בת האולפנה עירומה

האוסף שלי ואמא – חלק 9

לתחילת הסיפור

אני מתעוררת  כהרגלי בשעה 5:40  ויורדת להכין ארוחת בוקר ואני מתמלאת אנרגיה ומתחילה לנסח מסלול להיום, אני אגיע לעבודה מוקדם ואני צריכה
לעשות שיחה מול דימיטרי אחרי הכל. אני רוצה גם לשבת לקפה עם אורנה. ואביחי מה אני עושה עם אביחי שלי, בעודי מתלבטת על כוס קפה נכנסת לי הודעה מאורנה.
אני פותחת וצופה בסרטון אני מנמיכה ומפעילה אני צופה באורנה בחדר השינה שלה עירומה, לוחשת "אני לפני התארגנות לעבודה אני מתגעגעת נדבר בעבודה"
ואני חשבתי שאני אעבור יום רגיל ושגרתי, לא היה לי כזה כבר שבוע וחצי בזמן שאני עולה למיין כביסה אני שומעת ויכוח מהחדר שינה אני מציצה קלות פנימה ומבחינה בבעלי מתווכח
עם האחראי ויכוח שמגיע לכדי צעקות. השעה בסך הכל 7:10 ואני מופתעת הוא יוצא מהחדר מציין שיש תקלה במערכות והוא חייב לזוז, אני מעירה "אבל מה עם ארוחת בוקר"
הוא צועק בדרכו החוצה "אתפוס משהו בדרך" אני פונה לכיוון חדרו של אביחי פותחת את הדלת בשקט ואני מביטה בו עדיין ישן, אני מביטה בו לעוד מספר רגעים וסוגרת את הדלת חזרה.
אני מבינה שמה שקרה אתמול דורש עיכול אבל כרגע זה לא הזמן, נכנסתי לחדרי התלבשתי והתארגנתי רשמתי פתק לאביחי והנחתי על המראה שבחדרו.
בפתק רשמתי "אביחוש אני זזתי לעבודה אגיע לבית ב14 מצפה לך…"
יצאתי לעבודה, כשנכנסתי בשערי האולפנה כל אירועי אתמול בערב התפוצצו לנגד עיניי, זה היה מדהים בקושי הצלחתי להניד את ראשי מבלי שאראה סקס נוטף מכל פינה.
נכנסתי למשרד ושלחתי הודעה לאורנה "איפה את אני במשרד" אורנה לא הגיבה ולא עברו יותר מכמה דקות וקיבלתי תגובה "אני נכנסת לשיעור לשון ניפגש ב10"
אני רוצה למות יכול להיות שהיא מצליחה להמשיך לחיות ואותי התאווה משתקת והורסת כל יכולת לחיות נורמלי, אני במלכוד זימה  בראשי חולפות שפע מחשבות החל ממה אביחי עושה כעת ומה עובר על אורנה ואפילו דוד נכנס לבליל הזה עם הבלאגן במשרד.
אני מנסה לעצור ולחזור לשגרה אני פונה לפיקוח על הבגרויות ויורדת לכיתות הגבוהות, אני נכנסת לכיתה ללימודי אנגלית שרה המורה לאנגלית היא על סף פנסיה, זועמת מכל תנודה של הבנות ואני מנסה להרגיע את הרוחות.
וחולפת לכיתה הבאה שם אני פוגשת את אביחיל המחנכת של יא' 6 היא בת 32 ומלאת מרץ הבטתי בה מעבירה את החומר לבנות ונהנתי, היא הזכירה לי אותי קצת לפני שקודמתי לניהול.
יצאתי משם ופניתי לפרוזדור הרחב של הכיתות, אני מביטה לכל אורכו ויש לי חשק עז לפשוט את בגדיי ולרוץ לאורכו עירומה.
אני מבינה שהודיה הנורמטיבית כבר לא כאן ואני מתלבטת מזה אומר עליי.
בעודי פוסעת בנחת לאורך הפרוזדור מדמיינת את עצמי עירומה ,אביחיל מגיעה מאחוריי "הודיה" אני מתעוררת מהחלום בהקיץ שאני שרויה בו "כן" אני עונה בנחת אביחיל מוסיפה "אני מעוניינת להיפגש איתך בארבע עיניים בנוגע לתפקידי" הנהנתי כמבינה.
