האסיאתית היפה – חלק 4

למחרת ההתוודות חגגנו יום הולדת לקטן. העיניים הטרוטות והעצובות ניבטות עד היום מהתמונות של יום ההולדת, אולי מסגירות במעט את הטראומה שחוותה אשתי בלילה שקדם לו. עד היום שואלים אותי למה סיפרתי לה כשמדובר בפועל בבחורה מעולם אחר ורחוק שלא באמת יכולה לאיים על ההגמוניה של הנישואין. אין לזה הסבר למעט חוסר נסיוני באותה תקופה. תחושת התאהבות חזקה בפנטזיה רחוקה יכולה לערער יסודות, אך לא בהכרח להפילן. כנראה שהיסודות לא היו חזקים ואחרי עשור של נישואים השברים מאפשרים לרעידת אדמה קטנה ליצור עוד כמה סדקים בשלד.
בטיפולי הזוגיות נדרשתי לנתק את הקשר. היה לי קשה והמשכתי את ההתכתבות עם לין באמצעות אימייל, דואר שהגיע לחברי אדוארד (שותף סודי) וגם מידי פעם שיחות מכרטיס חיוג. לצורך השיקום, הסבא והסבתא אפילו נרתמו לשמור על הילדים ויצאנו לחו"ל אשתי ואני. כמו כן יצאנו יותר לבילויים ונעשו נסיונות לשקם את הדינמיקה הזוגית ביננו, אך ליבי המשיך לכאוב ולדאוב ולכמוה ללין בפיליפינים.
שיחקתי את המשחק עם המון עצב בלב.
כחצי שנה לאחר המפגש עם לין לחצתי על הבוס שלי לשלוח אותי במשלחת הקרובה לאותה מדינה אסיאתית. אמרתי לעצמי שאם אגיע שוב לשם, אדאג להטיס את לין כשאהיה שם. נבחרתי לשליחות והלב שלי פעם בקצב שוב. אשתי לא היתה מוטרדת מלין כי ידעה שהיא בפיליפינים.
הנסיעה נקבעה לעוד שלושים יום והתחלתי את ההכנות להטסתה של לין. בין היתר מעבר לעלות כרטיסי הטיסה לין אמרה לי שהיא תזדקק לכ 500 דולר במזומן שהיא נדרשת להראות לפני היציאה מהפיליפינים, על מנת להוכיח לרשויות שהיא לא תהווה נטל על מקום היעד שאליו תגיע. לרגע חשדתי בה שאולי היא מנסה לעקוץ אותי ובדקתי את העניין אפילו עם השגרירות הפיליפינית בישראל והם אישרו את הטענה של לין. הזמנתי כרטיס טיסה ושלחתי לה בווסטרן יוניון 500 דולר. מרגע זה הכל היה תלוי בה. האם היא תיפגש איתי או תנצל את הכרטיס ותעלם זה כבר היה תלוי בה. אילו היו תחושות פנימיות שלי. התקשרתי למלון והודעתי להם שאני מצרף בת זוג לחדר ונתתי את שמה. ביקשתי מלין לקנות קונדומים, כי לא היתה לי כוונה לעבור חיפוש סודי על ידי אשתי במזוודה.
יום הטיסה הגיע ונפרדתי מאשתי וילדיי.
"אל תעשה שטויות" אמרה לי.
"לא, ברור" עניתי
את כל השטויות האפשריות כבר עשיתי. לא משהו שצריך להתגאות עליו, מעילה בכספים משפחתיים, אי אמירת אמת, אך המעגל היה חייב להיסגר. הייתי חייב להיפגש עם אותה בחורה שוב. לא ממש מיציתי את הזמן איתה בפעם הקודמת ושמונה לילות וימים עם לין אולי ימלאו את נפשי הנזקקת לרגש. האובססיה גורמת לנו לשקר. הפעם אשתי לא תדע מזה ומה שיקרה אחרי זה עדיין לא ברור לי.
