החיים המושלמים שלי

אני פשוט שונא אותו. בן אדם דוחה. כל פעם שאני פוגש אותו אני נזכר מחדש כמה הוא מסריח, כמה הוא אלים. אחרי כל פעם כזו אני מבטיח לעצמי שהוא והדירה המטונפת שלו לא יזכו לעולם לראות אותי שוב. בן זונה שמן.

רק שהזין שלו לא יוצא לי מהראש. אחרי כמה ימים זה כאילו כל מה שיש לי בראש. הזין השעיר והעבה שלו. כמה אני רוצה למצוץ אותו, לגעת בו, להרגיש אותו חודר אלי בכוח והולם בי יחד עם כל הגוף המגעיל שמחובר אליו. בימים הראשונים אני מצליח להשתלט על זה ולהזכיר לעצמי כמה הוא דוחה אבל עם הזמן הכל נעלם ונשאר רק הזין. ההשפלות זה סוג של בונוס, הזין זה הדבר האמיתי.

אין ספק שביום יום החיים שלי מושלמים. עבודת הייטק קלה מתגמלת, משפחה בריאה ומאושרת, אמא, אבא ושני ילדים, חופשה גדולה פעם בשנה ועוד כמה קטנות באמצע, בית נחמד באמצע העיר. ממש מושלם. האישה אפילו קצת הרפתקנית והמין, טפו טפו טפו, עובד מעולה. ילדות סבירה ללא מרד נעורים קשה מידי, צבא משמעותי, טיול אחרי, אוניברסיטה. ממש החלום הישראלי.

אותו פגשתי באיזה צ'אט של גברים באתר שכבר לא קיים. הכל שם היה בוטה וחסר מעצורים "מחפש מוצץ לעכשיו בבאר שבע" או "תחת חלק מחפש קבוצה שתפתח אותו הערב, נייד לכל מקום בארץ" כמובן שסגרתי את האתר בגועל מספר פעמים עד שהסקרנות גברה עלי ועניתי לאחד הגברים שדווקא כתב בצורה טיפה יותר מכובדת. אם אני זוכר נכון הוא כתב משהו כמו "צעיר, חלק ושרירי מחפש בילוי מעניין להערב. ממוקם ויש גם יין במקרר". המודעה שלו כל כך בלטה מהאחרים שלא היססתי לרגע ופניתי אליו. בפרטי הוא הסביר לי שבעצם הוא מחפש לגמור ואני אמרתי שאשמח לעזור לו. לא היה לי מושג איך זה עובד, מעולם לא הייתי עם גבר בשום צורה אך הלב שלי כבר החל בדפיקות מואצות.
הגעתי אליו לדירת הגג וכנראה הייתי עיוור בגלל ההתרגשות. לא ראיתי שום דבר מהסביבה אליה הגעתי או מהבלאגן והטינופת בדירה שלו. הוא פתח לי את הדלת ללא חולצה עם שרוואל צבעוני מהודו. כל הדרך חששתי מאיך זה עובד? על מה נדבר? ואם יהיו שתיקות מביכות? הוא סקר אותי לשניה וחצי ואז הסתובב והתיישב במרכז הספה עם רגליים מפוסקות. אני בכלל עוד עמדתי בכניסה נבוך וחסר אונים. הוא הביט בי שוב וכל מה שאמר היה "אתה בא למצוץ לי או שאתה מתעופף?". ברור