, שלחתי את ידי אל בין רגליה, טבלתי  אצבע בנרתיקה, חש ברטיבות שמכסה אותו "וזה שלי מעכשיו", אמרתי בחיוך.

"כן, שלך יקירי ולא רק זה, כולי שלך".

שלחתי שתי אצבעות לתוכה, היא כבר הייתה כל כך רטובה, כרכתי את זרועי סביב מותניה, מצמיד אותה לחזי, שדיה נמעכות כנגדו, הרכנתי את ראשי לנשקה, היא הגיבה מיד, הרימה והצמידה את שפתיה לשלי, לשונה מחפשת את לשוני, ידה האחת מחבקת, בכוח, את עורפי, השנייה לא מרפה מאיברי המתוח.

היא הרחיקה את ראשה, מביטה בעיני, "יקירי, אהובי, אין לי הרבה ניסיון, אביך היה הגבר הראשון והיחיד שידע אותי, בבקשה, היה סבלני עימי, זאת גם הפעם הראשונה שלנו, אני רוצה לזכור אותה לתמיד, לא לשכוח אותה לעולם."

שלחתי את שתי ידי שוב, הרמתי אותה, מניח אותה בעדינות, על המיטה, טיפסתי על גופה, שדיה נמחצים על חזי, שפתי בולעות את שפתיה, זקפתי לוחצת על ערוותה, נשענתי על ידי, גולש למטה, שפתי הגיעו לשדיה, מצצתי את האחד , אחריו את השני, נשכתי את פטמותיה, מוציא מגרונה אנחות הנאה, שפתי המשיכו במסען מנשקות את בטנה, יורדות הלאה, באצבעותיי פיסקתי את שפתי ערוותה, קובר את פני ביניהן, לשוני מלקקת את עסיס תשוקתה ושפתי מוצצות את דגדגנה..

"לא אדי, מה אתה עושה?, לא שם, בבקשה, אדי, אני מעולם לא… אדי, זה לא ראוי…זה לא היגייני…, אאווחח", זעקה ג'ני," מה אתה עושה לי, אלוהים, זה כל כך טובבבב, אל…,אל תפסיק, אני מתה", היא התעוותה כשלשוני הקישה על דגדגנה, שפתי מוצצות אותו, לשוני חודרת לתוך נרתיקה, היא נעשתה קולנית יותר, כשהמשכתי לענג את ערוותה.

"די אדי, עכשיו, אני צריכה אותך בתוכי, עכשיו, בבקשה, תן לי, תכניס אותו לתוכי".

"מה להכניס?", התגריתי בה.

"את האיבר שלך, את הזין היפה שלך, בבקשה אדי", היא זעקה.

התרוממתי, התייצבתי על ברכי, בין ירכיה, הזין המתוח, רועד מריגוש, מתאווה לתחוב אותו לתוכה, היא שלחה ידה, לפתה אותו, הרימה את אגנה מכוונת אותו לתוכה, דחפתי את אגני לעברה, תוקע את זכרותי , עמוק בנרתיקה.

"ככןןןן, ככה", זעקה, "מהר יותר, חזק, תעשה את זה חזק, כן יקירי… בבקשה אהובי, מהר יותר, חזק יותר … כן זהו, ככה".

זעקותיה העלו את ייחומי לגבהים, ערוותה חובקת את הזין שלי, נרתיקה הרטוב לוהט, הרגשתי את פורקני מגיע, "אני גומר", הזהרתי אותה, "לגמור בפנים?".

"בטח, אף לא טיפה בחוץ, תמלא אותי ", ענתה, "רק עוד קצת, אלוהים, אוי, אלוהים, זה נהדר, אני בגן עדן, ככןןןן, עוד קצת,  זה מגיע, הוו אלוהים אני מתה, אהההההההה", צעקה בפורקנה, נוזלים שופעים מנרתיקה, גם גופי נמתח, יורה את מטענו למעמקי רחמה, גופה נמתח ואז צנחה על המיטה, חסרת נשימה.

ירדתי מעליה, נשכבתי על גבי, היא זחלה לעברי, הרימה רגלה, חובקת אותי, ערוותה המטפטפת את נוזלינו,  צמודה לירכי, ידה מונחת על גבריותי המרוקנת, שדיה צמודים לצלעותיי, ראשה על חזי, נושמת בכבדות , נרגעת.

"היה לך טוב?", שאלתי בחיוך.

