הייתי כלבתו של ההגמון

ההגמון פתח את גלימתו ולהפתעתה ראתה שהוא ערום מתחת. הזין הגדול שלו קפץ מולה כמו קפיץ. מרי קפאה במקומה והתהפנטה ולא יכלה להסיר את מבטה מן הזין המרשים.

 

חבר מרעיו של ההגמון
חבריו וידידיו של ההגמון

מרי נרדמה על מיטתה אחרי המקרה שקרה. היא לא הספיקה לישון הרבה והרגישה ידיים שנוגעות בה בעצמה. היא מיד התעוררה והתיישבה וראתה את המענישות מולה. קומי ובואי איתנו מיד! היא הזדרזה והתלבשה ויצאה למסדרון. הן ליוו אותה לדלת היציאה ומרי מצמצה בעיניה מהשמש החזקה שזרחה בחוץ. הן הלכו בשביל שמוביל למנזר השכן ומרי הרגישה שכל צעד מקרב אותה יותר לגורל אכזר. אחת המענישות הקישה בדלת הגדולה וזו נפתחה בחריקה. הנזיר שפתח להן היה נמוך ושמן, לבוש בגלימה חומה עם חבל על מותניו. המענישות דחפו את מרי פנימה ואמרו משפט אחד: לטיפולך, נחזור לקחת אותה עוד שבועיים. הנזיר תפס את מרי במרפקה וספק גרר או דחף אותה להמשך המסדרון שהוביל פנימה. היא הוכנסה לחדר מפואר ונאמר לה להמתין להגמון. מרי הסתכלה מסביבה וראתה את כל הספרים על המדפים ואת תשמישי הקדושה. היא הסתכלה על התמונות שתלויות על הקירות ואז ראתה את השוט, תלוי לו על וו. היא תהתה למה הוא משמש בין כל התשמישים והספרים. מה כבר יכול ההגמון לעשות עם שוט? הרי אין סוסים במנזר.

ההגמון נכנס לבוש בגלימה סגולה עם חבל מוזהב. היא נגשה אליו וכרעה על ברכיה מולו, כך אמרו לה להתנהג בקרבתו. ההגמון פתח את גלימתו ולהפתעתה ראתה שהוא ערום מתחת. הזין הגדול שלו קפץ מולה כמו קפיץ. מרי קפאה במקומה והתהפנטה ולא יכלה להסיר את מבטה מן הזין המרשים. היא נזכרה ברפאל ולא יכלה שלא להשוות בין הכלים. מרי בלעה את הרוק בתערובת של פחד ותשוקה. ההגמון לא נתן לה יותר מדי זמן, תפס אותה בשיער והדביק את שפתיה לראש של השרביט שלו. מרי נבהלה לרגע מהגודל ומהתנועה המהירה אך שפתיה נפתחו מאליהן והיא הרגישה את הראש של הזין שלו חודר לאט לאט לפיה. הלשון שלה התחילה ללקק מסביב וההגמון דוחף עוד ועוד פנימה. מרי התחילה להרגיש שהיא נחנקת. היא הושיטה את ידיה לעצור אותו אך הוא ביד אחת תפס את שתי ידיה וצקצק בשפתיו. הוא תפס את החבל המוזהב שעל מותניו, שחרר אותו במשיכה ובלי שהפסיק לרגע לדחוף את הזין שלו לפיה, שחרר את שיערה לרגע, ליפף את החבל סביב ידיה מאחורי גבה והגביר את תנועות אגנו. מרי הרגישה את הזין מתנפח עוד בפיה והמשיכה למצוץ וללקק כי לא יכלה לעשות שום דבר אחר. היא הייתה בהלם מהסיטואציה. עוד כמה פמפומים כמה גניחות ובתנועת מהירה הוא שלף את השרביט הזקור שלו והתיז עליה מטח לבן שכיסה את כל פניה. מרי נרעדה והרגישה איך הכל נוזל לה על הפנים. היא חשה מושפלת ועצמה את עיניה. היא הרגישה את הרטיבות בין ירכיה ולא הבינה למה זה קורה לה.

מחשבה 1 על “הייתי כלבתו של ההגמון”

תגובות ? (אין צורך להזדהות)