דיילת סקסית

הדיילת וראש הישיבה

סיפור נוסף של ליאור קורדובירו

 

מוצאי שמחת תורה

השעה שתים לפנות בוקר, הגאון ר' לייב זינוביץ ממתין לעלייה למטוס, ביחד עם מזכיר הישיבה ר יוסף. כשהחל דרכו כראש ישיבה הוא לא אהב את הנסיעות לחו"ל, אבל עם הזמן למד את המלאכה והצליח בה מאד. הוא גם עושה לעצמו רווח נאה, הוא נואם למופת, מזמינים אותו לדרוש ולמסור שיעורים.

העיקר לא להתפתות אחרי מראה העיניים. רק לפני כמה שעות רקד בדבקות עם הספר תורה ותלמידי הישיבה הקדושה. אלא שלאחרונה קשה לו להתאפק מלהסתכל על הנשים הסקסיות שמסביבו, אשתו אבדה את החשק המיני, כך היא טוענת, וכבר לא קיימה אתו יחסים למעלה משנה. בעבר היה להם סקס מדהים, בפרט בשעת יציאתו לדרך ובחזרתו מן הדרך, הוא מקווה שהמצב זמני. כעת העיניים שלו מושפלות לריצפה, העיקר שר' יוסף לא יראה אותו נועץ מבט באישה חשופה.

הוא עלה על המטוס, ואז הוא ראה אותה. הלנה דיילת בת 28, מקבלת את העולים על המטוס. הלנה בעלת מראה נועז המשדר נימפומניות, השער שלה אדום כהה, שפתון וציפורנים שחורים, חצאית הכי קצרה שאפשר כדיילת, כפתורי החולצה העליונים פתוחים. היא אוהבת להיות דיילת, מסע ציד בשבילה. בכל טיסה היא צדה גבר או אישה אחרת.

כשר' לייב ראה אותה, הוא מרגיש זרם חשמל עובר בגוף שלו. הוא מיד הסתכל לכיוון אחר, אבל מקווה שיוכל להסתכל עליה במשך הטיסה בלי שישימו לב. ר' לייב נוסע מתמיד, הוא בדרך כלל משודרג למחלקת עסקים. הלנה הדיילת של מחלקת עסקים, ומטפלת אישית בטרף שלה.

הלנה צדה במתינות, לא מדלגת שלבים, חלק מהנוסעים קבועים והיא מבשלת אותם למשך כמה חודשים. היא כבר יודעת שר' לייב יגיע לצלחת שלה. לאט לאט אבל בטוח. כשהיא מביאה לו את האוכל ומוזגת לו יין, היא מדברת אתו בקול מגרה, האצבעות שלה נוגעים בו בקלילות תוך כדי שהיא נושפת לו בצוואר, התחושה ממכרת. כעת הוא לא יוכל להפסיק להסתכל עליה. היא מרימה משהו מהרצפה, החצאית שלה עולה, היא יודעת שהוא מנסה לראות את החוטיני האדום מתחת לחצאית.

בהמשך הטיסה, כולם כבר ישנים חוץ מר' לייב, הוא לא מצליח להוריד עיניים ממנה. הלנה ניגשת אליו פעם נוספת, הפעם בהבעה אימהית, שואלת אותו אם הכל בסדר, אם קשה לו להירדם בטיסה. הוא מספר לה על מטרת הנסיעה, הוא נוסע ארבעה פעמים בשנה לחוץ לארץ, בתקופת סוכות ובתקופת ניסן הוא נוסע לארצות הברית, בחנוכה למרכז אמריקה ובקיץ לדרום אמריקה. היא מאחלת לו בהצלחה.

כשנוחתים לניו יורק צעדיהם נפרדים, ר' לייב ור' יוסף לוקחים מונית למלון שלהם וילכו לישון מוקדם, מחכה להם שבוע ארוך ומתיש. הלנה תתקלח ותתלבש לצאת, הלילה עוד ארוך לפניה, היא קבעה פגישה עם אחד הנוסעים בבאר מפורסם בהרלאם, היא תזדיין אתו אל תוך הלילה, מתחשק לה להתחיל כבר בשירותים של הבאר.

חנוכה

ר' לייב נוסע הפעם למקסיקו. הוא מעדיף להישאר בבית בחג, אבל אין לו ברירה כל כך, ר' זלמן, ראש הישיבה הזקן לוחץ עליו לנסוע בחנוכה, הישיבה עדיין שלו, למרות שר' לייב פופולרי יותר בקרב הבחורים.

ממתינה לו הפתעה נעימה במטוס. הלנה שוב הדיילת של הטיסה. הפעם היא עוד יותר יפה וסקסית. יש לה שפתון וציפורניים אדומים, אפשר לראות על הצוואר שלה קצה קעקוע בצבע אדום ושחור. כשר' לייב רואה אותה, האבר שלו מתחיל לעמוד.

