בת האולפנה עירומה

האוסף שלי ואמא – חלק 8

לתחילת הסיפור

אני מתעוררת  כהרגלי בשעה 5:40  ויורדת להכין ארוחת בוקר ומנסה לעכל את כל מה שקרה אתמול בערב.

אני מרגישה כמו אליס בארץ הפלאות שרוצה לדעת מה עומק המחילה של הארנב, אני נזכרת בכל הערב ורטיבות מתחילה להתפשט בין רגליי ואני פשוט לא מצליחה לעצור את גל החרמנות שפקד אותי.

זה כנראה מה שקורה כשמדחיקים מיניות במשך 20 ומשהו שנים.

 אני שולחת הודעה לאורנה "אהובה שלי אתמול היה מדהים ומטורף אני מחכה לך היום ב9 לקפה"

בעלי התעורר והתיישב על ידי ושאל "עד מתי היית עם אורנה אתמול" החלטתי לציין בפניו "אנחנו בתקופה לחוצה וכשסיימנו לא שמנו לב לשעה ושתינו קפה וכשחזרתי לבית עפתי ישר למיטה" הוא הנהן בהבנה אכל ארוחת בוקר קלילה וציין שהוא צריך ללכת לעבוד היום ויגיע מאוחר רק ב9 בערב.

הנהנתי בהבנה תוך כדי שהוא מסיים לאכול, אני מקבלת הודעה מאורנה, אני פותחת ומופתעת לקבל תמונה של אורנה במקלחת עירומה בסלפי מול המראה.

 אני מביטה בתאווה בצד השולחן הרחק מבעלי אני בהלם מהנועזות ואני קמה ממקומי ופניתי למקלחת.

אני נועלת אחריי ומתחילה להתפשט אני מצלמת סלפי שלי מול המראה ושולחת לאורנה ומתיישבת על האסלה ומלטפת את מפשעתי הרטובה.

לאחר מספר דקות חזרתי להתלבש לאחר שהמתנתי לתשובה ממנה שטרם הגיעה.

תמונתה בהחלט מעוררת בי רטיבות יותר חמורה ממה שהייתה בי, בעוד בעלי מסיים להתארגן ויוצא מוקדם מהרגיל אני יושבת בבית ומנסה לחשוב מה הדבר הכי טוב שאוכל לעשות כרגע, לאור התמונה של אורנה.

אני חרמנית והיא אמורה להגיע לכאן.

בעוד אני מתלבטת במטבח אביחי יורד במדרגות עם בוקסר לגופו החסון ונכנס למטבח.

"אני מריח משהו  טוב מה הכנת אמא" הוא קורא בקול מהכניסה.

אני מביטה בו ויצר החרמנות שלי גואה, בין אורנה הערומה במקלחת לבין אביחי שעומד חצי עירום במטבח אני מרגישה מצוקה מינית.

אני מגישה לאביחי והוא לוחש "לא באת אליי אתמול, מתי חזרת מאורנה ?"

הבטתי בפניו ואמרתי "הייתי עייפה מה התוכניות שלך להיום ?"

"יש לי אימון בוקר ואז הולך עם דביר לתל אביב אחזור ב13 ,אלא אם תחליטי לשנות לי את התוכניות ?" לחש בשקט ועם מבט חושק.

חייכתי ולחשתי "גם לי יש תוכניות היום בבוקר אנחנו ניפגש ב13" הוא הנהנן ונשק לצווארי ,נמסתי באותה שניה רציתי אותו ברגע זה ממש בתוכי.

התאפקתי איפוק גדול והוא עלה לחדרו ויצא עם בגדי אימון, קרץ לי ויצא ואני כמו אריה בכלוב לא יודעת מה אני באמת רוצה כרגע.

 השעה 8 וחצי ואני שולחת הודעה לאורנה

"אני מחכה רק לך" התגובה לא איחרה להגיע "בדרך אלייך" לא נעלתי את הבית עליתי לחדרי ופרפרים אחזו לי בבטן בעוצמה, מה הולך לקרות עכשיו אני לא יודעת.

החלטתי לנשום עמוק ולא לעשות דברים מטורפים, התארגנתי וירדתי לעשות קפה כעבור 10 דקות צילצול בפעמון אני קוראת "הבית פתוח" ואורנה נכנסת עם חיוך מאוזן לאוזן מביטה בי מתקרבת לעברי ואני אפילו לא מנסה להדחיק את חרמנותי.

אני מתקרבת ומחבקת אותה חזק לגופי, היא לוחשת לי באוזן "אחרי מה שסיפרת לי אתמול קיוותי גם אני לחוות מעט מהטירוף שלך" חייכתי והתיישבנו לפטפט אני מבינה שהיא כאן ורוצה להיות כאן יותר ממה שדמיינתי.

