האסיאתית היפה – חלק 5

לאחר המסג' המהמם נרדמנו שנינו. למען האמת, במרוץ השנים קשה ממש לזכור לפרטי פרטים את המהלכים המיניים שלנו והבילויים שלנו בשמונת הימים האלו. בערב השלישי החברים הזמינו אותי לאכול ולא יכולתי לסרב להם. התנצלתי בפני לין שעדיף שלא יחשדו בי יותר מידי ואלך איתם לאכול. פתאום הבילוי איתם נראה לי מיותר ובכל רגע רציתי כבר להיות חזרה עם לין שלי. מה לעשות שאת המשחק צריך לשחק בצורה הטובה ביותר. זה לא שהיתה להם סיבה לחשוד בי שיש לי מאהבת, אך התנהגות בדלנית והתעלמות ממפגשים חברתיים תוך כדי הביקור שלנו יכולה להתפרש כסוציומטיות או לחילופין, רמז שיש לי מישהי כאן. היתה עובדה ידועה שאחד העובדים בחברה שלנו, גבר פנוי, שהגיע לכאן בתכיפות היה מתרועע עם תושבת מקומית כל פעם שהיה מגיע לכאן. לא הייתי הראשון להילכד בכורי העכביש האסיאתי ואיני יודע אם האחרון לאהוב בת מזרח אסיאתית. למרות שניסיתי לפנק את לין במתנות קטנות, תמיד היתה לי התחושה שאני מספר אחד מבחינתה והמסג' ערב קודם לכן הוכיח לי את הטוטאליות שאשה כזאת יכולה לפנק בו את הגבר שלה. תהיתי אם בחורה כמותה היתה יכולה להתקלקל, אילו הייתי חי איתה לעולמי עד בישראל. האם היתה הופכת גם לאשה נרגנת ועצבנית?
איבדתי אט אט את הסבלנות במהלך הארוחה וספרתי את הדקות לסיום. בדיחות הדעת של החברים לא שיעשעה אותי והייתי מתוח כבר מתי תסתיים הארוחה המייגעת והמיותרת הזאת. כל מה שהייתי זקוק לו היא אהבה ועוד אהבה ועוד אהבה, אך למרות הכל אכלתי משהו קל כי ידעתי שמאכלים כבדים או חריפים לא עושים לי טוב בזמן מעשה האהבה. לבסוף צעדנו חזרה למלון. היו אלה עשר דקות צעידה הארוכות ביותר בחיי. רציתי כבר להיות בין זרועותיה של לין. הגענו למלון סוף סוף, נכנסנו למעליות ואני ירדתי בקומה 22 וחבריי המשיכו עוד קומה ונעלמנו בחדריהם. לין לא היתה בחדר כשחזרתי, אך חזרה כעבור רבע שעה וחיבקה אותי.
"התגעגעתי אלייך מאהל (אהוב). הלכתי לאכול משהו"
"בואי נתקלח וניכנס למיטה קצת להתחבק. אני חייב להרגיש אותך קצת"
לאחר מקלחת מלאה מזמוזים שבהם סיבנתי את שדיה ומשולש הקסמים שלה והיא את חלציי, יצאנו עם החלוקים שלנו מעט רטובים ונשכבנו על המיטה. אני שכבתי על צידי מחבק אותה והיא הצמידה את ישבנה חשוף במגע עם חלציי. כבר עברו עשרים וארבע שעות מהמסג' שהעניקה לי וזיקפתי הרימה ראש, מוכנה וחונה בין פלחי ישבנה. היא הרימה מעט את רגלה, חושפת את פתח האהבים שלה ומעבירה את שרביטי לאורך שפתיה. היא אחזה בו והחליקה אותו מעלה ומטה, גורמת לכוכית שלה להזיל פלגי רטיבות תוך דקה קצרה . עיניי היו עצומות והתענגתי מהרטיבות האופפת את שפתות הפות החיצוניות. היא גירתה את דגדגנה ואני השארתי את זיקפתי ככלי עבודה בידה עד שהגיעה לפורקנה. הרטיבות שאפפה אותה הרטיבה את אשכיי. באופן מפתיע, ובאופן שלא צפיתי אותו , לין החדירה את זיקפתי בבת אחת לתוכה ללא קונדום נועלת אותו עמוק בתוכה ולא זזה, כאילו בוחנת את מעשיי.
