נעלי עקב ומגפיים

החופשה השנתית – חלק שני

לקריאת כל חלקי הסיפור : חלק 1, חלק 2, חלק 3 וחלק רביעי

 

***כל קשר בין עלילת הסיפור והדמויות הנזכרות בו למציאות ולאנשים אמיתיים הוא מקרי בהחלט***

גיא

בוקר.

אני מתעורר ורואה את הילה ישנה ערומה לידי, ומרגיש בתוך חלום. בבית היא תמיד ישנה עם גופיה ובוקסר, וכאן אני במצב שהרשתי לה להוריד את הקולר לפני השינה. היא שכבה על הצד, השמיכה כבר לא היתה עליה, הציצים שלה נמעכים אחד על השני. לא יכלתי לעמוד בזה. התחלתי ללקק לה את הפטמות, והיא מייד התעוררה.

"בוקר טוב"

"בוקר טוב ממי", היא התמתחה ונשכבה על גבה, רגלייה מפושקות, החזה שלה בולט גם בשכיבה על הגב, "אני רוצה עוד קצת לישון".

היה לי חשק לזיין אותה ממש שם, אבל החלטתי להתאפק. ידעתי שהיום עוד ארוך. התכנית היתה לבלות את הבוקר והצהריים בקניות, ואחר הצהריים ללכת לקאנטרי קלאב ענק, שכולל בתוכו גם ספא.

הילה

בוקר.

אני מתעוררת ממציצה. גיא החליט למצוץ לי את הפטמות כשאני עדיין ישנה. פתאום אני קולטת שישנתי ערומה. כמו שגיא ביקש. אני לא רגילה לזה, אבל זה דווקא היה דיי נחמד, משחרר. אני מבקשת מגיא להמשיך עוד קצת לישון, אבל לא באמת מצליחה. אני נזכרת במה שעבר עלינו אתמול. הזיון בשירותים של המטוס, המציצה במרפסת, וכמעט שכחתי – הרצועה, הקולר, הבקשה, או אולי יותר נכון לומר הפקודה של גיא שאלך בעירום כל עוד אנחנו במלון הזה. באמת הסכמתי לזה?

מסתבר שכן. אמרנו שחובה להסכים להכל, ואני לא מתכוונת להפר את ההבטחה הזו. גם לי הרי יש כאן תכניות משלי. אני קמה מהמיטה, שומעת את גיא מתקלח. נכנסת לחדר האמבטיה, פותחת את דלת המקלחת ונותנת לגיא נשיקה. הוא מצרפת אותי ותוך כדי חופן לי את השד.

"בוקר טוב יפהפייה"

"בוקר טוב יפה שלי", אני מעבירה לו ליטוף על האיבר, אבל לא יותר מזה. גיא בחור גבוה, רזה, שיער חום בהיר, לא מאוד שרירי, אבל עם קוביות בבטן מכל האימונים בחדר כושר. אני כל כך אוהבת את איך שהוא נראה.

"שכחת לשים את הקולר", הוא לא מוותר – אבל כשהוא צודק, הוא צודק.

אני יוצאת ועונדת את הקולר, ואחר כך חוזרת לצחצח שיניים. תוך כדי חושבת לעצמי שאין מצב שאני מוותרת על הזיון של הבוקר.

"יש פה מקום לעוד אחת?", אני מצטרפת לגיא.

"תמיד", הוא מנשק אותי שוב, תופס לי ב-2 צידי התחת תוך כדי ומתחכך בי עם הזין שלו.

"אפשר?" אני מסמנת לגיא לתת לי את הצינור של הדוש, והוא מוסר לי את השרביט. אני מרימה רגל אחת ומשעינה אותה על ידית שמוצמדת לקיר, שנראה כאילו שמו אותה שם בדיוק בשביל מצבים כאלה. לוקחת את השפורפרת ומכוונת את הזרם ישר לכוס שלי. אני מגבירה קצת את העוצמה של המים כדי שזה יהיה בדיוק בעוצמה שאני אוהבת. תוך כדי אני מלטפת לעצמי הדגדגן, מתחילה לגנוח, ונהנת לראות את גיא מתחיל להביא ביד מולי כשאני מאוננת.

ככה שנינו מאוננים אחד מול השני כמה דקות, תוך כדי שגיא מוצץ לי את הפטמות וחופן לי את השדיים. אני כבר מתקרבת לגמור, אבל בשלב כלשהו גיא מעיף לי את הצינור מהיד.

"יש גבול", הוא אומר, מרים אותי בשתי הידיים שלו ואז מחזיר אותי למטה, משחיל את הזין שלו  לתוך הכוס שלי.

"אההה! זה טוב! כןןןןן!! כל כך קיוויתי שתתקע אותי כבר! תמשיך…"

הוא מפמפם אותי חזק כמה דקות, אני נתלית עליו וכורכת את 2 הרגליים שלי סביבו, כשהוא מחזיק אותי מהתחת, והציצים שלי נמעכים על החזה שלו.

