הזוג מהאינסטגרם – סיפור קוקהולד אמיתי! – חלק ראשון

מאת ניר כהן – שמות שונו אולם העלילה מבוססת על מקרה אמיתי וישראלי בהחלט!

<<<<<<<<<<<<<<<<<<>>>>>>>>>>>>>>>>>

חגית נולדה 15 שנים מוקדם מדי. דווקא עכשיו שהיא כבר נושקת ל-39 , האינסטגרם הוא הדבר הכי חם בעולם והיא שכל כך אוהבת להצטלם ולקבל תגובות , מרגישה לא נח עם עצמה.

אחרי 2 לידות וקצת עודפים, למרות שהיא מקפידה ללכת לחדר כושר ולשמור על דיאטה, אותות הזמן נתנו בה סימנים. לו רק היה האינסטגרם כל כך מרכזי כשהיתה בת 24-25, היא היתה היום מלכת העולם. הנטע האלחימיסטר המקורית. במקום זה הסתפקה בזמנו בתמונות בפייסבוק שהיה בחיתוליו ובעיקר בפורומים שכבר לא קיימים.

היו לה עשרות בגדי ים ושמלות סקסיות בטירוף שהביאו לה עשרות, אם לא מאות מעריצים ועוקבים עם אלפי תגובות אוהדות ומפרגנות. היא היתה עוקבת באדיקות וכל פעם ניסתה להעלות תמונה שתייצר עוד יותר באזז מקודמותיה.

בגיל 28 פגשה במסיבה את עופר, איש עסקים רציני וחתיך אבל בעיקר אמיד ובגיל 30 התחתנו והביאו 2 ילדים לעולם. היא צמצמה משמעותית את חשיפתה לרשת בעיקר בגלל חוסר ביטחון וגם כי בן זוגה פחות אהב את התמונות של אשתו מרוחות על מסכים של זרים.

מבחינה חומרית לא היה חסר לה כלום. מבחינה רגשית היא היתה צמאה וכמהה לתשומת הלב האינסופית שנשפכה עליה אז. התמונות שלה עם הילדים ודוגמנות של משפחה מושלמת גררו הרבה פחות תגובות וגם לא סיפקו את הצורך האישי שלה להיות במרכז.

בין לבין חוותה משבר נישואין כשגילתה שבעלה היה בקשר עם האקסית שלו אחרי הלידה השנייה, דבר שכמובן יצר ביניהם בור שלא התמלא חזרה וספק אם יתמלא בעתיד.

.

מדי יום היתה מצטלמת אבל לא מעלה. פחדה להביך את עצמה. גם לא רצתה לפתוח עוד חזית מול עופר. ואז הגיע הקורונה. הילדים והבעל היו כל הזמן איתה בבית. הזמן הפרטי שלה נעלם כמעט לגמרי וכך גם כל סדר היום שהיתה רגילה לו. הכל היה משובש והיא הרגישה שהיא הולכת לאיבוד והיתה במצוקה אמיתית שלא שיתפה עם איש. הרגשה של מחנק. חוסר חמצן, כאילו מישהו שם לה פקק בגרון ורק 1% מהאוויר נכנס לגוף.

.

ערב אחד, אחרי שסיימה להשכיב את הילדים ועופר היה בחדר העבודה שלו, מן הסתם צופה בפורנו או משהו דומה (הוא כבר לא טרח למחוק היסטוריה, היא ידעה וראתה הכל ושתקה) , חגית יצאה מהמקלחת המרעננת ונכנסה לחדרה. היא עמדה להסיט את התריסים כשלפתע הבחינה כי בחלון הבניין השכן רואים בחור צעיר בן 17-18 יושב ומדבר בטלפון. היא היתה עדיין עם המגבת אבל רעיון נועז עלה לה בראש. היא סגרה ופתחה את המפסק של האור 5 פעמים כדי לנסות למשוך את תשומת הלב של הבחור בחלון. בפעם הראשונה זה לא עבד, בפעם השנייה הוא כבר סובב את הראש והיא עברה ליד החלון, עטופה במגבת ומנפנפת בשיערה הרטוב.

