בת האולפנה עירומה

האוסף שלי ואמא – חלק 6

לתחילת הסיפור

הבוקר הגיע והשעה 5:40 זינקתי מהמיטה ורצתי להתקלח לפני שבעלי יתעורר.

אני יוצאת מהמקלחת מביטה על עצמי במראה ונהנת מכל מבט, שנים שלא חשתי כל כך נחשקת, כל כך מרוצה מאיך שאני מרגישה עם עצמי בידיעה שבחור בן 23 חושק בי.

בעודי יוצאת מהמקלחת אני מביטה על בעלי ישן ומרגישה קצת רגשות אשמה שנקרות בי אט אט.

ירדתי להכין את השבת כהרגלי מוצאת את עצמי במטבח מבשלת וחפצה לחזור לחדר לשבת ממול אביחי ולאונן ביחד איתו, החוויה הזאת עבורי הייתה מדהימה.

החרמנות שבי נותנת אותתיה ומשכיחה את תחושת האשמה.

בעלי התעורר וירד לשבת לאכול ארוחת בוקר, היום יום שישי ואני לא עובדת. בעלי עובד עד 14 במשרד והבטחתי לארח היום את אורנה. הראש שלי מתפוצץ

פתחתי את הטלפון לשלוח הודעה לאורנה וקיבלתי הודעה מאביחי "בוקר טוב מטריפה, האם תרצי.."

הבטתי על ההודעה והבנתי שאני לא אספיק כלום ככה היום, התעלמתי מהההודעה והמשכתי בשיחה נחמדה עם בעלי.

לפתע עוד הודעה מאביחי פתחתי תמונת עירום שלו על מיטתו אני חשה שהדברים מתחילים להתחמם.

אבל אני מבינה שאני לא יכולה לרוץ אליו בכל הודעה שלו, אני אמא שלו וצריך להיות לי עמוד שדרה.

אך הרטיבות שבין רגליי החלה לתת אותתיה, סגרתי את המכשיר והנחתי על השולחן.

בעלי סיים לאכול ואביחי הפסיק לשלוח הודעות, חלפו 15 דקות בעלי כבר בדלת ואני סופרת עד 10 ואני שוב לבד בבית עם אביחי.

מה עכשיו אני עושה ? ליאת הבת הקטנה ואוריאל הבן האמצעי יגיעו הביתה היא מהשירות לאומי והוא מהצבא לקראת 13 וחצי, אורנה תהיה פה ב12 בצהריים. כרגע 8 בבוקר מה אני עושה ? היצר והתאווה משכו אותי ולא ידעתי את נפשי עליתי לחדרי נכנסתי והסרתי את בגדיי נעמדתי עירומה למול המראה.

מתלבטת להתפרץ עירומה לחדרו, לקרוא לו לחדרי לבסוף הסכמתי עם עצמי להישאר בקו שהתחלתי בו, נעמדתי מול המראה מצלמת תמונת סלפי עירומה ושולחת לאביחי.

דממה, נלחצתי וחשבתי שאולי איחרתי את המועד. אולי הוא רצה שאבוא לחדרו ולא הבנתי.

התיישבתי עירומה וכועסת על עצמי במיטה מה אני מפספסת, מנסה להבין למה אביחי לא מגיב לי. לפתע דפיקות בדלת חדרי אני יודעת שזה אביחי רק לא יודעת מה מצפה לי מהרגע שאפתח את הדלת.

אני ניגשת לדלת עירומה ופותחת אותה, לפניי עומד בני בכור עירום כביום היוולדו עם איבר זקור, לא הספקתי לקחת נשימת אוויר לריאותי לשונו כבר פלשה עמוק לפי והתחלנו להתנשק בפראות וללא מעצורים.

נגררנו מתנשקים בתאווה עד שנפלנו על מיטתי, נשכבתי על גבי בעוד בני רוכן עליי מנשק אותי בתשוקה אדירה, יד אחת מידיו נשלחה מטה אל בין רגלי החלה מלטפת את מפשעתי המטפטפת מרטיבות ארוכה.