הצטרפתי לחבריי בשדה התעופה והטיסה לבנקוק ומשם קונקשן עברה סה"כ בתחושת סיפוק מתקרב. לא יכולתי לדמיין לעצמי איך תהיה הפגישה הראשונה שלי איתה כשתחצה את הדלת במלון. האם היא בכלל תגיע. היא היתה אמורה להגיע כמה שעות לפני ולהסתובב קצת בעיר ולקנות גם כרטיס סים לטלפון שלה.
גם הפעם הפקיד מסר לי מפתחות לקומה 22 כשכל חבריי קיבלו חדרים בקומה 23. לא רק זה, בגלל שהודעתי להם שאני עם בת זוג, שידרגו אותי לסוויטה ענקית עם חיבור של חדר השינה למעין סלון ענקי. החברים ששמעו על מספר החדר שלי ידעו שמדובר בסוויטה ושאלו אותי איך קיבלתי סוויטה. אמרתי להם שלא היו להם עוד חדרים ב VIP ונתנו לי רק את חדר השינה של הסוויטה, אבל נעלו את הכניסה לסלון. התשובה שלי הניחה את דעתם ונשמתי לרווחה. לא היתה לי כוונה לחשוף את הפרח שלי לכולם, במיוחד כשיש גם נשים בחבורה שלנו.
התמקמתי בחדר וקיבלתי טלפון מהחברים לדעת אם אני בא לאכול משהו. הודעתי להם שאני אקח TAKEAWAY מהמלון כי אני מת מעייפות.
דפיקה בדלת…
לין עמדה בפתח, במלוא יופיה האקזוטי. מחייכת אלי. הכנסתי אותה לחדר וסגרתי
אחריי. היא הניחה את המזוודה בצד וחיבקתי אותה חזק. התנשקנו בלהט כשאני יונק את כל הטעמים שלה מתוך פיה, מנסה לשאוב את הנפש שלה מתוך הלוע שלה.
היא הוציאה את הארנק שלה ומסרה לי את 500 הדולרים בקיזוז עלות המונית והקונדומים שביקשתי שתקנה.
"אני יודעת שקצת לא האמנת לי, אבל אני אדם ישר. בחיים לא הייתי בורחת עם הכסף. אפילו שאנחנו אנשים עניים, עדיין יש לנו כבוד"
נתתי לה נשיקה על פיה וחיבוק אמיץ.
"אני חייבת להתקלח, אני מזיעה נורא"
"גם אני, בואי נתקלח"
בתחילה התקלחנו יחדיו , כשאני מסבן את כל גופה בקצף, מקרצף את שדיה ואת המשולש הקטן שלה. היא עצמה עיניים כל פעם שגיריתי את גופה, זיקפתי מתרוממת לבד לבד מעוצמת החוויה במקלחת איתה. האמבטיה החלה להתמלא והתיישבנו קצת כשאני מחבק אותה מאחור. תופס את שדיה ולא מאמין שהקסם הזה יושב בין הרגליים שלי. שמונה לילות של אהבים יהיו כאן, שמונה בקרים של זיונים. ומתוך שמונת הימים שלושה ימי חופשה מלאים שבהם נהיה יחד כל היום, עשרים וארבע שעות.
המים החמים כמעט עלו על גדותיהם. הקצף הסתיר את התלהטות איברנו מתחת למים. התנשקנו ללא לאות, מחליפים נוזלים ומרגישים מאוהבים
המים החמים כמעט עלו על גדותיהם. הקצף הסתיר את התלהטות איברנו מתחת למים. התנשקנו ללא ליאות, מחליפים נוזלים ומרגישים מאוהבים.
