פלאג אנאלי על תחתונים

החלפת תפקידים – הסטראפאון הראשון שלי

מאת דארום

הסיפור מבוסס על אירוע אמיתי לגמרי עם שינויים קלים.

השנים הראשונות שלנו היו באמת מופלאות. עשינו סקס איכותי מלא תשוקה ואהבה בכל מקום שיכולנו. פינות טבע ביער, באגם, על הר, בפארק. היו נסיעות ארוכות שעשינו בקנדה בדרך לחופשות והיא הייתה מוצצת אותי בנסיעה בכביש המהיר. תמיד עניין אותי אם נהגי המשאיות שעקפנו קלטו אותנו או לא. אפילו גמרתי תוך כדי נסיעה המהירה. לא הכי בטוח, אני חייב לציין, היה צורך להתרכז ממש בנהיגה ברגע האורגזמה. אבל זה גם מה שהיה מרגש כל כך.
לבסוף התחתנו והשנים בנישואין עברו. כמו שנראה אצל כולם בסרטים, בבדיחות, בסיפורים, האינטימיות מאבדת מהזוהר ההתחלתי. השגרה מקיפה את החיים. העבודה והפרנסה מעסיקות את המחשבות וגוזלות את הזמן הנמרץ ביום. בערב עייפים או סתם ללא מצב רוח. מידי פעם יוצא איזה קוויקי או גם משהו איכותי יותר, אבל לא כמותי ואיכותי כבעבר.
יום אחד החלטתי לעשות מעשה, יום ההולדת של אשתי התקרב. בלי לחשוב ולתכנן יתר על המידה, נכנסתי לאינטרנט ומצאתי באתר (שאיני זוכר את שמו) זוג כרטיסים לפראג. יחי הלואו קוסט! ארגנתי את כל מה שהיה צריך פה כדי שנוכל לטוס וגיליתי לה כשהתקרב המועד. היא ממש שמחה, ברמות שלא היו מזמן. באמת לא נסענו לשום מקום כבר הרבה זמן. בקנדה היינו נוסעים כל חודש פלוס לאיזה סופ"ש ארוך.
אבל מה שלא סיפרתי לה זה שהיה לי תכנון נוסף. בדקתי לפני הטיסה ברחבי העיר בגוגל מפס וראיתי את חנויות הסקס שיש שם. עברתי על מוצרים. כאילו שאף פעם לא העזנו להוסיף למשחקי הסקס שלנו. ראיתי ותכננתי מגוון של אביזרים שנראו לי מדליקים, כאילו שהערכתי שהיא תוכל לזרום עליהם. לא משהו יותר מידי מוזר – כיסוי עיניים, אזיקים רכים, נוצת דגדוג וכו'. בקטע הקינקי חשבתי על משהו רוטט כזה לדגדגן, שאני מחזיק ועושה לה בזמן שאני מזיין. על האריזה זה נראה שהבחורה ממש מבסוטה…
לקחתי מלון קרוב לאחת החנויות, אחת שנראתה לי ממש מגניבה. מלון טוב, נראה יפה, אחלה ביקורות. השקעתי קצת יותר כדי שיהיה איכותי. וככה טסנו לנו ל-3 לילות שכולי תקווה שישברו משהו בקרח. כשהגענו כבר נכנסנו לאותה אווירת החופשה שהייתה אהובה עלינו כל כך. נראה היה שהכל זורם טוב. לא הספקנו להיות במלון אפילו 10 דקות וכבר יצאנו להסתובב ברחובות. קיבלנו מזג אוויר מושלם. רציתי ללכת לשבת לשתות משהו כדי לתפוס ראש. אני יודע שאז היא משוחררת יותר ואפשר פשוט "לעבור במקרה" ליד החנות.
אבל תכניות לחוד ומציאות לחוד. רצה הגורל ואיך שאנחנו מתחילים את הטיול… אותו אירוע חודשי של הנשים מגיע. זהו – הדלת ננעלה לכמה ימים. בדיוק לימים האלו של החופשה המושלמת.
