דו-קרב בדשא : 2. קרבות אקדחים

למען הסר ספק: זהו סיפור דימיוני. עלילת הסיפור, השמות, הדמויות, העסקים, המקומות והאירועים הם פרי דמיוני או משתמשים בהם באופן פיקטיבי! כל קשר בין עלילת הסיפור לבין ארועים שהתרחשו במציאות, כמו גם בין הדמויות הנזכרות ושמותיהן לדמויות או שמות של אנשים אמתיים, חיים או מתים או אירועים בפועל, הרי הוא מקרי בהחלט.

<<<<  לחלק ראשון

מתמכרים

שבועיים אחרי השארנו את התאומים אצל ההורים שלי והלכנו למפגש של החבורה, הפעם החבורה המורחבת, לערב קערת חזיות, ערב "ונילי", בלי אשה עם אשה וגבר עם גבר. הפעם זה היה בוילה ענקית בהרצליה פיתוח עם גינה ענקית והרבה חדרים כי היו הרבה יותר זוגות.

כשנכנסנו אשתי התבקשה להוריד את החזיה שלה ולהניח אותה בקערה גדולה שעמדה סמוך לכניסה. היא הורידה אותה באותה טכניקה נשית לא מובנת לי שמצליחה להוריד בלי להוריד את החולצה, והוסיפה אותה לאלה שכבר היו שם, חלקם עם קאפ-ים גדולים וחלקם קצת פחות.

התחיל רגוע, כיבוד קל ומינגלינג(Mingling), אין ספק שנשים עם "חזה חופש" מגבירים את אווירת החרמנות בחדר, ביחוד שחלק מהם לא בדיוק באו עם חולצות אטומות או רחבות ולרבות מהן, כולל אשתי, הפטמות הנוקשות שרטטו על בד החולצה בכל צעד שלהן.

ורד לקחה עלינו בעלות ועברה איתנו בין כל המשתתפים האחרים והציגה אותנו, הזוג החדש, בפניהם לא לפני שהסבירה לנו על כל זוג במה, לדעתה, הם טובים במיטה, רומזת לי מה כל אשה אוהבת שיעשו לה אם היא תהיה זאת שאיתה אגמור את הלילה ומעדכנת את אשתי מה לצפות מכל גבר אם במקרה הוא יהיה המאושר שיזכה בה.

ורד היא מהפעילות שם וכשהיא הלכה לעזור לבעלת הבית להכין קפה היא לקחה את אשתי איתה אבל לא נשארתי לבד, רמי, אותו גברבר שדורון זיין אחרי משחק הפוקר אצלם, בא ולקח אותי להכיר מישהו שאולי אוכל לעשות איתו ביזנס כי מסתבר שהם לא בוחלים לערבב ביזנס עם פלאז'ר(pleasure) ואכן, אחרי כמה ברורים, הסתבר שיש על מה לדבר וקבענו להפגש ביום שלישי כדי שאציג לו את המוצר שלנו.

הקפה והעוגה היו החוצץ בין המינגלינג לאקשן. חוקי המשחק היו ידועים, כרגיל בעלת הבית פירסמה אותם מראש, ולמרות זאת היא חזרה עליהם במהירות. בעלת הבית העמידה את הקערה המכוסה במפית על שרפרף גבוה במרכז החדר ונעמדה לידה, בזמן שאנחנו הזוגות נפרדנו, נשים עמדו בחצי מעגל בצד אחד והגברים בשני. כדי שהבחירה אכן תהיה רנדומלית, ולא ימששו כדי לשלוף חזייה מוכרת, בעלת הבית היא זאת שתשלוף את החזייה עבור כל אחד ובכבוד הראשון זכה בעל הבית, הוא ניגש לאשתו וזאת שלפה עבורו חזייה, החזיה של אשתי! הבטתי בה והיא הסמיקה, היא התפללה לא להיות ראשונה כי יש טקס קבוע שפורסם, הותיקות מכירות אותו והיא קיוותה לראות וללמוד לפני שיגיע תורה ולצערה התפילה לא התקבלה, "זה שלי" אשתי הכריזה בקול קצת רועד ויצאה צעד קדימה.

בעל הבית חייך אליה והיא התקרבה אליו, כשקראתי את כללי המשחק חשבתי שבשלב הזה אני אקנא אבל עכשיו, כשראיתי את זה, התחרמנתי. אשתי נעמדה מולו, התרוממה על קצות אצבעותיה ונישקה אותו על השפתיים, "אני שמחה שבחרת בי" היא אמרה את מה שהטקס מחייב.

"ואני שמח שזאת את" הוא ענה, בדיוק כמו בפרוטוקול, התכופף לעברה ונישק אותה, הפעם נשיקה תאוותנית יותר, ארוכה ומרחוק נראה לי גם רטובה, "בואי" הוא חיבק אותה והוביל אותה לעמוד בצד, לחכות ולראות איך כולם בוחרים, הניח את ידו על כתפה וכף ידו "כאילו במקרה" החליקה לתוך המחשוף שלה וחפנה את השד שלה ואצלי העומד נמתח עוד קצת.

הבחירה המשיכה, אחד אחר השני נעמדו ליד בעלת הבית וזאת שלפה עבורם חזייה, אחת אחר השניה הנשים צעדו צעד קדימה, הכריזו "זאת אני" או "זה שלי" וביצעו עם הבן זוג שלהם לאותו ערב את הטקס ככתבו וכלשונו, כולל היד המחליקה "במקרה" אל תוך החולצה וממזמזת.

הגיע תורי, נעמדתי לידה וחיכיתי, בעלת הבית חייכה, הכניסה את היד, בחשה כמו תמיד, למרות שלא נשארו הרבה חזיות, ושלפה אחת מהם, חזיית רצועות שחורה שתומכת ולא מכסה, "זה שלי, במקרה" היא ציחקקה, אולי מתנצלת שיצא לה אותי כשאשתי עם בעלה, ולרגע התבלבלתי, "אני שמחה שבחרתָ בי" היא נעמדה מולי התרוממה על קצות אצבעותיה ונישקה אותי על השפתיים.

למזלי התעשתי, "ואני שמח שזאת את" התכופפתי לעברה ונישקתי אותה על השפתיים, נשיקה צרפתית תאוותנית מול כולם כמו שראיתי את קודמיי עושים.

"תחבק אותי" היא לחשה לי והובילה אותי חזרה לקערה, "לא ככה, תניח עלי יד" היא לחשה, "כן, ככה" היא המשיכה באותה לחישה, מצחקקת כשדחפתי לה יד לחולצה ומזמזתי את הציצי שלה, "לא, תמשיך" היא עצרה אותי כשרציתי להוציא את היד ולתת לה להמשיך, "זה לא מפריע, להפך" אז המשכתי ואפילו תפסתי אומץ, דאגתי שלא יהיה ספק למישהו מה אני עושה לה בציצי וראיתי איך בעלה מחייך ומחזיר לי באותה מטבע, פותח כפתור בחולצה של אשתי שיראו יותר טוב מה הוא עושה לה אז גם אני פתחתי כפתור לאשתו ושנינו לא היינו הכי נועזים בחדר, היו נשים שכבר כל הכפתורים בחולצה שלהם היו פתוחים.

חזייה שנשלפה והייתה של אשתו של הגבר הוחזרה ובמקומה נשלפה אחרת, "הערב זה החלפות, את האשה יש מספיק בבית" הסבירה בעלת הבית לכולם למה היא מחליפה, עוד שתי בחירות וכל החזיות נשלפו וכל שנשאר זה להתפזר לחדרים ולהפתעתי על הדלתות היו שמות הנשים, שכל זוג ידע מה החדר שלו.

אותי היא הובילה לחדר שינה שלה, חדר גדול ומאובזר וכן, על השידה ליד המיטה עמד בקבוק ג'ל סיכה, לא משאיר ספק בכוונות שלה. "אתה רוצה שאני אפשיט אותך?" היא שאלה כשסגרתי את הדלת.

"את תתני לי אחר כך להפשיט אותך?" חייכתי אליה.

"ברור" היא ענתה ובלי לחכות שלחה ידים והתחילה להפשיט אותי, "תגיד, אם אני אגלה לך סוד לא תספר?" היא הפתיעה אותי.

הסתקרנתי, "מבטיח" עניתי ולרגע סימנתי בידי את שבועת הצופים לפני שהרמתי ידיים ונתתי לה להוריד לי את חולצת הטריקו הלבנה שלבשתי מתחת לחולצה שכבר ירדה ונחה על הרצפה, מורידה ואיך לא? ממזמזת, מלטפת את הבטן החלקה, תוצאה של הרבה השקעה בחדר כושר, ומשחקת לי בפטמות שהפכו לאבן.

"זייפתי קצת," היא ציחקקה במבוכה כשהיא פותחת את חגורת מכנסיי, "מיקה וורד סיפרו לי על הארוח המלא שהענקת להם, מה סיפרו? המליצו! אז גם אני רציתי ו…" היא עצרה לשניה, מהססת, "בחרתי בחזייה שאי אפשר לטעות בה ודאגתי שלא לשלוף אותה עד שהגיע תורך אבל אל תספר כי יעשו לי זוּבּוּר"

"זוּבּוּר?"

"כן, ורד לא סיפרה לכם? זה אחד החוקים שלנו, מי שתופסים אותה מרמָה כל הבנות עושות סביבה מעגל, לפחות פלג גופם התחתון עירום, אם לא עירומות לגמרי, והרמאית צריכה לעבור בין כולן וללקק להן לפחות גמירה אחת"

"וגברים?"