לפתע ידו הסתלקה וחשתי את איברו נצמד לאיברי הרגשתי את דפיקות ליבי הולמות בעוצמה בכל גופי ללא מעצור.

חשתי את איברו החם והזקור כנגדי הרגשתי את הדופק שלו כשהצמיד אותו לפתחי, רציתי לצעוק "עצור" אך לא היו מילים בפי הוא החל משפשף את איברו כנגד איברי הבוער, בכל תנועה הוא מכה בדגדגני הנפוח ואני מרגישה שאני עומדת להתפוצץ ופולטת אנחה.

הוא מזהה את אנקותיי ולא מעניק לי חסד, הוא לא חודר לתוכי הוא מרפה ומתחיל לנשק את גופי יורד לחזה בנחת, יש לו זמן מלטף את פטמותיי המגורות וממשיך בליטוף עדין על בטני הוא מרגיש שיש לו את כל הזמן שבעולם.

הוא מפנה את ראשו מטה לעבר מפשעתי מבלי לומר מילה הוא מכוון את ראשו בין ירכיי, ומעניק לי נשיקות עמוקות לאיברי.

אני מתמכרת לתחושה לשפתיו העדינות למגע האסור, אני חרמנית ועיוורת למציאות הוא ממשיך בעוד רטיבותי נמשכת ומתמכרת לתחושה.

לפתע הוא מתרומם מבין רגליי, בעוד אני אפופה תחושת עונג ולוחש לאוזניי אני רוצה לנסות איתך משהו.

ומתחיל לפעול ואני כחומר ביד היוצר, הוא מרים אותי מהמיטה ומכוון את ראשי לאיברו, בתחילה לא הבנתי אך די מהר נפל לי האסימון מה הוא שואף לנסות. הוא הרים את גופי עליו ומנסה לבצע תנוחת 69.

כל כך מסוממת מחרמנות מהתחושה מהחוויה, אני עולה עליו ללא התנגדות, כשראשי מופנה לאיברו ואני אוחזת היטב את בסיס הזין הזקור, אני דוחפת אותו לפי, בעוד רגליי מפושקות ואיברי למול ראשו והוא מתחיל בלהחדיר לי אצבע עמוק פנימה.

הרגשתי שאני מתעלפת, הוא שלף אותה והחל מנשק שוב את איברי הוא אוכל אותי בעוד אני מנסה למצוץ את איברו, אך אני לא מצליחה לשמור על מקצב אחיד ראשי סחרחר עליי.

בעודי אוחזת בו ומנסה לדחוף אותו עמוק לגרוני, הוא נושך קלות את דגדגני ואני לא מצליחה להמשיך אני שולפת אותו מפי.

אני מבינה שאני עומדת להתפוצץ הוא לא מרפה מאיברי, אני מנסה שוב ומנסה להשתלט על עצמי בזמן שאני מתחילה למצוץ קלות ,אביחי מאפשר לי מעט יכולת בזמן שהוא בעיקר מנשק ושוב אני דוחפת אותו עמוק לפי, אך הפעם אני מופתעת לחלוטין אביחי דוחף את לשונו עמוק לאיברי ועם יד אחת מעסה את פי הטבעת.

אני ממשיכה בעוצמה והוא דוחף אצבע אחת עמוק לישבני ואני נאלמת ולא מצליחה שוב, אצבעו שתקועה עמוק בישבני מצליחה להמם אותי לחלוטין, אני מנתקת את פי ומסובבת את ראשי ומביטה בו הוא מביט לעיניי במבט טורף.

אני מבינה שהגעתי לנקודה שאין ממנה חזרה, אך היא לא מעניינת אותי אני כולי בתוך התאווה.

אני מתרוממת מעליו, הוא שולף את אצבעו מתוכי ואני חוזרת לשכב בחיקו הוא עוטף אותי עם חיבוק גדול מנשק אותי בחום.

מביט לתוך עיניי אני רטובה רק למראהו, הוא חוזר ומתרומם מעליי וחוזר לשפשף את איברו כנגד איברי הלוך וחזור עיניי מתגלגלות מרוב עונג בכל שפשוף.

