הייתי הגורפית שלו – יד לוחצת יד.

למען הסר ספק: זהו סיפור דימיוני. עלילת הסיפור, השמות, הדמויות, העסקים, המקומות והאירועים הם פרי דמיוני או משתמשים בהם באופן פיקטיבי! כל קשר בין עלילת הסיפור לבין ארועים שהתרחשו במציאות, כמו גם בין הדמויות הנזכרות ושמותיהן לדמויות או שמות של אנשים אמתיים, חיים או מתים או אירועים בפועל, הרי הוא מקרי בהחלט.

פרולוג 

עמדתי בין הקהל הצפוף וכמוהו שרתי וקפצתי. על הבמה התרוצץ 'הזמיר' ושר עוד אחד מלהיטיו המוכרים, שילוב של פופ ומזרחי, ואנחנו כולנו שרים יחד איתו. יש לו שם לזמיר אבל אף אחד לא זוכר אותו, כולם קוראים לו הזמיר מאז שבתוכנית ראליטי שופטת מכובדת מאד קראה לו כך והוא, וכולם יחד איתו, אימצו את השם ואפילו בראיון טלוויזיוני אחד אימא שלו קראה לו ככה במין טבעיות כאילו זה היה השם שהיא נתנה לו מלידה.

הסתכלתי מסביב, המון בנות ומעט בנים, כולן צעירות, ממש ילדות, ואני, בת 22, הרגשתי לרגע "זקנה" לידם, שרתי וקפצתי יחד איתם אבל בעיקר חיכיתי לסימן שיבוא, לא רציתי להיות הראשונה.

בשיר הבא הוא הגיע, הסימן שחיכיתי לו, חזייה ראשונה עפה לכיוון הבמה. הזמיר, בלי להפסיק לשיר לשניה, התכופף, הרים, נופף בה, הריח ואז תלה אותה על הגיטרה שלו ואני, בדיוק כמו שתכננתי, התחלתי להוריד את שלי, מורידה כמו שרק בנות יודעות להוריד, בלי חלילה להתפשט ולהוריד קודם את החולצה, חזייה אדומה, במיוחד בחרתי אותה, שתבלוט, גביעים (CUP's) גדולים, כמו השדיים שלי, ושלושה דברים רשומים עליהם בטוש זהב זרחני.

הראשון: מספר הפלאפון שלי, חייב אם אני רוצה שיקרא לי ולא סתם אזרוק לריק חזייה משובחת. השני: "לא קטינה!", מאז פרשת 'משחקי חברה',  אותה חקירה משטרתית נגד זמר מוכר וידוע בחשד לבעילה אסורה בהסכמה של קטינות שאומנם הסתיימה בסגירת התיק כנגדו אבל מאז הם כולם נזהרים מקטינות כמו מאש, והשלישי: "מוכנה לעשות הכל!" כן, הייתי חדורת מטרה ובשבילה הייתי מוכנה לעשות הכל אפילו סקס ויותר מזה הייתי מוכנה גם לעשות סקס קינקי, זה מה שהשמועות אומרות שהוא כל כך אוהב לעשות עם הגרופיות שלו שמציעות את עצמן, ונכון שאני קצת נימפומנית אבל לכל זה יש מטרה וכמו שהסוכנת שלי אמרה לי כשתכננו את זה, "המטרה מקדשת את האמצעים".

חיכיתי לרגע המתאים שהוא יתקדם ויעמוד קרוב אלי, לא סתם השקעתי וקניתי כרטיס לגולדן-רינג, רציתי קרוב, הכי קרוב שאפשר, כבר ראיתי חזיות שנזרקות מרחוק ונופלות בקהל ולא מתאים לי שאיזה סוטה מין יתפוס את החזייה שלי, וכשהגיע הרגע זרקתי, חזק, כאילו זורקת רימון, לשניה הנשימה נעצרה לי ואז היא נפלה על הבמה לפניו, בדיוק במקום שרציתי, בדיוק במקום שהוא לא יוכל לפספס והוא לא פיספס, שוב ראיתי אותו רוכן ואוסף אותה, בלי להפסיק לשיר כמובן, שוב הוא נופף בה, מציג בגאווה לכולם, שוב הוא הריח, הפעם זה היה הבושם שלי הספוג בה, לדעתי ראיתי גם שמץ חיוך של שביעות רצון, והוא תלה גם אותה על הגיטרה שלו.

עד ההפסקה היו תלויות לו שם שבע או שמונה חזיות ובכל אחת שאסף והוסיף הלב שלי נעצר, ידעתי שכל חזייה מורידה את הסיכוי שלי כי בסוף הוא יבחר רק באחת.

יד לוחצת יד

ההפסקה הסתיימה והזמיר חזר להופיע, עוד להיט שהקפיץ את הקהל ואותי איתם, קופצים ושרים. האמת שקצת התאכזבתי, קיוויתי שיצלצל, שיקרא לי, אבל עוד חזייה שנזרקה פתאום והוא הרים אותה הבהירה לי שבעצם למה לו למהר?

במוזיקה מחרישת האוזניים וברעש שמסביב לא שמעתי את צלצול הפלאפון שלי אבל למזלי הפעלתי גם את הרטט וזה הקפיץ אותי, על המסך הופיע מספר לא מוכר ולרגע היססתי, זה לא הוא, הוא מולי על הבמה שר, ובכל זאת עניתי.

"טל?" שמעתי קול לא מוכר של אישה.

"כן" עניתי, כן סקרני, מכסה עם היד את הפה והמיקרופון להחליש את הרעש.

"מדברת רעות, הסוכנת של הזמיר, התכוונת למה שכתבת?"

"לכל אות ומילה" עניתי בקול די רועד.

"איפה את?".

הלב שלי דפק על 200, מה 200? 2000. "בגולדן-רינג".

"בקצה מימין לכיוון הבמה יש שער, תגיעי לשם, אני אחכה לךְ" היא אמרה ובלי לחכות לתשובה סגרה.

פילסתי את דרכי בין ההמון הצפוף, נדחפת וממלמלת "סליחה" מתנצלת. האמת שרק מהמחשבה שאני הולכת לפגוש את האליל שלי התחתונים שלי הפכו רטובים. רעות אכן חיכתה לי, עומדת מאחורי שני שומרים בריונים שחסמו את הפתח ולידה עוד בחורה צעירה אחת. "זה בסדר, תכניסו אותה" היא אמרה להם כשאמרתי לשומרים שרעות ביקשה ממני לפגוש אותה פה, "אני רעות" היא חייכה אלי והובילה אותי ואת הבחורה השניה קצת הצידה, "קודם כל ולמען הסר ספק, הזמיר יבחר רק אחת מכם לא את שתיכן" ועצרה לרגע לראות איך נגיב וכששתינו הנהנו בראש היא המשיכה, "אבל קודם כל תעודה מזהה בבקשה, אני חייבת לאמת שאתן לא קטינות!".

אני שלפתי את תעודת הקצינה במילואים שלי, תמיד זה עושה רושם וגם הפעם ראיתי מין מבט הערכה בעיניה, "אהה, אני שכחתי אותו בבית אבל זה בסדר, נשבעת" השניה אמרה במין קול מתחנחן וידעתי שהיא משקרת, הייתי מ"מ-ית טירוניות ומהר מאד למדתי לזהות בחורה משקרת.

"מצטערת" רעות אמרה בקשיחות והבחורה פרצה בבכי, "בלי תעודה אין דיל" וכנראה שהיא סימנה משהו בראשה כי אחד השומרים ניגש אליה, אחז בעדינות בזרועה ו"בואי" הוביל אותה חזרה לגולדן-רינג.

