ההפתעה

*למען הסר ספק, הסיפור הוא דמיוני והקשר בין הדמויות למציאות הוא מקרי בהחלט.

תמיר גר בדירת שלושה חדרים יחד עם אשתו גלי ברחוב שקט באחד הכפרים. הוא רוב הזמן עובד מהבית ורק פעם בשבוע היה נוסע למשרד. גלי היא אחות בבית החולים באזור ועובדת בעיקר אחר הצהריים אך עשתה גם כמה לילות. היו להם חיי מין בריאים והם היו מרוצים מאוד אחד מהשנייה, אולם ממש לאחרונה הם דיברו על הוספת תיבול לחיי המין שלהם. תמיר התוודה כי יש לו פנטזיה לצרף עוד אישה איתם למיטה. הוידוי שלו גרם לגלי לחשוב על זה זמן מה ולהודות בעצמה שהיא רוצה לנסות לצרף גבר נוסף. הם החליטו שיום אחד בקרוב הם יגשימו את הדבר הזה. מבחינתם זה לא יהיה רעיון טוב להזמין זוג אחר מכיוון שזה יהיה החלפת זוגות ולא ממש ייתן להם את ההזדמנות לממש את הפנטזיה לשלישיה. החלטה התקבלה שגלי תמצא חברה שתבוא לבלות איתם קצת זמן, ואז בהזדמנות אחרת תמיר יכול להזמין את אחד מחבריו לבלות איתם.

כמה ימים אחר כך גלי חזרה מהעבודה נרגשת ואמרה
"מחר זה היום"
תמיר שאל אותה מה הכוונה,
"מחר הוא היום בו חברה שלי תבוא לבלות איתנו, אני עובדת אחר הצהריים אז בערך בשעה 7 בערב היא תבוא לבלות איתנו לכמה שעות"
"נהדר" אמר תמיר, "איך אנחנו הולכים לבצע את זה?" הוא שאל
"ובכן חשבתי שזה יהיה ממש נחמד אם היית מחכה לנו עירום קשור למיטה עם עיניים מכוסות." גלי אמרה
"למה עם עיניים מכוסות?" תמיר שאל
"כי אם זה לא מסתדר לא ראית אותה וזה ימנע מבוכה משני הצדדים, רק היא ואני נדע שזו היא שהגיעה. מצד שני אם הכל יתנהל לפי התוכנית היא יכולה להסיר את כיסוי העיניים שלך מתי שהיא תחליט" גלי אמרה.
"מצוין מבחינתי" אמר תמיר
"ובכן" גלי אמרה, "אתה מתפשט, אוזק את הרגליים לתחתית המיטה ואז שם את כיסוי העיניים שלך, תיקח זוג אזיקים, שים את המפתח מתחת לכרית כדי שתוכל להשתחרר במידת הצורך, תאזוק את הידיים לראש המיטה וחכה עד שנגיע הביתה ונפתיע אותך".
"איך קוראים לה?" שאל תמיר
"לא יכולה להגיד לך, היא ביקשה שלא תדע את שמה עד שהיא תחליט אחרת" גלי ענתה
"אני יכול לחיות עם זה" אמר תמיר.
"נהדר" השיבה גלי "כשאגיע לעבודה אני אגיד לה ואם אני לא מצלצלת אליך לבטל עד השעה שתיים אז תדע שהיא באה".

מכיוון ששום דבר לא נשמע עד השעה שתיים, תמיר פשט את בגדיו לקח ויאגרה במחשבה שהוא עשוי להזדקק לתוספת מכיוון שיש לו אישה נוספת כדי לספק, הוא אזק את רגליו מרותקות לתחתית המיטה, כיסה את עיניו והכין את האזיקים לקראת הידיים, תחילה הניח את המפתח מתחת לכרית ואזק את ידיו לראש המיטה. תמיר נשכב לאחור כדי להאזין למוזיקת רקע נחמדה ששם במערכת. חדר השינה היה בקומת הקרקע והיו בו חלונות צרפתיים שנפתחו אל הגן. הוא השאיר את הדלת פתוחה מעט בכדי שיכנס קצת אוויר צח, הוא נשכב לאחור והתבוסס במחשבות מה יקרה כשגלי וחברתה יגיעו הביתה, הוא היה נרגש מאוד מאחר ומעולם לא עשה זאת לפני כן וממש ציפה לזה. הכל היה כל כך שליו והמוסיקה כל כך מרגיעה עד שנרדם במהרה.

