סקסית בשמלה

האוליגרך

סיפור נוסף של סינגל שייקר

 

לא נשארנו הרבה זמן במסיבה ואחרי כמה דרינקים וריקודים פלרטטנים וחושניים למדי חתכנו לאוטו. בחניון חיכתה לנו מוסטנג לבנה מהממת ביופייה. יורי התגלה כחזיר לא גנטלמן בעליל והחליק את עצמו לכיסא הנהג. פתחתי לעצמי את הדלת ויורי והתניע את הרכב ובעודו מלטף את ההגה בחושניות. כשהתיישבתי  לידו הוא דחף את ידו בגסות תחת לחצאית הקצרצרה שלי, משך אותי אליו ונישק אותי בחוזקה.

ישבתי המומה ומהופנטת מהמוסיקה שהשמיע המנוע של המוסטנג. החזיר המשיך וליקק לי את הצוואר ודחף את ידו הגסה בין רגלי. תהיתי איך זה לנהוג במכונה כזאת עוצמתית,  תהיתי גם איך זה להיות חזיר כמוהו. האם אכפת לו בכלל שהכרנו במסיבה ולא נשלחתי מאיזה שירותי ליווי?

בזמן שהלשון של יורי חפרה לי בתוך הגרון הושטתי יד וליטפתי את מוט ההילוכים שרטט מעט. צחקתי בטיפשות מה שגרם לו לעצור את ליקוקי הכלב הבהמיים שלו ולשאול במבטא רוסי כבד "מה קרה?"

אמרתי לו שאני אוהבת את ידית ההילוכים שלו ושאני מתה לשחק לו במכונה. הוא צחק ותפס לי השדיים בפראות. תוך כדי שהוא מועך אותם כמו בנאי שמערבב בטון הוא לחש וליקק את האוזן. צחקתי כמו זנזונת מטופשת כשלחש לי שהוא מת לשחק איתי ולהראות לי את ידית ההילוכים שלו. האמת שמוט ההילוכים של יורי ממש לא תואם את ההגדרה, יותר דומה לבוטן או גבשושית אבל לכו תתווכחו עם אוליגרך.

כשהגענו לדירה המפוארת שלו במגדל בתל אביב שאל אותי מה אני רוצה לשתות וניגש לבר משקאות המפואר באמצע הסלון. הוא מזג לנו וויסקי משובח בכוסות בדולח והוביל אותי למרפסת הענקית. נותרתי מהופנטת מהנוף וכמו נקבה ממוצעת התמקדתי באורות הקטנים שנצצו בלילה התל אביבי. יורי בינתיים טיפל בתפאורה ושיחק בכפתורים שהפעילו את הגקוזי המפואר. לאחר התיישב על ספסל עם המשקה שלו. הסתכלתי עליו וראיתי סוטה שמנמן שכנראה רגיל להשיג את כל הכיבושים שלו עם כסף ותהיתי איך אצליח לחלוב אותו למטרותיי. צעדתי לגקוזי לאיטי תוך כדי שאני מעיפה מעלי פרטי לבוש שונים. תהיתי האם יש עוד מישהו שנהנה מההצגה החושנית שאני הולכת לתת, אולי איזה מאבטח שצופה דרך מצלמות וידאו? חייכתי לעצמי וקיוויתי שייהנה, דמיינתי אותו מאונן כמו ילד אל מול מסכי טלוויזיה קטנים שמציגים תמונה בשחור לבן.

הסתכלתי על יורי במבט מזמין ונכנסתי לגקוזי החמים. סילוני מים עדינים שנורו מתחת לפני המים ועיסו את גופי. התאורה של הגקוזי האירה את גופי העירום וסימנתי ליורי לבוא. הוא סימן לי שהוא עסוק עם המשקה ואמר שלא בא לו להרטב. התחלתי לקפץ במים ולהתגלגל כמו ילדה שמשחקת בבריכת פעוטות . מדי פעם השפרצתי סילון מים לכיוונו בהתגרות ובעיקר ליטפתי את עצמי. ביקשתי ממנו להתקרב והסברתי לו שאני הולכת לעשות משהו מיוחד. יורי השתכנע והתקרב. הצמדתי את הכוס לאחד מסילוני המים הנעימים ועינגתי את הדגדגן. הייתי באקסטזה אמיתית וגרגרתי בהנאה. הזרם המדויק עשה את העבודה והאגן שלי החל לזוז כאילו לבדו, כאילו לשאוב את כל העונג שהוא יכול לקבל.

יורי נותר מהופנט מהמראה. שמחתי שהצלחתי לתפוס את תשומת ליבו, תהיתי עם הזונות שהוא מביא נותנות לו כאילו הופעות.

כששאלתי אותו אם הוא רוצה לשחק איתי שלף מגבת שחורה ענקית וסימן לי לצאת .