ואמרתי "תגיעי ב10 למשרד שלי" היא הנהנה בחיוב ואני התחלתי לעלות מעלה לכיון משרדי עברה שעה ואורנה לא נראית באופק.
הגעתי למשרד ושלחתי לה הודעה "אורנוש כבר 9 וחצי איפה את ?"
הודעה מגיעה "זו הפתעה תגיעי לכיתת מחשבים 3" אני יוצאת ממשרדי שירה המזכירה רואה אותי יוצאת ושואלת לאן אני  הולכת אני עונה "לכיתות המחשבים תכף אחזור" אני ממהרת ועולה 2 קומות לכיוון כיתות המחשבים פונה לכיוון הכיתה הפינתית אני שומעת רעשים עמומים ובכל זאת אמצע יום לימודים.
אורנה אולי סוטה אבל לא מטומטמת, אני פותחת את הדלת ונדהמת להבחין במרכז הכיתה זוג מזדיין בפראות, אני נאלמת דום ומתרכזת ורואה את אורנה רוכבת בפראות על זין זקור.
ברגע הראשון אני לא מעכלת אבל כעבור כמה שניות נופל לי האסימון, הגבר זה דימיטרי שמזדיין איתה באמצע יום לימודים, אני נכנסת מבוהלת ומעירה בלחש "זה טירוף! אמצע יום לימודים יש כאן 340 בנות מה עובר עליכם ?"
אף אחד לא עונה לי הזיון ממשיך בפראות הרטיבות בין רגליי מאותת לי שחסודה או הגיונית זה על זמן קצוב.
אני מתקרבת עוד וקוראת בקול "אורנה תעצרי תקשיבי לי ,היא מסיטה את מבטה נעצרת ולוחשת "הוא ממלא את כולי ואני לא יכולה לעצור זה מדהים" אני מביטה בה עולה ויורדת בפראות גונחת על דימיטרי.
אני נאחזת בעור שיניי לא לתלוש בגדים ולהצטרף לחגיגה הזו, אך ההגיון מכה בי זה לא ערב ואולפנה נטושה כולם כאן כל העולם מורים מורות רבנים ותלמידות.
החיים של שתינו יהרסו לחלוטין נאבד את הכל אם זה יתגלה, אני מתקרבת אליה אוחזת בידה בעוד היא החלה בתנועות מעגליות על איברו ,אני אומרת לה "אורנוש תעצרי זו לא הפתעה זו סכנה" היא מושכת בחולצתי לעברה וגונחת פעם נוספת ולוחשת "את לא יודעת את התחושה" ידיה עטפו את מותניי ואני הרגשתי נמסה מבפנים אני צריכה לעצור את זה.
אבל כרגע הדבר היחיד שקרה כאן זה שהיא מדרדרת אותי לעשות טירוף, היא ממשיכה לאחוז בי ונעזרת בי להמשיך את הזיון בתנועות עמוקות ,אני נעצרת לוקחת אוויר במטרה לחשוב בהיגיון אך ריח הסקס מושך אותי פנימה אני לוחשת לה "אני רוצה אבל מפחדת" היא נשקה לי בעודה משתוללת על הזין שתקוע בתוכה.
כל המחסומים נפלו והתחלתי להסיר את בגדיי, היא התרוממה מעל הזין שנותר זקור היא לוחשת לי "הוא לא גומר כמו בעלי מהר הוא עם יכולת להחזיק…" אני נושקת לה דימיטרי קם ולוחש "זה סוד שלי עם מנהלות" אני מחייכת ויורדת על ברכיי ודוחפת אותו עמוק לגרוני  מוצצת בתאווה, איברו זקור ומריח מהכוס של אורנה שהשתוללה עליו.
אורנה מכוונת אותי ומפשקת את רגליי ודוחפת את לשונה עמוק לאיברי הבוער, אני חרמנית והאדרנלין בשמיים יש פה בית ספר שלם סביבנו ואנחנו שרויים בחוויה מינית יוצאת דופן.