"עוד! עוד!! אני גומרת! כן, אני גומרת!".

ברגע הזה רעד עובר בכל גופי, בזמן שאני גומרת ותוך כדי מרגישה את הזרע של גיא ממלא את כולי, ומתענגת על כל רגע מהגמירה המשותפת. בבית אנחנו כמעט אף פעם לא גומרים באותו זמן.

אני יורדת ממנו, ויוצאת מהמקלחת אחרי שהוא מסיים לסבן אותי בכל הגוף.

גיא יוצא מייד אחריי, מתנגב ולובש מכנס גולף קצר ולבן, וחולצה כחולה צמודה עם צווארון וי. אני מורחת קרם גוף בזמן שהוא צופה בי, ונשארת בעירום, כמו שהוא ציווה עליי.

אנחנו יורדים ככה לארוחת בוקר במלון. חשבתי שיהיה לי קשה להסתובב ככה בעירום, אבל בגלל שלא הייתי היחידה, זה היה קל יותר. גם המארחת בכניסה לחדר אוכל היתה בעירום. יפהפייה מהממת עם שיער שחור ועיניים כחולות, ציצי לא גדול אבל יפה, פטמות בצבע חום בהיר, וכוס חלק.

"ראיתי איך אתה מסתכל עליה, תזהר לך!", אמרתי לגיא אחרי שנכנסנו לחדר אוכל.

"איך אפשר שלא להסתכל על דבר כזה?", הוא אומר לי ומגניב בה עוד מבט.

בחדר האוכל היה עירוב של אנשים לבושים לגמרי, אנשים בעירום חלקי ואנשים בעירום מלא. חלקם מבוגרים או זקנות עם שדיים נפולים, וחלקן צעירות ויפהפיות, חסונים ושריריים. חלקם עם זין קטן, וחלקם עם כלי ענק. לא יכלתי שלא להתגרות בעצמי מכל הזרגים היפים שעברו לידי, אבל עשיתי את עצמי כאילו זה לא מזיז לי. הגרמנים מאוד מקפידים שהעירום החברתי לא יהיה משהו מיני, אבל אני חייבת להגיד שקלטתי גם גברים וגם נשים שמגניבים מבט בשדיים ובתחת שלי. האמת, שנהנתי מזה יותר ממה שחשבתי שאהנה, והעירום דווקא גרם לי להרגיש משוחררת יותר מאי פעם.

אחרי ארוחת הבוקר, עלינו לחדר, ומכיוון שיצאנו לקניות, סופסוף יכלתי לשים על עצמי בגדים (חצאית אדומה, וגופיה שחורה, בלי תחתונים וחזייה לבקשת גיא). פנטזיות זה יפה, אבל לא היה מצב שאהיה בברלין בלי קצת שופינג. גיא הסכים בתנאי שנעבור גם בחנות של ויקטוריה סיקרט ואדגמן לו שם כמה סטים. הוא אילץ אותי למדוד לא פחות מ-10 סטים עד שמצאנו אחת שהוא אוהב, ודרש שכל פעם אצא מחדר ההלבשה, כך שכל החנות תוכל לצפות בי בהלבשה תחתונה. בסוף קניתי חזייה תחרה שחורה ושקופה, ותחתונים שחורות עם פתח ייעודי באזור הכוס.

אחר הצהריים הלכנו לקאנטרי קלאב ענק, שמחולק ל-4 חלקים – בריכות ענק, מגלשות לילדים, מרחצאות חמים, ומרכז בריאות וספא.

גיא לבש את בגד הים הרגיל שלו שמגיע עד לברכיים, ואני ביקיני אדום עם מחשוף נדיב, כזה שאפשר לראות לא רק את המחשוף העליון של הציצים, אלא גם את הצדדים. בילינו כמה שעות בבריכות ובמרחצאות החמים, ובסוף עלינו למרכז הספא.

בכניסה אליו, מייד מצד שמאל, היתה בריכה בינונית ובמרכזה בר צף. התחלנו לרדת לתוך הבריכה, כשגרמניה בלונדינית ערומה עם חזה דיי קטן פונה אלינו.

"Sorry, cloths are not aloud in the spa area"

היא מצביעה על הבגדים של שנינו, ואני קולטת שאכן כולם מסביבנו בעירום מלא.

"Okay, okay, no problem"

אני לעירום כבר התרגלתי, ומיד הסרתי מעליי על החזיה והתחתון של הביקיני. גיא כל כך.

"לא כל כך בטוח שבא לי להסתובב פה בעירום מול כ.."

לפני שהוא מסיים את המשפט אני מורידה לו את בגד הים מתחת למים וחושפת את האיבר המדהים שלו, שגם כשהוא לא זקוף, נראה גדול.