החדר שלו היה מפואר בדיוק כמו הסלון והג'קוזי, מרוהט ברהיטים אירופאים עתיקים שאוליגרכים רוסים כנראה מאוד אוהבים. באמצע החדר עמדה מיטה ויקטוריאנית ענקית ועליה מצעים רכים ומזמינים. קפצתי על המיטה בילדותיות מתגרה שכזו ונעמדתי על ארבע. יורי התפשט לאיטו כמו זקן. בהתחלה הוריד את החולצה המכופתרת וחשף כרס קטנה ולבנבנה וחזה עם פיטמות ורודות בוהקות. בחנתי את גופו באיטיות וכשהביט עלי הרגשתי משום מה נבוכה ופשוט נבחתי כמו כלבה. הנביחה שברה קצת את הקרח ויורי צחק והזדחל למיטה. הוא עדין לבש את תחתוני בוקסר מקושקשים שהסתירו לי כך שלא ידעתי עד כמה הוא מגורה והאם אני עושה עבודה טובה.

התנשקנו בפראות והוא מעך את גופי. הכוס שלי פעם בעוצמה עוד מהאוננות בגקוזי ודחפתי את יורי. כל מה שהיה לי בראש היה לרכב עליו ולגמר את עצמי. התיישבתי עליו והדגדגן התפוח שלי חדר לפיו. שמעתי אותו ממלמל מישהו וחבטתי בפיטמות הבוהקות הענקיות שלו. הפה שלו פלט גניחה שהרעידה לי את הדגדגן. רציתי להמשיך לחבוט בו כדי שימשיך לגנוח אך החלטתי לוותר. נשענתי מעט קדימה לכיוון המפשעה והמשכתי לשפשף את עצמי על פניו. דחפתי את ידיו ששפשפו את הזין מבעד למכנס וממש חיפשתי את הזין אך כאילו לא היה שם כלום. כסף או לא כסף, זין רציני לא היה שם. המשכתי למרוח את עצמי על פניו ואמרתי לו להמשיך לאונן לעצמו, ניסיתי לעזור לו להסיר את התחתון אך הוא עצר בעדי. לא רוצה, לא צריך. הרגשתי את האורגזמה מתקרבת והרכיבה שלי על פניו הפכה לאגרסיבית יותר ויותר. קולות החנק שבקעו ממנו רק גירו אותי עוד יותר עד שגמרתי בכוח מגירה על פניו את נוזלי הכוס שלי.

התמוטטי הצידה שומעת אותו לוקח סוף סוף נשימה עמוקה ורצינית. צחקתי ופרשתי ידיים על המיטה הענקית. חשבתי לעצמי שאני יכולה ללמוד ליהנות מאוליגרך, חזיר ואימפוטנט.

התעוררתי משינה מתוקה וחזקה בתוך ענן שעשוי מכותנה סרוקה מבושמת. לאחר כמה שניות שניסיתי להבין איפה אני שמעתי צעקות בהמיות ברוסית. החלקתי את גופי מחוץ למיטה הרכה ופניתי לחפש את בגדי אך הצורך  ללכת לשירותים דחף אותי לאמבטיה המפוארת. התיישבתי על האסלה ובחנתי את השירותים המעוצבים, אמבטיה מאובזרת ומפוארת, אזור של כיור-מראה מוארת מאוד, מקלחת בגודל מפלצתי וגם בדלת נוספת.

הרגשתי די מטונפת מההתהוללות של ליל אמש ונכנסתי לאמבטיה ענקית להתקרצף. כשיצאתי, התעטפתי במגבת לבנה ענקית והלכתי מהופנטת בתוך מבואה ענקית של ארונות שהובילה לחדר ארונות גדול ומפואר. הרגשתי לרגע כמו עליזה בארץ הפלאות, שמגיעה לחדר עם המון דלתות ולא יודעת לאן לפנות. מבטי נלכד לדלת זכוכית שקופה שממנה חייכו אלי מעילי פרווה יפיפיים. הושטתי יד מהוססת לפתוח את הדלת ויד שניה ללטף מעיל פרווה אפור ורך כשלפתע שמעתי את קולו הגס של יורי ״זה ארנבת״.

קפצתי מבוהלת והמגבת נפלה לי. יורי צחקק ואמר לי שאני יכולה לקחת את מעיל הארנבת אבל על המגבת הוא לא יכול לוותר. צעדתי לכיוונו עירומה והגשתי לו את המגבת. הלכתי לכיוונו והושטתי לו את המגבת. ענטזתי בהפגנתיות וחושניות בדרכי חזרה לארון מעילי הפרווה ולקחתי את הארנבת איתי. חיבקתי והתמסרתי למגע המהפנט של הפרווה הנעימה. העברתי אותה בעדינות על גופי עד שלבסוף לבשתי אותה. הלכתי בהיסוס לזרועותיו הפרושות של יורי והתמסרתי לחיבוק האבהי והמגושם שלו.