"אותו דבר רק שהפעם הגברים עושים מעגל והרמאי צריך לעבור בין כולם ולמצוץ להם… וואו" היא פלטה גניחת הפתעה כשמשכה והורידה לי את המכנסיים וראתה את החבילה הבולטת בתחתוני הבוקסר הצמודים שלי, "מה זה?" מיהרה והורידה במהירות גם את התחתונים ושחררה את הזין שלי לחופשי, "וואלה, צדקו" היא ציחקקה, "מישהי הולכת לחגוג כאן הלילה" הוסיפה בקול צרוד וחרמני, "תרשה לי מנה ראשונה עוד לפני שהפשטת אותי" היא ירדה על ברכיה לפני ואחזה בו בעדינות, מביטה בו מקרוב, "נעים מאד קוראים לי דנה" היא לחשה לו והוסיפה נשיקה מחרמנת אז הִרְשֵׁיתִי לה והיא התחילה לפנק אותו ותאמינו לי היא יודעת לפנק, גרון עמוק יש לה או אם תרצו מוצצת פֶרסט-קלאס (first class).

גמרתי לה בפה, הזהרתי אותה קודם אבל היא המשיכה, מתעלמת, ובלעה את כל המטען הסמיך ששחררתי עמוק בגרונה. אחר כך היא רצה למקלחת הצמודה, שטפה את הפה במי-פה בריח מנטה וכשחזרה נעמדה על קצות אצבעותיה מולי ו-"תודה," היא נישקה אותי על השפתיים, "אהבתי מאד את המנה הראשונה, עכשיו תפשיט אותי, אני כבר מתה לטעום מהמנה השניה".

הפשטתי אותה, לאט, לוקח את הזמן ומנצל כמובן את ההזדמנות וממזמז והזין שלי הגיב בהתאם, התעורר. כשהיא נשארה רק באותם תחתוני ביקיני זעירים נצמדתי אליה מאחור, דחפתי יד לתחתונים והתחלתי ללטף את שפתי הכוס שלה תוך שאני משפשף את הזין בין פלחי ישבנה, מעמיד אותו עוד יותר. משכתי והורדתי לה את התחתונים עד הברכים ושוב נצמדתי מאחור, מחבק, עם יד אחת חזרתי ללטף לה את הכוס ובשניה שיחקתי לה בציצים, ציצים גדולים, אשכוליות עסיסיות. "תבדוק לי שמן" היא הזמינה אותי בקול לחישה חרמני ואני דחפתי לה אצבע לכוס ופמפמתי, "כן" היא גנחה בהנאה, "כן, תבדוק לי" היא שפשפה את התחת בזין הנלחץ אליו ואצלי הגבר-גבר היה כבר מוכן לפעולה.

"למנה השניה אני הולך לרכב עליךְ" הודעתי לה וראיתי חיוך נמרח על שפתיה. העמדתי אותה על ארבע במרכז המיטה, כרית גדולה מתחתיה כהכנה להמשך שתכננתי, הראש למטה עד שהמצח נשק למזרון והישבן מורם ובולט, נעמדתי מעליה, מעל ישבנה, כשגופה בין רגליי, כופפתי רגליים וירדתי, מכוון עם היד את הזקיף הנוקשה אל בין שפתי הכוס שלה, משפשף מעט את ראשו בין השפתיים הבשרניות וסוחט ממנה גניחת הנאה ראשונה, מוצא את המקום הנכון ותוקע, שוב לא ממהר, חודר לאט לתוכה, סנטימטר אחר סנטימטר, ו…"מניאק, תכניס לי!" היא צרחה בתאווה בלתי נשלטת אז נעצתי אותו בחוזקה, תקעתי אותו בדחיפה חזקה עד העצם, עד שכל הזין היא קבור עמוק בכוס הגועש ורוגש שלה, אחזתי חזק במותניה והתחלתי לפמפם בקצב.

לא הייתי צריך הרבה כדי להגמיר אותה בפעם הראשונה. "אימא'לה גמרתי!" היא צרחה במין תאווה זימתית והיה לי ברור ששומעים בחדר הסמוך, החדר שבכוונה היא הקצתה לאשתי רק שעכשיו היה בו גם בעלה ששמע ואני יודע כי גם אנחנו שמענו אותם, כן, שמעתי את אשתי צורחת כמו חתולה מיוחמת וזה חירמן אותי עוד יותר.

אחרי הגמירה השניה דחפתי אותה ובלי לצאת מתוכה השכבתי אותה על הבטן כשהישבן עדיין מורם בגלל הכרית שמתחת, נשענתי על בִּרְכַּי והתישבתי על ירכיה, קרוב לישבן, חודר יותר עמוק למגרש המשחקים הפרטי שלה. תפסתי את פרקי כף ידה ביד אחת שלי ומשכתי את ידיה לאחור, מרים את פלג גופה העליון באוויר, "אני רוכב עליךְ!" צרחתי כשאני נע קדימה ואחורה והזין שלי מפמפם בתוכה, "איי-אהה" קראתי קריאת בוקרים כמו בסרטים כשאני מנופף ביד הפנויה וראיתי אותה מביטה בי דרך המראה הגדולה שעל הארון ומחייכת, "כן, דיו!" הפלקתי לה באותה יד פנויה על פלח ישבנה החשוף ו…"באה! הנה! אני באה!!" היא הצטרפה לצריחות, "אימא'לה, כן, תמשיךְ! תמשיך לרכב עלי" היא התנשפה בכבדות ו-"אימא'לה, הנה! עוד אחד, הנה עוד אחד בא! הנה! אני גומרת-ת-ת-ת" ואת הגומרת היא צרחה ומשכה במיוחד.

"שווה המנה השניה?" שאלתי אותה באירוניה.

"שווה! תמשיך, הכי שווה!" היא צעקה בלי בושה, "בעלי ימות כשאני אספר לו איך רכבת עלי, בעצם לדעתי הוא שומע" היא ציחקקה בקול מתנשף, "פאק! כן, תמשיך"

המשכתי, גם בגלל שהיא ביקשה ובעיקר כי רציתי, הצלחתי לתת לה עוד גמירה מפנקת, כזאת שמרעידה את כל הגוף ושולחת זרמים של הנאה, לפני שגם אני גמרתי, לצערי לא ביחד. "וואו, כזה הרבה זמן לא היה לי" היא התנשפה בכבדות אחרי שירדתי ממנה, שוכבת על הבטן ומחייכת חיוך ניצחון, "בעצם הרבה הרבה זמן," היא החמיאה לי, "ו…קפה, זה מה  שאני צריכה עכשיו, אספרסו חזק" היא המשיכה באותה התנשפות ומסתבר שיש להם מכונת נספרסו בחדר השינה, "זה בעלי עושה לו כשהוא מתעורר בבוקר ואני אחרי זיון משובח" היא ציחקקה והסבירה, "וזה היה בהחלט זיון משובח, אחד הטובים שאני זוכרת אם לא ה" אז עשיתי לנו אספרסו חזק.

ישבנו במיטה, נשענים על גב המיטה, ושתינו את הקפה, על מסך הטלוויזיה הענק שממול דנה דאגה לסרט כחול כדי לעזור לישן בין רגליי להתעורר ולעמוד מחדש למנה השלישית ובינתים הסבירה לי עוד פרטים על החבורה הזאת שלהם ובעיקר על המפגשים שבהם גבר עם גבר ואשה עם אשה זה חלק מהמשחק, כמו המשחק הבאה שיתקיים, היא אומנם לא יודעת מה יהיה הנושא, זה יפורסם בקרוב, אבל היא כן יודעת שמפגשים חד-מיניים יהיו חוקיים בסוף המשחק הזה, כולל בְּפַרְהֶסְיָה! "אבל אם אתה לא בעניין אז תודיעו שאתם לא מגיעים, למרות שאני חושבת שזה טעות מצדכם".

"ואולי דווקא אשתי לא בעניין?" התחכמתי.

"הצחקתָ אותי," היא צחקה ושלחה את היד אל הזין השוכב מדולדל בין רגליי והתחילה לשפשף לי אותו, "על פי מה שורד סיפרה לי אשתך מאד בעניין" והיא עברה לטיפול אינטנסיבי בהעמדת הזין שלי מחדש, משפשפת, מוצצת, אפילו עוטפת אותו בשדיה הגדולים והרכים ונותנת לי להשתפשף ו…זה עבד, עמד לי, זיין גדול וזקור, מתוח ונוקשה כאילו לא גמרתי כבר פעמיים.

"אני הולך לרכב עליך שוב, תעמדי כמו קודם!" הודעתי לה ולמראה המבט המעט מאוכזב על פניה הוספתי מייד "אל תפחדי, זאת מנה שלישית וביקשת ארוח מלא, לא?"

"כן, ביקשתי" וראיתי את החיוך הזימתי חוזר לפניה, "כמו קודם" היא ציחקקה ונעמדה באותה עמידה על הברכיים כשהמצח נושק למזרון והישבן מורם, "אבל סבסד לי," היא שלחה ידיים לאחור ופישקה חזק את פלחי ישבנה, "כמו שסיבסדת למיקה" והמבט שלה הצביע על בקבוק ג'ל הסיכה שעל השידה.

זילפתי לה כמות נדיבה מהנוזל השמנוני, עיסיתי עם אצבע אחת והוספתי עוד מעט ג'ל, עיסיתי עם שתי אצבעות, מחדיר ומותח ורק אז נעמדתי מעליה, ישבנה בין רגליי, כופפתי ברכיים וירדתי והיא, כאילו ברפלקס מותנה, פישקה את פלחי ישבנה חזק עוד יותר, הנחתי את ראש הזין הנוקשה בפתח המכווץ ולחצתי.

