גלגולו של וידוי


"אני רואה פורנו!"

כך פתחתי את סודי הגדול בפני אשתי כשנשכבנו לישון,שוכב על גבי ראשי מונח על הכר ועיניי מביטות באפלה. שקט שרר בחדר שום תגובה לא נשמעת מצידה של אשתי, לרגע חשבתי שהיא נרדמה.

הפניתי את ראשי אליה ומן החשכה ראיתי את עיניה מביטות אליי, "שמעת את מה שאמרתי" שאלתי, "כן" היא ענתה, "אז למה את לא עונה" המשכתי, "מה אתה רוצה שאגיד" החזירה לי, "לא יודע?! תצרחי, תכעסי, תעלבי, תגידי משהו".

"תגיד מני אני נראית לך סתומה או אולי מפגרת?! אתה חושב שאני לא שמה לב שאתה נעלם מעט אחריי שאנחנו הולכים לישון וחוזר בלחש כעבור חצי שעה? אתה לא חושב שאני אולי שומעת את נקישות המקלדת, או את הרחשים העמומים מחדר המחשב?"

כמעט ונפחתי את נשמתי, אם היה אור היא בטח הייתה שמה לב לפניי החיוורים. בראשי התחלתי לגלגל את המשך השיחה, אך דבורה (אשתי) לא נתנה לי את השקט לחשוב יותר מידי והמשיכה במונולוג.

"שמע מני, אני לא יודעת מה עובר לך בראש או מה עבר לך בזמן שהתחלת עם כל זה. אני יודעת מה עבר לי, בהתחלה מאוד כעסתי וחשבתי בשיא הרצינות לקום אליך כשאתה בשעת מעשה ולהעיף אותך מהבית, ככה כמו שאתה עם הפיג'מה. אך עצרתי בעדי בכוח שאינני יודעת מהיכן גייסתי וניסיתי להסביר לעצמי את המצב." בשלב זה של השיחה אני עדיין בדפיקות לב עודפות מנסה להירגע בכדי לא להתעלף, מנסה לשמור על קצב הנשימה ומקווה לנס. והיא המשיכה. "חשבתי על זה תקופה לא קצרה והעליתי בראשי מספר נקודות לפני שאני מחליטה החלטות בלתי הפיכות.

 1. יש לנו משפחה לתפארת, שלוש בנות מקסימות.
 2. אנחנו באמת חברים טובים למרות מה שקרה.
 3. יש לנו בית שלקחנו עליו משכנתא לא קטנה.
 4. אנחנו חיים במגזר שבו אירועים מהסוג הזה לא עוברים בקלות מתחת לרדאר.
 5. ואחרון, אני באמת אוהבת אותך בכל ליבי. אוהבת אותך למרות הכל ויחד עם הכל."                                                                  דמעה זלגה במורד לחיי ונשימתי החלה לחזור למסלולה, עיניי נעצמו בהודאה לבורא ובעיקר לדבורה אשתי, אהובתי האישה של חיי. זאת שתמיד הייתה וכנראה לעולם תהיה.                                            אך למרות הכיוון החיובי של השיחה המשכתי לשמור על שקט, מחכה לשמוע את מסקנותיה לגבי ההמשך, בכדי לא להרוס את הסיכוי הקלוש שמתחיל להיווצר.

"לכן לאחר מחשבה ארוכה ולא פשוטה הגעתי למסקנות

1 זה לא באמת אכפת לי שאתה צופה בפורנו כל עוד זה נשאר בינך לבין עצמך, ואתה לא מתכוון ליישם את מה שאתה רואה עם נשים אחרות.

2 הייתי רוצה שתשתף אותי יותר במה שעובר עליך או במחשבות הכמוסות שלך.

3 אם אתה כ"כ נהנה מהצפייה וזה עושה לך את "זה", אני מסכימה ורוצה לצפות יחד איתך אם זה בסדר מבחינתך.

4 אתה שלי ורק שלי ולכן אשמח לנסות איתך כמעט הכל, כמובן בגבולות האפשר והיכולות. הייתי רוצה לראות את מה שאתה רואה אולי גם אני אצליח ליהנות מזה, למרות שאני לא מרגישה את החוסר כמוך כנראה."

