דודה ורד – חלק שלישי 

למען הסר ספק: זהו סיפור דימיוני. עלילת הסיפור, השמות, הדמויות, העסקים, המקומות והאירועים הם פרי דמיוני או משתמשים בהם באופן פיקטיבי! כל קשר בין עלילת הסיפור לבין ארועים שהתרחשו במציאות, כמו גם בין הדמויות הנזכרות ושמותיהן לדמויות או שמות של אנשים אמתיים, חיים או מתים או אירועים בפועל, הרי הוא מקרי בהחלט. 

<<<  לפרק הקודם   

ישבתי והבטתי בסרטון שדודה ורד השאירה לי. התמונות הראשונות בסרטון לא רמזו על העתיד לבוא, הפנים של ענת מילאו את המסך, מחייכת. "ככה יעשה למי שהפסידה בהתערבות" היא הודיעה בקול סרקסטי כשהמצלמה התחילה להתרחק, התמונה התרחבה, נפתחה, ואני הזדקפתי בספה, מביט המום בתמונה המלאה שנחשפה בפני, יושב עם פה פעור ולא מזיז את העינים מהמסך הקטן שלפניי.

הסרטון נגמר והפעלתי אותו שוב, לא מאמין למראה עיניי, כמו כל הבנים במושב כבר ראיתי הרבה סרטים כחולים באינטרנט, עם הרבה מהם גם אוננתי, אבל לראות ככה את דודה שלי וענת עלה על כולם! עמד לי, כמו טיל בין-יבשתי עמד לי, רק שפחדתי לאונן, פחדתי שדודה שלי וענת יחזרו ויתפסו אותי על חם.

שוב נגמר ושוב הפעלתי, הפעם הרשתי לעצמי להתרווח קצת לאחור, "זה לא אמיתי" לחשתי, עדיין לא תופס את מה שקורה שם, "אני בטח חולם" צבטתי את עצמי וזה כאב לי:)

הייתי שקוע בסרטון הרץ על המסך ותוך כדי כך גם שפשפתי לעצמי, טוב לא פלא לאור מה שראיתי כבר לא יכולתי להתאפק, לא שמעתי כשהן חזרו. "נו, מה אתה אומר?" דודה ורד הפתיעה אותי. הרמתי עינים ונשארתי בפה פעור, הלסת נפלה לי כמו שאומרים האמריקאים, "תזהר לא לבלוע זבוב" דודה ורד פרצה בצחוק וראיתי גם את ענת מנסה להסתיר חיוך, "נו?".

"אהה" גמגמתי, בוהה בהם, התמונות שלפני רגע ראיתי בסרטון הפכו בבת אחת למציאות רק עם הבדל אחד קטן, התפקידים התחלפו, דודה שלי עמדה לפני כשכל לבושה הוא רצועות עור שחורות בתור חזייה שתומכת אבל לא מסתירה, רצועות עור שחורות בתור חגורת ביריות, כזאת שלא מסתירה את שפתי הכוס הבשרניות והכהות והחריץ הוורוד, מבריק ונוצץ, החוצה בינם ואוחזת גרבי רשת שחורים ונעולה בנעלי עקב שחורות עם עקב דק וגבוהה, אוחזת בידה ברצועת עור דקה וארוכה המחוברת לקולר עור עבה הצמוד סביב צווארה של ענת העומדת לצידה עירומה כביום הולדה, בדיוק כמו שדודה שלי עמדה בסרטון.

"על הברכיים, ביץ'!" דודה ורד פקדה על ענת וכדי להדגיש שהיא מתכוונת לזה היא משכה ברצועה שבידה. ענת אפילו לא ניסתה להתנגד, היא ירדה במהירות על ברכיה ונצמדה לרגלה של דודה ורד, מתחככת בה במין חנפנות כזאת, משפילה עיניים ומנסה להסתיר חיוך זימתי קטן.

"דודה, מה זה? מה את עושה לה?" לא התאפקתי ושאלתי.

"כמו מה זה נראה?" דודה ורד צחקה ומייד הגיעה התשובה, "משפילה אותה".

"אבל למה?" לא התאפקתי וחקרתי.

החיוך על שפתיה של דודה ורד רק התרחב, כאילו חיכתה לשאלה הזאת, "כי היא לוזרית (loser)" היא צחקקה, "מפסידנית!" חזרה בעברית בקול משועשע אם לא היה לי מספיק ברור באנגלית, "וזה מה שעושים אצלנו למי שהפסידה בהתערבות, נכון ביץ' ?" היא פנתה לענת.

"נכון ורד" ענת השיבה במהירות, משפילה מבט ומתאמצת להסתיר חיוך, "ככה אנחנו תמיד עושות למי שמפסידה" היא הוסיפה ביוזמתה, מרימה את מבטה לעברי, "גם אני הייתי עושה לה את אותו הדבר אם הייתי מנצחת" היא הסבירה לי, נותנת בכך את האישור הסופי לורד להמשיך בטקס הזה שלהן ושוב משפילה מבט.

לרגע הייתה שתיקה אבל דודה ורד לא נתנה לה להמשך הרבה, "רצית לבקש מאודי משהו, לא ביץ'?" היא פנתה לענת בקול משועשע ונוזף כאחד.

"כן" ענת הסמיקה לרגע, "רציתי שתצלם בפלאפון שלי מה היא עושה לי" ובפעם הראשונה שמתי לב שהיא אוחזת ביד את האיפון שלה, "איך היא משפילה אותי, אתה יודע, כמו בסרטון שראית עכשיו כשבעלי צילם אותה" היא הוסיפה עקיצה קטנה.

"ואיך תשלמי לו על זה?" דודה שלי הפתיעה אותי שוב.

"התשלום הרגיל"  ענת ענתה עוד לפני שהספקתי להתערב ולהגיד שלא צריך תשלום, "אני אמצוץ לו, בדיוק כמו שאת צ'יפרת את בעלי" היא הוסיפה עם חיוך קטן.

"בסדר אבל עד הסוף, עם לבלוע!" דודה ורד המשיכה בקול תקיף.

"ברור" ענת ענתה באותו טון נעלב השמור ל-'איך בכלל יכולת לחשוב אחרת?'

"תשלום מראש!" דודה שלי משכה ברצועה שבידה והתחילה להוביל אותה לעברי.

"ברור, כמו תמיד" ראיתי חיוך רחב על פניה של ענת, אותו חיוך שתמיד הקסים אותי כל כך בתוכניות הילדים שלה תוך שהיא מתקדמת לעברי על ברכיה.

בלי לחשוב בכלל רגליי נפתחו לעשות לה מקום. ענת נעמדה בין רגליי על ברכיה, מביטה בי, "קח" היא הגישה לי את האיפון שלה, "מכיר איפון?"

"מכיר" עניתי, "גם לי יש" הוספתי בקול נעלב.