מיכל בת 18 ולינוי בת 19, שתי בחורות שגרו בסמוך שיחקו ליד החצר של תמיר וגלי מסירות. הן זרקו את הכדור אחת לשניה ונהנו מאוד, עד שלינוי זרקה כדור שקשה לתפוס, מיכל נגעה בו בקצות אצבעותיה אבל הכדור עבר מעליה ונחת בגינה של תמיר.
"עכשיו מה" אמרה מיכל.
"לכי ותביאי אותו" אמרה לינוי "תעברי בפתח שבגדר".
מיכל עברה, חיפשה את הכדור שנמצא ליד החלונות הצרפתיים שמאחוריו תמיר שכב עירום על המיטה, וכעת הוויאגרה גרמה לזין שלו לעמוד בכל 19 ס"מ תפארתו. מיכל ניגשה לכדור והרימה אותו, כשהיא התיישרה היא לא יכלה שלא לראות את תמיר על המיטה,
"מה לעזאזל" היא חשבה לעצמה והתקרבה לראות בוודאות.
"אלוהים אדירים איזה מראה" היא חשבה ונופפה ללינוי לבוא ולראות.
כשלינוי נכנסה לחצר מיכל הניחה את אצבעותיה על שפתיה כדי לסמן לה להיות בשקט.  הבנות הציצו עכשיו לחדר השינה.

תמיר היה מכוסה עיניים ועירום על המיטה, והן הסתכלו על הזין שלו, כולו קשה וזקוף.
"אני חושבת שהוא ישן" אמרה לינוי והתקרבה מעט יותר כדי לזכות במבט מקרוב.
"אה, אני לא יודעת" אמרה מיכל "מה אם הוא יראה אותנו".
"איך הוא יראה העיניים שלו מכוסות, ואני יודעת שגלי הלכה לעבודה, ראיתי אותה עוזבת לבושה במדים" אמרה לה לינוי
"בסדר" אמרה מיכל.
הן התגנבו פנימה לחדר ונעמדו כל אחת מצד אחר של המיטה לבחון מקרוב.
"הוא ישן" לחשה לינוי, "אני רוצה להרגיש את זה".
היא התמתחה מעל המיטה ונגעה באיבר שלו, הוא לא זז, אז כשהיא נועזת יותר היא כרכה את ידה סביב וליטפה אותו למעלה ולמטה כמה פעמים.
"איך זה מרגיש?" שאלה מיכל
"נחמד" אמרה לינוי
מיכל התכופפה ותפסה את זין של תמיר והעתיקה את מה שמיכל עשתה, תמיר החל להתעורר.
"סוף סוף באת" תמיר אמר, "כמו שאת יכולה לראות אני חסר אונים וכולי מוכן בשבילך, פשוט תורידו את הבגדים ותבצעו בי את זממכן". הבנות הביטו זו בזאת וצחקקו ולינוי אמרה בשקט למיכל
"לא יודע מה איתך אבל אני הולכת לקבל קצת מזה, יאללה בואי נתפשט ונשחק איתו במשחק, יכול להיות כיף".

הבנות התפשטו וכרעו על המיטה בצד אחד של תמיר. לינוי הייתה מפותחת עם שדיים יפים ונחמדים עם פטמות קשות, מותניים יפות וירכיים והגבעה שלה הייתה בעלת שיער בלונדיני קטן ואילו מיכל לא הייתה כל כך מפותחת היו עם שדיים נפוחים נחמדים עם פטמות נפוחות גדולות, גם מותניים יפות ורק כמה פיתולי שיער בלונדיני על הגבעה שלה.
לינוי אחזה בשרביטו וליטפה אותו מעלה מיכל לא רצתה להישאר בצד וחפנה את אשכיו בידיה.
"אוו, זה נחמד" אמר תמיר "אל תתביישו, תעשו מה שאתן רוצים, תוכלו ללקק את זה למצוץ את זה ואפילו לזיין את זה אני לרשותכן כל הערב".
דבריו דירבנו את הבנות, לינוי התכופפה וליקקה את כיפתו ומיכל עשתה אותו הדבר כמה שניות אחריה.
תמיר היה בשמיים שתי הבנות הולכות לגרום לו לעונג, מעניין מה הוא יחשוב אם הוא יידע מי אלו באמת, וכל הזמן הבנות חושבות שהכל תוכנן בשבילן.