אני פונה לאחר כמה דקות "אתמול התעניינת מה אני הולכת לעשות בהמשך הלילה והאמת שלא קרה כלום, עדיין הייתי בטירוף של מה שחווינו אתמול אבל אני מסתקרנת…"

היא ליטפה את פניי ולחשה "סיפורך הטריף את מוחי  האמת היא שאני בקושי מקיימת יחסים עם אריאל ואני צופה בסתר בסרטים פורנוגרפיים ומאוננת בחצי שנה האחרונה על מנת להגיע לסיפוק".

היא לקחה נשימה ואמרה "אני אפילו חושדת שבעלי בוגד בי, כי הוא לא מתקרב אליי כלל רק מדי פעם וסיפורך תפס אותי לא מוכנה ולא מסוגלת לקלוט. הכל התפוצץ לי בפנים ולא היה לי רגע להסביר או לעצור לחשוב הכל עף לי מול העיניים ולפני ששמתי לב כבר טיילתי איתך עירומה בבית הספר."

הבטתי בה בחמלה ולחשתי "ולמה לא שיתפת ? למה הסתרת כזה דבר ממני ?" היא ענתה במהירות "את יודעת איך זה המסגרת מבקשת צניעות וקשה לשוחח בנושאים כאלו באופן פתוח ולא ידעתי איך להסביר כלל שאני צופה בזימה."

ליטפתי את פניה ברוך והיא המשיכה לומר "וכשהגעת בסיפורך לנושא הסרטים הפורנוגרפים הרגשתי הזדהות עמוקה, לא שיערתי לעצמי ששכבת איתו מהתהליך הזה אך כשהסברת איך הכל קרה זה היה מהפנט ולא יכולתי להשתחרר. אז אני רוצה לבקש סליחה אם אני פולשת לטריטוריה שלא שלי אך כן הסתקרנתי וכן גם אני רציתי לחוות טירוף חושים שתיארת."

היא החלה ללטף את ידיי בעדינות ואמרה "תודה שעזרת לי לשבור מחסום גדול שעמד מולי", הבטתי בעיניה והבנתי שהיא לא רוצה לקחת את אביחי ממני אלא היא לכודה כמוני במבוך זימה שאין לנו מושג איפה היציאה, נשקתי לה בעדינות על שפתיה ולחשתי "הכל מובן אחות יקרה"

לחשתי לאוזנה "אני מבטיחה לך שמפה יהיה טוב יותר" היא קירבה שפתיה לשפתיי וכאילו ניתן האות והתחלנו להתנשק בחושניות במטבח ביתי, עד שאורנה התנתקה הביטה לעיניי ולחשה "אני רוצה אותך אבל במקום שלנו הערב ב20 וחצי  אני כבר אמתין לך שם" היא קמה והותירה אותי חרמנית ורטובה, בעודה קמה ויוצאת החוצה עמדתי למות רציתי לעשות סקס איתה עכשיו ומיד.

ומה עם אביחי לכל הרוחות הייתי בשיא החרמנות, לא יודעת מה אני רוצה יותר,אורנה נעלמה מביתי ונורתי חרמנית וגלמודה.

ועכשיו אני מנסה לחשוב מה נכון ומה לא ומה לכל הרוחות אני עושה, עליתי לחדרו של אביחי התפשטתי והסרתי מעליי כל פרט לבוש ושמתי סרט פורנו ארוך וטוב והתחלתי מלטפת את מפשעתי בעדינות בקצב התקדמות הסרט, אני צופה באמא שמוצצת לבנה את הזין הזקור וכל איבריי נמתחו דום מחרמנות, התחלתי להחדיר אצבעות פנימה בעדינות.

מוסיפה למשחק את דגדגני מרגישה את החרמנות גואה בי, באקט הבא אני רואה את האמא מזדיינת בדוגיסטייל עם הבן שלה, גניחותיה נשמעו בקולי קולות בחדר ובתוכם גניחותיי.

 אצבעותיי פולשות פנימה והחוצה במהירות אני מזיינת את עצמי למול הסרט מדמיינת את אורנה צופה בסרט פורנו בעוד מאוננת, זאת מחשבה מחרמנת ומובילה אותי לדרך הנכונה, אני מרגישה את הגמירה כבר עוד שניה כאן.

 אני דוחפת את אגני קדימה בעוצמה לאפשר חדירה עוצמתית יותר, אני נסחפת בגל שמציף אותי בחום משכר ואני מתחילה לקרוס בגמירה ארוכה ומהנה על הכיסא של אביחי.

