בת האולפנה עירומה

האוסף שלי ואמא – חלק 3

לתחילת הסיפור

הבוקר הגיע ואני כהרגלי כבר על הרגליים משעה 5:40 מכינה ארוחת בוקר מנסה להדחיק את אתמול בכל מחיר ולנסות לחיות את היום, תוכניות אין לי ואנסה לחזור לשגרה בכל מחיר אני לא יכולה לתת לטירוף להכתיב לי את החיים.

כשהגשתי הכל על השולחן, הראשון שנכנס לפינת האוכל היה אביחי כהרגלו רק עם בוקסר לגופו בדרכו למקלחת קורא לעברי "משהו מריח טוב" בעודי נועצת מבט בחבילה שמטיילת בין רגליו, הוסחה דעתי מהשגרה שכפיתי עליי להביט בגופו החסון והצעיר.

חשתי רטיבות מתחילה בתחתוניי התעוררתי מהר מהחלום בהקיץ שהייתי שרויה בו צעקתי לעברו "אביחי תתלבש אתה לא יושב בשולחן שלי ככה" הוא הנהנן ועלה חזרה לחדרו הייתי צריכה רגע לעכל את מה שקרה כאן ולפתע נשתלה במוחי מחשבה, ספק הזויה ספק קונספירטיבית שהוא מסתובב כך על מנת לעורר אותי להביט בו ולהימשך אליו.

ניערתי את המחשבה מהראש וישבתי על הכיסא בשולחן לנסות בנחת לעבור על מה שיש לי לעשות היום, התארגנתי לעבודה, בעלי הגיע לשולחן ולחש לי באוזן "אתמול היה מטורף מאיפה זה בא לך ?"

חייכתי וקרצתי לעברו, לא אומר לו שזה בא לי בזמן שדמיינתי שגבר אחר מזיין אותי, חיכיתי לשמוע נזיפה תורנית אך היא בוששה מלבוא, הופתעתי משלא הגיעה הנזיפה.

התארגנתי לצאת לעבודה כשמוחי קודח, האם אביחי מנסה לפתות אותי.

בעודי מתכוננת אביחי הגיח מאחוריי ושאל "עובדת מהבית היום ?"

הנדתי בשלילה חייך אליי וענה "פשוט אני צריך את המחשב אחרי אימון ב13 בצהריים", אישרתי לו שאין לי צורך במחשב היום אך שאלתי "מה עם המחשב שלי?"

הוא הביט ואמר "זה בטיפול אמא, עד שיגיע החלק עוד כמה ימים" סיימתי את הקפה איחלתי להם בוקר מבורך ויצאתי לעבודה, כל הדרך לעבודה חלפה במוחי המחשבה למה הוא צריך את המחשב ולמה הוא מברר אם אני בבית היום בשעה 13 , אני הרי חוזרת ב16 .

ואבא שלו חוזר ב19 וחצי ניסיתי לחשב בדעתי והגעתי לקו מחשבה שהדליקה אותי עוד יותר, אביחי מוודא שיש לו בית לבד לאוננות ?, התחרמנתי מהמחשבה הזו ונהנתי ממנה עד מאוד.

הגעתי לעבודה וניסיתי לחזור לשגרה והבחנתי שאני עדיין מהופנטת ולא מאופסת מאתמול בערב.אך לא הבנתי עד כמה ולאן אגיע בטירוף שחשבתי שאתמול הסתיים.

הגעתי למשרד וניסיתי לחזור לשגרה, השעון כל פעם צץ לי לפתע לזכור שעוד לא הגיעה השעה 13 בצהריים התלבטתי עם עצמי מה אעשה, ניסיתי למשוך את עצמי לשכוח מהשעה חזרתי לעבודה ולטבלאות וסידור המקצועות.

ואני מדמיינת בתוך תוכי את אביחי, מגיע פושט בגדיו מפעיל סרט של אמא שנשגלת על ידי בנה והוא מתחיל לשפשף, אני מרגישה ברטיבות שבין רגליי כמה הייתי רוצה לשבת לידו ולשפשף לו לגמירה, דפיקות בדלת מקפיצות אותי מחלום בהקיץ שתכף וטרף את חושיי.

