האישה בורשה חלק רביעי

סיפור זה הוא בדייה

כל חלקי הסיפור : 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6

 

"ממי, אני לא יודעת איך להמשיך, אתה בטוח שאתה רוצה את זה?".

"כן, תביאי לי את זה, הכי חזק שאת יכולה!".

"מפה אין לאן לחזור, ממי!"

"אני יודע ממי, אבל כבר הרבה זמן שאין איך לחזור מפה"

"מה?"

כן, שיחה נורמאלית בין שני בני זוג, קורה לכם כל הזמן, לא? אז כך נשמעה השיחה בין אשתי לביני בצהרי שבת חורפית אחת כשהאישה נמצאת בורשה ואני זנוח לי בארץ לבד. היא אחרי זיון עם גבר זר שהוא לא אני ואני עם היד במכנסיים מביא במרץ על כל מה שהיא אומרת ומתפתל על הספה…. סה״כ, נורמאלי למדי.

"חחח…ממי, כבר שנים שאני מכשיר אותך להגשים לי את הפנטזיה הזו, מה? באמת חשבת שקמת בוקר אחד והחלטת לקפוץ על יוהאן?"

"אני לא מבינה ממי, אני מבולבלת" השיבה אשתי.

"כל הסשנים של הסקס עם הדילדו הגדול? הדיבורים על איך זה יהיה לקבל זין אחר? גדול יותר? איך זה יהיה עם גבר אחר? כל השאלות ששאלת בלי לשים לב כדי להבין את מהות הפנטזיה? לגבי מה אני רוצה ממך? כבר שנים שאנחנו מתרגלים את הרגע הזה ועכשיו אני קוטף את הפירות, מצטער אם זה בא לך כהפתעה ממי, אבל תכלס אמרת שידעת שזה מה שאני רוצה, כי דאגתי לפמפם לך את הנושא שנים ועכשיו? כשאת אחרי? חושבת שטעיתי כשאמרתי שזה יעשה לך טוב?".

"לא", נאנקה אשתי בהפתעה כשסדרה חשבונית של אחד ועוד אחד ועוד אחד התחברה לסכום. "אתה חתיכת סוטה חרמן הא?" שאלה בטון המעליב והפוגעני שלה שתמיד העמיד לי בטירוף. לא ידעתי אם אני משעשע אותה כרגע או דוחה.  "זה מה שתמיד אמרתי על עצמי, פשוט אנשים מסרבים להאמין…"

"אוקי, אם זה מה שרצית שיקרה, סוטה קטן ומטונף אז בוא תקשיב איך גבר אמיתי כבש את אשתך וזיין אותה כמו שצריך כל הלילה!" אמרה אשתי.

וואו! הרגשתי כמו בתאונת רכב, כשהראש עף אחורה ומוצלף ע״י חגורת הבטיחות. מצד אחד הטון החדש והעוצמה שאשתי הפגינה חירמנו אותי עד כדי כך שכמעט גמרתי באותו רגע ומצד שני בהסתכלות חיצונית על מצבי הרגשתי כמו תולעת מתפתלת על הקרקע בעליבות. מה יהיה עם עצמי?

"הדלת נסגרה והרגשתי קצת כמו בחוויה חוץ גופית" המשיכה אשתי את הסיפור מהמקום בו הפסיקה. "כל הרעשים עומעמו, התחושות, אפילו מעבר הזמן. הייתי שם מצד אחד ומצד שני לא. פתאום הרגשתי את יוהאן מניף אותי אליו כאילו הייתי נערה דקת גו ולא אישה בשלה. הוא התחיל לנשק אותי. בהתחלה עוד הייתי קפואה אבל לאט לאט הפשרתי והתחלתי להענות לו. הוא דחף לי את הלשון לתוך הפה ברעבתנות ומצצתי לו אותה". אאוץ', חשבתי, זה טריק שאני לימדתי אותה. "בעודנו מגלגלים לשונות אחד בפה של השני עם המון רוק ובלאגן, כשאני מצמידה את הפנים שלו לשלי, סוגרת את הרגליים עליו בחוזקה והוא מרים אותי מהישבן הוא לקח אותי לחדר השינה והשליך אותי על המיטה".