 נותרתי עירומה למול הסרט שהמשיך עד שהאמא קיבלה גמירה על הפנים תמיד נגעלתי מזה וכרגע זה לא נראה לי כל כך מזעזע, החרמנות נותנת אותתיה בי.

אני קמה מותשת ויוצאת עירומה והולכת להכין קפה, תחושת החופש והשתחררות מכל מעצור מהנים לי ואני חשה בנוח בגוף שלי. נכנסתי לחדרי אני נשכבת לנוח על המיטה קוראת ספר בנינוחות מפליאה לא חלפו להם מספר דקות ונשאבתי לשינה מתוקה.

חלמתי חלום מהפנט שבו אני ואורנה מקיימות יחסים, אני צופה בעצמי מהצד ונהנת מכל רגע לפתע  בחלומי דלת הבית נפתחת ואני מתעוררת בבהלה,  קמתי מעט מבוהלת אך אני מרגישה חרמנית שוב ויודעת שהערב אני הולכת להיות עם אורנה.

 אני מתרוממת מהמיטה לא בודקת מה השעה ופונה לחדרו של אביחי אני נכנסת לחדרו עירומה ומתיישבת וחוזרת לאוננות מהנה, אני מפעילה סרט נוסף ואני חוזרת ללטף בנחת את מפשעתי וחוזרת לסיבוב נוסף, לאט יותר הפעם בקצב איטי עם תנועות מעגליות בכל ליטוף.

 מלטפת את פטמותיי עוצמת עיניים וחשה את עצמי מתמסרת לחוויה.

ולפתע נופל לי אסימון בראש אני מחליטה החלטה ומתחילה ליישם ללא מעצורים, אני מצלמת את עצמי בסלפי בחדרו של אביחי עירומה ושולחת לו "אם אתה רוצה לחוות חוויה ייחודית ויוצאת דופן תגיע ב20:30 לאולפנה אני אחכה לך במשרד שלי לחוויה יוצאת דופן"

אני מרגישה את החרמנות אוחזת בי ואני מבינה במוחי לאן אני מובילה, אני לא אומרת את זה בפה מלא אני גם לא מעדכנת את הנוכחים אני הולכת ליצור סימביוזה  בין חוויותיי המיניות וזה לא משנה מה יצמח מזה אני נחושה בדעתי לחוות יותר.

אני קמה ומתארגנת ויוצאת לקניון לקנות מגוון הפתעות להערב.

אביחי הגיב בסקרנות "לאולפנה את בטוחה ?"

הגבתי בנחרצות "לא זכור לי שיש לך בעיות בהבנת הנקרא" הוא שולח סמיילי צוחק ושולח הקלטה "אמא מטריפה אני לא יודע מה את מתכננת אבל אני זורם לכל מה שתרצי"

 אני נוסעת לתל אביב כי אם אסתובב בגבעת שמואל כל העולם ידע מה אני עושה, אני מטיילת ורוכשת מגוון גדול של חוויות להיום מבלי לתת את הדעת  באמת למה אני מובילה.

 כל אביזר או בגד מעביר בי רטט בהבנה שאני הולכת על הקצה ,לקראת השעה 18 וחצי אני חשה פרפרים בבטן ואני מבינה שאני הולכת ליצור טירוף, אך אין גבול לטירוף כמו שכבר הספקתי ללמוד אני אוחזת בשקית עם כל דבריי ולקראת 19 בערב  פונה לאולפנה.

אני מחנה מעט רחוק יותר בעודי מגיעה באופן רגלי, אני מוצאת שער פתוח ומשערת שאורנה כבר כאן אני לא נועלת אחריי ונכנסת בדממה. אני לא מוצאת את אורנה בשום מקום בקומת הנהלה ואני לא הולכת לחפש בכל בית הספר.

 אני מרגישה נינוחה לחלוטין באולפנה סגורה וכבויה, נכנסתי למשרדי וקילפתי מעליי כל פרט לבוש וליטפתי את מפשעתי אני מבחינה ברטיבות שבין רגליי.

 דעתי כבר אינה מחוברת לעצמה ואני פשוט נהנת מהזימה שבחיי, אני יוצאת מהמשרד ופונה לספריה אורנה גם לא שם, בעודי משוטטת בנינחות נעימה אני נכנסת לחדר מורים ומכינה  לעצמי קפה.

לפתע בזווית העין אני רואה תנועה אני משערת שזו אורנה, אני מסתובבת עם חיוך גדול ואני נחרדת באופן מטורף, ספל הקפה עף מידי בבהלה ואני צופה בדימטרי איש האחזקה עומד ממרחק חמישה מטרים ממולי ומביט בי עירומה כביום היוולדי.

