הבית של ג'ינה – ברברה חופנת זין – פרק 9

ברברה העמידה את ג'וליאן כשגבו אל הכלוב ומצצה אותו במהירות ובעוצמה. נהמות ההנאה שעלו מן הכלוב של ג'וליאן לא הותירו מקום לדמיון. ברברה הביאה את ג'וליאן לגמירה בתוך דקות מעטות.
רוברטו שכב בכלוב מהורהר, אם מי מידידיו ומכריו היה אומר לו לפני שבוע שבתוך שבוע הוא אמור למצוץ זין של גבר הוא היה פוטר אותו בתנועה מזלזלת.

 

פרק 9 – רגע של היסוס
רוברטו היסס לשניות אחדות המחשבה על הכנסת הזין שמולו לתוך פיו ממש הרסה אותו, אבל מן הצד השניה היה הפיתוי, העידוד והמילים הטובים שג’ינה תעניק לו כשיציית. הקורים הבלתי נראים של כוחותיה שעטפו את כוח רצונו ושלטו בכל מחשבה ומעשה שלו. ורוברטו עשה את הצפוי. הוא קידם את ראשו, פתח את פיו ובלע את הזין של ג'וליאן. בתחילה הכניס רק את הראש, אוחזו בין שפתיו ובאיטיות מוצץ ומלקק ואז, לאט לאט, כמו שמלקקים ארטיק, הוא הכניס את הזין כולו אל תוך פיו, מצץ וליקק ולרגע שכח מסלידתו והחל מעניק לג'וליאן טיפול באמצעות לשונו שהסתחררה סביב הזין המשוקע כמעט כולו בתוך פיו. ג'וליאן נהנה מן הטיפול, הביט מלמעלה על הגבר הכורע ומשרת אותו וחייך. הוא החל לזין את הפה של רוברטו בתנועות קצובות פנימה והחוצה.
ג’ינה הביטה במתרחש בשביעות רצון. היא חייכה וליטפה את גבו ועורפו של רוברטו. "אתה עבד טוב שלי" אמרה וגם כשהזין בתוך פיו יכלה להבחין בחיוך של רוברטו שכל כך אהב את המחמאות שלה ואת קולה הנעים. היא המשיכה להתבונן בנחת וליטפה את ראשו של רוברטו ששכח לרגע את סלידתו והגביר את הקצב. היא שמה לב לג'וליאן, הוא נהנה מן הטיפול אולי אפילו יותר מדי. היא שמה לב שההתלהבות של ג'וליאן עשוייה להביאו לכדי גמירה די מהר.
"טוב, להיום זה מספיק" אמרה כשהיא מלטפת את ראשו ועורפו של רוברטו. והוסיפה: "רוברטו יודע שבפעם הבאה הוא יימצוץ והגבר שממולו יגמור לו בפה והוא יבלע הכל עד הטיפה האחרונה; ברברה, קחי בבקשה את שניהם לכלובים" הוסיפה וברברה מיהרה לאסוף את שני הגברים וללוותם בחזרה מן המדשאה אל אולם הכלובים.
"שרוברטו ינוח קצת, ואחה"צ תביאי אותו לחדר ההסבה, יש לי אורחות ואני זקוקה לעבד שישרת אותנו כראוי" אמרה בעוד ברברה עושה את דרכה אל הבית.
באולם רוברטו שם לב שבעוד הוא מוכנס במהירות לכלובו, ברברה העמידה את ג'וליאן כשגבו אל הכלוב ומצצה אותו במהירות ובעוצמה. נהמות ההנאה שעלו מן הכלוב של ג'וליאן לא הותירו מקום לדמיון. ברברה הביאה את ג'וליאן לגמירה בתוך דקות מעטות.
רוברטו שכב בכלוב מהורהר, אם מי מידידיו ומכריו היה אומר לו לפני שבוע שבתוך שבוע הוא אמור למצוץ זין של גבר הוא היה פוטר אותו בתנועה מזלזלת. הוא לא הצליח להבין כיצד ג’ינה מביאה אותו לכדי ציות ללא סיג. הוא לא התווכח, היא לא נאלצה להעניש אותו על מנת להכריח אותו, הוא פשוט ציית. מה שהדהים אותו יותר מכל זו העובדה, שהציות העיוור שלו, העובדה שמצץ למרות שממש לא רצה בכך, אפילו גרם לו לזיקפה, שבטוח שלא נעלמה מעיניה הבוחנות של ג’ינה ואולי זה מה שגרם לה להעיר את ההערה האחרונה שלה.
כמה שעות שינה לאחר מכן, התעורר רוברטו וחש רענן ומוכן למפגש הבא עם ג’ינה. ואכן ברברה הגיעה במהרה, קשרה לצווארו את הקולר, רתמה לשרשרת והוליכה אותו בשתיקה לעבר המדרגות אל הבית. תוך כדי עליה, ברברה אחזה בזין שלו, וידאה שהוא יושב היטב בתוך השקית הקידמית והעניקה לו כמה וכמה לחיצות שנועדו לוודא שהוא ייפגוש את המכשפה בזיקפה מלאה. להפתעתו של רוברטו, הזין שלו ציית גם לברברה, ממש כפי שהיה ביום הראשון.

תגובות ? (אין צורך להזדהות)