הוא מלמל שאני ילדה מתוקה, דווצ׳קה. חייכתי ונישקתי אותו על שפתיו ברכות. הלכנו יד ביד לכיוון החדר שינה והתחפרנו בשנית בתוך עננת הכותנה המלטפת במיטת האפיריון. שכבתי במיטה לבושה במעיל הפרווה הנעים ויורי דחק את ראשה בין רגלי. הדגדגן שלי פעם מתשוקה בתוך פיו וחייכתי אליו כשהסתכל אלי בפה מלא. הוא הפסיק לינוק וחייך אלי בחזרה ואז אמר לי שהוא מתכוון  לטפל בי כמו ילדה קטנה .

דחפתי את ראשו בחזרה לכוס כדי שימשיך לינוק והסברתי לו שיש לי המון דרישות. יורי הנהן ולא הפסיק ללקק. סיפרתי לו שיש לי פטיש קשה לבולבולים אימפוטנטים קטנים כמו שלו ושהוא חייב לתת לי לשחק בו איך שבא לי. יורי הסתכל אלי בפה מלא והנהן שוב בהסכמה ואני המשכתי לברבר. הוא ליקק את הכוס ברעבתנות וליטף לי את השדיים. הוא עדיין לבש תחתונים ושיפשף את עצמו כנגד המזרון. גנחתי מעונג אך המשכתי לדבר. סיפרתי לו שתמיד חלמתי על כלבלב זונה שאעשה בו מה שבא לי ושהוא נראה לי מועמד מתאים.  יורי נראה מיוחם והגביר את קצב השפשוף, צחקקתי ושאלתי אותו אם הוא מאונן ולא נתתי לו לענות לי. סיפרתי לו שככה הייתי מאוננת כשהייתי בת 12 והוספתי שהוא מאונן כמו ילדה קטנה.

ניתקתי את הכוס המיוחם מפיו ונעמדתי מעליו. הורדתי לו את התחתונים בכח ולעיני נגלה בולבולון באורך של כשבעה סמ. הצמדתי לזין הקטן את הזרת שלי והסברתי לו שהבולבון שלו קצת יותר גדול מהזרת שלי.  יורי היה נבוך מאוד כשביקשתי ממנו לשכב על הבטן לשפשף את הגבשושית שלו על המיטה כמו שילדות קטנות מאוננות. נשכבתי לידו, הכנסתי אגודל לפה ואמרתי לו שבא לי לאונן לידו , ששנינו נאונן ביחד כמו ילדות קטנות.

יורי הגביר את הקצב של השפשוף וקרא לי דיווצ׳קה פעם אחר פעם בין הגניחות שלו. דחפתי יד בין רגלי ועינגתי את עצמי פעם אחר פעם והסתכלתי על יורי, אדום ומגורה גומר ומטנף את המצעים המשובחים. אחרי כדקה הוא הסתובב על הגב בתנועה מגושמת שהזכירה לי ליוויתן שנזרק לחוף והבולבון המכווץ נראה עכשיו כמו גבשושית או כמו דגדגן גדול. יורי הסתכל עלי בכעס מהול במבוכה וקם מהמיטה. עקבתי אחריו בדממה לאמבטיה ושנינו התקלחנו בזריזות. חשבתי לעצמי האם הגזמתי עם ההשפלה ועם משחק התפקידים. לא רציתי לאבל משהו שהתחיל עם אורגזמה מטורפת ומעיל פרוות ארנבת.

כשיצא מהמקלחת יור חזר להתנהג כמו חזיר לא מנומס. חשבתי לעצמי איך לנסח את משפט הבריחה שלי ואז אסתלק הביתה. אך יורי קטע את מחשבותי וסיפור שחבר טוב שלו מאפריקה מגיע לביקור עם הפילגש  והוא ישמח להכיר לי אותו. צחקקתי במבוכה ואמרתי לו שאני חייבת לעבור בבית להביא בגדים מתאימים לערב. יורי אחז בידי באגרסיביות וגרר אותי בצורה אבהית אחריו לחדר ארונות.

הוא פתח כמה דלתות ולעיני נגלו עשרות שמלות וזוגות נעליים. הסתכלתי על יורי המומה והוא נשק על שפתי ואמר :״ רק תבחרי דיווצ׳קה שלי״.

המתלים הכילו את כל הסגנונות והמידות שרק יכולתי לחשוב עליהם, כאילו תכנן להלביש כל בחורה שנפלה בדרכו.

יורי טפח לי על הישבן בבהמיות והודיע שהוא מחכה לי בסלון כדי שנלך להסתובב ולפגוש את החבר מאפריקה. בחרתי לי שמלה שחורה צמודה מויניל ומגף שחור מעל הברכיים והחלקתי לתוכם. אם לשחק  זנזונת של אוליגרך אז עד הסוף. אספתי בדרכי החוצה את מעיל הפרווה וזרקתי על עצמי קצת איפור.

יורי חיכה לי ליד הדלת כמו כלב שמשתוקק לצאת לטיול. הוא בהה בי כמו חזיר חרמן ונראה מרוצה. נשקתי לו קלות על השפתיים ומשכתי אותו החוצה.

מחשבה 1 על “האוליגרך”

תגובות ? (אין צורך להזדהות)