"עוד דבר אחד, את תצטרכי קודם לחתום על הסכם סודיות" היא שלפה מתיק העור הקטן שנשאה על גבה שני דפים מודפסים בצפיפות, "הרבה מילים כדי להסדיר ארבעה דברים בלבד, פשוט עורכי הדין ממלאים אותו באותם ניסוחים שלהם כדי להצדיק את השכר שלהם, הראשון: את מצהירה שאת לא קטינה ואין כל איסור חוקי האוסר עליך לעשות סקס. השני: את מצהירה שהכל נעשה מרצונך החופשי ובהסכמה מינית ואף אחד לא כפה עליךְ. השלישי: הצהרת סודיות, שלא תגלי/תספרי/תרמזי על מה שקורה בחדרי חדרים בינך ובינו. הרביעי: כתב שיפוי לכל נזק שיגרם לו באם לא תקיימי את הסעיף הקודמים. מבטיחה לך שאין שום שטיקים וטריקים, את גם לא חותמת ערבות למשכנתא שלו," היא ציחקקה, "את יכולה לקרוא," היא חייכה באירוניה, "אבל לדעתי תעדיפי לראות את המשך ההופעה".

חתמתי והיא הובילה אותי אל פינת הבמה, רואה את הזמיר מקרוב ואת הקהל הממלא את הדשא הענק, קופץ, רוקד ושר אבל בעיקר מצלם, אלפי מנורות פלאש של הפלאפונים המכוונות לעברו.

"אני יכולה לשאול אותךְ משהו?" רעות שברה שתיקה ארוכה של שתינו.

"תנסי"

"מה בחורה כמוך מחפשת אצלו?" היא הפתיעה אותי.

"מה זה בחורה כמוני?"

"את יודעת, קצינה, כבר לא בת טיפש עשרה, בדרך כלל הן אפילו לפני טירונות, אולי טיפה יותר, רק לפני שבוע הייתה פה אחת בת 18 ויום, לשכב איתו הפך סמל סטטוס כזה, אישור שאת כבר לא קטינה, לא תאמיני מה הן מוכנות לעשות בשביל חתימה שלו על הציצי שלהם או אפילו עדיף במפשעה! ולא נראה לי שאת צריכה את זה".

"קודם כל אני גְּרוּפִית שלו, חלמתי על זה כבר מזמן ורק עכשיו קיבלתי אומץ," התחלתי להסביר, "וחוץ מזה אני כן צריכה את הסטטוס," ומשום מה נראה לי שהאמת עדיפה על פני איזה תרוץ חסר בסיס, "אני רוצה להיות דוגמנית מצליחה, התחלתי רק עכשיו, קצת מאוחר מבחינת גיל, אני צריכה איזה פוש (Push) ותמונה איתו יכולה לעזור לי, אזכור ב'ערב טוב' אפילו יותר ו…" עצרתי רגע והלב שלי דפק במהירות, "אני יודעת שאין מתנות חינם ואני מוכנה לשלם, לא בכסף, את יודעת" ותנועת היד הגסה שלי דיברה במקום המילים.

"את מוצאת חן בעיניי," רעות הפתיעה אותי, "את מזכירה לי את עצמי כשהייתי יותר צעירה, סלפי לא יעשה לך את זה" ונראה לי שהיא עברה לתכל'ס.

"אני יודעת, אני צריכה תמונת פפרצ'י, רצוי שהוא מחבק אותי גם אם זה בדרך לפּוֹת-מוביל שלו" שלחתי רמז שאני יודעת מה הוא יבקש.

"בדיוק כמוני, חדורת מטרה," היא ציחקקה, "את יודעת, כשאותה זמרת ידועה קישקשה בכל הערוצים איזה זמר טוב הוא וכולם חשבו שיש משהו בינם אני כבר שכבתי איתו, בעצם בין הרגליים שלי הוא איבד את בתוליו, איבד את בתוליו ואיבד את חרותו," היא צחקה, "כשהזין עומד השכל בתחת וכדי להכניס לי אותו שוב הוא חתם איתי הסכם שאני אהיה הסוכנת שלו ועד היום שנינו לא מצטערים על זה, תראי לאן הוא הגיע".

שוב השתררה דממה, המופע הסתיים אבל הזמיר חזר להדרן. "מתאים לנו" היא זרקה פתאום לעברי, "היום תהייה לך תמונת פפרצ'י, בתמורה את תבואי איתנו והוא יבדוק עד כמה את מתאימה לו, מינית כמובן! ואם הוא יהיה מרוצה נבנה ביחד איתךְ תוכנית המשךְ אבל תזכרי מה אמרת, אין מתנות חינם ואת תצטרכי לשלם וכגודל הטובה כך גם יהיה גודל התשלום!".

הסכמתי, זה בדיוק מה שכיוונתי אליו, לרגע חלפה במוחי המחשבה שאולי זה לא מוסרי, אולי זה הופך אותי ל…שרמוטה או חלילה זונה! אבל הייתי חדורת מטרה ושוב המשפט שהסוכנת שלי פמפמה לי למוח, המטרה מקדשת את האמצעים, שכנע אותי ו"בואי, נחכה לו בחדר שלו" רעות אחזה בידי והובילה אותי אל החדר שלו מאחורי הבמה.

שולחן עם כיבוד עמד בצד, כמה כסאות במאים, אחד מהם גדול יותר ועם השם שלו עליו, עוד כסא שעמד בצד, קצת נחבא, "מה שהולך לקרות זה…" רעות פנתה אלי והסבירה לי מה יקרה ומה היא מצפה ממני ורעד עבר בגופי, למרות שידעתי שמשהו כזה יתרחש ולמרות שכבר הסכמתי לזה עדיין לשמוע את זה ככה ממנה שוב ערער מעט את בטחוני ושוב המילים של הסוכנת שלי החזירו אותי למסלול, "רק את תחליטי, את יכולה לקום וללכת או לשבת שם בכיסא," היא הוסיפה והצביעה על הכסא שעמד בצד, "וזה יהיה הסימן עבורי שאת מסכימה!"

התיישבתי בכסא. "החלטה נבונה" רעות חייכה אלי, "גם אני הייתי בוחרת כמוךְ, עכשיו שבי ותחכי עד שנקרא לךְ!" היא פתחה והגישה לי בקבוק מים, "תשתי, שלא תתיבשי" היא ציחקקה ולקחה גם אחד לעצמה ורגע אחרי נשמעו הקולות מבחוץ והזמיר והנגנים שלו נכנסו.

הם היו בהיי, מחליפים חוויות, פתחו בקבוק שמפניה והעבירו ביניהם, שותים בלי כוסות, שולחים לעברי מבטים, בוחנים ומחייכים חיוך זימתי של 'אני יודע מה הוא הולך לעשות לךְ' ובקבוק המים עזר לי, פתאום הרגשתי צמאה.

לאט לאט הם יצאו כשרעות מעודדת אותם לעזוב כי הזמיר צריך לנוח עד שנשארנו רק שלושתנו, הזמיר, רעות ואני. "בואי" היא הזמינה אותי

לעמוד לידה, מולו, וידעתי שהטקס שלי מתחיל ואני קוראת לזה טקס ולא זובור למרות שברור לי שמה שהוא הולך להשפיל אותי אבל אני זאת שהזמנתי את זה ומבחינתי, כשאני מזמינה, זה עדיין אותה השפלה אבל לא זובור.