כמו תמיד הייתה ההתנגדות הזאת אבל לחיצה חזקה יותר פרצה בפניי את הדרך והתחלתי לחדור, לאט, יש כאלה שאוהבים לתקוע את כל הזין במכה אחת, אני אוהב להרגיש איך הוא חודר. הפעם היא לא האיצה בי, להפך, "כן, ככה, לאט, אני אוהבת להרגיש איך הוא נכנס" היא כאילו קראה את מחשבותיי, "כן, אימא'לה, כמה הוא גדול" היא התנשפה ולא היה לי ספק שכואב לה אבל ככה זה בתחת, תמיד זה קודם כואב ואחר כך מתחיל הכיף רק שאצלה הכיף התחיל מוקדם ממה שחשבתי, "כן, אני אוהבת בתחת" היא גנחה במין הנאה זימתית, "כן, זין גדול בתחת עושה לי את זה" היא המשיכה בקול כשהתחלתי לפמפם, "כן, הוא גדול, הוא גדול הזין שבתחת שלי" היא צעקה ולא היה לי ספק שהיא רצתה שבעלה ישמע.

זיינתי אותה בתחת והרגשתי את החום הצורב בפי הטבעת המתוח שלה, החום הצורב שישאיר לה שם זכרון גם אחרי שהזיון יסתיים. הגמירה הראשונה הגיעה והיא הודיעה על כך בקול, הייתה גם שניה, לא הרבה גומרות פעמיים כשמבקרים בתחת שלהן, חלק גדול אפילו לא פעם אחת, והיא פעמיים ואולי גם הייתה פעם שלישית, היו סימנים שהיא בדרך, רק שאני גמרתי לפני, "קחי!" נעצתי את עצמי הכי עמוק שיכולתי לתוך ישבנה, "קחי! קחי!" ניסיתי לדחוף עוד אבל ללא הצלחה "קחייי!!" וזה היה קחי ארוך ובעיקר זימתי כשיריתי לתוך ישבנה מטח ראשון של הלבה הגברית שלי, רגע עצרתי, נשמתי עמוק, ועוד "קחי!" ואיתו עוד מטח ואחריו עוד אחד ועדיין נשארתי כך בתוכה עד שהוא התרכך ונשמט ורק אז נשכבתי על הגב לצידה, מתנשף ומחייך.

"אהבתי" היא הסתובבה על הגב לצידי, מתנשפת כמוני ומחייכת עוד יותר, "אני יודעת שאשתך היא הכי טובה," היא ציחקקה "אבל בין שלושתנו, ורד מיקה ואני, מי הזיון הכי טוב בתחת?"

"תשבעי שלא תגלי".

"נשבעת".

"את יודעת, אם תספרי גם השבועה שלי משוחררת".

"מניאק! יודעת".

"את, רמה אחת מעליהן".

"שקרן," היא ציחקקה, "אבל תודה, עשית לי את הערב, לא בזה, בארוח המלא שנתת לי" ואולי היא הייתה ממשיכה אבל הפלאפון שלה צלצל, תזכורת שהיא הכינה לעצמה, "מצטערת, זו השעה שעוזבים ואני צריכה להפרד אבל…" היא עצרה שניה, חושבת, "מאחר ובעלי עם אשתך ואתה איתי אז אולי תשארו לישון כאן" והלישון היה מלווה בקריצה.

לא הייתה לי סיבה שלא, דנה זיון טוב ואולי ייצא לי לגלות את זה שוב אז הסכמתי, אבל בתנאי, שגם אשתי תסכים והיא לבשה במהירות את החלוק שחיכה בצד, יצאה וחזרה אחרי רגע והודיעה שאשתי מסכימה וירדה להפרד משאר האורחים.

התרחצתי וחזרתי למיטה, שכבתי על הגב, צפיתי באותו סרט כחול שהפסקנו באמצע ושפשפתי לעצמי, העמדתי אותו מחדש ו…"אצלי ארוח מלא זה הכל כלול" ציחקקתי אליה כשהיא חזרה, "אז בואי, תתכבדי" הצבעתי על הזין שעמד זקור ומתוח כמו תורן במגרש המסדרים ולא הייתי צריך להסביר יותר, היא הפילה מעליה את החלוק, קפצה ועלתה על המיטה, השתפדה והתחילה לדהור במעלה האורגזמות, כן, אורגזמות, ברבים, ואני רק שכבתי על הגב, שיחקתי לה בציצים ונתתי לה לעשות את העבודה.

בבוקר עוד הספקנו קוויקי, בדיוק כמו שאחר כך גיליתי שבעלה עשה לאשתי. ההפתעה הייתה כשישבנו ואכלנו ארוחת בוקר שהיא ואשתי הכינו, "תגיד" דנה פנתה אלי, "אם אתם רוצים נפגש שוב ובעלי יוכיח לך שגם עם גבר אפשר להנות מסקס?" ואחרי שניה של שתיקה כשלא הגבתי היא הוסיפה "ואל תדאג, בזמן שאתם מתרגלים אני כבר אפנק את אשתך או היא אותי" היא ציחקקה ו…ככה היה, כמה ימים אחרי נפגשנו במסעדה, אחר כך נסענו אליהם, אצלנו הבייבי-סיטרית שמרה על התאומים, אותי בעלה הוביל לחדר השינה שלהם ואשתי ודנה הלכו לחדר הסמוך ובאותו לילה הייתי גם שקע וגם תקע, קודם יוסי, בעלה, מצץ לי ואחר כך נתן לי לעשות אותו ואפילו גמר מזה! ואחר כך אני מצצתי לו, טועם את אותו טעם מלוח שנשאר מהגמירה שלו, ואחר כך הוא עשה אותי, כן, עמדתי על ארבע ואכלתי בתחת המשומן שלי ו…אתם יודעים מה? זה כאב, ביחוד בזמן החדירה, אבל לא נורא ובסוף אפילו נהניתי, עובדה שכשהרגשתי את החום הנעים של השפיך שלו ממלא לי את התחת גם אני גמרתי ו…כן, אחר כך הלכתי כמו אתם יודעים מה, כמו מי שפתחו לו ת'תחת, אז מה? גם הוא הלך ככה וגם דנה שאשתי עשתה אותה שם בטוסיק עם סטראפאון.

ערב המשחק הגיע, כמו תמיד השארנו את התאומים אצל הסבא והסבתא. הפעם שיחקנו בגבוה-נמוך, קלפים ענקיים מוצבים על כן ציור, אחד גלוי והשאר בערימה מוסתרים, המשחק פשוט, כל אחד בתורו ניגש לפתוח את הקלף הראשון בערימה אבל לפני שהוא פותח הוא צריך לנחש אם הקלף שיפתח נמוך או גבוה מהקלף הפתוח, במקרה וניחש נכון עוברים למתמודד הבא אבל במקרה ולא עליו להוריד בגד ורק אז עוברים למתמודד הבא והקלף שהוא פתח או הקלף החדש שלגביו מהמר המתמודד הבא. מי שנשאר עירום יוצא מהמשחק והפרס למנצח, אחרון שנשאר לבוש גם אם זה רק התחתונים, הוא לזווג זיווגים, קודם לבחור לו (או לה) שלושה משרתים, זאת זכותו כמנצח (או מנצחת), ואחר קובע מי יקח את מי לחדר ומי משניהם יהיה האדון (או הגברת) ומי המשרתת (או המשרת) שלו, זאת שחוטפת (וכמובן או שחוטף).

הפעם המזל לא האיר לי פנים, כנראה שניחוש הוא לא הצד החזק אצלי למרות שבשני הסיבובים הראשונים ניחשתי אבל אז בא רצף של כשלונות שהשאיר אותי עירום ונשלחתי לעמוד בקיר המפסידים, ולא הייתי הראשון שם, וכמו כולם עמדתי בפישוק קל, כפות הידיים משולבות מאחור, על הישבן, כמו עמידת נוח צבאית כזאת, וזיקפתי המתוחה מוצגת לראווה ותאמינו לי, הרבה מבטים תאוותניים נשלחו לעברה, כולל מגברים.

לאשתי הצליח קצת יותר, נשארה בין השלושה האחרונים, אבל גם בה המזל בגד והיא הצטרפה לקיר המפסידים, וכששתי האחרונות נשארו רק בחוטיני שלא ממש הסתיר המתח עלה, שני סיבובים הן ניחשו נכון ואז בשלישי אחת ניחשה גבוה מול קלף 7 ויצא 6, פיספוס קל שעלה לה בחוטיני שלה ושלח גם אותה לקיר המפסידים.

לא הכרתי אז את מירב, המנצחת, ואחר כך אמרו לי שהם באים רק לערבים כאלה. קודם היא בחרה עם מי היא תגמור את הלילה וראשונה היא בחרה באשתי, "בשר טרי, אותך עוד לא זיינתי" היא הודיעה בקול לאשתי, מצחקקת, וכמו שנקבע בכללי המשחק מסרה לה סינר בד לבן קטנטן, כזה שלא מסתיר אבל מסמן שהיא משרתת ואשתי, מסמיקה, קשרה אותו למותניה ונעמדה לידה. אחר בחרה לעצמה עוד שניים, עוד אשה וגבר! וגם להם מסרה סינרים ואז עברה לזווג זיווגים והראשון היא בחרה בבעלה, "לפחות הערב אתה תהיה האדון" היא הודיעה, מצחקקת ומחייכת מין חיוך ציני כזה וראיתי חיוכים גם על פרצופים נוספים, "וגם לךָ בחרתי בשר טרי" היא ציחקקה וניגשה אלי "ואתה המשרתת שלו" היא הגישה גם לי סינור וכמו אשתי הסמקתי כשלבשתי אותו ונעמדתי ליד האדון שלי לערב זה.

אחד אחר השני היא זיווגה זיווגים, ממנה אדונים ומוסרת סינרים למשרתים ושמתי לב שחוץ ממקרה אחד, שבו היא בחרה בבעלת הבית כגברת וזיווגה לה גבר צעיר ושרירי (אבל עם זין קטן) כל השאר היו גברים עם גברים ונשים עם נשים.

נכנסנו לחדר שלנו, הוא ראשון ואני אחריו, סוגר את הדלת והוא מתקן אותי, "לפי כללי המשחק היום לא סוגרים את הדלת, היום מותר להציץ ואני אוהב שמציצים לי, ביחוד כשאני האדון" הוא ציחקק.

