בת האולפנה עירומה

האוסף שלי ואמא – חלק 1

זה היה בוקר רגיל לחלוטין, קמתי והתארגנתי במהירות אחרי שסיימתי מקלחת נעימה התלבשתי וירדתי להכין ארוחת בוקר השעה הייתה 5:40 בבוקר, דממת בוקר מושלמת להתחיל בה את היום.
הכנתי חביתות ופנקייקים לכולם והתחלתי כביסות די מהר 7 בבוקר הגיע וישבנו לאכול, כשדוד בעלי  יצא לעבודה חייך "ושאל אותי היום עבודה על המחשב בבית ?"
חייכתי ואמרתי "כן" הוא איחל לי יום עבודה פורה ויצא לעבודה אני אוהבת את ימי שני לא צריך ללכת לאולפנה ולהתמודד עם כל המהומה, פה  העבודה רגועה הכנת מבחנים ומעבר על מערכי שיעורים בנחת.
אני הודיה בת 46 מנהלת אולפנה מוכרת במרכז הארץ ולא נהנית כלל ממקום העבודה שלי כמו רובנו.
אבל מאוד אוהבת את יום העבודה מהבית על המחשב האישי שלי, כשדוד בעלי יצא מהבית לעבודה במשרד ברעננה הרגשתי שהיום מתחיל בטוב וניגשתי למחשב שלי על מנת להתחיל לעבוד המחשב.
לא היה לי מושג למה המחשב לא עולה ,כיביתי והדלקתי חזרה אך ללא הצלחה. הבנתי שאין לי ברירה השעה הייתה 9 ורבע וניגשתי לחדרו של בני הבכור החייל המשוחרר הטרי אביחי.
מספר דפיקות לא הועילו והבנתי שהוא עדיין ישן עמוק שזה נראה לי כל מה שהוא עושה מאז שהשתחרר מהצבא משלים את כל מה שהחסיר בשנים שהיה מגוייס.
נכנסתי לחדרו והוא התעורר בבהלה לא הבין מי פלש לו לטריטוריה, כשהבין שזו אני נרגע נשם עמוקות ושאל אותי "אמא הכל בסדר את צריכה משהו ?".
חייכתי אליו והשבתי "מותק יש לי בעיה והמחשב שלי לא נדלק והיום אני עובדת מהבית אתה יכול לעזור לי ?"
אביחי הגיב מיד קם מהמיטה בזינוק לבוש אך ורק תחתוני בוקסר צמוד לגופו  ופנה לחדר העבודה על מנת לבדוק את המחשב, הלכתי בעקבותיו מעירה לו "למה הוא לא מתלבש הוא יתקרר ככה" הוא גיחך והתעלם ממני.
בהגיעו למחשב ניסה להפעיל ישב על הריצפה בדק והסתכל לבסוף קם ואמר "אמא המחשב התקלקל כנראה הספק כוח מבטיח שאדאג לתקן לך אותו, אבל צריך להזמין את החלק יקח כמה ימים"
אני מביטה בו בתדהמה "מה כמה ימים אתה משוגע אני צריכה לעבוד!" אביחי חייך חיוך שרמנטי ושאל "זה דחוף ?"
הנהנתי בהלם לעברו אביחי זרק אליי בנונשלטיות ואמר "תעבדי על המחשב שלי" לרגע לא עיכלתי נכון יש עוד מחשב בבית והוא בחדר של אביחי אך הוא שלו באופן פרטי. הבטתי בו ושאלתי "לא יפריע לך שאגע לך במחשב?"
הוא הביט בי בחיוך ואמר "ממש לא בשמחה תעבדי עד שאספיק לתקן את המחשב שלך" וככה הבוקר הרגיל שלי הפך למוזר עבורי הכנתי את הניירת והכנתי פעמיי לעבר חדרו של בני בכורי.
כשנכנסתי הוא בדיוק הכין הכל ליציאה לחדר כושר, התיישבתי וביקשתי את הסיסמה למחשב
הוא כתב לי אותה על נייר "כעטלף מגיח בעלטה" חייכתי הבנתי את הסיסמה ולא הוספתי דבר, אביחי שלי הוא בוגר יחידה מובחרת בצבא ועדיף שלא אספר כלל מה מעשיו ובמהלך שירותו הצבאי רעדתי מפחד רוב לילותיי מדברים נוראיים.
הוא תמיד נהג להקניט אותי ואמר שלחצות כביש יותר מסוכן מהשירות שלו. כמה שמחתי לגלות שהוא השתחרר בשלום. התיישבתי על המחשב בנחת בעוד אביחי מתרוצץ סביבי כמה דקות לא הצלחתי להתפקס ולהיכנס למוד עבודה, אך כעבור רבע שעה אביחי יצא והיה לי שקט של בית ביום שני על המחשב.
