בת האולפנה עירומה

האוסף שלי ואמא – חלק 5

לתחילת הסיפור

קמתי בבהלה מהשעון המעורר ב5:40 בקושי ישנתי, אבל הייתי ערנית לחלוטין התודעה במוח שלי צורחת, מה עשית לכל הרוחות אתמול בלילה.
אני באמת ובתמים לא מעכלת אוננתי ושיתפתי את הבן שלי בהודעות ווטסאפ, ישבתי בסלון מביטה בהודעות שנשלחו מנסה לעכל שזה אמיתי.
ניסיתי להסיח את הדעת ולהכין ארוחת בוקר ואפילו אספתי כביסה, בעלי כהרגלו ירד לפינת האוכל ורק אני עומדת במטבח היסטרית מהתגובה שלי או של אביחי ברגע שהוא ירד למטה.
אני מרימה את הטלפון מביטה ורואה אותו מחובר לווטסאפ רוצה לכתוב לו משהו אבל לא יודעת מה.
אני נושמת עמוק ומחכה עוד קצת, אני משתגעת ממחשבות לא מצליחה לעצור את מחשבתי ,אני מתחילה לכתוב ומוחקת וכותבת שוב ושוב ומוחקת לבסוף מקבלת הודעה פתאומית "בוקר טוב אמא".
אני משתגעת בתוך תוכי אני מגיבה במהירות ושולחת "בוקר טוב מותק"
יושבת ליד בעלי והרטיבות בין רגליי מתחילה להתפשט ,אני מבינה שאני רוצה יותר מאתמול ואין כרגע מי שיעצור את הכדור שלג המתגלגל הזה.
אני לא יודעת מה לומר כדי להמשיך את השיחה, בינתיים יושבת ליד בעלי שקורא עיתון ומתעניין כהרגלו רק בעצמו ולא מבחין בכלום, אפילו לא באשתו המיוחמת שיושבת מולו.
מקבלת הודעה קמה מהשולחן לכיוון המטבח כדי לקרוא "אמא מה שהיה אתמול היה מטורף ומדהים את מדהימה והייתי רוצה…"
אני מביטה בהודעה ורוצה למות כאן ועכשיו, מה הוא היה רוצה, אני שולחת הודעה חזרה בלי לחשב מסלול כלל פועלת כרגע מעיוורון מוחלט "הייתי רוצה..גם.."
הבן שלי שלח לי סמיילי מחייך ולא אמר דבר, אני אמורה ב9 להגיע לעבודה.