"נפלתי על ערימת הכריות שהייתה עדיין מסודרת על המיטה כמו שהחדרנית הניחה אותן כשגמרה לסדר את המיטה. יוהאן עלה עלי, רגלו נדחפת בין רגלי ומפסקת אותן. 

הוא העלה את השמלה שלי למעלה ועזר לי להיפטר מהגרביונים אותם לבשתי. עכשיו, כשהיה לו גישה נוחה לכפתור האהבה שלי הוא החל לעסות אותו בזמן שאחנו מתנשקים כמו מטורפים". 

הרגשתי שמתחילות לצאת לי טיפות אהבה מהזין…הייתי קרוב לגמירה, אבל עשיתי כל מה שאני יכול כדי להשהות את הרגע, לא הצלחתי לא לגעת בעצמי….

"מפה" אמרה "יוהאן הוריד לי את הכתפיות של השמלה וביד אחת מאחורי גבי פתח את החזייה, חושף את השדיים שלי. אני עזרתי לו לצאת מהחולצה המכופתרת, כשהיא סוף סוף ירדה הרגשתי שזכיתי בלוטו. גופו של יוהאן היה חטוב, לא שרירי, אבל בלי רפיסות וכמעט ללא שיער באופן טיבעי. צבטתי לו את הפטמות והוא החזיר לי ביניקה חזקה של הפטמות שלי. הרגשתי רטובה בטירוף, שלחתי ידיים כדי להיפטר מהמכנסיים שלו ולקבל סוף סוף את הזין שלו, אבל יוהאן החזיק את שתי ידיי בחוזקה והפך אותי ככה שמצאתי את עצמי בדוגי, הישבן אליו, ללא תחתונים אבל עדיין עם השמלה".

"שנייה אחרי זה הרגשתי את ידו של יוהאן מלטפת את שני הלחיים של ישבני, עוברות מידי פעם על שפתי הנרתיק שלי ואז שוב. התמכרתי למגע שלו תוך שאני מזיזה את התחת מולו כששוב יוהאן הפתיע אותי והנחית לי סטירה חזקה על הישבן. זוכר שאני לא אוהבת שאתה עושה לי את זה? אז כשיוהאן סוטר לי זה מדליק ומגרה אותי!".

"לאחר רצף של כמה סטירות כאלו שפגעו בשתי הלחיים ובשפתי הנרתיק, יוהאן היה עוצר כדי ללטף את ישבני ולנשק את הנרתיק שלי ואני ניסיתי לדחוף את ישבני אליו, אך יוהאן שלט בי לחלוטין ולא נתן לי להיתקרב".

"Fuck me Johan! Give me your cock, please!".

"זה מה שאמרתי לו, אתה יודע כמה אני אוהבת זין נכון? הייתי חייבת להרגיש אותו בתוכי כבר, כל תנועה שלו הטריפה אותי אבל לבחור היו תוכניות אחרות". 

"מה את מוכנה לעשות בשביל לקבל את הזין שלי? שאל אותי יוהאן".

"הכל, כל מה שתבקש" עניתי בטחינה. "אם כך, אמר לי יוהאן תסתובבי, ואני הסתובבתי ממי, הוא התקרב אלי מצמיד את המפשעה שלו לפני והביט בי במבט מזלזל. הבנתי מיד מה אני צריכה לעשות. פתחתי את המכנסיים שלו, הפשלתי אותם כמעה וחשפתי את הזין שלו מבעד לתחתונים. היה לו גדול, ממי, ממש גדול, כמעט בגודל של הדילדו שלי, אתה היית נהנה לראות אותו, לא ככה הומו קטן? היית נהנה לראות את הזין של יוהאן!".

"כן הייתי שמח לראות את הזין של יוהאן" עניתי לאשתי כשאני נאנק מנשימה כבדה, מגורה עד הסף.