הוא מאד מתוח היום. יותר מוקדם הבוקר, לאחר שמסר שיחה בישיבה, הוא נכנס למקלחת לפני הנסיעה. הילדים לא היו בבית. אשתו ביילה נכנסה גם למקלחת ואמרה "אני רוצה שתחלום עלי כל הזמן במקסיקו במקום שעיניך יתורו אחר השיקצעס". ביילה מילפית אמתית עם גוף חלומי, שחרחורת עם עיניים חומות, עם חזה ענק במידה 110. למרות היותה רבנית צדיקה, היא לא מוותרת על טיפוח הגוף, גוף חטוב להפליא, היא מבלה כל יום שעתיים בחדר כושר או בשחייה אינטנסיבית בברכה.

היא מתחילה לסבן אותו, מסבנת לו את החזה, את הפטמות, הזין שלו עומד כטיל, היא מסבנת לו את הזין, את הישבן, ואז היא מתקרבת ומשפשפת את השדיים הענקים שלה בפטמות שלו, הוא גונח מעונג. היא מתכופפת ומתחילה לאונן לו את הפין בין השדיים הענקים שלה. הוא גונח "ביילה ביילה הסקסית! אין כמותך!

– אני השיקצע שלך הפרטית, מאוננת לראש ישיבה כמו זונה לבעל עביירה

– את טובה! שיקצע סקסית שמנבלת את הפה!

– או כן! אני אוהבת את הזין שלך על הציצים שלי! אני השיקצע הפרוצה שלך"

היא ממשיכה ככה במשך כמה דקות, הוא הולך להתפוצץ אבל הוא מתאפק מלגמור, הוא הרי ראש ישיבה ואסור להוציא זרע לבטלה, הוא מקווה שיקיימו יחסים לאחר מכן, הוא יחדור בה ויגמור בתוך הכוס הנוטף של ביילה. אבל הוא מתבדה, כשהם יוצאים מהמקלחת היא מביאה לו בגדים נקיים.

"חשבתי שנעשה סקס, הוא מתחנן באכזבה

– סליחה לייבלה, לא כל כך מתחשק לי בזמן האחרון. בינתיים נסתפק במשחקים. ככה אתה תתגעגע אליי עוד יותר במקסיקו"

הבעיה היא, עכשיו הוא הולך להתפוצץ. הוא סופר רגיש, הזין שלו מגיב לכל גירוי. ועכשיו הדיילת הזו משגעת לו את החושים.

ר' לייב מנסה להסיח את דעתו וכותב חידושי תורה על המחשב במשך הטיסה. הלנה יודעת טריק אחד או שנים במחשבים. כשהוא לא שם לב, היא לוחצת על המקלדת ומשבשת את המחשב. ר' לייב מאבד סבלנות מול המחשב. הלנה ניגשת אליו לשאול מה מפריע לו. הוא מסביר מה קרה. היא מיד רוכנת עליו בחושניות כדי לתקן את התקלה, הבושם שלה ממלא אותו ומטריף את חושיו, עכשיו עומד לו כטיל. כשהיא מקלידה הוא מרגיש את הציצים שלה בעורף ובגב. כשהיא מסיימת, היא לוחשת לו באוזן שהוא זקוק למסאז להשתחרר קצת, הזקפה של ר' לייב כמעט קורעת את המכנסים.

ואז הבלתי ייאמן קורה, הלנה מתקדמת לעבר ראש המטוס. היא מסתובבת, מסתכלת לר' לייב בעיניים עם חיוך סקסי, מורידה את התחתונים בתנועה ארוטית, רק ר' לייב ראה אותה, כולם כבר ישנים. הלנה מתקרבת חזרה לר' לייב, פותחת לו את כפתור החולצה ומחדירה את התחתונים בתוך הגופייה. הם נוחתים על הפטמות של ר' לייב, המגע רטוב, ר' לייב משפריץ במכנסיים מרוב תדהמה. הלנה מבינה מה קורה, היא אומרת לר' לייב "מצאנו דרך אחרת לשחרר אותך" ומחייכת חיוך שטני המבליט עוד יותר את היופי הנועז שלה. אבל זה ייעצר כאן לטיסה הזו.

היא תבלה את הלילה עם הטייס, הוא יוכל לזיין אותה בלי משחק מקדים, היא כבר רטובה לגמרי ובלי תחתונים.

ראש חודש ניסן

ר' לייב עולה על המטוס לכיוון ניו יורק, הפעם ר' יוסף מזכיר הישיבה לא נוסע אתו, הוא מדי טרוד בחבורה של המצעס. שוב הלנה דיילת של הטיסה, סקסית כתמיד.

בהתחלה היא לא מתייחסת אליו, אבל לאחר כיבוי אורות היא ניגשת אליו..