בעלי קם מתארגן מאחל לי יום עבודה נעים והולך לעבודה, הדלת נסגרת אני סופרת עד עשר בלב,ולפתע אני בבית לבד רק אני ואביחי.
אני מתחילה להתארגן לצאת לעבודה, אני לא יכולה אני מפחדת מהמחשבה שאני לבד איתו בבית, אחרי אתמול אני עלולה להיסחף ו.. "ומה יקרה" אני שואלת את עצמי.
את מוכנה לשכב עם הבן שלך ? והמוח שלי צורח לא! אבל הגוף שלי זועק כן!
אני מבינה שאני עדיין לא שם, התארגנתי מהר ויצאתי לעבודה, ניסיתי באמת שניסיתי יום חמישי זה מעבר תכנים בחדר ישיבות עם כלל המחנכות, אני אמורה לעמוד ולדבר מול כולם אין לי כוח לזה.
הגעתי ירדתי לכיתות מעבר זריז לבדוק שהכל תקין, מנסה להסיח את דעתי ולהקרין נוכחות כמנהלת, מגיעה לחדר ישיבות מכינה מצגת וממתינה שכולן יגיעו, הודעת ווטסאפ מאביחי אני סמוקה כולי בורחת לפינת החדר כמו שמיניסטית שמסתירה חבר.
פותחת ורואה תמונה שלו עירום על המיטה עם איבר זקור ואז מגיעה הודעה "מתי תרצי שוב..?" עמדתי להתעלף.
לא ידעתי מה אעשה מעכשיו, אך חזרתי למשחק של 2 בלילה וזה כל כך כיף לפתע אני מרגישה בת 22 ולא 46.
שולחת לו "אני רגע לפני הרצאה לא זמן טוב.. אבל אתה…" הנחתי את הטלפון וחיכיתי לשאר המורות שיגיעו, אך כהרגלן הן מאחרות טיפוסי, לפתע 3 הודעות נכנסות אחת אחרי השניה "דווקא זמן מעולה נראה לי" וסמיילי קורץ תמונה נוספת שלו עם איבר זקור בתנוחה אחרת.
מגיבה לו "אתה מנסה לפתות אותי ? אני בבית ספר!" הוא מגיב מידית "עוד יותר טוב." התעוזה שלו מדליקה אותי אני מודיעה לאחת המחנכות שאתעכב רגע כי אני חוזרת למשרד.
אני רצה למשרד הראש לא חושב כרגע רק התאווה משחקת בי במשחק של תעוזה.
נכנסת למשרד,מנסה לחשוב מה אעשה מבינה שהמשרד מסוכן מדי ולוקחת מפתח לשירותי צוות ופונה לשירותים, מציינת לרותי המזכירה שאם שואלים אני בשירותים.
נכנסת ונועלת את עצמי בפנים, מדליקה את האור מסתכלת על הטלפון מבינה שהזמן שלי דחוק.
מורידה חצאית ותחתונים מתיישבת על האסלה ומנסה לצלם, מבינה שסלפי לא ילך לי, מביטה על הטלפון ומקבלת הודעה מאביחי, סמיילי מתחנן.
אני נושמת עמוק שולחת הודעה לאורנה הסגנית שלי שאתעכב 10 דקות, אני מתפשטת לחלוטין, מצטלמת תמונה אחת עירומה עם כיסוי ראש ואחת ללא הכיסוי, למול המראה בשירותים.
מלטפת את כפתור הפלא שלי לרגע ומבינה שאני רוצה להישאר בעולם התאווה שלי הודעה מאורנה "תזדרזי" מזכירה לי שכל בית הספר מחכה לי ואני מאוננת בשירותים בגלל הבן שלי.
אני חוזרת להתלבש מהר ככל הניתן רגע לפני שיוצאת, שולחת לאביחי את 2 התמונות ורצה לכיוון חדר ישיבות,

מגיעה עם כיסוי ראש חצי מתפרק, מבולגנת.
המורות מביטות עליי ולא מבינות מה קרה, אני נעצרת מבקשת סליחה. אורנה קמה לעזור לי בכיסוי ראש, בעוד אני מנסה להפעיל את המחשב מתקבלת הודעה אני נלחצת ומתרחקת לאחור, ההודעה אומרת "אמא את אמיצה" וסרטון שאני לא יכולה לפתוח, אני סוגרת את הטלפון ומתחילה הרצאה.
אני מבולבלת, הראש שלי לא מרוכז, אני טועה בפרטים מתקנים אותי פעמיים. אני מבחינה שאני לא כאן אלא עמוק עם אביחי באוננות ואני מתוסכלת מהמצב שאני שרויה בו.
אני מתיישבת מבקשת סליחה ומציינת שאני לא מרגישה טוב, הסגנית שלי אורנה מביטה בי מופתעת לחלוטין, אני מנהלת את המקום הזה ביד רמה 10 שנים וכרגע שבר כלי.
אני מסמנת לה לעזור לי, היא קמה להחליף אותי ואני יוצאת החוצה לוקחת נשימה עמוקה וחוזרת בהליכה מהירה לשירותים של הצוות.
נכנסת ונועלת את עצמי מתיישבת על האסלה.
פותחת את הסרטון ואני צופה בבן שלי בסלון שלנו עירום מאונן על הספה ואומר "אמא את מטריפה ושובבה אהבתי מאוד את התמונות את אמיצה מאוד ואני מחכה שתעצרי את ההרצאה ונוכל להמשיך מחכה לך.."
אני מבינה שהוא ממתין רק לי, הפעלתי סרטון בזמן שאני שוב מתפשטת. הפעם בנחת מתיישבת על האסלה ומתחילה ללטף את עצמי מציינת בסרטון "זה בשבילך שובב" ושולחת.
לא חולפות 2 דקות הוא כותב לי "אני רוצה שתתפשטי בכיתה ולא בשירותים"
אני מביטה בהודעה מבינה מה הוא מבקש ומבינה את גודל הסיכון, הבטן כואבת לי רק מהמחשבה, אני מתלבטת איך לענות לו האם בשלילה או בחיוב, אני מביטה בסרטון שלו ומבינה שחציתי את כל הגבולות.
אני מתלבשת ויוצאת מהשירותים למשרד, בודקת איזה כיתה לא פעילה היום, אני באמת חושבת לעשות טירוף שכזה לא אני לא!.
אני מתחילה לכתוב לו ומקבלת תמונה שלו מחייך אליי מהחדר שלו עדיין עירום אני מביטה בו ונמסה, הריבועים בבטן והשרירים הוא פשוט אל יווני ואני, אני כרגע נסחפת אחרי התאווה שלי.
אני יוצאת מהמשרד השעה 12 וחצי אני עולה לקומת מחשבים יש לי שם 3 כיתות 2 עם דלת ומנעול, נכנסת לכיתה נועלת ולוקחת את המפתח מתחילה להתפשט, מקלפת בנחת את בגדיי בידיעה שיש לי כאן מעט פרטיות ומתחילה לצלם אותי בתחילה מתפשטת ואחר כך ליד הלוח, נשכבת על שולחן בפישוק , מתיישבת כיסא המורה עירומה.