שרציתי להתעופף, לעוף משם ולהתחיל את החיים המושלמים שלי. אך הרגליים כאילו עבדו מעצמם ומצאתי את עצמי על הברכיים מולו. עזרתי לו להוריד את השרוואל ומתחתיו נגלה לעיני זין לא גדול, רופס לגמרי בתוך ג'ונגל של שיערות שחורות. איפה התמונות של הזרגים המדהימים ? אילו החלקים והענקיים שאפילו היד לא מצליחה להקיף אותם? רציתי להרים ראש ולשאול אותו אם זו בדיחה אך במקום שלחתי את האצבעות ומשכתי את גוש הבשר מתוך השערות עד שיכולתי להכניס אותו לפי.
זין שעיר גייז
כמעט והקאתי. הפנטזיות על להעביר לשון על איבר קשיח כמו אבן התפוצצו מולי כשהרגשתי את עצמי מוצץ בכוח פיסת עור צמיגה ושערות ערווה מלטפות לי את הפנים. לאט לאט הוא התחיל להתקשח ויכולתי להכניס ולהוציא אותו בתנועת חדירה. עצמתי את עיני והתרכזתי בזין בלבד. הוא לא היה גדול במיוחד ולא היתה לי בעיה לשאוב את כולו פנימה. אלמלא השערות הדוחות הייתי בוודאי מחדיר אותו עמוק עוד יותר אל גרוני. הזין הפרטי שלי כבר עמד במלוא אונו במכנסי ואני המשכתי לענג את הזין שבפי. רציתי שזה יימשך לעולם, קולות ההנאה שלו עודדו אותי עוד יותר והתעלמתי מהשערות בניסיון להחדיר את הזין העומד כמה שיותר עמוק לתוך גרוני. לפתע הרגשתי פעימות מהזין שבפי ואת ידיו אוחזות בראשי ולא נותנות לו לעלות, הוא השמיעה אנחה עמוקה וגרונית ושלוש יריות של זרע נורו לתוך גרוני. ניסיתי לברוח אך ידיו נעלו את ראשי ולא היתה לי ברירה אלא לבלוע במהירות. לאחר עוד כמה שניות הוא הרפה את גופו ושחרר את ראשי. הבטתי בו שרוע עם עיניים עצומות על משענת הספה עם חיוך מרוצה.
מה עכשיו? עכשיו הוא ימצוץ לי? עכשיו נדבר? עכשיו נעבור למיטה לזיונים מלאים? לא היה לי מושג ופשוט נשארתי על הברכיים. כשלבסוף פתח את עיניו כאילו הופתע לראות אותי "למה אתה עדיין פה?" שאל ברוגז ואני נותרתי המום לגמרי. הוא ציפה שפשוט אלך? המבט שלו הבהיר לי שכן, הרמתי את עצמי לעמידה מקפיד שלא להיאחז או אפילו לגעת בו. כשהתרחקתי טיפה ונתתי לו מרחב התרומם ונעלם לחדר האמבטיה. כשכבר הייתי ליד הדלת החינוך הפולני שקיבלתי בבית השתלט עלי ואמרתי משהו כמו "היה לי נחמד מאוד ואני אשמח להכיר אותך טיפה יותר. אני משאיר פה כרטיס ביקור עם הטלפון שלי". מתוך האמבטיה שמעתי צחוק מתגלגל וסגרתי את הדלת אחרי.