לינוי לא הייתה בתולה היא השתובבה עם כמה בחורים בבית הספר, אך מעולם לא ראתה זין של גבר, כל אלה שראתה לפני כן היו קצרים ודקים יותר. מיכל הייתה עדיין בתולה, הן דיברו על חוויותיה של לינוי ושיחקו עם עצמן ואחת עם השנייה לפני כן אך מעולם לא דבר כזה. לינוי הכניסה את איברו לפיה והחלה מוצצת אותו, מרימה ומורידה את ראשה עליו והוא נהנה מזה מאוד, בזמן שמיכל ליקקה את הביצים שלו. הוא היה בגן עדן וגם הבנות נהנו למדי, לשתיהן היו אצבעות בכוס והן הרגישו איך הן נרטבות בין הרגליים.
לפתע לחשה לינוי, "אני הולכת לדפוק אותו" והעבירה את עצמה לשבת עליו, אחזה בזינו בידה וכיוונה אותו לבין שפתיה. היא הורידה את עצמה לאט על הזין שלו, ראשית הכניסה את כיפתו, השתהתה ואז החליקה במורד איברו הזקוף והנוקשה עד שהיא הכניסה אותו, היא השתתקה כדי להתרגל לזין המסיבי שחדר לתוכה.
"פאק! את כל כך הדוקה" העיר תמיר "אני פשוט בחור בר מזל".
לינוי הרגישה נהדר, לאט לאט התחילה לנוע מעלה ומטה על איברו, מעולם לא הייתה לה תחושה כזו, תחושה יותר טובה ממה שהיא אי פעם יכלה לדמיין. הזין שלו ממלא אותה באורכו ועוביו ומביאה תחושות שמעולם לא הרגישה והיא אהבה את זה. היא התחילה לנוע מעלה ומטה מהר יותר ותמיר החל לתת לה קונטרה כשגופה ירד הוא דחף למעלה, עד כדי כך שהוא הרגיש את פתח רחמה וזה גרם לה לתחושות מוזרות ונפלאות והאורגזמה הראשונה בחייה החלה להתפתח.

התחושה הזאת של החשמל שנבנה בתוכה גרם לה לנוע מעלה ומטה מהר יותר ופתאום היא חוותה כאב שהיה תענוג טהור והחלה לרעוד ודפנות הנרתיק שלה רעדו אוחזות בזין של תמיר כשהיא קיבלה את האורגזמה האמיתית הראשונה שלה, זה היה נפלא ונמשך זמן מה ואז היא קרסה על תמיר
"פאק! זה היה נפלא, לא יכולה לחכות לעשות את זה שוב" אמרה לינוי מתנשפת
כעבור זמן קצר היא ירדה ממנו, תמיר היה עדיין זקוף ונוקשה.
היא אמרה למיכל, "תורך יקירתי",
"לא יודעת אם אני צריכה" היא אמרה.
"אל תהיי טיפשה, תהני יש לך הזדמנות" לינוי גערה בה
תמיר הקשיב לשיחה הזו וחשב
"מוזר, משהו לא נראה בסדר כאן", אבל הוא נהנה מאוד ולכן לא נתן לזה יותר מדי תשומת לב.