עמדתי מולו והסמקתי, "תכיר, זאת טל" היא הציגה אותי והוא, יושב כסא הבמאים שלו כמו אפנדי עם רגליים מתוחות לפנים ובקבוק בירה ביד, מלמל נעים מאד כאילו לצאת ידי חובה, "והיא המזדיינת שסידרתי לך הלילה" המשיכה, מדגישה במיוחד את המזדיינת ולמרות שהיא הזהירה אותי מראש שהוא אוהב שמדברים גסויות וככה היא תקרא לי עדיין כשהיא אמרה המזדיינת הרגשתי כאילו מישהו תקע לי בוקס בבטן והוציא לי את כל האוויר, "היא הבטיחה לעשות כל מה שתרצה ממנה ואני הבטחתי לה בשמךָ תמונת פפרצ'י כשאתה מחבק אותה".

לרגע נראה לי שהוא הולך להתפרץ עליה, הבעה של כעס נמרחה על פניו, "את יודעת שאני לא קונה חתול בשק!" הוא נזף בה, "את יודעת שתמונת פפרצ'י אני מצטלם רק אחרי שבדקתי את הסחורה" הוסיף בקול רוטן.

"כבודו מזלזל בסוכנת שלו?" היא חייכה לעברו, מפייסת, "אני יודעת וגם טלי יודעת, הפות-מוביל יחכה," היא ציחקקה, "קודם תבדוק, אם ימצא חן בּעֵינֵךָ, נצא, נצטלם וניסע הביתה שתמשיך לחגוג עלינו, ואם לא ימצא חן, כלום לא קרה, נפרד כידידים, נכון טלי?".

"נכון" שוב הסמקתי.

"חוץ מזה אני מכירה אותך לפני ולפנים, לא?" היא חייכה אליו, "אני בטוחה שהיא תמצא חן בעיניךָ, זוכר שאמרת לי שאתה רוצה לדפוק קצינה?" היא הביטה בו במבט משועשע, "אז טלי קצינה, עכשיו תתחיל, יש לי כמה עניינים חשובים לסדר" היא לקחה פחית קוקה-קולה ופתחה אותה, הוציאה את הפלאפון שלה, התישבה על הכסא שאני ישבתי עד לפני רגע, לקחה לגימה והתחילה להתקשר.

הופתעתי, הרגשתי קצת במבוכה, הייתי בטוחה שהיא תצא ותשאיר אותנו לבד אבל היא לא, רק התישבה, הביטה בנו וחיכתה שיענו לה רק שהזמיר לא נתן לי זמן להתלבט, "תרימי ת'חולצה שלךְ, אני רוצה לראות לךְ ת'ציצים!" והוא לגם עוד לגימה ארוכה מהבירה, גומר עד הטיפה האחרונה והניח את הבקבוק על הרצפה.

לבשתי חולצת טריקו והרמתי אותה, אוחזת אותה בשתי ידיי מעל השדיים שלא תרד ותכסה, חזייה לא לבשתי, היא אצלו או אצל רעות, והשדיים הגדולים שלי נחשפו במלוא הדרם, שדיים גדולים וזקופים, טבעיים, בלי טיפת סילקון, ובראשם עטרת פטמה גדולה וכהה שבמרכזה ניצבת הפטמה עצמה שעכשיו עמדה זקופה ונוקשה, מסגירה שאני מיוחמת. הזמיר קם וניגש אלי, קודם הוא הקפיץ לי אותם, "אני אוהב חזה מוקפץ" הוא צחק מהבדיחה של עצמו ושוב הקפיץ, ואז התחיל לזמזם לעצמו "חנה'לה אופה קטנה, יש לה קמח מים, כל היום היא לשה לשה, בּצק בידיים" וללוש לי אותם ואני עצמתי עיניים והרגשתי איך התחתונים שלי הופכים עוד יותר רטובים.

"אני אוהב ציצים גדולים" הוא אמר לי, "מבחינת ציצים צדקת" הוא זרק לעבר רעות והיא סימנה לו לייק עם אגודל מורם והמשיכה לדבר בפלאפון שלה, "עכשיו בואי תכירי את החדק שלי" הוא ציחקק והתרחק ממני צעד אחורה, "יאללה, תרדי ותמצצי לי!" הוא הצביע על אזור המפשעה במכנסיים שלו ונעמד בפישוק קל.

לגברים יש מין מנהג כזה לתת לזין שלהם שם, בדרך כלל שם המפאר ומאדיר אותו, אבל מניסיוני למדתי שהם תמיד מגזימים ובין השם, לבין הגודל, אין קשר. רק לפני כמה זמן היה לי סטוץ עם גברבר כזה, 'אנקונדה' הוא קרא לזין שלו על שם אותו נחש ענק אבל מה שמצאתי שם היה בוטן, לא כזה עם קליפה, בוטן מקולף, מקסימום זית, בקושי הרגשתי כשהוא חדר לתוכי, אם בכלל משהו באמת חדר, אבל הוא התנהג כאילו נתן לי את הזיון של חיי, אבל הפעם, כשירדתי על ברכיי מולו, פתחתי את החגורה ורוכסן החנות ומשכתי את המכנסיים יחד עם התחתונים עד הברכיים שלי באמת התגלה בפני חדק, זין גדול, ארוך ושמן, כזה שמזכיר את האיברים הבלתי אפשריים מסרטי הפורנו, "והוא עוד לא בשיא" הזמיר צחק למראה המבט על פניי, גם משתהה וגם מעריך, "יאללה, תמצצי, היום קצר והמלאכה מרובה" ושוב הוא ציחקק מהבדיחה של עצמו ועצרתי מעצמי להוסיף 'והפועלים עצלים' אלא להפך, גחנתי ונישקתי את ראש הזין המתוח שניצבה וכאילו הצביעה עלי והא קפץ ונמתח עוד יותר.

למצוץ לגבר אני יודעת, פינקתי לא מעט גברים בחיי, קודם נישקתי, אחר כך ליקקתי, ליקוקים ארוכים ורטובים משק האשכים עד העטרה המתוחה בראשו וכל אחד כזה הקפיץ אותו עוד יותר ואז הכנסתי אותו לפה שלי, לאט, מכניסה, מוצצת, מתופפת מעט עם השיניים, בעדינות מחרמנת, ואז מוציאה, לוקחת אוויר ומכניסה שוב, עמוק יותר לגרון העמוק שלי, מרגילה אותו, את הגרון, עד שהצלחתי להכניס את כל הזין לתוכו, נותנת לשרירי הגרון להתכווץ סביבו עד שאני מרגישה שאני כמעט נחנקת ושוב מוציאה לקחת אוויר ומכניסה חזרה.

הזמיר גנח בהנאה, "יודעת למצוץ המזדיינת הזאת" הוא גנח לעבר רעות וכשבזוית העין הבטתי לעברה ראיתי שהיא כבר לא מדברת בפלאפון, גם לא עושה לו לייק עם האגודל, אלא יושבת מרותקת, מביטה בנו והאגרוף שלה לחוץ בין רגליה, משפשפת לעצמה את הקֶאמל-טאו (camel toe) במכנסיים הצמודים שלבשה.

"גם את מבחן המציצה עברת" הזמיר לחש לי בקול מגורה, "הייתי גומר לך בפה אבל יש לךְ עוד מבחן לעבור, לכי תתכופפי לשולחן, תנוחת המזכירה, מכירה?".