.

הבחור הצעיר הבחין בה והיא קלטה את זה בזווית העין, לא מישירה מבט כדי שלא יחשוד שזה מבוים. הרגליים שלה רעדו מהתרגשות, הבטן והלב פרפרו מהתרגשות שלא חוותה כבר שנים. היא ידעה שיש לה זמן קצוב, לקחה נשימה עמוקה, הביטה במראה, לקחה צעד אחורה כדי לשפר זווית עבור הבחור בחלון, שלא יפספס ו… פתחה את הקשר של המגבת והורידה אותה ממנה מול עיניו המרותקות מההצגה.

היא המשיכה בהצגה. מודדת את הבטן והחזה בחלון פתוח מייבשת את השיער במגבת בזמן שהיא קולטת דרך המראה שהבחור צופה בהצגה ואף מנסה לצלם אותה. כבר שנים שהיא לא הרגישה אנרגיה מינית כמו באותו ערב ולו יכלה, היתה קוראת לעופר שיבוא עכשיו ויכנס איתה למיטה אבל היא ידעה שהוא לא יצליח לתפקד אם אכן כבר צפה בפורנו ובטח כבר רוקן את עצמו על איזה מגבון לח.

.

היא שמה על עצמה את הפיג'מה והתרחקה מהחלון. נגמרה ההצגה להיום. חגית עדיין היתה עם האדרנלין בגוף ונכנסה מהר למיטה ואוננה בעצמה כדי לתת קצת פורקן למתח שהצטבר בגוף. זה גרם לה להרגיש שוב סקסית וגם נתן לה אומץ להעז יותר.

.

למחרת היא פתחה חשבון פיקטיבי באינסטגרם והחלה להעלות תמונות סקסיות של עצמה, עם פנים מטושטשות. תוך חודש כבר היו לה כ-1500 עוקבים ואלפי תגובות מפרגנות, בעיקר מגברים כמובן. זה דירבן אותה ללכת ולקנות מלתחה חדשה שלמה לצורך האכלת המעריצים והחשבון. אבל היה מי שהרים גבה.

עופר, בעלה, לא יכול היה שלא לשים לב לשינוי בהתנהגותה וביחסה של חגית לבית ואליו , היא היתה מלאת אנרגיות והתנהלה לפעמים בצורה דיסקרטית שעוררה את חשדו והוא החליט להתעמת איתה ולהבין מה קורה.

.

חגית היתה במקלחת כשהוא הציץ לה בטלפון וגילה את החשבון באינסטגרם ואת התמונות. הוא זעם והרגיש נבגד למרות שלא יכל להגדיר מי השותף של חגית לבגידה. זו מבחינתו בגידה באמון.

הוא חיכה שתסיים ואיך שיצאה מהמקלחת ניגש אליה עם הטלפון שלה ביד ודרש הסברים בצעקות והטיח בה טענות ושמות שלא נזכיר כאן. האגו שלו היה פגוע.

חגית כמובן הופתעה ולא היתה מוכנה למתקפה וקפאה במקומה, מנסה לעשות לעצמה ריסטארט בראש כדי לחשב את תגובתה ובסוף כל מה שיצא לה היה חיוך קטן וממזרי שרק הצית את זעמו של עופר עוד יותר.

.

היא הפתיעה גם את עצמה אבל החליטה לדבוק בדרך של לתת לו להוציא את כל מה שהיה ולא להתעמת איתו. היא רק אמרה לו שהיא תענה לו כשהוא יירגע ושהוא בכלל לא בכיוון. היא ניגשה לבר הקטן שהיה להם בסלון ומזגה משם שתי כוסיות וודקה קרה. היא הגישה לו ואמרה לו "תשתה ותירגע". היא לקחה את שלה וסיימה אותה בשוט מהיר והוא אחריה. "נרגעת?" שאלה אותו ברוך.