"הבאת לי משהו ששייך לי? היא מתכוונת על התחתונים מהפעם הקודמת.

– אולי אמצא את זה במזוודה כשאהיה בבית מלון.

– נחליף מספרי טלפון, תתקשר אליי אם תמצא את זה שם" וככה ראש ישיבה חשוב מוצא את עצמו מחליף טלפון עם בחורה חילונית סקסית.

כשמגיע למלון, הוא פוגש אותה בלובי להפתעתו. הפעם הוא מתחיל לחשוד במשהו. "אני מקווה שנתראה כאן, תמיד נחמד להיות בחברת ישראלים" היא אומרת, אבל הוא ראש ישיבה ולא יוכל להזמין אותה לחדרו. כשנכנס לחדר, הוא נכנס להתקלח, מאונן קצת ומדמיין שהיא נועצת את הציפורניים האדומות שלה בישבן שלו, ומוצצת לו. קשה לו להתאפק מלגמור, אבל הוא ראש ישיבה ואינו מוציא זרע לבטלה.

הוא יוצא מהמקלחת, מתיישב לשוטט קצת באינטרנט. כאן לא רואים אותו, הוא יוכל להיכנס לאתרים ארוטיים. הוא נכנס לzizki com וקורא סיפור ארוטי מצויר, הזקפה ענקית, והוא מורח לעצמו על הזין קרם גוף. יותר מאוחר הוא יכין את השיעור למחרת.

פתאום, המחשב נתקע (הלנה עשתה לו משהו בטיסה בלי שישים לב). הוא מנסה את הכל, לא קורה שום דבר, הוא נזכר שהלנה נמצאת במלון, אולי יבקש ממנה לבדוק את המחשב, יש לו כעת תירוץ טוב להזמין אותה לחדר. אבל לא נעים שתראה את האתרים שבהם הוא צפה. לשמחתו המחשב נכבה. הוא מטלפן אליה, היא מיד מגיעה.

הוא פותח לה את הדלת, היא לבושה שמלה אדומה הנצמדת לגוף, ממש רואים שהיא ערומה מתחת השמלה. הציצים והפטמות הזקורות בולטים ממנה בחוצפה, נודף ממנה ריח ארוטי של בושם ותשוקה מינית. הוא מיד מתיישב על המיטה מול המחשב כדי להסתיר את הזקפה.

היא גם מתיישבת ונצמדת אליו כדי לבדוק מה יש במחשב. הציצים שלה נמרחים עליו דרך השמלה והיא משחקת לו בשיער. היא מקלידה משהו והמחשב נדלק, האתר עדיין פתוח. ר' לייב לא יודע איפה לקבור את עצמו.

:"אז ככה משוטטים באתרי סקס כשהרבנית בטוחה שאתה עסוק בצרכי הישיבה, אהאא? תוך כדי היא פותחת לו את החולצה, הוא מטוגן לגמרי. היא מתיישבת עליו ומורחת את הציצים על הפנים שלו, דרך השמלה. ר' לייב יכול להרגיש גם את הכוס החם דרך השמלה, התחושה מהחלומות.

ר' לייב מנשק לה את הפטמות דרך השמלה, מכניס ומוציא אותן מהפה, תוך כדי שהוא מלטף את הישבן. היא משכיבה אותו על המיטה ומתיישבת לו על הפנים. ר' לייב מבין שעליו למצוץ לה את הכוס, הוא מרגיש שהוא מוצץ גלידה, הכוס נוטף והטעם מטריף את החושים. הוא ממשיך למצוץ במשך כמה דקות, היא מורידה את השמלה ור' לייב סוף סוף יכול לראות את הקעקועים שלה. קעקוע גדול על הגב, לילית שחורה עם הבעת פנים מרושעת, ערומה וסקסית עם ציפורניים ארוכות ומחודדות, השפתיים הציצים והכוס של לילית בצבע אדום בוהק, הכוס נוטף טיפות אדומות. קעקוע נוסף על החזה, שטן אדום עם זין בצורת נחש שעומד בפראות. ר' לייב כמעט משפריץ רק מלראות את הקעקועים הסקסיים.

הלנה מתהפכת ומתחילה למצוץ לו בתנוחת 69, היא מתגלגלת וגוררת אותם בפראות מצד אחד לשני של המיטה. הזין שלו עמוק בתוך הפה שלה והוא מרגיש את שער הערווה שלו בתוך האף שלה. היא מוצצת אבל לא נותנת לו לגמור, כנראה שומרת להמשך. לאחר כמה דקות היא מתחילה לצווח מרוב עונג, הרגליים שלה מתהדקות סביב הצוואר של ר' לייב, והיא שורטת אותו עם הציפורנים המחודדות שלה, שריטות מכאיבות בישבן ובגב. הוא חש צריבה כואב, אבל זה רק מגביר את העונג ואת הארוטיקה של הסיטואציה.