החרמנות שלי גואה ואני נהנת מכל רגע ואני חשה בנוח, אני מפעילה סרטון נשכבת על הריצפה ומתחילה לצלם אותי מאוננת בהנאה, קוראת לאביחי בסרטון בלי בושה "אביחוש אתה נהנה לצפות באמא שלך מאוננת בכיתה ?" בעוד אני מחדירה שתי אצבעות ונהנת מכל רגע, גונחת ומתנשפת מכל מגע ותחושה, עצרתי את הסרטון ושלחתי לו אותו.
כעבור 2 דקות נשלח לי סרטון שלו מאונן על המיטה שלו לצלילי גניחותיי, בעודי צופה לא יכולתי יותר מליטופים עדינים של מפשעתי, עברתי לאוננות מלאת אמוציות מחדירה אצבעות, מלטפת את פטמותיי, אני משוחררת מכל מעצור ולא מעניין אותי שאני בבית ספר.הסרטון מסתיים באביחי משפריץ את זרעו לכל עבר.
אני נדלקת, אני מחדירה את אצבעותיי פנימה והחוצה בקצב צופה בבני משפריץ את זרעו לכל עבר, אני גומרת על הריצפה בכיתה בהנאה גדולה, אני מבינה שאני מאבדת כל מעצור אפשרי בחיי.
בעודי מתנשפת בכיתה על הריצפה אני לפתע שומעת מפתח נכנס לדלת אני מבינה שמישהו עומד להיכנס לכיתה ואני עירומה ושוכבת על הריצפה, הפאניקה אחזה בי כחשמל.
קפצתי אחזתי בבגדיי וברחתי לפינה מאחורי עמדת המחשב הראשי, מצליחה להסתתר בכריעה לצד העמדה עירומה.
בעודי מציצה לראות מי הוא זה שנכנס, אני מבחינה בדימיטרי איש האחזקה שהגיע להחליף מנורה. אני מתנשפת בזהירות מבינה שאם יראה אותי אני אבודה, אני מעסיקה את הבן אדם הזה 8 שנים ואני הערתי לו תחילת שבוע על המנורות הללו איך יכולתי לשכוח.
בעודי ממתינה בלחץ אטומי, אני מבחינה שהוא עומד לסיים את התיקון, אני משתחררת מעט מהלחץ ומחכה.
הוא אורז את כליו ויוצא מהדלת, לפני שהוא סוגר את הדלת אני מקבלת הודעה מאביחי עמדתי למות!.
נלחמתי להשתיק את הטלפון הוא שמע צליל, הוא הביט פנימה שוב לראות שהכל מכובה התעכב עוד כחצי דקה לראות שהכיתה ריקה וסגר את הכיתה.
כששמעתי את המנעול ננעל התיישבתי על הריצפה הקרה עם ישבן חשוף ולקחתי אוויר לריאות, האדרנלין זרם בגופי כחשמל, הייתי מוכנה להסתובב עירומה לידו מרוב שהתמלאתי אנרגיה.
התלבשתי בזריזות השעה כבר 13:45 יצאתי מהכיתה בשקט חולפת על פני 2 הכיתות הנוספות ויורדת את המדרגות בדרך למשרד.
בדרך פגשתי את דימיטרי, שסיפר לי שתיקן את המנורות. הודיתי לו וחשתי פרפרים שהוא היה שניה מלתפוס אותי עירומה ואם היה מגיע 3 דקות קודם היה תופס אותי מאוננת.טירוף.
נכנסתי למשרד מתיישבת על הכיסא, אורנה מגיעה עם קפה. מלבד היותה הסגנית שלי היא גם החברה הכי טובה שלי.
היא הביטה בי לראשונה מתחילת שבוע עם כוס קפה ושואלת "הודיה מה עובר עליך כי את נראית לא פה"