מיכל התיישבה על תמיר,  לינוי אחזה באיברו והדריכה אותו לכניסה של מיכל לאחר ששפשפה אותו במעלה ובמורד החריץ של מיכל כדי להפוך אותו לחלקלק, היא סימנה למיכל שתוריד את עצמה על המוט.
"תעשי את זה לאט" היא אמרה לה "אם זה יכאב תפסיקי לשנייה ואז תמשיכי".
"בסדר" אמרה מיכל, הינה היא מתחילה להנמיך את עצמה על הזין של תמיר, כיפתו נדחקת לאט לפיתחה. מיכל פתאום קפצה ונעצרה
"פאק, זה כואב" אמרה ואחרי כמה שניות עלתה וירדה שוב לאורך המוט הזקוף והעבה "מרגיש די נחמד בעצם" היא העירה והתחילה להניע את אגנה קדימה ואחורה כפי שראתה את לינוי עושה.
"פאק! אני אוהבת את זה" היא אמרה והתחילה לרתק את ירכיה יותר מבלי שהיא מבינה שהיא נשכבת באותו זמן. פתאום קרום הבתולים שלה פינה את מקומו והיא החליקה במורד זין התמיר עד שכולו היה נעוץ בתוכה, מרחיב את שפתיה וקירות נרתיקה.
"הכל בסדר?" שאלה לינוי.
"פאק! הרבה יותר מבסדר" ענתה מיכל
מיכל רכבה על הזין של תמיר לאט לאט, מתנשפת בכל פעם שכולו ממלא את הכוס שלה
"אויי, כןןן… פאק! כןןן…" היא התחילה לגנוח
"תגבירי את הקצב" לינוי לחשה לה
מיכל החלה רוכבת על איברו של תמיר מהר יותר ויותר, דוחפת אותו לכל אורכו לתוכה
פלאק! פלאק! נשמעה בחדר בכל פעם שאגנה פגש בגופו ואיברו השתפד בתוכה לכל אורכו
"!פאק! כןןן… פאק! כןןן…" גנחה מיכל שהחלה להרגיש את הזרמים בגופה מקצות אצבעות רגלה ועד ראשה.

תמיר הרגיש שהיא מתקרבת לשיאה כשנרתיקה התכווץ על איברו, בירידה הבאה שלה הוא דחף את עצמו כנגדה ומיכל התפוצצה באקסטזה, קירות נרתיקה נצמדו היטב סביב איברו והביאו אותו לגבהים שמעולם לא הגיע אליהם, הביצים שלו שיחררו סילון זרע אדיר שעף לאורכו לתוך ריחמה של מיכל. העונג העצום שבכך הביא את גופתה של מיכל לעוויתות שהיא רעדה כשקירות הכוס שלה אחזו באיברו עד שהוציאה אותו מתוכה.
"לעזאזל זה היה טוב" אמר תמיר, "הכי טוב אי פעם ואני מקווה שגם את נהנית, גברת צעירה"
"פאקקק! בהחלט כן" אמרה מיכל
"גם אני לא ספק" הוסיפה לינוי
לינוי ומיכל ניקו את עצמן במגבונים הלחים שעל השידה, התלבשו, נתנו לתמיר נשיקה על הלחי ויצאו חזרה דרך החלון לחצר ונעלמו. תמיר שכב שם מכוסה עיניים ואזוק למיטה עם איבר זקור, נוקשה ורטוב ממיצי הכוס של הבנות, לא מבין לאן הן נעלמו לו פתאום.
"גלי, גלי, הוא קרא" אבל לא שמע תשובה

כעבור כרבע שעה גלי נכנסה לחדר
"מצטערת שאתה עדיין מחכה" גלי אמרה, "היה לנו מצב חירום בעבודה, ילדה צעירה שהוטחה על ידי מכונית, כולנו נשארנו עד שייצבנו את מצבה, חברתי נאלצה ללכת הביתה. היא הבטיחה להגיע בפעם אחרת".
תמיר היה מבולבל, איך יכול להיות שגלי וחברתה לא היו כאן, אז מי כן היו כאן עד לפני עשרים דקות.
"אני רואה שאתה ער ומוכן, חבל לבזבז זין זקוף ונוקשה כזה, תן לי שתי דקות להתכונן ואני אבוא לדפוק לך את הצורה". גלי אמרה ונכנסה למקלחת להתארגן. תמיר נשאר לשכב שם מבולבל, אזוק למיטה ועם עיניים מכוסות.

4 מחשבות על “ההפתעה”

תגובות ? (אין צורך להזדהות)