 אני צווחת צרחה מפאניקה והוא נלחץ ומתרחק, לוחש בשקט "המנהלת לא כועסת אני באתי לתקן מה חסר בכיתות, אני לא ידעתי מנהלת ערומה פה" אני מביטה עליו הוא נראה מבוהל, ואני מנסה להסתיר את ערוותי ואת שדיי הגדולים.

 זה הרגיש לי נצח ונעמדתי שם קפואה ולפתע אני שומעת קול מוכר "הודוש" מחוץ לחדר מורים לוקח לי שניה לעכל ובפחות משניה, אורנה נכנסת לחדר מורים עירומה כביום היוולדה הצרחה של אורנה גברה על שלי ברגע שראתה את דימיטרי ומבטו המיוסר והמתפלא נראה שונה לחלוטין.

 אני מבחינה בבליטה שבמכנסיו, אורנה ממלמלת משהו אני פוקדת עליו לצאת מיד מחדר מורים ולא ללכת לשום מקום, דימיטרי מגיב בשקט ויוצא בעוד עיניו גונבות מבטים מגופנו הבשל.

 אני מושכת את אורנה בזרועה אליי וסוגרת קימעה את הדלת.

היא מביטה אליי מוטרדת "מה אם הוא יספר.."

אני מביטה בעינייה ולוחשת "מה עכשיו"

אנחנו מביטות אחת בשניה בחוסר ידיעה זהה.

 אורנה יוצאת לפתע וקוראת לו חזרה לחדר מורים כעת שתינו עומדות כבר חשופות ואין מה להסתיר או להיבהל, הוא ראה אותנו וכרגע  אני מרגישה רטיבות אדירה נוזלת מתוכי מתוך ההבנה שנתפסנו על ידי אדם זר וצריך לשמר את זה כסוד.

אני מביטה באורנה ולוחשת לה "אני חרמנית בטירוף מעצם זה שנתפסנו והוא צופה בנו עירומות" היא מנשקת את תנוך אוזני ולוחשת לי "גם אני הודוש"

אני מתקרבת לאורנה ומסתכלת על דמיטרי ורואה שהוא חרמן עם זקפה אדירה מבעד למכנס אך גם נבוך מהסיטואציה, אנחנו המעסיקות בשנים האחרונות אני מבינה שלפנות ישירות לא יהיה חכם  או לדבר אל ליבו גם לא, אני נוקטת עמדה ובוחרת לאחוז באורנה העירומה ולנשק אותה בחושניות.

אורנה לרגע נרתעת מהמחשבה שהוא צופה בעודי עוטפת בידיי את שדיה הגדולים, אך בסוף היא נעתרת לי ואנחנו מתנשקות בתשוקה ידינו נשלחות אחת לשניה מתעלמות מהפיל הענק שבחדר, כעבור מספר רגעים אני מבחינה בדמיטרי מפשיל את מכנסיו ומתחיל לאונן למחזה של המנהלת וסגניתה מתמזמזות בחדר מורים בעירום מלא לנגד עיניו.

אני חוזרת להתרכז באורנה ידיי נשלחות לאחוז בישבנה העסיסי וידיה מעסות את שדיי בהנאה אני לוחשת "אורנוש" ומסמנת לה את דימיטרי המאונן בצפיה בנו אורנה חשה את הרטיבות שבי ברגע שידיה נשלחו לפתחי הלוהט אני חרמנית ולא ממש מעניין אותי מי צופה בקהל, אני אחוזת זימה ואני אוחזת באורנה ומשכיבה אותה על השולחן ומפשקת את רגליה לעיני דימטרי.

הוא ממשיך לאונן ומוקסם מכל מה שקורה סביבו, התחלתי לנשק את ירכייה של אורנה ואני מתחילה לצלול לבין רגליה לעבר מפשעתה הבוערת.

 לשוני ליקקה קלות את דגדגנה היא החלה גונחת ואני מהדקת את אחיזתי בישבנה שראשי נותר עמוק בין שפתי נרתיקה, אני מלקקת בתאווה ומנשקת את איברה בתשוקה, אורנה ממפושקת למולי וראשי עמוק בין ירכייה לפתע גניחותיה נשמעו עמומות.

 החדרתי אצבע בעודי נוגסת קלות בדגדגנה כל גופה נע על השולחן אך שוב גניחות עמומות, הרמתי את ראשי לגלות את איברו של דימטרי תקוע עמוק בגרונה של אורנוש שלי.