"הייתה לי אורגזמה מדהימה. באיזו ישיבה למדת למצוץ כל כך טוב, ר' לייב?" האמת הוא שביילה שלו לימדה לו את הכל, היא הייתה פעם חתולת מין, הם התנסו כבר בכמה דברים החורגים קצת מהספר.

"אני עייפה עכשיו ר' לייב. נראה לי שזה מספיק לערב אחד.

– מה? אני הולך להתפוצץ!

– זה בסדר, ככה תמשיך לחלום עליי. נמשיך מחר בערב. תבוא לחדר שלי בשעה 9 בערב. ותיזהר, תתאפק ואל תגמור לפני כן. אם תשפריץ אני אדע ואבטל את הכול.

– את ממש קשוחה

– תיזהר ממני, והיא שורטת לו את החזה שממש מכאיב לו"

היא משאירה אותו לבד בחדר, אבוד לגמרי בין תחושת העונג לכאב מהשריטות.

למחרת, כשר' לייב דופק בדלת חדרה של הלנה, הוא לא ידע מה ממתין לו.

הלנה לבושה בשמלת מיני שחורה מעור עם מגפיים שחורות העולות לה עד הברכיים, ידיה מכוסות בכפפות שחורות מלטקס המגיעות עד המרפקים..

היא מסניפה קוקאין ומצווה עליו להסניף גם כן. היא שולחת אותו למקלחת, שם מחכה לו הפתעה. כושי עשוי שרירים עם זין ענק מחכה תחת המים. מיד נכנס בו חשק עז לאכול את הסקסי בוי משוקולד הניצב מולו. הוא תמיד היה הומופוב, זרק מהישיבה בחורים שגילו נטיות הומוסקסואליות, אבל כעת הסיטואציה הארוטית והקוקאין העירו אצלו תחושות חבויות שהדחיק מקודם. קלימבר מפשיט אותו ומסבן אותו, הזין שלו מתחיל לעמוד. קלימבר משפשף זין בזין, ומלטף לו את הישבן המסובן. קלימבר מתיישב ומוצץ לו את הזין, קשה לו להתאפק מלהשפריץ. קלימבר מכבה את המקלחת ושולח אותו החוצה.

הלנה משכיבה אותו על הבטן ומתחילה לעשות לו מסאז עם שמנים ארומטיים. היא מתחילה מהגב ויורדת בהדרגה, המגע של כפפות הלטקס מעניק תחושה חלומית והקוקאין מכפילה את התחושות, עכשיו היא מעסה לו את הישבן, מעבירה את הידיים המשומנים בין העכוזים השמנים, ואז ר' לייב מרגיש לשון מלקקת לו את התחת, הפעם הוא ימות מעונג, זה קלימבר וזה מטריף את החושים. ר' לייב מרגיש כמו חמאה, מחכה להמשך, קלימבר מתחיל לחדור בו לאט לאט, ר' לייב גונח מעונג.

קלימבר מתיישב ומושיב את ר' לייב עליו, כשהזין של קלימבר עמוק בתוך התחת שלו. הזין של ר' לייב עומד כמו טיל, הלנה מתיישבת לו על הזין שחודר לה לכוס הרטוב. הוא מרגיש בחלום, כושי סקסי חודר בו מאחורה ולילית מהחלומות רוכבת עליו וממש רוקדת ריקוד סקסי על הזין שלו..

ואז קלימבר והלנה מתחילים לנשוך אותו, הם נושכים חזק וזה מגביר את העונג. קלימבר נושך את הצוואר והלנה נושכת את החזה, השיניים של הלנה חודרות בו ומתחיל לנזול ממנו דם. הוא גונח מעונג ומכאב ביחד. הם ממשיכים ככה במשך עשרים דקות, ור' לייב לא יודע אם הוא רוצה שיימשך או שייפסק, ממש כואב לו וממש נעים. הוא כבר מתחיל לפחד באמת. אולי הם ערפדים? סתם שטוייעס!

ואז הלנה קורעת ממנו חתיכה מהפטמות, הוא צורח מכאב, אבל באותו רגע יש לו שרשרת אורגזמות ענקית, בחיים שלו לא חווה כזה דבר. הוא כמעט מתעלף מכאב ומעונג גם יחד, ובקושי רואה את הלנה וקלימבר שממשיכים להזדיין כאילו הוא לא קיים ולא נוטף דם על הריצפה. ר' לייב לא יודע איך יסביר לאשתו את כל הפצעים האלה. הוא יצטרך יחשוב על רעיון יצירתי אם הם לא יהרגו אותו הלילה.

מחשבה 1 על “הדיילת וראש הישיבה”

תגובות ? (אין צורך להזדהות)