הוא מתקרב לפתחי הבוער ומביט לעיניי אני מביטה בו ואני רוצה אותו בתוכי, לא מעניין אותי שזה אסור.

כשהוא נעמד ועטרתו מתחילה לפלוש מעט פנימה, אני מושכת אותו אליי ולוחשת באוזנו "אביחוש תזיין אותי אני לא יכולה יותר" הוא מהנהן בסיפוק רב נהנה מהמצב שהוא דרדר אותי אליו.

הוא חודר פנימה בתנועה אחידה לאט אני מרגישה את דפנות הכוס שלי מתרחבות ומקבלות את איברו העבה והזקור, כשהוא כולו שוקע לתוכי אני גונחת כמו חיה פצועה.

הוא מתחיל להיכנס ולצאת בהתחלה לאט ומתחיל להגביר קצב עוד ועוד, אני מרגישה שנגמר לי האוויר, אני כעת שרויה בעולם אופורי לחלוטין.

אני מרימה את רגליי מעלה ושולחת מבט ומבחינה בבני הגוהר מעליי, אני מנסה לעכל בעודי נדפקת בקצב הולך וגובר, שמי שמזיין אותי כרגע זה אביחי.

אני כל כך מסוממת מחרמנות שככל שהפימפומים התגברו הרגשתי את חלציי בוערות וגמרתי בעוצמה בעודו ממשיך לזיין אותי בקצב. אני מנסה לקחת אוויר לעכל את מה שמתרחש אך בקושי מצליחה הוא ממשיך לדפוק אותי ואני גונחת ללא הפסקה.

הכל כאילו קורה לי אך אני מנותקת מגופי ולא באמת מעכלת, הוא יוצא מתוכי ולוחש באוזני "אני רוצה אותך מאחורה", אני לא מתווכחת ומתהפכת ומעלה את ישבני מעלה לעברו. אני כמעט ולא פעילה בשלבים האלו מרוב שאני מוצפת, הוא חודר אליי בדוגי סטייל חדירה מהירה ועוצמתית נשימתי נעתקת.

הוא חוזר לזיין אותי בקצב בעוד החזה הגדול שלי מתנדנד בקצב הדפיקות.

הוא אוחז במותניי ומגביר את הדפיקות, יותר חזק ויותר חזק הרעש בחדר מכל דפיקה של אגנו בישבני גורמים לי להרגיש נערה צעירה פתאום וגרמו לי להגביר גניחותיי והתנשפויותיי וברגע אחד הפכו באחת לצווחות של עונג בכל חדירה לעומק ובכל יציאה.

הוא החל להוריד מעט קצב ואני הרגשתי רעד חזק ברגליי וגל חום שטף אותי בשנית, גמרתי שוב והוא עודנו מפמפם אותי בעוצמה.

לפתע משך אגנו ממני והחל משפשף את איברו ומטחי זרעו ניחתו על ישבני העגול והגדול, הזרע החם על ישבני בישר את סוף המשגל הטוב ביותר בחיי.

התמוטטתי על מיטתי והוא נשכב על ידי, מלטף את זרועי כמו שנהג שנים רבות.

נותרנו חבוקים במיטה זמן רב, בזמן שנשימותינו חזרו למקומם ראשי זועק לי והתעוררתי מכל החוויה אני מביטה הצידה ואני מבינה, שכבתי כרגע עם הבן שלי אני מביטה בו ומבינה שהחיים לא ישובו למסלולם כלל.

הטלפון שלי מצלצל, אני מתרוממת להביט אורנה מתקשרת ואני מביטה בשעה 11 וחצי בבוקר אני מסמנת לאביחי שקט עם היד ועונה לה "היי אורנה מה שלומך ?"

היא עונה בשמחה "היי מותק מה שלומך ? איך את מרגישה ? אני אגיע אלייך ב12 וחצי לקפה זה בסדר ?"

"בטח בטח" אני עונה עם חיוך.

"יופי נדבר ביי" היא מסכמת והשיחה מסתיימת.

אני מנתקת את השיחה וחוזרת ומתכרבלת שוב בזרועותיו של אביחי, שמביט בי ואומר "אמא את מדהימה אני רוצה להיות רק איתך כל החיים"

אני מביטה בו ראשי זועק את אשה נשואה, הוא בחור צעיר, הוא אמור להתחתן.