בעודי מלקקת את איברו לכל אורכו תחושת הפאניקה שלי החלה לדעוך ואני נהנת מהחוויה.
אך לפני שהספקתי לעכל את מעשינו, דלת הכיתה נפתחת לרווחה וכולנו נעצרים באחת עינינו מובלות לעבר הדלת כשהקול הנכנס אומר "הודיה שירה אמרה לי שאת…."דממה.
אביחיל הצעירונת שקבעתי איתה פגישה במשרד ב10 בבוקר נכנסה לכיתת המחשבים  ותפסה את כולנו על חם. מה לכל הרוחות עושים עכשיו.
אני שולפת את איברו הזקור של דימטרי מפי ומרימה את ראשי, אני רואה בילבול והלם נוראי על פניה של אביחיל.אמא
היא לא תבין את מה שקורה כאן וכרגע היא עלולה למוטט לכולנו את החיים, היא מביטה בנו המומה מפתח הדלת זה הרגיש שהעולם קפא באחת. אורנה על ארבע למולה, מפשעתי המפושקת לנגדה ואיברו של דימטרי עומד זקור למול פרצופי.
המחזה הזה תקוע לי בראש ולא יוצא וכאילו סערת הוריקן עברה במקום.
כולנו מזנקים מהריצפה אורנה מזדרזת להסתתר מבעד למחשב מנסה להשים חצאית דימיטרי נלחם עם הג'נס שלו ואני עירומה, אך מבינה שלהתלבש כרגע זה רק מקרין אשמה.
נכון נתפסנו על חם וכרגע צריך פתרון אך להילחץ ולהתלבש לא יפתור את זה.
אני מתקדמת לעברה עירומה לחלוטין היא נותרת קפואה במקומה ומביטה בי בהלם, אני לוחשת לעברה "אביחיל מה שאת רואה כרגע נראה מזעזע, תעצרי בואי תשבי נדבר ונסביר לך הכל" דימיטרי כבר לבוש וברח מהכיתה.

אורנה עם חצאית ללא תחתונים והחזה הגדול שלה חשוף בעודה נלחמת ללבוש משהו, אני מושיטה יד לעבר אביחיל ההמומה בתקווה שהיא תחזיק את ידי אני עוצמת את עיני ואני לוחשת "בבקשה אביחיל בבקשה תני לי יד ותתני לנו להסביר"
אני חשה את ידה נוחתת בידי  ואני חשה אבן נגולה מליבי, אני מובילה אותה לכיסא ואני מסמנת לאורנה לסגור את הדלת, אורנה נעצרת מלנסות להתלבש ומביטה בנו, אביחיל מתיישבת ואני אומרת לה אכפת לך שאתלבש קודם היא מביטה בי ומהנהנת בדממה.
אני פונה לבגדי ומתלבשת בזריזות אורנה גם היא חוזרת להתלבש  בנחת וכעבור 3 דקות אנחנו שוב המנהלות הצנועות.
במוחי חולפות אלף מחשבות של איך לכל הרוחות אני מצדיקה אורגיה ביום לימודים עם שרת בית הספר ביחד עם הסגנית שלי, למישהי שתכננתי להעביר לניהול שנה הבאה בחטיבת ביניים.
אני מתיישבת ומנסה להתחיל לדבר ומתחילה מעט מגומגם "אביחיל תביני… מה שהיה פה… לא היית אמורה לראות", היא פוערת את עיניה "ואם לא הייתי רואה זה תקין מה שקרה כאן" היא פולטת לפתע.
אני מבינה שהתנסחתי לא טוב אורנה מתפרצת ואומרת "זה לא מה שאת חושבת" היא מביטה בנו במבט מהורהר ולוחשת "אורנה את ואורנה קיימתם יחסי מין בכיתת מחשבים עם דימא השרת מה בדיוק לא הבנתי נכון ?"
אורנה נכנסת לשיחה ואומרת "אביחיל תעצרי ותנסי להקשיב רגע אנחנו במצב מעט מורכב, זה לא הנורמה שלנו ובטח שזה לא משהו שאנחנו עושות באופן קבוע, זה טירוף שהתגלגלנו לתוכו השבוע."