הבטתי בה ידעתי שאם אספר לה אני אבודה, ידעתי שאם לא אספר אני אבודה. התפרצתי בבכי וחיבקתי אותה בפעם הראשונה הכל התערבב לי בבטן, תחושת האסור והחטא ותחושת החרמנות והתאווה, הבטתי בפניה היא נלחצה ושאלה "הכל בסדר? הודיה!" בזמן שהיא אוחזת בי אמרתי לה "קשה לי כרגע לדבר בואי ניפגש מחר ב12 בסוף היום תבואי לקפה אצלי אספר לך הכל".
היא חייכה ניגבה את דמעותיי ואמרה "רק תגידי שהכל בסדר אני פה בשבילך אם את צריכה"
חיבקה אותי ואמרה "לכי לנוח להיום ניפגש מחר" הודיתי לה ואספתי את דבריי בעודי יוצאת מבית הספר בשעה 15 עליתי על הרכב ונסעתי לבית לא חשבתי על כלום.
נכנסתי לבית הבית היה ריק ושמחתי בזה, הלכתי למטבח פתחתי את ארון המשקאות של בעלי ומזגתי כוס קוניאק מלאה והתיישבתי בסלון לשתות בנחת, לנסות להתנתק ולא להבין מה אני רוצה לעשות מפה והלאה.
עד שסיימתי מחצית כוס שקעתי בדמיוני במה היה קורה אילו דימטרי היה תופס אותי על חם מאוננת, המחשבה הדליקה אותי והרטיבות בין רגליי חזרה בעוצמה וזה לא סייע לי כלל, בסערת רגשות שחשתי.
לפתע דלת הבית נפתחה ואביחי נכנס לבוש בטייץ צמוד וגופיה כרגע חזר מאימון ראיתי שהוא עוד מזיע.
מביט בי מרחוק מתקרב בצעדים מדודים ושואל בחשש "אמא הכל בסדר ?" אני מביטה בו ושואלת "בסדר ? בוא נראה אוננתי בכיתת לימוד ואיש האחזקה כמעט ותפס אותי על חם, אוננתי כי זו הייתה הבקשה של הבן שלי. אני נראית לך בסדר ?"
הוא הביט בי מרחוק והתקרב בנחת והתיישב לידי והחל מלטף לי את היד, כמו שנהג לעשות מאז היותו ילד, הבטתי בעיניו והוא הביט בעיניי ואמר לי "אמא אני אוהב אותך יותר מהכל את מדהימה",הבטתי ושאלתי "אוהב אותי איך ?" הוא הביט לעברי וענה ישירות "אוהב כאמא ורוצה לאהוב אותך כאשה." המילים האלו כאבו לי כסכין אך גופי אותת אחרת ונמשכתי אחרי הדברים.
ליטופיו העדינים על זרועי הזכירו לי שזה הבן הבכור והאהוב שלי ומצד שני הגבר שמלטף אותי חושק בי.
הבטתי בו ועשיתי את הבלתי יאומן, נשענתי עליו וחיפשתי את שפתיו שנפגשו בנשיקה עדינה להפליא. זרם תשוקה אדיר עבר בכל גופי עת שפתי נגעו בשפתיו.
הנשיקה העדינה התלהטה בין רגע, למחול לשונות שהרגיש לי כה טבעי לרגע מסויים.
לשונו בתוך פי ולשוני עוטפת את לשונו וידיי נשלחו לחזהו מלטפת את חזהו ובטנו השרירית.
ידיו נשלחו ועטפו את כולי ,התחושה הייתה אדירה ומלאת תשוקה שלא רציתי להפסיק.
הנשיקה הפכה מלאת תשוקה אביחי אחז בי והחל ממשש את שדיי בעוד ידי נצמדה לאיברו מבעד לטייץ הצמוד לגופו, ריח הזיעה מגופו שיגע את כל גופי.
הוא הסיר מעליי את הכיסוי ראש ופיזר את שיערי, הרמתי את חולצת הטי שירט שלבש חושפת את שריריו, המשכתי ללטף אותו בעודי גונבת נשיקות. שלחתי ידי לטייץ ואחזתי מבעדו באיברו הזקור.
הוא נשכב עליי והרים את חולצתי, נותרתי עם חזייתי עליי וחזרנו להתנשק בתאווה בעודי מלטפת את איברו, הוא שיחרר את קרסי החזייה, החזה הגדול שלי נתגלה לפניו.