ואז היא השתתקה נתנה לי זמן לעכל לחשוב על הדברים ולבחוש בהם, לפעמים היא מבינה אותי יותר טוב ממה שאני מבין את עצמי.
"דבורה" פניתי לעברה ובפעם הראשונה בשיחה שלנו עניתי למונולוג שלה, "אני כ"כ מצטער לא התכוונתי לפגוע בך, את חייבת להאמין לי שזה לא היה מכוונה רעה ושזה לא מפני שאינני אוהב אותך.
זה התחיל מתוך סקרנות אמתית ונסיון לטעום בנגיעה את הפרי האסור, וזה המשיך מתוך התמכרות למראות ותחושות שאינני מכיר.
אני לא מבקש ממך להבין ואני לא מבקש ממך לשתף איתי פעולה, אני רק מבקש ממך בכל ליבי סליחה.
סליחה שהסתרתי ממך סליחה שבגדתי בך בתוך ראשי ובעיניי, סליחה שהרסתי לך את הרגשות הטהורים שחשת כלפיי.
אני אוהב אותך אנא ממך דבורה סלחי לי, בבקשה."

דבורה שתקה מעט והביטה אל תוך עיניי בעיניים מלאות בצער וחמלה, וענתה לי בקול שקט.
"אני אוהבת אותך עדיין ולא אתן לסיפור הזה להרוס לנו את הנישואים, אני יודעת שלא מכוונה רעה עשית את מה שעשית ואני סולחת לך אהובי.
הצעתי לשתף פעולה איתך לא כי זה מושך אותי, אלא מפני שאני לא רוצה שתמשיך לצפות כגנב בחשכה.

אני חקרתי קצת בנושא בזמן שחשבתי על הדברים והבנתי שזה לא כ"כ פשוט להפסיק את ההרגל המגונה הזה, לכן חשבתי שאם אצפה יחד איתך תרגיש מחויב יותר ואני אבין יותר את חשקך הנסתרים.
אז מה אתה אומר אנחנו עושים את זה יחד?"

מחשבות מסוכנות החלו מטפסות ועולות למוחי, אך הנחתי את ראשי הכחול לרגע בצד והחלטתי לגשת בזהירות יתרה לנושא.
"דבורה אני חושב שכדאי לנו לחשוב על זה עוד קצת, הסיפור הרי עדיין בוער ורותח.
אני לא כ"כ בטוח בנוגע לפתרון שלך, ואחרי הכל הפדיחה היא שלי.
ובכל זאת אנחנו שנינו אנשים מאמינים, שומרים תורה ומצוות.
משתדלים לקיים קלה כבחמורה, אנו חיים בקהילה שאם דבר כזה יתגלה זה יהיה מטעמים לשנים קדימה, בנותינו הולכות לבית הספר שבנותיהם של כולם הולכות לשם זה יכול להיגמר באסון.
בואי נרגע נעבור את הלילה והיום של מחר ובערב נדבר על זה אחרי שחשבנו על זה שנינו שוב פעם.
מה את אומרת? תחשבי על זה שוב?"
"מני תאמין לי שהיה לי הרבה זמן לחשוב על זה, אני כבר החלטתי ואני אפשר לומר שלמה עם ההחלטה.
אך אם אתה רוצה עוד קצת זמן לחשוב על זה זאת לגמרי החלטה שלך."
פתאום קפצה לי החשדנות והיה נדמה לי כאילו היא מובילה אותי לעבר הנקודה אותה היא תכננה מראש.
כאילו היא מובילה אותי בכוח רגשות האשם שלי אל הפנטזיה שלה.
אז ניסיתי לגשש בתוך השיחה המביכה שאנו מקיימים, ולאשש את חשדי.
"דבורה, יכול להיות שחשבת גם מה את רוצה לראות? ושלא תביני אותי לא נכון, אבל את אומרת שחשבת כבר על הכל."
בתוך החשכה שבחדר היה נדמה לי שאני יכול לשמוע אותה מסמיקה, לרגע נעצמו עיניה המבריקות ושתיקה קלה עטפה את החדר.
"אאא… אממ… זאת אומרת… שחשבתי אולי… רק אם אתה רוצה כמובן, אז יש באמת משהו שהייתי רוצה… אבל רק אם אתה בטוח… יש איזה משהו שמסקרן אותי נורא." לרגע היא איבדה את הביטחון בשיחה וכמו נתנה לי להשתלט עליה.
אז נתתי לה עוד זריקה קלה של אומץ.
"זה אני שצריך להיות נבוך פה, אחרי שיחה כ"כ כנה אין לנו כבר ממה או ממי להתבייש. פשוט תגידי את מה שחשבת עליו."
ואז באחת היא תפסה אומץ. "הייתי רוצה לראות זוגות אמתיים עושים פורנו, מצלמים את עצמם. שנותנים מבט חי על חיי הסקס שלהם."
"את מתכוונת סרטים תוצרת בית?"
"אם זה השם המקצועי שלהם אז כן" ענתה לי.
"ואת מתכוונת לעכשיו? ברגע זה?"
"רק אם זה מתאים לך ואתה שלם עם זה" השיבה.
"האמת שבהתחלה חששתי מאוד להעלות את הנושא, אך עכשיו ברגע זה הדלקת אותי בטירוף ואני מת לנסות איתך את הרעיון שלך" עניתי.
"אז יאללה בא נלך על זה" דחפה אותי אשתי חזק יותר להרפתקה מסוג חדש.