"סליחה" היא צחקקה, מתנצלת, "אז תצלם, אל תתקמצן, זה הדגם עם הכי הרבה זכרון" היא חייכה לעברי בגאווה, "הבטחתי לבעלי" היא הפתיעה אותי בהסבר שלה, "וחוץ מזה אני אוספת זכרונות, יש לי כבר כמה כאלה" היא הסמיקה קלות, "אם תרצה לבוא אלי פעם לראות אתה מוזמן" היא מסרה לי את האיפון שלה והעבירה את לשונה על שפתיה בתנועה מפתה, כאילו רומזת 'תבוא, כדאי לך'.

"יאללה ביץ' לעבודה!" דודה שלי האיצה בה מאחור, "תתחילי, אין לי זמן, בא לי עליך!"

ענת התקדמה על ברכיה עוד צעד קדימה ואני פשקתי חזק יותר את רגליי, נותן לה את המקום שהיא צריכה, "וואו, יאמי" היא הביטה מקרוב בזיין המתוח שלי וחייכה, מלקקת שוב את שפתיה, "צדקת, הוא מבורך, יותר גדול מזה של בעלי" היא ציחקקה בהתרגשות לעבר דודה ורד שעמדה לידה, "מעניין מה נותנים לכם לאכול שם במושב?" היא חייכה לעברי וכאילו חזרה על דבריה של דודתי מאתמול לפני שהתחילה למצוץ לי.

ענת הייתה מקצוענית במציצות, אין ספק. מצצו לי כבר בעבר אבל כמו שהיא מצצה לי אף אחת לפניה לא עשתה לי את זה, אפילו לא דודה ורד!  נשענתי לאחור בספה, עצמתי עינים והתמכרתי לתענוג, לפה החם שלה ולאיך שהיא מצליחה להכניס את כל הזיין הגדול שלי עמוק לגרון שלה, "מתאים לך?" שמעתי את דודה ורד שואלת והיה ברור לי שהיא מחייכת.

"כן" עניתי, כן ארוך ומדושן עונג, "כן, זה טוב" הוספתי בלי לפתוח עינים, כאילו פוחד שאם אפתח הקסם יעלם.

"לא סתם החבר'ה קוראים לה ענת גרון עמוק" ורד ציחקקה, "ולמה אתה לא מצלם, מתבייש?"

הסמקתי ופתחתי עינים, "חשבתי ש…" התחלתי ונתקעתי, מביט בה במבט לא מאמין.

"תביא" דודה ורד חטפה ממני את האיפון ובלי לחכות התחילה לצלם, "בעלה יאהב את זה" היא ציחקקה והתחילה להסתובב סביבנו ולצלם, נכון ביץ' " היא פנתה לענת.

ברגע הראשון הייתי נבוך, לדעתי גם הסמקתי, אבל אז ענת חייכה לעברה, ממלמלת בפה מלא "נכון" לפני שחזרה ועשתה לי עוד כמה פינוקים עם הלשון ועיסוי קטן בביצים עם היד ושוב עצמתי עינים והתמכרתי לתענוג, מרגיש שאני בדרך הנכונה לאורגזמה שלי, איך אני נמתח לקראת הגמירה האולטימטיבית.

"אימא'לה" הרגשתי איך הרגע מגיע, "כן, זה טוב, זה טוב, כ-ן-ן-ן, תמשיכי" אחזתי בראשה של ענת והצמדתי אותו חזק למפשעה שלי, דוחף לה הכי עמוק לגרון את הזקפה המתוחה שלי, "אני משפריץ!" צווחתי במין תאווה בלתי נשלטת, אוחז חזק ולא נותן לה את ההזדמנות לברוח, "אני גומר לך בפה!" הרגשתי איך המטח הראשון של הזרמה החמימה יוצא אל היעד, אל הגרון העמוק שלה.

"וואו" התנשפתי בכבדות אחרי שרוקנתי את הביצים המלאות שלי עמוק בפה שלה. ענת הביטה בי עם חיוך גדול על פניה. "יאמי" היא ציחקקה וליקקה בתנועה מתגרה טיפה מעל שפתיה כאילו חוששת לאבד אותה, כאילו לא מספיק לה את כל מה שכבר בלעה ותאמינו לי, היא בלעה מנה גדושה.

"אוקיי" ורד קטעה שתיקה שהשתררה לרגע, "הגיע הזמן למנה העיקרית של הערב" היא ציחקקה, "לטקס ההשפלה למפסידה. תגיד, ראית פעם סרטונים של אולטימט-סארנדר (ultimate-Surrender)?"

"אהה…" הסמקתי. קצת מביך להודות בפני הדודה שלך שאתה רואה את הסרטונים הכחולים שהיינו מורידים ורואים בהסתר. "אהה…" היססתי, "אהה… כן" הודיתי והסמקתי עוד יותר, הייתי צריך להבין שזה מה שהולך לקרות על פי הסרטון שהיא נתנה לי לראות רק קודם באיפון שלה.

דודה ורד הביטה בי וחייכה בזווית הפה, "אז הם לא כאלה תמימים שם במושב, אהה" היא חייכה לעבר ענת, "אנחנו" היא חזרה אלי, "אימצנו את מה שקורה בסיבוב הרביעי בהתערבויות שלנו", היא עצרה לשניה, מביטה בי עם חיוך זימתי על שפתיה ושאלה, "זוכר מה קורה בסבוב הרביעי?".

"זוכר" עניתי בקצרה.

"מה?"

"המפסידה אוכלת אותה" מילמלתי, מביט בענת  ולרגע נראה לי שגם היא מסמיקה. אולטימט-סרנדר הם סרטונים של האבקות בין נשים, נשים יפות ועירומות, שלושה סיבובים ראשונים הן נאבקות וברביעי המפסידה צריכה לאפשר למנצחת לעשות בה כל מה שהיא רוצה שזה בעצם לתת למנצחת לדפוק לה את הצורה בכל חור אפשרי!

"הגדרה יפה" היא ציחקקה, "אהבתי, המפסידה אוכלת אותה, שמעת לוזרית?" היא שוב פנתה לענת, "את הולכת לאכול אותה… ולמה את הולכת לאכול אותה?"

"כי הפסדתי בהתערבות"

"כי את טיפשה! בכל התערבות יש חכמה וטיפשה, מי הטיפשה הפעם?"

"אני, ענת" ענת ענתה.

"ומי החכמה?"

"את, ורד"

"אוקיי, אתה מוכן לצלם?" דודה ורד הפתיעה אותי תוך שהיא מצמידה וקושרת לעצמה סטראפאון ענקי שחור לגופה.

לרגע בהיתי במפלצת הענקית שהזדקרה עכשיו בין רגליה, "אהה…כן" הרמתי את האיפון והתכוננתי.

"זוכר, קודם אותי בלבד, אומרת…" דודה ורד התחילה לתת לי הוראות ביום אבל אז, פתאום, הפלאפון צפצף ורטט, מודיע שהתקבלה הודעת וואטסאפ (WhatsApp) חדשה.