אשתי המשיכה בשלה "התחלתי ללקק לו את הכיפה, אבל בשנייה שאני פתחתי את הפה הוא פשוט תפס את ראשי בחוזקה בידיו ודחף את הזין שלו עמוק לתוך הגרון שלי! נהיה לי שחור, התחלתי לחרחר, ניסיתי להאבק אבל אז איך שהוא, כנראה בגלל שהייתי מגורה הצלחתי להירגע ולקבל את כל הזין בפה. יוהאן התחיל לזיין לי את הפה ואני מצצתי לו את כל הזין! עד לביצים! נחנקת, סובלת ונהנית! מידי פעם הוא הוציא את הזין שלו מהפה שלי ונתן לו לשאוב לו את הביצים המגולחות שלו, ליקקתי לסירוגין, מצצתי לסירוגין, הבאתי לו ביד, דחפתי לו אצבע לתחת כמו שאתה אוהב והוא התחיל להאנק, מנסה לא לגמור".

הייתי המום. טוב שאשתי לא חיפשה ממני תגובה באותו רגע כי באמת לא היו לי מילים. מי זו האישה הזו? שטוענת שהיא לא יכולה לרדת לי כי הפה שלה כואב? כי לא נוח? כי מגעיל לה? מי זו שפתאום יורדת לגבר זר כמו שחקנית פורנו מקצועית?

אשתי עכשיו נכנסה לקצב דיבור מתלהב ולא חסכה ממני! היא המשיכה. "הוא הדף אותי שוב למיטה, הוריד את המכנסיים, פתח עם השיניים חפיסת קונדום והלביש אותו על הזין הזקוף שלו. מהפוזיציה שלי במיטה הזין שלו נראה ענקי ומאיים, כמו חרב שלופה. הכנתי את עצמי מנסה להירגע. כשאתה מזיין אותי אני כבר רגילה ועם הדילדו אני שולטת בקצב, בעוצמה ובעומק החדירה ולכן אני לא מודאגת ועדיין לפעמים זה כואב. מול יוהאן היה לי ברור שאין לי שום שליטה עליו. הוא התכופף בין רגלי וחדר אותי באיבחה אחת. זעקתי מכאב כשהרגשתי את עצמי נקרעת לרווחה. לא עזר לי שהייתי רטובה בטירוף, שום דבר לא הכין אותי לתחושה של זין כזה גדול שמבתק אותי בתנועה אחת, איזו הרגשה עצומה! בקושי הצלחתי לנשום או לזוז. ניסיתי רק להתמודד עם העצם הזר הזה שפלש אלי. יוהאן לא הרפה ממני והחל ברצף של איבחות ארוכות שסחטו ממני את הנשימה בכל חדירה. לאט לאט הכאב נהפך לאי נוחות ואז להנאה עצומה. השתוללתי בטירוף, צעקתי! אני ממי, שלא משמיעה צליל כשאתה מזין אותי צעקתי בטירוף! שרטתי את הגב של יוהאן ודחפתי את אגנו אלי בכל חדירה כדי שיכנס כמה שיותר עמוק. לאחר כמה דקות כאלו גמרתי רק מהחדירה שלו, יוהאן גמר שנייה אחרי. נשכב לידי, הוריד את הקונדום מלא הזרע וזרק אותו הצידה. ככה גמרנו בפעם הראשונה בלילה הזה!". שכבנו מחובקים, מנסים להחזיר את הנשימה ואז….רגע ממי, מישהו בדלת".

השיחה התנתקה ואני גמרתי לתוך טישו שהכנתי מראש. עכשיו, אחרי שהחרמנות שלי באה על סיפוקה, שטפו אותי גלים הרסניים של רחמים עצמיים…ידעתי שהם יבואו, חיכיתי להם, תמיד אחרי שאני גומר והראש מתנקה אני שואל את עצמי מה עובר עלי. זה בדרך כלל מחזיק לי עשר דקות ואז אני חוזר לסורי.

לאחר כמה דקות אשתי התקשרה אלי שוב. "זו רעות" אמרה, "היא בדיוק חזרה לדירה, ניראת כמו זונה, כל האיפור שלה מרוח, השיער מבורדק והבגדים בקושי יושבים עליה, אבל החיוך מליון דולר! היא כנראה מנחשת מה עבר עלי והיא יודעת שאני יודעת איפה היא היתה אבל היא עייפה מידי בשביל לדבר על זה, גם היא מנצלת את זה שדנה מחוקה. הבטיחה לי שנדבר כשהיא תהיה מסוגלת לעמוד. איזה טיול ממי! הכי טוב שהיה לי אי פעם! אולי אני אעשה אחד כזה כל שנה?" .