"מכירה" שלפתי את הזין שלו מהפה ועניתי, קמתי וניגשתי אל השולחן, מפנה לי מקום בין הכוסות והבקבוקים שעליו, "לא!" הוא עצר אותי כשרציתי להוריד את המכנסיים שלי, "את זה אני אעשה, עכשיו תתכופפי!".

התכופפתי, זוכרת היטב את הסצנה בסרט, נעמדתי בפישוק, נשענתי על המרפקים והצמדתי את כפות ידיי לשולחן. הזמיר ניגש ונעמד מאחורי, קודם הוא אחז במכנסיי הטייץ שלבשתי ובמשיכה חזקה הוריד לי אותם עד הברכיים, אחר כך אחז בחוטיני שלי ומשך והוריד גם אותו עד המכנסיים המתוחים בין ברכיי המפושקות, "בדיקת שמן" הוא ציחקק והרגשתי את האצבע שלו חוקרת בין שפתי הכוס שלי, חודרת ואוספת עליה דגימה מכובדת מאותו צוף-נשי-שמנוני שמילא את הכוס שלי, "משומנת המזדיינת שבחרת לי" הוא שוב זרק לעבר רעות ורציתי להגיד לו שקראים לי טל אבל שתקתי, הניסיון המר לימד אותי שלא מתווכחים עם הבוחן בזמן המבחן, טסט אחד נכשלתי רק בגלל זה, "עכשיו נראה מה שווה הכוס שלה, כוס של קצינה" הוא הוסיף במין טון של שַׁחְצָנוּת והרגשתי שאני מסמיקה.

הרגשתי את ראש הזין שלו נצמד בין שפתי הכוס שלי שכאילו נפתחו לכבודו, הוא חדר לאט, כאילו רוצה שארגיש כל סנטימטר מהחדק שלו והיו לו כאלה הרבה, "כן, תכניס לי" לחשתי, מפחדת שישמעו בחוץ ויבואו, "תכניס לי, תכניס לי!" ולא זייפתי, ידעתי שאני הולכת לחטוף את הזין הכי גדול שחטפתי בחיי, וחטפתי לא מעט כאלה, ורציתי אותו כבר בתוכי, את כולו, ונראה לי שהזמיר נהנה לראות אותי ככה, דוחפת את ישבני לאחור בתקווה שזה יזרז אותו, "כן, תכניס לי ת'חדק שלךָ" גנחתי שוב בתשוקה ו…"קחי!" הוא סיים את הסנטימטרים האחרונים בנעיצה חזקה, אחז במותניי ועוד לפני שהוא התחיל לפמפם אותי הרגשתי את הכיווצים החזקים בנרתיק וגמרתי פעם ראשונה!

"המזדיינת גמרה" הוא ציחקק לעבר רעות והתחיל לפמפם אותי.

"כן, המזדיינת גמרה, המזדיינת מתה על החדק שהזמיר דחף לה" המשכתי, זוכרת היטב מה רעות אמרה לי, שהוא אוהב גסויות אבל גם כי זה התאים לי, גם אני כזאת, גם לי גסויות עושות את זה, "כן, תמשיך, עוד, עוד" המשכתי במין קול מתחנן ושלא יגידו לכם שהגודל לא קובע, הגודל קובע מאד, תעיד על כך האורגזמה השניה שהגיעה, חזקה, כזאת ששולחת זרמים בכל הגוף ומפוצצת זיקוקים מול העיניים, גמרתי וביקשתי עוד רק שמהר מאד אחרי גם הוא גמר, גמר בתוכי, מילא את הכוס שלי בשפעת זירמתו החמימה והסמיכה.

רעות הגישה לי עוד בקבוק מים אישי, הפנים שלה היו סמוקות והיה לה כתם רטוב שם במפשעה וכנראה שהיא ראתה שאני רואה כי היא חייכה ו"כן, לראות אתכם ככה עשה לי את זה" היא לחשה לי באוזן ומייד  פנתה לזמיר "נו? צדקתי?"

"צדקת, כמו תמיד, צדקת בגדול, איך את עושה את זה?" הוא התנשף, "שווה פפרצ'י, שווה אפילו יותר" אמר ולא ידע עדיין מה הוא אומר.

"יאללה, תתלבשו ובואו, הפות-מוביל כבר מותנע והצלם כבר מחכה" אז התלבשנו מהר, את החזייה היא אומנם החזירה לי אבל הודיעה שבבית היא תקח אותה חזרה כי זה נשאר אצלו לאוסף. רעות יצאה ראשונה, מקדימה אותנו מעט, ואנחנו אחריה. הצלמים כבר חיכו, אפילו שניים, הזמיר חיבק אותי סביב המותניים והלך לאט, נותן להם לצלם תמונות חדות וברורות, רעות חיכתה לנו ליד דלת הרכב, מרצדס שחורה ארוכה במיוחד, אני נכנסתי ראשונה, הזמיר אחרי ולהפתעתי גם רעות הצטרפה והנהג יצא לדרך אל הבית שלו, דירת פאר שכורה באחד ממגדלי היוקרה.

חשבתי שהוא יוריד את רעות בדרך או אולי אחרי שהוא יוריד אותנו אבל לא, רעות הצטרפה אלינו גם כשעלינו במעלית ונכנסה איתנו לדירה, "אני מכינה קפה, חכו בסלון" היא הודיעה וחקרה אותי איך אני שותה את הקפה שלי אבל הזמיר, בלי סבלנות, אחז בידי ומשך אותי אחריו לסלון.

"אני רוצה שוב לראות את הציצים שלךְ" הוא ביקש בקול מתפנק אחרי שהתיישב בכורסת עור גדולה. הפעם הורדתי את החולצה ואחריה את החזיה, חושפת מולו שוב את שדיי, "החזייה שלךְ," הוא הושיט יד לעברי "היא נשארת אצלי" הודיע בקול של ילד שלקחו לו צעצוע והוא מבקש אותו חזרה, אז נתתי לו.

"שבי שם" הוא הורה לי על הכורסה שממול. התישבתי, שותקת וגם הוא לא דיבר, בשלט שלקח הוא הפעיל את מערכת השמע, הופתעתי כשקולה של פטסי קליין (Patsy Cline) התפשט בחלל החדר, שיר שקט ואינטימי, 'שלושה סיגריות במאפרה' Three Cigarettes in an Ashtray)) כל כך שונה מהשירה שלו.

רעות חזרה עם מגש ועליו הקפה ועוגיות חלבה. "אני אוהב שמוצצים לי כשאני שותה" הזמיר קם, שלשל את מכנסיו והתחתונים עד הקרסוליים, הציג שוב את החדק שלו שלהפתעתי היה כבר בשלבים מתקדמים של זקפה, "אני אוהב שעושים לי פה חם, בואי" הודיע בקול של מי שרגיל שמצייתים לו.

"לגימה מהקפה, לבלוע שלא ישרוף לו," רעות ציחקקה, מסבירה לי מה זה פה חם, "ואז מציצה עם הפה שחומם" היא לקחה את הכוס שלה והתיישבה על ספת העור הגדולה ומשום מה זה כבר לא הפתיע אותי, האם התרגלתי? אולי.

ירדתי על ברכיי לפניו, לקחתי לגימה קטנה מהקפה, בלעתי ומצצתי. "כן" הוא גנח בהנאה והרגשתי איך הזין שלו נמתח לי בפה, "כן, ככה אני אוהב, תמשיכי" אז המשכתי, לוגמת, בולעת ומוצצת. "את יודעת מה את?" הוא שאל אחרי כמה מציצות כאלה.