אביחיל למשמע הדברים פלטה שוב ואמרה "שמעתי מספיק אם ככה אתן מתנהלות זו לא הדרך החינוכית שאני חיה ושלמה איתה בטח שלא במישור המוסרי והתורני, קל וחומר ששתיכן נשים נשואות, זה טירוף מה אתן הולכות לעשות או שזה השגרה שלכן רק שאבין "
נבוכות מביטות בה מבלי לומר מילה נותנות לאוויר לשאת את המשקל של הדברים,היא פוצחת שוב אורנה עליך אני לא מאמינה את מודל לחיקוי את מדריכה זוגות,הודיה את ואני לא בטוח במישור הנכון ואני חשבתי שאני אבוא לבקש ניהול אמרה בפנים חמוצות.
כאן הבטתי בה בעצב "באמת שהתייעצנו עליך וחשבנו לקדם אותך לניהול", היא הביטה בנו עם חיוך מריר והתפרצה על שתינו בצעקה "כדי להיות מנהלת כאן צריך להשתתף באורגיות ?, או שבעצם הצעתך היא שוחד על מנת שאשמור על סודכן"
אורנה עצרה את השיחה "אוקיי די אביחיל, זה לא המקום או הזמן לשוחח את ראית משהו לא הולם וזה נכון, את מוטרדת ובסערת רגשות אני מבקשת ממך ללכת לבית אנחנו נטפל בכל השאר ואבקש פגישה איתך רק שלושתנו".
אביחיל הנהנה בשקט "מתי תרצו פגישה ?" אורנה אמרה "הערב ב19 בחדר מורים כשהכל ירגע" אביחיל הנהנה שוב וקמה ויצאה מהכיתה, אני נותרתי המומה מביטה על אורנה ושואלת אותה "עד כמה את קרובה אליה שהיא הסכימה ?"
"את שוכחת שאני חנכתי אותה ואני המדריכה הפדגוגית שלה  וטיפלתי בה ובבעלה כשהיו במשבר", הבטתי בה בחוסר תשומת לב לפרטים רק דבר אחד הטריף אותי היום ב19 בבית ספר מה לכל הרוחות אורנה מתכננת ?
אני מביטה בה במבט שובב ושואלת "אורנה מה לכל הרוחות"  היא הביטה בי במבט ערמומי את רק תגיעי ב18 וחצי, ומה דעתך להזמין את אביחי הערב ב20"
אני מביטה בה ומבינה שעולמות הזימה שלי נחשבים חלביים עבורה ואין שום מחסום יותר, אני מהנהנת ושולחת הודעה לאביחי במילים הבאות.
"אביחוש היום ב20 באולפנה" התגובה לא איחרה להגיע "אמא מטריפה גם אורנה תהיה?" חייכתי והתמלאתי תאווה כל הרעיון שנתפסנו ועוד על ידי מורה תחתינו מעיד כאלף עדים שאנחנו פועלות בטיפשות אבל זה לא משנה כלל כי אין לתאווה מעצורים.
הגבתי לו "תבוא ותגלה" אני יצאתי לבית ב14 להתכונן, כל מה שקניתי אתמול נותר שומם וחסר פעילות והחלטתי לנסות שוב פעם היום להביא את כל הדברים מתוך תפיסה שאולי נצליח להתפרע, הפעם באופן שחשבתי ולא ללא מעצורים.
הגעתי לבית מצאתי את אביחי עם בגדי ספורט מסריח מאימון במטבח.
כשנכנסתי הוא זינק עליי בשאלה "מה קורה הערב ?" עונה תשובה חדה כתער "תגיע ותגלה הפתעות חדשות" מתוך הבנה שאפילו אני לא יודעת לאן זה יוביל.
עליתי לחדר השינה ופשטתי את בגדיי ונכנסתי להתקלח ונהנתי מהמים החמים על גופי, הרגשתי פקעת עצבים וחשתי שאני צריכה הקלה, יצאתי מהמקלחת עירומה ומטפטפת וחיפשתי בשקית הפריטים משהו שיתאים לאמבטיה ומצאתי דילדו נחמד וירוק חזרתי  בצהלות למקלחת.