"מאוחר מידי", אני אומרת וזורקת את בגד הים שלו הצידה.

"היי! מה את עושה?"

"מה?" אני שואלת בתמימות.

"טוב, בסדר. אם אותך אני מכריח להיות בעירום חצי מהחופשה, אני מניח שלא פייר שאני לא אנסה גם".

אנחנו נכנסים לבריכה ושוחים לבר, שגם המלצרית בו בעירום כמובן, עם חזה זקור, מצויידת בפירסינג בכל פיטמה. גיא מזמין בירה, אני קוקטייל, ואנחנו שוחים לקצה הבריכה. בזמן שאנחנו מקשקשים, גיא פשוט שולח לי יד לשד, ומתחיל לחפון לי אותו.

"סורי, אני לא יכול להתרכז במה שאת אומרת כשהשדיים המושלמים האלה מסתכלים עליי ככה".

אני צוחקת, ואנחנו מתנשקים. יותר נכון, מתחרמנים. מהר מאוד אנחנו מתחילים להביא אחד לשני ביד מתחת למים, כשהגרמניה עם החזה הקטן שוב ניגשת אלינו.

"Sorry again, sex is only aloud in sauna X"

מה יהיה עם הגרמנים האלה שכל הזמן מפריעים לנו להזדיין? חשבתי שהם דווקא בעניין של סקס.

"Sauna X. where is it?"

אני שואלת מייד.

היא מצביעה לנו על הכיוון.

גיא

מופתע מהחרמנות והישירות החדשה של הילה, היא ישר לוקחת לי את היד ומובילה אותנו. אנחנו מגיעים לאיזור שיש בו חלל גדול, ו-8 דלתות ממוספרות מאחד עד שבע, כשעל דלת נוספת כתובה האות X.

מימיננו יש מקלחות פתוחות, עם כמה נשים וגברים שמתקלחים בעירום אחד ליד השני. אחת מהן נראית בתחילת השנות העשרים שלה. שיער שטני חלק, קצת מלאה, אבל במקומות הנכונים, עם חזה ענק ועסיסי, וכוס שעיר אבל מסודר. היא מתקלחת כאילו היא לבד, מעבירה יד על כל הגוף, מסבנת טוב את הבטן, הידיים, השדיים, הירכיים, הרגליים והכוס.

הילה קולטת אותי בוהה ומושכת אותי לסאונה 3. יש שם 2 גברים גרמניים בעירום, 3 נשים ערומות שוכבות  על מדרגות הסאונה ומדברות בעברית.

"את קולטת שאנחנו ערומות כאן? אני חייבת לספר למושיקו"

הילה אומרת שהיא רוצה לצאת. לא בא לה ישראלים עכשיו.

סקסית בסאונה

אני לא מבזבז יותר זמן, לוקח פיקוד, ומוביל אותנו לסאונה X. על הדלת כתוב בקטן "זוגות בלבד". אנחנו נכנסים.

מצד ימין זוג מזדיין בדוגי. צד שמאל בחורה יורדת לבחורה אחרת. על המדרגה האמצעית בצד, בחור תוקע בחורה במיסיונרית, ובמדרגה העליונה בפינה, הבחורה הכוסית מהמקלחת, מסתכלת על האחרים ומאוננת. חשבתי שיש לכאן כניסה לזוגות בלבד, אני חושב לעצמי.

אני בכוונה מוביל את הילה ואנחנו מתיישבים קרוב אליה, במדרגה העליונה.

"אני רוצה שתרכבי עליי", הזין שלי כבר עומד כמו טיל, ואין לי זין למשחק מקדים. אני מכוון את הילה להתיישב עליי, "תרכבי".

היא מתיישבת, ממקמת את הזין שלי בפתח הכוס שלה, ומתחילה לרדת לאט, עד שאני מרגיש שכולי בתוכה. היא עולה ויורדת, עולה ויורדת,  בהתחלה לאט, תוך כדי שהיא מלטפת את פניי עם שדיה. אני משחק לה בשדיים עם הפה, מלקק, מנשק, מוצץ לה את הפטמות, והילה מגבירה את קצב הרכיבה.

היא מחזיקה אותי בשתי הכתפיים, ופתאום אני מרגיש גם ליטוף על הזרוע. אני מסתכל הצידה ורואה את הבחורה מהמקלחת מסתכלת עליי, מלטפת אותי ביד אחת, ומכניסה לעצמה אצבעות עם היד השניה.

אני קצת מפחד מהתגובה של הילה, אבל אמרנו שהכל הולך בחופשה הזאת אז פאק איט, אני שואל, "הילוש, איכפת לך להתחלף איתה?"

הילה מסתכלת עליה, ואני מכין את עצמי לסצנה של כעס וקנאה, אבל הילה דווקא מפתיעה ו…מחייכת אליי, "העונג כולו שלי".

