בלונדינית ביישנית

הבלונדינית הסודית

סיפור של  סינגל שייקר

 

זה היה ערב לא מתוכנן כזה שהרגשתי צורך לצאת וללכת להתאוורר.

בעלי היה בנסיעת עסקים באירופה והילדים היו מסודרים אחרי המקלחות מול האקס בוקס. הלכתי להתקלח ופנטזתי במקלחת על איזה רופא במחלקה, חתיך ומסוקס . חשבתי על השיחה שהייתה לנו בהפסקת הקפה שנתקלנו אחד בשני והאצבעות שלי החליקו עם הסבון לכוס . גילית כמה שאני רטובה מהמחשבות האלה ואמרתי לעצמי בלב: סינגל את חייבת להפסיק להיות כזאת זנזונת, רופאים הם מחוץ לתחום. יצאתי מהמקלחת, התלבשת, התאפרתי והתבשמתי.

הבייביסיטר  נכנסה, נתתי לה כמה הנחיות, נפרדתי מהילדים בנשיקת לילה טוב ויצאתי.

כשנכנסתי לאוטו חשתי התרוממות רוח מטורפת , כנראה ירידת מתח מכל היום המטורף בעבודה.

מחשבותיי נדדו לרופא החתיך אך ניסיתי להדחיק את המחשבות הסוטות. חשבתי לעצמי: ״ איפה דאדי שלי? לאן הוא נעלם? לא דיברנו היום….״

ניסיתי לשלוח הודעה אך הוא לא ענה לי. הוא עוד פעם ״עסוק״ חשבתי לעצמי…. אוף

הרגשתי נורא לבד ורציתי את דאדי, את החיבוק שלו, הנשיקות שלו, הסטירות שלו ובעיקר את הזין הטוחן את החורים הרעבים שלי בלי רחמים.

 תהיתי עם מי הוא מבלה וניסיתי להרגיע את עצמי. אמרתי לעצמי שאני כלבה קנאית ומניפולטיבית ואסור לי להתקרב למחשבה של לשמור אותו לעצמי. המשכתי לדקלם לעצמי שאני נשואה, אמנם לא מאושרת ואין לי זכות בכלל לבוא בדרישות של בלעדיות כאלה למישהו.  הוא צריך להיות מאושר ולהמשיך את חייו בכיף במיוחד שאני בוחרת בחיי לצד סיסי… הרגשתי מטופשת. הכאב על המחשבה שמישהי אחרת מנשקת את עורו החמים והמתוק הטריף אותי. הייתי חייבת אותו עכשיו…

אבל לא!!! דאדי הוא גם של אחרות, תלמדי כבר סינגל, מלמלתי ויבבתי לעצמי, תתקעי איזה רופא בין הרגלים.

נסעתי לי לתל אביב ונזכרתי באיזו מסעדה שישבתי עם דאדי לפני חודשיים בתל אביב . כל דבר הזכיר לי אותו וזה הטריף אותי.

החניתי את האוטו קרוב לאזור של מסעדות והסתובבתי לי קצת ברחוב , רציתי ליהנות מאווירת הבילוי הנעימה של יום חמישי בערב.

הלכתי לי בכיף ופתאום קלטתי אותו, דאדי? לא הייתי בטוחה כל כך אבל הוא ישב בתוך איזו מסעדה ליד החלון.

הוא בדיוק לגם מהיין שלו והוא קלט אותי דרך החלון מביטה עליו מהרחוב. הוא ישב עם בלונדינית יפיפייה והם נראו ממש קרובים….

ניסיתי לנשום עמוק ולהירגע . מלמלתי לעצמי את המנטרה שלי, דאדי הוא גם של אחרות אך ליבי התכווץ בכאב.

הוא ניראה דרך החלון כאילו הוא ממש לא מתרגש מנוכחותי והבלונדינית הטיפשה לא שמה לב למה שקרה.

הקנאה כרסמה בי ויצר מפלצתי חייתי התעורר בי. אני אראה לו ולבלונדינית שלו מי אני.

דאדי יודע שאני לא שפויה גם ככה , אז מה זה משנה???

נכנסתי למסעדה וחייכתי למארחת, הסברתי לה שהזוג שם בפינה מחכה לי . דאדי קלט אותי והביט בי בעצבנות’ נופפתי לו לשלום והפרחתי לכיוונו נשיקה באוויר.

עקפתי את המארחת המעצבנת וצעדתי בבטחה אל השולחן שלהם. דאדי הסתכל אלי בעצבנות ואני חייכתי כשהגעתי לשולחן .