בזמן שאני עמוק בתוכה, נהנה מהתחושה האסורה אמרתי לה:
"לין, אסור לנו. זה מסוכן, יש איידס בעולם ואת גם יכולה להיכנס להריון"
"אני לא חולה באיידס. לא שכבתי עם אף אחד חוץ ממך כבר שנה וחצי. ולגבי הריון, לא אכפת לי. אני רוצה תינוק ממך. אני אגדל אותו לבד. אני רוצה שישאר לי משהו ממך. לא נעים לך ככה שאתה יכול להיכנס אלי בלי לשים את הגומי כל זמן?"
הפחד מאיידס בשנת אלפיים היה משהו שמאד חידד את הזהירות שאנשים נקטו בהקשר המיני, אך מצד שני תחושת הרטיבות של לין היתה מחשמלת ומטרפת. איברי חנה שם בתוכה זקוף וחשוף לפלגי המעיין הנוטף והמגרה שלה, משקים את היובש של איברי הצמא. אך לעומת זאת לגבי הריון היה לי חשש אמיתי בהחלט. מדובר בבחורה צעירה שיכולה להיקלט בזריזות. מה נעשה אם היא תיכנס להריון.
"אני לא בטוח בזה" אמרתי קצת נואש וחשבתי לעצמי "את בטוחה שאת בריאה?"
"אני בריאה מאהל (אהוב), אין לי מחלות מין. אני לא שכבתי עם אף אחד כבר שנה וחצי ונבדקתי גם אחריו"
המחשבה אם להאמין לה או לא עלתה במוחי. וכאילו שמעה את ההרהורים שלי המשיכה ואמרה:
"אני לא באמת אכנס להריון. אני אפיל אותו אם זה יקרה. יש אצלנו כדור שלוקחים וזהו זה. זה נגמר. אל תדאג מאהל (אהוב), אבל אני רוצה להרגיש אותך ואת הזרע שלך בתוכי. אני חייבת להרגיש אותך"
השכבתי אותה על גבה ופיסקתי את רגליה וחדרתי לתוכה ולעומקה. מעבר לאיברי הטובל ברטיבות מעיין הקסמים שלה, חדרתי עם לשוני לפיה ועם נשמתי לתוך נשמתה. הכל היה מושלם עכשיו. אין שום דבר שחוצץ ביננו. גופינו צמודים בצורה מושלמת ואני מנגח באיטיות בתוכה. אהבתי אותה באותו לילה פעמיים, טומן את זרעי הפורענות שלי בתוכה עמוק עמוק, נאנק בעוצמה ברגעי השיא כשנוזלי הזרע נפרדים ממני ונטמנים בתוכה.
אהבתי אותה באותו לילה פעמיים, טומן את זרעי הפורענות שלי בתוכה עמוק עמוק, נאנק בעוצמה ברגעי השיא כשנוזלי הזרע נפרדים ממני ונטמנים בתוכה.
התחושה הזאת שמחיצת הגומי הוסרה ביננו גרמה לי להנות יותר ולהרגיש את לין כמו שאתה רוצה להרגיש אשה שאתה אוהב. הפחד ממחלה נחלש לעומת ההנאה והספונטניות פשוט לחדור ולתת לחיישנים הרגישים העוטפים את האיבר הגברי לחוש את הרטיבות המבעבעת מאשה צעירה כמוה. גם הפחד מהריון פתאום נעלם מעט. היה לה ללין מנהג בימים שנותרו לאחר שהזרעתי אותה ברחמה ללכת לחדר האמבטיה, לטפס עם שני רגליה על הכיור ולכרוע כריעה חזקה ולהמתין לזרע שלי שיטפטף החוצה אט אט. ראיתי את נימי השפתיים הפנימיות מתכווצות ומתרחבות, מנסות לגרום לזרע לנזול ביתר שאת החוצה. כשהזרע הלבנבן והסמיך החל לבצבץ בפיתחת הפות שלה , היתה מכניסה אצבע ומעודדת את הזרימה שהשארתי בתוכה לנזול בעצלתיים לתוך הכיור או על אצבעותיה העדינות. לא הייתי ממליץ לאף אחד להסתמך על זה כשיטה למניעת הריון, אך זה היה מגרה לצפיה.