אומנם לא המחשב שלי אבל עדיין הספקתי להתרכז בעבודה למשך כמעט שעתיים והחלטתי שאני צריכה הפסקה ירדתי והכנתי קפה כשחזרתי לחדר הבחנתי שבשנים האחרונות כמעט ולא הייתי בחדר הזה מרוב דיסקרטיות של בני.
הבטתי סביב בכל הסמלים התעודות והמכתבים לאחר כ5 דקות שוטטות בחדר התעוררה בי סקרנות אך טבעית זה המחשב הפרטי של אביחי ויש לי סיסמה אולי אחטט במחשב ואראה על מה הדיסקרטיות הכל כך רבה.
ניסיתי להניע את עצמי מלחטט זה לא מעשה מוסרי לכל אדם מגיע פרטיות, ניסיתי להילחם ביצרי שדוחף אותי להסתכל מה יש מעבר לוורד ואקסל.
עד שנשברתי והתחלתי להסתובב במחשב של בני על מנת לגלות דבר מה נסתר, זה הפך בעיני לסוג של משחק מצא את המטמון ואני אפילו לא ידעתי שיש מטמון למצוא, התחלתי את חיטוטיי באופן נורמלי ורגיל פניתי לדפדפן וחיפשתי היסטוריה שהייתה נקיה לחלוטין.
ממשיכה בשיטוטים על מסך הבית היו מגוון תיקיות ביזבזתי זמן רב בחיפוש אחרי משהו שאני בעצמי לא מבינה מה אני מחפשת, ככל שהחיפוש התארך מצאתי תמונות של הצוות שלו וקטעי וידיאו מאימונים דברים מסווגים, אך לא נרגע בי הרצון לפשפש בחיי בני הבכור.
התקדמתי לתיקיות בכונן הפנימי חלפתי על פני עבודות פסיכומטרי ואפילו תלושי שכר מלפני הצבא, כל חייו קיימים פה ואפילו מצאתי קובץ עם שם משתמש וסיסמה לכל חשבון אפשרי שלו מייל, פייסבוק וכו'.
המשכתי בנחת עצרתי וירדתי להכין עוד קפה עברו שעתיים ושיערתי שהוא יחזור מאימון, אך לא רציתי להפסיק לחטט נהנתי מכל רגע שמא אגלה משהו מיוחד שלחתי הודעה לאביחי "עד מתי אוכל לעבוד על המחשב ?"
לאחר כ2 דקות קיבלתי הודעה בחזרה "אל דאגה אמא קחי את הזמן, פגשתי חברים ואנחנו יוצאים לאנשהו תעבדי בלי לחץ"
מצד אחד הוקל לי שיש לי עוד זמן, מצד שני אני לא באמת עובדת אני נוברת בחייו של בני. התעודדתי ועליתי למעלה וחזרתי לשיטוטיי בנבכי המחשב  חוזרת לשוטט לאחר כרבע שעה אני נתקלת בתיקיה שנמצאת בתוך תיקיית משחקים ושקוראים לה "האוסף שלי".
נכנסתי פנימה כמו שנכנסתי למאות הפריטים האחרונים ללא הבטחה שמצאתי הפתעה גדולה, אך כמה טעיתי לעיניי נתגלו שלוש תיקיות שונות ,סיפורים ,סרטים ותמונות.
לא יודעת מה משך אותי דווקא לתמונות ברגע שנכנסתי  נתקלתי בעשרות תיקיות מקוטלגות ממוספרות ללא הסבר,לרגע לא הבנתי נכנסתי לתיקיה מספר אחת וקיבלתי את ההפתעה הבנתי שהגעתי לאוסף הפורנו של אביחי.
אבל זאת לא הפתעה גדולה אומנם אנחנו דתיים לאומיים אבל הבן הגדול שלי בן 23 רואה פורנו זו הפתעה כלל.
אם זה מה שהיה אמור להפתיע הייתי מתביישת בעצמי,  אומנם חטפתי הלם כי לא האמנתי שאצליח להיחשף לזה אבל בתוך כמה שניות הבחנתי במשהו מוזר, האשה בתמונות נראית לי מוזר.
התחלתי לעבור על התמונות שלה הלוך ושוב, בהתחלה עם בגדים ואט אט ללא בגדים ואני יכולה להישבע המבנה גוף שלה זהה לשלי, המבנה פנים והשיער היא דומה לי. לרגע אמרתי לעצמי הודיה תשחררי את מדמיינת.