הוא הסיר את כל בגדיו ודפק את פיה בקצב, היא שלפה אותו מפיה מביטה בי ולוחשת "למה עצרת" אני מתעוררת לרגע מההלם וחשה גל אדיר של חרמנות מכה בגופי, אני חוזרת לבין ירכייה הבוערות של סגניתי האהובה והתחלתי לזיין אותה עם 2 אצבעותיי בעודי מלקקת בתאווה את דגדגנה.

 אני חשה בצמרמורות בגופה והרעידות המתחילות לפני גמירה, היא כנראה שלפה את דימיטרי מפיה ברגע ארוך של התנשפות וגניחה שסימנו לי שאורנה גמרה בעוצמה.

 התרוממתי לחבק אותה ולנשק ולפתע חשתי יד חופנת את שדי השמאלי, אני מרגישה זרם אדיר בגופי למגע ידו של ולדימיר אני חרמנית ויודעת שאני רוצה יותר גם אם זה לא הגיוני מה שהולך פה.

אורנה מושכת אותי ומשכיבה אותי על הריצפה אני מפשקת את רגליי ונותנת לה גישה חופשית, היא מנשקת אותי בחושניות ויורדת ללקק את פטמותיי אני חשה חום גדול סביבי היא יורדת אט אט עם לשונה מלקקת את בטני עד לדגדגני אני עומדת להתפוצץ מלשונה על גופי, אני פוקחת את עיניי מהתחושה הקוסמת הזו ולמולי ניצב זין זקור.

אני אוחזת בו התחושה מעט מוזרה, זה לא הזין היפה של אביחי אך אני מרגישה פרפרים בבטן ואני דוחפת אותו לפי ומתחילה למצוץ בשקיקה, בכל ליטוף של אורנה וליקוק אני משתנקת ומוציאה אותו מפי.

 לאחר מספר רגעים הוא שולף את עצמו מידיי אני מרימה את ראשי לראות מה הוא עושה הוא מתמקם מאחורי אורנה, אני מתחרמנת מההבנה שהיא לא יודעת שהיא הולכת להיבעל, כרגע דימיטרי ניצב מאחוריה ובעוד היא מלקקת אותי הוא דוחף את עצמו לכוס נוטף הנוזלים והרטוב של אורנה.

 איברו נבלע בתוכה בשניות בחדירה אחת, אורנה הרימה ראשה בגניחה אדירה והתרוממתי ונשקתי לה בעוד דימיטרי מתחיל להגביר את קצב הדפיקות אנחנו מתנשקות בחושניות בעוד היא נדפקת לנגד עיניי.

התחושה מטורפת היא מנתקת את הנשיקה החושנית וחוזרת בין דפיקה לדפיקה לנסות להיות איתי, אך קצב הזיון שולט בה ואין לי מושג מתי בפעם האחרונה היא קיבלה זין בכזו עוצמה.

 אני כל כך חרמנית שאני עוצרת אותה אני נהנית מהמחזה יותר אפילו מהלשון שלה, אני מתחילה לאונן בקצב למראה המהפנט של אורנה נדפקת על ידי דימטרי, אני מרגישה את עצמי קרובה לגמור לפתע יד של אורנה נשלחת ליד ידי זה עושה את הכל.

 אני חשה בגל החום שוטף אותי אני גומרת בעוצמה, למחזה שמולי אורנה ממשיכה להידפק בעוצמה גניחותיה מרעידות את כוסות הקפה ואני מתחילה לקחת אוויר ולהתאושש מהגמירה ואני מתחילה לקנא שלא אני הנדפקת.

לפתע הוא פולט אנחה אורנה מבינה מיד שהוא קרוב, היא מושכת את עצמה ממנו הוא מתרומם  ואנו נצמדות למולו הוא משפשף את איברו ומשפריץ את זרעו על החזה של שתינו מטחי זרע נוחתים עלינו ודימיטרי  מתמוטט על הריצפה ולוקח אוויר.

אנחנו חוזרות להתנשק בתשוקה אדירה כששדינו נפגשים ומורחים את זרעו על גופינו ולפתע אורנה פוקחת עיניה ומביטה בי מבוהלת, לא הבנתי לרגע מה קרה אך כשסובבתי את ראשי ראיתי בדלת הכניסה לחדר מורים את אביחי שלי שהיה עד לכל הסצנה המטריפה ההיא הוא עמד שם המום.

דימטרי ראה אותו ונלחץ לא הבין מיהו, קמתי על רגליי לחשתי לדימיטרי באוזן זה הסוד שלנו ואתה תשמור עליו הוא רק הנהן ולחש תודה המנהלת ואסף במהירות את בגדיו וברח מהחדר לא מביט בפניו של אביחי  והסתלק ואני מביטה באביחי ההמום.