הושטתי אליה את ידי והזמנתי אותה לגשת איתי לחדר המחשב. כיוונתי אותה לעבר המיטה הריקה ורמזתי לה להתיישב עליה בתנועה קלה.
פניתי לשבת אל מול המחשב והקלדתי את כתובתו של אחד מאתרי הסרטים האהובים עליי, מיד כשהוא עלה כתבתי בשורת החיפוש את מילת המפתח לז'אנר המבוקש.
לנגד עיניי עלו מיד מאות סרטי הז'אנר, כל שנותר הוא לבחור את הרצוי.
דפדפתי מעט וחיפשתי סרטונים שנהניתי מהם בעבר, כאלה שכבר ידעתי מהם עונג והביאו אותי למחוז חפצי.
מצאתי אחד מהם ולחצתי על סימן ההפעלה במסך.
הסרטון התחיל כשהזוג כבר בשלב מתקדם של הסקס, ראשו של הגבר טמון עמוק בין רגלי האישה הגונחת, קולות עונג רמים בקעו מין הרמקולים בצד המחשב.
ידיו של הגבר צבטו בחוזקה את פטמותיה של זוגתו, וידיה בתמורה אחזו ברקותיו דוחפות את ראשו חזק יותר פנימה.
אני נשארתי לשבת על כיסא המחשב ואשתי נותרה יושבת לבדה על המיטה, הסטתי את ראשי לעברה בחשש איך יתקבלו בעיניה המראות.
היא ישבה בסיקול רגליים על המיטה כשידיה מונחות על ירכיה ומביטה במסך כמהופנטת, המשכתי לבחון אותה כאשר נשימותיה הפכו למרוגשות יותר, שדיה עלו וירדו ככל שההתרגשות גברה.

היא הסיתה את מבטה לעברי ועיניה פגשו את עיני, היא סימנה לי בראשה לשבת על ידה. הזדרזתי למלא את מבוקשה, ועברתי לשבת לצידה נצמדנו כתף לכתף צופים יחד בסרטון המרצד.
"מני, תנמיך מעט את הרמקולים בסוף נעיר את הילדים או גרוע מזה נפריע לשכנים 'לא עלינו', ואם אתה כבר קם להנמיך תעשה סיבוב תראה שאף אחד לא התעורר" הצליחה להגיד בקול צרוד מגירוי.

קמתי בזריזות בכדי לא להפסיד את הרגע המטורף והמחרמן שנוצר, הנמכתי את הווליום ויצאתי מהחדר לסיבוב מהיר בין הילדים.
נשמתי לרווחה בתום הסיבוב, אף אחד לא התעורר "ברוך השם" בירכתי בליבי וחזרתי כמעט בריצה לחדר המחשב.
בעוברי את סף דלת החדר ליבי החסיר פעימה בתגובה למראה עיני, נעמדתי על מקומי מנסה להבין או לצלם בזכרוני את הרגע החושני שהתרחש בחדר.
דבורה אשתי, הצנועה והחסודה, הדתייה, העדינה והביישנית ישבה בדיוק באותה ישיבה שבה עזבתי אותה, רק שעכשיו בגדיה היו מוטלים על הרצפה והיא עירום ועריה מטריפה וחושנית ובעיקר מפתיעה.
"מני, אל תעמוד שם ותביך אותי במבטים שלך תתפשט ותצטרף אליי, אני חייבת להרגיש אותך לידי". ניערה אותי מהבהייה הממושכת אליה נתפסתי.
זרקתי מעליי את הבגדים כמעט קורע אותם מעליי ומיהרתי לעברה, איברי מסמן לי את הדרך בהצבעה יציבה אל מקומי על ידה.
בעוד אני מסתדר במקומי הרגשתי יד החלטית אוחזת בזריזות את איברי הקשה, יד חזקה שמחזיקה בעוצמה את גזע הזין, הפניתי ראשי אל פניה של דבורה לראות האם חלום הוא זה אך עיניה היו מהופנטות למסך.