הוא הביט בי במבט שבוי ,ליטף את פטמותיי בעודנו מתנשקים בסלון אפופים תאווה אסורה.
הוא לחש באוזני "אמא אני רוצה אותך" לא חשבתי שאעמוד בנקודה הזאת, הבטתי בעיניו והנהנתי בלבד וירדתי מטה מושכת את מכנס הטייץ הצמוד ולמולי נגלה איבר גדול עבה וזקור, הופתעתי למרות התמונות למראה איברו למול פניי, החשתי את אצבעותיי בליטוף עליו ואחזתי באיברו בכל ידי.
מתחילה להביא לו ביד מעלה ומטה, מרגישה טירוף חושים כללי.
התחושה שהתמסרתי אליה הייתה אופוריה מוחלטת, איש לא יעצור אותי עכשיו הרגשתי מסוממת מחרמנות, אני צריכה זין.
אחזתי באיברו והתחלתי ללקק אותו בעדינות, משחקת ביד אחת עם שק האשכים החלק לחלוטין ואני מתפעלת לאור העובדה שהוא עשה הסרת שיער בלייזר בגיל 18 ומופתעת מהמראה הגברי והחלק הזה.
וממשיכה לשפשף את איברו החם בידי, מביטה בפניו הוא לוחש לעברי "אמא את מדהימה" אני אוחזת באיברו באופן בוטח ומתחילה להתקרב עם פי ומלקקת את איברו אט אט ואז הכנסתי אותו לפי בנשימה אחת, את הגניחה שהגיעה מצידו לא ציפיתי הרמתי מבטי אליו, הוא הביט בי המום לא ציפה שאדחוף איברו לפי באופן מפתיע.
התחלתי מוצצת בהנאה משחקת עם לשוני על העטרה בעודו בתוך הפה שלי.
כעבור מספר רגעים הבחנתי שהוא בסדר ולא עומד להתפוצץ כמו בעלי, הוא הרגיש נינוח ואני מופתעת וחרמנית מההבנה הזו ועם איברו של בני בכורי בפה, התחלתי למצוץ בתאווה גדולה מחדירה אותו פנימה לגרוני עוטפת אותו בלשוני
בין מציצה למציצה התחלתי מחדירה אותו עמוק יותר לגרוני עוטפת את כולו ודוחפת עמוק יותר ויותר פנימה והחוצה בקצב מהיר, בעודי יונקת את איברו בכל יציאה ומחדירה שוב עמוק לגרוני אני מרגיש שאני נחנקת, הוא מביט בהלם ואני מבחינה בגופו שמגיב בהתאם לפעולותיי אני מנסה בכל ליבי להמם אותו אני מרימה את עיני אליו בעוד איברו תקוע עמוק בגרוני מבטו ננעל על עיני הביטות בו.
לפתע אני מרגישה מחנק ואני רואה את גופו מרפה ומשתחרר בעוד גלי זרע מושפרצים לתוך גרוני, אני נחנקת ומתחילה לשחרר את איברו זאת הפעם הראשונה שגבר גומר לי בפה ואני מתמלאת אדרנלין מהתחושה.
פי מתמלא מנוזל מלוח שהרצון לירוק אותו מפי חזק ממני, אך זה זרעו של בני ואני מתאמצת להתעלם מטעמו המלוח ומתאמצת לבלוע את כולו.
בעודי משחררת את איברו מפי הוא מתיישב לידי על ריצפת הסלון מחבק אותי ולא אומר מילה.
אני נשענת על החזה השרירי של אביחי מביטה לעיניו הוא מביט בי ואני רק לוחשת "אני אוהבת אותך אביחוש" הוא חייך אליי ואמר "גם אני אמא גם אני".
נותרנו ישובים על הריצפה ללא מילים כמה דקות מנסים לעכל את מה שקרה כרגע, אביחי הפנה אליי את ראשו וחזר לנשק אותי מביט בי ואומר "אני רוצה אותך!"