דאדי היה נבוך והמום. נישקתי אותו קלות על שפתיו והבלונדינית התחילה למלמל “מי זאת ? אני לא מאמינה שזה קורה לי”. חייכתי אליה והצגתי את עצמי “נעים מאוד אני סינגל שייקר”. הבלונדינית הביטה בי ונותרה המומה עוד יותר כאשר התכופפתי ונישקתי אותה על שפתיה, היא בתגובה רק המשיכה למלמל.

המארחת הביאה לי כיסא , התיישבתי ליד שניהם והזמנתי לי כוס יין. הסתכלתי עליהם ושאלתי אותם אם הם כבר הזדיינו, הבלונדה צחקקה בעןד הוא בועט בי מתחת לשולח ומנסה לדחוק בי לצאת מהמסעדה לדבר איתו. התעלמתי ממנו וכל מה שעניין אותי היה הבלונדינית המתוקה שאתו.

נצמדתי אליה וקשקשנו לנו בכיף על ענייני בנות. אמרתי לה שדאדי הוא זיון טוב ומנשק טוב עוד יותר. היא ממש הסכימה ושאלה אותי היכן הכרנו דאדי ואני?  צחקקתי וסיפרתי לה שנפגשנו פעם ראשונה באורגיה לפני כמה שנים, היא נותרה בהלם גמור. דאדי הסתכל עלי במבט של ״ תכף אני הורג אותך״ גלגלתי עיניים והתעלמתי ממנו .אמרתי לה שדאדי חולה על מסיבות סקס ושאלתי אותה אם היתה פעם באורגיה. היא אמרה שבחיים אפילו לא חשבה על משהו כזה.

לגמתי מהיין וליטפתי את שערה הבהיר והשופע . שאלתי אותה אם המגע והקרבה שלי מפריעים לה והיא חייכה אלי  במבט מלא חרמנות.

גלשתי עם היד תחת השולחן וליטפתי את עורה הרך. שאלתי אותה בלחש אם היא לובשת תחתונים או מסתובבת מוכנה כל הזמן?

היא אמרה לי "ברור"  סיפרתי לה שאני לא כיוון שדאדי שונא תחתונים, הצעתי לה לבדוק כדי להאמין לי. היא שלחה יד הססנית מתחת לשולחן וליטפה את הרטיבות שהתפשטה לי בכוס. ראיתי את הפנים ההמומות שלה וצחקתי. היא נשקה אותי בשפתי בתשוקה וכנראה שכחה שאנחנו במקום ציבורי. דאדי מצדו ישב בצד, מחורמן ומבסוט .

שאלתי אותה אם יש לה אומץ להוריד תחתונים , היא חזרה למצב הממלמל שלה ושאלה "כאן? במסעדה? מול כולם? "

אמרתי שזה לא כזה מסובך כשהיא לובשת שמלה וכולם גם ככה תקועים כאן באוכל שלהם.

הצעתי לעזור לה ושלחתי את היד מתחת לשולחןמרגישה את התחתון שכבר היה ממש רטוב. קירבתי אותו אל אפי והרחתי, לאחר מכן מסרתי אותו לדאדי שהיה בעננים.

שלחתי יד אל בין רגליה ושיחקתי לה בכוס הרטוב בזמן שהמשכנו לדבר ולשתות יין.

אחרי חצי שעה טעונה של חרמנות דאדי הציע ללכת אליו הביתה. הודעתי לו שהוא נוהג ואנחנו יושבות במושב האחורי להתמזמז.

באוטו המשכנו לצחוק ולגנוח כמו ילדות כל הדרך. התנשקנו בלהט , התלטפנו ועינגנו אחת את השנייה תוך כדי נסיעה. מדי פעם דחפנו לדאדי שהיה עסוק בנהיגה אצבעות רטובות ממיצי כוס לתוך הפה והוא ינק אותם בשקיקה.

לא הפסקנו להתנשק כל הדרך עד למיטה של דאדי.

כשנכנסנו לדירה שלו הוא הציע לנו לשתות, ביקשתי שיביא לחדר שלו אבל שלא יפריע לנו.

הפשטנו אחת את השנייה וכביקשה להוריד נעלים אמרתי לה שאסור. היא התבכיינה שהעקבים הורגים אותה אך אני  כברי ליקקתי את דרכי אל בין ירכיה והסברתי לה שדאדי אוהב להזדיין כשאנחנו נועלות נעלי עקב.

דאדי עמד בכניסה לחדר עם המשקאות והסתכל עלינו, הוא נכנס והתפשט ונשכב לידנו בלי להפריע.