לרגע עמדנו זה מול זה עירומים. ראיתי אותו בוחן את הזין שלי במבט מעריך והבטתי בזין שלו, זה שאני הולך תכף לחטוף, זין קטן, לא רציני, טוב לא בוטן אבל קטן יחסית לשלי. "תמצוץ לי!" הוא התחיל לממש את זכותו כאדון, ירדתי על ברכי והתחלתי למצוץ לו.

לא הייתי צריך הרבה כדי להרגיש שהוא מתחמם, גניחות ההנאה שלו מילאו את חלל החדר. כשהוא אחז חזק בראשי בשתי ידיו והתחיל לפמפם, לזיין לי את הפה, ידעתי שהוא בדרך לאורגזמה שלו אבל מה שהפתיע אותי זה שגם לי עמד בגדול, לא חשבתי שזה יקרה לי, ועוד הפתעה כשהוא דחף את עצמו לגרוני, לא נחנקתי.

הקצב שלו התגבר ואיתו גניחות ההנאה שלו, "אני הולך להשקות אותךָ" הוא צרח בקול חרמני וצרוד, "אז תבלע!" והוא הצמיד חזק את ראשי אל ערוותו, "תבלע!!" והרגשתי את זִרְמָתוֹ ממלאת את פי וגרוני, שְׁפִיכָה חמה ומלוחה, אוחז את ראשי כשכל הזין בפי ולא זז, מחכה שאבלע ורק אז יוצא מעט, נותן לי לנשום, ו-"קח עוד שלוק!" צווח באקסטזה, תוקע חזק לגרוני ויורה עוד מטח.

הוא לא שיחרר אותי עד שבלעתי הכל, עד הטיפה האחרונה, ורק אז זרק לעברי פחית קוקה-קולה קרה ששלף מקערה עם קוביות קרח, "תשתה, זה יעביר לך את הטעם" הוא צחק, הוא התישב על שפת המיטה ופתח פחית עבורו.

שתיתי את כל הפחית בלגימה ארוכה, זה באמת ניקה את הפה ושטף את הגרון. "עכשיו מה שבא לי זה לפתוח בךָ מטריה" הוא ציחקק וכנראה שהוא ראה על פני שאני לא ממש מבין, ומודה, לא הכרתי את הביטוי הזה קודם, כי מייד הוא הסביר, "אתה יודע, לרקוד בתחת שלךָ את הטנגו האחרון בפריז" הוא צחק, "לתקוע את הזין שלי בתחת שלךָ" ונראה שדיבורים גסים עושים לו את זה, "אבל קודם תעמיד לי אותו מחדש".

כמו שהוא ישב הדרך היחידה להעמיד לו מחדש היה שוב למצוץ לו וזה בדיוק מה שהוא רצה שאעשה. ירדתי על ברכיו בין רגליו המפושקות ומצצתי לו, הטעם המלוח שוב מילא את פי. כשהזיין שלו הראה סימני התאוששות הוא שינה טקטיקה, "אתה יודע," הוא התחיל, מביט בזין המתוח שלי ומחייך, "כשהזין מתוח פי-הטבעת מכווץ ואז זה יותר כואב," הוא ציחקק, "אז זוז קצת אחורה, תביט בזין שלי ותאונן! אני רוצה לראות איך אתה גומר!".

הוא האדון הערב ואני המשרתת אז עשיתי את מה שהוא דרש ממני. די מביך לאונן ככה לעיני מישהו אבל אותו זה באמת חירמן וראיתי איך לאט לאט נעמד לו, ביחוד כשהוא עזר ושפשף לעצמו ו…ציחקוקים חרישיים מכיוון הדלת לא השאירו ספק שמציצים לנו, בזוית העין הצלחתי לראות את אשתי ואשתו, אשתי מקדימה והיא מאחוריה, צמודה, מחבקת אותה כשכף יד אחת תקועה עמוק בין רגליה והשניה ממזמזת  לה ציצי.

"אני רוצה לראות אותךָ גומר" הוא גנח בהנאה משפשף לעצמו לאט את הזין ומעמיד אותו עוד יותר, "כן, תשפריץ, אני רוצה לראות מזרקה באוויר" הוא המשיך וצחק בקול ועוד כמה שפשופים והר הגעש שלי התפרץ, יורה את הלבה שלי לכל עבר וזה היה הסימן עבורו להורות לי לשכב על הבטן במרכז המיטה, "תשכב על הבטן ותתכונן למטריה שאני הולך לפתוח בטוסיק שלךָ" הוא ציחקק ואני נשכבתי, מסדר כרית מתחת לאגני ועוד כרית מתח לראשי, שלחתי את שתי ידיי לאחור ופישקתי חזק את פלחי ישבני לכבודו.

קודם הוא מרח לעצמו כמות נדיבה של ג'ל סיכה על הזין, "זה בשבילי, לא בשבילךָ" הוא ציחקק כשעלה על המיטה ונשכב עלי, הרגשתי איך הוא מרים את האגן ומכוון בידו והתכוננתי, עצמתי עיניים, קברתי את פני בכרית ונשכתי אותה, הרגשתי את הלחץ בפי-הטבעת שלי כשהוא מצא את הדרך, עדיין לא ממש חודר, "אני הראשון שלךָ בחבר'ה?"

"כן" עניתי, מתעלם מההכנה שעשה לי יוסי, בעלה של דנה.

"אז מבחינתי אתה בתולה" הוא צחק, "ואני הולך לפתוח אותךָ".

"כן," עניתי, מזייף, "כן, תפתח אותי… פאק!" גנחתי כשהוא נעץ את זקפתו המתוחה בישבני ונשכתי חזק את הכרית, "פאק" גנחתי שוב כשהוא השלים ונעץ את כל הזין שלו בתחת שלי.

בהתחלה זה כאב קצת, פחות מאז שיוסי זיין אותי, "דחפתי לךָ" הוא לחש לי באוזן כשכל הזין שלו נעוץ בישבני, "ועכשיו אני אפתח את המטריה" הוא ציחקק והתחיל לפמפם ומהר מאד הרגשתי את החום הנוצר בפי הטבעת המתוח על הזין שלו, מרגיש איך הצריבה שתלווה אותי גם אחרי שהוא יגמור מתחילה להבנות.

הוא דפק אותי בחוזקה, מתנשף ונהנה, "כן, אני מזיין אותךָ, אני מזיין אותך בתחת" גנח במין הנאה זימתית והרגשתי שהוא בדרך לאורגזמה שלו, "כן, אתה הכוסית שלי" הוא נעץ חזק ונמתח, לרגע קופא ככה ו…"קח!" הוא נעץ עוד נעיצה והרגשתי את החום המתפשט בישבני כשהזרמה שלו מילאה אותי.

שכבנו זה לצד זה על המיטה, שוכבים על הגב ובוהים בתקרה. הרגשתי את הצריבה הזאת ברקטום וידעתי שגם אני אלך באותה הליכה מצחיקה, זאת שתספר לכולם שפתחו לי את התחת למרות שזה בכלל לא היה נורא, להפך, אפילו התחרמנתי מזה, עובדה שעמד לי תותח למרות שרק קודם אוננתי וגמרתי, הליכה מצחיקה שתאפשר הפעם גם לאשתי לצחוק עלי כמו שאני צוחק עליה.

הוא רצה שאני אעמיד לו שוב אבל יאמר לזכותו שהוא לא ביקש שאמצוץ לו, אתם יודעים איפה הזין שלו ביקר ומקלחת צמודה לא הייתה בחדר הזה, וכשהוא לא נעמד הוא דרש שגם אני אפרוק את שלי, "אם לי לא עומד גם לך לא יעמוד" הוא הודיע כמו ילד קטן, השכיב אותי על הגב, התיישב לידי בישיבה מזרחית, מביט בי, "תאונן!", "אני רוצה לראות מזרקה" הוא הוסיף, מצחקק, וברגע שהתחלתי לשפשף הוא שפשף לעצמו, אולי זה יעזור.

זה לא עזר, אני גמרתי, הר הגעש שלי התפרץ, משפריץ לכל עבר, מה שהוא קורא מזרקה, אבל לו לא עמד. הוא נשכב חזרה על הגב ושוב בהינו בתקרה ושתקנו. "אני יכול לשאול אותך משהו?" שברתי לבסוף את השתיקה, "זה קצת אישי, אתה לא חייב לענות".

"תנסה, תשאל".

"למה אשתך אמרה לפחות הערב אתה האדון וצחקה?".

הוא חייך, "חשבתי שאתה יודע כי כולם יודעים, ביננו היא האדון ואני המשרתת, היא זאת שלובשת את המכנסיים ואני את החצאית, לא מטפורית, היא אוהבת לנייש אותי".

במסדרון שמענו אנשים מתחילים להסתובב, "זהו, מתפזרים," הוא הודיע וקם, "תתלבש" והוא התחיל להתלבש ואני הצטרפתי. "דרך אגב, קוראים לי גידי" הוא הושיט לי את היד לפני שיצאנו.

"נעים מאד, ירון" לחצתי את היד המושטת.

דו-קרב אקדחים.

כבר אחרי המפגש הראשון אשתי סיפרה לי על הרעיון שלה כשתורנו יהיה להמציא משחק למפגש, את הרעיון אשתי שאבה מהסרט 'בצהרי יום' (High-Noon) מערבון קלסי ישן בשחור לבן על שריף שיוצא להלחם בפושעים שבאים ברכבת כדי להרוג אותו וכשאנשי העיירה מסרבים לעזור לו הוא נאלץ להתיצב מולם לבדו לדו-קרב גורלי שבסופו, בסיוע אשתו מצליח להרוג אותם ולהציל את עצמו, רק שבבית שלנו אי אפשר לעשות את זה, הבית והחצר שלנו קטנים מדי, אבל מסתבר שכשהיא שכבה עם יוסי (באותו מפגש אצלם שהוא זיין את אשתי ואני זיינתי את אשתו) היא סיפרה לו, הוא נדלק על הרעיון והחליט לעזור לה, לא רק שהמפגש יהיה אצלם, יש להם דשא ענק והרבה חדרים לארוח, אלא גם להשיג את כל האִינְסְטְרוּמֶנְטִים שהיא צריכה למשחק.