"המזדיינת שלךָ?"

"גם, אבל עכשיו את המוצצת שלי, מה את?"

"אני המוצצת שלךָ" עניתי ולדעתי גם הסמקתי.

"נו, אז למה את לא מוצצת" הוא ציחקק וזירז אותי אז המשכתי. "את יודעת איך אני אוהב לדפוק אתכן?" הוא שאל, מחייךְ.

"לא" עניתי לו בפה מלא בזין שלו.

"כשאתן מתכופפות אל הקיר" הוא ציחקק, "דפקו אותך פעם כשאת מתכופפת לקיר?"

"לא" הוצאתי את הזין שלו מהפה, לגמתי, בלעתי, ושוב מצצתי.

"בואי! בא לי!" הוא עצר אותי כששוב רציתי ללגום, "אני אראה לך איך" הוא צחק והוביל אותי אל הקיר, העמיד אותי קצת לפני, דאג שאתכופף קדימה ב-90 מעלות, אניח את כפות ידיי על הקיר ו אֶשָּׁעֵן עליהם ורק אז אחז במכנסי הטיץ שלי יחד עם החוטיני ומשך והוריד אותם עד הברכיים, "תפשקי!" ואני פישקתי רגליים ככל שהם איפשרו לי, "כן, ככה אני אוהב שאתן מחכות לי" הוא לקח כמה צעדים אחורה והביט בי, "יפה, יש מה לָדוּשׁ בו" הוא ציחקק, "אבל קודם בדיקת שמן" הוא חזר והעביר את האצבע החוקרת שלו לאורך חריץ הכוס הכל כך רטוב שלי, אולי זה משפיל מה שהוא עשה לי אבל אין ספק שאותי זה חירמן ברמות, מעביר וחודר, פעם ועוד פעם, לרגע היה שקט ולדעתי שמעתי מצמוץ שפתיים טועמות אבל לא ראיתי רק ה"יאמי" הנהנתני שלו אישש לי את מה שחשבתי ואז, מביטה לעברו מלמטה, מבין רגליי המפושקות, ראיתי אותו נצמד אלי, לרגע ראיתי גם את החדק שלו, אוחז אותו בידו ומכוון, ואז הרגשתי איך הוא מצמיד אותו בין השפתיים הכל כך רגישות, לוחץ מעט שלא יברח ואוחז בשתי ידיו במותניי וְ"אימא'לה" צרחתי בהפתעה כשבמכת אגן חזקה הוא נעץ את כל החדק שלו עמוק בכוס הגועש ורוגש שלי, אולי כי שוב ציפיתי לאותה חדירה איטית, ותאמינו לי, לחטוף בבת אחת את כל החדק הגדול הזה שלו זֶה לֹא דָּבָר שֶׁל מָה בְּכָךְ.

"הכל בסדר?" הוא צחק במין גאווה והתחיל לזיין אותי.

"כן" עניתי, יודעת שהוא מרגיש את הכיווצים החזקים בנרתיק שלי, כיווצים של מי שדוהרת לעבר האורגזמה שלה.

"את יודעת מה את?"

"המזדיינת שלךְ" עניתי במהירות, "המזדיינת שתכף גומרת," המשכתי, מתנשפת, וכאילו היה זה הקש ששבר את גב הגמל כי "כן, הנה, גומרת, עכשיו," צרחתי במין אקסטזה, "הנה! גומרת, גומרת! כן! כן! כן!!" וגמירה חזקה טילטלה את גופי.

"אהבתי" הזמיר צחק, "יודעת לגמור המזדיינת שלי" הוא זרק לעבר רעות ואז הוא גחן מעליי והתחיל למזמז את השדיים הגדולים התלויים תחתיי ומתנדנדים בקצב הנעיצות שלו, לש וממולל את הפטמות, "מה את אומרת, נצרף את רעות?" הוא לחש לי באוזן ועוד לפני שהספקתי לעכל ולענות הוא התרומם וְאם לא היו לי מספיק הפתעות לערב אחד הגיעה עוד אחת, "סוכנת  שלי," הזמיר פנה לרעות, "רוצה גם?".

"כבר חשבתי ששכחת אותי" היא ענתה במין קול מתלונן/מתפנק וקמה במהירות, בתנועה מהירה הורידה את החולצה שלה ואחריה פתחה ושיחררה את החזייה שנפלה לרצפה, התקדמה ונעמדה לצידי וכמוני התכופפה אל הקיר, מביטה בי ואני בה ו"כן, גם אני אוהבת לחטוף" היא חייכה לעברי.

"למה?" צרחתי כשהוא יצא מתוכי.

"כי גם לה מגיע קצת מהטוב הזה" הוא צחק והצביע על הזין שלו ובלי הרבה הקדמות אחז במכנסיים שלה ומשך אותם עד הברכיים ואחריהם גם את תחתוני החוטיני הזעיר שלבשה, "פישוק!" הוא טפח על ישבנה והיא פישקה ככל שאיפשרו לה המכנסיים המתוחים בין ברכיה, "בדיקת שמן" הוא העביר את האצבע שלו בין רגליה וגניחת הנאה חרישית נפלטה מפיה, "ומה את עכשיו? הסוכנת שלי??" הוא ציחקק.

"לא" היא צרחה, "עכשיו אני המזדיינת שלךָ", וְ"וואו!" היא צווחה כשכל הזין הגדול והמשומן היטב באותו עסיס-תאווה-שמנוני-שלי נתקע עמוק לכוס שלה, "כן, זיין אותי, זיין את הסוכנת המזדיינת שלךָ".

שלושה פעמים גמרתי, שלושה פעמים גם רעות גמרה, אחרי שהיא גמרה פעם ראשונה הוא חזר אלי והדהיר אותי לגמירה השניה וכשזאת התפוצצה בתוכי הוא חזר אליה וכך הלאה רק שבסוף את מנת הַפְּרוֹטֵאִין היא קיבלה, "את כבר קיבלת פעם" הוא כאילו התנצל בפניי כשראה את האכזבה על פניי ומודה, התאכזבתי, "אבל אל תפחדי, עוד לא גמרתי אתכן, בנות, למיטה!" הוא טפח לשתינו על הישבן, "לא!" הוא עצר אותי כשניסיתי להוריד את המכנסיים המתוחים בין רגליי, "סוכנת שלי, תסבירי לה איך" הוא צחק.

"ככה, במצעד השפלה כמו שהוא אוהב לקרוא לזה" היא ציחקקה, מתחילה ללכת בצעדים קטנים ומצחיקים ככל שהמכנסיים והתחתונים המתוחים בין הברכיים מאפשרים לה, "ואסור שיפלו" חייכה לעברי וככה, כמו שתי אווזות, דִּידִּינוּ לכיוון חדר השינה.

רק כשהגענו למיטה הוא הרשה לנו להפטר מהמכנסיים והתחתונים. שכבנו על המיטה, על הגב, הזמיר באמצע ואנחנו משני צידיו. קודם הוא הוביל את היד שלי לזיין שלו ודרש שאשפשף לו, אחר כך הוא הניח את כפות ידיו על הכוס שלנו, כף יד ימין על שלי והשניה על זה של רעות והתחיל ללטף את שפתי הכוס, מלטף ואפילו חודר מעט, "עשית את זה פעם עם אישה?" הוא הפנה את מבטו אלי ושאל.

לשניה היססתי, רוצה להגיד לו שזה לא עניינו אבל החלטתי שאין לי מה להפסיד, "כן" עניתי.

"את עשית אותה או היא אותךְ?" הוא המשיך וחקר.