קו דמיוני נחתך ולפתע נכנסת המזכירה, היא מפטפטת משהו על נהלים אני כל כולי מדמיינת את אביחי מאונן, לפתע החלטתי בפתאומיות קמתי ואמרתי "רבקה אני על הפנים אמשיך בבית אני הולכת לנוח נראה לי יש לי חום" היא הנהנה בהלם ורק לחשה "אשלח לך למייל הכל" הנהנתי ויצאתי מהמשרד.

התיישבתי ברכב מביטה על השעון השעה 12:13 אם אגיע לבית מוקדם אוכל.. מה אוכל, מה התוכנית, התחלתי לנסוע לכיוון הבית מתוך מחשבה כלשהי שאולי זה נכון להפתיע אותו.

במהלך הנסיעה מתגבשת בתוכי ההכרה שאני הולכת לעשות משהו מטורף, החניתי את הרכב בצד השני של הרחוב על מנת שלא ידע שאני בבית.

נכנסתי לבית בשעה 12:41 נעלתי את הדלת לקחתי מפתח לא שיניתי דבר בבית רצתי לחדרי וסגרתי את הדלת, מתלבטת מה אעשה מכאן והלאה, נתמלאתי עוז והסרתי מעליי כל פרט לבוש עד שנעמדתי עירומה כביום היוולדי בחדרי, הבטתי בשעון 12:43 תיקנתי את האיפור שלי שיראה יפה, נשמתי עמוק ויצאתי מחדרי ונכנסתי לחדרו של אביחי אף אחד לא היה בבית, התיישבתי על המיטה מנסה לחשוב מה לעשות כשהוא יגיע ויכנס, נכנסתי שוב לדמיון מתוק בזמן שאני על המיטה בתנוחה שלמדתי מהסרטים.

המתנתי לשובו סביבות 13:12 שמעתי את מנעול הדלת נפתח, חשתי פרפרים חזקים בבטן וניסיתי לדמיין את תגובתו לאימו העירומה בחדרו, האם הוא ילחץ או שהוא יברח ? בעודי שוכבת ושומעת את צעדיו עולים במעלה המדרגות אני חשה לחץ בבטני, דלת החדר נפתחת ובני נכנס וקופא על מקומו מביט בי כמי שקפאו שד מביט בגופי העירום נכנס וסוגר את דלת החדר ו.. אני מתעוררת מהדמיון.

לקול רעש המנעול הפעם האמיתי הבטתי בשעון השעה האמיתית היא 13:25

אני נעמדת הפעם אין לי פרפרים אלא לחץ אמיתי אני מתקשה לנשום אני שומעת צעדים למטה, אני נתקפת חרדה ובורחת עירומה מחדרו לחדרי במהירות האור.

קיבלתי רגליים קרות, כמה צפוי אני אומרת לעצמי. פחדנית אני שומעת שהוא עולה במדרגות הסתתרתי מאחורי המיטה שמא יפתח את דלת חדרי.

לא התלבשתי אך גם לא ידעתי מה לעשות, שמעתי אותו עולה במדרגות שוב התמלאתי עוז ורציתי לפרוץ החוצה עירומה, אך שאלתי את עצמי אם ירצה לשכב איתך את מוכנה ? תחושת הבהלה שחשתי הבהירה לי שאני עדיין לא במקום לעשות צעדים שכאלה, נשמתי עמוק והמשכתי להסתתר מאחורי מיטתי.

שמעתי אותו עובר בפרוזדור דלת חדרו נטרקת וכ5 דקות שמעתי קולות עמומים מחדרו מסקרנות יצאתי אל הפרוזדור עירומה וסקרנית, התקרבתי לדלתו ושמעתי קולות אימהות מזדיינות עם בניהן ללא שום ספק הוא אכן צופה בפורנו, התחרמנתי נורא מהמחשבה ועלתה בי המחשבה לפתוח את דלתו ולהציץ ככל שהתקרבתי שוב הבנתי שאני פחדנית גדולה.

חזרתי לחדרי נשכבתי על מיטתי והתחלתי ללטף את גופי כל כך התחרמנתי מהידיעה שמעבר לקיר הבן שלי מאונן וככל הנראה אולי מפנטז עליי יצרה אצלי גל תאווה אדיר בכל נשימה ונשימה.

כל כך רציתי לקום להתפרץ עליו ולהפתיע אותו ולהזדיין איתו אך חשתי מעצור אמיתי בדרכי לשם.