אני לא אומרת מילה וחוזרת להתנשק עם אורנה בחושניות, אורנה מתמסרת אליי והנשיקה מתלהטת.

אביחי מתקרב לאט לעברנו אורנה מנתקת את הנשיקה ומתנפלת על אביחי בנשיקה מלאת תשוקה ואני נותרת המומה, לראות אותה מנשקת אותו בתאווה אני אמורה לקנא אך אני שוב נתפסת בקלקלתי נהנת לצפות במחזה שמולי.

אורנה מנשקת אותו שפתיה מלטפות את שפתיו, ידיו עוטפות אותה והם ממשיכים בתשוקה רבה ואני נשכבת למולם חרמנית בטירוף מביטה בהם נסחפים, אני רואה את לשונה תחובה עמוק בפיו וידה משתלשלת מטה לכיוון מכנסיו מלטפת אט אט את איברו הזקור מבעד למכנס.

אני חרמנית מכל הסיטואציות  וכרגע אני צריכה שיחרור נשענתי על הקיר למול הזוג הלוהט שמולי פישקתי את רגליי והתחלתי בעודי צופה בחברתי הטובה ביותר ובבני בכורי מתנשקים בתשוקה.

אני משחקת עם כפתור הפלא שלי מוסיפה גירוי למצבי בזמן שאני רואה את אורנה מקלפת מאביחי את בגדיו אט אט ולוחשת לו דבר מה באוזן, אני חרמנית ואני מדמיינת שהיא לחשה לו "תזיין אותי כמו שזיינת את אמא שלך" המחשבה הזאת מסייעת לי ואצבעותיי החלו דופקות אותי בקצב פנימה והחוצה פתחי מגיר נוזלים ואני מרגישה גל חום עוטף אותי בדיוק בזמן.

אורנה על ברכיה לוקחת את אביחי שלי פנימה לתוך פיה, היא יונקת אותו בתאווה ששמורה למנהלות אולפנה מתוסכלות מינית, אני מבחינה בכל תנועת גוף בכל מחווה לקול גניחותיו של בני בכורי, מהמציצה המדהימה שהוא מקבל אני מגבירה את קצב אצבעותיי ומרגישה את החום מתגבר, אני גונחת בקול וגומרת עם רעידות חזקות אך החרמנות רק מתפשטת בגופי ואני ממשיכה לצפות.

בעוד אביחי מרים את אורנה ומעמיד אותה בתנוחת דוגי והיא מרימה את אגנה לעברו בערגה, אני מתרוממת רגע לפני שאני רואה את אורנה נדפקת ומגיעה לידה  מנשקת את ישבנה ולוחשת בשקט "נהנתם עכשיו גם אני רוצה"

ואני נעמדת על ארבע בתנוחת דוגיסטייל בסמוך לישבנה של אורנה, כעת אביחי מביט על שנינו מלמעלה ואני רואה את המבט המשתאה בעיניו על זה הוא ודאי לא חלם.

הוא התכופף לעבר אוזניי ולחש "זה טירוף מה שקורה כאן"  עניתי לו "אתה כבר צריך לדעת אין גבול לטירוף" הוא הנהן ואני התחלתי לנשק את אורנה בחושניות בעודנו על הברכיים עם ישבנים מורמים, אביחי לא היסס לרגע הוא ליטף את שערה השופע של אורנה אחז במותנה והתחיל לחדור לתוכה לאט בעוד היא פלטה גניחה שהמחישה לי עד כמה היא חיכתה לגאולה הזאת.

הוא החל לפמפם אותה בקצב ואני מרגישה את מפשעתי בוערת, בעודי מנשקת את אורנה אני שולחת ידיים לבין הרגלים בעוד אני חשה באביחי הולם באורנה היא החלה לצווח זה הזיון השני שלה הערב והיא כרגע נראית בעננים, אני מלטפת את גבה בזמן שאביחי הולם בה בכוח פנימה והחוצה ואני צופה בחברתי היפה מתקרבת לאורגזמה מהחלומות.

היא פלטה צרחה והגשימה לי חלום ואמרה "תזיין אותי כמו שאתה מזיין את אמא שלך" המשפט הזה הוביל אותי לדחוף אצבעות עמוק פנימה לתוכי אני מזיינת שוב את עצמי בעוד אורנה נבעלת ואני צופה ברעידות רגליה, אני מנשקת את גבה ומרגישה את הצמרמורת שלה, אורנה פלטה אנחה כחיה פצועה שאחריה אביחוש שלי הלם בא בתנועה אחת והשפריץ את זרעו עמוק לרחמה.