בשלב זה הרגשתי שאינני מבין עד הסוף את רצונותיה ורציתי לראות לאן היא תיקח את הסיטואציה, לכן המשכתי לשבת על ידה ולא לקחתי יוזמה.
ידה עלתה וירדה על הזין המאיים להתפוצץ שלי ונשימותיה המרוגשות נעשו תכופות, בחנתי אותה וכמעט איבדתי עניין בסרטון שרץ למולנו.
את ידה הפנויה השחילה בעדינות אל בין רגליה, חופרת באיטיות את דרכה לעונג.

דבורה הייתה אישה יפה, זה נכון שכבר לא הייתה צעירה ולא מתוחה עד הסוף, אך השנים הוסיפו לה חן וסקסאפיל שרק עכשיו כשאני מביט בה ללא עקבות בעירומה הפשוט ונטול ההגנות אני מבין את בזבוז הזמן שבצפייה בפורנו.
שיערה השחור והגלי שביום יום מוסתר מעיין כל ע"י כיסוי ראש, מוטל עתה על כתפיה ועל גבה החלקים.
פניה הנעימות עם הקמטים העדינים בצדודית עיניה כתוצאה מהגיל והשמש, קצת דאגות והרבה שמחה נראו עתה בשיא יופיים, קורנות ומאירות עיניה בורקות וגדולות, שפתיה האדומות הלבינו לאור לחיצת השפתיים המתרגשות מהמצב.
צווארה ענוג ורך בגוון לבן חולי, ורידיי התרגשות התנפחו בשוליו ובמרכזו כמעט ומזמינים נשיכה ארוטית. במורד צווארה הבריק החזה החלק המבשר על תחילת השדיים, שטוח וחזק מלא בתוכו תחושות חוזק למעני ולמען ילדיי.
ואז הגבעות, הגבעות הגאות, גבעות נשיותה, ולמרות שאינן כשהיו בצעירותינו עדיין שמרו על צורתן העגולה ועדיין מלאות חיים.
שדיה היו יצירת מופת של הבריאה, אולי הם כבר לא עמדו בגאון אך לא רק שזה לא פגע במראם אלא רק הוסיף להם יופי וסקסיות, הם היו גדולים אך לא מידי, בעיני הם התאימו והחמיאו לה בדיוק ואפילו יותר.
פטמותיה בלטו בחוצפה ולפעמים הצליחו להביך אותי כאשר עשו זאת במסגרות פחות מתאימות, אבל משום מה המבוכה הזאת רק הגבירה בי את החשק להכניס אותן לפי ולסגור עליהן את שיניי.
בטנה הרכה הזכירה לי את הדרך שעברנו יחד לבניית משפחתנו, עם מעט סימנים שהשאירו בה השנים והילדים, אך עדיין לא שמנה, רכה ונעימה שמורה ומטופחת "יש מה לתפוס" כמו שאומרים.
ואז במורד בטנה במשולש הקדוש מסתתר בצנעה איבר האהבה והחשק המטופח שלה אותו לא הזניחה מהיום שבו ראיתיו לראשונה, מזמין ומחרמן מבקש בנימוס מגע וכניסה. זה לא מהאיברים העירומים והמגולחים אותם פוגשים בסרטים ובתמונות, זה איבר אמיתי ונשי מעוטר במניפת שיער חושנית ומזמינה.

העברתי את ידי על גבי שדיה המלאים, חופן בעדינות ונוגע קלות בפטמות המגורות. חש את המעבר הקסום ביניהם ויורד לאורך בטנה על השביל הכ"כ מוכר לעבר שיער ערוותה הענוג. מניח את ידי על הפלומה הרכה ושולח אצבע חוקרת אל פתח החריץ הנוצץ שלה, מרגיש את הדגדגן בכרית האצבע ומעסה אותו במעגלים קטנים.
בעוד ידה אוחזת באיברי, אצבעות ידה נשלחו למשש את הכיפה הנפוחה בראש המוט, חשות את המרכז ונעות סביב מגרות את קצות העצבים הרגישים.
הזוג שבמרקע כבר הזדיין במרץ, שכבו בתנוחת כפיות כשהגבר מאחור דוחף במרץ את איברו הגדול לתוך בת זוגו שגונחת במלוא המרץ. ידיו לופתות את שדיה הרכים מצמידות אותה אליו .
ידה של דבורה החלה לשפשף במרץ את איברי המגורה מקרבת אותי לסיום הסצנה הפרטית שלנו, ובתמורה ידי החלה חופרת ומעסה במעמקיה הרטובים והמגורים, ועל פי נשימותיה ושדיה העולים ויורדים נראה שגם היא לפני סיום.