מתוך הבנה שאני הולכת לפנק את עצמי בפעם הראשונה עם צעצוע והרגשתי פרפרים בבטן, התחלתי להניע את הזין הירוק מגומי סביב הדגדגן שלי מרגישה את החרמנות מכה בי.
אני מקרבת אותו לפתחי ונדלקת ומרחיקה בתנועות סיבוביות, מתקרב ומתרחק, מכה מדי סיבוב בדגדגן ואני נמתחת במים ונשיפותיי נשמעות בחדר.
ככה המשכתי עד לרגע שהרגשתי שאני לא יכולה יותר והחדרתי אותו פנימה לתוכי במכה אחת, נדהמתי מהתחושה שעטפה אותי ההרגשה עירפלה אותי במים וגנחתי בקול "אוי אביחי!".
התחלתי לזיין את עצמי בדילדו פנימה והחוצה בהתחלה לאט וככל שהתקדמתי הקצב עלה ואיתו הגניחות שלי יותר ויותר, לא שמתי לב לעוצמת ווליום  של הקול שלי  בעודי נדפקת אני גונחת את שמו של אביחי באוויר בכל חדירה,"או אביחי תזיין אותי חזק תזיין לאמא שלך את הצורה" לא לקח לי הרבה זמן והתחלתי לגמור במים בעוצמה שטרם הרגשתי באוננות חסרת אביזרים, זאת הייתה חוויה מהפנטת.
רגליי רטטו במים וחשתי את מגע המים מלטף כל שניה באמבטיה היה עונג מזוקק של זימה ותאווה.
כשהתרוממתי ושלפתי אותו מתוכי נפלטה מתוכי אנחה שלא רציתי לעצור את האקט הזה אפילו לא לרגע, דמיינתי בראשי את אביחי משפריץ את זרעו לתוכי והתמוססתי במים החמימים.
נותרתי במים מתנשפת לרגע לא מבחינה שצופים בי, ברגע שהתרוממתי אני מבחינה באביחי שלי עומד בכניסה למקלחת ומציץ עליי מפתח הדלת, לרגע נבהלתי וכמעט החלקתי אך נשענתי על הקיר והבטתי בו במבט מופתע.
הוא לוחש לי ברגע שמבטנו הצטלבו "סליחה שהצצתי אבל זו ההופעה הכי טובה בעיר"
אני מסמיקה למרות שהוא צפה בי לא בפעם הראשונה מאוננת, אך הייתי בטוחה שזה רק אני בפרטיות שלי חשתי בנוח לצעוק לגנוח ולהשתולל והופתעתי מהיותו צופה וחשתי בושה לא מוסברת.
יצאתי עירומה ורטובה ללא מגבת וניגשתי לחבק אותו מרטיבה את כל בגדיו, הוא מחפש את שפתיי ומנשק אותי חרישית אני מתעוררת חזרה לזימה אדירה ותאווה לקבל את אביחי שלי.
והוא לוחש באוזניי "את האמא הכי טובה בעולם" אני מתחילה לנשק אותו הוא עוטף את כולי בבגדיו שנרטבים לחלוטין אני מנשקת אותו בעוצמה, לא רוצה שישחרר אותי אני רוצה רק אותו מיד נופל הדילדו שזיין אותי  מידיי ואביחי פולט כבדיחה "לצרף אותו" אני מחייכת ואומרת אני מעדיפה את שלך ומושיטה יד לאיברו הזקור, אבל לא אתנגד שהוא יצטרף.
אנחנו נדחפים מהמקלחת לעבר המיטה הרחבה שלי, אביחי מפשק אותי עליה ומושיט יד לבין רגליי חש ברטיבות שלי ולוחש "אמא אני משוגע עליך" הוא מסיר את בגדיו הרטובים ומשפשף את איברו כנגד איברי אני חשה זרמים בכל גופי ואני לוחשת לו "תזיין אותי אביחי"

הוא מחייך ואומר "כן אמא" ומתחיל לחדור לתוכי בעדינות אין קץ, בתחילה דוחף את הפטריה הגדולה שלו מעבר לפתחי ומתחיל לשקוע אט אט לתוכי עד שכולו נבלע בתוכי ועוד לפני שהספקתי לגנוח בחדירה הוא שולף עצמו מהר מתוכי, אני כבר מכירה את המהלך שוב חודר אליי במהירות ושוב יוצא.