קמתי ולא חשבתי יותר מדי, אחזתי בידו והובלתי אותו לחדר השינה שלי. עדיין עיוורת למעשיי או לאיך אתקדם מפה המוח ריק ורק התאווה שולטת בי.
הסרתי בתנועה אחת את החצאית ונותרתי עם תחתונים לגופי, נשכבתי על מיטתי וסימנתי לו לבוא.
אביחי הסיר מעליו כל פרט לבוש והתקדם לעבר המיטה הוא נשכב מעליי עטף אותי בחום גופו החסון החל לנשק אותי.
הוא ירד לצוואר ומשם לחזה בעודי לא מתנגדת ונהנת מכל תחושה מתמכרת לחוויה, כשהוא הגיע לבטן חשתי צמרמורת בכל הגוף הוא שלח ידו והחל מלטף את ירכיי בעודו מנשק את החזה והבטן.
הרגשתי מדהים כל המעצורים ירדו וכרגע אני כולי שלו, הוא הסיר את תחתוניי מעליי במשיכה ולפתע היינו שנינו עירומים בחדר, לרגע הזה ציפיתי ולא קיבלתי התקף לב.
פישקתי את רגליי וחשפתי את ערוותי לפניו, הוא לא המתין שניה וראשו צלל בין רגליי מנשק את ירכיי ומתקרב לאיברי אט אט בונה בי ציפייה.
מה רבה הייתה הפתעתי לגלות שהוא יודע מה הוא עושה, פיו עטף את ערוותי לשונו חדרה לתוכי התחלתי להתנשף יותר ויותר.
הרגשתי את פיו אוכל אותי מבפנים ונהנתי מכל רגע, אחזתי בראשו מנסה לכוון אותו לכפתור הפלא שלי, אני מרימה את רגליי ומפשקת לתת לו גישה יותר טובה, הוא נושך בעדינות את כפתור הפלא ואני גונחת בעונג.
אני מניחה את רגליי על גבו ודוחפת את אגני לפיו משתדלת שלא יתנתק, אני רוצה אותו מחובר אליי. אני מרגישה קושי לנשום נשיפותיי כבדות זרמים בכל גופי עוטפים את כולי הרטיבות בין רגליי מעבר לכל דמיון, כמה ציפיתי שמישהו יאכל את איברי וכעת אני ברקיע השביעי.
אני מרגישה שהפיצוץ עוד רגע ממני אני מרפה את גופי ורואה את אביחי מסתער פנימה שוב על ערוותי, בחדירת לשונו שוב לתוכי אני גומרת בעוצמה שלא הכרתי.
אגני נשמט מפיו על המיטה אני מתנשפת בכבדות וחשה רעידות בירכיי, אני מושכת אותו לעברי ועוטפת אותו לחיבוק בזרועותיי.
מנשקת אותו בתאווה ולוחשת לו "אהוב שלי" הוא לא מגיב רק מנשק שוב את גופי ומחבק אותי בעוצמה שאני לא מכירה בעאיפה מדהימה.
אנו נותרים מחובקים עוד מספר דקות אני מביטה לעבר השעון השעה 18:40 אני מבינה שכרגע אני המבוגר האחראי ואני צריכה לעצור את הטירוף.
מוחי מתבהר ולחץ מכה בבטני מאוחר, ודוד יגיע עוד מעט לבית ,אני מנשקת את מצחו ולוחשת לו באוזן "אביחוש זה מספיק להיום"
הוא מפנה אליי מבט מופתע הוא היה בטוח שהוא יזיין אותי היום, אני מביטה בעיניו ורואה את ההלם והאכזבה על פניו, ורק לוחשת באוזנו "אל דאגה יש לנו עוד זמן" נישקתי אותו בתאווה וקמתי מהמיטה.
הוא הביט בי מתלבשת חזרה לבגדיי הצנועים ולא קם מהמיטה, בדרכי החוצה הבטתי אליו ואמרתי מותק תתארגן בבקשה.