"אל תהיי כזו זונה ממי!" השבתי לה "מאפס למאה בשלוש שניות, מה נהיה ממך?".

"בעלי הפך אותי לזונה ועכשיו הוא הולך לשלם על זה בגדול!" ענתה לי הגברת בעליצות. "דרך אגב, המפתח האבוד שלי נמצא אצל יוהאן בחדר מסתבר, ככה שיש את העיניין הזה" הוסיפה ביובש.

"את הולכת לחזור לראות את יוהאן?" הוספתי כלא מאמין.

"כן, יש לך בעיה עם זה בעלי הסוטה?" התבטאה בהתאמה, "אם כן, תצווה עלי, תגיד לי שאסור, תגיד לי שאתה תתגרש ממני אם כן!".

שתקתי, היה לי ברור שמשהו השתנה בדינמיקה הזוגית שלנו. שמעכשיו יש נווט בנישואים האלו והוא לוקח אותנו לדרך חדשה, מרגשת? ללא ספק, נעימה? אולי פחות בשבילי, אבל האם לא זה מה שרציתי שיקרה?

ניסיתי להשהות על ידי שימוש בהיגיון, כאילו שזה עזר אם איזושהי אישה אי פעם " ממי, אבל מה עם דנה, מה אם היא תדע?"

"דנה שוכבת כרגע במיטה, בחדר חשוך בקושי בהכרה. דנה לא פקטור ודנה….לא תציל אותך" אמרה אשתי בטון מרושע, כנראה שכמעט עשרים שנה ביחד הפכו אותה לקוראת מחשבות לא קטנה…

"עכשיו, תתרכז, אתה רוצה לשמוע איך נגמר ליל אתמול או ללכת לישון עם כאב ביצים?".

"רוצה לשמוע" עניתי כמו ילד קטן ומבויש. 

"יפה!" ענתה בניצחון, "אם יהיה לך מזל אולי יתווסף לזה עוד סיפור כשאלך לקחת את המפתח ואם תתנהג ממש יפה אולי גם אספר לך אותו ואולי לא" צחקה.

"אחרי שנרגענו, יוהאן הציע שאני אשטוף את עצמי, אז נכנסתי למקלחת ודאגתי לעשות טוש של מים חמים, אני רגילה ממך ממי, שסקס עושים רבע שעה, פעם אחת ואז נחים שבוע, ככה שאתה יכול לנחש כמה הופתעתי כשיוהאן פתח את דלת המקלחון ונכנס אחרי. הוא לקח את ראש הטוש והחל לעסות איתו את כפתור האהבה שלי תוך שהוא מנשק את צווארי. הסתובבתי אליו רק כדי לראות שהוא כבר זקוף לקראתי ומוכן עם קונדום עליו. הוא לש את שדי בחוזקה ומצץ את הפטמות עד שכמעט נתלשו מהמקום. זוכר שאני לא אוהבת שאתה עושה את זה? טוב, אז אתה זה לא יוהאן! הייתי שוב רטובה ולא בגלל המקלחת. יוהאן ואני התחבקנו והתנשקנו. הוא שלח יד בין רגליי ואני לאיברו. אמרתי ליוהאן שאני קרובה לגמור ואני צריכה זין והוא פשוט סובב אותי עם הפנים לטוש ובלי הרבה מילים נצמד אלי וחדר אלי מאחור. מה אני אגיד לך ממי? בפעם השנייה זה כאב פחות אבל עדיין לא הצלחתי לנשום בדקה הראשונה. הוא עיסה אותי בין רגלי תוך שהוא מנגח אותי מאחור ושוב לאחר כמה דקות גמרנו מותשים ופשוט נתנו למים החמים להרגיע אותנו וככה הלך הקונדום השני!".

מוזר, לאחר כל החבטות המנטליות שקיבלתי בשיחה האחרונה, הזין שלי התחיל שוב להזדקף בטירוף וגרוע מזה, רעיון אובדני נשתל במוחי, אולי זה רעיון לא רע שאשתי "תראה" את יוהאן עוד פעם אחת?

ושוב אשתי נאלצה לנתק, לאחר שדנה ניסתה לקום לשירותים אבל הגיע חצי דרך והקיאה על עצמה. נשארתי להביא ביד על הספה כשבמוחי רצים חזיונות של אשתי נבעלת במקלחת על ידי גרמני חסון.