סערת רגשות מטורפת אחזה בדרך הביתה. בין שנאה עצמית על הפדיחות שעשיתי לאכזבה המטורפת עקב ההבדל בין הפנטזיות לאיך זה היה באמת להתרוממות רוח על המימוש אחרי שנים של ציפייה. לבסוף החלטתי להשאיר את זה מאחורי והסכמתי עם עצמי שזו הייתה סוג של התנסות ואין שום דבר מעבר לזה.

אחרי כמה ימים כבר שכחתי את התפאורה וכל מה שנשאר לי בראש היה הזין שהתיז לגרוני. התחלתי להתחבר באובססיביות לאתר לחפש אותו אך ללא הצלחה ומה שנותר לי זה לאונן ללא הפסקה על האירוע כולו. אחרי שבועיים הגיע ההודעה שהקפיצה אותי משמחה

הומו. תבוא היום בשמונה. תביא קונדומים וסיגריות מרלבורו אדום.

בעשרה לשמונה דפקתי בדלת עם שקית מלאה. שתי חבילות קונדומים ופקט שלם של סיגריות. הוא פתח את הדלת לבוש בבגדי מלצר של אחד מבתי הקפה פה באזור. הגשתי לו את השקית והוא הציץ בה והניח בצד. לא תודה, לא הנהון או שום תגובה אחרת. הפעם צעד לחדר השינה וקרא אלי "בוא תעמיד לי", סגרתי את הדלת ומיהרתי אליו. ירדתי על הברכיים והפשלתי את מכנסיו. ריח חריף של זעה היכה בי והיססתי לשנייה. "נו!" הוא נבח לעברי וצללתי על הזין שלו. שיחקתי בלשוני ומצצתי עד שהתחושה המדהימה של הזין ההולך ומתקשח מילאה את פי. התחלתי לינוק בקצב אחיד מנסה בכל פעם להכניס אותו יותר ויותר מתעלם מריח הגוף שמילא את אפי. המטרה שלי היא לענג את הזין שבפי וכל השאר לא משנה. התמכרתי לקצב ולגניחות שלו. לפתע הרגשתי יד אוחזת בשערי בחוזקה ומושכת את הזין מפי "יאללה. על המיטה. אני צריך לזיין אותך". מיהרתי לפשוט את הג'ינס והתחתונים וזינקתי על המיטה מפנה לעצמי מקום בין כל הבגדים המלוכלכים שמילאו אותה. ירדתי על שש מפנה את הישבן הבתול של אליו בציפיה. הרגשתי כמו איזו נקבת חיית בר מיוחמת שמגישה את עצמה לזכר האלפא המקומי. ושוב משיכה חזקה בשיער והרגשתי את עצמי נגרר לכיוון דלת חדר השינה "מה יהיה הומו? לך תביא קונדום". רצתי מהר לשקית ושלפתי קונדום מהחבילה הגשתי לו אותו וכשלקח התייצבתי שוב על המיטה. כמה שניות אחר כך הרגשתי אותו יורק על חריץ הישבן שלי ומצמיד את הזין לחור התחת שלי. הרגשתי מאושר שיש לי עוד דרך לענג אותו. הוא השאיר את הזין על חור התחת והחל להישען עם כל משקלו ממתין שהזין יבקע את חור התחת. הכאב היה נוראי מלמלתי לו שזה כואב ושאני לא חושב שאצליח לקבל את הזין אך הוא כאילו לא שמע הלחץ גבר ומילימטר אחר מילימטר הזין נכנס פנימה עד שחדר לגמרי בצרחה נוראית שלי ואנקה שלו. "לאט בבקשה, לאט" התחננתי והוא נתן לי כמה שניות להתרגל למצב. אחר כך החל לזיין בקצב אחיד, שכנעתי את עצמי שעוד רגע הכאב יפסיק אבל הוא לא היה צריך יותר מ 10 כניסות כדי לגמור. הרגשתי שוב את פעימות הזין רק הפעם בחור התחת שלי. הוא נשאר עוד כמה שניות ואז שלף את עצמו החוצה. "הקונדום נשאר בפנים. אתה יכול להשאיר אותו אצלך. יאללה תתחפף"

וכך זה המשיך. פעם בשבוע, שבועיים או לפעמים יותר הופיע איזו הודעה ממנו בסגנון של מתי להגיע ומה להביא. כשניסיתי ליזום הודעות מהצג שלי זכיתי להתעלמות גמורה. בכל המפגשים הוא המשיך להתייחס אלי כמובן מאליו והתעלם ממני לחלוטין. הייתי בשמיים. רוב הפעמים היה מדובר על מציצה מהירה או לעיתים זיון מהיר אך לפעמים קרו דברים אחרים. פעם אחת הגעתי והיו אצלו חברים, בראש שלי כבר ראיתי מסיבת גנג בנג מטורפת הוא הוא פשוט הכניס אותי במהירות לחדר השינה ונעל אותי שם. אחרי כמעט שעה כשהחברים הלכו פתח את הדלת, אמר שאין לו כוח ושלח אותי לדרכי.
פעם אחרת היתה שם בחורה והוא הראה לה את העבד מין המושפל שלו ואיך הוא עושה כל מה שאומרים לו לעשות. באותו מפגש ליקקתי סוליות נעליים, חטפתי סטירות מהבחורה, איפרו לתוך פי, ירקו אל תוך פי ואפילו החזקתי לו את הזין בזמן שהשתין בשירותים. בסוף הערב מצצתי לו עד גמירה בזמן שהבחורה המשועממת יושבת איתו על הספה ומזפזפת בערוצים.

מאז הספקתי כמובן להכיר את אשתי ולבנות חיים מושלמים כאשר כל הזמן הזה אני משמש כעבד מין מושפל.

מחשבה 1 על “החיים המושלמים שלי”

  1. מדהים!!!. תודה על הסיפור, הלוואי עלי להיות עבד מין כזה

    הגב

תגובות ? (אין צורך להזדהות)