פישקתי את רגליה וליקקתי בעדינות את הדגדגן, שאבתי בעדינות את השפתיים. הגניחות שלה הטריפו אותי והייתי רטובה נורא. הנוכחות הקרובה של הזין של דאדי בחדר הטריפה אותי, למרות הגוף הבלונדיני המתפתל על לשוני הייתי חייבת את הזין שלו בתוכי.

כאילוהיא קראה את מחשבותיי שמעתי אותה מהזמינה את דאדי אליה בזמן שליקקתי לה מתחילה ללקק לו את הזין. היא שאבה את הזין חזק והוא דחף לה עמוק לגרון. הכרתי את האתגר אך היא קיבלה את כולו לכל האורך. נראה היה שהיא מקצועית יותר  ממני כי היא קיבלה הכל לגרון ואפילו לא נחנקה. גם הגניחות של דאדי נשמעו לי כמוגזמות! הוא גרגר בהנאה והסתכל עלי במבט ממזרי . הקנאה חזרה לכרסם בי, הרגשתי כמו גורה מטופשת. המשכתי ללקק את הכוס הבלונדיני שעכשיו כבר הרגיש רטוב  מדי.

היא התחילה ליילל משהו כמו שהיא חייבת זין עכשיו ודאדי,כמובן, רצה לזיין אותה. נעמדתי ביניהם והתחלתי לדפוק אותה עם האצבעות שלי מצד אחד ולמצוץ לו מצד שני.

השתדלתי מאוד להכניס את כל הזין לגרון כמוה . הזין שלו חנק אותי והדמעות זלגו על לחיי ומרחו את האיפור שלי. הבטתי לו בעיניים בזמן שהזין היה תקוע בגרון, מביטה בו ורואה איך הוא מסתכל עלי בזלזול.

נעמדתי על 4 מעליה מזיינת אותה עם שלוש אצבעות שהחליקו ברטיבות החמימה של הכוס שלה . נישקתי את הכיפה של הזין, ליקקתי וירדתי לכיוון הביציםכשאני ממשיכה להביט עליו במבט מזמין בזמן שאני שואבת ומענגת. המבט שלו התרכך

והוא הבין למה נעמדתי על 4 . הבנתי שסוף סוף התוכנית שלי מתחילה לעבוד כשהתחיל לזיין אותי חזק. הוא תפס לי את השיער ולחש לי באוזן שאני כלבה קנאית ודחף את הפרצוף שלי על הכוס שלה.

ליקקתי לה את הדגדגן בזמן שהאצבעות שלי חפרו לה בכוס. היא צרחה מעונג והכוס התכווץ על ידי פעם אחר פעם.

ואחרי כמה דקות כאלה שהזונה צרחה מעונג דאדי העיף אותי הצידה והתנפל עליה.

הסתכלתי עליהם מתעלסים בתשוקה וכמעט התפוצצתי, הרגשתי שאני מאבדת עשתונות ועוד פעם המפלצת חסרת הבושה שבי התפרצה.

ליטפתי את דאדי, נצמדתי אליהם והתנשקנו שלושתנו. אמרתי לדאדי שיעשה מקום כי אני רוצה לשבת לה על הפרצוף. הוא זיין אותה ואני מרחתי את המיצים שלי על הפרצוף שלה.

נישקתי את דאדי תוך כדי ולחשתי לו שאני הולכת להפתיע את הזונה המתוקה שלו. הוא צחקק והמשיך לזיין אותה חזק, ביקשתי ממנו להתאפק עוד קצת ולא לגמור. התחלתי להשתין עליה וכשהבינה מה קורה הפסיקה ללקק.

דאדי שאל מה אני עושה,  צחקקתי ואמרתי לו שאני משתינה לזונה שלו על הפרצוף והיא תקבל הכל כמו זונה טובה ,כיווצתי את ירכי כדי שלא תוכל לברוח והמשכתי להשתין. ההבנה על מה קורה בחלק העליון של הזונה הבלונדינית שלו הטריפה את דאדי והוא הגביר את הקצב עד שגמר בתוכה בגניחה.

זזתי הצידה מאפשרת לה  ללכת לחפוף שיער ולשטוף את עצמה. דאדי ישב בסלון והסתכל עלי במבט רציני. תהיתי לאן תוביל השיחה שלנו כשנהיה לבד.

הלכתי לאמבטיה לראות מה שלומה ונכנסתי איתה למקלחת. נישקתי אותה ושאלתי אותה אם היא בסדר.

התחבקנו מתחת למים והתנשקנו בלהט. ירדתי על ברכי, ינקתי את הדגדגן שלה ושתיתי את הטיפות מים שזלגו מהמקלחת לפה שלי.

עודכן לאחרונה

מחשבה 1 על “הבלונדינית הסודית”

תגובות ? (אין צורך להזדהות)