לא ידעתי מה אני עושה. הרגשתי מבואס תחת. לא הראיתי לה את זה כמובן. יש לנו עוד 3 ימים כאן ולא נעביר אותם בפרצוף חמוץ ואווירת נכאים. היא הרגישה לא נעים כי היא גם רצתה וגם לא רצתה שאני אתבאס שזה קורה בדיוק עכשיו. "אני אפצה אותך" לחשה לי כשלגמנו יין אדום איכותי בבר ממש קטן. בתרגום זה אומר מציצה. ידעתי שזה לא מה שקיוויתי, אבל זה ביחד עם העובדה שאנחנו בפראג וביחד עם היין (באמת הוא היה טוב, פאק הלוואי והייתי זוכר איזה יין זה היה) קצת שיפר לי את האווירה. החלטתי בכל זאת לעבור בחנות הסקס (עדיין במקרה כמובן) ולפחות נוכל לקחת איתנו משהו חזרה הבייתה. ההחלטה הזאת תתברר כטובה ביותר שעשיתי.
הלכנו במסלול חזרה למלון כשאני מכוון את הדרך והגענו לחנות. חלון הראווה עם השם המתנוסס מעל יגרום לכל זוג חרמן לעצור ולו לרגע. והקטע גם שאשתי מתחרמנת ממש במחזור – זו הטרגדיה ארוכת השנים שלנו, שהיא חרמנית כשאי אפשר. מבט קטן הגנבתי לה עם סימן עיניים לכיוון פנימה ונכנסנו לחנות.
יש 2 דרכים "להיות" בחנות סקס. אחת היא אונליין – כמו שעשיתי בארץ לפני הנסיעה. שם רואים מגוון אביזרים בקטגוריות, עם תמונות, וכל מוצר בעמוד משלו ונראה שיש הכל מהכל וכל אביזר שווה לשאר. במציאות שמים דגש בחנות הפיזית על דברים ספציפיים והם הרבה יותר בולטים מאשר באונליין. וכך היה גם בחנות כאשר אפשר היה לקרוא לזה ארץ הדילדואים. לא שחסרים האזיקים או השמנים הארומטיים וכיסויי העיניים, אבל לעזאזל כמה דילדואים, בכל הצבעים וצורות כאלו ואחרות ואורך ועובי שונים. לא הייתי בטוח מה הולך להיות. אבל התברר שאשתי ממש זרמה על החנות. אולי זה הורוד וכחול הדומיננטיים של העיצוב שעשו את האוירה. וכמובן היינו שתויים ברמה ממש טובה – לעזאזל איך הייתי רוצה עוד מהבקבוק יין הזה!
אז הנה אנחנו כאן, מסתכלים על דילדואים. מדברים על דילדואים, חושבים ביחד מה טוב בצורה של זה והאם רטט הולך או לא. ואז הגענו למדף נוסף. גם דילדואים אבל עם תוספת – חגורת הסטראפאון. הכרתי את זה – יצא לי להיתקל באחד האתרים – בטח פורנהאב מן הסתם. אבל היא לא הכירה ושאלה אותי. ואני כולי בראש טוב מסביר לה שזה דילדו שבדרך כלל אישה לסבית מלבישה על עצמה עם הרצועה ועושה את בת הזוג שלה. ואז שמתי לב שאנחנו עומדים שם ולא זזים, והיא מסתכלת על הסטראפאון ועליי ואני מסתכל על הסטראפאון ועליה ואני יודע שאני לא הולך לזיין בימים האלה ואיכשהו משום מקום יצא לי "בא לך לנסות?". באותו רגע לא הייתי בטוח מאיפה זה בא אבל היא ממש זרמה ובהחלטה מהירה תפסתי את הרגע ופשוט לקחתי את אחת הקופסאות בלי לחשוב פעמיים. אספתי גם חומר סיכה בדרך לקופה והלכנו חזרה למלון. בדרך קנינו עוד בקבוק יין – לא כמו ההוא בבר אבל גם טוב.