אני בשוק. היא יורדת ממני.

"He's all yours"

הילה

קיוותי שזה מה שהוא יבקש. עוד בארץ שיחקתי עם המחשבה שמסקרן אותי לראות איך הוא מזיין מישהי אחרת, והאמת שהיא הקדימה אותי. אם היא לא היתה יוזמת את זה, אני הייתי מציעה לה. אני מתחלפת איתה במקומות וגם בתפקידים, מתחילה להביא ביד בעודי צופה בהם.

הבחורה מהמקלחת מתיישבת על גיא, ומכוונת את הזין שלו לתוכה. גיא מתחיל לפמפם אותה יותר מהר ממה שהוא פימפם אותי לפני רגע. נראה שהוא דיי בהלם מזה שהוא מזיין עוד כוס עכשיו, וכל מה שיוצא לו מהפה זה…

"What's your name?"

"Shhhhh"

היא מניחה את ידה על שפתיו, וגיא שותק, נוגע בה בכל חלק בגוף שהידיים שלו מגיעות אליו, כאילו הוא יודע שלא יהיו לו עוד הרבה הזדמנויות לגעת בגוף של מישהו אחרת, ואני מתענגת מזה. הוא מוריד אותה ממנו, מכוון אותה לדוגי ללא מילים, ומתחיל לתקוע אותה מאחורה. אני מסתכלת עליהם ורק מתחרמנת עוד יותר, מכניסה לעצמי עוד אצבע ומגבירה את הקצב. גיא מסתכל עליי.

"בואי, תעמדי על 4 גם את, אני רוצה לתקוע גם אותך ככה".

אני נעמדת על 4 על ידה, וגיא מעביר את הזין שלו ממנה אליי, מתחיל לזיין אותי חזק, ובזמן הזה מכניס לה 2 אצבעות לכוס. אחרי 2 דקות גיא יוצא ממני וחוזר אליה, וככה מחליף בין הכוס שלי לכוס שלה איזה 5 פעמים, אני גומרת פעמיים בדרך, עד שגיא אומר "אני גומר! אני גומר!", לפני שהוא מספיק אני מוציאה אותו ממני, ומסמנת לבחורה מהמקלחת שהוא עומד לגמור, מקרבת לה את הראש לזין שלו. היא מבינה את הרמז ומחכה מתחתיו עד שהוא גומר לה החזה, והיא, כמו מקצוענית גרמניה, מורחת את השפיך שלו על כל הציצי שלה בעונג, ואחר כך מלקקת את האצבעות.

שלושתנו מתיישבים על המדרגה של הסאונה, מתנשפים. אני יושבת על הברכיים של גיא, והיא על ידנו.

"Thank you"

אני אומרת לה.

"תודה לכם", היא עונה לי בעברית.

"את ישראלית?!", אני מרגישה איך אני נהיית אדומה. הסיבה היחידה שהסכמתי לכל זה היא כי לא היה איכפת שגיא יזיין מישהי זרה שלא נראה יותר בחיים. בחיים לא הייתי זורמת עם זה אם הייתי יודעת.

"נעים מאוד, נופר", היא מושיטה לשנינו יד, ושנינו לוחצים לה את היד.

היא מספרת לנו שהיא בת 22, גרה ועובדת כאן כבר שנתיים, ושחלק מהכיף שלה זה להגיע למקום הזה ולתפוס לעצמה זיון. היא זיהתה שאנחנו ישראלים, וזה ממש חירמן אותה, אז היא התגנבה לסאונה X כי ידעה שנגיע לשם, למרות שזו הפעם הראשונה שלה שעשתה את זה עם בן זוג של מישהי.

אנחנו יוצאים שלושתנו מהסאונה, מתקלחים יחד במקלחות הפתוחות. אני וגיא מסבנים את נופר ביחד, ואז נופר מסבנת אותי, ולבסוף את גיא. לאחר מכן אנחנו יוצאים מאיזור הספא, שם היא נותנת לנו את הטלפון שלה למקרה שנרצה שוב.

כשאנחנו מגיעים למלון גיא מזכיר לי שאני צריכה להתפשט. אז אני מתפשטת בלובי, אנחנו שותים דרינק על הבר, ואז עולים לחדר. בחדר אנחנו מעשנים ג'וינט ואז רואים קצת טלוויזיה תוך כדי אוננות הדדית, סתם בשביל הכיף, לא כדי לגמור, ונרדמים ערומים. מחר יום חדש.

4 מחשבות על “החופשה השנתית – חלק שני”

  1. מדהים, גמרת פעמיים. תודה. מי יודע אולי אפילו יהיה לי אומץ להגיע פעם למקומות שכאלה…

    הגב

תגובות ? (אין צורך להזדהות)