כשהיא שלחה את תאור המשחק לא חשבנו שיהיו הרבה קופצים, זה משחק מסוג הקינקיים, כאלה שמותר בהם גברים עם גברים, נשים עם נשים, נשים שדופקות גברים עם סטראפאון ואפילו בני זוג ואם זה לא מספיק אז הפרס למנצח בדו-קרב, אקט מיני במפסיד, מתבצע בְּפַרְהֶסְיָה, בגלוי לפני כולם! אבל מסתבר שלא רק יוסי נדלק, היו עוד כאלה, כולל זוג שאשתו בנידה אבל ביקש שהם יבואו להיות השופטים (איך לא? זאת הולכת להיות ההצגה הכי לוהטת בעיר).

עמדנו בדשא וחיכינו שהמשחק יתחיל, הכל היה מוכן, אקדחי-צבע מיוחדים, כאלה שדומים לאותם אקדחי דו-קרב עתיקים ובהם מקום לכדור צבע אחד, ארבע מצלמות VAR מסונכרנות ביניהם שיעזרו לשופטים להחליט מי נפגע ראשון, שולחן ומזרון גדול לשימוש המנצחים, אם ירצו לצורך האקט שיבחרו, ועוד שולחן שעליו הניחו הנשים את הסטראפאונים שהביאו, גם זה אם יצטרכו????, פס לבן שורטט במרכז הדשא, ממנו יתחיל הדו-קרב, השופטים במכנסי טיץ קצרים שחורים וצמודים, וחולצת טריקו שחורה וצמודה, ואנחנו, המשתתפים, לבושים רק בסרבל לבן עם רוכסן שמגיע עד בין הרגליים, לא לובשים כלום מתחת, לא תחתונים ולא חזייה, ועל הפנים מסכת מגן שקופה להגן עליהם מהצבע ובעיקר על העיניים.

אשתי הזכירה שוב את החוקים: נלחמים בזוגות, את החלוקה לזוגות קובעים הקלפים, יש חבילה של קלפים מעורבבים, כמות הקלפים כמספר המשתתפים אבל בחבילה זוגות של קלפים בערך וצורה זהים, כל שנים שקיבלו קלף זהה הם זוג לדו-קרב, גם אם הם בעל ואשה! וסדר הקרבות הוא מהקלף הנמוך לגבוה, הדו-קרב מתחיל כששני המתמודדים עומדים גב לגב על הקו הלבן שנמתח במרכז הדשא, לספירת השופט עד 10 הם מתרחקים זה מזה עשרה צעדים, ובהכרזת "עשר" על ידי השופט הם מסתובבים ויורים אחד בשני, מי שנפגע ראשון הוא המפסיד והשופט מכריז על המנצח, במקרה שלא ברור מי הראשון השופט הולך אל ה-VAR וקובע, אין ערעורים על החלטת השופט!

ברגע שנקבע המנצח מתחיל טקס הכניעה שלו, המפסיד מוריד את המסכה, פושט את הסרבל שלו, מרים ידיים, מודיע בקול "נכנע, רחמים" ויורד על ברכיו לפני המנצח, משלב את כפות ידיו על העורף ומכריז " אתה ניצחת, אני הפסדתי, עשה בי כרצונך!" ומרגע זה הוא שבוי, המנצח רושם בשפתון את שמו על החזה של השבוי, שידעו למי הוא שייך, ואחר כך מבצע בו אקט מיני לפי בחירתו להוכחת בעלותו ו…עוברים לדו-קרב הבא.

בתום הסיבוב הראשון של הדו-קרבים מתחיל הסיבוב השני, רבע הגמר, הפעם נלחמים בו המנצחים בסיבוב הראשון, אותה שיטה לבחירת הזוגות החדשים, אותם חוקי הדו-קרב ואותו טקס כניעה רק שהפעם, כשהמפסיד יורד על ברכיו לפני המנצח, גם השבוי שלו יורד על ברכיו לידו והפעם ל-"אתה ניצחת, אני הפסדתי," מוסיף "השבוי שלי הוא שלך, עשה בנו כרצונך!" המנצח מוחק בקו את שם המפסיד מחזה השבוי ורושם לשניהם את שמו ובאקט המיני מותר לו לצרף גם את השבוי של המפסיד, "רק אם המנצח רוצה, לא מוכרח" אשתי אמרה עם חיוך והציחקוקים מכיוון המשתתפים הבהיר שאף אחד לא יוותר על זה.

בתום הסיבוב השני יערך חצי הגמר, אשתי המשיכה להזכיר את כללי המשחק, כמו רבע הגמר בדיוק, כולל להעביר את השבויים ואקט מיני על המפסיד בצרוף שבוי נוסף לפי בחירת המנצח מבין שבויי המפסיד, ובסוף הגמר, אותו דבר בדיוק רק שלאחר טקס הכניעה המנצח הגדול יכול לבחור לאקט המיני עוד שני משתתפים (לא אחד) מבין כל השבויים שלו (לא רק מאלה שקיבל עכשיו מהמפסיד אלא כל אחד מהמשתתפים, גם אלה ששבה קודם!) ובנוסף הוא מקבל גם את הפרס הקבוע למנצח, לבחור עם מי הוא רוצה לגמור את הלילה ולזווג זיווגים לשאר המשתתפים.

משכנו קלפים והתחלקנו לזוגות, לשמחתי לא הייתי בקרב הראשון, גם לא אשתי. הזוג הראשון נעמד גב לגב על הקו הלבן, גבר ואשה, דנה ורמי בדו-קרב המינים הראשון, השופט ספר והם התחילו להתרחק זה מזה, ב-10 הסתובבו, כיוונו וירו, על הסרבל של שניהם הופיע כתם כחול, השופט ניגש למסך ה-VAR, הביט והכריז שדנה ניצחה, כן, כבר בקרב הראשון הולך להיות מעניין.

רמי הסמיק והוריד במהירות את המסכה שלו, פשט את הסרבל ונשאר עירום, עומד והזין שלו מדולדל, אולי מבוייש מעלבון ההפסד, "נכנע, רחמים" הוא הרים ידיים וירד על ברכיו לפניה "אתְ ניצחת, אני הפסדתי, עשי בי כרצונךְ!" הוא המשיך ושילב את כפות ידיו על העורף. דנה לקחה שפתון שהגישה לה השופטת ורשמה את שמה על החזה שלו, פתחה את הסרבל שלה ובלי להוריד אותו הצמידה לעצמה את הסטראפאון, "תתכופף על השולחן ותפתח את התחת!" ושמעו את שמחת הנצחון בקולה, וברגע שרמי התכופף ופתח היא השחילה אותו, תוקעת לאט עם חיוך גדול על פניה וברגע שכל התותב ננעץ בישבנו היא התחיל לפמפם, לזיין.

כאב לו, ראו את זה, אומנם התותב לא היה גדול במיוחד אבל היא זיינה אותו על יבש, שלוש פעמים היא גמרה לפני שהפסיקה, מתנשפת, ועברנו לדו-קרב הבא.

גם הדו-קרב הבא היה דו-קרב מינים וגם הפעם הכרתי את שניהם, מיקה ודורון. "ושהטוב ינצח" מיקה חייכה לעברו לפני שהסתובבו ונצמדו גב לגב ו…השופט התחיל לספור, הם צעדו והתרחקו זה מזה ב-10 הסתובבו וירו וכתם הצבע הכחול על הסרבל הלבן של דורון לא השאיר ספק מי המנצחת.

דורון התפשט, הודיע "נכנע, רחמים" והרים ידיים, ירד על ברכיו אמר את משפט הכניעה שלו ושילב את ידיו על העורף כשמיקה רשמה לו בשפתון האדום 'מיקה' על החזה ואחר כך עשתה אותו בתחת, עומד על המזרון בדוגי והיא על ברכיה מאחוריו, שלא כמו זאת לפניה היא דווקא נענתה לבקשת הרחמים שלו והלבישה לעצמה קונדום משומן על התותב שלה והשחילה אותו בתחת, תקעה ודפקה.

בדו-קרב הבא היו שני גברים, קובי ותומר, שוב ראינו גבר חוטף מאחור רק שהפעם זה היה מגבר אחר ותאמינו לי זה היה אפילו יותר מחרמן. לפחות יהיה גבר אחד ברבע הגמר חייכתי לעצמי בסיום האקט שלהם ופסעתי למרכז הדשא, הפעם הגיע תורי.

מולי התייצבה נגה, אשתו של קובי, קטנה כזאת, פטיט, עם חזה אגס ולמרות שאני מחסידי החזה הגדול באותם פעמים שראיתי אותה עירומה הם הדליקו אותי. גם נגה לחשה לי "שהטוב ביננו ינצח", אולי משחזרת מתכון נשי לנצחון אחרי שראתה שלמיקה זה הצליח, הפעם זאת הייתה השופטת שהתחילה לספור, ב-10 הסתובבתי והתחלתי להרים את האקדח כדי לכוון ושמעתי את רחש כדור הצבע של נגה חולף לצידי, היא ירתה ממש מהמותן, בלי לכוון ופספסה ולי נותר כל הזמן בעולם לכוון ואפילו שהיא מייד נעמדה עם הצד לעברי ושטח החתך שלה הצטמצם עדיין פגעתי.