אורנה קרסה על הריצפה ועוד לפני שאביחוש שלי התיישב על הריצפה,זינקתי עליו ונשקתי לו בתאווה ואחזתי באיברו המטונף מנוזל זרע ונוזלי תאווה של אורנה, דחפתי את איברו עמוק לפי מנקה את כולו מכל השאריות והתחלתי למצוץ לו בקצב, כי אני לא מתכוונת לפספס הזדמנות שכזו ואני מרגישה שאני שניה מלהתפוצץ, אורנה התאוששה והפתיעה אותי שלשונה מלקקת את פי הטבעת שלי.

החרמנות לא ידעה סוף ונהנתי מכל מגע ותחושה וריח הסקס באוויר, לשונה של אורנה פלש לאיברי בעוד איברו של אביחי תקוע עמוק בגרוני.

 כשהבחנתי שהוא הזדקר דיו התרוממתי מעליו ושיפדתי את עצמי על איברו הזקור והתחלתי לעלות ולרדת בקצב, נשימותיי התגברו וקצב הדפיקה הלך והתגבר אורנה הגיעה למולי ומשכתי אותה שתשב על אביחי, בעוד אביחי החל מנשק את איברה של אורנה.

ואני לא מחוברת באמת למה שקורה סביבי, אני רוכבת בקצב על איברו פנימה והחוצה וממולי אורנה בנשיקה סוערת לשונתינו פרצו במחול וחשתי את אגני מגיע לשיא ,יכולתי לחוש בזרמים ברגלי התחלתי לגמור בזמן שאני משופדת על איברו של בני בכורי.

אני מאבדת כל ריכוז במתרחש  נסחפת על גלי טירוף מיני, אורנה התרוממה ראשונה מעליו נשקה לו ועזרה לי לקום מאיברו שהיה כעת זקור וחיפש מוצא אורנה חזרה לתנוחת הדוגי המפתה.

וסימנה לאביחי לבוא ולפרוק את זרעו שוב, אך הפעם שוב נצמדתי אליה והוא חדר אליי חדירה עמוקה ויצא וברח ולפתע אני שומעת את אורנה גונחת ואני מבינה שאביחי מזיין אותנו ביחד כל אחת לכמה רגעים.

 זה הרגיש מטורף הוא חולק בנו כמו בממתק ושהוא הגיע לשיא נשכבנו על הריצפה, בעוד אביחי  התרומם מעלינו משפשף ומגיע לאורגזמה מדהימה ומשפריץ עליי ועל אורנה את נוזל התאווה.

אני מביטה על אורנה ולוחשת לה "כמו בפורנו" והיא מהנהנת ולוחשת "כמו בפורנו" אביחי התשוש התיישב לצידנו ושאל "מישהי מכן הולכת להסביר לי איך כל זה קרה"

הבטתי בפניו ולחשתי "התאווה בני האהוב מעבירה אדם על דעתו" הוא הנהן בשקט בעודי מתיישרת אני מביטה לכיוון הדלת ומבחינה בדימיטרי שצפה במתרחש שתקתי לא רציתי לעורר מהומה לרגע אך חשתי חרמנות אדירה מהידיעה שצפו בנו באקט רווי זימה.

קמנו והתארגנו בקצב איטי ,אביחי קם והכין לכולנו קפה נותרנו על הריצפה מלטפים ומנשקים ונהנים מקפה שאחרי זיון מטורף, לאחר כשעה כל אחד חזר למקומו ברכבו מבלי לומר מילה נוספת, החניתי את הרכב בבית ונכנסתי ב23 בלילה בעלי שצפה בכדורגל הביט בי מופתע "מה קרה ואיפה היית שחזרת בשעה כזו"

תירצתי תירוץ על ישיבה פדגוגית הוא מיד איבד ריכוז וחזר לעיסוקיו אחרי ב5 דקות נכנס אביחי וטס לחדרו אני עליתי למקלחת מקבלת, הודעות הודעה ראשונה מאורנה.

"מותק זאת הייתה חוויה מטורפת אבל כשאני חושבת על זה מה נעשה עם דימיטרי ?"