"אופס" חייכתי כשראיתי ממי הגיעה ההודעה, "זה מבעלך" התחלתי והשתתקתי, קולט שבעצם על הצג רשום בועלי ולא בעלי כפי שנראה לי, "אהה…" הסמקתי עוד יותר כשקראתי את תחילת ההודעה.

"ברשותךְ" דודה ורד ציחקקה לעבר ענת והושיטה לעברי את היד, מבקשת לקבל ממני את הפלאפון. הבטתי בענת, מחכה לתגובה, להסכמה, ורק אחרי שזאת חייכה ועשתה לי 'כן' קטן עם הראש הושטתי לה אותו.

דודה ורד קראה את ההודעה שהגיעה, "פשש… מתעניין" היא  חייכה, "בועלך דואג לך" הוסיפה באותה נימה עוקצנית, "מבקש לשמוע פרטים!"

"תכתבי לו שעד עכשיו האחיין שלך הספיק לזיין אותי ושמצצתי לו" ענת הפתיעה אותי, לרגע חשבתי שהן צוחקות אבל אז דודה ורד כתבה במהירות הודעה, מקריאה בקול מה היא כותבת והיא כתבה בדיוק את מה שענת אמרה, מוסיפה גם סמיילי ו-'זאת רק ההתחלה' ושלחה את הודעה, "בעצם תני, אני אשלח לו גם תמונה" ענת הוסיפה, מפתיעה אותי עוד יותר.

דודה ורד לא היססה ומסרה לה את האיפון. "תמונה שהוא מזיין אותי עדיין אין", ענת ציחקקה, "אבל שאני מוצצת לך יש בשפע" היא חייכה לעברי כשהיא בוחרת תמונה והראתה לדודה שלי.

האמת שחששתי. "רגע, תראי מה את שולחת" עצרתי אותה מלשלוח, חושש. "הא, טוב" הסמקתי ונרגעתי מעט כשהיא הראתה לי, ראו את ענת מביטה למצלמה ומחייכת בהנאה כשהיא מלקקת ת'זיין שלי שעמד בשיא תפארתו אבל לא ראו את מה שחששתי, את הפנים שלי.

ענת שלחה. "עשרים ואחת… עשרים ושתיים…" שתיהן ציחקקו, סופרות לאט ביחד ומחייכות אחת לשניה, "עשרים ושלוש" וכאילו במעשה נס הפלאפון ציפצף, מודיע שהודעה חדשה הגיעה, "בכבוד" ענת הקריאה ועוד הודעה נכנסה, "תעשי חיים, גם אני לא נזיר" היא הקריאה גם את ההודעה שהגיעה מייד אחריה, מחייכת, ועוד הודעה הגיעה, שלישית, הפעם תמונה.

"טוחן את סו-יאנג" ענת ציחקקה כשראתה מי בתמונה  והראתה לדודה שלי ואחר כך לי,   "סו-יאנג היא דיילת באייר-סינגפור" היא הסבירה לי תוך שאני בוהה בתמונת סלפי של בעלה ששוכב על סינית יפיפיה ודופק אותה, "הצוותים גרים באותו מלון והם התידדו, בעצם יותר מדוייק להגיד התיזזו" היא ציחקקה, "פעם, כשטסתי איתו עשינו את זה ביחד, שלושתנו" היא הבהירה כשראתה את המבט התמהה על פניי, "מה אני אגיד לך" היא נאנחה במין ארגה כזאת, "יודעת לרדת לאשה הסינית הזאת!"

"ולא אכפת לך, הרי הוא בעלך?" לא התאפקתי ושאלתי.

"לא, למה?" ענת ענתה במין שלווה כזאת, מחייכת, "הכל בהסכמה, לדעתי נשואים פתוחים דווקא מגבירים את התשוקה"

"מספיק!" דודה ורד קטעה את השיחה שלי עם ענת, "די לבזבז זמן, ביץ' " היא פנתה לענת בקול נוזף אבל משועשע, "הגיע הרגע שלךְ לשלם את המחיר, תני לו את הפלאפון" פקדה על ענת וזאת חיברה את הפלאפון לחצובה ששלפה מהתיק שלה, "שלא ירעד לך, שייצא טוב" היא חייכה לעברי וברגע שענת מסרה לי את הפלאפון שלה דודה ורד חזרה להסביר לי מה אני צריך לעשות, משלימה את הוראות הביום שלה, "קודם צילום מקרוב של הפנים שלי, זוכר? כמו בסרט שבעלה צילם אותי, אחר כך את שתינו וכשהאקשן יתחיל…" היא עצרה לשניה, חושבת, "כשהאקשן יתחיל תפתיע אותי!" היא חייכה אלי, "צלם מה שלדעתך הכי יחרמן את בעלה, מה שאתה היית רוצה לראות!"

פניה של דודה ורד מילאו את מסך האיפון, "ככה יעשה למי שהפסידה בהתערבות…" היא חייכה מאוזן לאוזן כשהיא מדקלמת את שורת הפתיחה הקבועה שלהן ואני התרחקתי עם התמונה, חושף לאט את כל הגוף ובמיוחד את ענת הכורעת על ברכיה לפניה כשכפות ידיה משולבות על העורף, לרגע מתרכז בפיטמות הכהות והנוקשות של ענת שבראש שדיה הזקופים ושוב מתרחק שיראו את שתיהן, "לוזרית, תתחילי למצוץ לי!" דודה ורד פקדה על ענת ושוב התמקדתי עם התמונה שיראו טוב איך היא בקושי מצליחה להכניס לפה את התותב הענקי ומתחילה למצוץ אותו.

"לא מספיק טוב" דודה ורד ציחקקה, אחזה בראשה של ענת בכפות ידיה והתחילה לזיין לה את הפה, תוקעת עד שזאת כמעט נחנקת ומשחררת, נותנת לה לנשום ושוב תוקעת. "אתה מצלם?" היא הפנתה אלי מבט, בוחנת אותי ומחייכת למראה הזקפה שהתרוממה בין רגליי, "אתה יכול גם לשפשף לך אבל קצת, רק כדי שיעמוד, לא לגמור כי עוד מעט אני אצטרך אותך !" והיא חזרה לענת, "ביץ'! על ארבע, בדוגי!".

דודה ורד דפקה את ענת ואני? אני שפשפתי לעצמי, שפשפתי וצילמתי, מודה לחצובה כי אחרת התמונה הייתה רועדת כאילו רעידת אדמה, דודה ורד טחנה אותה ושתיהן נהנו, גניחות ההנאה של שתיהן לא השאירו ספק, ביחד אלה של ענת שלא הפסיקה לשבח את מה שהתותב עושה לה בטוטה, ואם זה לא הספיק גם הודיעה שהיא גומרת, פעמיים!

לרגע שתיהן השתתקו, והקולות היחידים בחדר היו של הנשימות שלהם, קולות הפִּכְפּוּךְ של אותו עסיס תאווה הממלא את הכוס של ענת בכל פמפום של דודה ורד, ומחיאת האגן על הישבן בכל נעיצה חזקה שלה. "זוכרת מה עוד עשית לי כשאני הפסדתי?" דודה ורד שאלה בגיחוך.