שוב שנייה של היסוס ואז נזכרתי באותה הערה של רעות שהוא אוהב גסויות ועניתי "גם וגם".

"בחוזה שלי התחייבתי לתת לסוכנת שלי חלק מכל מה שאקבל" ורעד עבר בגופי כשהאמה[i] שלו חדרה עמוק לתוכי והתחילה לפמפם או בכלל בגלל שהבנתי למה הוא מכוון, "קיבלתי אותךְ אז מגיע לסוכנת שלי חלק ממךְ" הוא ציחקק, "וחוץ מזה בת שיורדת לבת מעמיד לי צ'יק-צ'ק וזה בדיוק מה שאני צריך עכשיו אז יאללה, בואי נראה איך את עושה את זה".

אין לי שום בעיה לעשות את זה עם אישה, עשיתי את זה הרבה ועוד פעם אחת לא תזיק לי וחוץ מזה על מה שרעות עשתה לי מגיע לה רק שלפני שהספקתי להשכב בין רגליה היא הודיעה שגם היא אוהבת לְלַקְלֵק כּוּסִים, הסתובבה ונשכבה כשראשה בין רגליי וראשי בין רגליה ועשינו 69 של בנות, מין תחרות בלתי מוצהרת מי מצליחה לפנק את השניה יותר בזמן שהזמיר ישב במיטה כשהוא נשען על גב המיטה, הביט בנו ושפשף לעצמו בעדינות את מה שהזדקף במהירות.

הדבר הראשון שטעמתי אצלה היה את הטעם שלה המהול בטעם שלו שמילא לה את הכוס אבל זה לא הרתיע אותי, להפך. פינקתי אותה וגמרתי, יותר מפעם, גם יותר מפעמיים, גם רעות גמרה אפילו יותר ממני, יש לה דגדגן רגיש במיוחד ובלי להתאמץ הגמרתי אותה פעם אחר פעם עד שהיא נשכבה על הגב, מתנשפת בכבדות אחרי עוד אורגזמה מטלטלת, והודיעה שמבחינתה תם הטקס, שהיא את החלק שלה קיבלה בענק.

אותי הוא הוריד למצוץ לו, לתת את הטאץ' הסופי לפני שהוא עולה לרכב עלי, אבל אז, אחרי שרעות סידרה קצת את נשימתה שמעתי אותה פונה אליו "מה אתה אומר? שווה המזדיינת שסידרתי לךָ?"

"שווה ביותר".

"מחר יש עוד הופעה, מה דעתךָ שנזמין אותה כאורחת? הפעם אני אסדר שצוות של 'ערב טוב' יבוא ויצלם אותךָ יחד איתה"

"ומה ייצא לי מזה?" הזמיר ציחקק.

"כל מה שתרצה, נכון טלי?"

"נכון" עניתי בלי להוציא מהפה את הזין שלו.

"ומחר היא גם תזמין אותך לבקר בטוסיק החמוד שלה" היא זרקה עוד פתיון. הפופיק רעד לי ולא שאני בתולה שם אבל לא דיברנו על זה, היא גם לא שאלה אותי מראש, אבל חישוב מהיר של בעד ונגד הבהיר לי שדקת שידור בתוכנית הכל כך פופולרית שווה את המאמץ וכשהוא שאל אם אני מסכימה עניתי "כן, אבל יש לי תנאי, תהייה גם נשיקה, על השפתיים" וכנראה שלבקר לי בתחת שווה לו את זה כי הוא הסכים.

עמד לו תותח. " קִינְדֶּרְלָךְ," רעות קמה מהמיטה, "מחר יש עוד הופעה והזמיר צריך לישון את שנת היופי שלו, אני הולכת להתרחץ, עד שאחזור הוא ירכב עליך, כשאני אחזור נסגור את הבָּאסְטָה ואני אזמין לךְ מונית" והיא הלכה לכיוון המקלחת.

הזמיר לא חיכה אפילו שהיא תכנס למקלחת, הוא העמיד אותי על ארבע, נעמד מעליי, כופף ברכיים עד שקצה החדק המתוח נשק לשפתי הכוס שלי ותקע, השחיל אותי באבחת אגן אחת חזקה, "השחלתי אותךְ" הוא צחק והתחיל לפמפם, "עכשיו את הסוסה שלי" הגביר את הקצב ולא האמנתי כשעוד אורגזמה התפוצצה בתוכי, האורגזמה המי יודע כמה באותו ערב, בחיים לא הייתי מנחשת שאני יכולה לגמור כל כך הרבה.

לקטוף את הבונוס.

כשהתעוררתי כבר היה קרוב לצהרים, הרגשתי רעבה ומסריחה. בערב, כשהגעתי הביתה, לא היה לי כוח להתרחץ אז צחצחתי שיניים ונפלתי שדודה על המיטה וישר נרדמתי.

דבר ראשון עשיתי לעצמי כוס קפה, הייתי צריכה את זה, כשהתכוונתי ללכת להתרחץ הפלאפון שלי צלצל, לפי המנגינה ידעתי מייד שזאת מיכל אז עניתי. "מניאקית, ראית עיתון? בדקת ת'אינסטגרם??" היא צרחה לי באוזן.

"שלום גם לךְ," עניתי בקול שלו ורגוע, "לא, הרגע התעוררתי".

"אחותי, עשיתְ את זה, את בעיתון ומישהו העלה את זה לאינסטגרם ויש המון לייקים (like) ותגובות ואחותי, התחילו להתעניין בךְ" היא ציחקקה, "עכשיו ספרי, הכל, בעצם עזבי, אני באה, תתכונני!" והיא סגרה עוד לפני שעניתי.

רק אחרי שהיא סגרה ראיתי שהיו לי ים של הודעות בוואטסאפ מכל מיני חברים וחברות עם הרבה אימוג'ים מחייכים/נדהמים/מופתעים אבל אני נכנסתי להתרחץ לפני שמיכל תגיע, מסבנת טוב טוב באינטימיים שלי, מביטה במראה ומחייכת לעצמי, לא רק יחסי ציבור קדמתי לעצמי גם זיון טוב קיבלתי, נכון, קצת משפיל, אולי אפילו יותר מקצת, אבל שווה, הרבה זמן לא הרגשתי כל כך מסופקת כמו אחרי הערב הזה.

את מיכל הכרתי בצבא. כשהגעתי לתפקיד מ"מית ראשון שלי בפלוגת הטירוניות היא הייתה שם מ"כית. בחפיפה עם המ"מית הקודמת היא הזהירה אותי ממנה, אמרה לי שהיא לסבית ושאני אזהר כי ממנה, המ"מית הותיקה, היא פחדה אבל אותי, החדשה והלא מנוסה, היא בטח תנסה לקרקס, להכשיל ואולי גם להכנס לתחתונים שלי ואחר כך לסחוט אותי, ובכלל היא לא מבינה למה מגייסים כמוה לצבא.

כבר בשיחת ההכרות הראשונה מיכל הודיעה לי שהיא לסבית, "המפקדת," אני לא אשכח את המילים שלה, "אם המפקדת הקודמת לא עידכנה אותך אז אני לסבית, אוהבת נשים, אבל המפקדת, אני מבטיחה לך שפה בצבא זה לא ישפיע על תפקודי" ואכן כך היה, מהר מאד הבנתי שזכיתי וכשהסמלת מחלקה שהייתה השתחררה מיניתי אותה לסמלת המחלקה והיא הוכיחה לי בענק שלא טעיתי.