היא אפילו לא חיכתה לשופטת שתכריז על נצחוני, "נכנעת, רחמים" היא צעקה והתחילה להוריד את הסרבל, קודם חושפת את שדיי האגס שלה עם הפטמות הכהות והנוקשות כל כך, הסימן שהיא מגורה, ואחר כך גם את הכוס ומברשת שיער ערוותה המעוצבת שלא הסתירה את הפס הוורוד הנוצץ בין השפתיים הכהות והנפוחות, עוד הוכחה שהיא מיוחמת, "אתה ניצחתָ," היא הרימה ידים וירדה לפני על ברכיה, "ואני הפסדתי, עשה בי כרצונךְ!" שילבה את ידיה על העורף והשפילה עיניים, מסמיקה.

קודם רשמתי לה את שמי, ירון, מעל הציצי, מנצל את ההזדמנות למזמז לה אותו, אחר כך הובלתי אותה אל המזרון והשכבתי אותה על הגב, דאגתי שהיא תתפוס בברכים, תמשוך אותם לעבר שדיה ואחר כך שגם תפשק אותם חזק לצדדים, שתציג בפני, ובפני כל שאר הנוכחים, את גן השעשועים הפרטי שלה וראיתי טיפה נוזלת מחריץ הכוס שלה ואחריה עוד טיפה, אין ספק שלא רק אותי זה גירה, גם אותה.

פתחתי את הסרבל, עד שהזין והביצים יצאו לחופשי, ונתתי לה לראות מה מחכה לה. ראיתי את עיניה נפערות לרווחה וחיוך נמתח על פניה. עליתי עליה והרגשתי את פטמותיה הנוקשות דוקרות אותי בחזה. כיוונתי בידי למקום הנכון ותקעתי את עצמי לתוכה באיטיות, כמו שאני אוהב, חודר ונכנס עד שכל הזין נתקע בתוכה, עד העצם, ושמעתי אותה לוחשת "וואו" תאוותני, "כן" היא שוב לחשה כשהתחלתי לזיין אותה, לפמפם בתנועות ארוכות וחזקות, לא ממהר, נהנה מהזיון, מקירות נרתיקה המשומנים שחיבקו את הזין שלי הכותש בתוכם, הרגשתי את הכיווצים החזקים בנרתיק מתגברים ו…"פאק! גומרת!" היא צווחה במין אקסטזה כזאת וראיתי איך דווקא בעלה הוא המסמיק, "כן, גמרתי, גמרתי" היא התנשפה והמשיכה בסדרת גניחות הנאה תאוותניות. המשכתי לדפוק אותה, נהנה ומגביר את הקצב, טוחן! היא הרימה רגליים גבוה באוויר ופישקה אותם חזק לצדדים, כאילו מזמינה אותי להכנס עמוק יותר ונזכרתי באותה מתעמלת יפנית שזיינתי בשוויץ, "אני שמחה שניצחת" היא לחשה לי באוזן אחרי עוד אורגזמה מטלטלת, לוחשת חלש, שאף אחד לא ישמע, "כן!" היא צווחה אחרי רגע, "הטוב ניצח!" וגמרה פעם שלישית רק שהפעם גם אני הצטרפתי, גמרתי, מלאתי את הכוס שלה באותה לבה גברית סמיכה וחמימה שלי.

בקרב הבא נלחמה מירב ברחלי, אשתו של תומר. שוב היה צריך את ה-VAR כדי לקבוע שמירב ניצחה ושוב עברו את כל הטקס ובאקט המיני מירב ביקשה שהמפסידה תפנק אותה ולראות אשה מפנקת אשה העיר אצלי מחדש את הישֶן בין רגליי.

הקרב השישי היה של נטע, אשתי, מול גידי, האמת שחששתי לה, פתאום היה לי חשוב שהיא תנצח למרות שזה מגדיל את הסיכוי לדו-קרב שלנו בהמשך ומשום מה לעשות את אשתי מול כולם נראה לי קינקי, מצחיק לא? לעשות גבר לפני כולם זה לא קינקי אבל לעשות אשתי לפני כולם – זה כן. עצרתי את נשימתי למשמע ה-"10" אבל אשתי הפתיעה ביריה מהמותן, בלי לכוון והצליח לה, פגעה לו בול במשקף המגן והיריה שלו התפקששה.

חייכתי למראה הטקס, למראה אשתי הרושמת את השם שלה על החזה שלו, הדליק אותי עוד יותר כשהיא לבשה לעצמה את הסטראפאון, ואפילו יותר כשהיא כופפה אותו לשולחן וזיינה אותו וכן, ראיתי כבבר אשה מזיינת גבר במשחק הזה, אפילו כשהוא מכופף על השולחן, אבל לראות את אשתי חירמן אותי ברמות ביחוד כשראיתי איך היא גומרת פעם אחרי פעם.

הקרב הבא הפגיש זוג, את רון וטלי, אותו זוג שהיא הידועה בציבור שלו והרבנות לא מסכימה לאשר את החתונה כי הוא כהן והיא גרושה אבל מבחינתו, בחבורה שלנו, הם נחשבים זוג נשוי לכל דבר. המין הנשי הוכיח שהוא כנראה המין החזק כשטלי ניצחה ולמרות בקשת הרחמים מצד בעלה היא דפקה אותו בתחת, ככה, מול כולם ואפילו על יבש והשאלה שניקרה במוחי זה מה יקרה כשהם יחזרו הביתה?

בקרב השמיני יוסי הציל קצת את המין הגברי כשניצח את ורד, עשה בה מה שעשה ו…יצאנו להפסקת קפה ועוגה כשהמנצח יושב ומסנג'ר את השבוי שלו.

שוב עשינו הגרלה עם הקלפים כדי לחלק זוגות, לי יצא הפעם מול טלי אבל רק בקרב השלישי. לקרב הראשון התייצבו מיקה וקובי ושוב מיקה הוכיחה שהיא הייתה מסתדרת נהדר במערב הפרוע, נכון, גם הפעם היה צריך את ה-VAR אבל מסתבר שהיא מהירה ממנו.

טקס הכניעה עבר על פי כל כללי הטקס, כשקובי, ערום ירד על ברכיו גם תומר, השבוי שלו, ירד גם הוא על ברכיו לפני מיקה שקודם רשמה 'מיקה' בשפתון אדום על החזה של קובי ואז עברה ומחקה בקו את ה'קובי' הרשום על החזה של תומר ורשמה מעליו 'מיקה' ואז הושיבה את תומר על השולחן ברגליים מפושקות, כופפה את קובי לעברו ודרשה שימצוץ לו והיא עצמה נעמדה מאחוריו, השחילה אותו והתחילה לזיין אותו, זיון חזק ומהיר ואין ספק שהיא השאירה לו מזכרת צורבת מאד בפי הטבעת שלו ואם זה לא מספיק היא דרשה ממנו שיבלע כשתומר גמר לו בפה!

רבע הגמר השני הפגיש את אשתי מול דנה והפעם נדרש לבדוק ב-VAR לפני שאשתי הוכרזה כמנצחת ואחרי שהטביעה את השם שלה על החזה של דנה ורמי היא השכיבה את רמי על הגב במרכז השטיח, העמידה את דנה מעליו על ארבע כשראשו בין רגליה ודרשה ממנו ללקק לה את הכוס בזמן שהיא נצמדה אליה מאחור וזיינה אותה, בכּוּס, היא מזיינת והוא מלקק וכמות הגמירות שדנה חוותה השאירו אותה חסרת נשימה, מתחננת שזהו, שהיא לא יכולה יותר, אבל אשתי לא הפסיקה, צוחקת, דואגת לעוד אורגזמה חייתית של שתיהן, גמירה משותפת, לפני שפינתה את המקום לדו-קרב הבא.

הדו-קרב הבא היה שלי. נעמדתי גב לגב עם טלי, "את מנצחת, את מנצחת" שמעתי אותה ממלמלת לעצמה ולפקודת השופט התחלנו לצעוד, ב-10 הסתובבנו וירינו, ראיתי את הכתם על הסרבל שלה אבל גם הרגשתי את כדור הצבע פוגע בי ועם הרבה פרפרים בבטן חיכיתי לפסיקת השופט וחיוך התפשט על פני כשהוא הכריז עלי כמנצח וראיתי את המבט האומלל על פניה של טלי שכל כך רצתה לנצח אותי.

עם אותה הבעה אומללה היא הכריזה "נכנעת, רחמים" והתחילה להוריד את הסרבל, יש לה שדיים גדולים ועכשיו היא חשפה אותם במלוא הדרם וגם אצלה הפטמות עמדו זקורות ונוקשות, היא המשיכה לפתוח את הרוכסן וגם הכוס שלה נחשף, חלק ונקיי מגולח למשעי, ועל רקע העור הלבן בלטו שפתי הכוס הכהות והחריץ הוורוד הנוצץ המפריד ביניהם,  היא הרימה ידים, גבוה, "אתה ניצחתָ," היא הודיעה כשירדה לפני על ברכיה, "ואני הפסדתי, השבוי שלי הוא שלךָ" ורון, בעלה, הצטרף ונעמד על ברכיו לצידה, "עשה בנו כרצונךְ!" ושניהם שילב את ידיים על העורף מחכים.

קודם מחקתי לו את ה'טלי' הרשום על חזהו ורשמתי 'ירון', אחר כך אחזתי בציצי שלה ורשמתי גם עליו את שמי הופך אותם לשבויים רשמיים שלי. כאקט המיני בחרתי לעשות לה את ה'כריך', האמת שתכננתי משהו אחר אבל כשראיתי את הזקפה המתוחה של בעלה אחוות הגברים שבי דרשה שינוי תוכניות אז השכבתי את בעלה על הגב במרכז המזרון, "תשתפדי!" פקדתי עליה, מצביע על התורן שהתרומם בין רגליו, וראיתי איך היא מסמיקה, לדעתי היא כבר ידעה מה אני מתכנן לה, "עכשיו תשכבי עליו ותפתחי את התחת" הוספתי כשהיא ישבה משופדת וכל הזין שלו תקוע עמוק בתוכה, חיכיתי עד שתשכב ותפתח ורק אז נשכבתי עליה, מוחץ אותה ביני ובין בעלה, מכוון ומתחיל לתקוע אותה בתחת, לאט, לרגע נחסמתי ובאִבְחָה חזקה פרצתי את הדרך, חודר לתוך ישבנה, לאט, ומרגיש את פי הטבעת שלה נמתח סביב הזין שלי ואת הזין של בעלה מתחכך בשלי כשרק קרום דק חוצץ ביניהם.