לא עבר יותר מידי זמן עד שהתחלנו להתחרמן כמו בימים הטובים. הורדתי לה את החולצה ועבדתי על השדיים שלה בתאווה אבל בעדינות כי היא רגישה וכאובה בזמן המחזור. היא תפסה לי חזק את הזין בתוך התחתונים ולחצה עליו עד שהוציאה ממני גניחה. ידעת ללחוץ על הנקודות הנכונות. היא הורידה לי את התחתונים מהר ונעמדה מולי וערבבנו את הלשונות שלנו בתשוקה. היא הכניסה את 2 האצבעות שלה לפה שלי, הרטבתי לה אותן והיא שלחה אותן למטה כדי לעסות את הנקודה המחרפנת בכיפה. היא המשיכה עד שהוציאה ממני נשיפה של עונג ומיד ירדה על הברכיים ובלעה אותי הכי עמוק שיכלה. הרגשתי שאני מתחרפן. היא החלב לעבוד על הזין שלי במציצות כוחניות אבל איטיות. הזין שלי היה זקור עד כאב והתחלתי תנועות עם האגן לכיוונה כשהיא משתפת איתי פעולה. היא זגזגה עם הלשון שלה לימין ולשמאל במהירות בכל פעם שהזין היה בכיוון היציאה, כך שהיא ליקקה את נקודת הכיפה ואני השתגעתי. במצב רגיל הייתי עכשיו תופס ומסובב אותה, בא מאחוריה וחודר לכוס שאני יודע שהיה רטוב ומוכן. אבל היום אי אפשר.
היא נעצרה עם כל הזין בפה שלה והוציאה אותו לאט לאט, הסתכלה עליי מלמטה והחלה לעמוד לאט עד שהעיניים שלנו היו קרובות אלו לאלו. ואז דחפה אותי קלות אל המיטה. נפלתי אחורה על הגב, שוכב על המיטה מסתכל עליה קושרת את הרצועה שקנינו. עכשיו אני רק קולט מה שעשיתי בחנות. היא הולכת לזיין אותי בתחת. מעניין אם אני אוהב את זה או לא? אולי זה יכאב? אבל בכל אופן אנחנו כאן, ואנחנו בראש טוב. היא הרכיבה את הדילדו שהיה בעיצוב של זין עם כיפה, הושיטה אליי את ידה כדי למשוך אותי חזרה לעמידה. עמדתי מולה כשמאחוריי המיטה. היא הביאה את בקבוק היין ונתנה לי אותו. לגמתי שלוק ארוך ישירות מהבקבוק. היא לקחה ולגמה גם היא, הניחה אותו בצד ואז באה אליי, והפעם היא זו שסובבה אותי וביד עדינה כופפה אותי ודחפה אותי טיפה קדימה כך שהייתי עם הברכיים על קצה המיטה בתנוחת דוגי והיא בעמידה מאחוריי. התרגשתי ונשמתי עמוק. שמעתי את רעש בקבוק חומר הסיכה שנפתח והרגשתי שהיא מורחת אותי מאחורה עם האצבע. ואז היא דחפה את קצה האצבע לתוך פי הטבעת שלי. היא שמה הרבה חומר סיכה כך שזה היה חלק וזרם בלי תחושת אי נעימות. הרגשתי שהיא יודעת מה לעשות כי הרבה פעמים הייתי דוחף לה אצבע כשהיינו בדוגי. היא הכניסה את האצבע עמוק יותר וזה הרגיש לי די נעים. היא התחילה לעבוד עם האצבע פנימה והחוצה ואני הרגשתי את השכרות עולה לי עם עונג שלא ידעתי למה הוא קיים אבל הוא פשוט היה שם ושחררתי גניחה ארוכה. היא המשיכה והגבירה את הקצב ואני המשכתי לגנוח כי הבנתי שזה מדליק אותה.
"טוב לך?" היא שאלה.
"כן ממי" עניתי.