וככה כאשר שנינו עוד רגע בשיא, נשמע רעש מכיוון חדר הילדים, בכי חלוש של אחת הקטנות.
עצרנו באחת, ידה עדיין אוחזת באיברי וידי עדיין במעמקיה מחכים לשמוע אם יפסק הבכי או יגבר.
הבנתי שאני יכול לעצור את ה"בעיה שנוצרה" במהירות גדולה מדבורה, מפני שכל מה שהייתי צריך זה ללבוש בחזרה את התחתונים ולהזדרז אל הקטנה.
הזדרזתי לעשות כן והצלחתי בשיטות של אבא חרמן ואוהב לעשות שקט ולהחזיר את הקטנה לישון, ובשארית כוחותיי העומדים ומוחזקים בקושי בתוך תחתוניי, חזרתי לחדר להמשך החוויה הסוערת אותה עזבתי לרגע קט.
דבורה ישבה על המיטה בפיסוק אדיר, נשענת אחורה בחצי ישיבה חצי שכיבה רגליה מכופפות ומורמות על המיטה נוטות מעט קדימה, מפנות את הדרך לידיה הענוגות. בתנוחה זו שדיה ממש נשפכו על בטנה ואיברה החשוף והנוצץ קיבל טיפול קפדני.
שתי אצבעות מעסות את כפתור הדגדגן הנפוח ועוד שתיים חודרות פנימה מעסות את איברה מבפנים, פיה פתוח ועיניה פעורות אל מול המסך המציג את סרט הפורנו המחרמן.
החזקתי מבעד לתחתונים את איברי הקשוח, לחצתי אותו יחד עם בד התחתונים כמו מפחד שאם אעזוב הוא פשוט יתפוצץ.

עמדתי כך מספר שניות עד שלא עמדתי יותר בפיתוי, נגשתי אליה במהירות וצללתי באחת אל בין רגליה הפעורות, שלחתי את לשוני אל בין אצבעותיה החופרות מחפש פיסה מחלקי איברה לליקוק, מעט רטיבות להרגיע את פי היבש.
אצבעותיה עצרו לרגע ממלאכתם מופתעות מעט מהלשון הנדחקת ביניהן, אך מיד עברו לאחוז בשערות ראשי לוחצות אותו להגיע עמוק וחזק יותר. ידיי נשלחו אל עבר שדיה ופטמותיה ממששות ולוחצות לוודא האם זה מרגיש כמו שזה נראה. נשימותיה הלכו ועשו תכופות יותר ויותר, והגניחות מפיה הלכו והתעצמו.
פטמותיה התקשו תחת לחץ אצבעותיי הגובר וגופה הענוג התקמר לעברי, כמו מגישה לי את שדיה למגע קרוב יותר. בטנה עלתה וירדה בקצב הולך וגובר מאותת לי שזה עוד רגע קורה, שהאישה היפה והאהובה שלי עומדת לגמור לתוך פי.
ואז בגניחה חזקה היא החלה התחילה לנוע בעוויתות, רגליה נשלחו קדימה ולכדו את ראשי ביניהן, ידיה נשלחו קדימה ומשכו אותי למעלה בכדי לעצור את תנועות הלשון בהן לא יכלה יותר לעמוד.
נשכבתי מעליה מצמיד את גופה הרועד לשלי, מחבק אותה חזק ומנשק את מצחה המזיע. לאט לאט נרגעו הרעידות וגופה החל להירגע, אך איברי הקשה המשיך להתחכך בגופה מבקש את פורקנו.