רגע עצרתי, נתתי לה להרגע, ואז התחלתי לפמפם, משתפשף בפי הטבעת שהולך ומתחמם במהירות ומרגיש את הזין של בעלה מפמפם לה בכוס בהתאם. "זה בא לי" שמעתי אותה לוחשת באוזן לבעלה.

"אין סודות בחברה!" פקדתי עליה, "תספרי לכולם!".

"זה בא לי" היא צווחה במין תאווה כזאת, כנראה שעשיתי לה טובה כשדרשתי את זה, "כן, הנה, הנה!" היא התנשפה והרגשתי את הרעד העובר בגופה, "כן! הנה! גומרת! גומרת! גמרתי!" ובבת אחת היא נרגעה, מתנשפת ואני המשכתי בשלי.

קודם היא גמרה עוד פעמיים, לדעתי דווקא הזין של בעלה עשה את מרבית העבודה, אחר כך גם הוא גמר בתוכה אבל נשארנו ככה, אני לא יודע אם הזין שלו החליק מתוכה או לא אבל גם אני התקרבתי במהירות לשיא שלי ורגע אחרי מלאתי את התחת שלה במנת שפיך גדולה וחמימה.

בדו-קרב הרביעי מירב נלחמה ביוסי, אני לא יודע אם זה יתרון הביתיות אבל יוסי שוב ניצח וחגג על מירב, העמיד אותה על ארבע בין רגליה של רחלי וזיין אותה בדוגי בזמן שהיא מחזירה פינוק לזאת שרק קודם פינקה אותה.

שוב עשינו הפסקה, הפעם אכלנו תותים ושתינו שמפניה ודנה הסבירה שזה מדגיש את הטעם ושהיא למדה את זה בסרט "אישה יפה" כשריצ'רד גיר הזמין את זה לג'וליה רוברטס, הזונה שאסף להראות לו את הדרך למלון ואחר כך הזמין אותה לעלות איתו לחדר שלו.

הגרלת חצי הגמר יצאה מעניינת, יוסי מולי בקרב הראשון, גבר מול גבר, ומיקה מול אשתי בקרב השני מה שהבטיח שבגמר יהיה קרב מינים מאתגר.

עמדתי גב אל גב עם יוסי, פעם זאת הייתה השופטת שהצעידה אותנו, למשמע "10" הסתובבנו, יוסי עשה את השגיאה הקלסית, ירה אינסטינקטיבית בלי לכוון ובדיוק כמו נגה החטיא ובגדול! וכל מה שנשאר לי זה לכוון באיטיות ולירות, לחייך למראה כתם הצבע השחור שנמרח על הסרבל הלבן שלו ולהקשיב בהנאה להודעת השופטת שאני ניצחתי.

לרגע יוסי הסמיק, מביט בכתם במבט לא מאמין, אבל אז התעשת, "נכנע, רחמים" והתחיל לפשוט את הסרבל, קודם פתח את הרוכסן עד הסוף ושיחרר את הזין שלו לחופשי, זין גדול וזקור, אחר כך הוריד את הסרבל לגמרי, הרים ידיים גבוה, "אתה ניצחתָ," הוא הכריז וירד לפני על ברכיו, "אני הפסדתי, השבויים שלי הם שלךָ," ומירב, ורד ורחלי הצטרפו וירדו על ברכיהן לצידו, "עשה בנו כרצונךְ!" וארבעתם שילבו את ידיהם על העורף, מחכים למוצא פי.

קודם רשמתי את שמי על החזה שלהם, ראשון על החזה של יוסי ואחריו עברתי בין הנשים, מוחק בקו את היוסי ורושם ירון ולא מפספס הזדמנות למזמז להם את הציצים ולפי החיוך נראה שהן נהנות מזה.

לאקט המיני בחרתי בורד שתצטרף אליו, זה מותר, אני יכול לבחור כל מי שאני רוצה מבין השבויים שלו ואם אנצח בגמר אני אוכל לבחור כל מי שאני ארצה מבין השבויים של המפסיד ושלי! ולמה בחרתי בורד, אולי כי אני זוכר לה לטובה את ההזמנה שלה להצטרף לחבורה הזאת שלהם.

קודם השכבתי אותו על הגב על השולחן כשישבנו מונח בצד השולחן ורגליו בולטות החוצה, אחר כך, כמו שדרשתי מנגה, דרשתי גם ממנו לאחוז בברכיים, למשוך אותם לכיוון הכתפיים ולפתוח אותם חזק לצדדים, להציג בפניי ובפניי הנוכחים את מרכולתו, הזין שלו ופי-הטבעת המכווץ, אחר כך הושבתי את נגה על פניו, נשענת על ברכיה ומצמידה את שפתי הכוס שלה אל פיו, ודרשתי ממנו ללקק ולפנק אותה עם הלשון, ורק אז ניגשתי ונצמדתי בין רגליו, ריחמתי עליו ומרחתי לי את הזין בג'ל סיכה לפני שכיוונתי בידי את הזין הנוקשה והמתוח אל הפתח הצר והתחלתי לדחוף לו, קודם לוחץ והפתח הצר חוסם ואז במכה חזקה אייל הברזל שלי פרץ את הדרך וחדרתי לתוך ישבנו, תוקע בכוח את כל הזין עמוק בתוך ישבנו ומרגיש איך הוא נמתח בכאב.

ורד גנחה בהנאה, כנראה שלמרות הזין שחטף יוסי עשה עליה עבודה טובה, ואני חגגתי לו בישבן, פתחתי בו את המטריה שלי כמו שגידי קורא לזה.

הזין שלו היה חשוף מולי, עומד זקור אז בלי להפסיק לכתוש לו את התחת התחלתי גם לשפשף לו ומי שהרוויחה מזה הייתה ורד שהגניחות שלה הלכו והתגברו ואחר כך היא סיפרה לי שככל ששפשפתי לו יותר הוא התגרה יותר וככה הלשון שלו חפרה עמוק יותר ופינקה אותה, שלחה אותה לשרשרת אורגזמות שכמוה הרבה זמן היא לא חוותה.

ורד גמרה בלי סוף, בשלב מסויים גם יוסי גמר, אני הצלחתי להזיז את היד אבל הוא השפריץ מזרקה על גופו, אני המשכתי לטחון לו ת'תחת עוד קצת, לצרוב לו את פי הטבעת שיזכור אותי עוד הרבה זמן, לפני שגם אני גמרתי, יורה מטח אחר מטח של שפיךְ סמיךְ וחמים בתחת הכואב שלו.

הגיע תורה של אשתי, הבטתי בה נעמדת גב אל גב עם מיקה על הפס הלבן. פירגנתי לה, החשש הזה שיראו אותנו מזדיינים, מה שיקרה אם גם היא תנצח, נעלם ובמקומו בא הפרגון לנצחון. שתיהן עמדו עם האקדח ביד וכשהשופט התחיל לספור הן התחילו לצעוד, למשמע ה-"10" שתיהן הסתובבו במהירות, שתיהן ירו אינסטינקטיבית, כמו מקצועניות, על הסרבל של שתיהן הופיע כתם שחור ועכשיו רק נשאר לשמוע את החלטת השופט שניגש ל-VAR.

כנראה שזה היה צמוד כי השופט קרא גם לאשתו, השופטת, לרגע הם התיעצו ואז הוא הכריז "והמנצחת היא…" ועצר, מתעכב כמו באותן תוכניות ראליטי וראיתי את המתח על פני שתיהן, "והמנצחת היא…מיקה!" הוא הכריז וראיתי את אשתי מסמיקה ומיקה צוהלת.

"נכנעת, רחמים" אשתי הכריזה בקול, הורידה את משקף המגן מפניה ופשטה את הסרבל, לרגע עמדה עירומה והפטמות הכהות הזקורות ושפתי הכוס הנפוחות עם הטיפה שנזלה לאורך הירך הפנימי שלה הסגירו את העובדה שהיא מגורה ואצלי בין הרגלים המדולדל שרק לפני רגע גמר פתאום הזדקף, "את ניצחתְ," אשתי הרימה ידיים גבוה וירדה לפניה על ברכיה, "אני הפסדתי, השבויים שלי הם שלךְ" וגידי, דנה ורמי, בעלה של מיקה, הצטרפו וירדו על ברכיהם לצידה, "עשי בנו כרצונךְ!" וארבעתם שילבו את ידיהם על העורף, מחכים למוצא פיה.

כשמיקה מזמזה לאשתי את הציצי כשהיא רושמת לה 'מיקה' עליו נעמד לי עוד יותר, משום מה זה גירה אותי יותר מהרגיל, אחר כך היא עברה בין השבויים, מוחקת בקו את ה-'נטע' ורושמת 'מיקה' באותו שפתון אדום בוהק, מתחילה בדנה ולא שוכחת למזמז גם לה את השד, עוברת לגידי, אוחזת לו בפטמה וצובטת כשהיא רושמת לו את שמה על החזה ומסיימת בבעלה ולא עושה לו הנחות.

לאקט המיני, החותמת הסופית שאשתי היא שבויה שלה, היא הזמינה את בעלה להצטרף ויחד הם ביצעו באשתי את משגל הכריך, הוא על הגב, אשתי שוכבת עליו משופדת, שדיה נמחצים את חזהו, ומיקה מעליה, תוקעת אותה בתחת עם הסטראפאון שלה, שוכבת, ישבנה עולה ויורד והיא טוחנת לה את התחת דק דק, ממשיכה גם אחרי שבעלה הכריז שהוא גמר, שהוא הציף לאשתי את הכוס בשפיך החמים שלו ואתם יודעים מה? גם זה חירמן אותי בטרוף ועמד לי תותח-על שאני מקווה בקרוב לדחוף אותו במיקה.