הגבתי בנחת "נהנתי איתכם מאוד מחוויה ייחודית ולגבי דימטרי נדבר מחר אצלי בקפה לילה טוב"

הודעה השניה מאביחי "אמא אתן מטורפות ומטריפות זה הדבר המטורף ביותר שחוויתי תודה לך על הכל לילה מתוק כמוך"

הגבתי לו בשקט "מחר יום חדש מלא טירוף לילה טוב"

שקעתי במקלחת חמה ומרגיעה נותנת מזור לשריריי התפוסים מיום עמוס התרוצצויות וסקס מטורף, כמעט ונרדמתי באמבטיה החמה קמתי ויצאתי ונכנסתי למיטתי.

דוד חיכה לי בחדר ער, לוחש לי "ממתי יש לך קוד נעילה לטלפון ?"

אני מביטה בו במבט סקרן ולוחשת "מהרגע שתלמידות התחילו לחטט לי במכשיר" נשקתי לו קלות על הלחי ולא חיכיתי לתגובתו ונכנסתי למיטתי הוא נצמד אליי וליטף את גבי לחשתי לו בעדינות "דוד אני גמורה מיום ארוך

אולי מחר ?"

הוא התהפך לצד השני ואני נותרתי עם טעמים וחוויות מאורגיה מטריפה ביני לבני בכורי ואורנה חברתי האהובה ,נרדמתי עם חיוך לתוך שינה מלאת תחושת זימה.

16 מחשבות על “האוסף שלי ואמא – חלק 8”

 1. סיפור בהחלט מטריף את החושים.
  מה קורה עם חלק מספר 9…?
  האם החזרה לבית הספר מונעת ממך זמן פנוי לכתיבה…?😉

  הגב
 2. היי מה שלומך?
  התגעגענו מחכים להמשך כבר בטירוףףף
  … אבל אל תעשי כמו בשביל ישראל שזה היה נראה שכבר אין לך כוח וסיימת את הסיפור ברגע …. ועירבבת הכל… אוהבת מאד את הכתיבה מאד והסיפור מחכמן בטירוףףף… פנטזיההההה חלומיתתת!!!💕💕💕

  הגב
 3. מצליח להזדהות עם כל התשוקה החבויה שפורצת ללא מעצורים .תענוג לקרוא מרותק כמעט חווה את הסיפור .תודה

  הגב
  • היי, סיפור מהמם. איכותי ומחרמן.
   מתי ההמשך?? קראתי את כל השמונה.
   לא יכול להתאפק.

   הגב
 4. קראתי את כל השמונה סיפורים ממש סיפור מהסרטים עזר לי לגמור כמה פעמים מרוב תשוקה שזה יקרה אצלי

  הגב
 5. היי
  האמת חיכיתי בהשתוקקות לפרק חדש…
  מעט התאכזבתי,
  היה נראה שהסיפור הפך למעין מדע בדיוני מאשר פנטזיה ואיבד את טעם האינטימיות שבן אמא לבן…
  כל הפרקים עד כה הרימו את הציפיות וגם פרק זה נכתב בכשרון רב יחד עם זאת לעלילה של פרק זה לא התחברתי…
  מקווה לעוד מלא פרקים טובים ועסיסיים

  הגב
  • היי מצטערת שלא הצלחתי לפגוע בדיוק לטעמך האישי יש סיפורים ויש סיפורים
   בסיפור הזה וכמו בקודם אני פונה דווקא לקו עלילה מתפתח שמכוון להדרדרות של אורנה והודיה לתהומות של זימה
   בדומה לסיפורי הקודם גם שם הדגשתי את ההידרדרות
   אולי בסיפור הבא
   ואני לא בטוחה בהגדרה שלך למדע בדיוני בני אדם מסוגלים להידרדר למקומות מאוד שונים בהתאם לתאווה
   תודה על הביקורת
   בת אולפנה

   הגב
   • אני חייב לציין שאני פשוט המתנתי לכל פרק שכתבת בשקיקה, ואני ממש לא הגבתי ממקום שיפוטי, ברור שלשמור על רמה גבוהה ולפגוע לטעם של כולם זה בלתי אפשרי, ועובדה שכולם עפים פה על הפרק הנל,
    מדע בדיוני היה אולי תגובה לא ראויה שלי ואולי זו הדרך שלי לבטא מעט אכזבה אישיתי, בפרקים הקודמים וגם בפרק הנל גרמת לי לסקרנות רבה ומשאלת לב אמיתית להכיר את הכותבת…
    אשמח אם תעני למשאלת ליבי ותצרי קשר בפרטי

    כל טוב

    הגב
 6. היה שווה לחכות את הזמן מהפרק הקודם.
  הסיפור מתקדם באופן מדהים. יותר סקס, יותר נועזות.

  כמה שיותר פרקים כאלה ויותר מפורטים ומטורפים, עם בני משפחה ואחרים.

  הגב

תגובות ? (אין צורך להזדהות)