הבית של ג'ינה – רוברטו נחדר מאחור – פרק 12

היא הכניסה את הדילדו בכל הכוח, עמוק ככל האפשר. שלושה ארבעה סיבובים וכמה דחיפות והדילדו פגש את הפרוסטטה של רוברטו והלם בה בעוצמה. רוברטו חש היטב בלחץ של הדילדו על הפרוסטטה. התחושה שנגרמה לו היתה בלתי ניתנת לעצירה.

גברת שור חודרת
מחדירה את הדילדו שלה לתחת של רוברטו

פרק 12 – גברת שור מנהלת את העניינים

רוברטו סקר את החדר, לצד המיטה הגדולה עמד שולחן עמוס מכל טוב – כל עזרי ואבזרי המין והבדס"מ שיכול אדם לדמיין. הכל היה שם כדי לספק את צרכי המשתמשים בחדר. גברת שור הביטה בו ואמרה:
"עכשיו אני רוצה עוד פעם"
"אבל את יודעת שאני לא יכול להעמיד אותו שוב כל כך מהר", אמר רוברטו
"ג'ינה אמרה לי שאתה יכול ושזה תלוי בך ובי" אמרה והחלה ללטף את הזין הרפוי של רוברטו
"אז תשאלי אותה איך עושים את זה" ענה לה רוברטו ששכב על גבו ונח
גברת שור לא התכוונה לוותר. היא לבשה את חולצתה ויצאה מן החדר לכמה דקות.
משחזרה, ופתחה את הדלת, הביט בה רוברטו ואהב את מה שראה. חולצתה ההדוקה אותה לבשה ללא חזייה, הדגישה את זוג השדיים הענקיים שלה וגם את פיטמותיה הקטנות והמחודדות שבלטו דרך הבד הדק. אכן מראה משובב. גברת שור הביטה בו במבט החלטי של אישה שיודעת בדיוק מה היא רוצה. היא ניגשה אל המיטה ונעמדה לידה.
"שכב על הבטן" אמרה בקול מצווה שלא ניתן היה לסרב לו
רוברטו התהפך ונשכב על ביטנו.
גברת שור הניחה כרית גדולה מתחת לישבנו כך שהישבן התרומם. היא הרימה מן השולחן דילדו ארוך ודק בצבע סגול וקירבה אותו לפיו של רוברטו.
"לקק אותו היטב, כי אתה עומד לקבל אותו בחור הישבן החמוד שלך" אמרה. רוברטו ליקק. הוא ידע שגברת שור לא עומדת לוותר וככל שילקק את הדילדו טוב יותר, ככה החדירה תכאב לו פחות. כמה שקות של ליקוק יסודי ומריחת הדילדו ברוק הספיקו לגברת שור והיא משכה את הדילדו מבין שפתיו. היא קפצה על המיטה בזריזות שהפתיעה את רוברטו ובעודה אוחזה בידה השמאלית בעכוזו הבולט ומרחיבה את המרווח שבין שני הפלחים, החלה לדחוף את הדילדו בתנועה סיבובית אל פתח הישבן וחור הישבן לא גילה התנגדות חזקה. הוא קרס תחת הלחץ והדילדו החל את המסע פנימה. גברת שור לא התמהמהה. היא הכניסה את הדילדו בכל הכוח, עמוק ככל האפשר. שלושה ארבעה סיבובים וכמה דחיפות והדילדו פגש את הפרוסטטה של רוברטו והלם בה בעוצמה. רוברטו חש היטב בלחץ של הדילדו על הפרוסטטה. התחושה שנגרמה לו היתה בלתי ניתנת לעצירה. המגע בשלפוחית החל להזקיף את הזין שלו שוב. גברת שור גילגלה את רוברטו על צידו אבל המשיכה להפעיל את הדילדו הארוך כשכעת תיפעלה את הדילדו בידה הימנית בעוד ידה השמאלית חופנת את הביצים התפוחות של רוברטו.
התחושה של רוברטו היתה של גמירה שעולה וקרבה בתוך הצנרת הפנימית שלו. מין משהו בלתי נשלט שמטפס במעלה הזיקפה שלו ועלול להגמיר אותו בכל רגע. הוא התעשת, אחז בגברת שור והשכיב אותה על המיטה. פשט את חצאיתה במשיכה, פישק את רגליה ונשכב מעליה בתנוחה המיסיונרית הקלאסית. מבלי לאפשר לה לשלוף את הדילדו מן הפתח האחורי שלו, גהר עליה כשהוא משחיל את הזין הזקור שלו אל הכוס המטפטף שלה בעודו רוכן על חזה ומוצץ את שדיה מבעד לבד החולצה ההדוקה. מוצץ ונושך חליפות. בעוד הזין שלו מפלח את הכוס הלח, בין שפתיו הוא מצץ ונשך את הפיטמות הקטנות והמחודדות שעם כל נשיכה התקשו יותר ויותר. גברת שור נאנחה וגנחה תחת גופו של רוברטו, וזה לא היה בגלל משקלו. הוא ידע שהיא מתקרבת ולא התכוון לוותר. הוא ידע שהוא חייב להגמיר אותה הפעם. היא שילמה והיא תקבל! הוא עלה וירד וגברת שור התפתלה סביב הזין הנוקשה. מדי פעם שלחה יד הססנית אל הדילדו הנעוץ באחוריו, כאילו, כדי לוודא שהוא עדיין שם, אבל נזהרת שלא לדחוק אותו עוד פנימה כי גם היא ידעה שתנועה לא זהירה עלולה להגמירו בטרם עת. רוברטו חש שהנשיכות שלו מטריפות אותה ועל כן הגביר את העוצמה. הוא ידע שהוא מכאיב לה אבל גניחותיה לא הותירו מקום לספק. גברת שור אהבה את הכאב. הוא נשך עוד ועוד והיא גנחה וצרחה וקראה בקול והתחננה: "עוד, תן לי עוד, רוברטו, זיין אותי, הכאב לי"
רוברטו קיבל את גמירתה הקולנית של הגברת שור בחיוך מנצחים. הוא נתן לה את מה ששילמה עבורו. סוף סוף הוא זונה אמיתית!

מחשבה 1 על “הבית של ג'ינה – רוברטו נחדר מאחור – פרק 12”

  1. וואו, התפוצצתי.
    גמרתי מאוד חזק כששלוש אצבעות פותחות את התחת שלי לרווחה.
    אשמח לשמוע עוד סיפורים על גברים הנחדרים על ידי נשים

    הגב

תגובות ? (אין צורך להזדהות)