בבוקר היום הרביעי לאחר ארבע לילות של אהבים, חשתי קצת דיכאון קל. המחשבה שעברנו כבר חצי מהחופשה הטרידה אותי. כשאתה מתחיל חופשה וכל הימים עומדים לרשותך, יש תחושת אופוריה, אבל כשהספירה לאחור מתחילה מתחילה ההפנמה. זאת ההפנמה שבסיום הפנטזיה המטורפת הזאת אני אחזור שוב לחיי השיגרה ולצורך להחליט מה לעשות עם הזוגיות עם אשתי ולין לא תהיה לידי על מנת לתת לי להרגיש גבר נחשק.
ביום הרביעי היתה חופשה ציבורית במדינה ולא יכולנו לעבוד. יצאתי עם לין לבקר באחת האטרקציות הגדולות, פארק מאד גדול וידוע שלא הספקתי לבקר בו עם אשתי בביקור הקודם. בדרך לשם ברכבת התחתית חיבקתי אותה באהבה לעיני כל הנוסעים בקרון. שמתי זין על כל המוסכמות והפגנתי אהבה כלפיה וחיבקתי אותה בחום. בירידה הלכנו יד ביד כמו זוג. ידעתי שהחברים נסעו ליעד אחר חלקם, וחלק בקניות רחוקים מאותו מקום. במקומות מוצלים ללא אדם הייתי מחבק אותה מאחור, מחדיר את ידיי לתוך חולצת הטריקו שלה ללא החזיה, מממש את שדיה ולפעמים קצת נועז יותר וטומן את ידיי בתוך מכנסיה ומעביר אצבע לבדיקת נוזלים בכוכית שלה. הכל היה מותר מבחינתי באותם ימים. לאחר הביקור בפארק וצפיה בציפורים מדהימות חזרנו לשוק הסיני וקניתי איתה כמה צעצועים לילדים. נכנסנו לחנויות של תכשיטים נחמדים והצעתי לה שתבחר טבעת. לא מדובר בטבעות שיפשטו את עורי, אך טבעת קטנה עם אבן קטנה עם לב.
"אני אוהבת אותך מאהל" אמרה לי וחיבקה אותי תוך מבט נלהב בטבעת הקטנה על אצבעה. "אני אענוד אותה כל הזמן ואחשוב עלייך".
לאחר ארוחה במסעדה אחר הצהריים שבנו למלון מיוזעים מהחום המעיק. לאחר מקלחת משותפת שוב הזדווגנו כמו שפנים. לין אהבה תמיד לרכב עלי בתחילה כשאיברי לא חודר ולגמור מההחלקה של שפתיה והדגדגן שלה על האיבר המוקשה שלי ולאחר שגמרה היתה מחליקה פנימה ורוכבת עלי עד שהייתי מגיע לפורקני. בשלב הזה כבר אשכיי היו כל כך מרוקנים מכמות הזיונים שלנו עד שהיא היתה רוכבת ורוכבת המון זמן עד שהייתי מצליח לפרוק את מטעני בתוכה. אבל התחושה היתה שאנו לא רוצים לסיים את החיבור הזה בין הגופות שלנו.
הדבר היחידי שהאפיל על כל האופוריה שלי היתה העובדה שהגענו ללילה חמישי ומחר בבוקר יוותרו לנו רק שלושה לילות. חיבקתי אותה בכפיות ונרדמנו.

לחלק 6

5 מחשבות על “האסיאתית היפה – חלק 5”

 1. הסיפור הזה לא אמור להיות רק מחרמן, בסופו של דבר זה סיפור על נשמה כאובה ואהבה בלתי אפשרית

  הגב
  • מה קורה עם עוד חלק
   מה הלאה מאוד מסקרן
   נשארתם יחד חזרת לארץ לבד
   היא נכנסה להריון התגרשת
   מאוד מסקרן הסיפור שלך
   הוא יפה ונוגע מאוד ללב

   הגב

תגובות ? (אין צורך להזדהות)