לאחר שיצאנו מהאמבטיה תינינו אהבים במשך מספר שעות תוך כדי הפסקות מתודיות בין לבין כדי לחסל את המיני בר שעמד לרשותנו. אני לא ידעתי שאפשר לחוש כל כך חושני ומאוהב, אבל תחושותיי היו כשל נער בן שש עשרה באהבתו הראשונה. החדירה לתוך גופה ונפשה של לין עוררו בי תעצומות נפש שהגעגועים אליה לא יכלו לתאר. הייתי אחרי טיסה ארוכה, וגם היא, אך פשוט לא היינו עייפים. בין משגל למשגל שכבנו חבוקים מתנשקים ללא לאות, גורמים זה לזו לגירויים ששוב מרטיבים אותה ומזקיפים את איברי שוב. במשך שלושת השעות עד חצות גמרנו כל אחד מאיתנו שלוש פעמים. הריח של הזימה היה באויר ופשוט לא יכולנו לשחרר זה את זו. כיוונתי את השעון לבוקר המחרת בשעה שבע. אך האדרנלין לא שיחרר אותי והתעוררתי בשעה שש וחצי עם זיקפה חזקה צמוד לישבנה של לין. שלושת המשגלים של הלילה הקודם לא החלישו את הרצון שלי פשוט לחדור לתוכה. הערתי אותה בכניסה איטית לתוכה, מרגיל אותה לזיקפה החזקה שנוצרה ולאחר כמה סיבובים של העטרת על הדגדגן שלה, האיבר התקבל בחגיגיות הרטובה שנוצרה בתוכה. הזזתי את אגני כשידי הימנית על מתניה ויד השמאלית מתחתיה חובקת את שדיה הקטנים. כשנפרדתי שוב מטיפות הזרע המעטות שכבר נותרו בי נותרתי עשר דקות בתוכה, נוצר את הרגע. הוצאתי את איברי וזרקתי את הקונדום עטוף בתוך נייר לפח. כמה ניירות כבר היו מונחות מהלילה, עוטפות את הקונדומים המלאים בזרעי. לא ממש צריך שהחדרניות ידעו מה מתחולל כאן מידי ערב.
יש לנו עוד שבעה לילות. נתתי לה קצת כסף לביזבוזים ולקניית אוכל והלכתי להתקלח ולהתלבש. יום עבודה ראשון בפתח. החברה מחכים לי בחדר האוכל של ה VIP לארוחת הבוקר. אסור לגרום לחשדות ואסור שידעו מה עובר עלי כאן בחדר. נתתי ללין שובר לחדר אוכל ואמרתי לה שתרד לחדר האוכל בקומה התחתונה. אסור שיראו אותנו ביחד בתקופה הזאת.
לאחר יום העבודה הראשון חזרנו במונית למלון. אני אמרתי לחברים שלי לעבודה שיש לי קניות לעשות ולא אוכל להצטרף לארוחת ערב. עליתי למעלה לחדר ולין שכבה על המיטה, צופה בטלויזיה עם תחתונים ללא חזיה. התפשטתי לידה והתנשקנו שוב. ליטפתי את שדיה והבטתי בה ובחיוך השובב שלה.
"מה עשית היום?"
"קניתי כמה דיסקים של מוסיקה, רק חבל שאי אפשר לנגן עכשיו"
"אז בואי נקנה רדיו דיסק ותקחי אותו חזרה לפיליפינים בסוף הביקור" אמרתי לה.
"אתה קונה לי רדיו דיסק?" היא התלהבה כאילו מדובר במוצר מותרות ונשקה אותי בהתלהבות.
"נוכל לשמוע את המוסיקה שקנית הערב, בואי נלך עכשיו לקנות" אמרתי לה.
יצאנו לאחד הקניונים הידועים במוצרי אלקטרוניקה, שם קניתי בעבר מוצרים קטנים וקנינו רדיו טייפ דיסק נייד וחזרנו לשים אותו בחדר. לאחר מכן יצאנו בהפרש זמן זה מזו מהמלון וקבעתי איתה שניפגש מחוץ למלון ליד הכניסה לתחנת הרכבת התחתית. היא הכירה איזה מסעדת דגים שהיא אהבה מהפעם הקודמת שלה פה ונסענו תחנה אחת לשם. ישבנו בתוך הקרון, נתונים כנראה לתמיהתם של כמה וכמה אנשים הרואים גבר מערבי כמעט בן ארבעים ובחורה צעירה בשנות העשרים המוקדמות. מעניין מה הם חושבים לעצמם. זה לא שזה לא היה חיזיון בלתי אפשרי במדינה אסיאתית, אך לא מדובר כאן בתיאלנד ששם רואים מלא שוגר דאדיס עם בחורות תיאלנדיות. החזקנו ידיים כמו זוג אוהבים, אך הייתי תמיד בעירנות שיא פן יכנס לקרון מישהו מהעובדים בחברה שלי. גם היא היתה מודעת לזה ובהתראה מהירה היינו מתפצלים אם זה היה קורה.
