הבנות לוקחות שליטה – חלק 3

לחלק 2 של הסיפור

ליקקתי, מצצתי ופימפמתי, הצלפתי בלשוני לכל צד בעוד שפתי מרפרפות על פני השפתים הגדולות והרכות המופשלות לצדדים.

התחלתי להבין שאם לא אספק את הבנות הן לא תפסקנה לבעוט בי ולמעוך אותי מתחת לשולחן. התרוממתי על ברכי, כשאני מנצל את אחת הכריות  שהוכנו לי. תוך שאני מתעלם מן המכות, לטיפות ומעיכות שכפות הרגליים של הבנות החוגגות מעניקות לי, נאחזתי בזוג אחד, רגליים כבדות ומוצקות, (יוספה?  חשבתי לעצמי) והתחלתי לטפס במעלה השוקיים והירכיים וכשאצבעותי מפלחות את המרחב שבין הירכיים (ללא שום התנגדות מלמעלה) הגעתי במהירות אל החריץ הלח ששפתיו כבר היו מופשלות ומוכנות. נישקתי את השפתיים וכשאני מזיז לצדדים את זוג השפתיים הבשרניות שלחתי את לשותי לצלילה עמוקה ואינטנסיבית היישר לתוך המערה הלחה שקיבלה את לשוני בהכנסת אורחים ראויה לשמה. ליקקתי, מצצתי ופימפמתי הצלפתי בלשוני לכל צד בעוד שפתי מרפרפות על פני השפתים הגדולות והרכות המופשלות לצדדים. חשתי כיצד הרטיבות הנעימה והטעימה מאיימת לבלוע את פני. יכולתי לחוש ברעד הולך וגובר של הירכיים שסגרו על ראשי. היה ברור שבעלת הרגלים שבתוך כוסה טיילתי, לא התכוונה לאפשר לי להשתחרר מן הלפיתה העזה. התקדמתי עם פי למעלה, כשאני חותר היישר לעבר הדגדגן שכבר במגע ראשון יכולתי לחוש שהוא נפוח ומלא. במכת לשון שחררתי אותו מנדנו והתחלתי למצוץ אותו בעוצמה, שואב אותו אל בין שפתי בעוד לשוני מסתחררת סביבות ומתפתלת ומעניקה לו טיפול של זונה קוריאנית. זה לא לקח זמן רב. בעלת הירכיים העבות, החלה לרעוד ולרטוט וגמרה בעוצמה שאיימה למחוץ את פני, אך בתוך כמה שניות נפתחו הירכיים וראשי האחוז ביניהן יצא לחופשי, מוכן לשרת את האישה הבאה. כל אותו זמן שלוש זוגות הרגלים לא חדלו מלאפוף את גופי ופני ומדי פעם רגל אחרת השתלטה על הזין הזקור שלי ותבעה עליו בעלות במפגיע.

מעלי, קולות הצחוק והכוסיות המשקשקות הטריפו אותי. חשתי צמא ורעב אבל היה ברור שאין לי סיכוי להשתחרר מן המשימה שקיבלתי בטרם אגמיר את ארבעת הבנות.

אחזתי בשתי ידי בזוג הרגלים הבא בתור, בהירות מאוד, קצת מנומשות ואף הן די מוצקות. בוודאות לא רגליה של דיאנה. התחלתי ללקק את דרכי במעלה הירכיים. הרגליים לא נפתחו לקראתי בתחילה. חשתי מין רתיעה. ביישנית? חשבתי לעצמי. אבל לא נתתי לזה להפריע לי, המשכתי ללקק במרץ, כששפתי מוסיפות מציצות מעודנות של הבשר המנומש והנעים למגע. עדיין לא חשתי בקבלת פנים חמימה. הוספתי נשיכות קלילות והפלא ופלא, זה עבד – זוג הרגליים נפתח במהירות והדרך למעלה היתה סלולה עבורי.

המשכתי לעלות אל עבר המערה הנכספת, וכל אותו זמן כפות הרגליים המשיכו לרקד על גופי בכל מקום ומקום. רגל אחת עקשנית במיוחד התיישבה הישר על הזיקפה הדואבת שלי והחלה להחליק הלוך ושוב כאילו במטרה לגרום לי לפלוט. התפתלתי כדי להימנע מן החיכוך הנעים אך המאיים הזה. ידעתי שאם בעלת הרגל תממש את זממה, אני אתקשה בהשלמת מלאכתי מתחת לשולחן, והדבר האחרון שרציתי היה לאכזב את דיאנה, כי ידעתי היטב מה תהיינה ההשלכות.

המאבק בין אי רצוני לגמור ובין רצוני לשרת את בעלת זוג הרגליים המנומשות הלך וגבר…..

לחלק 4 של הסיפור

 

2 מחשבות על “הבנות לוקחות שליטה – חלק 3”

תגובות ? (אין צורך להזדהות)