"היה לי נהדר, הכי נהדר בעולם, אני עדיין בחלום, לא רוצה להתעורר ממנו", ענתה.

כשהתעוררתי בבוקר, הייתי במיטה לבד, מהמטבח נשמעו קולות שקשוק כלים, נכנסתי למקלחת הצמודה, התרוקנתי, התקלחתי והתגלחתי, לבשתי תחתוני בוקסר וירדתי למטבח.

ג'ני הייתה בגבה אלי, טורחת על הכנת חביתה, על גופה תחתונים זעירים בלבד.

"בוקר טוב", אמרתי.

היא הסתובבה אלי, חיוך מאיר את פניה, "בוקר טוב, אהובי, אדוני שלי", ענתה, צעדה לעברי, ידיה מושטות לחבקני.

התחבקנו, שפתינו נפגשו בנשיקה רטובה, שדיה נמעכו על חזי,  ידי לפתו את כדורי אחוריה, מעסים אותם, מפיקים מפיה אנקות הנאה, "החביתה תישרף" מלמלה, אבל ידיה מחבקות אותי חזק יותר.

הסרתי את ידי, מסובב אותה, מנחית על ישבנה סטירה קלה, "לא אפריע לך,  תמשיכי, אני לא אוהב חביתה שרופה", אמרתי, צוחק.

סיימתי לאכול, עליתי לחדר השינה התלבשתי לעבודתי וירדתי חזרה.

ג'ני חיכתה לי ליד הדלת, חיבקה את גבי, התרוממה, נישקה את צווארי, "זהו היום הראשון שאתה יוצא מפה לעבודה, אחרי המהפך שהחלטנו לעשות בחיינו.

מהיום אתה בעלי, אהובי וגם, תרצה או לא, אדוני, היום הראשון של חיי החדשים ואני כבר מתגעגעת לשובך, כבכל יום, כאן אעמוד כשתחזור ", עיניה שוב דומעות.

חיבקתי אותה, נשקתי לעיניה, ליקקתי את דמעותיה, " אני אסתובב עם זקפה כל היום, רק מהמחשבה,  מה אעשה לך כשאחזור".

"הו כן, תעשה לי מה שתרצה ", לחשה, ראשה קבור בחזי.

 


 

השעה הייתה קרוב לחמש כשחזרתי, ג'ני המתינה לי, פותחת את הדלת עוד לפני שהספקתי להקיש עליה, חיוך אוהב על פניה, לבושה בחולצת טי לבנה קצרה, כשמתחתה מציץ חוטיני מנומר.

"התגעגעתי", אמרה, ידיה עוטפות את צווארי.

בלי לאמר מילה, מצאנו את עצמנו חבוקים, מלטפים, מנשקים, נשיקות של חיבה, געגוע, אהבה ותשוקה.

הרגשתי את הזין שלי מזדקף, נלחץ לבד הג'ינס העבה, התרחקתי קלות, היא לא ויתרה, משכה אותי בחזרה לזרועותיה, מלטפת את כל גופי, ושנינו נאנחים מתענוג.

"תני לי ללכת להתקלח".

"טוב, אעזור לך להתפשט", ענתה צוחקת, החלה מפשיטה אותי, החולצה הנעליים, הגרביים, המכנסיים, נשארתי עומד בתחתוני, היא פשטה את חולצתה, שדיה פרצו לעיני, כרעה על בירכיה, מפשילה את תחתוני באיטיות, חשפה אט אט את הזין שלי, "התגעגעתי אליך", אמרה, מדברת אליו, נשקה לעטרתו, התחתונים צנחו לקרסולי, בעטתי אותם, ג'ני פערה את פיה וינקה לתוכה את זכרותי המגורה.

"אמרת שאין לך ניסיון ואת נבוכה, מה אירע?, איבדת את כל הבושה?", אמרתי, מחייך.

היא הוציאה את הזין מפיה, הרימה את עיניה אלי, "הפכת את חיי במאה ושמונים מעלות, אני אישה אחרת, האישה שלך, ואין בי מקום לבושה ממך, מה שאני עושה, בא לי טבעי, אני מרגישה כאילו עשיתי זאת מאות פעמים", חזרה והכניסה את זכרותי לפיה, כמו ילדה המחזירה סוכריה.