ואת אמורה לא לבגוד בבעלך ומעל הכל הוא הבן שלך.

אני מביטה לעיניו ונמסה ולא מצליחה לזעוק רק מנשקת אותו חרישית ולוחשת "גם אני".

ב12 בצהריים אני קמה ומתלבשת בעוד אביחי פונה לחדרו עירום, אני יורדת מהר להכין מים ולהתכונן לבואה של אורנה, אך אני לא יודעת איך אצליח לדבר איתה.

אני רוצה לצרוח הזדיינתי עם הבן שלי, אך איש אינו יקשיב כשאני רואה את רכבה נכנס לחניה, נשימתי נעתקת ואני מבינה שלשקר לאורנה לא יהיה אפשרי.

אני קמה לעברה מחבקת ושואלת לשלומה.

היא מביטה לעיניי ושואלת "הכל בסדר ?"

אני מהנהנת בנחמדות אנו פונות למטבח ומתחילות להכין קפה, אנחנו עובדות יחד שנים שזה מרגיש טבעי, לעמוד איתה במטבח אבל שום דבר לא הכין אותי להבנה שזאת היא שתהיה איתי ברגעים שאחרי הדבר הזה.

אני רוצה להתמוטט לה בידיים ולספר הכל, אבל איך אתחיל ?

היא מביטה בי במהלך הקפה, כשאני מסתכלת עליה חזרה ומחלחלת לתוכי ההכרה שאני עשיתי משהו מזעזע ואני צריכה הכלה והקשבה.

דמעות מציפות את עיני היא מבחינה ואוחזת בי בפאניקה ושואלת "הודוש הכל בסדר ?"

אני מסמנת לא בידיי, היא מושיבה אותי ואומרת לי כמו מורה ומנהלת ותיקה שהיא "הודיה תסתכלי עליי ותאמרי לי מה קרה? , אחר כך תסבירי לי מה ואיך, קודם תגידי מה קרה ?, דוד מכה אותך ?, הוא בוגד בך ? גילו לך משהו ?"

אני מסמנת בשלילה בידיי שוב, גרוני נחנק אני מנסה לומר משהו אך מילים לא יוצאות, לפתע אני מצליחה להילחם בגרוני אני מביטה בה לתוך עינייה ומשפילה את ראשי במהירות ולוחשת "שכבתי עם אביחי"

כשאני מרימה את ראשי למצוא את עיניה היא מביטה בי בהלם כאילו היא ראתה שד והיא פלטה "מה ?! איך לכל הרוחות זה קרה !?" לא ידעתי מה לענות והדמעות זלגו מעיניי אך בעיניה ראיתי שבריר חמלה ועליו נסמכתי.

"סיפור ארוך" אני לוחשת היא מביטה בעיניי ואומרת "יש לי את כל הזמן שבעולם עבורך" אמרתי בלחש "לא פה" וכיוונתי למרפסת על הגג, פה נוכל לדבר בדיסקרטיות עם הקפה, בעודה מלטפת את גבי אני מתחזקת ומגיעה לנדנדה.

התיישבנו על הנדנדה והיא הביטה בי כאילו היא רוצה לטרוף אותי על מה שהעזתי לומר ורק שאלה "מתי ?" הבטתי בעיניה ולחשתי "שעה לפני שבאת" הזעזוע על עיניה היה ברור.

"איך לכל הרוחות זה קרה ?" פלטה בהתפעלות, התחלתי לספר את סיפורי מהרגע שהמחשב התקלקל ולא החסרתי פרט החל מרגע הגילוי על מחשבו המשכתי לפרט אודות האוננות וקריאת הסיפורים וצפיה בסרטים בחדרו.

מבטה המופתע חיזק אותי להמשיך לספר, בעודה מלטפת את ידי ומכילה את כאביי, אני מביטה לעינייה ומספרת על התוכנית להשתיל תמונות עירום שלי במחשבו, כאן תגובתה הפתיעה אותי מעבר לדמיון הפרוע ביותר.