"זוכרת"

"אז ספרי לאודי מה עשית לי"

"דפקתי אותה בתחת" ענת הפתיעה אותי.

"ספרי לו גם למה" דודה ורד דרשה.

"כי היא הייתה הביץ', הלוזרית, וזה מה שאנחנו עושות ללוזריות, לא?" והשאלה הייתה כמו הרמה להנחתה עבור דודה ורד.

"ומי הלוזרית היום? ביץ'" היא הנחיתה.

"אני"

"ומה עושים ללוזרית?"

"דופקים לה את התחת" ענת ענתה במהירות ולרגע היה נדמה לי שהיא מבקשת את זה.

"אז תורידי ת'ראש ותבליטי ת'תחת!" דודה ורד ציחקקה, שלפה את התותב מהכוס של ענת וראיתי את מיצי הכוס של ענת מצפים אותו, ובתנועה חדה תקעה לו אותו בתחת! תקעה ועצרה, נשארת ככה וכל התותב נעוץ עמוק בישבנה של ענת.

"פאק!" ענת צווחה ושמעתי את הכאב בקולה, "פאק! פאק! פאק!" היא התנשפה וחרקה שיניים, "פאק אני אוהבת בתחת" היא הפתיעה ונראה שנרגעה קצת, "כן, זה כואב, בהתחלה, אבל פאק! כמה שאני אוהבת בתחת" היא המשיכה באותן נשימות ונשיפות כלב, "כן, הערב אני הביץ', אני הלוזרית, אני האוכלת בתחת, ואימאל'ה כמה שאני אוהבת את זה!", "כן-ן-ן-ן!" וזה היה כן ארוך וזימתי כשדודה ורד התחילה לפמפם אותה.

דודה ורד גמרה ראשונה, הודיעה בקול והמשיכה. ענת גמרה קצת אחריה, גונחת בקול שהיא גומרת ומפצירה בדודה ורד להמשיך כי פעם אחת לא מספיק לה.

דודה ורד גמרה שוב, מתנשפת ומספרת בקול אבל אם חשבתי שבזה זה נגמר הגיעה עוד הפתעה, "ביץ', ספרי לאודי איזה מנה אחרונה הגשתם לי אז".

"לקינוח ביצענו בדודה שלךָ חדירה כפולה," ענת ציחקקה, "בעלי ואני דפקנו אותה בשני החורים בבת אחת," היא הסבירה אם זה לא מספיק ברור.

"וזה מה שאנחנו הולכים לעשות לה, אתה ואני!" דודה ורד עצרה לרגע, אולי לתת לי לעכל, "אבל לא פה," היא המשיכה, "בחדר השינה, על המיטה," והיא משכה את עצמה מישבנה של ענת וקמה, "בואו, ותביא איתךָ את החצובה והפלאפון שלה".

בזמן שהיא סידרה את החצובה והפלאפון שיצלמו את מה שיקרה במיטה אני נשלחתי לשכב על הגב במרכז המיטה ואת ענת למצוץ ולהעמיד עוד יותר את אייל-הברזל שלי, ככה היא קראה לזיין שממילא היה כבר נוקשה ומתוח. אחר כך היא שלחה את ענת להשתפד לי וזאת עלתה על המיטה, נעמדה כשגופי בין רגליה, לרגע נעצרה, נותנת לי להשקיף על גן-האם שלה שטיפות מאותו עסיס תענוגות שלה מטפטפות ונוזלות לאורך הירך הפנימי שלה, ירדה על ברכיה כשהיא מכוונת את הזין שלי אל המקום הנכון בין רגליה, והתיישבה בכל כובד משקלה, נועצת את כל הזין עמוק בכוס הכל כך משומן שלה, גונחת בקול גניחת הנאה קולנית וכשהיא משופדת נעה לרגע קדימה ואחורה ולצדדים, מסדרת אותו שיתייצב בזוית הנכונה ויגע לה במקומות הנכונים, "אם עוד לא אמרתי לךָ יש לך זין גדול" היא חייכה לעברי ונשכבה עלי, מוחצת את שדיה הגדולים אל החזה שלי ושולחת ידיים לאחור ומפשקת את פלחי ישבנה.

דודה ורד עלתה על המיטה, הסטראפאון עדין מצמד לגופה והתותב מתנדנד קלות, היא ירדה על ברכיה בין רגלינו המפושקות, הצמידה את ראש התותב לפי הטבעת והרגשתי איך ענת מותחת ומפשקת יותר את פלחי ישבנה ואיך היא נדרכת, "פאק!" שמעתי אותה ממלמלת כשדודה ורד חדרה לתוכה, דוחפת לאט את התותב בפי הטבעת המתוח, לאט, לא ממהרת, חודרת סנטימטר אחר סנטימטר והרגשתי את זה, התותב החודר לתחת שלה התחכך בזין שלי התקוע לה בכוס כשרק קרום דק מפריד ביניהם,

וכשכל התותב היה תקוע בישבן של ענת דודה ורד נשכבה עליה, מוחצת אותה עוד יותר אל גופי, והתחילה לפמפם, לזיין.

אני הייתי פסיבי, דודה ורד עשתה את העבודה אבל שלושתנו נהנינו, אצלי זה היה בעיקר בגלל אותו שפשוף נעים של התותב בכל פעם שדודה ורד הוציאה אותו כמעט עד הסוף והכניסה אותו חזרה, קודם לאט ולאט לאט הגבירה את הקצב, אבל לא רק, גם מהכיווצים החזקים בנרתיק של ענת המחבק בחוזקה את הזין שלי, מהחום הנעים השורר בתוכו, מהציצים הגדולים הנמחצים אל החזה שלי ומהפטמות הנוקשות שדוקרות, דקירה מחרמנת, לא חלילה כואבת.

החדר התמלא בגניחות ההנאה של שלושתנו, כן, אפילו אני שתמיד בשקט הפעם לא שתקתי ואחרי שהן שתיהן סיפרו כמה טוב להם ככה גם אני הצטרפתי וסיפרתי, כמוהן משתמש במילים גסות!  הן גמרו הרבה, אני פעם אחת רק שלצערי זה סִימן את סופו של הזיון.

רגע ארוך שכבנו זה לצד זה על הגב, מתנשפים ובוהים בתקרה, מתנשפים ומחייכים, חיוך של מי שבא על סיפוקו ואין ספק שאני באתי על סיפוקי, באתי בגדול!

אחר כך דודה ורד אמרה שהיא וענת צריכות עוד "לדבר" קצת, וה-לדבר היה מלווה בתנועת מרכאות כפולות עם היד וקריצה, ובאותו לילה ישנתי לבד, בחדר הארוח שלה ונרדמתי מהר, הרבה חוויות ליום אחד, רק שלפני שנרדמתי עוד הספקתי לשמוע את חריקות המיטה שלהן והציחקוקים שלא השאירו ספק מה הן עושות.