ירדתי להכין ארוחת ערב, עם אדרנלין של בת 22 חרמנית וצעירה ולמרות שאני הורסת מסיבות ומנעתי מעצמי זין אני מבינה שאני צריכה לשמור על גבולות, אני אומנם חציתי גבולות אבל אני לא רוצה למוטט את הכל.
אביחי ירד לאכול, בעלי הגיע מהעבודה התיישבנו לאכול סביב השולחן, השיחה הקבועה והמשעממת נעה בין תורני לפוליטי קצת סיפורים מהעבודה ואני מבחינה במבטיו של אביחי אליי אני בוחרת להתעלם.
כל התחושות בבטן שלי מתערבבות ואני מרגישה שאני צריכה לשתף מישהו בטירוף שאני חווה, אבל אין לי כרגע את מי לשתף.
הארוחה נגמרת בעלי פונה לחדר השינה ואביחי לוחש על אוזני אמא אני מחכה לך בחדר שלי.
תחושתיי מתערבבות פנייתו אליי רק מדליקה אותי יותר, אך בעלי בבית אני מחליטה להתאפק עם החששות אני מסיימת כלים לקראת השעה 22 אני מתקרבת לחדר שינה שלי ומבחינה בבעלי ישן, לא שזה חדש לי הוא מתייחס אליי כאל אוויר.
אני נאזרת אומץ ופונה לחדרו של אביחי, על קצות האצבעות וחשש מהול בפחד עומדת למול הדלת ודופקת חרישית. מתוך החדר נשמע "אמא תיכנסי"
אני נושמת עמוק ופותחת את הדלת, לעיניי נגלה המראה של בני בכורי עירום על מיטתו מאונן אני נכנסת בבהלה וסוגרת את הדלת הוא לוחש "תנעלי!" נעלתי את הדלת והתקדמתי לעברו לוחשת "אביחי אבא בבית מה אתה רוצה לעשות ?"
הוא מחייך אליי ולוחש "אל דאגה לא יותר מדי"
בעודו משפשף את איברו ומביט בי אני חשה ברטיבות בין רגליי מתעצמת, אני מביטה בו ואומרת ז"ה טירוף שאני כאן אם אבא שלך יתפוס אותנו.." הוא עוצר את האוננות קם לעברי ולוחש לי "בואי תאונני איתי" לחשתי חזרה "רק אוננות!" הוא הנהנן בחיוב, זה הרגיע את החשש המטורף שחשתי שאני הולכת להיבעל על ידו הערב.
נשמתי עמוק הנהנתי והתחלתי לפשוט את בגדיי, בעוד אביחי חזר למיטה ומביט בי מסירה עוד חלק ועוד חלק מהמעטפת צניעות הצבועה שלי.
עד שנעמדתי עירומה למולו ,התקרבתי למיטה ונשכבתי מפושקת למולו והוא למולי, אני מביטה בו בעודו משפשף ומתחילה ללטף את גופי נוגעת קלות באיברי מלטפת את מפשעתי ומביטה בו משפשף את איברו למולי והטמפרטורה המינית בחדר קפצה מעל ומעבר.
הוא ניסה להושיט יד לעברי וללטף את שדיי, לחשתי בתקיפות "אוננות בלבד!" הוא הנהנן בהבנה בעודי ממשיכה ללטף בעדינות את גופי ,עצם הנוכחות שלו לידי הריח שלו היכולת להביט בו קרוב אליי העלתה את סף החרמנות שלי, לא חלפו להם דקות רבות ואצבעותיי כבר פלשו לתוך איברי, בהתחלה מדי פעם תוך כדי ליטופים עדינים ועד מהרה מצאתי את עצמי מאוננת למולו ומזיינת את עצמי עם אצבעותיי.
אגני נענה לי והתחיל לנוע למקצב ידיי, ככל שהעליתי את הקצב הבחנתי שהוא מאונן ועוצר מתאפק וחוזר, עד שהבחנתי שהוא לא יכול עוד הוא לחש לי בשקט "את מרשה לי לגמור עלייך ?"
יצרי כבש אותי לחלוטין הייתי כשפחה נרצעת למולו כל מה שהיה מבקש הייתי עושה בשלב הזה, הנהנתי בדממה בעודי מתקרבת לגמירה בעצמי ומרגישה את הלחץ על אגני בעוד אצבעותיי פולשות פנימה והחוצה, הוא קם ונעמד מעליי והחל משפשף במרץ, לא חלפו מספר שניות וזרימת זרעו הושפרצה על החזה הגדול והשופע שלי.
הוא המשיך לאונן ולהתיז בעוד זרעו החם נוזל על פטמותיי, גמרתי בגניחה עמומה משחררת את כל גופי נהנת מהחוויה הארוטית שבה לא נוגעים אך כל כך ביחד, הוא חזר להתיישב על המיטה למולי ולחש "את מדהימה" חייכתי אליו ולחשתי "גם אתה" התרוממתי וחיפשתי משהו לנגב איתו את הזרע מגופי, הוא הושיט לעברי את גופייתו.
ניקיתי את עצמי בזריזות מביטה בשעון כבר 1 בלילה התקרבתי אליו ונשקתי לו ולחשתי באוזנו "אתה החוויה הכי טובה בחיי" הוא חייך בסיפוק, הוא נותר עירום במיטתו.
בעודי מתלבשת ברישול מסריחה מריח זרע על גופי אני יוצאת מחדרו מסוחררת מהחוויה.
נכנסת לחדרי לבשתי פיג'מה ואפילו לא חשבתי על להתקלח, אני רוצה להנות מהריח שלו עליי.
אני נכנסת למיטה ושוקעת בחלומות נעימים עד לבוקר הבא.