נשכבתי על המיטה בעודי תוהה איך אוכל לעשות כזה דבר ומאיפה אצליח לגייס את האומץ והרי אני כזאת פחדנית, שמא יראה אותי ויבהל או שמא יראה אותי ויהיה מעוניין לכל צד יש את הפחדים שלו.

ניסיתי לחשוב בדעתי, איך אוכל להיחשף לפניו במערומיי ולא אצטרך לחוש את ההשפלה אם הוא לא מעוניין ולעומת זאת לא לחטוף התקף לב אם הוא מעוניין, איך אוכל להפתיע אותו עד כלות הנשימה אך לא להיות נוכחת.

ולפתע זה היכה בי כמו ברק ,כאילו זה היה ברור מאליו אני אצלם אלבום תמונות ייחודי ואשתול בתיקיית האוסף שלו.

רק עצם המחשבה הזאת הפכה אותי למיוחמת מעבר לדמיון הפרוע ביותר הבנתי במוחי שאני צריכה להתכונן לזה ולהשקיע בזה.

קמתי מהמיטה והתארגנתי במהירות, ביציאתי מהחדר שמעתי עדיין את האמהות גונחות, החזקתי את עצמי חזק הפעם לא להתפתות עם מטרה ותוכנית ירדתי בשקט ויצאתי מהבית והלכתי לכיוון הרכב.

התיישבתי ברכב וחשבתי על תוכנית, לא הצלחתי לארגן אחת אך זרמתי ונסעתי לקניון קניתי לעצמי חצובה לסמרטפון בקלות בחנות סלולר הקרובה.

נכנסתי גם לאינטימה לחפש לעצמי סט שיכול להלום אישה כמוני.

לא לקח הרבה זמן ומצאתי סט סגלגל שמאוד אהבתי תחתוני תחרה עם חזיית תחרה ראיתי גם דברים מיניים מאוד ומטורפים אך זכרתי שאני לא זונה.

ובכל זאת אני אמא שלו ואם הוא יראה אותי שיראה אותי אצילית. המוכרת הביטה בי עם הכיסוי ראש ושאלה "החזיית פושאפ ? התחתון בגזרת חוטיני ?" נשמתי עמוק וזכרתי שאני רוצה להיראות הכי סקסית שאפשר אמרתי "כן" שילמתי ויצאתי מהחנות,קניתי בקבוק יין טוב ועליתי לרכב ודוהרת לכיוון הבית.

הגעתי לחניה נשמתי עמוק עם הרבה פרפרים בבטן יצאתי מהרכב ונכנסתי לבית מוצאת את אביחי שלי שוב עם בוקסר לגופו מכין שייק במטבח מביט בי מופתע "אמא לא הקדמת ?" שאל אותי הינהנתי ושאלתי "מפריע לך ?" חייך אליי ואמר "כלל לא!"

פניתי אליו מנסה להתעלם מאיברו שבולט מהמתחתון "יופי אז יש לי טובה לבקש ממך מחר בבוקר, אני צריכה את המחשב שלך לשעתיים אפשרי ?" הוא הינהן באישור ושאל "אם אני עובדת מהבית" עניתי בקול נמוך "רק בבוקר והולכת לעבודה" הוא הנהנן בנחת מכאן הסקתי שהוא רוצה את הצהריים לאוננות גם מחר.

לקחתי אוויר וביקשתי לעלות לנוח אחרי יום ארוך הוא הנהנן בחיוב עליתי לחדרי ונעלתי את הדלת פניתי למקלחת על מנת להתכונן לסט צילום.

התקלחתי בזריזות ,הרגשתי והבנתי את המתח המיני אשר אני קובעת, יצאתי מהמקלחת עם מגבת על גופי ואחת על השיער ליד מיטתי פשטתי את הכל ,התנגבתי ומרחתי את גופי בנחת בקרם לבשתי את הסט הסגלגל במלוא ההוד התאפרתי וענדתי תכשיטים, נעלתי את נעלי העקב הכי יפות שלי ונעמדתי מול המראה.

מרוצה ממה שאני רואה אישה סקסית שיכולה לשבות בקסמיה גבר צעיר.

בהביטי אל השעון, השעה הצהירה 16:30.

הבנתי שזמן רב אין לי ואני זקוקה להנות מהתהליך, פתחתי את בקבוק היין לקחתי לגימה והעמדתי את החצובה עם החיבור בלוטות חיברתי לטלפון ואחזתי בידי את שלט הצילום הקטן.