בבוקר, כשקמתי, ענת כבר לא הייתה. הפעם דודה ורד לא מצצה לי, גם לא הציע לי כלום ואני הִתְבַּיַּשְׁתִּי לבקש למרות שעמד לי (ואני בטוח שהיא ראתה את זה). שוב הלכנו לים, לרוץ, שוב התחרינו ושוב ניצחתי. משם נסענו לחדר הכושר שלה, הלוואי עלינו חדר כושר כזה במושב, המון מכשירים, כל אחד עובד על שריר אחר, שורה ארוכה של מסלולי ריצה, מכונות חתירה ואופניי כושר וספינינג.

הייתה לה מאמנת כושר אישית שחיכתה לה והיא שהדריכה גם אותי, נותנת לי כמה טיפים, כמה תרגילים שאפשר לעשות גם בלי המכשירים וישפרו לי את הסיבולת. כשחזרנו הביתה היא הודיעה לי שיש לה עבודה ושאני ארגיש חופשי לקחת מה שבא לי ובאחת היא תזמין לנו אוכל אז ישבתי וראיתי ב-VOD סרט.

היא הזמינה אוכל סיני,  הגיעו הרבה קופסאות קרטון. דודה ורד ניסתה ללמד אותי לאכול עם צ'ופסטיקס אבל לא ממש הצליחה ומהר מאד עברתי למזלג. קינחנו בגלידה, הרבה גלידה, ואספרסו עם עוגית לוטוס. "עכשיו אני צריכה את שינת היופי שלי" היא הודיע לי כשסיימנו ועזרתי לה לפנות, "לךְ תנוח, בערב נצא ליפו ואתה צריך כוח" ואל הכוח התלוותה קריצה וחיוך רומז והיא שלחה אותי לנוח בחדר האורחים, לא איתה.

היה כבר חושך כשיצאנו ליפו, טיילנו בעיר העתיקה, עוברים בין הגנים והגלריות וירדנו לנמל, סיימנו את הטיול במסעדת 'סיקיליה', התישבנו לאכול פיצה טובה עם בקבוק יין מתאים וריח האוויר של הים עשו לנו את זה וכשחזרנו הביתה עמד לי, והפעם לשימחתי גם דודה ורד הייתה חרמנית, אז עשינו את זה, פעמיים! קודם במקלחת, כשהיא מתכופפת ואני כותש לה את הכוס בתנועות אגן ארוכות וחזקות, ובפעם השניה במיטה, אחרי שהיא טיפלה בו והעמידה לי אותו מחדש, הזדיינו בתנוחה המיסיונרית, היא על הגב, אני עליה, רגליה מורמות ומפושקות חזק ואני טוחן, וזאת הייתה המילה שלה לאותו זיון חזק ומהיר שלי, הזין שלי משתפשף בין שפתי הכוס ומחליק בתוך הנרתיק המשומן שלה ושולח אותה לסדרת גמירות קולניות לפני שגם אני גמרתי.

אותו לילה ישנתי במיטה שלה, קיוויתי למציצת בוקר אבל במקום זה היא העירה אותי מוקדם לבוא לרוץ איתה כי ככה היא פותחת יום עבודה.

בדרך היא הצליחה לשכנע אותי לנסוע רק בצהריים כי ביום ראשון בבוקר האוטובוסים לבאר שבע מפוצצים בחיילים וסטודנטים ואני הסכמתי. גם התקווה שנתרחץ ביחד התבדתה, לדעתי גם היא רצתה אבל היא התנצלה שיש לה  פגישה עם לקוחה והיא ממהרת.

נסעתי איתה לחנות, היא הבטיחה שבצהרים היא תקפיץ אותי לאוטובוס, ובינתיים אני יכול להסתובב קצת באזור. כשחזרתי אחרי סיבוב קצר בכיכר המדינה (שלא ממש הלהיבה אותי) דודה ורד הייתה עסוקה עם הלקוחה והתישבתי  לעיין במגזין נשים שהיה מונח שם. "רוצה קפה, אני מכינה גם לעצמי" העובדת שלה שאלה והסכמתי, שמעתי את מכונת הקפה המשוכללת טוחנת ואחרי רגע היא התישבה לצידי, מגישה קפה הפוך ועוגיית חלבה ושָׁתִינוּ, שותקים.

"רוצה לבוא לעשן בשרותים?" היא שברה את השתיקה כשגמרתי לשתות.

הפעם כבר ידעתי למה היא מכוונת, "בשמחה," חייכתי אליה וקמתי, "למרות שאני לא מעשן" הוספתי, מצחקק קצת במבוכה.

"זה בסדר, גם אני לא" היא חייכה וקמה, "בוא" היא הובילה אותי אחריה אל השרותים שבקצה החנות, שרותים מהודרים כיאה לחנות יוקרתית, "רגע," היא עצרה אותי אחרי שסגרתי את הדלת, פתחה את כפתורי החולצה ואחריהם את החזייה שלהפתעתי נפתחה מקדימה, מציגה לראווה זוג שדיים זקופים והתיישבה על מכסה מושב האסלה, "בוא, קודם נמצוץ לך" היא הזמינה אותי להתקרב ופתחה את המכנסיים שלי, משלשלת אותם עד הקרסוליים ואחריהם התחתונים, "וואו, צדקה הדודה שלך," היא לחשה בהתפעלות, "זה באמת לא סיגריה, זה סיגר!" והיא התחילה למצוץ לי.

היה לה פה חם וגרון עמוק אבל היא מצצה לא כדי שאגמור אלא לתת לו את הטאץ' האחרון ואז נעמדה, הורידה במהירות את התחתונים, הרימה את החצאית ונעמדה על הברכיים על מכסה האסלה, התכופפה והניחה את כפות הידיים על הניאגרה ועליהם את המצח ו…"בוא!" והיא לא הייתה צריכה לבקש פעמיים, נצמדתי אליה מאחור, כיוונתי עם היד למקום הנכון, אחזתי חזק במותניה והשחלתי אותה, באבחת אגן חזקה נעצתי את כל הזין עמוק בכוס שלה וסחטתי ממנה גניחת הנאה חרישית ראשונה, תקעתי ודחפתי עוד, אולי אצליח לחדור יותר עמוק להיכל תענוגותיה, "וואו, אהבתי" היא לחשה לי בקול מתפעל, חוששת לצעוק שלא ישמעו, "כן, תקתק לי ת'טוטה" ואני התחלתי לפמפם.

זיינתי אותה, הזיון הראשון שלי בשרותים😊, לא הייתי צריך הרבה לפני שהרגשתי את קירות הנרתיק שלה מתכווצים בחוזקה סביב הזין שלי, "כן, הנה, גומרת, גומרת!" היא לחשה, "כן, הנה, זה בא, זה בא לי, כן-ן-ן, גמרתי," היא כאילו אישרה לי, "רוצה עוד, תמשיך, תן לי עוד" ואני המשכתי, זיינתי ושלחתי ידיים לציצים שלה והתחלתי למזמז לה אותם ואפילו הגברתי את הקצב והאורגזמה השניה שלה לא אחרה להגיע והייתה גם שלישית ו…"בפנים, תגמור לי בפנים" היא לחשה כשהרגישה שגם אני בדרך, "אל תפחד, בפנים, אני מוגנת" היא התנשפה, "כן, תן לי!" הרגשתי את הכיווץ החזק בנרתיק ומטח ראשון של זרע גברי רענן יצא לדרכו, אחד ועוד אחד והיה גם שלישי שמילאו לה את הכוס באותו שפיך סמיך וחמים.