היא הביטה עליי מופתעת והעירה לי "ממזרה" חייכתי נבוכה והמשכתי לספר בעודי חשה רטיבות מהשיחה ומהעלאת כל הנושא מחדש, עולה במוחי המחשבה שגם אורנה חשה ככה.

המשכתי בסיפורי בעודי מתחילה להנות מהסיפור שמסופר שבו אני מככבת, והגעתי לנקודה שבה הגעתי וגיליתי את תמונותיו והשארתי תמונות נוספות, מה שהוביל לאוננות בווטסאפ.

ועד לאוננות בשירותי בית הספר לפני ההרצאה, פניה הסמיקו גיליתי גם שאוננתי בכיתת המחשבים וולדימיר כמעט תפס אותי פה היא נראית מופתעת מתמיד, ולבסוף סיפרתי על האוננות המשותפת בחדרו כשבעלי בחדר הסמוך ישן, עד שהוא גמר ושפך על זרעו על חזי.

חשתי גל חום מציף אותי בעודי מספרת אני מביטה לעינייה של חברתי, האשה שהיא כמו אחותי הקרובה אליי זה 15 שנה.

במבטה ראיתי את הבנתה למצבי וסיכמתי את הסיפור במשפט בלי לומר מילה נוספת.

דממה השתררה בגג ולפתע היא אמרה ראשונה "זה מטורף ומתי האוננות הזו קרתה?" לחשתי "אתמול בלילה" מבטה החוויר היא התפרצה לעברי ושאלה "והיום בבוקר מה קרה ?"

הבנתי שיש לי קהל שבוי לסיפורי וביקורת אולי אקבל, אבל גם חמלה.

סיפרתי בנחת את שהתרחש בפירוט רב עד שזרעו הוטח בישבני והיא התקשרה. כעת הבחנתי בעיניה בחוסר נוחות, בין רגליי חשתי גלי חום ורטיבות אדירים.

אמרתי לה "אורנה את יותר מאחות עבורי ואת היחידה בעולם לדעת על זה אנא ממך תנסי להבין ותאמרי לי מה לעשות מפה והלאה."

היא הביטה בעיניי ולא אמרה מילה, היה נראה שהיא צריכה לעכל. הסיפור כולו היה נוכח באווירה וכל כך רציתי לחוש חמלה, לפתע היא לחשה "אם אומר לך סוד גם הוא ישאר ביננו ?" הנהנתי מייד היא לחשה באוזני "סיפורך מטורף לחלוטין ואני כרגע מוצפת רגשית ונפשית ואני כולי רטובה למשמע הדברים, את באמת מצפה ממני לביקורת."

החסרתי פעימה, ההבנה שחברתי הטובה שותפה לסיפור ולא רוצה להרוג אותי, התחושה סייעה בליבי מאוד חיבקתי אותה ולחשתי בשקט באוזנה "גם אני רטובה וחרמנית כמו שמעולם לא חשתי" היא הביטה בפניי וליטפה אותם ברוך ולחשה "הודוש"

כל החיבוק הזה והליטופים קיבלו לפתע תחושה ארוטית ואני מעולם לא חשבתי על נשים באופן כזה, פחדתי נורא לפתע שאני מרגישה דברים שלא קשורים כלל לנושא.

אך במצבי ניתקתי את מוחי כמו עם אביחי ושיחררתי כל מחסום ולחשתי "תודה אורנוש" בעודה מלטפת את פניי ואני מתקרבת לאצבעותיה שמוליכות אותי שולל.

לפתע האווירה הייתה ברורה לי וראשה נשען על ראשי, כשלפתע שפתיי נגעו בשפתיה. העולם לא נחרב ואורנה לא קמה בבהלה, אלא נשקה לי ארוכות על הנדנדה בגג בצהריי יום שישי.

מוחי התערפל לחלוטין ולא ניסיתי להבין מה קורה כלל, נסחפנו בנשיקה ארוטית מתוקה וארוכה, שנינו רטובות על הנדנדה לפתע הנשיקה נעצרה הבטתי בפניה והיא בפניי היה ברור שמה שקרה כרגע הוא לא דבר פשוט.