מתעלל בי בתאווה ולא נותן לי להתמלא כולי מאיברו וכל כניסה וכל יציאה כרוכה במכה בדגדגני גורם לי להתפתל אני מפושקת ונותנת לו לעשות בי כשלו, הוא מתחיל לזיין אותי ולא עוצר לרגע.
כרגע הוא כבר לא פוסק והקצב מתגבר פנימה והחוצה מבטו נעול במבטי שפתינו מחוברות ובין ההתנשפויות שלי שמתגברות הוא מגביר את קצב הפימפום והולך ומגביר, יד ימין שלו נשלחת לעבר דגדגני והוא משפשף בעוצמה ולא נותר בי אוויר חשתי את אגני מתמלא והרגשתי שאני קרובה לגמירה.
אך לפתע אביחי הפתיע אותי ואצבע אחת החלה משוטטת סביב פי הטבעת שלי בעוד הוא מקפיד על קצב פימפום כשאצבעו חדרה לתוך ישבני התחלתי לגמור בעודי מפושקת על המיטה הוא אוחז בי ומגביר את חדירתו לתוכי.
אני צווחת בכל חדירה אני מרגישה גלי חום מכים בי ולפתע שפתיים רכות על שפתי ולחישה "אמא אני אוהב אותך"  ואני חשה את גופו נרפה וחשה בזרעו מושפרץ עמוק לתוכי החמימות מקיפה אותי אני לוחשת חזרה "גם אני מותק גם אני".
אנו נותרים מחוברים בחיבוק אוהב עד שהוא מתרומם ולוחש לי "מה יהיה הערב ?" אני מביטה בו במבט ידעני ואומרת "רק אם תבוא תדע" בו בזמן שלי אין מושג קלוש מה יהיה הערב. בזמן שהוא נשלף מתוכי אני מרגישה את זרעו זולג מפתחי, אני נעמדת נושקת לו ולוחשת "תבוא יהיה כיף" אני מתנגבת ומתחילה להתלבש.
הוא מביט בי ושואל "איך אורנה נכנסה לזה ?"
אני מביטה אליו ולוחשת "מנהלות אולפנה מתוסכלות מינית" הוא נקרע מצחוק על מיטתי ואומר "זה שם טוב לסרט פורנו" אני מגחכת ויוצאת מהחדר למטבח הוא יוצא אחרי עירום ואני מביטה בו ולוחשת "לא הספיק לך ?".
"אף פעם לא יספיק לי ממך" הוא לוחש לי אני מחייכת ועונה "אז תגיע ב20 לאולפנה" עם קריצה  ואני ממשיכה בסדר יומי.
הסקס עם אביחי מרגיע ומעורר בי רצונות ליותר חיבור איתו, אני שוקעת לחלום בהקיץ שאנו בורחים לצימר לממש פנטזיות מטורפות במשך מספר ימים וחשה התעודדות והתחברות לרעיון הזה.
אני מתקשרת לאורנה היא לא עונה אני מסתבכת עם עצמי איך ? ומה יהיה כשאגיע לאולפנה ? החלטתי לשחרר הכל ולהגיע ב18 לשם לא משנה לי כלום.
אספתי את כל הפריטים שקניתי בשקית והתארגנתי במהירות ויצאתי לכיוון האולפנה השעה כבר 17:50 ואני מחנה בחניית המנהלת השער פתוח והרכב של אורנה סמוך לשלי,  אני מתקדמת בבטחון לעבר האולפנה ונכנסת פנימה.
אני פונה למשרד שלי מתיישבת בנחת ונושמת עמוק השעה 18 בערב.
אביחיל תגיע עוד שעה, אביחי שלי עוד שעתיים.
מה לכל הרוחות אורנה מתכננת אני מתחילה את הערב בחשש שמא אביחיל לא תבין ולא תלך לאן שאורנה מנתבת ואיך לכל הרוחות הסתבכתי עם אביחיל.