ארוחת הדגים היתה חריפה רצח. הייתי זקוק ללחם והרבה שתיה על מנת להרגיע את החך שלי ואת הלשון . זאת היתה המנה הכי חריפה שאי פעם הוגשה לי שם. לין צחקה עלי כי היתה מורגלת למאכלים חריפים, אך לבסוף התגברתי על המנה וקנינו קינוח מתוק וגם גלידה קרירה שתקרר את הלוע שלי.
חזרנו למלון שלנו בסביבות עשר בלילה לעוד מקלחת משותפת. כששיצאנו מהמקלחת הפעלנו את נגן הדיסקים עם אחד הדיסקים שקנתה. היא הורתה לי לשכב על הבטן, הוציאה שמן מהמזוודה שלה ושפכה מעט על הגב שלי. היא החלה מעסה את גבי בתנועות רחבות ומעגליות. התפלאתי שהבחורה הקטנה הזאת מתברכת באחיזה מאד חזקה בגופי. היא עיסתה את צווארי ואת כל גבי וירדה מעט לישבני ולרגליי במשך כעשר דקות שנראו כנצח. מידי פעם הושטתי את ידי כדי ללטף אותה קצת.
"שכב בשקט" היא הורתה לי, "אני מטפלת בך"
הרגשתי אותה נצמדת עם כל גופה הקטן עלי ומחליקה מעלה ומטה לאורך גופי וישבני ורגליי. התחושה היתה נעימה. מעולם לפני כן לא חוויתי מסג' גוף אל גוף. כמות השמן עלי היתה כל כך חלקלקה והרגשתי את פטמותיה הזקורות חורטות משפטים בלתי מובנים על גופי תוך כדי תנועה וסיבובים.
בשלב מסויים נרדמתי קלות מהמסג' עד ששמעתי את קולה אומר :
"מאהל (אהוב), תסתובב על הגב"
נשכבתי על הגב והיא שפכה שמן על חזי ועל בטני וישבה על חלציי בזמן שעיסתה את החזה שלי. הרגשתי את איברי מונח מתחת לשפתות הפות שלה. היא לא התפתתה להחדיר אותו פנימה ופשוט רכבה עליו מבחוץ בלבד. אולם לאחר כמה דקות, הסתובבה עם ישבנה על החזה שלי בזמן שעיסתה את בטני ואת רגליי. כל פעם שמשכה את ידיה לאורך רגליי, ראיתי את שפתות הכוס שלה מעט מתרוממות למולי. זה היה מחזה כה מגרה שפשוט קרבתי את פניי לאגנה וליקקתי את שפתות הכוס.
"אל תגע, אני מטפלת בך עכשיו" הורתה "שים את הידיים בצדדים".
המשכתי להביט בה עושה קסמים בגוף שלי והיא החלה מטפלת בגזר הקשה שהתפתח בין רגליי. היא ליטפה עם אצבעותיה את איברי ומשחה אותה בשמן והעבירה את ידיה במיומנות מעלה ומטה, עוטפת היטב את איברי ומידי פעם נותנת לו נשיקה או מציצה קלה בעטרת. בסופו של טיפול הזרקתי את זרעי לאויר במתז חזק כשהנוזל נוחת על ידה. היא הסתובבה אלי שוב לחיבוק חזק, ממשיכה לאחוז באיברי.
"תודה" אמרתי לה ונשקתי לה ונרדמנו לשעה קלה.

תגובות ? (אין צורך להזדהות)