ליבי הולם בעוצמה של נערה בת 17 באולפנה הבטתי בפניה והתחלתי ללטף כמו שהיא ליטפה אותי, לרגע נעלמנו בתוך עולם בועתי וחזרנו לעוד נשיקה ממושכת ומלאת תאווה הפעם עם לשונות שפרצו במחול.

לא שמנו לב לא לשעה פשוט נשאבנו לריק ארוטי ומתוק שהתעוררנו ממנו לפתע בקבלת הודעה לטלפון שלי. נעצרנו והסתדרנו חזרה כמו שתי בנות אולפנה חסודות אני פותחת את הטלפון וראשי עליי סחרחר, אני פותחת את ההודעה "קבלת שבת אצלי בחדר כמו אתמול?".

אני מפנה את ההודעה לאורנה, עינייה נדלקו כמו שני פנסים זה היה נראה שהיא כאן איתי בשיחה ובמקביל במקום אחר בבועה שלנו.

היא הביטה בעיניי ואמרה "את יכולה לעצור את זה ?" הנדתי בשלילה ולחשתי "החיים לעולם לא יחזרו לשגרה אחרי זה, וליטפתי שוב את פניה ולגלות לך סוד אורנוש אני לא חושבת שאני רוצה לעצור אני מרגישה בת 22 פתאום עם פרפרים."

תוך כדי שאני מדברת היא חזרה ללטף את פניי ולחשה "אני מבינה".

עצמתי עיניי למשמע אני מבינה מתמכרת לליטוף על פניי וחשה את שפתיה שוב על שפתיי הפעם התנשקנו ארוכות נשיקות עמוקות מלאות תאווה, כאילו מעולם לא ידענו גבר, כאילו אנו בנות 17 באולפנה שמתנסות בפעם הראשונה.

ידיי נסחפו לחזה הגדול של חברתי וידיה אל גופי, בעודנו ממששות ומתגפפות הטלפון של אורנה צילצל התנתקנו אחת מהשניה בצער אך בהבנה שאנחנו נסחפות.

נעצרנו והסתדרנו יפה, היא ענתה לבעלה בטלפון שרצה ללכת לשחק כדורגל עם החבר'ה עד 16 בכל זאת שבת קיץ, היא אישרה לו באופן לא נהיר וניתקה.

כשקמנו מהנדנדה הבטנו אחת על השניה ושאלתי אותה "אם זה היה קורה לך ולא לי האם היית פועלת כמוני", היא עצמה עיניה וניענעה את ראשה בשלילה בעודה עונה בפיה פעלתי ואפעל כמוך אחותי.

קיבלתי את תשובתה ללא התעמקות כלל, "מאוחר תכף שבת ואני צריכה ללכת ולך יש קבלת שבת מיוחדת היום", היא חייכה אליי ולחשה "אני ואת בסוד הזה ואני כאן בשבילך".

חיבקתי אותה חזק והרגשתי את גופה נצמד לגופי, לחשתי "תודה אורנוש" היא קמה וכל כך רציתי שהיא תישאר, ליוותי אותה לרכב בדיוק כשבעלי הגיע לבית היא איחלה לו שבת שלום.

ונפרדנו בחיבוק והיא לחשה לי "אני כאן איתך" לא הצלחתי להירגע מהשיחה, מהנשיקות ומכל החוויה הייתי כרגע חרמנית מעל לכל גבול הגיוני.

הסתובבתי בבית כפקעת עצבים, בעלי חייך ושאל "יפריע לך שאלך לכדורגל עם החבר'ה עד 16" הבטתי בו והבנתי שהוא לא כאן ומעולם לא היה חייכתי והנהנתי בהסכמה, בעודו יוצא מהבית הבת שלי הגיעה ונכנסה כמו הוריקן לסלון, שאלתי "איך היה השבוע?" הנהנון אומלל קיבלתי והרבה ביקורת למה הבית עדיין לא נקי לא עניתי ופניתי לקומה השניה כמו זומבי.

היא התארגנה על עצמה והחלה לנקות, לפחות היא תציל את הבית לפני שבת כי אני לא כאן.