אשתי התקשרה שוב אחרי חצי שעה "דנה הזו לא יודעת לשתות, מסכנה, היא שוכבת במיטה וממלמלת שהיא רוצה למות, אחרי שניקיתי עשרה ליטר של קיא אני מרגישה כמוה. רעות השרלילה הזו איבדה את ההכרה בחדר שלה ואני נשארתי לבד עם הליוויתן המקיא הזה. אוף ממי! זה מוציא לי את החשק להמשיך לספר לך מה קרה, אולי כדאי שתיסע לקחת את הילדים מההורים שלי ותשחרר אותם?".

"הבטחת ממי" ספק הזכרתי לה ספק התחננתי.

 "נכון סוטה, הבטחתי, אבל זה היה לפני שהבנתי לאיזה גבר אני נשואה!" אמרה ברשעות.

"אחרי הפעם השנייה" המשיכה בלי לחכות לתשובה ממני "כבר הייתי גמורה ושבורה פיזית, חשבתי לעצמי שמפה אין יותר לאן ללכת והתכוונתי להתלבש וללכת. ליוהאן היו תוכניות אחרות. אחרי שהתנגבנו, נשארנו ערומים, הוא ניגש למיני בר ומזג משם זוג כוסות ברנדי, כדי להירגע הוא אמר. כשאמרתי לו שאני רוצה ללכת, הוא חייך וציין שעוד נשאר לנו קונדום אחד אחרון. אם את הולכת, הוא אמר לי ואני לא אראה אותך יותר אז חבל יהיה לזרוק אותו לפח. וכך הוא ניגש אלי והחל לעסות את הגוף שלי. לא עיסוי מהיר כדי להשכיב אותי, עיסוי איטי, חושני, ארוך, ממוקד. הוא השכיב אותי על המיטה על מגבת וכל פעם שפך עלי טיפת ברנדי ואז ליקק אותה, מהגב, לעצם הזנב, לתחת עד כפות הרגליים, אח"כ הוא סובב אותי וחזר שוב על אותה רוטינה, צוואר, חזה, פטמות, בטן ואז….כפתור האהבה שלי. שם הוא נשאר והחל יונק אותו תוך שהוא מחדיר לי אצבע אחת ואז שנייה ואז שלישית. הוא הרים את האגן שלי עם כרית ודחף לי אצבע לחור של התחת וככה הוא שלט עלי כמו מריונטה, הגוף שלי הטלטל מעונג, נאנקתי וקראתי לו לבוא ולזיין אותי מייד. ככה הוא לקח אותי בפעם האחרונה ממי, במיסיונרית, כמו זוג אוהבים כשהוא מסתכל לתוך עיני ואני סוגרת עליו עם רגלי כדי לדחוף אותו לתוכי כדי שיגע בי במקומות שבהם אתה אף פעם לא תצליח לגעת וככה גמרתי אני והוא רגע קט אחרי. גוללנו עלינו את השמיכה בעצלות ונשארנו לשכב מחוברים, מחובקים עד שהתעוררתי בבוקר".

"ומה עכשיו ממי?" שאלתי אותה בחרדת קודש.

"עכשיו יש לי חברה מקיאה לטפל בה" השיבה "חברה בוגדנית שאני מתה לשמוע את הסיפור שלה ומפתח לקחת" גיחכה אשתי.

"ממי, אני רוצה שתדעי שאני אוהב אותך, עכשיו יותר מהכל אפילו!".

היא שתקה רגעים ארוכים ואז אמרה בקול שבור "גם אני…אותך…ממי…"

6 מחשבות על “האישה בורשה חלק רביעי”

 1. כאילו אני כותב תסיפור שלך אחד לאחד כמו הפנטזיה שלי, תודה מצפה להמשך

  הגב
 2. תודה לכל מי שקרא, דירג והגיב.
  פה פחות או יותר מסתיים הסיפור. יש לי איזה המשכון בראש, אם זה מעניין מישהו, אני אוסיף אותו.

  הגב
 3. מדליק! מתי היא טסה שוב לחו"ל? מעניין לשמוע מה יהיה אז….

  הגב

תגובות ? (אין צורך להזדהות)