אני לא לסבית אבל חטאתי עם נשים והיה בה, במיכל, משהו שאי אפשר שלא להתאהב בו אבל כמו שהיא הקפידה גם אני הקפדתי, קלה כחמורה, שחלילה לא נשבור את הנורמות של יחסי מפקדת-פיקודה (או יותר נכון אי-יחסים) בכל משך השרות המשותף שלנו.

כשמיכל השתחררה וגזרה את החוגר שלה היא הזמינה אותי למסיבת השחרור שלה והלכתי, מגיע לה, רק שכשהגעתי התברר לי שמסיבת השחרור זה בעצם ארוחת ערב אינטימית לאור נרות שלי ושלה בלבד ובווידוי גלוי היא אמרה לי שהיא מאוהבת בי, שהיא יודעת שאני עושה את זה עם גברים וזה לא משנה לה אבל מתנת השחרור שהיא מבקשת ממני זה לשכב איתי ולמרות שבצבא היה הייתה קשוחה בסקס היא אוהבת להיות הנשלטת והכי היא אוהבת לפנק את הבת-זוג שלה.

היה משהו באיך שהיא ביקשה את זה שלא יכולתי להגיד 'לא' אז שכבנו, יותר נכון נכנסנו למיטה, עירומות, וזכיתי לפינוק שלא ידעתי כמותו עד אז, תמיד ידעתי שאישה יודעת לפנק יותר טוב מגבר, לפחות מניסיוני זה הרושם שאני קיבלתי, אבל מיכל התעלתה על כל הנשים שפינקו אותי עד עכשיו, אותו לילה גם זיינתי אותה עם הסטראפאון שלה, ואת זה עשיתי בפעם הראשונה בחיי ואהבתי, היה משהו מחרמן בלשכב עליה ולזיין אותה ואחר כך היא זאת שזיינה אותי באותו סטראפאון ואחרי שאמרתי לה שאני מעדיפה את הגבר האמיתי היא לא הציעה לעשות לי את זה איתה יותר, רק אני לה.

המשכנו להפגש, היה לנו סקס טוב, ביחוד הפינוקים שלה, היא אהבה לפנק אותי ואני התמסרתי, הרבה פינוקים שלה על כל פינוק שלי. מיכל ידעה שאני עושה את זה במקביל גם עם גברים, אני ידעתי שהיא עושה את זה גם עם עוד נשים, ועדיין המשכנו ופעם אחת, לקראת השחרור שלי, היא שכבה בחיקי אחרי סקס טוב ואחרי שאמרתי לה שאני רוצה להיות דוגמנית היא סיפרה לי שלאבא שלה יש סוכנות שחקנים ודוגמנים ואם אני רוצה אחרי השחרור היא תהייה הסוכנת שלי וכך היה, אחרי השחרור היא הפכה לסוכנת שלי רק שגיל 22 הוא גיל מתקדם לפתוח בקריירה כזאת ומעבר לקמפיינים זניחים ותצוגות אופנה בשבת בבוקר באיזה מלון נידח בים המלח או טבריה היא לא הצליחה לסדר לי כלום עד שערב אחד היא הציעה לי את התוכנית לנצל את הזמיר לקידום הקריירה, להקנות לי כמה דקות תהילה כדי למשוך תשומת לב ואולי להתניע קריירה מפוארת, הייתי סקפטית אבל זרמתי איתה, קצת משפיל אבל אולי לפחות ייצא לי סקס טוב, וזה מה שעשינו ואפילו הצעתי לה בונוס עם התכנית תצליח וככה הגעתי לאותו גולדן-רינג עם חזייה מוכנה לזריקה וזאת כנראה הסיבה שהיא כל כך להוטה להגיע, לקטוף את הבונוס.

מיכל הגיעה רגע אחרי שיצאתי מהמקלחת, השיער עדיין רטוב ו"לבושה" רק במגבת גדולה שעוטפת אותי וקשורה מעל החזה. "בונוס בונוס לי | בונוס בונוס לי" היא נכנסה ושרה על פי הלחן העממי של השיר "זֶמֶר זמר לָךְ" וברגע שסגרתי את הדלת היא נעמדה מולי ופתחה לי את המגבת ונתנה לה ליפול לרצפה, "בואי, נראה איך נראת מי ששכבה עם הזמיר" היא ציחקקה, סוקרת אותי במבט רעב, "נו? מה אמרתי לך? אמרתי לך שזה יעבוד? רק שתדעי שהתחילו להתעניין בךְ ואפילו סגרתי לךְ קמפיין אחד, אמרתי לך שתמונה שווה אלף מילים? אז רק שתדעי שתמונה עם הזמיר שווה הרבה יותר ועכשיו למישהי מגיע לקבל את הבונוס שלה".

מה יהיה הבונוס שלה סיכמנו מראש, הייתי סקפטית והסכמתי למה שהיא ביקשה אולי כי במקביל היה גם קונוס, אם זה לא יצליח, וזאת הסיבה שלא הגבתי כשהיא פתחה לי את המגבת וזאת גם הסיבה למה אמרתי לה "מגיע," חייכתי אליה, "תתפשטי ובואי" ותוך שהיא הולכת אחרי לחדר השינה היא התפשטה.

מיכל נשכבה על הגב במרכז המיטה, כרית גדולה מתחת לראש, רוצה לראות לא רק להרגיש, הרגליים מפושקות, הברכיים מורמות והרגליים נשענות על כפות הרגליים. נשכבתי כשראשי בין רגליה ורגליי בולטות מחוץ למיטה וליקקתי ליקוק ראשון לאורך שפתי הכוס שלה, מתחילה מלמטה ומגיעה עד למעלה, "כן!" היא גנחה בהנאה, "כן, ככה, תני לי ת'בונוס שלי" היא המשיכה באותו קול נהנתני, "כן, תני ללשון שלך לעבוד" היא ציחקקה ואני נתתי, בליקוק הבא קצה הלשון כבר חדר, אוסף מאגלי הצוף שמילאו את הכוס שלה ועוד גניחת הנאה קולנית נפלטה מפיה, עוד ליקוק כזה, חודרני עוד יותר, והרגשתי איך מיכל נמתחת ושולחת את ידיה לצדדים, תפסת חזק בסדין, "כן, תמשיכי, בפנים, עמוק בפנים" היא גנחה בתשוקה עילאית ואני נעניתי לה, דחפתי את הלשון והתחלתי לחפש, חיפשתי, מצאתי והתחלתי לפנק.

"כן!!" היא נמתחה וצרחה והרגשתי איך היא גומרת, איך הטעם משתנה, מרגישה את הטעם המוכר של אישה שגמרה. "גמרת?" הפסקתי לרגע. "כן! מניאקית, תמשיכי!" היא צרחה באקסטזה אז המשכתי.

אחרי עוד גמירה אחת שלה היא הודיעה לי שהגיע הזמן לדפוק אותי. "הסטראפאון שם" הצבעתי על הסטראפאון שהכנתי מראש על השידה הקטנה שליד המיטה, "איך את רוצה אותי?".

"על ארבע, כמו שאת אוהבת לעשות אותי".

נעמדתי על ארבע במרכז המיטה, הרגליים מפושקות והדרך לכוס שלי פתוחה בפניה, שמתי כרית גדולה מתחתי, אם היא רוצה לעשות אותי כמו שאני עושה בקרוב אני אצטרך את זה. מיכל נעמדה מאחורי על ברכיה, הרגשתי איך היא מכוונת, איך קצה התותב מוצא את החריץ שבין שפתי הכוס שלי, שפתיים נפוחות, מגורות, "לאט או מהר?" מיכל לחשה לי באוזן.