החלטתי לעלות לחדר של אביחי בעודי עומדת ממול הדלת אני מתלבטת מה אני בכלל רוצה שיקרה, כרגע נותרתי עומדת שם בוהה בדלת כילדה בת 20 שצריכה דחיפה למטרה אך אין מי שידחף.

אני נעצרת ומחליטה שאני מבולבלת מכדי להחליט משהו, אני פונה לחדרי למקלחת חמה בידיעה שערב שבת עוד לפניי.

17 מחשבות על “האוסף שלי ואמא – חלק 6”

 1. אני אשה בת 45 מחזיקה בידי את יומן חיי שהתחיל בצבא, בכוונתי לערוך אותו לספר, גם בו ישנם קטעים אירוטיים.
  חברה מסרה לי את שם האתר בו את ( או אתה ) כותבים ונדלקתי…ובהשראתך אכתוב לאתר ארוע אחד שחוויתי ונראה כיצד הוא משתלב .
  עליי לציין שאת כותבת יפה ופותחת הרבה מקום לסקרנות ודמיון.

  הגב
 2. סיפור מעולה.

  אפשר להמשיך ללא סוף.

  ממתין להתפתחות למין קבוצתי שלה עם הבנים.
  וגם אורנה שתצטרף עם שלה.

  הגב
  • וואי וואי איזה מחרמן זה נהיה. סיפור פגז.
   מחכה לראות בהמשך אם אורנה תצטרף למעגל.

   הגב
 3. מדהים מדהים
  מחרמן עד הסוף
  נהדר נהדר

  לקרוא ולהינות ולהינות ושוב לקרוא ושוב לקרוא

  משהו

  תמשיך עם אורנה ושאר הילדים
  אולי גם בעלה עם ליאת ועוד
  עד אין סוף

  הגב
 4. ואווווו תמשיכי כך, סיפורי עריות טאבו הם תמיד הרבה יותר מגרים מאחרים.
  ואת הכותבת הכי טובה שיש !!!

  הגב
 5. קודם כל הסצנה של הסקס הייתה מטורפת, וההבנה שחילחלה לראשה שהיא שכבה עם בנה בטח היממה אותה
  מדהים שנתת לאורנה את ההבנה לקבל אותה ובצורה מסויימת אפילו לזרום למקומות שהן לא חשבו עליו

  מצפים לקבלת שבת מיוחדת ונראה לאן העניין עם אורנה יילך, למרות שאני לא חושב שהיא תתן לה את אביחי
  הוא שלה ורק שלה

  הגב
 6. ווואאווו , ווואאווו , ווואאווו
  מדהים , סקסי , ואירוטי בצורה מעלפת !!!
  כתיבה אדירה ….
  בנייה של הסיפור בצורה שמשאירה את הקורא , שבוי וצמא לעוד ועוד …
  ההתפתחות בשיחה עם אורנה – מדהימה ומחרמנת …
  תודה רבה !!

  בבקשה עוד המשך מחרמן (-:

  הגב
  • האמת סיפור מחרמן מאוד, אולי נשמע פנטזיה, לדעתי אמיתי או בחלקו אמת, לפני כמה שנים עבדתי בביצוע באולפנה באשדוד ויצא לי עם מדריכה בת 30 וע8 מורה בת 45 הן מאוד חמות ומחורמנות הן זהירות ולא יעשו את הצעד הראשון אבל מרגי שנפתחות הן משתחררות מלאות בזימה וראש כחול והן הכי טובות במיטה מאוד שוות ומוצלחות זאת האמת

   הגב
 7. אהבה שלי לסיפורים של גילויי עריות, היא חזקה
  באמצע הלילה אתעורר ואקרא שוב
  ואני ביחד עם האימא בכל ההתרגשות נחזקה

  הגב
 8. ואוווווווווווווו מדהים מטורף מפוצץ פשוט אין מילים פרק הכי טוב עד עכשיו ואווווו

  הגב
 9. ואוווווווווווווו מדהים מטורף מפוצץ פשוט אין מילים פרק הכי טוב עד עכשיו ואווווו

  הגב

תגובות ? (אין צורך להזדהות)