לקחתי עוד לגימה מהיין התיישבתי על המיטה והתחלתי לצלם, בהתחלה הרגשתי את התהליך מאולץ,הרגשתי שאני לא באמת פוטוגנית אך ככל שהתקדמתי בתמונות ובכמות היין בבקבוק התמונות נהיו נועזות ומהנות יותר ויותר.

בהתחלה תמונות בתחתונים וחזיה, לאחר מכן תמונות ללא חזיה ולבסוף תמונות עירום מלא, שהובילו אותי לצלם גם תמונות של אקט אוננות.

הספקתי גם לצלם שני סרטונים שלי, אחד מתפשטת והשני מאוננת.

הייתי מסוחררת מהיין וחרמנית פי כמה מהיכן שהתחלתי, הסרתי את כל עמדת הצילום השעה הייתה 18 וחצי ואני נהנתי מאקט מיני מותח של שעתיים שנותר בטלפון.

לראשונה בחיי הזדקקתי לסיסמת הגנה, שמא בעלי יראה את סטיותיי או ינחש את מטרותיי.

כשראשי סחרחר עליי אני בוחרת להמתין לבעלי עם הסט מאופרת על מנת להנות מזיון שהיה חסר לי כדי להגשים את החוויה.

אני יודעת אני לא רוצה להזדיין איתו אלא עם אביחי ואני יודעת שאני מנצלת אותו להגשמת פנטזיה, זה לא שאני לא אוהבת את דוד אך חציתי את כל גבולות ההיגיון אין נכון או לא כרגע, זה יצר חייתי שדוחף אותי קדימה.

אני ממתינה במיטה ושולחת הודעה לבעלי "מתי אתה מגיע" אני מקבלת הודעה עוד חצי שעה אגיע לבית" אני שולחת הודעה חזרה "אני ממתינה לך בחדר שינה צריכה עזרה במשהו"

אין קול ואין עונה, נשכבתי על המיטה לבושה בסט מבינה שכעת יש לי 40 דקות עד שיגיע לקחתי את הטלפון וצפיתי בכל מה שצילמתי לפני רגע נהנת מכל רגע בעודי מלטפת את עצמי בעדינות.

כעבור 40 דקות דלת החדר ניסתה להיפתח אך היא נעולה קפצתי בבהלה ושאלתי "כן ?"

בעלי ענה "הודיה ביקשת שאעזור במשהו " קראתי לו "רק רגע" התארגנתי בזריזות פתחתי את הנעילה אך לא את הדלת ונשכבתי על המיטה ממול עם עקביי לרגליי בעלי הביט בי כמוכה אלם סימנתי לו להתקרב.

בעלי הביט בי מופתע לחלוטין, התחיל להתקרב למיטה התרוממתי ונישקתי אותו חרישית לוחשת לאוזנו מומלץ לסגור את הדלת ,הוא לא היה איתי והתעלם מדבריי דלת חדרנו נותרה פתוחה,היה נראה שהוא רוצה לומר לי משהו אך דחפתי את הלשון שלי עמוק לתוך פיו ולא נתתי לו יכולת להגיב ידיו עטפו אותי בחיבוק.

ונראה היה שהוא נכנס איתי לתוך המערבולת מלאת התאווה משכתי אותו והשכבתי אותו על המיטה טיפסתי עליו מיוחמת כולי, הוא הביט בי ולחש "הדלת פתוחה! הבטתי בו ואמרתי לו "אני יודעת"

התחלתי להוריד את חולצתו נישקתי את חזהו התחלתי לרדת מטה ופתחתי את מכנסיו, משכתי אותם מטה יחד עם תחתוניו ואחזתי באיברו שהיה כבר חצי קשה, הוא הופתע מהנחישות שלי אני תמיד הייתי האשה המרצה.

מדהים מה שקצת יין יכול לעשות בבן אדם.

התרוממתי בשלב הזה וסגרתי את הדלת מתוך ידיעה שאביחי בחדר הסמוך ויכול היה לראות את אשר התרחש.

חזרתי לבעלי שנותר על המיטה ,אחזתי באיברו והתחלתי עם מבט מפתה להביא לו ביד, הוא לא הגיב קירבתי את פי והכנסתי את איברו לפי והתחלתי למצוץ בתאווה.

בעודי מדמיינת שאני מוצצת את איברו הזקור של אביחי פנימה והחוצה משלבת יניקה ומשחקת עם לשוני על העטרה, ראיתי את בעלי מתפתל תחתיי והוא מתחיל לנוע ומנסה להימלט מפי.