"את אכן תעשי, מאות פעמים", אמרתי בחיוך, עכשיו  אני רוצה להתקלח ועדיף איתך", אמרתי בחיוך, שלפתי את זכרותי מפיה, התכופפתי ואספתי אותה לתוך זרועותיי, נושא אותה לחדר האמבטיה שבקומה השנייה.

"אני אוהבת להיות מורמת בידיך, אני מרגישה כל כך בטוחה", מלמלה לתוך חזי, ידיה מחבקות את עורפי.

הגענו, הצבתי אותה על הרצפה, הסרתי מעליה את תחתוני החוטיני ודחפתי אותה עימי לתוך המקלחת, מלטף, אוחז, מנשק, מחרמן, נוגע בכולה, ולא רק בידיי.

היא התכופפה ולקחה את הזין שלי לפיה, מלקקת את כולו, מכניסה, אותו לפיה ושואבת, הוא נמתח מנסה להיכנס כמה שיותר והיא כמעט נחנקה.

התכופפתי אליה, מושך אותה אלי, שפתי על שפתיה, על עיניה, שלחתי יד לעבר כפתור הדגדגן שלה, היא גנחה, סובבתי אותה כשגבה אלי, היא התכופפה, שתי ידיה נשלחו לאחור, לופתות ומפרידות את כדורי אחוריה, האחד מהשני,  כמזמינה אותי לחדור לתוכה, גיששתי  את דרכי לפתח ערוותה, באחת נכנסתי לתוכה, במלוא גודלו ובמלוא עוצמתו של הזין המתוח שלי.

אני צעיר, יש לי כוח, החזקתי מעמד בעודה גונחת, צועקת, שורטת את החרסינה, עוד דחיפה, עוד דחיפה, פורקנה מציף את מוחה, נרתיקה מתכווץ על זכרותי, מרטיב אותו בנוזליה,  עוד דחיפה ואני גמרתי, באנחה שיוצאת ממעמקי גרוני.

בירכיה פקו, היא נפלה על רצפת המקלחת , מקופלת, נושמת בכבדות, אני התיישבתי לידה, אוסף אותה אלי, נושק לה בעדינות, היא הצטנפה, קברה את גופה בין זרועותיי, מנשקת את חזי, מלקקת את פטמותיי, מי המקלחת זולגים עלינו ומקררים את הלהבה שהתחוללה בגופותינו.

כשחזרנו מהמקלחת השתרעתי על המיטה, עירום, על גבי,  צופה בג'ני מגיעה אחרי, גופה היפה והאהוב עירום, שערות ערוותה בולטות על רקע גופה הלבן.

היא הבחינה בעיני הסוקרות את גופה ומתעכבות על חלקה התחתון, "אתה רוצה שאגלח את שערותי שם?", שאלה.

"אוי לך, אני אוהב אותך כפי שאת, וערווה מגולחת מזכירה לי ילדה שעוד לא התבגרה"

" מה שתגיד", ענתה, מביטה בעיני, עיניה נוצצות, "עכשיו, שכב על הבטן".

עשיתי כדבריה, הסתובבתי על בטני וראשי על כפות ידי.

אינני יודע מהיכן צץ בקבוק שמן עיסוי בידה, היא מזגה כמות נדיבה על ידיה והחלה מעסה את גבי, זרועותיי, גופי נרגע, שלווה אפפה אותי, ירדה עם ידיה לתחת שלי, יצקה שמן על החריץ , העבירה אצבעותיה לאורכו, ציירה מעגלים מסביב לפי הטבעת, אצבעה המשומנת לחצה קלות חודרת לתוכי,  הרגשתי את הזין שלי מתחיל לקדוח בסדין, הסתובבתי על גבי, הזין המתוח מצביע לתקרה, היא עצרה, מביטה בו, כאילו חוככת בדעתה, "לא עכשיו", אמרה לי או לעצמה, "אנחנו צריכים לנוח קצת, גם אני תשושה", גחנה לעברו, נשקה את כרבולתו,  כיסתה אותי בשמיכה, זחלה אף היא מתחת לשמיכה, "בא לי להדבק אליך, לנמנם קצת, לאסוף כוח, לפני ארוחת הערב, רק אתה יודע מה יקרה אחרי האוכל", אמרה בחיוך.

אספתי אותה, ללא מילים, אל בין זרועותיי, נושק למצחה.

2 מחשבות על “הירושה – חלק 2”

תגובות ? (אין צורך להזדהות)