דבורה הרגישה בו והבינה שגם הוא צריך טיפול. בעודה שוכבת על המיטה היא בקשה ממני בביישנות להראות לה איך אני נוהג לענג את עצמי בשעה שאני צופה לבדי. "את בטוחה?" שאלתי בלחש אל תוך אוזנה, "אני בטוחה כמו שגמרתי עכשיו" ענתה לי בביטחון לא אופייני ואמיץ. ובזמן שהיא שוכבת שעונה על ידה האחת, קמתי לעבר כסא המחשב והתיישבתי, זזתי מעט כדי לא להסתיר לה את המסך ועדיין קרוב בכדי שתוכל לראות אותי יחד עם הסרט המרצד.
נשענתי באיטיות לאחור הושטתי את ידי הימנית והתחלתי לשפשף באיטיות את איברי, זה היה קצת משונה אך מחרמן בצורה בלתי רגילה. אך בשונה מהפעמים בהם אני מתענג לבדי כשאני יושב מול המסך, הפעם ישבתי כשאני פונה אליה, מביט עליה שוכבת עירומה ורגועה יפה וחושנית.
עיניה של דבורה נטשו המסך ועברו להתרכז בי ובאיברי הנפוח, שדיה נחו על צדם וידה השנייה ליטפה בעדינות את ישבנה ורגלה. המראה היה נהדר וידי המאוננת החלה להגביר את תנועת השפשוף, התנועות המהירות נתנו את אותותיהם והרגשתי את הנוזל החם מטפס למעלה מהר מכפי שרציתי.
עצרתי באחת את תנועת האוננות סביב איברי, משהה מעט את הגמירה המטפסת. ישבתי ללא נועה מביט בדבורה המתנשפת מולי, עובר על גופה בעיניי וחוזר לעיניה. והיא תוך כדי החלפת המבטים מורידה ידה אל עבר פתח החשק הזולג שלה, מלטפת בעדינות את קשת השיער בחלקו העליון, "תמשיך מני, אל תעצור, אני רוצה לראות אותך מגיע עד הסוף".
חזרתי לאחוז את המוט המצפה שלי ביד אחת ובשנייה מוללתי את אשכי המלאים, המשכתי את האוננות שנפסקה לפני שניות ספורות.
שפשפתי בתנועות מהירות ממולל ומלטף לוחץ ומושך, הנוזל הלבן חזר לעלות לקצב האוננות.
הרגשתי אותו דופק בקצה הזין, כמו מבקש את רשותי לפרוץ החוצה. במספר תנועות מהירות נתתי לו את רשותי, והוא פרץ בלחץ אדיר, משפריץ על בטני וחזי המתנשפים מרטיב את כל גופי.
דבורה מיד קמה לעברי ירדה על ברכיה בין רגליי, את ידיה הניחה על חזי והחלה מלטפת ומורחת את הנוזל על גופי כמו היה קרם גוף איכותי. את איברי העומד ופועם עדיין הכניסה לפיה מוצצת את שאריות השפיך שנשארו בפנים, קצות העצבים בכיפת הזין התרגשו מהמציצה הרטובה שקיבלו ושלחו גלים של רעד ועונג אל ראשי וגופי. רעידות עונג חזקות טלטלו אותי לעולמות עליונים, נשימות קצרות ומרוגשות עלו וירדו בבטני. איברי החל מתרכך בתוך פיה הרטוב והגלים החלו דועכים. דבורה הבחינה במתרחש וקמה מקריעתה תחתיי, התיישבה בפיסוק על ירכי והחל מחככת את איברה הרטוב. אחזתי בחוזקה בשדיה התפוחים ומוללתי את פטמותיה המגורות, ובתוך רגעים ספורים היא נפלה על חזי בגניחת גמירה שנייה, גמירה חושנית ורכה.

ישבנו כך עוד מספר דקות, חבוקים ואוהבים נוזלים ודביקים נושקים האחד לשנייה. לוחשים מילות אהבה וחיבה, ונרגעים מהחוויה החושנית אותה עברנו יחד לראשונה.

בראשי גלגלתי את השתלשלות האירועים, והבנתי שלא הבנתי כלום. איך מווידוי שלי הגענו לחוויה משותפת מלאת זימה, כ"כ רחוקה מחיי הדת והאמונה אותם חיינו עד עכשיו. הרגשתי שזה סוג של סגירת מעגל עבורי, אך כנראה שלא הבנתי איזה פתיחת מעגל זה היה עבור דבורה.

אולי יום אחד אעלה גם את דרכה החדשה של דבורה על הכתב.

14 מחשבות על “גלגולו של וידוי”

 1. מחרמן של החיים הלוואי הייתי יכול לעשות את זה עם אישתי הכל………

  הגב
 2. סיפור מקסים ומחרמן מקווה שימשך לעוד פרקים עם צרופים של גבר וחילופי זוגות

  הגב

תגובות ? (אין צורך להזדהות)