"שמעתי שעישנת עם נגה" דודה ורד ציחקקה עם חיוך זימתי על שפתיה כשהקפיצה אותי לאוטובוס לבאר שבע ואני רק הסמקתי, "זה בסדר, אני לא כועסת, להפך, עשית לי עובדת מאושרת, היא אהבה את מה שנתת לה, ועובדת מאושרת היא עובדת טובה".

לפני שנפרדנו היא הזמינה אותי לבוא שוב ו"תביא אתך גם את היזיזה ההיא שלך" היא ציחקקה ונסעה.

 

אפילוג

 תמר נכנסה לחדר שלי דרך החלון, זה לא חדש אבל בכל פעם זה מפתיע אותי מחדש.  "בשביל מה לעשות את כל הסיבוב ולהטריד את ההורים שלך" היא הסבירה לי פעם, "וחוץ מזה גם אתה נכנס מהחלון לחדר שלי" היא הוסיפה טיעון מנצח רק שהטיעון שלה כבר מזמן לא היה נכון, בעצם מאז שהתחילו לצמוח לה השדיים, וזה לא שאני לא נכנסתי דרך החלון של החדר שלה אבל אני הייתי דופק קודם, בודק שאפשר, מנהג שהיא לא הצליחה לסגל לעצמה מעולם.

"מניאק! איפה הייתָ?" היא רטנה והלכה לכיוון הדלת ונעלה אותה, "התגעגעתי" היא ציחקקה ובלי לחכות פשטה את חולצת הטריקו שלבשה, מציגה לראווה את שדיי האגס שאני כל כך אוהב לראות, שדיים זקופים וגאים עם העטרה הגדולה והכהה שבמרכזה פטמה חצופה ונוקשה, כזאת שמזמינה שימצצו אותה, "אני צריכה זריקת הרגעה" היא התפשטה במהירות, זרקה לעברי את תחתוני הביקיני שהורידה ונשכבה על המיטה, "בוא" היא שכבה על הגב ופישקה רגלים, נותנת לי להציץ למגרש המשחקים המפתה שלה, "בוא תזריק לי" חייכה לעברי.

"שלום גם לך" חייכתי חזרה והתחלתי להתפשט במהירות, רק מלראות אותה ככה נעמד לי בטרוף והדבר שהכי בא לי באותו רגע היה לשכב בתוכה אבל התאפקתי, עליתי עליה, הרגשתי את גופה הרך תחתיי, מחצתי את שדיה אל גופי, מרגיש את הפטמות הנוקשות דוקרות את חזי, נשענתי על המרפקים והבטתי בה ישר בעיניים.

"תנשק אותי" היא הביטה בי במבט מתחנן.

נישקתי.

"אתה עוד אוהב אותי?" היא עצמה עיניים, כאילו מפחדת מאיזו מהלומה שתבוא.

"את יודעת שכן" נישקתי אותה שוב.

"אז למה אתה לא אומר לי?"

"הנה, אני אומר, אני אוהב אותך" לחשתי ושוב נישקתי, תמר התמסרה לנשיקה, פותחת את פיה ונותנת ללשון שלי לשחק בתוכו.

"כמה אתה אוהב אותי?" היא חייכה ושאלה כשהתנתקנו לרגע.

"הרבה"

"כמה הרבה?"

"ככה!" ירדתי לאורך גופה ונישקתי אותה, עוצר לרגע בשדיים, מנשק ומוצץ בתאווה וממשיך, מנשק לאורך הבטן ולא עוצר, "תרגעי" לחשתי לה כשניסתה לעצור אותי, "תני לי להראות לך כמה" הוספתי ופישקתי את רגליה ברגליי, יורד ומנשק עד שהגעתי ליעד, מנשק את שפתי הכוס הרגישות ומריח את הריח המשכר של עסיס תענוגותיה, "תרגעי" לחשתי שוב ושוב נישקתי, הפעם נשיקה תאוותנית יותר והרגשתי את הרעד שחולף בגופה.

כל מה שדודה שלי לימדה אותי באותו שעור מעשי של "איך לרדת לאישה ולעשות אותה מאושרת" מימשתי על תמר באותו הלילה, נישקתי והעברתי את קצה הלשון בין השפתיים הנפוחות מתאווה, ממשיך ומעמיק, מחפש עם הלשון את כפתור תענוגותיה, מחפש ומוצא. תמר זזה, ברגע הראשון זה נראה לי שלא נוח לה והיא בורחת אבל אז זכרתי את מה שדודה ורד הסבירה לי, את ההוראות שנתנה לי בדיוק למקרים כאלה, "כשאשה מזיזה את הגוף אל תזיז את הראש" היא הסבירה לי אז, כשירדתי לה, "היא לא בורחת, היא רק מנסה למקם אותך במקום שהיא רוצה שתהייה" והיא צדקה, לא הזזתי וגניחות ההנאה של תמר רק התגברו, הוכיחו לי שדודה ורד שוב צדקה, "כן!" תמר גנחה בקול מגורה וסגרה את רגליה סביב ראשי, "כן, תמשיך, אימא'לה, זה טוב, כן, שם, שם! שם בדיוק! כן עכשיו, זה בא, כן!!" והרגשתי ברעד שעבר בגופה ובטעם שמילא את פי איך תמר גומרת בסערה אבל אני לא הפסקתי.

"בוא" תמר התנשפה בקול ושלחה ידים לאחוז בי, "בוא תזיין אותי" שמעתי את התשוקה בקולה כשהיא ניסתה למשוך אותו למעלה ואני התמסרתי, עליתי עליה שוב, מנשק מחדש את כל הדרך חזרה כולל חניה קצרה לטפל בשדיי האגס המדליקות שלה, "תתכונני" לחשתי לה ונישקתי אותה על השפתיים, נותן לה לטעום את טעמה הממלא את פי ומפשק שוב את רגליה ברגליי, "אני בא" חייכתי כשאני מרים את ישבני וכיוונתי עם היד את הזיין אל בין שפתי הכוס, תמר הייתה רטובה, לא פלא אחרי הטיפול המלכותי שהענקתי לה, והחלקתי לתוכה בקלות, דחפתי את כל הזיין עמוק לווגינה החמה שלה והתחלתי לפמפם, לדפוק אותה בתנועות ארוכות ואיטיות, להתענג על הזיון.