הוא הביט בה בעיניים רושפות אבל הוודקה בוורידים החלה לצנן את הזעם. הוא לקח את הבקבוק מידה והוריד עוד שוט אחד.

"נו…. דברי כבר" ירה לעברה.

"טוב, קודם כל שיהיה ברור שאין לי שום רומן עם אף אחד. כן, אלו תמונות שלי וזה חשבון שאני פתחתי כי הרגשתי קצת בודדה וקצת בצד בשנים האחרונות"

"על מה לעזאזל יש לך להרגיש בודדה ובצד? יש לך אותי ויש לך כרטיס אשראי שכמו שאני רואה כל חודש משאיר אותך שמחה"

.

"אז זהו, שלא. הקניות והכסף לא עשו אותי שמחה. להיפך. ואתך ממש אין לי. אתה לא איתי. אתה רוב הזמן בחדר עבודה שלך ואם אנחנו כבר שמים את הדברים על השולחן, במה שונה מה שאני עושה באינסטגרם מסרטי הפורנו שאתה צופה בהם ועושה איתם ביד?"

.

עופר לקח 2 צעדים אחורה. הוא יודע לתקוף בהמון זעם קדוש ועוצמה אבל להתגונן זה יותר מסובך עבורו והוא התחיל לגמגם "מה? על מה את מדברת? איזה פורנו? נראה לך? אני עובד כמו חמור" אבל זה יצא מאד לא משכנע וחלש.

.

חגית מזגה לשניהם עוד כוסית "בוא, אל תתגונן. בוא נפתח את זה אחת ולתמיד ונדבר. אני לא מתביישת ולא מנסה להכחיש את מה שעשיתי. מצד שני לא שיתפתי אותך כי ידעתי שלא תסכים ולא תקבל אבל בסופו של יום – האינסטרגם שלי הוא בדיוק כמו הפורנו שלך. מקום שנותן לי משהו רגשי שחסר לי. אתה רוצה שנדבר מה חסר לכל אחד מאיתנו מבחינה רגשית?"

כוס שלישית כבר החלה לשבש אותו קצת. הוא איבד מצלילותו וניסה ליצור קו מחשבה מסודר ובקושי הצליח.

"אבל נניח שאני מסתכל על פורנו, אלו נשים זרות שאני לא מכיר ואני לא כותב להן והן לא מגיבות לי. כאן זה אנשים מישראל , מישהו יכול לזהות אותך ותראי מה הם כותבים לך, הם רוצים לזיין אותך"

ואז הפילה חגית את הפצצה "לפחות מישהו סוף סוף רוצה לזיין אותי"

עופר השתתק. האלכוהול, הזעם, הלחץ והתגובה של חגית הכריעו אותו. הוא היה על סף איבוד עשתונות והכרה.

.

עופר קם ויצא מהבית. חגית נשארה לבד עם הילדים שישנו בחדר הסמוך. היא היתה נסערת אבל הקפידה לא לתת לרגשות להציף אותה. היא הכינה לעצמה כוס נס גדולה ויצאה למרפסת לעשן.

היא קלטה את המעריץ שלה מסתכל עליה מהבניין ממול אבל סיננה לעצמה "לא הערב חמוד". משהו במשוואה השתנה הערב ונראה איך ממשיכים מכאן. היא סיימה את הקפה ואת הסיגריה ונכנסה למיטה.

היא הדליקה את הטלוויזיה אבל הראש הפליג במחשבות רחוקות עד שנרדמה.

.

היא התעוררה כששמעה את עופר נכנס לחדר לקראת 02:00 בלילה. הוא התפשט ונכנס למיטה והפנה לה את הגב. היא ספרה עד עשר ואז התקרבה אליו וחיבקה אותו ונישקה לו את הכתף.

