הולכת על הקצה

 

סקסופר יקר שלום,

אני קוראת נאמנה של הסיפורים שלך ונהנית לראות גבולות שנפרצים אצלך.

אני שולחת אליך את הסיפור שלי, ומבקשת שתבצע בו את השינויים שיביאו אותו אל הקוראים ברוח בה נכתב.
אני מקווה שתהנה ממנו ולא תשפוט אותי על מעשיי.

מצפה למצוא את עצמי ברשת, ומאחלת לעצמי לקרוא עוד הרבה משלך.

בתשוקה ונשיקה

אז עשיתי כמה שנויים קטנטנים והנה סיפורה של …

בגיל 55 החיים נראים אחרת, מותרים דברים שפעם לא עלו על הדעת, אפשריים מעשים שפעם היו בגדר טאבו.

אני חווה את זה בכל תחומי החיים ונהנית מזה מאוד בחיי המין, יש לי היום חופש שלא חלמתי עליו מעודי.

כבר הצטלמתי בלבוש ובתנוחות שפעם לא העזתי, כבר לבשתי בפרהסיה בגדים שפעם ממש סלדתי מהם, למדתי להנות ממחוללי אורגזמה חשמליים, ואפילו ביקרתי עם בעלי בתערוכת מין בהמבורג וקינחתי במועדון סווינגרס חביב.

לפני מספר שבועות, ישבנו ערב אחד אני ושני אחיי על מרפסת ביתי, ושוחחנו על הטיפול בהורינו המזדקנים.

כשהוחלטו החלטות, העברנו ג'וינט מלא כל טוב והשיחה התגלגלה למקומות לא שגרתיים, צחקנו המון והיתה אוירה נפלאה למרות הנושא הכאוב שבו דנו קודם.

נאמרו המון דברים, חלקם בעלי אופי מיני, אבל תמיד עם הזהירות הדרושה בין אחים.

בשלב מסויים קם אלי בעלי ולחש לי באוזן "לכי להתלבש". הייתי מבולבלת, הבטתי בו, אני הרי יודעת מה הכוונה במילת הקוד הזו… בעלי התכופף שוב ולחש "לכי להתלבש". קמתי בצייתנות ונכנסתי הביתה.

הערב הקריר הכניס את בעלי ואחיי אל הבית, שמעתי אותם נכנסים ורווח לי, לא אצטרך לצאת כך מהבית.

התפשטתי ובחנתי את גופי, נקייה משיער, התמרחתי בקרם ריחני, והתחלתי להתלבש. גרביוני רשת עדינים עם חגורת ביריות מפתה, חזיית תחרה שחורה, שתומכת את החזה אך לא מכסה אותו באופן מלא. שמלת לטקס מבריקה וקצרצרה… תחתונים לא לבשתי. התבשמתי והתאפרתי מדגישה שפתיים אדומות וחושניות, צלליות מפתות בעיניים, נעלתי נעלי עקב גבוהות וקראתי לבעלי.

"אתה בטוח?" שאלתי, "אני בטוח כמו שעכשיו ערב" הוא ענה, "קדימה צאי שתי דקות אחרי".

הוא הלך אל הסלון והתיישב בין שני אחיי. צופים באיזה ראליטי אינפנטילי עמוס בנשים חטובות בביקיני.

האור היה מעומעם, נכנסתי אל הסלון, מפיצה בו ריח בושם נעים. בעלי קם לקראתי, הושיט לי יד, נשק קלות על פי והושיב אותי בין שני אחיי.

וואו, זה היה ביזארי ולא צפוי, התרגשתי ורעדתי מפחד ומתשוקה.

האחים שלי, שניהם נשואים, שאול (שולי) בן 51, ואדם בן 60 שניהם הביטו בי מבולבלים כשבעלי אמר להם "תהנו". הוא התיישב ממול וצפה.

ישבתי בין אדם לשולי לא יודעת מה לעשות, גם הם היו נבוכים, ואז בעלי קם, הרים ברך אחת שלי והניח על אדם, ואת הברך השניה על שולי, רגלי הפשוקות חשפו בפניו את הכוס שלי שהחל לנצנץ מהר מהרגיל.

הם עדיין לא היו מודעים לכך שאני ללא תחתונים והחלו מלטפים את ברכי עולים במעלה ירכיי.
אדם, עדין, מלטף ברוך, שולי יותר אגרסיבי, אני חיבקתי את כתפי שניהם ומשכתי אל כיוון הצוואר שלי.

אדם נשק קלות על צווארי מעביר בי רטט של עונג ושולי שלח יד אל המחשוף בשמלה מועך את השד שלי מבעד לבד הסינטטי. זה היה מסעיר, לא ידעתי אם להרגיש זולה או נאהבת ומעניקה, הרגשתי את שתי התחושות ביחד והמפלצת הצמאה לסקס שבי התעוררה.

דחפתי בידי את ערפו של אדם שייגש כבר אל השד שלי, אדם עדין, פיו מהסס על השמלה, "תוריד אותה", אני אומרת, והוא בעדינות מקלף אותה מהחזה שלי חושף שד זקור פטמה הכמה למגע.

שולי לא מחכה להזמנה, השד שלי חשוף מעוך בידו הגדולה והחזקה, זה כואב אבל הכאב מענג. "אני אוהבת אתכם אחים שלי, בואו נהנה ביחד" אני אומרת.

ידו השניה של שולי כבר מטפסת במעלה הירך שלי תרה אחרי התחתונים שלא נמצאים שם ומתחילה מייד במאמצי חדירה אל תוכי, הוא לא מחכה שולי, הוא רוצה הכל כאן ועכשיו.