אחרי הפסקה קצרה, לתת למיקה לנוח קצת אחרי כל הגמירות שלה ולפני הקרב הגדול, נעמדנו גב לגב לדו-קרב הגורלי, דו-קרב הגמר, "ושהטוב ביננו ינצח" היא לחשה לי, "ושהטוב ינצח" עניתי חזרה.

"אחת" שמעתי את השופטת מכריזה וצעדתי צעד ראשון, מתרחק ממיקה, "שתיים" וצעדנו עוד צעד וניסיתי לשמוע את צעדיה כדי להעריך את מיקומה, המשכנו ככה וב-"עשר" הסתובבנו, שנינו ירינו מהמותן, מקווים להיות הראשונים, כדור הצבע האדום שלה נמרח על גופי, שלי חלף ליד ראשה, מפספס! ולא הייתי צריך שיגידו לי שהפסדתי ולמרות זאת חיכיתי שהשופטת תכריז.

"נכנע, רחמים" התחלתי להתפשט, קודם משקף המגן ואחריו הסרבל, רואה את החיוך הציני על פניה כראתה את הזקפה שחשפתי, "אתְ ניצחתְ," הרמתי ידיים גבוה וירדתי לפניה על ברכיה, "אני הפסדתי, השבויים שלי הם שלךְ" ושבעת השבויים שלי הצטרפו וירדו על ברכיהם משני צדדי, "עשי בנו כרצונךְ!" הכרזתי ושילבתי כפות ידיים על העורף והם בעקבותיי.

מיקה התקרבה אלי עם השפתון האדום בידה וחיוך ניצחון על פניה, לרגע היא אחזה לי בפטמה הנוקשה ורשמה 'מיקה' מעליה, "נו, מה אתה אומר? הטובה ניצחה!" היא צבטה בפטמה, מגַחֶכֶת, ואני בלעתי רוק, אולי גם הסמקתי ולחשתי "כן" אבל זה לא הספיק לה, "בקול, שכולם ישמעו" היא דרשה אז חזרתי על ה-"כן" בקול והפעם בטוח שהסמקתי.

אחר כך היא עברה בין כל השבויים, מוחקת בקו את ה-'ירון' ורושמת 'מיקה' באותו שפתון אדום בוהק שלה ולא מפספסת הזדמנות למזמז לנשים את השד ולצבוט לגברים בפטמות וכשהיא גמרה, כשאנחנו עדיין כורעים על ברכינו לפניה, היא פתחה מולי את הסרבל עד הסוף והלבישה לעצמה את הסטראפאון ועכשיו, כל כך מקרוב, ראיתי שלתותב יש שני ראשים, את הקטן ביניהם היא דחפה לעצמה ואת הגדול יעדה עבורי.

כשהיא בחרה בבעלה להצטרף לאקט הנצחון היה ברור לי מה היא מתכננת אבל כשהיא הזמינה גם את אשתי זה הפתיע אותי קצת, לא שהיא בחרה שנים, על פי חוקי המשחק שאשתי המציאה למנצחת בגמר מותר לשתף שני שבויים מבין כולם, אלא מה היא מתכוננת לעשות איתה? תעלומה שנפתרה די מהר.

את בעלה היא הושיבה על השולחן, כמו שחשבתי, ירכיו מפושקות  ושוקיו שמוטות לְעֵבֶר הרצפה וזקפתו מתנוססת בגאון בין רגליו, אחר כך היא העמידה אותי לפניו בפישוק ודרשה שאתכופף ואמצוץ לו ולהפתעתי, למרות שרק קודם הוא גמר לאשתי בכּוּס, שוב עמד לו, מצצתי וטעמתי את טעם קוקטייל הגמירות שלהם, הטעם המוכר של אשתי בצרוף אותו "תיבול" מלוח שלו, "ואם הוא יגמור, תבלע!" היא הוסיפה עוד השפלה. "עכשיו אתְ!" היא קראה לאשתי והורידה אותה מתחתי על ברכיה, "תמצצי לו!" היא חשפה את תפקידה של אשתי, "תמצצי אבל אל תבלעי! לא מגיע ללוזר" היא טפחה על ישבני והרגשתי את הקור השמנוני של ג'ל סיכה שהיא הזליפה לפי הטבעת שלי, כן, לפחות בקשת הרחמים שלי התקבלה.

מיקה אחזה במותניי. "תפסיק לרגע למצוץ לו" היא ציחקקה, "שלא תנשך לו ת'בולבול" ושמעתי מסביבי ציחקוקים, "עכשיו תפתח ת'תחת" היא לחשה כשהפסקתי למצוץ לו ואני שלחתי ידיים לאחור, פישקתי חזק את פלחי ישבני והרגשתי את ראש התותב נושק לפי הטבעת שלי, הרגשתי את הלחץ, ההגיון אמר להרפות אבל האינסטינקט כיווץ ולשניה היא אכן נחסמה אבל רק לשניה, אבחת אגן חזקה שלה ואייל-הברזל (מסיליקון????) שלה ניגח את דרכו וכל התותב ננעץ עמוק בישבני, שולח זרם של כאב חד בכל גופי ונמתחתי, חורק שיניים שלא לצעוק מכאב ו"עכשיו תמצוץ!" היא הכריזה ברגע שהרגישה שנרגעתי קצת והתחילה לפמפם, לזיין אותי בתחת.

"בעלה היה ראשון שגמר, גמר לי בפה ואני בלעתי, "תמשיך למצוץ לו!" מיקה לא השאירה ספק מה היא רוצה שאני אמשיך לעשות אז המשכתי. מיקה גמרה אחריו, מספרת בקול לכולם והמשיכה, פעם אחת לא מספיק לה, אשתי הרגישה שאני הולך להפציץ וברחה (ואחר כך, כשהאקט הסתיים, ראיתי שהשפרצתי עליה, שדיה ובטנה היו מכוסות ברסס אגלי השפיך שלי) וגם אוה היא שלחה להמשיך למצוץ לי. מיקה טחנה רותי דק-דק והזיין של בעלה הלך ותפח לי בפה. מיקה גמרה שוב, מתלהבת וצורחת באקסטזה, "רק שתדע, אני לא אפסיק עד שבעלי יגמור עוד פעם" היא התנשפה, אחזה חזק יותר במותניי וכתשה לי את התחת ואני עשיתי כל טריק שאני מכיר כדי להגמיר אותו ועוד כמה כתישות חזקות שלה וזה אכן הגיע, הרגשתי את הרטט הזה בזין שלו, המתיחה שלפני, ועוד מטח שפיך חמים ומלוח מילא את פי ואני בלעתי, הוא גמר וכאילו במאי מצטיין ביים את הסצנה כי גם היא גמרה, שניהם גמרו ביחד כשהיא גוחנת אליו ומנשקת אותו על השפתיים, נשיקה תאוותנית ארוכה ורק אז יצאה מתוכי ושיחררה אותנו.

מיקה הפתיעה אותי כשבחרה לסיים את הלילה עם אשתי, ידעתי שהם הפכו חברות טובות, מדברות בטלפון ואפילו נפגשות לקפה ב'טאטי', ועדיין התפלאתי עד שאחר כך היא הסבירה לי שאשתי היא מלקקת הכּוסים הכי טובה בחבורה, ביי-פאר (by far) מכל הגברים וגם מכל הנשים וזה מה שבא לה, וחוץ מזה היא גם רצתה לפצות אותה על מה שעשתה לה כי ככה עושות חברות.

לי היא בחרה ברחלי, סמנכ"לית באחת מחברות התקשורת שמזכירה מאד את דולי פרטון, קטנה כזאת עם מותניים צרים, חזה ענק ושיער בלונדיני טבעי ארוך ומתולתל וכן, אני בטוח שהוא טבעי, ראיתי אותה עירומה והיא בלונדינית גם למטה.

האמת שכשהלכנו לחדר שהקצו לנו חששתי, בכל אופן גמרתי כבר הרבה הערב ומה יקרה אם אני אפשל? אבל ברגע שנכנסתי לחדר הזין שלי התרומם ונמתח כמו תורן טלסקופי ועדיין חששתי אז נשכבתי על הגב במרכז המיטה והזמנתי אותה להשתפד ולרכב כי בתנוחה הזאת לוקח לי הרבה יותר זמן לגמור ואכן זה הצליח לי, היא עלתה בשמחה, רכבה במשעול האורגזמות שלה, כן, אורגזמות, ברבים ואפילו אחרי שגם אני גמרתי היא הצליחה להעמיד אותו שוב, נעזרת בשדיים הגדולים והרכים, ורכבתי עליה, שולח אותה לחוות עוד שתי אורגזמות מטריפות ולמזלי נגמר זמן הייחוד כי אני לא בטוח שהייתי מצליח להעמיד אותו שוב.

הפעם לא היה לנו סקס של פיוס, ככה אנחנו קוראים לאותו סקס לוהט כשאנחנו חוזרים, מזדיינים ומספרים אחד לשני מה עשינו, אשתי נכנסה להתרחץ ואני רק שכבתי על המיטה לחכות שתצא ובלי להרגיש נרדמתי, נרדמתי וכשהיא חזרה היא ריחמה עלי ולא העירה אותי אבל אל תדאגו, בערב למחרת פיצינו על זה, בגדול????.

להמשך >>>>

2 מחשבות על “דו-קרב בדשא : 2. קרבות אקדחים”

  1. משחקים.. מנצחים… מפסידים.
    כל הסיפורים של אריה אותו דבר.
    סורי על החוסר פירגון זה נהיה משעמם ומאולץ

    הגב

תגובות ? (אין צורך להזדהות)