עודכן לאחרונה

10 מחשבות על “האוסף שלי ואמא – חלק 5”

 1. אנדרי אני נפעם מרותק כלכך מרגיש חיי כשאני קורא פשוט מדהים כתוב מהמם

  הגב
 2. קראתי את כל חמשת הפרקים בלי לנשום. זה אחד הסיפורים הארוטיים הטובים ביותר.
  מצד אחד מופרע, מצד שני יש בנייה איטית ומציאותית ועלילה נפלאה וסוחפת.

  לא יודע אם זה כותב או כותבת, זה מדהים.
  ואני קורא ארוטיקה עברית כבר 20 שנה, קראתי כל מה שפורסם. וזה אחד הטובים.
  תודה

  הגב
 3. פופינס היקר/ה דבר ראשון סיפור מצויין מאוד אוהב שהעלילה לא רצה יותר מדי מהר ומתקדמת לאט לאט.דבר שני חושב שאפשר להכניס את אורנה הסגנית שלה גם לסיפור…
  דבר שלישי וקטן רק שמתי לב לטעות שאביחי נכנס לבית כתוב שהוא עם טייץ וגופיה אך לאחר מספר שורות הודיה מורידה לו את החולצה..

  הגב
 4. זהו מפה המצב רק יילך ויישתפר
  אולי היא תספר לסגנית שלה?
  אולי בעלה ייתפוס אותם?
  ואולי הם יצליחו לשמור את הרומן האירוטי הזה בין שניהם?

  הגב
  • כתוב מרתק.

   מצפה לסיפור ארוך מאוד.

   הסגנית אורנה ובהמשך היא עם הבן והבת שלה, יחד עם הודיה ובנה.

   הגב

תגובות ? (אין צורך להזדהות)