החלטתי שאני רוצה למצוץ זין כמו שצריך ללא מעצורים, המשכתי והפעלתי את משקלי על גופו אך הוא ניסה להיחלץ ממני והצליח נלחצתי לשניה, כי זאת הייתה הפעם הראשונה שאני מנסה דבר כזה, דוד הביט בי ואמר "מה נכנס בך ?"

הבטתי בו מיוחמת ומבינה שאקבל אולי צעקות בנושאי דת ולא זין אמרתי לו בלחש "רק רציתי לשמח אותך"

חששתי שהאלכוהול דחף אותי רחוק מדי איתו ואם אתמול הוא זרם מההלם היום היה מוגזם עבורו.

הוא הביט בי והבטתי בו בחזרה הייתי בטוחה שהוא יטיף לי שהוא כמעט גמר לי בפה אך המראה שלי כנראה היפנט אותו והוא היה חרמן.

הוא חזר לעטוף אותי בזרועותיו ונישק את צווארי, התחלתי להשתחרר מהלחץ לרגע בעודו מנסה לשחרר את חזייתי .

הבטתי בו ולחשתי באוזנו "תשחרר ותן לי לשלוט פעם אחת לא לפי הספר" ודחפתי אותו על המיטה דוד להפתעתי שיחרר ונשכב על המיטה.

חזרתי וטיפסתי עליו בעודי מפשיטה ומנשקת אותו הפעם החלטתי לרדת למטה בקצב איטי יותר אוחזת באיברו התחלתי בליקוק איברו ויניקת האשכים בעודי מאוננת בנחת הוא הביט בי המום, התרוממתי והסרתי את הסט מעליי.

טיפסתי עליו כמקודם אוחזת באיברו הזקור ומכוונת לפתחי בעיניים עצומות חשה שאני הולכת לקבל את רצוני, אני יורדת על איברו בתנועה אחת מהירה ננעצת, עד שהרגשתי שהוא מילא את כולי גניחת הנאה נפלטה מפי והתחלתי לנוע בקצב אחיד מעליו.

בעודי שולטת בקצב הזיון החלטתי להגביר קצב ונשענתי על חזהו מביטה לתוך עיניו ומתחילה להשתולל פנימה והחוצה בקצב מהיר עוצמת את עיניי ומרגישה בכל חדירה את התרחבות הדפנות וגל החום אשר מציף אותי, אני שולחת יד ומלטפת את כפתור העונג הפרטי שלי בעודי רוכבת עליו.

וחשה את הגמירה עוטפת אותי ,אני מתחילה להוריד קצב בעלי נמתח תחתיי ואני מבינה שהוא גומר בתוכי.

זאת הפעם הראשונה בעשור הנוכחי שאני גומרת ביחסים עם בעלי ואת הקרדיט אני נותנת לאביחי. אנחנו מתנתקים אני נשכבת לצידו ולוחשת לו "נהנת ?"

הוא מביט לעיניי ואומר לי "מאוד" אני מתחילה לנמנם עליו ושוקעת בתוך חלום שבו אני מבחינה שאני באקט מיני ואביחי הבן שלי שוגל אותי כשהוא מעליי אני מתמכרת להרגשה לתחושות זה נראה לי כל כך טבעי כשהוא גומר בתוכי אני מתעוררת בבהלה.

מוצאת את עצמי במיטה ליד בעלי השעה מאוחרת, מחר יום חדש אני חושבת לעצמי ושוקעת חזרה לשינה.

5 מחשבות על “האוסף שלי ואמא – חלק 3”

 1. כתיבה יפה וקולחת אבל………… תמיד יש אבל
  יותר מידי פרטים שוליים שלא בונים את העלילה
  תיאורים יפים ומחרמנים וזו העילה הכי טובה לקרוא

  הגב
 2. זהו, מפה אין הדרך למיטה של הבן שלה ישרה כסרגל וקצרה מאוד

  כתיבה מדהימה ולא בוטה מידי
  מעניין אם תעשי פרקים מהצד של אביחי במקביל

  הגב
  • עמדת בציפחות-מחרמן בדיוק במידה ובניה איטית זה מה שצריך -כמה אני מחכה שתזדיין כבר עם אביחי!

   הגב

תגובות ? (אין צורך להזדהות)