יצאתי ועברתי לתיקיה מספר 2 והבחנתי שגם האשה הזו היא בטווח הגיל שלי ונראית דומה לי, עברתי תיקיה נוספת ועוד אחת ועוד אחת הן כולן דומות לי ראשי סחרחר עליי, יצאתי ונכנסתי לסרטים בסרט הראשון צפיתי בסרט פורנו גילוי עריות אמא שוכבת עם הבן שלה.
בסרטון הבא הילד נפצע והאמא מטפלת בו בכל המובנים הובכתי נורא אך בחלצי חשתי מעט זרמים התעלמתי החלטתי להמשיך הלאה והלאה סירבתי לעכל את מה שאני צופה בו, לקחתי אוויר ונכנסתי לתיקיית סיפורים כאן הייתה חלוקה עברית ואנגלית.
נכנסתי לעברית ודי צפוי מה שנתקלתי בו סיפורי גילוי עריות אמא ובן, בשלל צורות ודוגמאות יצאתי ונכנסתי לאנגלית וראיתי שוב גילוי עריות ראשי סחרחר עליי.
יצאתי מהכל וירדתי למטבח לשתות כוס מים בעודי מהרהרת האם לבן שלי יש סטייה מינית למה הוא לא צופה בפורנו רגיל לא הצלחתי להתאפק ולאחר מספר רגעים נשמתי עמוק וחזרתי לחדרו הבטתי בשעון הבנתי שעוד מעט הוא יגיע.
ואני רוצה להבין מה ראיתי נכנסתי לסיפורים והתחלתי את הסיפור הראשון בסופו הזדעזעתי עד עמקי נשמתי מאמא ובן שמתנים אהבים יחד, אך חשתי את חלציי מתעוררים והלחות מתרקמת בין רגליי בחרתי להתעלם והמשכתי ועברתי לסיפור הבא.
אודות אמא ובן בחופשה שהחלו לקיים יחסי גילוי עריות וכך המשכתי כשעה קוראת סיפורים. כששמעתי את דלת הבית נפתחת סגרתי הכל ויצאתי מחדרו לחדרי, הסתגרתי בחדרי נושמת עמוק מנסה להבין מה עבר עליי בשעתיים וחצי האחרונות.
בעודי מנסה לעכל 3 דפיקות על הדלת אני עונה בלחץ "כן" אביחי עונה לי "אמא הכל בסדר ?" אני עונה במהירות "כן, כן "
הבן שלי שואל "סיימת עם המחשב להיום ?" אני עונה בגימגום "כן תודה רבה" אביחי מסכם "יופי ערב טוב" ונכנס ומסתגר בחדרו, אני נצמדת לדלת למתחילה ליפול לריצפה מחליקה אט אט עד שאני מתיישבת על השטיח דמעות עולות בעיניי ולא נעים להודות חלציי בוערים.
מה כרגע ראיתי, האם הבן שלי סוטה מין, האם זה התחביב שלו ? למה הוא לא נמשך לנשים בגילו, למה דווקא גילוי עריות ומעל הכל האם הצפייה בגילוי עריות בעצם נובעת מזה שהוא נמשך אליי והאם זאת אשמתי.
בהתחבטות נפש נכנסתי למקלחת בידיעה שבעלי יגיע מהעבודה תכף ואני צריכה להיראות נורמלי ולא סמרטוט שצפה בפורנו גילוי עריות כל הצהריים, בעודי בדרכי להתקלח, עצרתי לרגע למול המראה נעלתי את הדלת ולראשונה מזה זמן שהחלטתי להביט בעצמי.
התחלתי לקלף את בגדיי מעליי נשארתי רק עם תחתונים וחזיה שחורים, מביטה בגוף שלי לא רואה צלוליטיס או כתמי שמש כמעט ללא סימני מתיחה מהלידות, לפתע אני מחליטה לפעול אני מסירה את החזיה ואחריה את התחתון נעמדת מול המראה עירומה ובוחנת את שדיי הגדולים ואת
ישבני המלא שתמיד התביישתי בו, הבטן שאני נלחמת להכניס פנימה אני לא שמנה! אבל כן בגילי מתבלטת לה מין כרס קטנה ולא נעימה, אני לא מרוצה מהמראה שאני רואה. אבל אני כן מבחינה שאני לא שונה מהנשים בתמונות והסרטיםשיש לבני באוסף נשים אמיתיות ולא דוגמניות,
