גלי ואלון – חלק ראשון

סיפור מאת אשמאי זקן – עלילת הסיפור, הדמויות הנזכרות בו ושמותיהן הם כולם פרי דימיוני.  כל קשר בין עלילת הסיפור לבין ארועים שהתרחשו במציאות, כמו גם בין הדמויות הנזכרות ושמותיהן לדמויות או שמות של אנשים אמתיים, חיים או מתים, הרי הוא מקרי בהחלט.

חלק 1, חלק 2, חלק 3

גלי החליטה לערוך מסיבת רווקות במקביל למסיבת הרווקים של יוגב, הארוס שלה ,בעלה בעוד שבועיים.

"מה , רק לגברים מותר?" היא התרעמה באזני החברות שלה ,וכראוי לפמיניסטית מושבעת הוסיפה : "אין מצב! אני אעשה מסיבה שיצא ממנה עשן! וגם אזמין חשפנים. מה, לנו אסור לראות גופות?!" וכך עשתה . במועדון הXXX   בחדר הVIP היא וכחמש עשרה מחברותיה התהוללו, שתו, שרו ובאחת אחר חצות הכניסו שלישיית חשפנים-מה זה כוסונים! ממש ריר עלה בפיה, מה בפיה?! הכוס שלה  הייתה רטובה ונוטפת ! איזה קוביות! ואיזה שרירי תחת! וואווווו!! והבליטות מלפנים ,אוףףף!  כל בנות כולן נטפו מיצים. טוב, חוץ מאיילת וציפי הלסביות שהיו כבר שקועות זו בציצי של זו. עלתה על כולן רינת  , שממש השתחלה על אחד מהרקדנים ונענעה את הירכיים שלה מולו  ושלפה את הזין שלו ! ותקעה אותו ככה, לפני  כולן !! ומימי ועדן ,השרמוטות, הן לא טמנו את ידן בצלחת אלא בתחתונים של שני האחרים!! המסיבה שלה היתה הצלחה מסחררת, אבל היא, גלי, נאלצה לרסן את עצמה למרות שהכוס שלה ממש בערה. כי מה זה, בעוד שבועיים היא מתחתנת ואין מצב שהיא תוכל להזדיין, או אפילו להתמזמז בפומבי עם מישהו אחר!! ולא שהיה לה מניעה מצידה. כאילו מה , יוגב קנה אותה או משהו?! אבל מה יגידו?…

ברגליים רועדות וכוס נוטפת היא יצאה מהחדר הVIP   לשירותים. תרוץ טוב, הפיפי. נותן לה אפשרות לעשות את עצמה  ולהירגע קצת… בדרך נטפל אליה בחור שהכירה מראיה מהביקורים שלה במועדון בעבר. אלון קראו לו.

-אני רואה ששמח אצלכן שם, בנות, . יש מצב שתזמינו גם אותי?

-עזוב זו מסיבת רווקות-ואתה לא נראה כמו אחתJ

-גם הבחורים שנכנסו לא, אז אולי  בכל זאת יש מצב? אהיה טוב בשבילך ,בחיי!

-לך, מניאק , אלה מקצועיים אלה, איפה אתה ואיפה הם ! חוץ מזה אני מחוץ לתחום ,אני הכלה המיועדת!

-יא וולי, חבל! מה , את יוצאת מהמחזור? כאילו ממש, ממש ? אפילו לא נשיקה קטנה??

-לך, יא מניאק , לך כבר! עד לאן תלווה אותי? אולי תיכנס איתי לשירותים, מניאק?

-רעיין טוב! הוא אמר כשהוא מצמיד שפתיים לשפתיה, דוחף את  דלת התא ונועל אותה אחריו.

-תפסיק , יה בן זונה, ! אמרתי לך אני מתחתנת! לא בא לי להזדיין אתך עכשיו!  וגם לא למצוץ לך , אין מצב!