במקום לעשות שיחה עם דימיטרי ולכסות על תקלות אני יוצרת עוד תקלות, בעודי יושבת במשרד טרודה נכנסת למשרד לא אחרת מאורנה עירומה כביום היוולדה.
מביטה בי וזורקת לעברי אל תהיי כבדה, בואי אל תטרידי את הראש שלך יותר מדי.
היא מתקרבת לעברי ומניחה את שפתיה החמות והרטובות על שפתי אני נמסה מהתחושה ומבינה שאין לי כוח להתנגד כלל, אני מביטה בה בזמן שהיא שולפת דילדו דו ראשי ענק שקניתי מהשקית היא מביטה ולוחשת לי "שובבה אנחנו הולכות להנות" היא מוציאה גם שמן תינוקות ומושכת אותי אחריה לספריה אין מקום אידיאלי מזה .
בדממת החדר עמוס הספרים, אורנה מקלפת מעליי את בגדיי במהירות ומותירה אותי עירומה ומשפריצה לעברי שמן תינוקות אני לוחשת לה "את מטורפת" היא מחייכת ואומרת "רק התחלנו" בתוך שניות אני מגלה שגופי נוטף שמן וכולי משומנת אני מביטה לעברה "איך לכל הרוחות נתלבש ?" אני שואלת בתמיהה היא מחייכת משפריצה על גופה הענוג זרם ארוך ואומרת "לפני שמתלבשים מזדיינים", ובזה היא הספיקה לתמצת את מהות הערב.
אני כבר לא מופתעת מהנועזות שבה, היא מלאת בטחון ורוצה לחיות בזימה, לרגע אני נבהלת מהמחשבה ששיחררתי מהכלוב הדתי מפלצת מינית אני מביטה לעבר גופה הבשל הנוצץ משמן ושואלת "ואביחיל ?"
היא עונה לי בבטחון "תסמכי עליי הכל בסדר" אני מתקרבת לגופה השומני והחלקלק אני נהנת ממגע השמן בגופי ידיה מחליקות על פטמותיי מעבירות בי תחושת זרם נעים, שפתיה נתפסות בשפתי ואנחנו מתחילות להיסחף בנשיקה עמוקה וחושנית.
ידיי משוטטות על גופה והיא נעתרת לי, אנו נדחפות לעבר הפופים ונשכבות וידיה נשלחות לבין ירכיי אני מפשקת בשמחה ונותנת לה גישה לפתחי הלוהט.
אצבעותיה מפלסות את דרכן בין רגליי עד שאני חשה אצבע עדינה מלטפת את דגדגני, אני פולטת אנחה ואורנה נדלקת ידה מתחילה לפעול אצבעותיה פורטות על איברי ואני כולי נמתחת לגל החום שמציף אותי.

אני מתרוממת ומנתקת את ידיה ממני, אני לוחשת לה "אני רוצה משהו" היא מביטה בי ומהנהנת בסיפוק כמבינה מה בדיוק, אני נעמדת על 4 כמו כלבה מיוחמת שמחכה להידפק, אורנה נעמדת מאחורי ומתחילה להחדיר לתוכי את הדילדו הסגול ומתחילה לזיין אותי פנימה והחוצה בעוד אני מתנשפת ונהנת מכל שניה, אורנה נעצרת ואני לא מבינה היא מתעסקת בטלפון ולרגע וחוזרת ונעמדת גם היא על ארבע ומחדירה את הקצה השני עמוק לתוכה.
וברגע אחד אנחנו מחוברות ישבן לישבן בעזרת הדילדו הזה וקובעות את קצב הזיון אחת לשניה גופינו מחובר ואנחנו מתחילות לנוע בקצב, אני מנסה להנות מהתחושה החדשה עבורי אני מרגישה את תנועותיה של אורנה בכל דחיפה שהיא דוחפת לי את הזין הגדול הזה עמוק לתוכי ואני חווה את הזיון המאתגר ביותר שלי תוך מספר רגעים קלטנו את הדרך הנכונה והתחלנו להזדיין להנאתנו.