אדם עוד מנשק את השד שלי מלקק בעדינות עושה דרכו אל הפטמה הזקורה, מלקק אותה ומנשק. סוגר על השד שפתיים משתוקקות ומחיל לינוק אותי תוך כדי שהוא משחק בלשונו על הפטמה. תחושה מעולה, טוב לי, הזרם של נוזלי התאווה שלי מגיב מהר ושוטף את הנרתיק שלי בחומר סיכה נעים וריחני.

שולי לא מחכה, הוא יורד על ברכיו בין ירכיי הפשוקות ומתחיל ללקק אותי, שפתי הערווה הדגדגן, תוך הערווה ויורד עד לרקטום.

אני כולי רטובה, מצפה כבר לחוש אותם בתוכי.

אדם מזדקף פתאום ושואל, "מותר לנשק?" "בוודאי" אני עונה וזוכה ממנו לנשיקה צרפתית ארוכה ורומנטית, לשונותינו נפגשות וממזמזות זו את זו.

אני מתנשקת עם שני אחיי, שולי בערווה ואדם בפה, כמה אני אוהבת אותם, לפי תגובתם הם נהנים, בטח אין להם כזאת בבית, אני חושבת לעצמי. לשונו של שולי בתוכי עושה בי שמות, גופי מתכווץ בתאווה ואני מתחילה לחוש את אותו נחשול יורד מבטני אל המפשעה ומביא איתו כיווצים חזקים של אורגזמה מבורכת. אני גונחת על לשונו של אדם נושכת אותה קלות וגופי נרגע למנוחה קצרה.

אדם מרים את ראשו ממני ואני מצווה, "תתפשטו". הם פושטים את בגדיהם ונותרים עירומים הזרגים הגדולים שלהם עומדים לקראתי.

אני כבר יודעת, שולי, הצעיר והאגרסיבי יותר ייגש ישר אל ערותי ו"יתקע" את אחותו המופקרת, אדם עוד יתנשק איתי ילטף את גופי ויגיש לי אט אט את הזרג שלו אל פי.

ככה קורה, הזרג של שולי מגשש דרכו אל הנרתיק שלי, ידיו מפשקות את רגלי פישוק גדול ורחב והערווה שלי נפתחת אליו מנצנצת ברטיבות וציפייה כאילו קוראת לו לחדור לתוכי. אדם מנשק אותי ומלטף ונעמד לצידי מכוון את ראשי אל הזרג הזקור שלו. הם חודרים ביחד, כאילו תיאמו זאת, אני מוצפת, מלאה בזרגים של אחיי, עיניי דומעות. אני עוצת אותן ומקבלת את אחיי באהבה. החדירה העצמתית של שולי פועמת בתוכי ממלאה את הנרתיק ומתחככת בדפנותיו. הביצים שלו מכות על התחת שלי מגבירות את התחושה. אדם מצידו חודר אט אט, פועם בתוך פי. אני מעבירה סביבו את לשוני ומוציאה אותו מפי כדי ללקק את הכיפה המבריקה והמתוחה, מלקקת אותה ואת העור העדין שמתחתיה. בידי אני מלטפת את אשכיו הנקיים משיער ומחדירה אותו שוב אל פי. הוא חודר ומעמיק, ואני מעניקה לו גרון עמוק חשה אותו בגרוני ומשחררת המון רוק סמיך ומסכך תוך רעשי מציצה הולכים ומתגברים.

הם בתוכי, נעים במהירות, ומתקרבים שניהם לגמור. אני עוצרת אותם ומבקשת לגמור  בתוך פי, אני אוהבת זרע חם וסמיך וממתינה כבר לטעום את אחיי.

הם מתחלפים במקומות ואדם חודר אל תוכי בעדינות האופיינית לו, בכוד שולי חודר כולו אל גרוני, אני משתנקת ומוציאה אותו כדי ללקק את אחי האהוב ואז הוא מתיישר ויורה לתוכי מטחי זרע חם שמבהירים לי שכבר לא זיין זמן רב. הוא טעים ואני מלקקת אותו עוד כדי לקבל עוד ממנו, מה שגורם לזקפה שלו לחזור כמעט מייד. אדם שנע בתוכי במהירות מגיע גם הוא קרוב אל פורקנו ויוצא מתוכי כדי לתת לי עוד טעימה. אני מוצצת ומלקקת מעט ושוב מטח ארוך וסמיך נוחת על לשוני ובתוך גרוני.

כמה שאתם טובים אחים שלי!!!

שולי מתיישב על הספה הזין שלו מכוון אל על ואני משתפדת עליו, פני אליו ואני מנשקת אותו על פיו סוף סוף. הוא נע בתוכי במהירות ואז מגיעה ההפתעה, אצבע של אדם חודרת אל הרקטום שלי בעדינות, ולפתע מחליף אותה זין זקור וקשה. אדם העדין תוקע אותי מאחורה, tני משופדת בין שני אחיי כשאורגזמה אדירה מתפוצצת בתוכי. "וואו זה טוב" אני שואגת "תזיינו אותי עוד בכח" ואני גומרת קצת לפני ששניהם יורים אל תוכי מטחי זרע נעימים וחמימים.

זה מביך, זה גילוי עריות אבל זה היה נפלא

מי יודע מה יקרה בעתיד

7 מחשבות על “הולכת על הקצה”

 1. נא לצרף לתגיות "מין במשפחה ", כדי שמי שלא מעוניין – לא יצטרך לקרוא את זה

  הגב
  • חחחחח כמה קטנוני אתה חחחחחחחחחח
   למה פינטזת על אחותך חחחחחחח

   הגב

תגובות ? (אין צורך להזדהות)

דילוג לתוכן