למרות הכל הן מקיימות יחסי מין נועזים עם ילדיהם מה דפוק בהם, חשבתי לעצמי ונכנסתי למקלחת המים החמים עשו עימי חסד, המים היו נעימים ונהנתי להתחמם.
עוד לא לפני שהסתבנתי נהנתי מהחום, כשהתחלתי להסתבן התחלתי כרגיל בתנועות מהירות אך לפתע בעודי מנקה את עצמי נגיעות בין רגליי החלו להרגיש יותר מטוב.
הרגשתי רטיבות בזמן הסרטים ובחרתי להתעלם מתוך מחשבה כנה שזאת סטייה ואסור לי אפילו להרשות לעצמי להרגיש כך.
אך במקלחת המים היו חמים וכל גופי בער הדלת הייתה נעולה וזה היה רק לשחרור עצמי הרשיתי לעצמי לרגע לשלוח יד מטה לעבר איברי הרטוב והחם.
במגע ראשון חשתי חום גדול ולפני שהבחנתי במעשיי כבר הייתי בעיצומו של מעשה האוננות, התחלתי באופן מאוד עדין ורגוע וככל שנכנסתי לזה יותר ויותר הגברתי קצב והשתדלתי לשמור על שקט ההתנשפויות התעצמו בשלב כלשהו הייתי באקסטזה מוחלטת מלטפת את כל גופי שדיי בעוד שיד ימין מתעסקת בכפתור קטן שמרעיד את כולי.
בדרכי לגמירה שהחלה להיבנות צצו להם, הסרטים, הסיפורים והתמונות הכל התערבב בתוכי בין גועל לבין משיכה מינית לא מוסברת, אולי דחקתי את המיניות שבי אולי הייתי חסודה בכל זאת בית דתי.
השתדלתי בכל מאודי לשמור על שקט אך הוא הופר בקול גניחה רמה בעודי גומרת במקלחת גופי קרס על ריצפת האמבט התיישבתי מנסה להחזיר את נשימותיי.
בעוד זרם המים מעליי ואני מלטפת את איברי ואת שדיי בתחושת סיפוק לא אוננתי שנים, האם זה אומר שאני גם סוטה ?.
יצאתי מהמקלחת עטופה בחלוק בעלי טרם הגיע, התארגנתי התלבשתי ויצאתי להכין ארוחת ערב משוחררת כמו איטריה אך עם מועקה שלמה בנפש, מה עשיתי והאם זה אומר משהו על מה שעשיתי וצפיתי הבוקר, הדחקתי את הדברים דוד הגיע מהעבודה והתיישבנו לאכול כשקראתי לאביחי להצטרף הוא צעק מלמעלה "אין צורך אמא, אכלתי עם חברים תודה"
בעלי שישב מולי  שאל איך היה בעבודה ואני רק הנהנתי בנחת שטוב לא סיפרתי שהמחשב התקלקל או שעבדתי בחדרו של אביחי.
לא ידעתי מה לומר שתקתי רוב הערב ניסיתי להדחיק את כל מה שקרה היום, עליתי לישון מוקדם, מבחינה שאביחי לא יצא מחדרו הסתקרנתי לדעת האם הוא צופה בפורנו. אך הנחתי את זה לנפשי שיחררתי והחלטתי לנסות להתעלם
נכנסתי למיטה לשינה נטולת חלומות מתוך תקווה שמחר יגיע וישכיח את היום.

עודכן לאחרונה

9 מחשבות על “האוסף שלי ואמא – חלק 1”

 1. אחלה סיפור, תמיד אוהב סיפורים של גילוי עריות
  מחכה כמובן להמשך אם יש.. ולעוד סיפורים של גילוי עריות

  הגב
 2. וווואאאווו …
  איזו כתיבה שונה מהרגיל ומעניינת …
  לקבל את הסיפור מהצד של האמא – זה ממש מגרה וסקסי…
  איך הסיפור נבנה לאט לאט , המתח עולה , הסקרנות מטפסת , והמיניות מתפתחת …
  והכל תוך בילבול אחד גדול … שמוביל לאוננות אישית שלא קרתה המון שנים – שזה גם מטלטל אותה …
  והכל בלי ידיעת הבעל ו…הבן …

  האמא הלכה לישון – אך , מה/מי יהיה בחלומות שלה ?
  איך יתפתחו הדברים בינה לבין הבן שלה ? אם בכלל ..

  כתיבה מהממת !!!

  צמאים להמשך …

  תודה
  ד.פ

  הגב

תגובות ? (אין צורך להזדהות)