תמר חיבקה אותי ומגע ידיה היה רך ונעים וכזה גם היה מגע הגוף שלה.  הכוס שלה חיבק את האיבר שפלש לתוכו והרגשתי איך הזיין שלי נמתח עוד יותר בתוכו. שכבתי עליה והשתוללתי לה בכוס, זיינתי אותה בלהט, עם הרבה תשוקה וגניחות ההנאה שלה בישרו לי שאני עושה לה שם טוב.

"איפה למדת את זה?"  היא לחשה לי באוזן.

"אצל דודה שלי, אני אספר לך אחר כך" לחשתי חזרה ושוב נישקתי אותה, ממשיך לפמפם במהירות.

בסוף גמרנו ביחד. גמירה מפנקת כמו שלא הייתה לנו אף פעם. שנינו שכבנו על הגב זה ליד זה ובהינו בתקרה, מתנשפים ומחייכים בסיפוק. "וואו" תמר שברה בסוף את השתיקה הארוכה, "איפה למדת את זה?" היא שוב שאלה.

הבטתי בה וחייכתי, חיוך מלא גאווה. "את מה?" עשיתי את עצמי לא מבין למרות שהיה לי ברור למה היא מתכוונת.

"אתה יודע, את זה, אוף, נו, אודי" היא גמגמה במבוכה ולמרות האפלולית בחדר ראיתי שהיא מסמיקה, "נו, אודי, איפה למדת לפנק אותי ככה, אתה יודע, לעשות לי שם נעים, בפוסי שלי" והיא הסמיקה עוד יותר.

"אהה, את זה" חייכתי לעברה, "מדודה שלי" עניתי וניסיתי להשמע הכי רגוע בעולם למרות שהבטן קרקרה לי.

"מה?!?" היא הסתובבה לעברי, "הזדינתם?"

"כן" ושוב ניסיתי להשמע רגוע ולא מתרגש, "הרבה, ולא רק איתה, גם עם ענת" ואת ה-ענת אמרתי כאילו אנחנו חברים וותיקים.

"ענת? איזה ענת?"

"ענת, זאת מהטלוויזיה, את יודעת, זאת עם הקוקיות מערוץ הילדים שהיינו רואים ביחד"

"לא!" היא הביטה בי במבט לא מאמין, "אתה עובד עלי"

"אני? עובד עליך?" ציחקקתי, "לא עובד, נשבע לך, שיתייבש לי הזיין וינשור אם אני משקר" נשבעתי.

"אני מתה" היא שוב הביטה בי באותו מבט לא מאמין, "אתה לא עובד עלי?" היא שוב שאלה בקול לא מאמין.

"לא"

"אז ספר!" היא התכרבלה בזרועותי, נצמדת אלי ומניחה את ראשה בחיקי בתנוחה מתפנקת, "ספר! אני רוצה לשמוע הכל!" היא הוסיפה כשהיא מוחצת את שדיה אל צלעותיי ועוטפת ברגליה את ירכי, "וכשאני אומרת הכל אני מתכוונת לה-כל" היא משכה והדגישה את המילה האחרונה והתחילה לחכך את ערוותה בירכי, מזיזה אותה לאט, כאילו בדרך אגב, אבל ידעתי בדיוק מה זה עושה לה שם בפוסי, כמו שהיא קראה רק לפני רגע לכוס שלה.

ספרתי לה. ספרתי לה הכל. לא הסתרתי ממנה שום פרט. תמר שכבה בשקט בזרועותיי והאזינה. תמר התגרתה מהסיפור! שמעתי את זה בנשימתה שהלכה והפכה כבדה יותר, הרגשתי את זה בפטמות שלה שהפכו לנוקשות ובתנועות החיכוך של ערוותה על הירך שלי, הקצב אומנם לא השתנה בהרבה אבל הן הפכו יותר ויותר חזקות, יותר לוחצות ורטובות.

לרגע היא הפסיקה אותי, לא לשאול שאלה אלא לגמור לי על הרגל, לאונן על ירכי שהפכה רטובה עד שהגיעה לאורגזמה הנכספת שלה, גמרה באנחת הנאה ארוכה, התכרבלה מחדש וביקשה שאמשיך ואני המשכתי, מספר ומתגרה בעצמי, מתגרה ומרגיש גם איך היא נדלקת מחדש.

שוב היא הפסיקה אותי, לא מדברת רק מניחה אצבע על שפתי, "מה?" שאלתי. "רגע" היא לחשה חזרה והתיישבה על בטני, "ככה יותר טוב" היא חייכה והשתפדה לי על העמוד מתח גבוהה שהזדקר בגאון בין רגליי, "תמשיך" היא חייכה אלי והתחילה לדהור באיטיות.

המשכתי לספר לה. האמת שכבר הייתי לקראת הסוף ומזל, שנינו היינו חרמנים ברמות, הפטמות שלה היו זקופות וכהות ולא עמדתי בפיתוי ומוללתי אותם בין אצבעותי, בעדינות, הכי עדין שאני יכול, לא שוכח עוד טיפ שדודה ורד גילתה לי, שפטמות מגורות נורא רגישות. ברגע שסיימתי לספר תמר גחנה לעברה ונישקה אותי, אחר כך הזדקפה ונמתחה, קימרה את גבה לאחור ונשענה בכפות ידיה על ברכיי, "כן" היא גנחה במין תאווה בלתי נשלטת והתחילה לדהור, עולה ויורדת במהירות על הזיין המתוח הנעוץ בתוכה, "כן, ככה" היא שוב גנחה כשהרמתי את ישבני ויחד אתו אותה היושבת עלי, נועץ את שרביט גבריותי הכי עמוק שאפשר ועוד כמה דהירות כאלה שלה, עוד כמה שפשופים של שפתי הכוס ההדוקות שלה סביב הזיין שלי ו…גמרתי! יריתי את שפעת מטעני החמים בתוכה.

לרגע תמר קפאה במקומה, מביטה בי ומחייכת מאוזן לאוזן, יושבת עלי זקופה ולא זזה רק פטמותיה מזדקרות כמו שלא ראיתי אותן מעולם ושרירי נרתיקה מתכווצים בחוזקה סביב הזיין שלי ההולך ומדלדל כאילו מנסה למנוע ממנו לגלוש ולצאת מתוכה. "וואו" היא נפלה עלי מתנשפת כשהוא חמק ויצא, שוכבת עלי ומנשקת אותי על השפתיים נשיקה תאוותנית ארוכה והרגשתי איך הלב שלה דופק חזק ומהר, "אני אוהבת אותך, הכי בעולם!" היא עשתה לשניה מנוחה בנשיקה כדי להגיד לי ושוב נישקה בתאווה.

"גם אני" לחשתי לה חזרה.

"מה?" היא שאלה והניחה את ראשה על כתפי.

"אוהב אותך" לחשתי.

"אני רוצה לספר לך משהו אבל תעצום עינים"

עצמתי.

"כשלא היית נפגשתי עם רועי"

"איזה רועי, הערבי?" נפלט לי.

"הוא לא ערבי, הוא רק יודע טוב ערבית, סבא שלו עלה ממצרים ולימד אותו, לכן לוקחים אותו למסתערבים" היא תיקנה אותי בקול נעלב.