נכון שאני אוהב גם מהר וחזק אבל יותר אני אוהבת לאט, להרגיש כל סנטימטר שחודר לתוכי, "לאט" לחשתי חזרה, מגורה והרגשתי איך היא מתחילה להשחיל אותי איך לאט לאט כל התותב הארוך נקבר עמוק בכוס הבוער שלי, "כן!" גנחתי בקול, "כן, תמשיכי, תמשיכי" המשכתי באותו קול חרמני, "כן, תכניסי לי, כן! ככה!".

כשכל התותב היה בתוכי היא התחילה לפמפם אותי, לזיין, "אני מזיינת אותךְ" היא לחשה, גוחנת מעלי, דוקרת את גבי בפטמות הנוקשות שבראש השדיים הקטנים שלה ומשחקים בידיה באלה הגדולים שלי, "את כועסת עלי שאני מזיינת אותךְ" הגיעה השאלה שידעתי שתבוא.

"את רוצה שאני אכעס עליךְ?" שחקתי את המשחק הקבוע שלה.

"כן"

"אז אני כועסת"

"ותענישי אותי על זה?"

"כן, אבל אחר כך, עכשיו תזייני אותי" הרגשתי שהאורגזמה מגיעה אל השיא ורגע אחרי בא הפיצוץ הגדול, "כן, הנה, הנה! גומרת, הנה! גומרת!" התנשפתי בכבדות.

"אני אוהבת כשאת גומרת" היא לחשה לי והמשיכה לזיין, "את רוצה עוד?"

"כן"

"אז תשכבי"

נשכבתי לאט על הבטן, בלי שהיא תצא מתוכי, הכרית הגדולה הבליטה את אחורי ומיכל הגבירה את הקצב, טוחנת אותי, אני אוהבת ככה, הכרית והמיטה נותנות קוֹנְטְרָה והנעיצות מורגשות חזק ועמוק יותר, "בואי" שמעתי אותה לוחשת לי באוזן, מזמינה אותי לגמור שוב, "בואי, בואי"

היא המשיכה והיה ברור שגם היא בדרך לגמירה משלה, "בואי, ביחד, בואי" היה משהו מתחנן בקולה והרגשתי איך גם אני מתקרבת לעוד שיא שלי, "את אוהבת שאני מזיינת אותךְ?" היא לחשה.

"כן" עניתי והיחום נשפך מקולי.

"שאני טוחנת לך ת'טוּטָה?"

"כן" והרגשתי את הר הגעש שבי מתפרץ, "כן, אני מתה על איך שאת טוחנת לי ת'טוּטָה" צרחתי ולא זייפתי, בהתחלה לא אהבתי שהיא זיינה אותי אבל ככל שעשינו את זה יותר התאהבתי ועכשיו אני מתה על זה, מחכה שתעשה לי והיא עושה לי את זה במשורה, שומרת את זה לארועים מיוחדים כמו עכשיו, כשהיא מקבלת את הבונוס שלה, "כן, הנה, הנה!" הודעתי והיא בתגובה נעצה את עצמה הכי עמוק שאפשר וקפאה, כמו שבנים אוהבים לעשות כשהם משפריצים, וה"קחי!" החזק שלה וה"גומרת!" שלי התלכדו לכדי גמירה משותפת והיא נפלה עלי, שוכבת ועדיין תקועה, דוקרת אותי בגב עם הפטמות אבן שלה ומתנשפת ולוחשת לי באוזן "אני אוהבת שאת גומרת ממני", שוכבת ככה ומנסה לסדר את נשימתה, עדיין תקועה כי התותב לא מתרכך כמו זין גברי שמתכווץ ומחליק מתוכי, "עכשיו תסתובבי ותספרי לי מה היה" היא שלפה את עצמה והתגלגלה לצידי.

נשכבתי על הגב ומיכל הורידה במהירות את הסטראפאון והתיישבה על ברכיה מעל החזה שלי כשגופי בין רגליה, ירדה לאט וכיוונה את הציצי שלי עד שהפטמה חדרה בין שפתי הכוס שלה, לוחצת בעדינות שלא למחוץ ולהכאיב אבל מספיק חזק כדי שהיא תשאר שם גם כשהיא התחילה להשתפשף לי בציצי, לשפשף את הפטמה בין שפתי הכוס הרכות שלה, לתת לי להרגיש עד כמה היא רטובה שם, 'לאונן על הציצי' היא קוראת לזה, התחליף הנשי לשפשוף זין בין השדיים הסבירה לי אז, בפעם הראשונה שעשתה לי את זה, ומאז גם אני עשיתי לה ותאמינו לי זה מחרמן בטרוף, גם לשפשף וגם שישפשפו לךְ, "ספרי!" היא גחנה מעלי, אוחזת בפרקי כפות ידיי ומצמידה אותם למיטה, "רוצה לשמוע הכל, אל תחסכי במילים".

"אני לא יכולה, חתמתי שאני לא אספר"

"בולשיט, אני הסוכנת שלך, לי את יכולה לספר"

"ולא תגלי?"

"נשבעת," היא חייכה לעברי "שיתייבש לי הכּוס אם אספר" הוסיפה את הנוסח הקבוע שלנו. "ושינשרו לך הציצים" הוספתי גם משלי. "מקובל," היא ענתה במהירות, "עכשיו ספרי!".

סיפרתי. סיפרתי לה על המבחן שהוא עשה לי בחדר ההלבשה והשפשופים שלה נעשו חרמניים יותר, אין ספק שזה גירה אותה, "מה?!? גם היא באה?" היא צווחה כשסיפרתי לה שרעות, הסוכנת שלו הצטרפה אלינו כשהלכנו לבית שלו.

"הצטרפה ולא רק הצטרפה, גם חטפה" וסיפרתי לה איך נשענו שתינו על הקיר וחטפנו. "את עובדת עלי!" היא שוב צרחה, "תשבעי!". "נשבעת" צחקתי אבל זה לא הספיק לה אז הוספתי גם "שיתייבש לי הכּוס אם אני משקרת, ואפילו יותר מזה," חייכתי אליה, "הוא דרש שאני ארד לה כי על פי החוזה מגיע לה אחוזים מכל מה שהוא מקבל".

"וירדת?"

"כמו גדולה" חייכתי והעברתי אתת הלשון בתנועה מתגרה.

"שרמוטה, מצצת לה?"

"והיא לי, עשינו 69 וזה העמיד לו בטרוף".

"כוס-אימךְ, היא מצצה לךְ? איך היא, יותר טובה ממני?".

"אין יותר טובה ממךְ, את מוצצת הכּוסים הכי טובה שהייתה לי אֶבֶר (ever), יש לה עוד הרבה מה ללמוד ממךְ".

"וזהו?"

"לא, אחר כך עמד לו והוא רכב עלי שוב אבל לא לפני שהוא הזמין אותי שוב להופעה שלו, הערב"

"שקרנית!"

"נשבעת!" חייכתי אליה חיוך נצחון.

"שיט, הייתי רוצה גם"

"שהיא תמצוץ לךְ?"

"גם וגם שהזמיר יעשה אותי"!

לפרק הבא >>>>>

[i] אמה היא האצבע השלישית בכף יד של אדם והיא האצבע הארוכה מבין אצבעות כף היד.

6 מחשבות על “הייתי הגורפית שלו – יד לוחצת יד.”

תגובות ? (אין צורך להזדהות)