הוא ניסה להפגין אדישות אבל היא המשיכה וליטפה את זרועו בידה ונישקה את צווארו והחלה להרגיש שהוא מתרצה ומשתף פעולה. כשהגיע לשפתיו הוא החזיר לה בנשיקה וחיבוק והם החלו להתמזמז במשחק מקדים די לוהט שלא היה ביניהם כבר הרבה זמן.

אבל החגיגה היתה מוקדמת מדי. חגית שלחה את ידה עמוק לתוך מכנסיו רק כדי לגלות שהתורן לא עלה למרות טקס ההכנה ושהיא מחזיקה ביד סליים אנושי רך וגמיש ודי לא שימושי. היא החלה בניסיונות החייאה ע"י עבודת יד עדינה ונישוק הפטמה שלו אבל התוצאה היתה הצלחה מינורית בלבד ובטח לא משהו שאפשר לעשות איתו עבודה. עופר היה מובך ועדיין קצת שיכור ולא ידע מה עובר עליו.

"אני גמור" לחש בשקט "גמרת אותי" קולו נשמע כנוע ומותש.

חגית המשיכה לנסות לבצע החייאה והגבירה את המהירות של פעולת היד. שניהם היו חרמנים אחרי הערב הסוער אבל עופר לא הצליח שוב לתפקד.

.

"אולי באמת אני צריכה להביא גבר אחר שיזיין אותי כי אתה כבר לא מסוגל לבצע את העבודה" לחשה לו באוזן באקט נואש של התגרות אחרי כמה דקות של ניסינות הפעלה שלא צלחו.

הופ, שניהם ביחד הרגישו פתאום זרם חשמלי עובר בגוף של עופר אבל גם של חגית. מה שהיד שלה לא הצליחה לייצר בכמעט עשר דקות של עבודה, משפט אחד הצליח והביא לסימן חיים והאיבר של עופר החל להתנפח. היא קלטה מייד את המגמה והמשיכה לדהור באותו כיוון "זה מה שאתה רוצה? לשמוע איך גבר אחר מזיין את אשתך?" הנה אנחנו כבר ב-70% זקפה.

"אולי אני אקבע עם אחד הבנים מהאינסטרגם שיבוא וילמד אותך איך מזיינים אישה?" 90% זקפה. גם היא עצמה כבר היתה כולה רטובה מהמחשבה והאקט והרגישה זרמים בשיפולי הבטן.

"אתה רוצה לראות איך גבר צעיר עם זין גדול לוקח את מה ששלך?"

הוא היה ב-100% זקפה וגנח מהשאלות שלה. היא הכירה אותו וידעה שאין הרבה זמן עד לגמירה והמשיכה לעשות לו ביד וללחוש באוזנו. "דווקא יש בחור אחד ששמתי עליו עין. מלא קעקועים וגולש. חתיך אש. מה אתה אומר, רוצה שאזמין אותו אלינו?"

היד שלה התכסתה בנוזל חם מתחת למכנס ועופר השמיע גניחות עונג כמעט כמו של אישה שגמרה מחדירה. הוא גמר בגדול והיא לא בזבזה זמן. לקחה בידה השנייה את ידו, החדירה לתוך תחתוניה וכיוונה אותו ואחרי רגעים קצרים הגיע גם היא לאורגזמה לא קטנה בכלל. ירכיה רעדו ונעלו את ידו בתוכה. אוף כמה שהיא הית צריכה את הפורקן הזה.

9 מחשבות על “הזוג מהאינסטגרם – סיפור קוקהולד אמיתי! – חלק ראשון”

 1. לשמחתי את זה מימשתי…
  אישתי עשתה לי ביד תוך כדי מסםרת לי על זיונים שלה מהעבר…
  השפרצתי עד התקרה….

  הגב
 2. התחלה מבטיחה. מחרמן אך קצר. מחר אני פה. בלי פדיחות
  מקווה למצוא את הפרק השני שיביא אותי לגמירה.

  הגב

תגובות ? (אין צורך להזדהות)