"הזדיינתם" פתחתי עינים והבטתי בה, לא שואל, יותר מציין עובדה.

"תעצום!" היא כיסתה במהירות את עיני בכף ידה אבל הספקתי לראות אותה מסמיקה, "לא בדיוק"

"מה זה לא בדיוק, הזדיינתם או לא?" הורדתי לה את היד מעיניי.

תמר לא ענתה רק לחשה לי "תעצום!" בקול מתחנן. לשניה היססתי ואז עצמתי, עצמתי והיא התחילה לספר, "נפגשנו בצרכניה וכשרמזתי לו שאני פנויה הוא הזמין אותי אליו בערב הביתה לראות יחד טלוויזיה כי ההורים שלו נסעו להופעה בפארק תמנע" היא עצרה לשניה, שינתה תנוחה והתכרבלה בזרועותי, מחבקת אותי ושוב כורכת את רגליה סביב ירכי ומתחילה להשתפשף בו, "באתי בערב והיה ברור לשנינו שאני לא באה רק לראות טלוויזיה. בהתחלה רועי היה מהוסס אבל אני עודדתי אותו ומהר מאד התחלנו להתמזמז".

"שרמוטה" לחשתי לה בלי לחשוב על מה אני אומר למרות שהרגשתי שהסיפור שלה מגרה אותי, האמת שקנאתי בו אבל אז חלפה המחשבה במוחי 'גם אתה עשית את זה עם הדודה שלך ואם לך מותר למה לה אסור? מה? רק בגלל שהיא בת ואתה בן??' ו…"שתוק מניאק. למה? רק לך מותר?" תמר כאילו קראה את מחשבותי.

לא הייתה לי תשובה טובה, "צודקת" מלמלתי כשאני מסמיק ותמר המשיכה, "קודם הוא רק שלח ידים דרך המחשוף של החולצה אבל אחר כך הוא התחיל להפשיט אותי ואני לא התנגדתי, להפך, גם אני התחלתי להפשיט אותו, הוא מוריד לי בגד ואני מורידה לו, מין משחק פינג-פונג כזה" היא עצרה ושמעתי אותה בולעת רוק, מהססת לשניה ואז המשיכה, "רועי נשאר ראשון עירום, יש לו שם גבר גבר מכובד" היא ציחקקה במבוכה, "לא כמו שלך כמובן" היא הוסיפה מייד, מחככת חזק את ערוותה בירכי, "אבל הרבה יותר מכובד מזה של עודד" היא הסבירה, "אבל אז, כשהוא שלח יד לתחתונים שלי ורצה להוריד לי אותם עצרתי אותו! 'לא!' אחזתי בידו והרחקתי אותה מהתחתונים שלי, 'זה לא אתה, זה אני, אני לא יכולה, אני מתנצלת' הסברתי לו ופרצתי בבכי"

תמר שוב הפסיקה, שוכבת ככה בחיקי ורק ערוותה נעה בתנועות קטנות ומתחככת ברגל שלי. "ככה? מסכן, בטח כאבו לו הביצים" אמרתי בקול מרחם, "באמת השארת אותו וכל תאוותו בידו?" ציחקקתי.

"רק חצי תאוותו בידו, אני לא כזאת רעה" היא נצמדה ונישקה אותי בצוואר, "עשיתי לו ביד"

"ומה הוא אמר?"

"הוא שאל אם זה בגללך"

"ומה ענית לו?" שאלתי.

"שכן" היא ענתה והסמיקה.

ה-כן שלה ליטף לי את האגו והעמיד לי מחדש את מי שרק לפני רגע שכב בין רגליי מדולדל ורפוי, "ו…" עודדתי אותה להמשיך.

"והוא אמר שהוא מקנא בך, שהלוואי שגם הוא ימצא מישהי שתאהב אותו כמו שאני אוהבת אותך"

"ועכשיו, כשאת יודעת מה אני עשיתי, את מתחרטת?"

"מניאק" היא לחשה בקול מתפנק, "לא!" ואת הלא היא אמרה בקול החלטי, "זה מגרה מה שסיפרת לי" היא עברה לקול חרמני ומגרה כשהיא משפשפת חזק את ערוותה על הירך שלי, "זה קרה באמת מה שסיפרת לי, נכון? אתה לא סתם מחרטט".

"דודה שלי אמרה שאת חכמה" חייכתי אליה ומשכתי אותה לשכב עלי, מחבק ומצמיד את גופה החם  לגופי, "הכל אמת, את יכולה לשאול אותה" הוספתי, "היא גם אמרה שבאמת צריך לנסות מהכל לפני שמחליטים ו…" נעצרתי, מהסס אם להמשיך.

"ומה?" היא הרימה את הראש והביטה בי ישר לעינים, "ספר!"

"וקבענו שאני אבוא אליה שוב ושגם את מוזמנת, אם את רוצה כמובן" השלמתי במהירות.

"רוצה" היא לא חשבה אפילו שניה לפני שענתה, "אם אתה מסכים כמובן" היא הביטה בי במבט מתחנן שכאילו צעק 'תסכים! תסכים!'

"אני מסכים" חייכתי אליה, "אם אמא שלך תרשה לך כמובן" ציחקקתי.

"שתוק, טמבל" היא נישקה אותי על השפתיים, "אני כבר מזמן לא תינוקת" היא שוב נישקה אותי, נשיקה לוהטת, "ומה עוד הדודה החכמה הזאת שלך אמרה לך?"

לא יודע מאיפה זה בא לי, אולי כי עמד לי בטרוף, אני נשבע לכם שלא תכננתי את זה אבל פתאום שמעתי את עצמי אומר לה "שאם מוצצים בלי לבלוע אז זה לא נחשב מציצה"

לרגע היא הביטה בי בשתיקה, אחר כך עלה חיוך גדול על פניה, "היא מצצה לך עם לבלוע?"

"ברור" חייכתי, "וגם ענת".

"אז גם אני יכולה" היא הודיעה והתחילה לרדת לאט, מחליקה לאורך גופי ומנשקת אותי, עוצרת שניה לנגוס לי בפטמה הנוקשה, מחייכת כשהרגישה איך הזיין שלי ששכב בין שדיה נמתח עוד יותר וממשיכה לרדת, "כל מה שהיא יכולה לעשות אני יכולה לעשות טוב יותר" היא זימזמה את השיר הידוע כשראשה היה בדיוק מול הזיין שלי והיא הכניסה אותו לפיה.

שכבתי על הגב, כפות הידים משולבות מאחורי העורף שלי, העיניים עצומות והתענגתי על המציצה שלה, אני מכיר את תמר מספיק טוב כדי לדעת שהיא לא תברח. "אני אוהב אותך" גנחתי בתשוקה, "אני רוצה שתהיי החברה שלי"

"אני מסכימה" היא הוציאה לשניה את הזיין מפיה כדי לענות וחזרה למצוץ לי.

2 מחשבות על “דודה ורד – חלק שלישי ”

תגובות ? (אין צורך להזדהות)