ואז זה קרה. ממש במהירות. האצבע יצאה בזריזות תוך כדי שאני גונח, וללא שום המתנה היא החדירה את הזין הסיליקוני שלה לתוכי. העיניים שלי נפתחו כלפי מעלה ושחררתי צעקה. חשבתי שזה יכאב יותר. לא שזה לא כאב אבל הכאב לא היה דומיננטי. היא שמה המון חומר סיכה שמאוד עזר והמגע הפנימי עורר הנאה צרופה שהייתה העיקר בכל זה. ככל שהיא המשיכה להכניס ולהוציא את הזין המדומה, הרגשתי את ההנאה שבמגע הפנימי. שמעתי על נקודת הג'י של הגבר הרבה פעמים, ועכשיו הרגשתי אותה ממש.
"טוב לך ממי?" היא אמרה בחצי התרסה חצי דאגה לשלומי.
"כן, את נהדרת" אמרתי לה.
רציתי אגרסיביות אז אמרתי לה "את מזיינת נהדר, ממי! תמשיכי, תזייני אותי חזק!" וגנחתי בקול וברציפות.
זה אכן הכניס אותה למוד והיא החלה לשלב מכות על התחת שלי ולהגביר את הקצב.
הרגשתי שאני מתקרב לקצה. לא ממש ידעתי אם נכון או לא. אני זוכר בסרט "רוד טריפ" שהאחות גרמה לבחור הצעיר ההוא לגמור מגירוי אנאלי ע"י האצבעות שלה, ועכשיו אני מרגיש שאני הולך לגמור מהפמפום שאשתי עושה לי.
"אוי ממי, זה מחרפן אותי. אני הולך לגמור". אמרתי.
היא יצאה ממני איך שהיא שמעה את זה, ואמרה לי להסתובב כדי לשכב על הגב. צייתתי והיא נכנסה אליי שוב כשאני על הגב בקצה המיטה והיא עומדת מולי ומזיינת אותי. היא הרטיבה את היד שלה בפה שלה ושלי ואז התחילה לשפשף לי את הזין תוך כדי שהיא מגבירה את קצב הפמפום באגן. הרגשתי שאני בעננים. לקחתי כרית כדי לצעוק לתוכה. היא עטפה לי את הכיפה של הזין והחליקה את היד בחוזקה על הזין שלי עד לבסיס וחזרה על הפעולה עוד כמה פעמים עד שכבר לא יכולתי להחזיק את עצמי.
גמרתי והשפרצתי כמות של זרע שלא זכרתי מתי הייתה לי כזו בגמירה. והתחושה של האורגזמה הייתה אחרת עם הדילדו בתוכי. היה ערך מוסף שהרגשתי בו לראשונה בחיי. היא שחררה את הזין שלי והוציאה את שלה מתוכי, התכופפה אליי, הזיזה את הכרית שכיסתה את פניי ונשקה אותי ברכות שתאמה את הנשימות הכבדות שלי שניסו לאזן את האוויר שהייתי צריך.
נשארתי עוד דקות ארוכות שכוב על המיטה בזמן שהיא סידרה וניקתה מסביב. ואז היא נשכבה לצידי וליטפה אותי.
"איך אתה מרגיש?" שאלה.
"האמת שממש טוב ורגוע." עניתי.
"הכאבתי לך?" היא רצתה לדעת.
"קצת אבל זה הרבה יותר מהנה מאשר כואב. היית ממש טובה." אמרתי לה ונישקתי אותה.
"יופי, אז ניקח אותו איתנו חזרה הביתה" היא אמרה.
"זה הדליק אותך, אה?" שאלתי.
"ממש. וזה גם גרם לי להשתכנע לתת לך מה שרצית כל הזמן". ענתה.
ידעתי מה היא התכוונה, אבל בכל זאת שאלתי עם העיניים.
היא התקרבה אל האוזן שלי ולחשה ממש חלש "כשנחזור הבייתה אני אתן לך גם לזיין אותי בתחת".
הייתי מבסוט.הגיע הזמן לישון ממש טוב…

10 מחשבות על “החלפת תפקידים – הסטראפאון הראשון שלי”

  1. מה קורה אם המשך הסיפור כשאחים מאבדים שליטה ? המון זמן לא המשכת את סיפור.

    הגב
  2. ואווו איך אני אוהבת לזיין גברים ככה חזק ועמוק
    נהניתי מאודדדד!

    הגב

תגובות ? (אין צורך להזדהות)