כל כך נסחפתי בתחושה שהתחלתי לגנוח את שמה של אורנה בקולי קולות."אורנוש זה נהדר תמשיכי חזק"
מבלי להשים לב שאורנה איתי באקסטזה ואורנה גם היא פולטת גניחות רמות "הודוש תזייני אותי טוב עמוק עוד חזק" ומעל כל זה ללא יכולת הבחנה באביחיל שצופה בנו מהכניסה לספריה, האקט נמשך עוד דקות ארוכות פנימה והחוצה עם גניחות וצווחות בזמן שאביחיל צופה בגופותינו המשומנים נדפקים על זין מגומי סגול.
אני חשה את גופי נרעד ומרגישה את הגמירה מגיעה בעוצמה לתוכי אני לפני כן שומעת את אורנה גונחת בקול אדיר "אני גומרת" וזה דוחף אותי לקצה אני מתחילה לגמור על הזין הסגול ולאחר מספר רגעים מתמוטטת על הפוף יחד עם אורנה אנו מתנתקות ולפתע אני קולטת אותה, את אביחיל צופה ולא זזה ממקומה היה נראה שהיא נטועה באדמה בזמן שאנחנו היינו עמוק באקט.
אנחנו מביטות בה הפעם במודע כי אנחנו הזמנו אותה למפגש חסר המעצורים הזה ועכשיו כל מה שנותר זה להביט בפניה הקפואות ולשער אם הצפיה בנו עשתה עבורה משהו, אני מתקרבת לאורנה ומנשקת אותה בחושניות לנגד עינייה של אביחיל וכולנו בדממה…
אני מבחינה שהיא לא נעה ולא זזה ממקומה, אני ואורנה קמות לעברה מתקרבות והיא נותרת המומה.
אני לוחשת לה באוזן "אנחנו נפלנו ברשת התאווה" ואורנה מן הצד השני לחשה "ואנו רוצות אותך איתנו בתאווה" בעוד אורנה מושיטה ידה לאביחיל הקפואה שמביטה בה ואורנה לוחשת לה "תסמכי עלי אביחיל מותק".
אביחיל נעמדה קפואה מהנהנת בראש, זה לא מה שהיא ציפתה לראות כשתגיע לבית הספר אורנה החליטה ללכת צעד נוסף וקירבה את שפתיה אל אוזנה של אביחיל והחלה לנשק.
ראיתי את הרעידות ברגליה והמבט ההמום ,לחשתי לה באוזן "את יכולה ללכת חזרה הביתה ולשכוח מה שקרה כאן, או שאת יכולה להצטרף" הושטתי לה יד מצד ואורנה הושיטה יד מהצד השני היה נראה על פניה מבוכה היא לא זזה למשך דקה תמימה.
לפתע ראיתי את אביחיל מסתובבת ויוצאת מהספריה, אורנה הביטה בי המומה הבטתי בה ושתקתי.
המתח צנח באחת מהאוויר התיישבתי על הפוף מביטה באורנה ושואלת "מה עכשיו ? את בטוחה שהיא תדע לשמור סוד ?"
"חכי" לחשה אורנה ויצאה מהספריה בעקבותיה, הבטתי בה יוצאת עירומה לעבר הרחבה והדלת נסגרה.
נותרתי על הפוף רטובה ומשומנת זאת לא הייתה התוכנית…

11 מחשבות על “האוסף שלי ואמא – חלק 9”

 1. תודה.
  סיפור מאלף, מקווה שלא נישאר במתח הרבה זמן כמו בפרק האחרון

  הגב
 2. כרגיל… כותבת בצורה סקסית ביותר וגורמת לחרמנות יתר…
  לא יכולים כבר לחכות לפרק הבא

  הגב
 3. וואו חיכינו מלא מלא זמן אבל היה שווההה!!!!!!!!!!!
  מקווה שהפרק הבא יבוא מהר מאדדד… הלוואי כבר מחר!!!!

  הגב
 4. כל פרק שובר שיא קודם.
  סיפור שלא צריך ולא ניתן להפסיק.
  מחכה לצירוף בני משפחה נוספים גם כן.

  הגב

תגובות ? (אין צורך להזדהות)