"אבל לי בא לאכול לך את הכוס" . אמר אלון ,התיישב על המושב והפשיל את השמלה האדומה , הצמודה שלה. "כוס רבך, בן זונה!!! " היא אמרה בכעס, כאילו, אבל מה, היא היתה מספיק שתויה ומספיק מחורמנת כדי להניח לו להצמיד את הפה שלו לכוס. כאילו-אם הוא רוצה לאכול אותה ,מי היא שתתנגד??! והוא אכל כוס כמו מומחה ,בזה היא היתה מוכרחה להודות. הלשון שלו נכנסה בבת אחת לכל הפינות שלה, תוך שהיא מצליפה על הכפתור שלה והוציאה ממנה דליים של מיצים. יוו, איך היא גנחה והתפתלה ! תוך שתי דקות, אפילו פחות,  היא גמרה בטלטול סוחף ובצווחות שבקושי החניקה . אלון ניצל את המצב ומשך אותה על גבי הזין שלו שאיכשהו היה שלוף וזקור והיא גמרה עליו בכיווצי כוס ורעידות בקוצר נשימה .

"בן זונה מניאק! אמרתי לך שאני לא רוצה להזדיין! "  היא אמרה שכשהיא מנגבת את עצמה . אבל מה, זה ענה על החרמון הנורא שלה, ואף אחד לא ראה, אז ,כאילו, טוב שהיה ..  היא הניחה לאלון ללוות אותה לחדר הVIP   ובזה כאילו סיימה את המסיבה. הבנות התחילו להתפזר ,כל אחת עם בן זוג , או בת זוג, למי אכפת  ובשלוש רק היא וחמש החברות הכפר-סבאיות שלה נשארו. אלון הציע להן הסעה,  כי ,כך הוא אמר, הן היו שתויות מדי בשביל לנהוג ,"וחבל שמחר נשמע על תאונה חלילה וחס.." לקראת ארבע נשארה גלי האחרונה שאלון הביא לביתה. הוריה ,למרות השעה המאוחרת, קידמו אותה , אבא בפנים די זועפות ,למען האמת, ואמא בעיקר בהקלה אחרי הדאגה שהיתה לשובה המאוחר. (לא שזה היה נדיר אצלה. גלי היתה "חית מועדונים" מובהקת) שניהם התנגדו שאלון ייסע בשעה המאוחרת/מוקדמת הזו לתל-אביב הציעו לו לישון בחדר האורחים הצמוד לסלון בקומה התחתונה-בעוד שהם כולם עלו למיטותיהם , ההורים בקומה העלינה וגלי בקומת הביניים-קומת "הילדים."

איך שגלי התחילה להירדם, כשענני האלכוהול נאבקים באדרנלין ובהורמוני החירמון שלה, פתאום היא הרגישה יד מלטפת את אחוריה וגוף חם, עירום ,נצמד אליה. "בן זונה, אמרתי לך שאני לא יכולה להזדיין היום!" היא סיננה בלחש רם אבל אלון המשיך לעסות את הפטמות שלה שהזדקרו מגודש הומונים ואת הכפתור שלה ולמרות הסירוב שלה  גלי היססה .  מה לעשות, זיון אחורי בדוגי  היתה התנוחה המועדפת שלה…. ועד שהחליטה, הזין הקשה ,החם והרוטט היה נעוץ עמוק בתוכה והכוס שלה הגיבה, ועוד איך הגיבה ! בתנועות וסיבובי אגן גלי התרוממה על הברכיים והדפה אחורה ,כלפי הזין הפולח ועוד ועוד .. חמש דקות של זיון שמימי שהגיע לשיא הבלתי נמנע בצווחות שגלי החניקה בכרית ,מחשש להעיר את ההורים ובשפיכה מסיבית יחד עם הדיפות הגמירה של אלון.

מניאק! אמרתי לך לא , נכון? מה היה אם ההורים היו שומעים ,יה בן זונה? שום דבר לא חשוב לך חוץ מלזיין, אה?! עכשיו לך ,לך כבר, לפני שאבא יורד . הוא קם מוקדם.בבוקר…"

מחשבה 1 על “גלי ואלון – חלק ראשון”

  1. סיפור חלש לרמה שפופינס הרגיל אותנו, מה עם המשך לסיפור אמא במשרה מלאה? סיפור חזק ביותר

    הגב

תגובות ? (אין צורך להזדהות)